PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tribal Wars - جنگهای قبیله ای

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 [166] 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189

nnnaaa
04-06-2009, 10:07
بازیه خوبیه منم عضوم

M0h@MmMaD
04-06-2009, 10:16
اختلافات بر سر لیدری در تیم براوو بالا گرفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو کدوم تیم برم ؟

دهن yeoviltown123 رو سرویس کردم ! :27::27:
اومده بهم میل داده میگه بزار من لیدر دوم باشم ، تورو خدا ... تو لیدر اصلی باش فقط من لیدر دوم باشم ! :27: منم گفتم تیمی که 2 تا لیدر داشته باشه مثل غذایی میمونه که 2 تا سرآشپر داشته باشه :21:
حسابی داریم میخندیم ... :31:
الان فعلا دلم به حالش سوخت و گفتم در صورتی که قول بدی لیدر دوم باشی کاری باهات ندارم :31:

قربونتون
M-Pro

C0OPeR
04-06-2009, 10:23
خدا لعنتت کنه رفتم فروم رو که دیدم فقط داشتم میخندیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بنده خدا تا نیم ساعت پیش لیدر بود ! یهو همه چی ریخت بهم .
رفتی تو فروم ضرب المثل ایرانی میگی آخه اون از کجا میخواد معنیشو بفهمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ضایع شد . خدایی دلم به حالش سوخت ! چطور دلت اومد باهاش اینکارو کنی ؟ من اگه جای اون بودم اکانتمو دلت میکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M0h@MmMaD
04-06-2009, 10:30
خدا لعنتت کنه رفتم فروم رو که دیدم فقط داشتم میخندیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بنده خدا تا نیم ساعت پیش لیدر بود ! یهو همه چی ریخت بهم .
رفتی تو فروم ضرب المثل ایرانی میگی آخه اون از کجا میخواد معنیشو بفهمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ضایع شد . خدایی دلم به حالش سوخت ! چطور دلت اومد باهاش اینکارو کنی ؟ من اگه جای اون بودم اکانتمو دلت میکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب خودش یدفعه اومد شاخ شد ! هنوز هم دسترسی فروم مدش قطع نشده :31:
ضرب المثل که باحال بود ... فکر کنم فهمیده باشه چی گفتم :31:
نه بابا ... طرف یهو اومد لیدر شد منم زدم پس کلش ! :27:

M0h@MmMaD
04-06-2009, 11:03
توی ورلد 8 هر نیزه دار میتونی چقدر از هر ریسورس رو بدزده ؟

Zende
04-06-2009, 11:17
دوست عزيز
دعوت شدي

من گفتم ایمیل بفرستید برام 200 نفر منو دعوت کردند خیلی زحمت می کشید میگید دعوت شدی...

Hammer
04-06-2009, 11:34
آقایان یه حمله داره بهم میشه اگه زنده بودم دو باره میام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

loomina
04-06-2009, 11:54
يه چند تا سوال ديگه هم داشتم:
1- سايتي رو نميشناسيد كه بفروشه؟
2- اسم دقيق بازي و ورژنش چيه؟

M0h@MmMaD
04-06-2009, 12:18
يه چند تا سوال ديگه هم داشتم:
1- سايتي رو نميشناسيد كه بفروشه؟

این بازیش توی مرورگر اجرا میشه عزیزم
1 - این آدرس بازی :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم اسم بازی : Tribal Wars
نیاز به هیچی هم نداره !

C. Breezy
04-06-2009, 12:55
من دقیقا به همین دلیل نیومدم تو ترایب ایرانی ... تو ورد 20 هم یادمه دعوا دشه بود ... چه ارزشی داره بخاطرش دعوا می کنین ؟؟
در ضمن انقدر نگین ما ایرانی ها ... از خودتون مایه بزارین ...

C. Breezy
04-06-2009, 12:56
- سايتي رو نميشناسيد كه بفروشه؟
چی رو بفروشه ؟؟
اسم بازی Tribal wars هست ... ورژنش هم تو صفحه اصلی نوشته ، هر چند بار آپگرید میشه ، الان نمی دونم دقیقا کدوم ورژنه ...

M A X I M U M
04-06-2009, 13:00
ما که گفتیم کسی محلمون نذاشت!!
اینم ایدی من هست:
The Death Warrior
اگه لطف کنید برای من هم دعوت نامه بفرستید!

دوست عزيز
كاربري با اين اسم تو ورلد 38 وجود نداره
نتونستم پيداتون بكنم

M A X I M U M
04-06-2009, 13:02
من گفتم ایمیل بفرستید برام 200 نفر منو دعوت کردند خیلی زحمت می کشید میگید دعوت شدی...

خب اون كسي كه بايد ميل بزنه شما هستيد و اينكه اسم ترايب ما WOSS هستش و در كا 54 هستيم
فكر كنم بتوني پيداش بكني

Zende
04-06-2009, 13:35
خب اون كسي كه بايد ميل بزنه شما هستيد و اينكه اسم ترايب ما WOSS هستش و در كا 54 هستيم
فكر كنم بتوني پيداش بكني

خدا بده رو یکمی...من از کجا باید میدونستم که اسم ترایب شما ووس هست میشه بگید؟!کسی به من نگفته بودم من میرفتم برای کل ترایب های داخل بازی مینوشتم are u persian ؟!!
تازه خوبه همونم فرستاده نشده میگید شده...
The invitation of the tribe Warriors Of The Shining Sun has been withdrawn دعوتنامه ی ترایب مبارزان خورشید تابان برداشته شد...
جدیدا به این میگن دعوتنامه نه؟!

Hammer
04-06-2009, 13:55
آقا ترایب خوب توی کا 54 کیه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

smohsen
04-06-2009, 14:24
من دقیقا به همین دلیل نیومدم تو ترایب ایرانی ... تو ورد 20 هم یادمه دعوا دشه بود ... چه ارزشی داره بخاطرش دعوا می کنین ؟؟
در ضمن انقدر نگین ما ایرانی ها ... از خودتون مایه بزارین ...

به مباحث دیشب رجوع کن تا روشن بشه ایرانیها کلا
با خرد جمعی مشکل دارن :31:

C. Breezy
04-06-2009, 14:29
به مباحث دیشب رجوع کن تا روشن بشه ایرانیها کلا
با خرد جمعی مشکل دارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب من یکی اهل این کار ها نیستم ...
من خودم یادمه ، هیچ وقت دو تا ایرانی نباید دوک یه ترایب باشن ، حتما یکیشون اونیکی رو میاره پایین تا خودش تنها بشه دوک ...

a3m00n
04-06-2009, 14:36
Hm .... !
سلام .

می بینم که خیلی از بچه ها ناراحتن !
من چیکار کردم ؟
جز اینکه دلم نخواست ترایب ایرانی زود نابود شه ؟ جز اینکه دلم نخواست مثله سری های قبلی شه !؟
شما ها کارای مهرداد رو ببینید ! ( مثل روز روشنه که فوقش یه هفته دیگه دووم بیارین ! )
اون دقیقا 4-5 تا اشتباه گنده داشت و من بهش می گفتم و به شوخی ردشون میکرد . آخه مگه بچه بازیه ؟؟؟

به قول خودش تو پاک سازی فروم ترایب زد همه چیو خراب کرد !
با لیجنسی اتحاد تشکیل داد ( اونا خودشون کمتر از شما عمر میکنن !!! )

من بهش گفتم قبول نکرد حرفامو و من گفتم نمی خوام لیدر باشم و می خواستم بمونم تو ترایب اما تو اون کنفرانس خیلی بد حرف زد و ...

من هرگز نگفتم به ترایبتون حمله میکنم هرگز!
اون میل زد به همه که
Hi Dear Mates

First Thing : Player SaEiD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) wants to farm
our members
don't give him enough time and make
him a nice farm

بنظرتون کارش جالب بود ؟ من واقعا خندم گرفت از این بچه بازیش!

به هر حال من ترایبمو تشکیل دادم و هر روز هم داره قوی تر میشه !(تا الان 8 تا ایرانی هستیم توش و به ز ودی بیشتر میشیم)

و تا یک ایرانی تو ترایب شما هست من بهش حمله نمیکنم!

فقط چون 4 تا از اعضاتون دقیقا چسبیدن به من مجبورم فارمشون کنم !
ولی هرگز نیروهای اعضای ترایب من به سمت روستاهای ایرانی نمیرن !

ثانیه شماری کنین واسه زمان نابودی ترایبتون ( همیشه تا زمان نوبل میرفتن ترایبای ایرانی ولی ایندفه تا همون موقع هم نمیمونن)

در آخر: تو این ورد حدود 40 تا ایرانی هست ! واقعا حیفه که نتونیم خوب پیش بریم.

هر کی خواست و هر موقع خواست میتونه به ترایب من بیاد .

ممنونم و بای

a3m00n
04-06-2009, 15:16
راستی این رسمش نیست !

محمد شنیدم دوستای تو خوب به من توهین کردن و تو هیچی نگفتی!

:|

این دیگه جای هیچ حرفی باقی نمی زاره .

SANR
04-06-2009, 16:12
توی کدوم منطقه ترایب زدی؟

M0h@MmMaD
04-06-2009, 16:13
راستی این رسمش نیست !

محمد شنیدم دوستای تو خوب به من توهین کردن و تو هیچی نگفتی!

این دیگه جای هیچ حرفی باقی نمی زاره .

سلام سعید

کی همچین اتفاقی افتاده ...

فکر کنم خبر رو اشتباهی به گوشت رسوندن عزیزم !

a3m00n
04-06-2009, 16:17
توی کدوم منطقه ترایب زدی؟

بیشتر بچه ها کا 54 هستن !
ولی کت 64 هم بهمون نزدیکن.

من دو گروه ایرانی تو اون کت دیدم که بزودی میارمشون به ترایبم.

از ورد 6 و 18 اومدن به ورد 38 !
انگار خیلی هم با تجربن.

فکر کنم تعداد ایرانی های این ورد به 50 برسه !
که همه هم نزدیک هم هستن.

SANR
04-06-2009, 16:25
من توی 64 هستم،

واسم دعوت نامه بفرست بی زحمت.

king sanr

راستی الان من نمی تونم توی این ورد وارد بشم،شما چطور؟

Ardavan
04-06-2009, 16:43
دوست عزيز
كاربري با اين اسم تو ورلد 38 وجود نداره
نتونستم پيداتون بكنم

اقا ممنون که زحمت کشیدی،من توی ورلد 37هستم،ای داد!
شما 38 هستید؟یعنی همه اونجا جمع شدن!پاشم بیام اونور؟
"لطفا نریزین رو سرم که اقا تو مگه پست ها رو نمیخونی"چون ماشاالله زیاد اینجا پست زدن من وقت نمیکنم:10:

Zende
04-06-2009, 16:47
تو مگه پست هارو نمی خونی:دی
امون ما آخر نفهمیدیم یکی با اتحاد خورشید تابان اومد گفت همون که عکس براد پیته حالا شما میگی نه یکی دیگست یکی بگه اینجا چه خبره...؟!!!
بعد اینکه اگه این خورشید تابان ایرانیه پس چرا همه جاش انگلیسیه یکی کمک کنه!

SANR
04-06-2009, 16:55
بیشتر بچه ها کا 54 هستن !
ولی کت 64 هم بهمون نزدیکن.

من دو گروه ایرانی تو اون کت دیدم که بزودی میارمشون به ترایبم.

از ورد 6 و 18 اومدن به ورد 38 !
انگار خیلی هم با تجربن.

فکر کنم تعداد ایرانی های این ورد به 50 برسه !
که همه هم نزدیک هم هستن.

قبیله ی شما چرا دیگه اینجوریه؟؟؟؟

رفتین توی پروفایل بر ضد قبیله ی woss مطلب گذاشتین!

درسته که حرف بدی زدند،ولی این روشش نیست!

Zende
04-06-2009, 17:05
درسته من با سعید جان موافقم ما ایرانی هستیم باید با هم دشمن باشیم؟!>>>>اصولا ایرانی ها جمع میشوند که خارجی هارو سرکوب کنند شما ها هم از خرشیطون بیاید پایین بیاید با هم دوست باشیم یا اصلا بیاید تو ترایبمون...تا نشون بدیم قدرت اولیم(البته الان که قدرت دومیم:دی)

ashibad
04-06-2009, 17:46
ای کاش قدر این روزها رو میدونستیم تو هیچ وردی این تعدد ایرانی ها این هم به این نزدیکی به هم وجود نداشته و نداره

کاش قدر این موضوع را میدونستیم

C0OPeR
04-06-2009, 18:28
دمتون گرم بابا ما بعد از دو سال دوباره خواستیم تریبال بازی کنیم گفتیم با بچه های ایرانی تو یه گروه باشیم !
اول که دعوت میکنید به ترایب بعد بدون دلیل پرت میکنین بیرون . ایول بابا

smohsen
04-06-2009, 18:50
دمتون گرم بابا ما بعد از دو سال دوباره خواستیم تریبال بازی کنیم گفتیم با بچه های ایرانی تو یه گروه باشیم !

معلوم نیست چه خبره
اون یکی رو دیس بند کردند
الان یکی دیگست انگار بچه های ایرانی تو این جمه شدند
به آی دی king sanr پیام بده تو بازی تا دعوتت کنه

SANR
04-06-2009, 18:53
کسی شما رو از قبیله در نکرد.

اگه توی نقشه یه نگاهی بندازی،قبیله ی Woss نابود شد. :13:

الان بهم یه پیام بده تا دعوتت کنم.

C0OPeR
04-06-2009, 19:21
کسی شما رو از قبیله در نکرد.
اگه توی نقشه یه نگاهی بندازی،قبیله ی Woss نابود شد.
الان بهم یه پیام بده تا دعوتت کنم.

آخه یه میل داشتم با این مظمون :

تمام ايراني ها برن ترايب سعيد
من ديگه اونارو نميخوام
همه برن بيرون به جز چند نفري كه واقعا با من هستن

قبلا سعید دعوت فرستاده بود برای G.O.D همون رو accept کردم !

M0h@MmMaD
04-06-2009, 19:22
ترایب WOSS توسط مهرداد دیسبند شد !
بار دوم هست که ایشون یک ترایب رو متلاشی میکنند : دی
بچه ها برای اینوایت به یوزر من یا سعید پیغام بدن

logos
04-06-2009, 19:49
ترایب WOSS توسط مهرداد دیسبند شد !
بار دوم هست که ایشون یک ترایب رو متلاشی میکنند : دی
بچه ها برای اینوایت به یوزر من یا سعید پیغام بدن

من لازم میدونم واسه اینکه سو تفاهم پیش نیاد دوباره تاکید کنم اون مهرداد من نیستم
از این به بعد میشه اون مهرداد رو با یه اسم دیگه صدا کنید ؟ اخه اون که اینجا نیست !

Zende
04-06-2009, 19:54
منم اومدم توی اتحاد گاد:دی خوبید شما؟ اینجا همه چی فارسیه دیگه نه:دی؟
آقا مگه ایرانی نیست؟!!!پس چرا همه ی فروم انگلیسیه...؟!

logos
04-06-2009, 20:00
منم اومدم توی اتحاد گاد:دی خوبید شما؟ اینجا همه چی فارسیه دیگه نه:دی؟

نه فقط یه تاپیک فارسی اگه دسترسی نداری به سعید میل بزن

loomina
04-06-2009, 21:24
از رهنمايي هاتون ممنون بچه ها شما كدوم ورلد هستيد؟:10:

Zende
04-06-2009, 23:10
میل زدم رفتم توی قسمت پرشیان مرسی:46:
ورلد 38:46:

elemon
05-06-2009, 08:11
سلام سلام
لطفا از سوال من عصبانی نشید و بر اعصاب خود مسلط باشید
سوالم اینکه من توی سرزمین 39 هستم و حالا بیام کدوم قسمت؟

Zende
05-06-2009, 09:57
ورلد=جهان نه سرزمین
دومیش هم از دوستانی که اونجا بازی می کنند بپرسید اگرم خواستید بیاید با ما ورلد 38

ashibad
05-06-2009, 10:45
سلام

دوستان چرا ایجا ایجوری هر بار میخوام پیام بزارم میگه باید مدیریت تایید کنه

آیا روال اینجوریه همتون باید اول پیغامتون تایید بشه یا فقط من ایجوری باید باشم؟

bersam
05-06-2009, 14:09
سلام

دوستان چرا ایجا ایجوری هر بار میخوام پیام بزارم میگه باید مدیریت تایید کنه

آیا روال اینجوریه همتون باید اول پیغامتون تایید بشه یا فقط من ایجوری باید باشم؟
هر جند كه اين سوال يه خورده بي جا بود ولي ...

شما به دليل عضو جديد بودن بايد صبر كنين تا بستتون تاييد بشه ! كه مثل اين كه شده !!!

در ضمن ! اكر در محتواي بست شما كلماتي باشد كه مديريت فكر كند كه اسبم هست اون رو به حالت تعليقي در مي اورد تا يك مدير تاييدش كند !!!

logos
06-06-2009, 10:02
هر جند كه اين سوال يه خورده بي جا بود ولي ...

شما به دليل عضو جديد بودن بايد صبر كنين تا بستتون تاييد بشه ! كه مثل اين كه شده !!!

در ضمن ! اكر در محتواي بست شما كلماتي باشد كه مديريت فكر كند كه اسبم هست اون رو به حالت تعليقي در مي اورد تا يك مدير تاييدش كند !!!

واسه منم خیلی این پیغام میاد!!!
مشکل من چیه ؟؟؟؟؟ منم جزو جدید ها محسوب میشم ؟؟؟؟

logos
06-06-2009, 10:05
این پسره مهرداد رفته تو یه ترایب دیگه و ضد ما داره برنامه ریزی میکنه !!!
واقعا یه آدم چقدر میتونه عقده ای باشه که بخواد دوستاشو نابود کنه!

من یه سوال دارم چرا هر سری بعد اینکه این مهرداد اینجوری گند میزنه باز هم تو ورلدهای بعدی حرفهاشو قبول میکنید و دورش جمع میشید ؟؟؟

Haj_Amoo
06-06-2009, 12:13
اين ورلد سي و هشت چند وقته اومده؟

اماستیاف
06-06-2009, 12:19
پست 50000 مال منه !!!!

Zende
06-06-2009, 14:35
لوگوس جان چون شما تو تریبال وارز زیادی بازی کردی این پیغامو میده معتاده تریبالی!می ترسه ما ازت وا بگیریم:دی
این ورلد یه 2 3 روزی میشه اومده
مهرداد کیه همون که عکس براد پیتو داشت؟خوب ما چمیدونستیم الان شناختیمش:دی
یعنی چی این پست 50000 مال منه؟!

