PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه اي براي مخفي كردن آي پي

رايانه
26-08-2007, 11:53
سلام.يه برنامه كاربردي ميخوام كه بتونه آي پي را مخفي كنه.ممنون

jooni
26-08-2007, 13:03
منم میخوام

رايانه
26-08-2007, 21:34
چيزي وجود نداره؟

Jalal
27-08-2007, 09:55
جسسستجو

درخواست برنامه های تغییر یا مخفی کردن آی پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مخفی کردن Ip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درخواست نرم افزار مخفی کردن Ip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رايانه
27-08-2007, 11:02
سلام.اين ها را ديده بودم (قبلا) چون هيچكدوم ديگه آي پي را مخفي نميكنند.برنامه اي كاربردي و جديد مي خواستم.ممنون

mary
27-08-2007, 11:43
Hide IP Platinum 3.32

* گشت زني بصورت ناشناس

اين ويرايش جديد همان نرم افزاري است که براي حفظ حريم خصوصي خود بدنبال آن مي گشتيد. با اين نرم افزار تنها چيزي که نياز داريد باز کردن آن است. Hide IP بطور خودکار proxy server در دسترس را يافته و آنرا براي شما تنظيم مي کند. ديگر هيچ ؛ تمام آنچه را که نياز داشته ايد انجام شده است. در واقع شما از دست هکرها خلاص شده ايد ، قابليت اين را يافته ايد که بطور دائمي IP خود را عوض نماييد؛ از محدوديتهايي که بر سر راه ارتباط اينترنتي تان در بعضي کشور ها اعمال مي شود فرار کنيد ؛ به بولتن ها پست بفرستيد ، بدون آنکه Ip شما ثبت شود؛ از سرويسهاي ايميل web base ايميل هاي ناشناس ارسال کنيد ؛ و ……
قابليتهاي ديگر :
- پشتيباني از Netscape
- پشتيبانی از زبانهای مختلف
- بهبود منوها
و اما قابليتهاي جديد اين نرم افزار :
- پشتيباني از 8 زبان جديد
- بالن Msn اضافه شده
- حالت نرم افزار از Trail به وضعيت بروز شونده گي خودکار تغيير يافته
حجم برای دانلود: 795 کيلوبايت

Hide IP is the software you are looking for! Keeping your privacy is simple and easy: the only thing you need to do is open Hide IP. Hide IP will find the proxy server available to you and set it as your proxy server automatically. There is nothing need you to concern. Hide IP have done everything for you!

Key Features of Hide IP Platinum:
- Hide IP Platinum searches for HIGH anonymous proxy server and makes you complete invisible to any websites you are surfing
- Protect you from any website that wants to monitor your reading interests and spy upon you through your unique IP address - your ID in the Internet
- Avoid your personal information be used to send you spam and junk emails by many marketers and advertising agencies who having information about your interests and knowing your IP address as well as your email
- Keeping your computer away from hacker attacks by hiding your IP address as well as information about your operation system
- Ability to frequently change IP addresses increases privacy
- Enable and disable Hide IP Platinum as your wish with a single click
- Bypass the restrictions by some owners of Internet resources on users from certain countries or geographical regions
- Post on bulletin boards without displaying your real IP address
- Use with a web based mail service to send anonymous email
- Doesn’t like oher services force you to pay a monthly fee for anonymous surfing. For a low one-time price, you can visit whatever web sites without anyone ever finding out
- Works with Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox in Windows 98, ME, 2000, XP, 2003

Changes in Hide IP Platinum 2.91, 7/20/2006 :
- Fixed: EConversion Error
- Fixed: Some translation related errors

Download 795 Kb

لینک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کرک:

mary
27-08-2007, 11:45
امیدوارم بدردت بخوره عزیز

bunny
27-08-2007, 12:23
عالیه

ممنون:20:

mary
27-08-2007, 12:25
خواهش میکنم

رايانه
27-08-2007, 13:12
دانلود نميشه.

