PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد وبگذر و نحوه ارسال ايميلهاي زياد

tablighat
12-09-2005, 09:41
سلام ....
نمي دونم با سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كار كرديد يا نه ؟ اين يك سايت خبرنامه فارسي هست كه ايميلهاي با تعداد بالا ميفرسته مثلا 5000 يا 10000 تا
حالا من 2 تا سوال دارم :
1- چطوري اين سايت اين همه ايميل را ارسال ميكنه بدون اينكه ايميلها اسپام بشن !!!! در كل منظورم اينه چطور ميشه خبرنامه اي طراحي كرد كه ايميلهاي به تعداد بالا بزنه ولي ايملها اسپام نشن ؟

2- اين سايت همه عمليات ارسال را در مدت 20 ثانيه انجام ميده و بعد ميتوني از سايت خارج بشي و اون خودش ايميلها رو ميفرسته !!!! در صورتيكه نمونه خبرنامه اي كه من رو سايت خودم قرار داده بودم مي بايست صبر ميكردي تمام ايميلها ارسال مي شد بعد صفحه را مي بستي .... كه اين هم ساعتها طول مي كشيد و آخرش هم تمام ايميلها اسپام شناخته مي شد !!!!! :(
لطفا در باره طراحي اين جور خبرنامه ها كه مثل وبگذر ايميل ارسال مي كنند و اسپام نميشن و سريع هم كار رو تموم ميكنن اگر اطلاع دارين به من هم بگين ...
ممنون ميشم.

mohammad2006
12-09-2005, 09:56
ممنون
سایت خوبیه .البته ببخشید نتونستم کمکی کنم.

mpsjavad
12-09-2005, 17:56
با ســـلام ..

دوست عزيز تبليغات جان ضمن تبريك به خاطر عضويت در اين انجمن ...

بهتر بود دلايلي كه باعث ميشه يك ايميل به قسمت بالك صندوق پستي بره رو بپرسيد اين طوري ميتويد از طريق ريشه يابي مشكلتون رو حل كنيد .

علت هاي مختلفي ميتونه داشته باشه من جمله فرستادن تعداد زيادي ايميل از يك ادرس Ip - استفاده از نرم افزار هاي خاصي كه سيستم بلوكه كننده ايميل نامه هاي اون رو به بالك ميبره - فرستادن ايميل هاي زياد از يك فرستنده به تعداد زيادي از ادرس هاي ايميل - تشخيص ويروس - گزارش فرستده ايميل ها به عنوان خطا كار و ...

* همه عواملي كه من ذكر كردم در سيستم ها و سرويس دهنده هاي ايميل مختلف با هم تفاوت دارند ..

سربلند باشيد .

tablighat
12-09-2005, 19:29
آقا من خودم اين عوامل رو ميدونم ...
سوالم اين بود كه اين وبگذري ها چي كار كردن كه يه دفعه ميشه 20000 ايميل زد تو 20 ثانيه !!!!! كه اسپام هم نميشه !!!!
اينو هر كي ميدونه بگه !!!
يا اصلا چجوري ميشه به 20000 نفر ايميل زد به شرط اينكه اسپام نشه !!!
لابد ميشه كه اين وبگذر ازش استفاده كرده !!!!

mpsjavad
13-09-2005, 00:01
دوست عزيز اون ديگه بستگي به سرويس ايميل گيرنده داره .. براي مثال سيستم اسپم ياهو با جيميل و هوتميل تفاوت داره ..

وبگذر شايد با چندين ادرس Ip رندمي ( متغيير ) اين كار رو انجام ميده .. يا ...

جوينده يابنده است ... اگه اطلاعات مفيدي در ايم رابطه پيدا كردم دريغ نميكنم ....

يا حــــق .

hamzavi3443
22-09-2005, 12:37
شما باید از یه میل سرور استفاده کنید
برای راهنمایی در مورد مس میل به اینجا برید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]