M0h@MmMaD
06-06-2009, 15:38
مهرداد اومده به یکی از بچه های گاد پیغام داده و گفته که بهت پریومیوم میدم ، بیا برامون جاسوسی کن !
lol
البته ببخشید که اینجا گفتم ! الان توی ترایب همه از این موضوع خبر دارن ...

bersam
06-06-2009, 20:32
مهرداد اومده به یکی از بچه های گاد پیغام داده و گفته که بهت پریومیوم میدم ، بیا برامون جاسوسی کن !
lol
البته ببخشید که اینجا گفتم ! الان توی ترایب همه از این موضوع خبر دارن ...
اخه ممد ! لا الله الا الله !

اولا ببينم تو نمي خواي دست از اين كار ها برداري ؟ ايريباليك كم نبود اومدي سراغ اين ؟

بابا مهرداد كيه ؟ logos منظورته ؟ اكه كسي ديكه اي هم هست ! لازم نيست به كس ديكه اي بكه ! دو حالت داره ! به من بريموم ميده من يه اكنت ديكه مي سازم (يا با همين اكنت) مي ام توي اون ورلد و مي ام توي ترايب GOD ! به همين راحتي !
و راه دوم ! خودش مي اد يه اكنت مي سازه و مي اد توي ترايب GOD ! ديكه راحت تر از اين ؟

بيخيال بابا ! جاسوس مال موقعيه ي كه ترايب عضو جديد نبذيره ! و خيلي خفن باشه ! نه اين كه يه ترايب فكستني تا يكي يه ايميل خارجي بده طرف رو بيارن داخل و بارونش كنن !

bersam
06-06-2009, 20:33
واسه منم خیلی این پیغام میاد!!!
مشکل من چیه ؟؟؟؟؟ منم جزو جدید ها محسوب میشم ؟؟؟؟

كفتم كه ! براي من يه بار اومد ! رفتم كفتن سيستم فكر كرده اسبمه ! ديكه نيومد خوشبختانه !

logos
07-06-2009, 00:17

اولا ببينم تو نمي خواي دست از اين كار ها برداري ؟ ايريباليك كم نبود اومدي سراغ اين ؟

بابا مهرداد كيه ؟ logos منظورته ؟ اكه كسي ديكه اي هم هست ! لازم نيست به كس ديكه اي بكه ! دو حالت داره ! به من بريموم ميده من يه اكنت ديكه مي سازم (يا با همين اكنت) مي ام توي اون ورلد و مي ام توي ترايب GOD ! به همين راحتي !
و راه دوم ! خودش مي اد يه اكنت مي سازه و مي اد توي ترايب GOD ! ديكه راحت تر از اين ؟

بيخيال بابا ! جاسوس مال موقعيه ي كه ترايب عضو جديد نبذيره ! و خيلي خفن باشه ! نه اين كه يه ترايب فكستني تا يكي يه ايميل خارجي بده طرف رو بيارن داخل و بارونش كنن !

نه بابا منظورش اونیکی مهرداده
خدا بگم چی کارش کنه که با این کاراش و این همنامیش با من باعث دردسر من هم شده

اما کلا خیلی به نظر من .... میاد دفعه قبل هم از ترایب رفت بیرون(البته اکانت منو گرفت که بازی کنه بعد با نامردی رفت) و باعث شد ترایب از بین بره کلا فقط عقده رنک داره و میخواد تو یه ترایب قوی باشه

عقل هم که نباشه جان در عذابه
این یارو (مهرداد)میاد پول میده که ملت باهاش دوست باشن تا انتقامشو از ایرانیها بگیره واقعا تاسف داره

Zende
07-06-2009, 08:44
جدا خیلی تاسف داره اصولا همه بازی می کنن با هم وطناشون که قدرت اولو نشون بدن این عقده ای میاد که بر ضد ما کاری انجام بده و پول خرج میکنه فقط برای زمین زدن ما خدا یه عقلی بهش بده......مطمئنن این موضوع اشکال شرئی هم داشته باشه اون دنیا باید جواب اینم بده!

C. Breezy
07-06-2009, 09:07
منظور Master General هست ؟

SAMCRO
07-06-2009, 09:18

اسم ایشون که مرتضی هست !

C. Breezy
07-06-2009, 09:22
اسم ایشون که مرتضی هست !
پس این مهرداد مجهوله کی هست ؟ اسمش برام آشناست ولی یادم نمیاد کی بود .... یوزرش تو بازی چی هست ؟

bersam
07-06-2009, 10:53
پس این مهرداد مجهوله کی هست ؟ اسمش برام آشناست ولی یادم نمیاد کی بود .... یوزرش تو بازی چی هست ؟
بله فكر كنم همونه كه براي دوستاش بريموم كرفته بود از خارجي ها كم نداشته باشن !!! :2:

rootnt
07-06-2009, 11:54
سلام بر نوب ها و خائنین عزیز lolololol
چطورین؟
می بینم که سقوط کردید
رنک 9 شدید
هه هه هه
ترایبی که آسمون توش باشه معلومه چی می شه
راستی لیدر کیه؟ اسمش سعید هستش مثل اینکه
اگر لیدرو بشناسم آینده ترایب رو براتون پیش بینی می کنم :دی
یه آیدی صفا هم دیدم اونجا
صفا هم هست؟
خوشم میاد برسام چسبیده به همون ورلد 21
از حسین عادلی چه خبر؟
بهر حال امیدوارم که موفق باشید
یه ترایب ایرانی حداقل یه چیزی بشه تو این بازی
من که چشمم آب نمی خوره

M0h@MmMaD
07-06-2009, 12:05

باز تو حرف بیخورد زدیا !
من بعد اونکه ترایب woss رو تیم بندی کردن و بعد من رفتم توی تیم براوو ، یه خارجی ابله اومد لیدری رو به عهده گرفت منم شوش کردم با 5 تا اکانتی که روی من سیت بود :27: و یه نظر سنجی زدم و مخ لیدر کل تیم هارو زدم و اون یارو بر کنار شد و من لیدر شدم ولی بعدش مهرداد یهو ترایب رو دیسبند کرد !
اینا هم شایعه نیست برسام
میل هاش برام ریپورت شده هست
طرف خارجیه هم انقدر آدم درستی بود که اومد میل هارو لو داد ...

یوزرش توی ورلد 38 اینه : Prince Mithridates

چطورین؟
می بینم که سقوط کردید
رنک 9 شدید
هه هه هه
صفا هم هست؟
از حسین عادلی چه خبر؟
من که چشمم آب نمی خوره

آره ، خود استاد صفا اومده این ورلد :31:
حسین عادلی هم ترک کرد ، نامردددددددددد :13:

Master generals
07-06-2009, 13:01

ای بابا من که گفتم مخالفه ترایب ایرانی هستم. و کار اخرش به ابنجاها کشیده می شه . دیگه چرا پای منو وسط می کشی؟:19::19:

اسم ایشون که مرتضی هست !
ناقلا منو از کجا می شناسی
ببینیم اسن یوزرت همون ترایب ورلد 12 ات نبود:8::8:

saeid_constantin
07-06-2009, 13:14
منم توی ورلد 38 هستم
k54
یوزرمsaiedena
شهرم:Alamut !
مختصات:(423|581) بر عکسه اولی 581 بعد 423

saeid_constantin
07-06-2009, 13:15
منم توی ورلد 38 هستم
k54
یوزرمsaiedena
شهرم:Alamut !
مختصات:(423|581) بر عکسه اولی 581 بعد 423

C. Breezy
07-06-2009, 13:27
ای بابا من که گفتم مخالفه ترایب ایرانی هستم. و کار اخرش به ابنجاها کشیده می شه . دیگه چرا پای منو وسط می کشی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خوب چرا می زنی ... من دیدم اول اسمت M داره یه چیزی گفتم ... غلط کردم ، ولی همون ترایب خارجی بیشتر حال میده

a3m00n
07-06-2009, 13:41
چطورین؟
می بینم که سقوط کردید
رنک 9 شدید
هه هه هه
صفا هم هست؟
از حسین عادلی چه خبر؟
من که چشمم آب نمی خوره

متاسفانه سعید من نیستم و یکی از بچه های فروم بی بی فانز هست . که خیلی هم به کارش وارده البته من دارم زور می زنم بارونم کنه ولی نمی کنه هر چی بهش میگم قبلا لیدر بودم میگه نه چون انگلیست خوب نیستو ...
اعصابمو خورد کرده شاید خودم یه ترایب بزنم : دی

M0h@MmMaD
07-06-2009, 13:53
ترایب گاد ترکوند
lol

arshiamoj
07-06-2009, 14:00
ا این محمد اینجا هم هست :D
من شاید اومدم یکم بخندیم ;)

amin2000
07-06-2009, 14:01
سلام
یکی بود پریمیوم میفروخت کی بود ؟
در ضمن میشه پریمیوم رو وسط کار وایستوند :دی بعد استفاده کرد یه روزه دیگه؟

ممنون

a3m00n
07-06-2009, 19:59
نمیگفتی یکم سر کارش میزاشتیم :د ی
می خوای ویرایش کنیم ؟؟؟
بدو ویرایش کن.

Haj_Amoo
07-06-2009, 20:25
با يوزر HajAmoo در خدمتيم(اندر ورلد 38!!)!

M A X I M U M
07-06-2009, 21:26
نه بابا منظورش اونیکی مهرداده
خدا بگم چی کارش کنه که با این کاراش و این همنامیش با من باعث دردسر من هم شده

اما کلا خیلی به نظر من عقده ای میاد دفعه قبل هم از ترایب رفت بیرون(البته اکانت منو گرفت که بازی کنه بعد با نامردی رفت) و باعث شد ترایب از بین بره کلا فقط عقده رنک داره و میخواد تو یه ترایب قوی باشه

عقل هم که نباشه جان در عذابه
این یارو (مهرداد)میاد پول میده که ملت باهاش دوست باشن تا انتقامشو از ایرانیها بگیره واقعا تاسف داره

جناب مهردادخان
مثل اينكه خيلي با من مشكل داري
بدجور داري مي سوزي
اولا كه عقده اي تو هستي، من اگه اينطورام كه تو ميگي هم باشم نميام آبروي يكي رو در يه جمع عمومي ببرم البته از شما ينتظاري بيشتري هم نميره
با اينكه از من بزرگتري هيچي شعور نداري و اصلا فكرشو نمي كردم تو يكي اينطوري باشي
مرديكه احمق! مگه بهم نگفتي ترايب گاد هم راه خودشو بره تو هم راه خودتو، من بدبخت كه كل ترايبمو بستم تا ايراني ها كاملا يه جا جمع بشن چون بعضي دو دل بودن و هي مي گفتن سعيد برگرده يا بريم مرج بكنيم و از اين حرفا
من كه از ترايب رنك 2 ورلد خودم گذشتم ديگه تو چرا اينقدر از من بدت مياد
اصلا تو چيكاره هستي؟ به تو چه ربطي داره؟ همه كساني كه قرار بود بيان از من ناراحت باشن اومدن و توجيه شون كردم اما تو رو كه حتي من دعوت هم نكرده بودم
اصلا سعيد بيشتر از تو حق داره بياد به من بگه چرا ترايبو بستي كه من براش توضيح دادم
در مورد اون جريان پرميوم دادنم
آره اون نامه رو زدم اما چون ايراني ها در عين حال كه باهوش ترين انسان هاي دنيا هستند احمق ترينشونم هستن اينو نفهمديد كه من با هزار راه ميتونستم خودم يه اكانت تو ترايب گاد داشته باشم ؟
اينو مبتدي ترين شخص شما فهميد اما شماها اومديد چي گفتيد ؟ مهرداد ميخواست پرميوم بده تا براش جاسوسي بكنه
اخه بعد اينكه سه روز از يه ورلد گذشته جاسوسي چه معنايي ميده نوب هاي متمدن ...
همون موقع كه ترايبو بستم چي گفتم به ايراني ها ؟ چرا اينقدر نامرد هستيد شماها؟ من گفتم بريد ترايب سعيد دقيقا همين حرفو زدم روز بعدشم به سعيد گفتم ايراني ها رو خوب نگهدار و موفق باشي
بعد اينكارم هم ازم انتظار داريد بيام تو ترايب گاد و باهاتون بازي كنم ؟ شماها خيلي بي چشم و روييد؟
بازم ازم انتظار كاري رو داريد ؟
بريد بميريد به خدا
شماها چند تا احمق هستيد كه ميايد اينجا با صميميت خودتون حرفايي رو بين خودتون رد و بدل مي كنيد اون كسي رو هم كه تازه اومده و از هيچي هم خبري نداره رو هم عليه من ذهنشو خراب مي كنيد .
من چند بار اومدم اينجا رو خوندم بخاطر اينكه ميدونستم خيلي شعورتون پايينه خواستم جواب ندم اين پست رو هم واسه اين زدم اينجا تا اون كساني كه واقعا محترم هستند بفهمن جريان چيه
من ترايب رنك 2 ورلد خودمو بستم تا ايراني ها در ترايب سعيد جمع بشن و بهتر بازي بكنن در حالي كه شديد با سعيد مشكل داشتم و اينكارو هيچ كس نمي كرد
تصميمو ميذارم به عهده وجدان بيدارتون

C. Breezy
07-06-2009, 21:48
من که اصلا حوصله ندارم پست بالا رو بخونم ... ولی شک ندارم به اونی که نقل قول کردی داری فحش میدی ... واقعا دارای رتبه بودن تو ترایب انقدر مهمه و ما گاگولیم نمی فهمیم ، یا اینکه شما دارین الکی دعوا می کنین ...

logos
07-06-2009, 21:48
یه سری پست همین جوری از گذشته ها تا داغ دل بچه ها تازه بشه

ترایب god در و25 خیلی بهتر از این کوروش و32 بود اما چون لیدرهای و32 :21:
مهرداد بالاخره این 6 میلیون پریمیوم چی شد؟ چی کارش کردی؟:19:

خوبه حالا اون گاد رو شکست دادن
اینجا این مهرداد نامرد خیانت کرد و کل ترایب رو داغون کرد
واقعا خیانت در این حد ....... ؟
منظورش اونیکی مهردادها

حالا واقعا god برای چی از هم پاشید ؟

بچه ها یه چیز خیلی باحال
40 نفر از افراد ترایب طرفدار مهرداد هستند
همین که اونیکی مهرداد اکانت مهرداد ( لوگو ) ما رو بیرون بردش 40 نفر همراهش رفتن !!
به این میگن سیاست ...
حالا ما از مهرداد خواهشمندیم بیاد توی ترایب و اعضا رو آروم کنه ... : دی
البته بچه ها دنباله رو اکانت من بودن و این اکانت رو که دادم به مهرداد اون اتفاقها افتاد

یادته من اون اول به شما گفتم مار از پونه بدش میاد میاد در لونش سبز میشه؟ حالا دیدی :27:

بهتره به اون یکی مهرداد بگید مهرداد 6 میلیونی! :21:

این مهرداد 6 میلیونی یکم مثل من مشکل روانی داره کاری نمیشه کرد فقط باید از ما دوری کرد! :31:

نه نمیشه اگه بفهمن بن میشه چون اشتراک پسورد به هر نوعی موجب بن شدن میشه!:13:

نظز ایشون خوبه ها بهش بگیم 6 میلیونی یا هر چی خ.دش دوست داشته باشه

دیگه به هیچ قبیله ای که ایرانی داخلش باشه نخواهم رفت،با این قبیله اداره کردنتون!!!
ای بابا از این حرفا همه زیاد میزنن

به این پستت یک دل سیر خندیدم و یاد خاطرات گذشته افتادم !!!!

ما بزرگترها از ورلد 10 تا 32 بارها شاهد سرانجام ترایبهای ایرانی بوده ایم !!!!

هادی براشون تعریف کن !!!!
بازم بیا بخند

این جوری نگو که جیگرم آتیشش گرفت! :دی :10:
من که همون اول بهتون گفتم این مهرداد یه چیزیش میشه درست همون کاری رو با شما کرد که تو و25 با ترایب گاد کرد اما تو و25 اعضای ما دیگه این جوری خر نبودن که ببیفتن دنباله این مهرداد 6 میلیونی! :27:

كي گفته ايرانيا نمي تونن با هم باشن؟
ما يك ماه تو شلوغ ترين ورد(32) بازي كرديم و رنك 3 ورد بوديم!
با اقتدار تمام.
داشتيم آماده ميشديم واسه صعود بيشتر كه ....
يه كار شكني هايي شد و ....!

توي ترايب جديد اين نويد رو بهتون مي دم كه من رهبري رو به عهده مي گيرم . : دي

روتنت بيا نظرتو بگو :‌دييييييي

اینم از اتمام حرف قدیم

جناب مهردادخان
بدجور داري مي سوزي
اولا كه عقده اي تو هستي، من اگه اينطورام كه تو ميگي هم باشم نميام آبروي يكي رو در يه جمع عمومي ببرم البته از شما ينتظاري بيشتري هم نميره
با اينكه از من بزرگتري هيچي شعور نداري و اصلا فكرشو نمي كردم تو يكي اينطوري باشي
مرديكه احمق! مگه بهم نگفتي ترايب گاد هم راه خودشو بره تو هم راه خودتو، من بدبخت كه كل ترايبمو بستم تا ايراني ها كاملا يه جا جمع بشن چون بعضي دو دل بودن و هي مي گفتن سعيد برگرده يا بريم مرج بكنيم و از اين حرفا
اصلا تو چيكاره هستي؟ به تو چه ربطي داره؟ همه كساني كه قرار بود بيان از من ناراحت باشن اومدن و توجيه شون كردم اما تو رو كه حتي من دعوت هم نكرده بودم
اصلا سعيد بيشتر از تو حق داره بياد به من بگه چرا ترايبو بستي كه من براش توضيح دادم
آره اون نامه رو زدم اما چون ايراني ها در عين حال كه باهوش ترين انسان هاي دنيا هستند احمق ترينشونم هستن اينو نفهمديد كه من با هزار راه ميتونستم خودم يه اكانت تو ترايب گاد داشته باشم ؟
اينو مبتدي ترين شخص شما فهميد اما شماها اومديد چي گفتيد ؟ مهرداد ميخواست پرميوم بده تا براش جاسوسي بكنه
همون موقع كه ترايبو بستم چي گفتم به ايراني ها ؟ چرا اينقدر نامرد هستيد شماها؟ من گفتم بريد ترايب سعيد دقيقا همين حرفو زدم روز بعدشم به سعيد گفتم ايراني ها رو خوب نگهدار و موفق باشي
بعد اينكارم هم ازم انتظار داريد بيام تو ترايب گاد و باهاتون بازي كنم ؟ شماها خيلي بي چشم و روييد؟
بريد بميريد به خدا
شماها چند تا احمق هستيد كه ميايد اينجا با صميميت خودتون حرفايي رو بين خودتون رد و بدل مي كنيد اون كسي رو هم كه تازه اومده و از هيچي هم خبري نداره رو هم عليه من ذهنشو خراب مي كنيد .
من چند بار اومدم اينجا رو خوندم بخاطر اينكه ميدونستم خيلي شعورتون پايينه خواستم جواب ندم اين پست رو هم واسه اين زدم اينجا تا اون كساني كه واقعا محترم هستند بفهمن جريان چيه
من ترايب رنك 2 ورلد خودمو بستم تا ايراني ها در ترايب سعيد جمع بشن و بهتر بازي بكنن در حالي كه شديد با سعيد مشكل داشتم و اينكارو هيچ كس نمي كرد

خب من فکر کنم داست میگه یکم این بنده خدا من توهین کردم و همین جا بابت توهینم معذرت می حوام
اما مهرداد جان ادمها شعور دارن و میفهمند قضیه چیه همچنین شما درسته اون ترایب رو بستی اما مشکلت این بود که نمیتونستی ترایب رو جمع کنی

و اگه یادت باشه خود جنابعالی گفتی اصلا نمیخوای این ورلد کاره ای باشی و همه کاره سعیده اما تا ترایب رنکش خوب شد نظرت عوض شد

و همچنین آماری که من دارم اینه که به تحریک دیگران واسه حمله به ما مشغولی و این چیزی بود که باعث رنجش شدید ما شد
خالا شما هرچی میخوای فخش بده !!!

