PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کی میدونه؟

An_Intelligent_Boy
28-08-2007, 05:14
سلام

من چند وقت پیش سیستمم ویروس گرفته بود. این ویروس یا تروجان اول از همه هرچی فایل JPG داشتم رو پاک کرد بعد هم هر فایل یا شاخه ای رو که باز یا اجرا می کردم اون شاخه رو Hidden ( مخفی ) می کرد. اونم از نوع سیستمیش. حالا که اون ویروس رو پاک کردم هر کاری میکنم که اون فایل ها و شاخه های مخفی شده دوباره unhidden بشن نمی شه، چون که اون تیک یا به عبارتی چک باکس Hidden توی Properties کاملا خاموش و غیر فعاله.

به نظر شما باید چیکار کرد؟
کجای رجیستری رو باید دستکاری کرد؟

راستی یه چیز دیگه : وقتی سیستمم بالا میاد به طور اتوماتیک پوشه %temp% باز میشه.

واسه این چه راهی هست؟

مرسی

ahsanx
28-08-2007, 05:46
دوست عزیز وقتی که شما تاپیک جدید میزنی چند لحظه صبر کن تا تاپیک ثبت بشه . شما چند بار دکمه ( ارسال بحث ) رو زدی و 5 تاپیک به این اسم درست کردی .

در مورد سئوال شما باید بگم که بارها در این مورد بحث شده و شما میتونی از قابلیت جستجو سایت استفاده کنی مطمئنا در باره بیشتر مشکلها

قبلا بحث شده که میتونی به راحتی پیدا کنی . برای حل مشکل به تاپیک زیر برو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Single man
28-08-2007, 07:39
سلام دوست عزيز
اولا بگم كه اون يه ويروس نيست واحتمالا يه تروجان يا ورمه
حالا واسه اينكه زمان بوت شدن ويندوزت هنوز پوشه Temp باز ميشه
احتمالا هنوز اين تروجان از بين نرفته .خب يه آنتي ويروس به نام Avast Antivirus
هست كه ميتونه اين تروجان رو از روي سيستمت پاك كنه
حالا زماني كه شما فايلهاي سيستمي رو از حالت هيدن در مياري بايد تو ريشه درايوهات
فايلهاي copy.exe-Autorun.inf-ويك فايل ديگه احتمالا بايد باشه كه بيانگر اين تروجانه---خب بعد اينكه اين تروجان رو به طور كلي از سيستمت پاك كردي واسه Unhidden كردن پوشه هاي مخفي شده از اين روش استفاده كن
=========
اول تو Run كلمه Cmd رو تايپ كن واينتر رو بزن سپس فرمول Attrib -h -s Drive Name:\File Name رو تايپ كن و اينتر بزن
فقط به جاي Drive Name اسم درايو مورد نظر و به جاي File Name اسم فايل مورد نظر رو با پسوندش بنويسي
اگر هم فولدر بود فقط اسم فولدر رو بنويسيد
در ضمن واسه عكسهاي از دست رفته تون هم ميتونيد از برنامه هايي مثل Recovery My Files استفاده كنيد
موفق باشيد

najafzade
28-08-2007, 08:27
سلام
احتمالا ویروس به طور کامل پاک نشده
شما با یک CD از نوع Bootable دیسک سیستمتون رو پاک کنین و از نو ویندوز رو توی اون نصب کنین. وارد درایو های دیگر نشوید.
یک ویروسیاب جدید نصب کنین و درایوهاتون رو دوباره ویروسیابی کنین. بعد وارد اونها بشین.

اگه با این روش درست نشد بگین تا یه راه دیگه نشونتون بدم.

امید است حل شود.

hassan_mojtahedi
28-08-2007, 10:30
سلام

من چند وقت پیش سیستمم ویروس گرفته بود. این ویروس یا تروجان اول از همه هرچی فایل JPG داشتم رو پاک کرد بعد هم هر فایل یا شاخه ای رو که باز یا اجرا می کردم اون شاخه رو Hidden ( مخفی ) می کرد. اونم از نوع سیستمیش. حالا که اون ویروس رو پاک کردم هر کاری میکنم که اون فایل ها و شاخه های مخفی شده دوباره unhidden بشن نمی شه، چون که اون تیک یا به عبارتی چک باکس Hidden توی Properties کاملا خاموش و غیر فعاله.

به نظر شما باید چیکار کرد؟
کجای رجیستری رو باید دستکاری کرد؟

راستی یه چیز دیگه : وقتی سیستمم بالا میاد به طور اتوماتیک پوشه %temp% باز میشه.

واسه این چه راهی هست؟

مرسی
تو رجيستري (RUN/REGEDIT)برو به اين آدرس اين 1000000000 باره كه اين بحث داره تكرار ميشه:
HEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/MICROSOFT/WINDOWS/EXPLORER/ADVANCED/FOLDER/HIDDEN/SHOWALL
تو اونجا CheckedValue و ميبيني؟...بهش سلام برسون:31: و روش دوبار كليك كن و 0 رو 1 كن.وسلام.......ياحق....:40: