PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمائی در مورد مشکل پیش آمده با Flash memoey

pakbakhteh
28-08-2007, 21:44
با سلام
مشکلی که من دارم در ارتباط با Remove کردن فلش مموری هستش واضح تر توضیح میدم مارک فلش مموری من Apaccer هستش با ظرفیت یک گیگ که حدود 800 مگابایت اطلاعات روش ریختم . اما مشکل اینجاس به محض وصل شدن به کامپیوتر بلافاصه سیستم هنگ میکنه و تا وقتی که کابل USB رو قطع نکنم سیستم آزاد نمیشه .. کارهایی رو که انجام دادم :
1-تو خود محیط Mycomputer با گزینه راست کلیک درخواست Format کردم .. که نتیجه چز هنگ شدید سیستم چیز دیگه رو در بر نداشت
2-با استفاده از محیط Command Promt درخواست Format کردم که نتیجه کار مشابه مورد بالا بود .
ضمنا با چند سیستم جداگانه و لبتاپ هم این فلش رو امتحان کردم و نتیجه کار در همه موارد مشابه بوده
تقاضایی که از اساتید دارم اینه که چطور میتونم این فلش مموری رو Format کنم ؟ آیا نرم افزار خاصی برای این منظور در نظر گرفته شده که در همچین مواقعی کارایی داشته باشه.
با تشکر

chaos theory
28-08-2007, 22:27
با سلام
مشکلی که من دارم در ارتباط با Remove کردن فلش مموری هستش واضح تر توضیح میدم مارک فلش مموری من Apaccer هستش با ظرفیت یک گیگ که حدود 800 مگابایت اطلاعات روش ریختم . اما مشکل اینجاس به محض وصل شدن به کامپیوتر بلافاصه سیستم هنگ میکنه و تا وقتی که کابل USB رو قطع نکنم سیستم آزاد نمیشه .. کارهایی رو که انجام دادم :
1-تو خود محیط Mycomputer با گزینه راست کلیک درخواست Format کردم .. که نتیجه چز هنگ شدید سیستم چیز دیگه رو در بر نداشت
2-با استفاده از محیط Command Promt درخواست Format کردم که نتیجه کار مشابه مورد بالا بود .
ضمنا با چند سیستم جداگانه و لبتاپ هم این فلش رو امتحان کردم و نتیجه کار در همه موارد مشابه بوده
تقاضایی که از اساتید دارم اینه که چطور میتونم این فلش مموری رو Format کنم ؟ آیا نرم افزار خاصی برای این منظور در نظر گرفته شده که در همچین مواقعی کارایی داشته باشه.
با تشکر
فلش مموریتو یه ویروس یابی کنی بد نیست معمولا فلش ها زود ویروسی میشن

amin123
29-08-2007, 03:17
دوست عزیز با برنامه partition magic 8 این کار را امتحان کن..........

pakbakhteh
29-08-2007, 12:11
دوست عزیز با برنامه partition magic 8 این کار را امتحان کن..........
ببینم ممکنه لینک دانلودشو قرار بدی ؟

amin123
29-08-2007, 12:36
توی انجمن هست تا دلت بخواد هست فقط کافی یه سرچ بکنی.......

amin123
29-08-2007, 12:39
دوست عزیز این هم لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته بهت بگم اگر که CD برنامه و UTILITY داری.توی آنها هم میتونی این نرم افزار را پیدا کنی و نیازی به دانلود نیست.........

sid
30-08-2007, 19:32
مارك فلش من كينگستونه ولي الان كه توشش چند تا فولدر كبي ميكنم فولدر ها رو ميبرهتوو فلسش اما ئاخلشون چيزي نيست
من يه هفته هست كه گرفتمش
گارانتي تعويض داره
فرمتشم كردم ولي حل نشده
در ضمن فايلي كه تووش ميريزم و كامبيوتر ودم هست ولي ت سيستم ديگران هيچي نشون نميدهو مجبورم از داخل برنامه مربوطهسيو از كنم)(save as)

amin123
30-08-2007, 22:38
sid جان من درست متوجه منظور شما نشدم..........

sid
01-09-2007, 10:41
1.مارك فلش من كينگستونه يه هفته هست كه گرفتمش ولي الان كه توش چند تا فولدر كبي ميكنم فولدر ها رو ميبره توو فلش اما داخلشون چيزي نيست

گارانتي تعويض داره
فرمتشم كردم ولي مشكل حل نشده
2.در ضمن فايلي كه تووش ميريزم توو كامبيوتر خودم هست ولي توو سيستم ديگران هيچي نشون نميده و مجبورم از داخل برنامه مربوطه فايلمو سيو از كنم)(save as)

amin123
02-09-2007, 02:13
1.مارك فلش من كينگستونه يه هفته هست كه گرفتمش ولي الان كه توش چند تا فولدر كبي ميكنم فولدر ها رو ميبره توو فلش اما داخلشون چيزي نيست

گارانتي تعويض داره
فرمتشم كردم ولي مشكل حل نشده
2.در ضمن فايلي كه تووش ميريزم توو كامبيوتر خودم هست ولي توو سيستم ديگران هيچي نشون نميده و مجبورم از داخل برنامه مربوطه فايلمو سيو از كنم)(save as)

دوست عزیز فایلهاتون کمرنگ نیست توی کامپیوتر خودتون که نشون میده؟

sid
02-09-2007, 15:27
توو كامبيوتر حودم هست ولي جاهاي ديگه كه ميبرم هيچي نيست
حيلي ها ميگن ويروسه جديديه كه بايد انتي يروستو ابديت كني تا بيداش كنه و از بين ببره بعضي هام ميگن فلشت خرابه