M0h@MmMaD
07-06-2009, 21:50
جناب مهردادخان
بدجور داري مي سوزي
بريد بميريد به خدا

خسته نباشی ، دستت درد گرفت گلم ! :31:
اولا رنک دو نه ئو رنک یک
دوما اینکه مگه تو نگفتی ایرانی ها باید یه جا باشن ؟ خوب تو مگه ایرانی نیستی ؟ تو هم باید بیایی دیگه :31:
سوما یکم خودتو کنترل کن !
چهارما اینکه من قبولت دارم و اون چیزی رو هم که گفتم برای مزاح گفتم ولی بچه ها جدی گرفتن ! ( چقدر هم شوخی بود ! ) :27:

a3m00n
07-06-2009, 21:53
جناب مهردادخان
بدجور داري مي سوزي
بريد بميريد به خدا
اصلا پست قشنگی نزاشتی مهرداد خان. :41:

M0h@MmMaD
07-06-2009, 21:55
عجب پست تو پستی شد !
در کل بگم که مهرداد جان برای بار دوم در فروپاشی 2 ترایب رنک یک رقمی ورلد به موفقیت کامل نایب گشتی ! : دی
البته من بازم زیاد نمیدونم که چی شد ولی هرچی شد یه سرش به مهرداد وصل بود !
در هر صورت اتفاقاتی هست که گذشته ، باید به فکر آینده باشیم ...

M A X I M U M
07-06-2009, 21:57
خب خيلي جالبه
من اولا در مورد پرميوم ها بود موضوع
تو گفني بچه ها مي سوزن
پس بچه ها چون من پرميوم داشتم مي سوختن
كل پست ها تا الان راجب همين ميشد
بعدش اين ورلد ترايبو لازم نبود من جمع بكنم
ترايبي كه نياز به جمع كردن داشت لگيسي بود كه جمع نشد و سقوط كرد اما ترايب من همينطوري مي رفت جلو
در مورد سعيد هم بازم ميگم ربطي به تو نداره
بازم به سعيد ربط داره نه به تو
من حتي نمي تونستم ترايبو جمع بكنم الكي هم ميتونستم خودنمايي بكنم كه ترايب خوبي دستمه
چرا بستمش ؟ چرا به خارجي ها گفتم من رهبر بدي هستم و بقيه چيزا و به ايراني ها هم گفتم برن ترايب سعيد ؟
ها ؟ سعيد با اين امتحاناتش ميتونست و من نمي تونستم ؟
محمد و امين و همه و همه كه پيش من بودن ؟
بارون مخفي كه چهار تا از ايراني ها بودن
ديگه چي ميگي ؟

M0h@MmMaD
07-06-2009, 22:02
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 6 (6 کاربران و 0 مهمان)
M0h@MmMaD, a3m00n, arshiamoj, C. Breezy, rootnt

روتنت بیا یکی بزن پس کله همشون این دعوا رو بس کنن ...
من الان بازم فروم مد گاد شدم و جواب بچه ها رو میدم ، توی وس هم همینکارو میکردم و تنها تلاش من راضی نگه داشتن عضو های ترایب بوده و هست و همیشه هم موفق بودم
شما هم بیخیال شید ، هم مهرداد هم مهرداد ( اون مهرداد ! ) هم سعید

M0h@MmMaD
07-06-2009, 22:02
روتنت حکیم هم افتخار نمیدن یه پست بدن ! : دی

M A X I M U M
07-06-2009, 22:11
از همه معذرت ميخوام
ميدونم من اينجا جديدم و منو زياد نمي تونيد تحويل بگيريد
فقط بدونيد من اون ترايبو بستم تا ايرانيا برن جلو و متفرق نباشن
هر طوري باشي هر نوبي هم دوست داره ترايب رنك 2 ورلد رو هدايت بكنه حالا چه بتونه و چه نتونه كه از نظر مهرداد من نمي تونستم
اينو از صميم قلب ميگم : هيچ ايراني راضي نميشه ايراني ديگه اي رو خراب بكنه
من خواستم خودم نابود بشم اما اتحاد ايراني ها نابود نشه من مانع اين اتحاد بودم و رفتم كنار
دليل اون ماجرا پرميوم رو هم به رهبرتون سعيد گفتم
از همه هم معذرت ميخوام و متاسفم

rootnt
07-06-2009, 22:25
lolololololol
کلی خندیدم
بازم بوی خیانت میاد
ایرانی جماعت ...

می خوای ویرایش کنیم ؟؟؟
بدو ویرایش کن.
بی خیال دعواش نکن
نوبه دیگه :27: ; کاریش نمیشه کرد

هم مهرداد هم مهرداد ( اون مهرداد ! ) هم سعید
سعید کیه دیگه؟ اون اسمش آسمونه : دی

حسین عادلی هم ترک کرد ، نامردددددددددد
همون بهتر
نوب یه چیزیو بهش یاد دادم ۲ ماه بعد اومد اینجا دوباره پرسید lol
آینده ترایب:
اگر یکی نیاد جمعش کنه بزودی ترایبتون دیسبند خواهد شد
خوش باشید

Paradise_human
07-06-2009, 23:04
سلام ...
آقایون این scout هارو چطور میشه فرستاد برای جاسوسی ؟؟؟

amin2000
08-06-2009, 07:27
سلام
در ضمن میشه پریمیوم رو وسط کار وایستوند :biggrin: بعد استفاده کرد یه روزه دیگه؟

ممنون

؟ جواب نداره؟

سلام ...
آقایون این scout هارو چطور میشه فرستاد برای جاسوسی ؟؟؟

خوب مثل حمله روی یه دهکده کلیک میکنی سند تراپس و چند تا اسکات انتخاب میکنی نیروی دیگری نه..
در ضمن اسکات رو فقط اسکات میتونه بکشه

M0h@MmMaD
08-06-2009, 08:40

King Sanr در ورلد 38 ....
در ضمن ، کسی پریمیوم رو به جای کارت شارژ ایرانسل یا همراه اول نمیفروشه ؟ : دی

Zende
08-06-2009, 09:32
اوه بوی......جدا لوگوس خیلی نامردی.....ذهنیت ما تازه هارم خراب کردی
مهرداد جان اگه من چیزی گفتم به خاطر این بود که لوگوس میدونی که چی گفت من خودم باهات توی اون اتحاد بودم اما با کارایی که اینا کردن و پست هایی که دادنو توی فروم دادن فکر کردم....جدا ببخشید....

ashibad
08-06-2009, 10:48
سلام

دوستان درسته من خیلی از این بچه های جدید رو نمیشناسم ولی یه کوچولو باید تذکر بدم دوستان این فقط هست یک بازی

همونطور که زندگی نوعی بازی هست پس مهم نیست کی برنده هست کی بازنده مهم نوع بازی کردن تو این دو روز دنیاست

مهم اینه که تو این دو روز دنیا باعث آزار و شکنجه کسی نشی یادش بخیر یه نقل قول کوچولو از کسی که خیلی قبولش دارم

{من بد نکردم که بد ببینم} دوستان این بازی ارزش دعوا و ناسزا بهم گفتن رو نداره

امیدوارم این حرفام رو درک کنید { حرفی که از دل براید بر دل نشیند}

Paradise_human
08-06-2009, 11:40
؟ جواب نداره؟

خوب مثل حمله روی یه دهکده کلیک میکنی سند تراپس و چند تا اسکات انتخاب میکنی نیروی دیگری نه..
در ضمن اسکات رو فقط اسکات میتونه بکشه
والا من یه اسکاتو تنهایی فرستادم و attack هم کردم ولی کشته شد و اطلاعاتی نیورد ...
یعنی طرف اسکات داشته که کشتش ؟؟؟

Haj_Amoo
08-06-2009, 11:44
والا من یه اسکاتو تنهایی فرستادم و attack هم کردم ولی کشته شد و اطلاعاتی نیورد ...
بله!!
اگه شما 20 تا اسكوت بفرستيد و اون 40 تا(دو برابر) اسكات داشته باشه تمام اسكوت هاي شما كشته ميشن!! مگه اين كه همراهشون نيرو هاي ديگه هم بفرستيد!

Master generals
08-06-2009, 15:51
خب خيلي جالبه
من اولا در مورد پرميوم ها بود موضوع
تو گفني بچه ها مي سوزن
پس بچه ها چون من پرميوم داشتم مي سوختن
كل پست ها تا الان راجب همين ميشد
بعدش اين ورلد ترايبو لازم نبود من جمع بكنم
ترايبي كه نياز به جمع كردن داشت لگيسي بود كه جمع نشد و سقوط كرد اما ترايب من همينطوري مي رفت جلو
در مورد سعيد هم بازم ميگم ربطي به تو نداره
بازم به سعيد ربط داره نه به تو
من حتي نمي تونستم ترايبو جمع بكنم الكي هم ميتونستم خودنمايي بكنم كه ترايب خوبي دستمه
چرا بستمش ؟ چرا به خارجي ها گفتم من رهبر بدي هستم و بقيه چيزا و به ايراني ها هم گفتم برن ترايب سعيد ؟
ها ؟ سعيد با اين امتحاناتش ميتونست و من نمي تونستم ؟
محمد و امين و همه و همه كه پيش من بودن ؟
بارون مخفي كه چهار تا از ايراني ها بودن
ديگه چي ميگي ؟

حاجی بیخیال . کلا ترایب ایرانی همین میشه.
راستی خوشحالم که یه هتریکی اینجا دیدم:10:

Hammer
08-06-2009, 16:34

یعنی اسکات های طرف بیشتر از تو بوده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a3m00n
08-06-2009, 17:38
من هم وقتی از ترایب اومدم بیرون از بچه ها خیلی فحش خوردم.( خودم فرومتون رو می خوندم )ولی هیچی نگفتم (فقط به یکیتون که خیلی فحش داده بود گفتم منو ببخش که باعث شدم این همه فحش بدی :| )ولی لازم نیست بیای اینجا و همهچیو بگی.از مهرداد لوگوس خیلی ممنونم که با من بود و همه چیو زودتر از همه درک کرد.

M A X I M U M
08-06-2009, 18:49
سعيد عزيز
منم دركت كردم و اونكارو كردم
آره حق با توئه
مهم اينه كه همديگه رو درك بكنيم و از خودمون بگذريم
اينطوري ميتونيم همه جارو فتح بكنيم
به اميد روزي كه تعداد اين فداكاران بيشتر بشه
--------------------------
در مورد اون دوستي هم كه راجب اسكات ها پرسيده بود فقط اضافه بكنم كه فقط اسكات ميتونه اسكات رو بزنه
مثلا طرف تو روستاش كلي نيرو داشته باشه اما اسكات نداشته باشه تو فقط با 5-10 تا اسكات ميتوني كاملا ببيني چه خبره تو روستاش

موفق باشيد

logos
08-06-2009, 20:17
اوه بوی......جدا لوگوس خیلی نامردی.....ذهنیت ما تازه هارم خراب کردی
مهرداد جان اگه من چیزی گفتم به خاطر این بود که لوگوس میدونی که چی گفت من خودم باهات توی اون اتحاد بودم اما با کارایی که اینا کردن و پست هایی که دادنو توی فروم دادن فکر کردم....جدا ببخشید....

عزیزم من چی گفتم مگه ؟ من یه کم از واقعیتها رو گفتم و البته نظرپات خودمو
نه فحش دادم مثل بعضیا نه هیچی

من هیچ چیز غیر واقعی و نا مربوط نگفتم و حتی واسه این مساله اصلا نمیخوام بحث های 2 ورلد قبلی رو هم خیلی باز کنم

شما هم دقیقا میدونی وضعیتت چه جوری ، دقیقا منتظری یکی یه حرفی بزنه و کاملا هم نظر بشی با اون
حالا هم که مهرداد مظلوم نمایی کرده طرف اون رفتی

البته شما تازه وارد هستی و کسی رو نمیشناسی و من خرده ای به شما نمی گیرم اما کاش به جای این قضاوت های سری و توهین ها و نظرات کمی تامل میکردی
برای من این مهمه که بزرگا و قدیمی های اینجا به من اعتماد دارن و منو قبول دارن و امیدوارم روزی بشه که اولا با شما دوست باشم ثانیا شما هم منو بشناسی و بفهمی که من نامرد و نا لوطی نیستم

این چیزیه که واسه من خیلی با ارزش هست :

safa64.ok on 07.06. at 22:51

ببین من تورو خیلی قبول دارم

safa64.ok on 07.06. at 22:57
جدی گفتم قبولت دارم

چون میشناسمت و میدونم چه آدمه گلی هستی

logos
08-06-2009, 20:23
من هم وقتی از ترایب اومدم بیرون از بچه ها خیلی فحش خوردم.( خودم فرومتون رو می خوندم )ولی هیچی نگفتم (فقط به یکیتون که خیلی فحش داده بود گفتم منو ببخش که باعث شدم این همه فحش بدی :| )ولی لازم نیست بیای اینجا و همهچیو بگی.از مهرداد لوگوس خیلی ممنونم که با من بود و همه چیو زودتر از همه درک کرد.

خواهش سعید جون

فقط بگم من اگه از اون مهرداد اینجا گله کردم واسه این بود که شنیدم ایشون دارن تو اون یکی ترایب بر علیه ما کارهایی میکنن و چون تو ورلد قبلی هم وسط کار از ترایب ایرانی خارج شدن و به ترایب دشمن رفتن و به ما حمله کردند و باعث نابودی ترایب ایرانی شدند خیلی خیلی از دستش ناراحت شدم و اینجا پست دادم

باید اینجا اینم تذکر بدم تو اون ورلد بنده اکانت خودمو که فکر کنم رنکشم خوب بود و 2 رقمی بود دادم دست ایشون و ایشون اینکار رو کرد

SAMCRO
08-06-2009, 20:24
اقا من مخالف ترایب ایرانی نیستم ! خیلی حال می ده ! ته خندس !! :دي
خداییش توی 21 یادتونه ؟؟؟ خداییش چه قدر مرده خوری کردم من !! :دي
هیچی بازی نکردمم تازه !!: دي
تا می اومدم بازی کنم یه چیز می شد !! :دي
----------------
راستی به به مرتضی !! چه طوری برادر ؟؟ یادت اومد منو ؟؟؟ من همون نامرده هستم ! اکانتت رو دادی دستم ! :دي

Paradise_human
08-06-2009, 20:26
بچه ها چطور میشه از یه اتحاد Resign داد ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو میشه از کجا ریسرچ کرد ؟؟؟

M0h@MmMaD
08-06-2009, 21:17
بچه ها چطور میشه از یه اتحاد Resign داد ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو میشه از کجا ریسرچ کرد ؟؟؟

اتحاد چیه ؟ مگه تراویانه ؟!
توی ترایب نوشته لیو ترایب
اونو بزن !

Paradise_human
08-06-2009, 21:22
اتحاد چیه ؟ مگه تراویانه ؟!
توی ترایب نوشته لیو ترایب
اونو بزن !
همچین چیزی نمیبینم ..
دقیقا کجاست ؟؟؟

M0h@MmMaD
08-06-2009, 21:30
همچین چیزی نمیبینم ..
دقیقا کجاست ؟؟؟

کنار لیست Overview نوشته لیو ترایب
اونو بزن

M0h@MmMaD
08-06-2009, 21:32
در مورد اونی هم که گفتی چیجوری میشه ریسرچ کرد :
باید استبلت لول 3 باشه
البته توی ورلد 38 اینجوریه ، بقیه رو والا نمیدونم

Master generals
09-06-2009, 08:37
اقا من مخالف ترایب ایرانی نیستم ! خیلی حال می ده ! ته خندس !! :دي
خداییش توی 21 یادتونه ؟؟؟ خداییش چه قدر مرده خوری کردم من !! :دي
هیچی بازی نکردمم تازه !!: دي
تا می اومدم بازی کنم یه چیز می شد !! :دي
----------------
راستی به به مرتضی !! چه طوری برادر ؟؟ یادت اومد منو ؟؟؟ من همون نامرده هستم ! اکانتت رو دادی دستم ! :دي

از همون اول فهمیدم
اسم یوزت داد می زند. ( از فعالیت تو تایپیک بحث در مورد امتحانات نهایی سال سوم، رئال مادرید هم می شد فهمید)
خب با یوزر ما حال کردی؟
الان که تابستون شد می خوام 36 بترکونم. :21:
هیچی نشده رفتم جزو 20 تای کانتینت خودمون :31:.

Hammer
09-06-2009, 09:59
الن کسی میدونه قوی ترین ترایب ایرانی اسمش چیه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bersam
09-06-2009, 15:26
Spam بود كه مرج شد !!! قبلا هم توي ورلد 10 و 12 ساخته بودن! كه اون هم بكيده ! جديدا هم يه سري دارن هي GOD ميسازن ! يه هفته كارشون خوبه بعد فوري لا خاك مي رن !!!

Paradise_human
09-06-2009, 19:08
سلام.
بچه ها یه سوال داشتم .
من unit هامو upgrade کردم به لول 2 ...
حالا یه سوال دارم من وقتی unit هارو upgrade میکنم آیا unit هایی که در لول 1 هم ساخته شدن ( قبلا ساختم ) هم upgrade میشن ( یعنی لول 2 میشن ) یا فقط unit هایی که بعد از upgrade بوجود میان level 2 هستن ؟؟؟

M0h@MmMaD
09-06-2009, 19:12
سلام.
بچه ها یه سوال داشتم .
من unit هامو upgrade کردم به لول 2 ...
حالا یه سوال دارم من وقتی unit هارو upgrade میکنم آیا unit هایی که در لول 1 هم ساخته شدن ( قبلا ساختم ) هم upgrade میشن ( یعنی لول 2 میشن ) یا فقط unit هایی که بعد از upgrade بوجود میان level 2 هستن ؟؟؟

قدیمیا هم لول 2 میشن
یعنی همشون

Zende
09-06-2009, 19:22
خوب لوگوس جان ببین این طنابه بکش بکشه:دی
نظرتونو که گفتید خیلی هارو بر علیهش دشمن کردید بالاخره بهتر بود اول محض رضای خدا تحقیق میکردی سعیدم که میگه ددسته......به اونم گفته خوب خودت باشی چه کار میکنی من درسته نباید سریع قضاوت میکردم اما شما هم بایستی که تحقیق میکردستی:دی
محمد یه سوال الان شما m pro یا saiid هستی؟!اینو اگه بهم جواب بدی خیلی خوب میشه:دی

M0h@MmMaD
09-06-2009, 19:37
حمد یه سوال الان شما m pro یا saiid هستی؟!اینو اگه بهم جواب بدی خیلی خوب میشه

ام پرو ...........

logos
09-06-2009, 20:19
Spam بود كه مرج شد !!! قبلا هم توي ورلد 10 و 12 ساخته بودن! كه اون هم بكيده ! جديدا هم يه سري دارن هي GOD ميسازن ! يه هفته كارشون خوبه بعد فوري لا خاك مي رن !!!
نه عزیزم تو 12 بچه ها رفتن توی fight و البته یه عده از ایرانیهای و 9 و 7 هم ترایب HAKHA رو ساختن
fight با مدیریت خارجی بود و بعد از جنگ با -R- از بین رفت و بچه ها رفتن توی -R-
تا مدتها هم بودن که بعدش من اکانتمو دادم به کاظم و تا یه مدت بعدش خبر ندارم و بقیه داستان هم ربی به ترایب ایرانی نداره

به نظر من ترایب HAKHAتو و9 خیلی خفن بود من البته اون موقع نوب بودم اما فکر کنم اونا خیلی خفن بودن شایدم و7 بود

خوب لوگوس جان ببین این طنابه بکش بکشه:دی
نظرتونو که گفتید خیلی هارو بر علیهش دشمن کردید بالاخره بهتر بود اول محض رضای خدا تحقیق میکردی سعیدم که میگه ددسته......به اونم گفته خوب خودت باشی چه کار میکنی من درسته نباید سریع قضاوت میکردم اما شما هم بایستی که تحقیق میکردستی:دی
محمد یه سوال الان شما m pro یا saiid هستی؟!اینو اگه بهم جواب بدی خیلی خوب میشه:دی
تحقیق ؟؟؟
دوست عزیز من در بطن خیلی از مسائلی که گفتم بودم
پیشنهاد اینکه 2 تا ترایب کاری به هم نداشته باشن و سعید و مهرداد بی خیال هم بشن هم مال من بود
سعی کردم این 2 تارو آروم کنم
تا آخرین لخظه هم در ترایب مهرداد موندم تا ثابت کنم من به ترایب ایرونی و دوستان پایبندم جدا از مدیرش
و هرچیزی گفتم که اتفاق افتاده واقعا افتاده بود و نظراتی هم که دادم نظرات شخصی بنده بود که نظر با رویداد فرق داره
کلا بهتره بحث رو تموم کنیم و سعی کنیم ترایب رو بسازیم و از همه مهمتر از بازی لذت ببریم و کاری کنیم که همه از بازی لذت ببرن
راستی اکانت شما تو بازی چیه ؟ و البته اسمتون ؟

ام پرو ...........

ممد به جز این اکانت اکانت های دیگتم میشه نام ببری ؟
اخه این ممد همیشه 12427351423341 اکانت میسازه تقریبا 1/3 ورلد اکانتهای اینه

hadi_gamer
09-06-2009, 21:10
به نظر من ترایب HAKHAتو و9 خیلی خفن بود من البته اون موقع نوب بودم اما فکر کنم اونا خیلی خفن بودن شایدم و7 بود
درسته ترایب هخا تو ورلد 9 بود و به وسیله ترایب رنک 1 که فکر کنم اسمش power بود نابود شد.power در عرض 3-2 هفته همشون رو نوبل کرد.

M0h@MmMaD
09-06-2009, 21:30
راستی اکانت شما تو بازی چیه ؟ و البته اسمتون ؟

اسمش به کینگ پرشین شبیه ... آره ؟

ممد به جز این اکانت اکانت های دیگتم میشه نام ببری ؟
اخه این ممد همیشه 12427351423341 اکانت میسازه تقریبا 1/3 ورلد اکانتهای اینه

من هیچ وقت توی تریبال بیشتر از 5 تا اکانت نداشتم چون تریبال وقت زیادی میخواد و همین الان هم با یه یوزر هم نمیتونم خوب روستامو کنترل کنم !
ولی وست همیشه بالای 10 تا یوزر دستم بود !

logos
10-06-2009, 00:10
من هیچ وقت توی تریبال بیشتر از 5 تا اکانت نداشتم چون تریبال وقت زیادی میخواد و همین الان هم با یه یوزر هم نمیتونم خوب روستامو کنترل کنم !
ولی وست همیشه بالای 10 تا یوزر دستم بود !

این صداقتت منو کشته
همش 5 تا یوزر داه اینجا 10 تا هم تو وست

bad_stu
10-06-2009, 00:17
سلام
من توی ورد 38 یه جند روزیه دارم بازی می کنم.
کسی می تونه به ترایب من رو دعوت کنه؟
یوزر من توی بازی : bad stu

bersam
10-06-2009, 01:12
نه عزیزم تو 12 بچه ها رفتن توی fight و البته یه عده از ایرانیهای و 9 و 7 هم ترایب HAKHA رو ساختن
fight با مدیریت خارجی بود و بعد از جنگ با -R- از بین رفت و بچه ها رفتن توی -R-
تا مدتها هم بودن که بعدش من اکانتمو دادم به کاظم و تا یه مدت بعدش خبر ندارم و بقیه داستان هم ربی به ترایب ایرانی نداره

اوه بله ! من خب اون موقع نبودم ! و فقط يه جيزايي شنيده بودم !!! من دقيقا با ورلد 19 و بعدش هم با ورلد 21 شروع كردم ! من توي ورلد 21 هم نوب بودم ! ولي خوب بلاخره بيشرفت و زندكاني و فداكاري و خلاصه صفا سيتي !

Hamid Reza
10-06-2009, 10:02
سلام

منم بچه ها اصرار کردن یه اکانتم بهمون دادن گفتن بیا

امتحانام که تموم شده

خلاصه گندتون اود :d:d

این اکانتمه
a3moon

منو بشناسین دیگه

a3m00n
10-06-2009, 13:30
سلام

امتحانام که تموم شده

این اکانتمه
a3moon

منو بشناسین دیگه

WoW

چه اکانت معروفی
خوش بحالت .
از کی گرفتیش؟
این اکانت خیلی معروفه نمی دونم کجا دیدمش.
همه تو تریبال میشناسنش !

اودی تو حال کن : دی

Zende
10-06-2009, 13:48
[quote=M0h@MmMaD;3854546]اسمش به کینگ پرشین شبیه ... آره ؟

چرا چرت و پرت نصیب بچه می کنی ممد....:31:
اکانتم ای بیده:Shoalie
اصلا تو چرا اون epurilac باز ها بیان تو رو پاک کردی به چه دلیل!

M0h@MmMaD
10-06-2009, 14:22
برای خنده :د ی

Haj_Amoo
10-06-2009, 16:38
اين يوزر توي ورلد سي و هشت ايرانيه؟
*alef*

Scary Feelings
11-06-2009, 08:52
سلام...یوزر منم توی ورلد 21 kamrann هست..الان هم 150تا پوینت دارم و فقط میخوام هجومی کار کنم..اگه میشه منو به یه ترایب خوب دعوت کنید...ممنون

kanan123
11-06-2009, 13:49
با سلام
دوستان به من كسي ميتونه ياد بده نوبل كردن چطور هست و چطوري ميشه كسي رو نوبل كرد
يكي هم اگر يه شهر رو نوبل كنم اون ميشه مال من و اون موقع من داراي 2 شهر ميشم
در ضمن من از همه نيروها كه تو بازي هست يه 300 تا 1000 تايي دارم به جز منجنيق و دژكوب
من تو ورلد 35 هستم هركسي خواست من دعوتش كنم بياد تو ترايب اسم ترايب من هم IRAN هست

با تشكر

bersam
11-06-2009, 14:02
سلام

امتحانام که تموم شده

این اکانتمه
a3moon

منو بشناسین دیگه

توصيه مي كنم ! توي امضات بنويسي !!! :

I'm not that you THINK !!! he just give his acc to me

:27::27::27::27::27:

a3m00n
11-06-2009, 14:34
توصيه مي كنم ! توي امضات بنويسي !!! :

I'm not that you THINK !!! he just give his acc to me

:27::27::27::27::27:
:13:
اتفاقا منم می خواستم همینو بگم.
از شهرت من حق نداری سئ استفاده کنی.
بزار مردم بدونن با اون آدم محبوب صحبت نمی کنن : پی

bersam
11-06-2009, 14:42
البته منم قصدي نداشتما ! حالا به دل نكيري كه موقع ي انتخابات دل درد بكيري بعد نمي توني راي ســـبز بدي اون وقت مشكل ايجاد ميشه !

I'm Not The GaY
11-06-2009, 16:35
سلام...
اسم ترایبتون تو W38 چیه؟:31:

nimax3d
11-06-2009, 16:45
سلام به همه. منم الان تازه وارد شدم به بازی.با nimax3d

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nimax3d
11-06-2009, 16:53
الان که تازه اومدم بهتره تو ورلد 39 از کجا شروع کنم؟
random ,NE , NW, sW SE,
کدومش؟ فرقی ندارن؟

Master generals
11-06-2009, 17:27
اخر سرانجام ترایب ایرانی به کجا رسید :دی
راستی کسی ادرس سایت که امار تریبال برای امضاها می دن نداره
می خوام برای امضام بذارم

King_90
11-06-2009, 18:36
یک سئوال:
امسال قرار نیست همه یهویی بریزن توی ورلد جدید.

bersam
12-06-2009, 18:39
ريختن دادا ! البته بازم ... بكم ؟؟؟ بكم ؟؟؟

شما هم بري توي ورلد 38 خوبه !

soldier
13-06-2009, 11:07
سلام

توی ورلد 39 کسی نیست؟

اگر هست منو به ترایب خودتون دعوت کنید.

یوزرم: Farda

Scary Feelings
15-06-2009, 00:51
بابا کسی تو world 21 نیس؟!اگه هستین یا اونجا رفیق دارین منو به یه ترایب دعوت کنین,حوصلم سر رفت بس که تنهایی بازی کردم!

ZEDEHAL DEGE
15-06-2009, 11:26
من امدم خوش امدم تو ورلد 36 امدم یکی میگف دیر امدم باس سه ما پیش میامدم تهران چه خبره میگن بکش بکشه امریکا چه خبره میگن سفارتا رو جم کردن میخوان ایرانو از صفحه روزگار محو کنن چه خبره الکی میگن؟یا راس میگن؟هنوز وارد بازی هم نشده طول میکشه؟دعوتم کنین کجا نمیدونم ولی میدونم باید دعوت شم وگرنه مث ای بیچاره تهنا میمونم.

M0h@MmMaD
15-06-2009, 11:56
دوستان فقط به ورلد 38 بیایین
همین !
توی ورلد های دیگه نه ترایب هست نه هیچ ایرانیه دیگه ای ! البته شاید تک و توک باشن ولی توی ورلد 38 بالای 40 تا ایرانی هستیم که 25 تاش توی ترایب خودمون توی ک54 هستند

bersam
15-06-2009, 12:18
بابا کسی تو world 21 نیس؟!اگه هستین یا اونجا رفیق دارین منو به یه ترایب دعوت کنین,حوصلم سر رفت بس که تنهایی بازی کردم!

من هستم ... توي ترايب TESB ... اي ديت رو توي اون جا بده تا اكه امتيازت خوب بود دعوتت كنم ...
ولي اكه خوب نبودي برو توي ترايب IMG خودم هم كمكت مي كنم ..:20:

Scary Feelings
15-06-2009, 12:25
من هستم ... توي ترايب TESB ... اي ديت رو توي اون جا بده تا اكه امتيازت خوب بود دعوتت كنم ...
ولي اكه خوب نبودي برو توي ترايب IMG خودم هم كمكت مي كنم ..:20:
یوزرم kamrann هست...الان هم 225 تا امتیاز دارم و 70 سرباز....خوبه؟!

SAMCRO
15-06-2009, 13:09
دوستان فقط به ورلد 38 بیایین
همین !
توی ورلد های دیگه نه ترایب هست نه هیچ ایرانیه دیگه ای ! البته شاید تک و توک باشن ولی توی ورلد 38 بالای 40 تا ایرانی هستیم که 25 تاش توی ترایب خودمون توی ک54 هستند
اقا من هستم ! ورد 38 ! فقط کا 52 هستم ! چسبیدم به کا 53 اگه ترایب ایرانی سراق داری بگو !!

ولي اكه خوب نبودي برو توي ترايب IMG خودم هم كمكت مي كنم ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پویا اینا چی شدن ؟؟؟ من داشتم نگاه می کردم هیچ کودومو پیدا نکردم ! حتی اون خارجیا رو که بعد از مرج شدن
باهامون بودن ! فقط luke بودش !

یوزرم kamrann هست...الان هم 225 تا امتیاز دارم و 70 سرباز....خوبه؟!
عالیه ! :دي
یه پیشنهاد برات دارم ! اکانتت رو اونجا دلیت کن بیا ورلد های جدید تر ! اونجا هیچی نمی شی !! :دي

Scary Feelings
15-06-2009, 13:42
چرا هیچی نمیشم؟!

Haj_Amoo
15-06-2009, 13:47
چرا هیچی نمیشم؟!
به خاطر اين كه تريب هاي ايراني كه تو ميخواي بري توشون هر كدوم لااقل 1000000 پوينت دارن(همين حوالي)
كلي بازيكن قوي تر از تو توشون هست كه كمي پيشرفت كني به طمع روستات بهت حمله مي كنن!!
در آخر به رنك خودت و رنك 1 ورلد نگاه بندازي جوابت رو ميگيري!!

soldier
15-06-2009, 13:57
شما هی بگید ورلد 38. خوب ورلد 38 ترکیده دیگه. جا نداره که ما بیاییم.

میخواستم به ورلد 38 جوین بشم میگه جا نیست. خوب بیایید ورلد 39...

M0h@MmMaD
15-06-2009, 14:02
جا نیست چیه ؟

ورلد به این بزرگی

LooooL

اسم ترایب هم اینه برای کسانی که نمیدونن : G.O.D
ورلد 38 - ک 54

M O B I N
15-06-2009, 14:04
سلام من هم ورلد 36 دو روزه شروع کردم Empire 16

M O B I N
15-06-2009, 14:06
دوستان من یادم میاد یه نوع مرورگری بود شکل پریمیوم میکرد و میتونستی مستقیما به building ها دسترسی داشته باشی !!کسی لینکشو داره؟؟؟

bersam
15-06-2009, 14:17
بله راست مي كه !!! اكه حداقل 100 هزار تا داشتي ميشد يه كاريش كرد ! بلاخره مي رفتي و كمكت مي كردم مي اومدي بالا ! ولي خيلي امتيازت كمه !

M0h@MmMaD
15-06-2009, 14:24
دوستان من یادم میاد یه نوع مرورگری بود شکل پریمیوم میکرد و میتونستی مستقیما به building ها دسترسی داشته باشی !!کسی لینکشو داره؟؟؟

اگه بفهمن بن میکنن چون دیگه کسی پریمیوم نمیخره :27:

Scary Feelings
15-06-2009, 14:27
بله راست مي كه !!! اكه حداقل 100 هزار تا داشتي ميشد يه كاريش كرد ! بلاخره مي رفتي و كمكت مي كردم مي اومدي بالا ! ولي خيلي امتيازت كمه !
هاا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟100 هزار!!!بابا کوتاه بیا..مگه میخوام چیکار کنم!؟

SAMCRO
15-06-2009, 15:25
هاا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟100 هزار!!!بابا کوتاه بیا..مگه میخوام چیکار کنم!؟
این قدر حال می ده !!: دي
مخصوصا اگه 100 k داشته باشی ! :دي اگه تعداد روستاهات زیاد باشه باید بی کار باشی و از همه مهمتر باید سرعتت زیاد باشه ( اینترنت هم خودت ) ... ولی 100 هزار تا از همه بهتره !
هوی برسام جواب بده !! :دي

bersam
15-06-2009, 16:04
این قدر حال می ده !!: دي
مخصوصا اگه 100 k داشته باشی ! :دي اگه تعداد روستاهات زیاد باشه باید بی کار باشی و از همه مهمتر باید سرعتت زیاد باشه ( اینترنت هم خودت ) ... ولی 100 هزار تا از همه بهتره !
هوی برسام جواب بده !! :دي
ها كي كجا ؟ جي رو جواب بدم ؟

اكنت من توي ورلد 21 B3RSAM هست !

SAMCRO
15-06-2009, 16:17
ها كي كجا ؟ جي رو جواب بدم ؟

اكنت من توي ورلد 21 B3RSAM هست !
اونو که خودمم می دونم !! :دي
می گم بقیه ی بچه ها کجان ؟؟:دي اون ترایبه چی شد ؟ پویا اینا رو می گم !

danyal322
17-06-2009, 14:33
سلام
اگه ميتونين كمكم كنين ممون ميشم
در ورد 32 هركار مي كنم نمي تونم بيشتر از سه نوبلمن درست كنم

logos
17-06-2009, 15:36
اقا من هستم ! ورد 38 ! فقط کا 52 هستم ! چسبیدم به کا 53 اگه ترایب ایرانی سراق داری بگو !!
پویا اینا چی شدن ؟؟؟ من داشتم نگاه می کردم هیچ کودومو پیدا نکردم ! حتی اون خارجیا رو که بعد از مرج شدن
باهامون بودن ! فقط luke بودش !

عالیه ! :دي
یه پیشنهاد برات دارم ! اکانتت رو اونجا دلیت کن بیا ورلد های جدید تر ! اونجا هیچی نمی شی !! :دي

چرا هیچی نمیشم؟!