رايانه
27-08-2007, 14:05
اگه زحمتي نيست ؛يك جايي براي من آپلود كنيد تا من هم استفاده كنم.ممنون

davood6385
27-08-2007, 14:40
بفرمايين لينك دانلود با ف ي ل تر ش ك ن

davood6385
27-08-2007, 14:44
اينم لينك كرك

javad_raouf_danger
27-08-2007, 15:23
بفرمايين لينك دانلود با ف ي ل تر ش ك ن

کد:

ببخشید من نتونستم دانلود کنم میشه بیشتر توضیح بدی در رابطه با دانلودش

رايانه
27-08-2007, 15:31
من نتونستم.

javad_raouf_danger
27-08-2007, 15:34
آقا جون هرکی دوست دارین یکی یک لینک درست و حسابی بده

S0R3N4
27-08-2007, 15:50
دوست عزیز
من در این چند سال به این نتیجه رسیم که ترفند ها خیلی بیشتر از برنامه ها کارایی دارن....

mobiledead
27-08-2007, 16:42
لینک مستقیم Hide IP Platinum v3.43

javad_raouf_danger
27-08-2007, 19:19
لینک مستقیم Hide IP Platinum v3.43

کد:

میشه کرکشو هم لطف کنید؟
با تشکر از توجه شما

رايانه
27-08-2007, 19:48
میشه کرکشو هم لطف کنید؟
با تشکر از توجه شما
كي جان داخلش هست.

javad_raouf_danger
27-08-2007, 19:57
ببخشید آخه من هنوز دانلود نکرده بودم
ممنون

mary
27-08-2007, 21:13
امیدورام به دردتون خورده باشه

اگه نرم افزاری غیر از این میخواین بگین واستون جور کنم

javad_raouf_danger
27-08-2007, 21:26
خیلی ممنون ماری جان نصبش کردم و فکر کنم داره کار می کنه چون خودش می گه آی پی رو تغییر داده و یک آی پی کشور چین جایگزینش کرده
ولی من نمی دونم چطوری تستش کنم می شه کمکم کنید ممنون می شم

bahdar
27-08-2007, 21:59
یه کاری کن p30world آی پی تو مسدود کنه بعد ببین میتونی وارد شی یا نه؟(شوخی)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میگه آی پی رو عوض کرده ولی فکر نکنم عوض کنه.

رايانه
27-08-2007, 22:17
امیدورام به دردتون خورده باشه

اگه نرم افزاری غیر از این میخواین بگین واستون جور کنم از اين بهتر چيزي سراغ نداري؟ كاربردي تر.اين كه كار نميكنه.ممنون

javad_raouf_danger
27-08-2007, 22:52
از اين بهتر چيزي سراغ نداري؟ كاربردي تر.اين كه كار نميكنه.ممنون

میشه بگید چطور فهمیدید که کار نمی کنه خودش که می گه آی پی عوض شد

رايانه
27-08-2007, 23:16
میشه بگید چطور فهمیدید که کار نمی کنه خودش که می گه آی پی عوض شد
نه بابا.الكي ميگه.باور نكن:31:جدي ميگم.تازه كي جان هم كار نميكنه.

رايانه
27-08-2007, 23:30
من وقتي آپديتش ميكنم و آي پي را عوض ميكنم اين پيغام را ميده.از چي ميتونه باشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javad_raouf_danger
28-08-2007, 00:33
واسه من که هم کی جن کار می کنه هم اینکه بدون پیغام به راحتی کار می کنه

تازه كي جان هم كار نميكنه.

من وقتي آپديتش ميكنم و آي پي را عوض ميكنم اين پيغام را ميده.از چي ميتونه باشه.
به حق چیزای ندیده

رايانه
28-08-2007, 00:54
آپديتش هم كردي؟ مشكلي پيش نيومد؟

javad_raouf_danger
28-08-2007, 10:41
من وقتی آپدیتش می کنم بعد از یک یا دو ثانیه این پیغام رو میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمی دونم معنیش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