PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تم زيباي مجمئ علي فردين

milad.72
29-08-2007, 00:06
با عرض سلام خدمت دوستداران فيلم هاي قديمي و فردين
امروز من يه تم براي فردين ساختم كه ديگه گفتم چرا اين تمو براي عاشقاي فردين نذارم - (براي سوني اريكسون سري k,w,j,t,z)
با تشكر لينك دانلود

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته اينم بگم كه من اين تمو براي دوست عزيزم محمد رضا ساختم كه تو يه يه قسمت از تم نوشته شده تقديم به مجمد رضا كساني كه اين تم رو پسنديدند و خواستند كه اون جمله نباشه خواهشا يا پيام خصوصي بدن يا هم اين كه ايميل بزنن به اين آدرس

کد:
milad_soft@hotmail.com
فقط خواهش ميكنم اگه تو وبلاگ يا يه جاي ديگه اين تمو ميذاريد بنويسيد كه يه بدبخت ميلاد 72 هست منبعشم اين لينكه اينو اون درست كرده.خواهش

milad.72
29-08-2007, 00:17
با سلام خدمت تمام مديران بخش موبايل مخصوصاً kolang جان خودمون
من ميخواستم به كلنگ جان بگم كلنگ جان دقت كن خواهش ميكنم من اگه اين تاپيكو تو همون تاپيكي كه شما گفته بوديد ميزدم (شما يه بار به صفاحات اونجا نظر كنيد"البته ميدونم صفحه بهونه هستش ولي راستش تاپيك قديمي شده" ) اينجا معلوم نيست كي به كيه و اينم بگم من اگه ميومدم اين تمو (كه فكر كنم اولين تم از بازيگر مشهور ايرانمون باشه كه اين فردين هندوستاني ها غال گذاشته بود) تو اونجا ميزاشتم چي ميشد
1 اصلاً معلوم نبود اين تمه كيه (منظور محمد علي فردين)
2 اصلاً مگه كسي از صد هزار تا صفحه سر در مياره
ازت خواهش ميكنم بيخيالش شو ديگه
با تشكر از كلنگ
------------------------------------------------------------------
همه دوستان توجه كنند اگه تمو پسنديد و خواتيد اسم دوستم روش نباشه(بريد رو اس ام سا مينويسه "تقديم به محمد رضا") يا به من ميل بزنيد يا هم پيام خصوصي لينك دانلود هم رو اكانت خودمه رو ديو فكر نكنم ديگه خراب بشه