به خاطر اين كه تريب هاي ايراني كه تو ميخواي بري توشون هر كدوم لااقل 1000000 پوينت دارن(همين حوالي)
كلي بازيكن قوي تر از تو توشون هست كه كمي پيشرفت كني به طمع روستات بهت حمله مي كنن!!
در آخر به رنك خودت و رنك 1 ورلد نگاه بندازي جوابت رو ميگيري!!

اینجوری ها هم نیست
مثلا من خودم بعد از مدت زیادی به و12 برگشتم
اونجا با ساپورت کاظم و ریسورس هایی که فرستاد خیلی سریع رشد کردم ( البته تا 3 روستا رو ریسورس داد بهم) اما بعدش خیلی سریع نسبت به ادمهایی که تو اون K بودن رشد کردم و با اینکه با کل ترایبهایی که اطرافم بودن دشمن بودم بازم اونا نتونستن کاری بکنن و در اخر هم تا حدود 100 تا روستا (البته دقیق یادم نیست) رفتم و رنکم حدود 500 شد فکر کنم
بعدشم با اینکه هنوز جای پیشرفت داشتم اما خسته شدم و اکانتمو به یکی از این خارجی ها فروختم :27: طرف حدود 150 پوینت بهم داد شایدم بیشتر:27:

اما در کل اگه خیلی بازی رو بلد نیستی و دوستای قوی نداری بهتره بیای و 38

شما هی بگید ورلد 38. خوب ورلد 38 ترکیده دیگه. جا نداره که ما بیاییم.

میخواستم به ورلد 38 جوین بشم میگه جا نیست. خوب بیایید ورلد 39...
چرا شایعه درست میکنی
کلی جا هست همه بیاین و38

C. Breezy
17-06-2009, 15:43
به وحید هم که برگشتی :27:
جاتون خالی این چند روزه انقدر حالم گرفته است که نگو ...
بگذریم ... الان کسی ورد 36 هست ؟

ZEDEHAL DEGE
17-06-2009, 15:45
سلام من ورلد 38 هستم zedehals village ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (303|607) K63 میشه منم بیام تو جمعتون؟سه چار روزه شرو کردم البت تا یکم تیر روزی دو سه بار میتونم سر بزنم به شهرم اخ امتحان دارم ولی بعد اون باس به زور بندازینم بیرون.

M0h@MmMaD
17-06-2009, 15:52
طرف حدود 150 پوینت بهم داد شایدم بیشتر

یعنی حدود 200 هزار تومان ... باز از اون خالی ها بستی مهرداد .... : دی
کدوم خری این قیمت ازت خرید ؟
بگو برای ورلد های دیگه براش تور بندازیم بچاپیمش :د ی

danyal322
17-06-2009, 16:45
سلام من توي ورلد38 هستمy:442 487:x
اسم=danyal 322

bersam
17-06-2009, 17:25
اونو که خودمم می دونم !! :دي
می گم بقیه ی بچه ها کجان ؟؟:دي اون ترایبه چی شد ؟ پویا اینا رو می گم !
به فـــاك رفت ! :دي !
بويا و صفا اكنت هاشون بن و سبس دليتش كردن ! بعد هم ما رفتيم با star wars قديم و tesb جديد مرج شديم !!! خلاصه دانسي داره براي خودش

logos
17-06-2009, 17:42
یعنی حدود 200 هزار تومان ... باز از اون خالی ها بستی مهرداد .... : دی
کدوم خری این قیمت ازت خرید ؟
بگو برای ورلد های دیگه براش تور بندازیم بچاپیمش :د ی

خالی چیه میتونی از صفا و مصطفی بپرسی
ا
اما طرف خیلی اسکل بود:31: دیگه همچین موجودی رو پیدا نکردم اخه یه اکانت 3میلیون پوینتی هم تو 22 داشتم که ول کردم به امون خدا

B U L U T
17-06-2009, 19:26

من امروز بن شدم
Reason for your ban: Use of a script that mimics premium advantages

M0h@MmMaD
17-06-2009, 19:45
من که بهتون گفتم اسکریپ ها باعث میشه بن بشین

C. Breezy
17-06-2009, 20:14
من که یادمه یه نرم افزار بود ... این اسکریپت چیه ؟؟

M0h@MmMaD
17-06-2009, 20:15
اسکریپ هم کار نرم افزار رو انجام میده

باعث ایجاد همون منو های پریمیوم و در نهایت بن میشه !

تاپیک وست رو هم به سمت تریبال منحرفیدیم !!

Zende
19-06-2009, 14:33
میگم محمد جان جدا ببخشید دیگه یک دفعه ای شد چون وضع اینترنت خراب بود مجبور شدم سریعا جانشین انتخاب کنم البته الانم خیلی فرقی نکرده ولی اگه نمی تونید داشته باشیدش یا سرتون شلوغه یه خاکی خودم تو سرم میریزم:دی!؟

M0h@MmMaD
19-06-2009, 14:38
میگم محمد جان جدا ببخشید دیگه یک دفعه ای شد چون وضع اینترنت خراب بود مجبور شدم سریعا جانشین انتخاب کنم البته الانم خیلی فرقی نکرده ولی اگه نمی تونید داشته باشیدش یا سرتون شلوغه یه خاکی خودم تو سرم میریزم:دی!؟

تا جایی که من یادمه هرکی روی من سیت کرده کلیر شده ! :31:

ولی شما ها هم سیت میکنین به امان خدا ! میرین دو ماه دیگه میایین بعد صد تا فحش میدین که چرا کلیر شدم :27:

همین دو هفته پیش یکی از ایرانی ها روی من سیت کرده بود بدون اینکه چیزی بگه یک هفته با اکانتش بازی کردم بعد دیدم که نمیاد گرفتم خودم سیت رو قطع کردم ... خیری که به ما نداشت ، حد اقل فارم یکی بشه مارو دعا کنه :31:

Zende
19-06-2009, 14:42
غلت کردم خودم میرم یه کاریش میکنم دیگه اکانتمونو نترکون:دی
نه حالا جدی نمی تونم بازی کنم بفهم!

M0h@MmMaD
19-06-2009, 14:46
غلت کردم خودم میرم یه کاریش میکنم دیگه اکانتمونو نترکون:دی
نه حالا جدی نمی تونم بازی کنم بفهم!

خو چرا نمیتونی بازی کنی ؟

من که بیکار نیستم با یه اکانتی که رنکش 7 رقمی هست بازی کنم :27:

حالا تا کی نیستی ... ؟ فکر کنم تا الان کلیر شده باشی :31:

ZEDEHAL DEGE
19-06-2009, 14:51
این سیمولیتور تو رالی پوینت واسه چیه؟میشه جزئیاتشو بگین؟

M0h@MmMaD
19-06-2009, 14:53

حمله یا دقاع مصنوعی ! :31:

ZEDEHAL DEGE
19-06-2009, 15:16
حمله یا دقاع مصنوعی ! :31:

خیلیییییییییییییییییییییی یی خیلی دقیق بود یکم کمتر میگفتی داش محمد خسته میشیا:18:
این پلادین واسه چیه؟اصا کل بازی واسه چیه؟:37:
یه ساعت دیگه دانلود اموزش تموم میشه و راحت میشین.

M0h@MmMaD
19-06-2009, 15:20
خیلیییییییییییییییییییییی یی خیلی دقیق بود یکم کمتر میگفتی داش محمد خسته میشیا:18:
این پلادین واسه چیه؟اصا کل بازی واسه چیه؟:37:
یه ساعت دیگه دانلود اموزش تموم میشه و راحت میشین.

پالادین یه نوع نیروی تهاجمی یا تدافعی بسیار قوی میباشد !

Zende
19-06-2009, 17:05
محمد خسته میشی اینقدر توضیحات برا بچه نگو!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
خوب دیگه کلیر شدم پس اشکالی نداره....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M0h@MmMaD
19-06-2009, 17:57
هنوز مطمئن نیستم کلیر شدی یا نه

حالا هم که آنلاین شدی یه سر به اکانتت نمیزنی ؟ : دی

Haj_Amoo
19-06-2009, 18:02
سيمولاتور دو قسمت داره:
Attacker
Defender
مثلا شما ميخواين حساب كنن ممد با 1000 Axe و 100 LC چقدر ميتونه به نيرو هاي شما آسيب برسونه!
توي اين شبيه سازي شما مدافع عستي پس نيرو هاي خودت رو توي قسمت Defender وارد مي كنه. مثلا اگه 500 Swordman داريد جلوي اسمش 500 و همچنين لولشون رو مي نويسيد. نيرو هاي ممد رو هم به همين شكل توي قسمت Attacker وارد مي كنيد. البته لول ديوار خوتون و همچنين سلاحي كه پالادين دستش هست رو هم بايد مشخص كنيد. مثلا پالادين يه سلاح داره كه قدرت مقابله با ديواركوب ها رو 50 درصد افزايش ميده!

M0h@MmMaD
19-06-2009, 18:16
سيمولاتور دو قسمت داره:
Attacker
Defender
مثلا شما ميخواين حساب كنن ممد با 1000 Axe و 100 LC چقدر ميتونه به نيرو هاي شما آسيب برسونه!
توي اين شبيه سازي شما مدافع عستي پس نيرو هاي خودت رو توي قسمت Defender وارد مي كنه. مثلا اگه 500 Swordman داريد جلوي اسمش 500 و همچنين لولشون رو مي نويسيد. نيرو هاي ممد رو هم به همين شكل توي قسمت Attacker وارد مي كنيد. البته لول ديوار خوتون و همچنين سلاحي كه پالادين دستش هست رو هم بايد مشخص كنيد. مثلا پالادين يه سلاح داره كه قدرت مقابله با ديواركوب ها رو 50 درصد افزايش ميده!

البته این زیاد دقیق نیست

چون لول نیروهای دشمن رو نمیدونی ...

بیشتر همه چیز رو تخمین میزنه و نمیشه زیاد بهش اعتماد کرد

*alimachal*
19-06-2009, 20:29
فقط می خواستم ببینم امضام با تعداد پستام چندتائه همین
:D
چه می کنه این alimachal در World 21
D:

*alimachal*
19-06-2009, 23:14
اقا این مهرداد یه ادمیه !! :دي گنجیشک رو رنگ می کنه جای گودزیلا می فروشه !! :31::31:
تو ورلد 25 با دو تا مهرداد و بیش از 30 تا ایرانی دیگه شروع کردیم ولی فقط Hosein Adeli مونده بود که تا رنک 5 هم پیش رفته بود ولی اکانتشو واگذار کرد :31:

logos
19-06-2009, 23:36
اقا این مهرداد یه ادمیه !! :دي گنجیشک رو رنگ می کنه جای گودزیلا می فروشه !! :31::31:

چه طوری وحید

ممنون از تعریفت :10:
اقا پاشو بیا 38 کلی از بچه ها اونجا هستن بیا اونجا کمکت میکنیم سریع بسازی

تو این ورلد هم چنتا اسکل گیر اوردم ایشالا وقتی ضعیت خ.ب بشه روستاهامو بهشون میفروشم :21:

Zende
20-06-2009, 10:11
هنوز مطمئن نیستم کلیر شدی یا نه

حالا هم که آنلاین شدی یه سر به اکانتت نمیزنی ؟ : دی

نه می خوام خودمو سوپرایز کنم:دی خخخخخخخخخخخخ
نه حالا امروز سرزدم هنوز خوشبختانه کلیر نشدم:27:
فقط نمیدونم چرا بر تعداد سربازام اضافه شده!:19::دی
همین طور احساس میکنم اسطبلمم شده لول 3!فقط نمیدونم اون باهوشی که بازی کرده چرا وارهوسو لول 4 نگه داشته:27:(شوخیا...)
دستت درد نکنه من کارو زندگی دارم بقیشم تو بازی کن!:دی

sid
21-06-2009, 11:25
سلام
من صفحه اول تاپيك رو خوندم
اين جور كه من فهميدم خيلي شبيه تراوين هست كمي گرافيكي تر ولي به جاش فارسي نداره
به هرحال دنبال همچين بازي بودمكه در كنار تراوين بازي كنم
يه سوال:

مثل تراوين ميتوني بعد از دستوراتي كه دادي از بازي خارج بشيم؟آپگريد منابعش با آپگريد منابع در تراوين چقدر از لحاظ سرعت فرق ميكنه؟

M0h@MmMaD
21-06-2009, 11:37
سلام
يه سوال:

مثل تراوين ميتوني بعد از دستوراتي كه دادي از بازي خارج بشيم؟آپگريد منابعش با آپگريد منابع در تراوين چقدر از لحاظ سرعت فرق ميكنه؟

این از تراویان خیلی باحال تر ، جذاب تر و حرفه ای تره

همین طور احساس میکنم اسطبلمم شده لول 3!فقط نمیدونم اون باهوشی که بازی کرده چرا وارهوسو لول 4 نگه داشته(شوخیا...)

آخه انقدر سریع ریسورس رو تموم میکردم که هیچ وقت 1859 تا پر نمیشد تا الکی وارهوس رو آپگرید کنم ! :27:

توی اکانت خودم زدم نوبل من بسازه :31:

Zende
21-06-2009, 11:59
کوفتت شه:دی
از دست تو که دیگه من مجبور شدم استارت اور کنم تا خودم اومدم حمله ای بهم شد هر چی داشتم و نداشتم باهاش رفت سعیدم انداختم بیرون الآن افسرده شدم اما شانس اووردم زیر چتر نجات آرش جان در ورلد 28 هستم ولی کو وپون کپچر؟!:37::37:

sid
21-06-2009, 12:08
سلام
يه سوال:

محمد خان به سوالم جواب ندادين؟در ضمن تونستين وارد شهرك مجازي زئوس بشين يا نه؟لينكش توي امضام هست

اين تاپيك 1000 صفحه رو هم رد كرده خيلي جالبه:13:

M0h@MmMaD
21-06-2009, 12:20
کوفتت شه:دی
از دست تو که دیگه من مجبور شدم استارت اور کنم تا خودم اومدم حمله ای بهم شد هر چی داشتم و نداشتم باهاش رفت سعیدم انداختم بیرون الآن افسرده شدم اما شانس اووردم زیر چتر نجات آرش جان در ورلد 28 هستم ولی کو وپون کپچر؟!:37::37:

دیدی ؟ همین که سیت من رو قطع کردی بلاهای آسمانی بر فرق سرت نازل شد ! :31:

محمد خان به سوالم جواب ندادين؟در ضمن تونستين وارد شهرك مجازي زئوس بشين يا نه؟لينكش توي امضام هست

اين تاپيك 1000 صفحه رو هم رد كرده خيلي جالبه:13:

در مورد آپگرید منابع و تمام سوالاتی که کردی باید بگم تریبال وارز از همه ی بازیها در این سبک بهتره

این چهار هزار صفحه هم همینجوری پر شده ... از بس بازیش جذابه ماشالا :27: البته نصف تاپیک اسپم و خبر های روز هستن و کل تاپیک پر از کاریکاتوره تا مطالب مفید ! :27: مشالا همه بچه های تریبال وارز هم بن شدن ! :31: کلا قدیما اینجا پاتوقمون بود و گپ میزدیم توی این تاپیک ! :31:

در مورد زئوس هم بگم که دنگ و فنگ زیاد داره ! :41:

sid
21-06-2009, 14:34
soheils village (393|741) K73
يكي ما رو دعوت كنه به اتحادش

يه بار ديگه سعي كن توي زئوس عضو شي
هر كي اومده شگفت زده شده
لينك توي امضامه

ZEDEHAL DEGE
21-06-2009, 15:40
داش sid این اموزشتو یا زره بین هم نمیشه خوند که.

sid
21-06-2009, 16:19
بايد با paint بازش كني
روي عكس راست كليك كن و گزينه اديت رو بزن اون وقت به راحتي ميشه خوند

ashibad
21-06-2009, 20:55
سلام برو بچه های گل

دوستان چه خبر امتاحانای ما که افتاد 13 بچه های دانشجو میگفتن {به خاطر برادر شهیدم من امتاحان نمیدم}

چه خبر از قبیله تو ورد 38؟

راستی کسی تو ورد 28 قبیله آشنا سراغ نداره از قبیله شوتینگ شدم مطعسفانه الان هم همه این قبیله های اطرافم در جنگند و عضو غیر آشنا نمی پذیرند 2 هفته ای هست قبیله ندارم مطعسفانه

Zende
22-06-2009, 10:34
سلام سید جان ببخشید این معرفی که دادی اصلا با چی باز میشه؟! یکی اینو اول به من بگه بعد اینکه شما فقط تعریف کردی خوب لینک بازی کجاست بگو مام بریم!
سلام آرش جان خوبی خودت شوتیتی مارم شوتوندی که!:دی

sid
22-06-2009, 11:11
سايت بازي تراوين:

لينك آموزشي همونطور كه قبلا گفتم يك عكس هست كه كافيه بعد از دانلود روش راست كليك كنين و گزينه اديت رو انتخاب كنيد تا در محيط paint باز بشه اونجا خيلي راحتتر و واضح تر ميتونيد مطالعش كنيد
يك تاپيك هم در اين فروم هست با نام بازي تراوين كه من چند تا لينك مفيد توش معرفي كردم

لينك آخر در امضاي من هم مربوط ميشه به فايل آموزشي ديگه اي كه خودم تهيش كردم و يك شهرك مجازي ايراني جديد رو (با نام زئوس دات كام) معرفي كردم و با سايتهاي اجتماعي ديگه اي مثل 360 وفيس بوك و اركات و كلوب دات كام و گوهر دشت مقايسه كردم كه پيشنهاد ميكنم حتما بريد ببينيد چون تا حالا هر كي امده پشيمون نشده

sid
22-06-2009, 11:42
سايت بازي تراوين:

لينك آموزشي همونطور كه قبلا گفتم يك عكس هست كه كافيه بعد از دانلود روش راست كليك كنين و گزينه اديت رو انتخاب كنيد تا در محيط paint باز بشه اونجا خيلي راحتتر و واضح تر ميتونيد مطالعش كنيد
يك تاپيك هم در اين فروم هست با نام بازي تراوين كه من چند تا لينك مفيد توش معرفي كردم

لينك آخر در امضاي من هم مربوط ميشه به فايل آموزشي ديگه اي كه خودم تهيش كردم و يك شهرك مجازي ايراني جديد رو (با نام زئوس دات كام) معرفي كردم و با سايتهاي اجتماعي ديگه اي مثل 360 وفيس بوك و اركات و كلوب دات كام و گوهر دشت مقايسه كردم كه پيشنهاد ميكنم حتما بريد ببينيد چون تا حالا هر كي امده پشيمون نشده

Zende
22-06-2009, 18:47
من با پاینت هم که کردم نشد چرا سایت تراوینو میدی من میگم سایت زئوسو بده مگه اون بازی نیست یا همین تراوینه...؟!

