PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 3تا سوال در مورد internet Explorer ؟

mohammadgame
27-08-2007, 11:21
سلام
سه تا سوال دارم ؟
می خواستم بدونم چه طوری می شه clear history رو از تو اینترنت آپشن بردارم ؟
و این که می خوام بدونم چه طوری وقتی history رو پاک می کنم دوباره برش گردونم ؟
و آخریش این که چه طوری می شه لینک یه سایت رو از تو address bar اینترنت اکسپلور به صورت تک تک پاک کنم یعنی این که همش پاک نشه ؟

Jalal
27-08-2007, 12:34
1- منظورتون کلیدClear برداشته بشه ؟؟؟
2- قابل بازیابی نیستن
3-روی لینک مرود نظر Shift+del رو بزنید

mohammadgame
27-08-2007, 17:10
1- منظورتون کلیدClear برداشته بشه ؟؟؟
2- قابل بازیابی نیستن
3-روی لینک مرود نظر Shift+del رو بزنید

بله می خوام کلید clear برداشته بشه
در ضمن بابت پاک کردن لینک ها هم من منظورم آدرس های هست که تو address internet explorer تایپ کردم ؟ اونا با shift+del پاک نمی شن

Jalal
27-08-2007, 17:16
بله می خوام کلید clear برداشته بشه
در ضمن بابت پاک کردن لینک ها هم من منظورم آدرس های هست که تو address internet explorer تایپ کردم ؟ اونا با shift+del پاک نمی شن

آره ببخشید تو فایر فاکس پاک میشه

mohammadgame
30-08-2007, 00:23
حالا تو این explorer ما چی کار کنیم ؟
در ضمن کلید clear چی اونو چه طوری بردارم؟

mohammadgame
01-09-2007, 12:13
کسی نمی دونه باید چه طوری این کارا رو انجام بدم ؟

wordist
12-09-2007, 13:32
سلام
سه تا سوال دارم ؟
می خواستم بدونم چه طوری می شه clear history رو از تو اینترنت آپشن بردارم ؟
و این که می خوام بدونم چه طوری وقتی history رو پاک می کنم دوباره برش گردونم ؟
و آخریش این که چه طوری می شه لینک یه سایت رو از تو address bar اینترنت اکسپلور به صورت تک تک پاک کنم یعنی این که همش پاک نشه ؟
سلام
سوال دومت كه جواب داده شده
سوال اول و سومت فقط از تو رجيستري قابل دسترسيه
اگه برات ارزش داره pm بده تا برات توضيح بدم
راستي تا كي مي خواين بچسبين به اين IE بيخود و به دردنخور و پر از عيب و ناامن بابا مگه فايرفاكس مرده

mahdi7610
12-09-2007, 15:42
جواب سوال دوم : اگه پاک بشن دیگه قابل برگردوندن نیستندجواب سوال سومت : گزينه RUN را انتخاب كرده و تايپ كنيد regedit و اينتر بزنيد.زماني كه وارد رجيستري شدين اين مسير را طي كنيد:HKEY-CURRENT-USER/Software/Microsoft/Internet Explorer/TyPed URLs وقتي كه به اين جا رسيديد مي تونيد از منوي سمت راستتون ليست URL ها(آدرس هاي تايپ شده توسط شما) را ببينيد.سپس هر كدومشون رو كه خواستيد پاك كنيد

mahdi7610
12-09-2007, 15:43
جواب سوال دوم : اگه پاک بشن دیگه قابل برگردوندن نیستند
جواب سوال سومت : گزينه RUN را انتخاب كرده و تايپ كنيد regedit و اينتر بزنيد.زماني كه وارد رجيستري شدين اين مسير را طي كنيد:HKEY-CURRENT-USER/Software/Microsoft/Internet Explorer/TyPed URLs وقتي كه به اين جا رسيديد مي تونيد از منوي سمت راستتون ليست URL ها(آدرس هاي تايپ شده توسط شما) را ببينيد.سپس هر كدومشون رو كه خواستيد پاك كنيد