ashibad
22-06-2009, 23:32
سلام آرش جان خوبی خودت شوتیتی مارم شوتوندی که!:دی

سلام

آرش کیه من اشکان هستم محمد جان :10:

در ضمن اون قبیله آخه واسه هرکی دعوت نامه میفرستادم کسی نی یومد الان هم که بد جور جنگ براه افتاده همه با هم میجنگند خدا به خیر بگذرونه 2 روزه دوک های قبیله ها ی اطراف من کاملا یهو از بین میرن :41:

البته الان من حمله ای ندارم ولی مطمئنم در راه هست:27:

Zende
23-06-2009, 10:13
آهان سلام دوباره ببخشید من اسمارو اشتباه میگیرم اشکان جان:دی
سید جان جواب ندادی این زئوس که میگی چیه تراوینه؟! یعنی قبیلست چی چیه به ما هم بگو یاد بگیریم من میگم آدرس زئوس بده تراوین میدی؟!
اشکان جان پس این بوده اشکالی نداره حالا مارو ساپ کن بعد خودت منفجر شو منم فکر کنم دیگه باید اسمتو از توی پروفایلم بردارم وگرنه منم مجبور به انفجار میکنن:دی
دستتم درد نکنه!

sid
23-06-2009, 12:38
من با پاینت هم که کردم نشد چرا سایت تراوینو میدی من میگم سایت زئوسو بده مگه اون بازی نیست یا همین تراوینه...؟!
زئوس بازي نيست

زئوس در گوگل داك

يه سر به اينجا بزن دستت مياد
آموزش و معرفي زئوس در امضام هست

Zende
23-06-2009, 15:19
چی میگه.......برو بابا حال داری شمام:دی منو بگو که فکر کردم بازیه آخه برنامه به چه درد من میخوره:دی

sid
24-06-2009, 10:40
چی میگه.......برو بابا حال داری شمام:دی منو بگو که فکر کردم بازیه آخه برنامه به چه درد من میخوره:دی

برنامه نيست
جامعه مجازي زئوس هست كه يه سايت اجتماعي هست

من خودم تازه بازي تريبال وارز رو شروع كردم و الان 33 تا سرباز دارم با 150 نفر جمعيت تمام منابع رو هم به سطح 7 رسوندم
خيلي شبيه تراوين هست
در ورد 39 بازي ميكنم در جنوب غربي
ايراني زباني نديدم
و تا حالا 3 تا دعوت نامه اتحاد داشتم كه هيچكدوم رو نپذيرفتم:11:

M O B I N
24-06-2009, 20:41
تریبال واریست ها کجان؟؟؟ چرا این تاپیک اینقدر inactive هست ؟؟؟!!؟1

Zende
25-06-2009, 12:08
این اتفاقا افتاده:
یا بن شدن یا تصادف کردن یا اینترنتشون خرابه یا شارج نکردن یا کارت اینترنت ندارن یا سرعتش پایینه یا حوصلشو ندارن یا مردن یا ....:دی

sid
25-06-2009, 14:35
من در ورد 39 هستم اينجا هيشكي ايراني نيست؟
در جنوب غرب هستم
به من گفتن بيا جنوب غرب ايراني زياده1

logos
25-06-2009, 15:13
من در ورد 39 هستم اينجا هيشكي ايراني نيست؟
در جنوب غرب هستم
به من گفتن بيا جنوب غرب ايراني زياده1

تو و38 ایرانی هست نه 39

Gam3r
25-06-2009, 19:12
مهرداد بالاخره توی یه ورلدی ازت جلو زدم ... : دی

p30sezar
26-06-2009, 15:07
من یک سرزمین متروکه تصرف کردم چطوری ازش محافظت کنم
پشتیبانی الان بفرستم یا نه؟
اصلاً نمی دونم چه کار کنم که نگهش دارم
آیا این سرزمین هم لویالیتی داره ؟
ممنون

Zende
26-06-2009, 15:33
خوب باید براش نیرو بفرستی اگه دشمن نیرو بفرسته و نیروهاتو بکشه همه ی کارات به باد میره
نه وفاداری نداره کسی توش نیست اونایی که هستن سپاه هستن
خواهش میکنم:دی

logos
26-06-2009, 19:17
مهرداد بالاخره توی یه ورلدی ازت جلو زدم ... : دی

اشتباه میکنی چون اکانت GeneralM دیگه دست من نیست :27:
شما ؟؟؟؟

Gam3r
26-06-2009, 19:25
اشتباه میکنی چون اکانت GeneralM دیگه دست من نیست :27:
شما ؟؟؟؟

M-Pro :31:

خب فردا یه روستا نوبل میکنم ولی باز 500 پینت ازت عقب میفتم ... بیا آکادمیت رو با دمولیش خراب کن تا بهت برسم بعد بیا بازی کنیم ببینیم کی بهتره ! :31:

logos
26-06-2009, 19:27
M-Pro :31:

خب فردا یه روستا نوبل میکنم ولی باز 500 پینت ازت عقب میفتم ... بیا آکادمیت رو با دمولیش خراب کن تا بهت برسم بعد بیا بازی کنیم ببینیم کی بهتره ! :31:

افرین
همینجوری پیشرفت کنی کم کم خفن میشیا

M.Hessam
27-06-2009, 01:39
سلام به tribalwars باز های حرفه ای
ببینم کسی تو World 22 از بچه های P30world هست؟؟

logos
27-06-2009, 12:08
سلام به tribalwars باز های حرفه ای
ببینم کسی تو World 22 از بچه های P30world هست؟؟

من یه زمانی بودم اتانم اکانتم هست با خدود 2 میلیون پوینت
سعید (آسمون نه) هم هست که فکر کنم رنکش 2 رقمی شده الان

Gam3r
27-06-2009, 12:54
من یه زمانی بودم اتانم اکانتم هست با خدود 2 میلیون پوینت
سعید (آسمون نه) هم هست که فکر کنم رنکش 2 رقمی شده الان

نه .... یادمه یک هفته پیش همین سعید 67 روی 200 گیر کرده بود :31:

M.Hessam
27-06-2009, 15:02
من الان تو world 22 با username shahinrezaee هستم با حدود 1.200000 point

answer-3
27-06-2009, 16:43
یکی اینجا آموزش بده چجوری پرمیوم بخریم ؟؟

amin_fixfox
27-06-2009, 17:59
درگذشت جانگداز جوان ناکام، مایکل الله جکسون نژاد بر شما عاشقان اهل مصراع تسلیت باد.

یکی اینجا آموزش بده چجوری پرمیوم بخریم ؟؟
برو اکانت paypal گیر بیار بقیش راحته :دي

Zende
27-06-2009, 18:08
بله بله ددسته ایشون ستاره ی مصراع های باحال بودن خدا بیامرزتشون حالا داداششم فردا میمیره:دی(ساموئل جکسون)
حسام جان چندتا روستا داری:دی؟

amin_fixfox
27-06-2009, 19:02
ا راستی تریبال تغییرات تازه ای داشته؟
ورلد های سرعت بالا اسمشون چی بود؟ چه موقع باز میشه؟ اگه یه روزه بود پی ام بدید بیام.

آیدین (dangerous boy) دیگه نمیاد؟ فکر کنم وقتی فهمیده مایکل مرده سکته رو زده...

Gam3r
27-06-2009, 19:55
در ورلد 38 به لطف سعید خان نابود شدم

مرسی سعید

Zende
27-06-2009, 20:11
بله به لطف ایشون یه اتفاقی افتاد که ما هم استارت اور کردیم جدا جای تشکر داره.

logos
27-06-2009, 20:12
واقعا نمیشه باور کرد !!! سعید امیدوارم زودتر بیای و دلیل قانع کننده ای هم بیاری

Gam3r
27-06-2009, 20:16
سعید دیگه end نامردی بود
عقده هات رو یه جا خالی کردی ... خب مثلا من داشتم پیشرفت میکردم و رنکم یک رقمی میشد ، با اون تروپ که داغونش کردی میخواستم یه 4 کیلیویی رو کلیر کنم
حتی رم هم نفرستادی که راحت تر بمیرن
این یه بازیه و ارزش کل کل نداره سعید ولی بدون این کارت بدون جواب نمیمونه
توی یه ورلد دیگه یکی همین بلا رو به سرت میاره

C. Breezy
27-06-2009, 22:25
آیدین (dangerous boy) دیگه نمیاد؟ فکر کنم وقتی فهمیده مایکل مرده سکته رو زده...
آیدین که الان فکر کنم سالگردش شده ... پارسال ورد 21 بودیم که یهویی ول کرد و گم شد ...

Zende
27-06-2009, 22:35
اوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووو کورش جان برگشتی:دی

ashibad
27-06-2009, 23:05
سلام

میدونستم این اتفاقات دیر یا زود رخ میداد هیچ وقت ایرانی ها نمیتونن یه جو سالم رو برقرار کنن نباید این ورد رو شروع میکردم ولی حالا که شروع کردم سعیم رو میکنم مثل ورد 32 نشه برای خودم

احتمال 95 درصد قبیله رو ترک میکنم ولی نوکره همه ایرانی های با مرام تو ورد 38 هستم هر کی کمک خاصت در خدمتم ولی دنبال یک قبیله خارجی و با برنامه هستم قبیله ای که دوکش قابل اطمینان باشه

a3m00n
28-06-2009, 03:39
سعید دیگه end نامردی بود
عقده هات رو یه جا خالی کردی ... خب مثلا من داشتم پیشرفت میکردم و رنکم یک رقمی میشد ، با اون تروپ که داغونش کردی میخواستم یه 4 کیلیویی رو کلیر کنم
حتی رم هم نفرستادی که راحت تر بمیرن
این یه بازیه و ارزش کل کل نداره سعید ولی بدون این کارت بدون جواب نمیمونه
توی یه ورلد دیگه یکی همین بلا رو به سرت میاره

بعله !
اولین جمله: محمد معذرت می خوام.

حالا لطف کنین و خودتونو بزارین جای من و ادامشو بخونین.
من با نامردی کلیر شدم توسط یه نفر که خیلی نیروی حجومی داشت و هیچی دفایی نداشت دقیقا مثل خوده من.
چه من به اون حمله میکردم چه اون به من بازنده کسی بود که جاخالی نده و برنده کسی بود که حمله کنه.
طرف اینقدر استاد بود که پشت حمله های بچه ها براشون یه اتک میفرستاد که با فاصله چند صدم ثانیه بعد از برگشت نیروهاشون به خونه به روستاشون حمله میکرد.(شانس مارو باشین با کی همسایه شدیم)
خلاصه من و اون 24 ساعت آنلاین بودیم و حمله میکردیم و جاخالی میدادیم تا یه روز من یه کار برام پیش اومد نتونستم ان شم وقتی برگشتم دیدم کیر شدم.

بعد با 2 تا نوبل من شروع کرد به حمله به من
لویالیتیم 15 شد !!!!

همون شب محمد(معذرت میخوام) به من گفت سیترش باشم و براش یه روستا رو نوبل کنم و منم دیدم هیچ خطری محمد رو تهدید نمیکنه و کسی بهش حمله نمی کنه.
روستام هم تازه پرمیوم 1 ماه فعال کرده بودم. من از همه ساپورت خواستم دیدم 34 تا ساورت داره برام میاد(الان روستام بیشتر از 15 کیلو نیرو دفایی توش هست و هنوزم ساپورت داره میاد)
اما میدونستم قبل ساپورتا اون باز به من حمله میکنه. و اکانت محمد(معذرت میخوام) دیدم که فول حجومی داره . خواستم بفرستمشون واسه طرف پشیمون شدم دلم نیومد.
فرستادم واسه نوبل کردن واسه محمد(معذرت میخوام) ولی وقتی برگشت دیگه واقعا نتونستم جولو خودمو بگیرم.
یعنی به 1000 دلیل فرستادمشون.
مطمعن بودم طرف جاخالی میده(آخه حدود 70 حمله من رو جاخالی داده بود تو همه ساعت های شب و روز)
مطمعن بودم اون فقط حجومی داره و حتی 1 شمشیر زن و نیزه دار نداره پس گفتم فوقش محمد(معذرت میخوام) 20% نیروهاش میمیرن اگه اون نتونه جاخالی بده.
چرا منجنیق نفرستادم؟ آخه دیوارش 16 بود و با منجنیق 70 ساعت تول میکشید اما بدون منجنیق 14 ساعت.
من تو 25 تا میل از محمد(معذرت میخوام) معذرت خواهی کردم اما اون میل من رو بلاک کرد.
من به محمد(معذرت می خوام) گفتم 4 برابر هر کشتت برات ساپورت میفرستم به زودی اما ...
من تا صبح بیدار موندم(بخدا) تا محمد(معذرت می خوام) بیاد و بهش همه چیو بگم و دلایلمو و عذر خواهی کنم و ا ون 8 صبح اومد ازش عذر خواهی کردم و گفتم تا نبخشیو نمی خوابم و...

اما ....

بعد از رسیدن نیروهاش: اون منو نجات داد - اون ریپورتشو نفرستاد ببینم چقدر کشته داده- اون از ترایب رفت- اون به من فحش داد - اون میلش رو برام بلک کرد - اون ....

محمد(معذرت میخوام) معذرت می خوام.
نمی دونستم زیاد کشته میدی.

لطفا برگرد به ترایب.
من سر حرفم هستم و به زودی ساپورت میشی.

بله به لطف ایشون یه اتفاقی افتاد که ما هم استارت اور کردیم جدا جای تشکر داره.
ای کاش یکم بیشتر توضیح میدادین.
من که متوجه نشدم.

سلام

میدونستم این اتفاقات دیر یا زود رخ میداد هیچ وقت ایرانی ها نمیتونن یه جو سالم رو برقرار کنن نباید این ورد رو شروع میکردم ولی حالا که شروع کردم سعیم رو میکنم مثل ورد 32 نشه برای خودم

احتمال 95 درصد قبیله رو ترک میکنم ولی نوکره همه ایرانی های با مرام تو ورد 38 هستم هر کی کمک خاصت در خدمتم ولی دنبال یک قبیله خارجی و با برنامه هستم قبیله ای که دوکش قابل اطمینان باشه

سلام.
ببینید من نمی دونم چی شده من 3-4 روز دوک نبودم یعنی هیچ پستی نداشتم.
نمی دونم ناراحتیتون از چیه
اگه مشکلی بود چرا بهم نگفتین؟
باید اینجوری برخورد کنی؟
میتونستی هر چی بود بهم تذکر بدی.
الانم اتفاق خاصی نیفتاده فقط یک قهرمان دوکشون رو و هموطنشو و دوستشو نجات داده و امیدوارم برگرده و مثل یه قهرمان ازش قدر دانی بشه.
الانم اوضاع ترایب خیلی خوبه و به زودی از رنک 12 به رنک زیر 8 میریم.

امیدوارم برگردین من نمی خوام ایرانیا از هم جدا بشن.

وووووووووای مردم از بس نوشتم :(

logos
28-06-2009, 06:58
بعله !

من با نامردی کلیر شدم توسط یه نفر که خیلی نیروی حجومی داشت و هیچی دفایی نداشت دقیقا مثل خوده من.
چه من به اون حمله میکردم چه اون به من بازنده کسی بود که جاخالی نده و برنده کسی بود که حمله کنه.
طرف اینقدر استاد بود که پشت حمله های بچه ها براشون یه اتک میفرستاد که با فاصله چند صدم ثانیه بعد از برگشت نیروهاشون به خونه به روستاشون حمله میکرد.(شانس مارو باشین با کی همسایه شدیم)
خلاصه من و اون 24 ساعت آنلاین بودیم و حمله میکردیم و جاخالی میدادیم تا یه روز من یه کار برام پیش اومد نتونستم ان شم وقتی برگشتم دیدم کیر شدم.

لویالیتیم 15 شد !!!!

همون شب محمد(معذرت میخوام) به من گفت سیترش باشم و براش یه روستا رو نوبل کنم و منم دیدم هیچ خطری محمد رو تهدید نمیکنه و کسی بهش حمله نمی کنه.
روستام هم تازه پرمیوم 1 ماه فعال کرده بودم. من از همه ساپورت خواستم دیدم 34 تا ساورت داره برام میاد(الان روستام بیشتر از 15 کیلو نیرو دفایی توش هست و هنوزم ساپورت داره میاد)
اما میدونستم قبل ساپورتا اون باز به من حمله میکنه. و اکانت محمد(معذرت میخوام) دیدم که فول حجومی داره . خواستم بفرستمشون واسه طرف پشیمون شدم دلم نیومد.
فرستادم واسه نوبل کردن واسه محمد(معذرت میخوام) ولی وقتی برگشت دیگه واقعا نتونستم جولو خودمو بگیرم.
مطمعن بودم طرف جاخالی میده(آخه حدود 70 حمله من رو جاخالی داده بود تو همه ساعت های شب و روز)
مطمعن بودم اون فقط حجومی داره و حتی 1 شمشیر زن و نیزه دار نداره پس گفتم فوقش محمد(معذرت میخوام) 20% نیروهاش میمیرن اگه اون نتونه جاخالی بده.
چرا منجنیق نفرستادم؟ آخه دیوارش 16 بود و با منجنیق 70 ساعت تول میکشید اما بدون منجنیق 14 ساعت.
من تو 25 تا میل از محمد(معذرت میخوام) معذرت خواهی کردم اما اون میل من رو بلاک کرد.
من به محمد(معذرت می خوام) گفتم 4 برابر هر کشتت برات ساپورت میفرستم به زودی اما ...
من تا صبح بیدار موندم(بخدا) تا محمد(معذرت می خوام) بیاد و بهش همه چیو بگم و دلایلمو و عذر خواهی کنم و ا ون 8 صبح اومد ازش عذر خواهی کردم و گفتم تا نبخشیو نمی خوابم و...

اما ....

بعد از رسیدن نیروهاش: اون منو نجات داد - اون ریپورتشو نفرستاد ببینم چقدر کشته داده- اون از ترایب رفت- اون به من فحش داد - اون میلش رو برام بلک کرد - اون ....

لطفا برگرد به ترایب.

من که متوجه نشدم.

سلام.
باید اینجوری برخورد کنی؟
الانم اتفاق خاصی نیفتاده فقط یک قهرمان دوکشون رو و هموطنشو و دوستشو نجات داده و امیدوارم برگرده و مثل یه قهرمان ازش قدر دانی بشه.

باز خوبه حداقل این که نامردی کردی در حق محمد رو قبول داری

محمد بعد از مدتها تو یک ورلد خوب شروع کرده بود
کسی بود که از خیلی از بچه ها بیشتر شور و هیجان داشت
چرا از محسن نخواستی که با اکانت من حمله کنه ؟؟؟؟

من دیروز کلی بامحد خرف زدم و به نظر من هر فحشی که بهت داده حقت هست :27:

پیشنهادم هم اینه یه جوری از دل ممد در بیاری و ممد هم برگرده تو ترایب و سعید قول بدی دیگه از این کارا نکنی و از ترایب هم بخوای واسه ممد ریسورس بفرستن

اینم ریپورت گشته های ممد
Attacker: M-Pro
Village: 001 » General Jumong (466|532) K54

Quantity: 0 0 1801 0 45 581 0 0 0 0 0 0
Losses: 0 0 1801 0 45 581 0 0 0 0 0 0

راستی من الان در حال انجام خدمت مقدس سربازی هستم ! خداییش نمیدونم چرا همه مینالن از سربازی خیلی حال میده که :31:

Gam3r
28-06-2009, 07:53
سلام

داداش فقط دو نفر از ترایب رفتن

هرکی یه روزی میره ... چرا شما ناراحت میشی ؟

من دیشب حساب کردم و دیدم که یک هفته از بازی عقب افتادم به جای اینکه یک هفته جلو بیفتم ...

بعله !

لویالیتیم 15 شد !!!!

اما ....

لطفا برگرد به ترایب.

من که متوجه نشدم.

سلام.
باید اینجوری برخورد کنی؟

سعید جدا تو چه حقی داشتی که برای نیرو های من تصمیم گرفتی ؟

من ازت یه شب کم خواستم ولی تو به جای اینکه دست منو بگیری انداختی منو توی چاه

الان مجبورم یک هفته تمام ریسورس هامو توی ویلایج اول متمرکز کنم تا بتونم نیرو هام رو برگردونم یعنی یک هفته پینتم روی هشت هزار ثابت میمونه درصورتی که برنامه داشتم با ویلایج سوم صبح ها که کلی ریسورس هست سکه برای نوبل من بزنم و دو تا آکادمی بسازم و یهو هزار پیینت بزنم و برسم به مهرداد :31: ولی همه چیو خراب کردی
نمیدونم این اودی چرا آپگرید نمیشه که حد اقل یه سودی برده باشیم
حتما اینکه نیرو هام کشته شدن یه حکمتی داشته ... ولی دیگه نمیخوام تورو ببینم !

باز خوبه حداقل این که نامردی کردی در حق محمد رو قبول داری

محمد بعد از مدتها تو یک ورلد خوب شروع کرده بود
کسی بود که از خیلی از بچه ها بیشتر شور و هیجان داشت
چرا از محسن نخواستی که با اکانت من حمله کنه ؟؟؟؟

من دیروز کلی بامحد خرف زدم و به نظر من هر فحشی که بهت داده حقت هست :27:

پیشنهادم هم اینه یه جوری از دل ممد در بیاری و ممد هم برگرده تو ترایب و سعید قول بدی دیگه از این کارا نکنی و از ترایب هم بخوای واسه ممد ریسورس بفرستن

اینم ریپورت گشته های ممد
Attacker: M-Pro
Village: 001 » General Jumong (466|532) K54

Quantity: 0 0 1801 0 45 581 0 0 0 0 0 0
Losses: 0 0 1801 0 45 581 0 0 0 0 0 0

راستی من الان در حال انجام خدمت مقدس سربازی هستم ! خداییش نمیدونم چرا همه مینالن از سربازی خیلی حال میده که :31:

فکر کنم چهارمین یا پنجمین ورلدم هست

بی باک بی بال
28-06-2009, 08:09
ببخشید پاک شود

Zende
28-06-2009, 09:16
خوب سعید جان گفتی بیشتر توضیح بدم توضیح میدم:
اتحاد ما خوب نبود اما بازم برا خودش بود ما هم زیر سایه ی اتحاد بودیم وقتی منو از اتحاد انداختی بیرون 4 نفر با هم ریختن سر من منم مجبور شدم استارت اوور کنم در صورتی که اگه میموندم این اتفاقات نمیافتاد@!@!

ashibad
28-06-2009, 09:39
بعله !

اما ....

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی چرا شما که دوک هستی نمیتونی جلوی خودت رو بگیری معمولا دوک ها از بقیه حرفهای تر هستند و به قوانین پایبند تر ولی شما آقا سعید ثابت کردی که اصلا پایبند قوانین نیستی

یه خاطره از ورد 32

وقتی ورد کوروش ترکید من به یک قبیله پیوستم ولی دیری نگذشت که اونم ترکید بعد من یک همسایه داشتم که تا قبل از این که کوروش بترکه رنکش نصف من بود ولی بعد از ترکیدن کوروش دم در آورد واسه من تا جایی که من رو مجبور کرد برای اینکه به قبیلش بپیوندم سیتر کنم براش تا روستاهامو ببینه سیتر که کردم بعد از 20 دقیقه رفتم سر زدم دیدم تمام نیرو هامو فرستاده برای حمله به دشمن خودش که 41 ساعت باهام فاصله داشت تمام نیرو هام کلیر شدن و نوبلم کرد اون خارجی بود و انتظاری ازش نمیرفت شما چرا آقا سعید ما ایرانی هستیم باید پشت هم باشیم نه همدیگر رو خراب کنیم

ashibad
28-06-2009, 09:48
Gam3r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان من با کسی مشکل ندارم حرف من این هست که نباید این اشتباه ها از دوک قبیله رخ بده آره اگه منه آماتور که فقط 1 سال هست این بازی رو میکنم این اشتباه رو میکردم از من انتظاری نمیرفت ولی آقا سعید که این همه بازی کرده این بازی را ازشون این انتظار رو نداشتم به شخصه ولی اشکال نداره آدم جایزالخطا است تکرار اشتباه حماقت است

ولی آزموده را دوباره آزمودن خطاست دوستان

Gam3r
28-06-2009, 12:28
جان من با کسی مشکل ندارم حرف من این هست که نباید این اشتباه ها از دوک قبیله رخ بده آره اگه منه آماتور که فقط 1 سال هست این بازی رو میکنم این اشتباه رو میکردم از من انتظاری نمیرفت ولی آقا سعید که این همه بازی کرده این بازی را ازشون این انتظار رو نداشتم به شخصه ولی اشکال نداره آدم جایزالخطا است تکرار اشتباه حماقت است

ولی آزموده را دوباره آزمودن خطاست دوستان

خب ببین من الان پینتم 8.5 کیلو هست و الان توی ترایب بلود هستم
اگه سعید با من اون کار رو نمیکرد الان پینتم 12 کیلو بود و جزو رنک های دو رقمی نزدیک به یک رقمی بودم
با اون نیرو ها میخواستم بقلیم که 4 کیلو هست رو بگیرم و دیگه عمرا کسی میتونست جلوی پیشرفت منو بگیره ولی سعید اومد چوب لای چرخ من گذاشت و من رو به صورت کامل کلیر کردش
الان خودت حساب کن که با کار این دوک چقدر به من ضرر رسید
1800 اکسه من کشتش که ریسورسش میشه 108 کیلو !
با 580 تا ال سی که اونم ریسورسش میشه 145 کیلو !
که روی هم میشه 253 کیلو ریسورس که سعید به من ضرر زد و باعث شد حدود یک هفته از بازی عقب بیفتم تا بتونم این ریسورس رو جور کنم و نیرو هام رو دوباره بسازم هرچند که ساخت دوبارش با باراک لول 14 و استبل لول 10 که من دارم خیلی طول میکشه و کلا میشه گفت که توی این ورلد من نابود شدم و هیچ امیدی ندارم و الان هم دارم الکی بازی میکنم چون مهرداد گفت ناامید نشو

من خودم تا حالا 253 کیلو ریسورس از نزدیک ندیدم توی این ورلد !
این ریسورس و این نیرو رو من توی یک ماه که ورلد شروع شده به زحمت جمع کردم تا یهو بیام بالا و اومدم و داشتم بالا تر هر میومدم که کمرم شکست

اینم ریپورت کلیر شدن من :

حالا خودتو بزار جای من ببین اگه اینطوری کلیر میشدی امیدی به بازی داشتی یا نه ... اصلا دیگه اینترنت هم نیومدی !
خیلی سخته که آدم شب به یکی اعتماد کنه ولی روز که پا میشه ببینه از پشت بهش خنجر زده

mahdi14694
28-06-2009, 12:38
بابا بي خيال تازه شدي عين من
حال چرا نيرو هاتو بدو رم فرستاده =))
shadow.empire

smohsen
28-06-2009, 12:41
خب ببین من الان پینتم 8.5 کیلو هست و الان توی ترایب بلود هستم
اگه سعید با من اون کار رو نمیکرد الان پینتم 12 کیلو بود و جزو رنک های دو رقمی نزدیک به یک رقمی بودم
با اون نیرو ها میخواستم بقلیم که 4 کیلو هست رو بگیرم و دیگه عمرا کسی میتونست جلوی پیشرفت منو بگیره ولی سعید اومد چوب لای چرخ من گذاشت و من رو به صورت کامل کلیر کردش
الان خودت حساب کن که با کار این دوک چقدر به من ضرر رسید
1800 اکسه من کشتش که ریسورسش میشه 108 کیلو !
با 580 تا ال سی که اونم ریسورسش میشه 145 کیلو !
که روی هم میشه 253 کیلو ریسورس که سعید به من ضرر زد و باعث شد حدود یک هفته از بازی عقب بیفتم تا بتونم این ریسورس رو جور کنم و نیرو هام رو دوباره بسازم هرچند که ساخت دوبارش با باراک لول 14 و استبل لول 10 که من دارم خیلی طول میکشه و کلا میشه گفت که توی این ورلد من نابود شدم و هیچ امیدی ندارم و الان هم دارم الکی بازی میکنم چون مهرداد گفت ناامید نشو

من خودم تا حالا 253 کیلو ریسورس از نزدیک ندیدم توی این ورلد !
این ریسورس و این نیرو رو من توی یک ماه که ورلد شروع شده به زحمت جمع کردم تا یهو بیام بالا و اومدم و داشتم بالا تر هر میومدم که کمرم شکست

اینم ریپورت کلیر شدن من :

حالا خودتو بزار جای من ببین اگه اینطوری کلیر میشدی امیدی به بازی داشتی یا نه ... اصلا دیگه اینترنت هم نیومدی !
خیلی سخته که آدم شب به یکی اعتماد کنه ولی روز که پا میشه ببینه از پشت بهش خنجر زده

همه حرفهات درسته و هیچ توجیحی برای کار سعید نیست
و خودشم یقین داره اشتباه بزرگی مرتکب شده
اما باید جبران کنیم
تو سعی کنید warehouse رو ارتقا بدی و بچه ها برات ریسورس بفرستن که سریعتر بالا بکشی
ناامید نشو برادر جان
دیگه تو بهتر از همه می دونی که این بازی چقدر بالا پایین داره

Gam3r
28-06-2009, 12:42
سعید تو به من گفتی 4 برابر هر کشتم بهم ریسورس میدی پس الان باید بهم هزار کیلو ریسورس بدی !

البته کسی که پای قولش به عنوان امانت دار نمیمونه نمیشه ازش انتظار داشت که به حرفی که زده وفادار بمونه ...

سعید این دویست و پنجاه کیلو ریسورسی که به من ضرر زدی رو من سر یک هفته بدون اینکه حتی یک دونه آپگرید کنم میتونم جور کنم و یک هفته فقط حجومی بسازم و از نوع شروع کنم ولی کاری که تو با من کردی رو هیچ وقت فراموش نمیکنم

بد نیست یه خاطره هم بگم :
من توی ورلد 20 یه مدت با حسین عادلی بازی میکردم ، اون موقع من قوی تر بودم و حسین هنوز نوپا بود ... من هم بدون هیچ هدفی به حسین ریسورس و ساپورت میفرستادم و اصلا فکرش رو هم نمیکردم که یه روزی حسین بشه رنک 3 ورلد 25
بعد ها که حدود 3-4 ماه از این قضیه میگذشت حالا من تازه اومده بودم ورلد 25 و حسین هم رنک دو رقمی ورلد بود و همه رو جبران کرد و نامردی هم نکردش

اینو برای این گفتم که بدونی هر کاری که بکنی خیلی سریع جوابش رو میگیری ...
از این داستان ها یکی دو نمونه دیگه هم برای من پیش اومده که حوصله ندارم الان بگم ولی اینو میخوم بهت بگم که با من این کار رو کردی و نابودم کردی ولی من ریپورت این کارت رو به تیم تریبال ندادم چون مهرداد گفت بی خیال شو و من کمکت میکنم دوباره به بازی برگردی ولی به عنوان یه دوست بهت نصیحت میکنم با کس دیگه ای این کار رو نکن چون ممکنه تلافیشو سرت در بیاره

بد نیست یه چیز دیگه رو هم بگم .... زمانی که من توی ورلد 32 داشتم نوبل میشم تو کلی دفاعی داشتی ولی گفتی کون لق محمد و گذاشتی نوبل بشم که برام هم اهمیتی نداشت چون میدونستم تو به ظاهر دوستی و از اون دوست هایی هستی که از صد تا دشمن بد تری و زیاد به این موضوع اهمیت ندادم ولی توی ورلد 38 ازم انتظار کمک داشتی و بعد دیدی که من صفا رو ساپورت کردم اومدی و منو کلیر کردی

واقعا خیلی متاسفم

a3m00n
28-06-2009, 12:46
شما این ریپورت رو ببینید.

بابا من با چه زبونی بگم ؟؟
گفتم حداکثرش اینه که محمد 20% نیروهاش میمیرن.
بخدا فکرشم نمی کردم حتی نصفشون بمیرن.
این شانس من بود که
-24.9%[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه بدشانسی بدتر از این؟
منفی 24.9 !!!!!!!

بخدا محمد من تنها ضرری که واسه تو فکر میکردم داره این بود که 28 ساعت نیروهات بیرونن.
فکر نمیکردم بمیرن.

Gam3r
28-06-2009, 12:50
شما این ریپورت رو ببینید.

بابا من با چه زبونی بگم ؟؟
گفتم حداکثرش اینه که محمد 20% نیروهاش میمیرن.
بخدا فکرشم نمی کردم حتی نصفشون بمیرن.
این شانس من بود که
-24.9%[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه بدشانسی بدتر از این؟
منفی 24.9 !!!!!!!

بخدا محمد من تنها ضرری که واسه تو فکر میکردم داره این بود که 28 ساعت نیروهات بیرونن.
فکر نمیکردم بمیرن.

سعید جدا تو چطور راضی شدی برای نیرو های من تصمیم به این باحالی بگیری ؟

a3m00n
28-06-2009, 13:01
سعید تو به من گفتی 4 برابر هر کشتم بهم ریسورس میدی پس الان باید بهم هزار کیلو ریسورس بدی !

البته کسی که پای قولش به عنوان امانت دار نمیمونه نمیشه ازش انتظار داشت که به حرفی که زده وفادار بمونه ...

سعید این دویست و پنجاه کیلو ریسورسی که به من ضرر زدی رو من سر یک هفته بدون اینکه حتی یک دونه آپگرید کنم میتونم جور کنم و یک هفته فقط حجومی بسازم و از نوع شروع کنم ولی کاری که تو با من کردی رو هیچ وقت فراموش نمیکنم

بد نیست یه خاطره هم بگم :
من توی ورلد 20 یه مدت با حسین عادلی بازی میکردم ، اون موقع من قوی تر بودم و حسین هنوز نوپا بود ... من هم بدون هیچ هدفی به حسین ریسورس و ساپورت میفرستادم و اصلا فکرش رو هم نمیکردم که یه روزی حسین بشه رنک 3 ورلد 25
بعد ها که حدود 3-4 ماه از این قضیه میگذشت حالا من تازه اومده بودم ورلد 25 و حسین هم رنک دو رقمی ورلد بود و همه رو جبران کرد و نامردی هم نکردش

اینو برای این گفتم که بدونی هر کاری که بکنی خیلی سریع جوابش رو میگیری ...
از این داستان ها یکی دو نمونه دیگه هم برای من پیش اومده که حوصله ندارم الان بگم ولی اینو میخوم بهت بگم که با من این کار رو کردی و نابودم کردی ولی من ریپورت این کارت رو به تیم تریبال ندادم چون مهرداد گفت بی خیال شو و من کمکت میکنم دوباره به بازی برگردی ولی به عنوان یه دوست بهت نصیحت میکنم با کس دیگه ای این کار رو نکن چون ممکنه تلافیشو سرت در بیاره

بد نیست یه چیز دیگه رو هم بگم .... زمانی که من توی ورلد 32 داشتم نوبل میشم تو کلی دفاعی داشتی ولی گفتی کون لق محمد و گذاشتی نوبل بشم که برام هم اهمیتی نداشت چون میدونستم تو به ظاهر دوستی و از اون دوست هایی هستی که از صد تا دشمن بد تری و زیاد به این موضوع اهمیت ندادم ولی توی ورلد 38 ازم انتظار کمک داشتی و بعد دیدی که من صفا رو ساپورت کردم اومدی و منو کلیر کردی

واقعا خیلی متاسفم

هییییی
چی میگی تو؟
منم هیچی نمی گم دیگه هی ...

ببین محمد تو سر این به منم فحش دادی اما من گذاشتم رو حساب بچگیت پس لطفا دیگه هیچی نگو.
من که معذرت خواهی کردم و گفتم پس میفرستم ریسورساشو بهت .

آخه عزیزه من ببین تو 1800 تا تبر دار داری چرا لولشون اینقدر پایینه ؟
بعدشم ادعات میشه که بازی بلدی؟
تو دو نفر رو نوبل کردی که یکیشون هم ترایبیت بود یکیشون دوست شخصی.
ببین پس بقول خودت سر آدم در میاد تلافیش.
بعدشم عزیزه من در مورد ورد 25
تو نزدیک من بودی با 3500 پوینت دیوارت لول 0 بود نیروهاتم صفر بودن و طرف با 000 تبر دار و نمی دونم چندتا اسب بهت حمله میکرد بنظرت 1500 تا نیزه دار و شمشیر زن من برات کاری میکردن ؟؟؟
پس انتظار الکی داشتی.

هی میگی نابود شدم نابود شدم.
من قبل حمله ریپورتاتو چک کردم نه به کسی حمله میکردی نه کسی بهت حمله میکرد.

باور کن من ضررتو نمی خواستم.
ولی اگه بازم بد حرف بزنی و ... منم حرفایی واسه گفتن دارم.
بازم میگم معذرت می خوام. و میگم جبران میکنم.
زیر دینه یکی مثل تو بودن 1000 بار بدتره تا نوبل شدن.
من به این فکر نکرده بودم قبل حمله.
وگرنه عمرا این کارو میکردم.

تو 2.5 روز کمتر پیشرفت میکنی ولی باعث شدی من تو این ورد بمونم.
می تونستی خیلی قشنگتر از اینا برخورد کنی و ریسورساتم پس بگیری نه اینطوری ...

Gam3r
28-06-2009, 13:10
هییییی
چی میگی تو؟
منم هیچی نمی گم دیگه هی ...

ببین محمد تو سر این به منم فحش دادی اما من گذاشتم رو حساب بچگیت پس لطفا دیگه هیچی نگو.
من که معذرت خواهی کردم و گفتم پس میفرستم ریسورساشو بهت .

آخه عزیزه من ببین تو 1800 تا تبر دار داری چرا لولشون اینقدر پایینه ؟
بعدشم ادعات میشه که بازی بلدی؟
تو دو نفر رو نوبل کردی که یکیشون هم ترایبیت بود یکیشون دوست شخصی.
ببین پس بقول خودت سر آدم در میاد تلافیش.
بعدشم عزیزه من در مورد ورد 25
تو نزدیک من بودی با 3500 پوینت دیوارت لول 0 بود نیروهاتم صفر بودن و طرف با 000 تبر دار و نمی دونم چندتا اسب بهت حمله میکرد بنظرت 1500 تا نیزه دار و شمشیر زن من برات کاری میکردن ؟؟؟
پس انتظار الکی داشتی.

هی میگی نابود شدم نابود شدم.
من قبل حمله ریپورتاتو چک کردم نه به کسی حمله میکردی نه کسی بهت حمله میکرد.

باور کن من ضررتو نمی خواستم.
ولی اگه بازم بد حرف بزنی و ... منم حرفایی واسه گفتن دارم.
بازم میگم معذرت می خوام. و میگم جبران میکنم.
زیر دینه یکی مثل تو بودن 1000 بار بدتره تا نوبل شدن.
من به این فکر نکرده بودم قبل حمله.
وگرنه عمرا این کارو میکردم.

تو 2.5 روز کمتر پیشرفت میکنی ولی باعث شدی من تو این ورد بمونم.
می تونستی خیلی قشنگتر از اینا برخورد کنی و ریسورساتم پس بگیری نه اینطوری ...

سعید عجب آدمی هستی تو ... گرفتی من رو کلیر کردی بعد دو قرت و نیمت هم هست

سعید لول تبرزن های من 6 بود که تو کردیشون 8 ... لول 8 پایین بود ؟ تو با لول 8 به یارو حمله کردی ... اصلا به تو چه که لولشون چنده ؟ :27: تبرزن های منه

هم ترایبی رو که شما ها گرفتین هرکی دور من بود رو به ترایب دعوت کردین اون دوست شخصی هم از اون دوست هایی بود که از صد تا دشمن بد تره و داشت اماده میشد به من حمله کنه

سعید من درسته که حمله نداشتم ولی به همه حمله میکردم
به نظر تو یکی با یه ویلایج به یکی که 3 تا ویلایج داره حمله میکنه ؟

خب پس چرا همچین کاری رو کردی ؟

Master generals
28-06-2009, 13:20

سعید لول تبرزن های من 6 بود که تو کردیشون 8 ... لول 8 پایین بود ؟ تو با لول 8 به یارو حمله کردی ... اصلا به تو چه که لولشون چنده ؟ :27: تبرزن های منه

هم ترایبی رو که شما ها گرفتین هرکی دور من بود رو به ترایب دعوت کردین اون دوست شخصی هم از اون دوست هایی بود که از صد تا دشمن بد تره و داشت اماده میشد به من حمله کنه

بابا بیخیال یه چیزی بود تموم شد رفت پی کارش
راستی منم تو ورلد 38 اومدم
اینم مشخصاتمه 714|387
ببینید به شما نزدیکم یا نه.

Gam3r
28-06-2009, 13:25
بابا بیخیال یه چیزی بود تموم شد رفت پی کارش
راستی منم تو ورلد 38 اومدم
اینم مشخصاتمه 714|387
ببینید به شما نزدیکم یا نه.

جون من تورو اگه با نامردی کلیر میکردن میگفتی ولش تموم شده رفته ؟!

اول برو مطالب بالا رو بخون بعد بیا بگو ولش

این ولش که میگی دویست و خوردی کلیرو ریسورس در هفته های اول بازی هستش

سعید در مورد نوبل کردن هم ترایبی و اونی که باهاش متحد بودم باید بگم که من با نامردی کلیرشون نکردم که بگم باید بهم بر میگشت ... من اونارو مثل هر کس دیگه ای کلیر کردم تا جای صحبتی باقی نباشه

حالا که این حرفو زدی مجبورم یه چیزی بگم :
سعید تو توی فروم یکی از بچه های گاد میخواست یکی رو نوبل کنه بعد تو توی فروم گفتی صبر کن تا من بهش میل بدم و بگم که بیاد توی ترایب و برای ورود باید سیتر کنه و بعد نیرو هاش رو بکشم
پس معلومه از اون موقع هم فکرت خراب بوده !

a3m00n
28-06-2009, 13:32

عزیزم دو قرت و نیم چیه.
می دونی من از دیشب تا الن چند بار تو چندتا میل ازت معذرت خواستم؟؟؟
دیگه خودمو که نمی تونم بکشم.
من میتونستم معذرت خواهی کنم و بگم ریسورس بهت میدم. و این کارا رو میکنم.
آخه تو با این همه تبر دار باید لولشون 6 باشه ؟ نمی دونستی یه لول بالاتر اونجا مثل اینکه تو 400 تا تبر دار ساختی؟
آخه هی میگی بازی بلدی و ... و الان میگی چرا همشون مردن. اینو گفتم که بفهمی نه.
خودت میدونی من یکی از مخالفای شدید این بودم که هم ترایبو و نپ و ... اطراف اعضامون زیاد باشه.
بعدش من برات سیتر اون بدبخت شدم و تعداد نیروهاشو بهت گفتم و تو نوبلش کردی و از ترایب انداختیمش بیرون و ...
پس وقتی زیر حمله نیستی چیه هی مردم بدبخت شدم می خوام خود کشی کنم راه انداختی.
بابا تو آدم بزرگی شدی این مسخره بازیا چیه راه انداختی . 4 نفر می خونن اینو هی بهت می خندن :|
2 روزه همه چی برمیگرده منم گفتم ریسورساتو میدم بهت.
گفتم که می دونستم بچه ای اما نه تا این حد.
الان 20 تا خارجی منو ساپورت کردن با 1400 تا شمشیر و نیزه. اما جیکشون در نمیاد اما تو ...

بازم می گم معذرت می خوام نمی دونستم نیروهات میمیرن.

می تونستیم بحث رو تو یاهو یا میل حل کنیم نه اینکه بیای اینجا مسخره بازی در بیاری و ملتو بخندونی با هی مردم آخ مردم و بدبخت شدم دیگه نمیام نت و ...

Gam3r
28-06-2009, 13:42
عزیزم دو قرت و نیم چیه.
می دونی من از دیشب تا الن چند بار تو چندتا میل ازت معذرت خواستم؟؟؟
دیگه خودمو که نمی تونم بکشم.
من میتونستم معذرت خواهی کنم و بگم ریسورس بهت میدم. و این کارا رو میکنم.
آخه تو با این همه تبر دار باید لولشون 6 باشه ؟ نمی دونستی یه لول بالاتر اونجا مثل اینکه تو 400 تا تبر دار ساختی؟
آخه هی میگی بازی بلدی و ... و الان میگی چرا همشون مردن. اینو گفتم که بفهمی نه.
خودت میدونی من یکی از مخالفای شدید این بودم که هم ترایبو و نپ و ... اطراف اعضامون زیاد باشه.
بعدش من برات سیتر اون بدبخت شدم و تعداد نیروهاشو بهت گفتم و تو نوبلش کردی و از ترایب انداختیمش بیرون و ...
پس وقتی زیر حمله نیستی چیه هی مردم بدبخت شدم می خوام خود کشی کنم راه انداختی.
بابا تو آدم بزرگی شدی این مسخره بازیا چیه راه انداختی . 4 نفر می خونن اینو هی بهت می خندن :|
2 روزه همه چی برمیگرده منم گفتم ریسورساتو میدم بهت.
گفتم که می دونستم بچه ای اما نه تا این حد.
الان 20 تا خارجی منو ساپورت کردن با 1400 تا شمشیر و نیزه. اما جیکشون در نمیاد اما تو ...

بازم می گم معذرت می خوام نمی دونستم نیروهات میمیرن.

می تونستیم بحث رو تو یاهو یا میل حل کنیم نه اینکه بیای اینجا مسخره بازی در بیاری و ملتو بخندونی با هی مردم آخ مردم و بدبخت شدم دیگه نمیام نت و ...

سعید من دوست دارم تبر زن هام لول 6 باشه ... هرکی برای خودش یه برنامه ای داره ...
سعید من هنوزم میگم بازی بلدم ، یعنی یاد گرفتم ولی حماقت نمیکنم به یکی که این همه دور تره با تمام نیروم حمله کنم

سعید دیگه در این حد دروغ نگو ... تو نیرو های اون رو کی به من گفتی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه میلی که نیرو هاشو بهم گفتی رو بهم نشون بدی همین الان اکانتمو دیلیت میکنم در ضمن تو ننداختیش بیرون و مهرداد انداخت بیرون
من بهت گفتم بنداز بیرون تو ننداختی ، حتی سیترش نشدی که نیروهاشو بهم بگی ... چرا همش خالی میبندی ؟

سعید خودکشی چیه ؟ :27:
2روزه همه چی برمیگرده ... راس میگه بابا .... ولی فقط ساخت اون اکسه من ها یک هفته وقت میگیره ! :27:
فقط یک هفته ! نه اصلا همون 2 روز ! :27:

سعید اونا تورو نمیشناسن متاسفانه :27:

بدبخت که شدم ! ولی نت میام چون بازی ارزش این کار هارو نداره ...

سعید تو به عنوان امانت دار سیتر بودی ... اومدی نیرو هام رو کشتی میگی نمیخواستم بکشمشون
انگاه من بیام با آجر بزنم توی کلت بعد بمیری بعد من بگم نمیخواستم بمیره ! تورو خدا منو اعدام نکنین

saeed_cpu_full
28-06-2009, 13:42
خوب من مطالب اين تاپيك رو خوندم
توی ورلد 38 هم هستم و محمد رو درك ميكنم
ميدونم كلير شدنت توی يه شب چه قدر سخته من خودم يه بار به خاطر يه اشتباه كلير شدم
و اونقدر عصبانی بودم كه استارت اور كردم ! سعيد تو اشتباه كردی ... زدی نيروهاش رو به فنا دادی
خودت درد كلير شدن رو كشيدی ... اين بنده خدا رو هم داغ دار كردی ... اگه بازم بهش كلی ريسورس بدی باز كلی طول ميكشه
تا نيرو هاش رو بسازه ...

C. Breezy
28-06-2009, 13:43
اینم مشخصاتمه 714|387
ایول فکر کنم به من خیلی نزدیکی ...
من 723|350 هستم ... چیه یوزرت ؟؟ من قبلا answer-3 بودم ، الان با همین C. Breezy اومدم

C. Breezy
28-06-2009, 13:45
آره ، من هم به عنوان یکی از داور های در صحنه می گم به جای این همه دعوا کردن براش ریسورس بفرستی بهتره ... درسته خودت هم نیاز داری ... ولی به نظر من اینجوری بهتره ...

Gam3r
28-06-2009, 13:47
آره ، من هم به عنوان یکی از داور های در صحنه می گم به جای این همه دعوا کردن براش ریسورس بفرستی بهتره ... درسته خودت هم نیاز داری ... ولی به نظر من اینجوری بهتره ...

تا بخواد بفرسته و تا از نو ساخته بشه کلی طول میکشه
تازه اینم که اول بازیه اگه خودش بخواد با اون یک دونه ویلایجش بفرسته یه قرن طول میکشه
باید خسارت هم بده :21:

C. Breezy
28-06-2009, 13:57
تا بخواد بفرسته و تا از نو ساخته بشه کلی طول میکشه
تازه اینم که اول بازیه اگه خودش بخواد با اون یک دونه ویلایجش بفرسته یه قرن طول میکشه
باید خسارت هم بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی باید به نرخ روز حساب بکنه ...
تورم رو هم حساب بکنه با تغییرات بورس جهانی تو این چند روزه ...

bersam
28-06-2009, 14:26
یعنی باید به نرخ روز حساب بکنه ...
تورم رو هم حساب بکنه با تغییرات بورس جهانی تو این چند روزه ...

و مخصوصا اين كه الان بازار بحران اقتصادي هست و بايد ضرر اين رو هم بده !!!(حالا جريان جي هست !!؟؟؟ :دي)

C. Breezy
28-06-2009, 14:34
و مخصوصا اين كه الان بازار بحران اقتصادي هست و بايد ضرر اين رو هم بده !!!(حالا جريان جي هست !!؟؟؟ :دي)
سعید بیچاره چند دقیقه نتونسته بازی بکنه دشمنش که در یک قدمیش هست اومده و کلیرش کرده ... در همین حال سعید سیتر این بیچاره هست که بالای صفحه می بینی ... بعد از یه سری جر و بحث با وحدانش سعید به این نتیجه می رسه که یار های این بیچاره رو بفرسته به سمت دشمن و مطمئن هم بود که یارو جا خالی میده ... ولی از شانس گند هر دوشون ، یارو یاراش رو نگه میداره و این نیرو های بدبخت با شانس -24.9 حمله کرده و له و لورده می شوند ... الان هم 2-3 صفحه هست دعوا دارن می کنند

bersam
28-06-2009, 14:39
:دي !!! خوب هر موقع دركيري بالا كرفت و بزن بزن شد من رو خبر كنين !!! :دي

Gam3r
28-06-2009, 14:44
آقا بچه هارو جمع کنین برین توی فروم الله اکبر بگین ! :|

Hossein Adeli
28-06-2009, 15:08
به به دوستان معتاد همگی اینجان!
چه خبر میبینم که مثل همیشه ایرانیا دارن با هم دعوا میکنن!
کدوم ورلد رو می خواین به فنا بدین؟

Master generals
28-06-2009, 15:32
جون من تورو اگه با نامردی کلیر میکردن میگفتی ولش تموم شده رفته ؟!

اول برو مطالب بالا رو بخون بعد بیا بگو ولش

این ولش که میگی دویست و خوردی کلیرو ریسورس در هفته های اول بازی هستش

سعید در مورد نوبل کردن هم ترایبی و اونی که باهاش متحد بودم باید بگم که من با نامردی کلیرشون نکردم که بگم باید بهم بر میگشت ... من اونارو مثل هر کس دیگه ای کلیر کردم تا جای صحبتی باقی نباشه

حالا که این حرفو زدی مجبورم یه چیزی بگم :
سعید تو توی فروم یکی از بچه های گاد میخواست یکی رو نوبل کنه بعد تو توی فروم گفتی صبر کن تا من بهش میل بدم و بگم که بیاد توی ترایب و برای ورود باید سیتر کنه و بعد نیرو هاش رو بکشم
پس معلومه از اون موقع هم فکرت خراب بوده !

به اندازه موهای سرت این اتفاقات برای من افتاده.
البته نه دقیقا مثله این ولی خب همین قدر هم سوز داشت
یادمه تو ورلد16 من تو یه ترایب دعوت شدم.
اتفاقا تو اون محدوده هم خیلی پیشرفت کردم و ابر قدرت شدم
از قضا یه یارویی هم که ضعیف بود و کنار من از ترس اینکه فارم نشه بهم ایمیل زد و التماس کرد که یه کاری کنم بیاد تو ترایبمون (اخه تو ترایب راش نمی دادن)
من دلم سوخت و گذاشتم بیاد
یه هفته بعد ترایب ما دو قسمت شد منم مجبور شدم با چند تا دیگه برم اکادمی ترایب(چون تو محدوده ی تازه کار ها بودم). تو انتخابات دوک هم اون اومد و کاندیدا شد و بعدا به خاطر من دوک ترایب شد
درست دو هفته بعد که مثلا اکادمی اش را ساخت. منو تهدید کرد که نوبل می کنه.
منم زدم به سیم اخر و ویلیجش رو نویل کردم و به خاطر همون کار از ترایب کیک شدم و توسط همون ترایب نوبل شدم
حالا این همون فدر سوز نداره؟

Master generals
28-06-2009, 15:40
ایول فکر کنم به من خیلی نزدیکی ...
من 723|350 هستم ... چیه یوزرت ؟؟ من قبلا answer-3 بودم ، الان با همین C. Breezy اومدم

زودتر می گفتی
یادم اومد تو ورلد 21 با هم بودیم که من اون موقع بازی را ترک کردم. ترایب اسپم
به هر حال. زاید این ورلد رو جدی نگرفتم. یوزم هست
master generals
راستی تو ورلد 36 دارم خفن تریب مرده خوری بر می دارم
امتبازم خودم 30 هزار تاست.
یه 33 هزار تایی از بازی لفت داده منم کل روستاشو کلیم کردم
33 هزار تا مفت داره گیرم میاد:27::27:

C. Breezy
28-06-2009, 15:44
زودتر می گفتی
یادم اومد تو ورلد 21 با هم بودیم که من اون موقع بازی را ترک کردم. ترایب اسپم
به هر حال. زاید این ورلد رو جدی نگرفتم. یوزم هست
master generals
راستی تو ورلد 36 دارم خفن تریب مرده خوری بر می دارم
امتبازم خودم 30 هزار تاست.
یه 33 هزار تایی از بازی لفت داده منم کل روستاشو کلیم کردم
33 هزار تا مفت داره گیرم میاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که هیچ وقت جدی نمی گیرم ... الان پیشرفته ترین tool تریبال وارز که استفاده کردم tribalwarsmap هست :31:
آره ، تو ورد 21 به ما گفتن چون امتیازتون کمه ما باید شما رو نوبل کنیم و ...

smohsen
28-06-2009, 15:48
چرا تو این فروم مولتی کوت گرفتن باب نیست
و رنگی جواب میدین :31:

منم تو ورد 32 به همچین بلاهایی مبتلا شدم
پونیتم هم 100 کیلو بود البته
یه یارو لیدر قبیله سیترم شد
کل نیروهارو فرستاده بود ساپورت فاصله 60 ساعتی !
بعد می خواست نوبلک کنه به کمک همونا که نیروها رو براشون فرستاده بود
منم گزارش دادم به تریبالی ها
اونام یارو رو بن کردند
اما زا اونجا که خارجی ها خدا ندارن :دی
من رو از قبیله انداختن بیرون و دهنم سرویس شد
با کمک یکی دو خارجی که رفیق فاب بودیم
دوام آوردم
تا od نزدیک 4 میلیون !
بعدش دیگه دهنم سرویس و کل روستاها نوبل!:31:
و تنها ورد 28 برام موند و این ورد جدید هم که
یه بابی اکانت اصلیو کلیر کرده
و فعلا با اکانت جنرال دارم ادامه میدم:5: