PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین درایور برای افزایش صدای K800

صفحه ها : 1 2 [3] 4

D E V I L
17-01-2008, 23:29
سلام
ببخشید شاید سوال من ربطی به این تاپیک نداشته باشه :41:
میخواستم بدونم روی z550 چه آکوستیکی باید نصب کنم؟:13:
توشارا میشه؟:41:
پسوند فایل های z550 چیه؟:20:
اگه DB2010 باشه توشارا جواب میده.که به احتمال 99% همینه.
اول توشارا رو تست کن اگه جواب داد که هیچ ولی اگه جواب نداد از آکوستیکهایی که تو این تاپیک معرفی شده استفاده کن.
موفق باشید:11:

golmohammadi
18-01-2008, 00:12
من از اين استفاده ميكنم امتحانش كن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اينو قبلا گذاشته بودند
چندان خوب نيست و معموليه البته از آكواستيك خود گوشي بهتره

hessam_sz
18-01-2008, 10:55
اينو قبلا گذاشته بودند
چندان خوب نيست و معموليه البته از آكواستيك خود گوشي بهتره

آره منم ميدونم به x800 نميرسه (از لحاظ بلندي صداي اسپيكر) اما كيفيت داره در ضمن فكر نميكنم تو هندزفري چندان فرقي با x800 داشته باشه چون شما گفتي ميخوام كيفيت داشته باشه اينو پيشنهاد دادم

golmohammadi
28-01-2008, 17:07
اين آكواستيك روي خيلي از گوشيها تست شده و نتيجه مثبت بوده از جمله K800
حداقل افزايش صدا با اين آكواستيك 40% ميباشد
و صداي هندز فري هم خيلي خوبه
از دوستان همگي رو گوشيهاي مختلف تست كرده و نتيجه همينجا ذكر كنيد
لينك دانلود :

lovepedram
28-01-2008, 22:15
بنظرم x800 از همه آکوستیکها تو هندسفیری و اسپیکر بهتره.......

golmohammadi
29-01-2008, 00:57
شما اينم تست كردين ؟

zidane010
29-01-2008, 05:42
به نظر من هیچ وقت آکوستیک گوشیتون رو عوض نکنید(نظر شخصی به کسی بر نخوره):3:
من چندتا رو امتحان کردم صدا رو زیادتر می کنه ولی چه فایده کیفیت رو داغون میکنه:27:وقتی هم یه تماس برات میاد صدای شخصی که صحبت می کنه خیلی بد به گوشت میرسه اون قدرهام بد صدا نمی رسه :31:ولی اگه بخای زیاد صحبت کنی بعد از اینکه قطع کردی گوشهات یه صدای طوفان مانند میگیرن:31:
یه عیب دیگه هم که داره وقتی جلوی دوستی یا اشنایی یه اهنگ روشن می کنی صداش یه خورده زیاد می کنی خیلی خش خش میکنه یا به عبارتی خرخر. اونام از همه چی بی خبر. میشینن می گن اه اه کیفیت کا800 اصلا خوب نیست . حالا بیا یه ساعت توضیح بده اکوستیکش عوض کردم و ...........:13:
حتی اگه بعد اکوستیک اورجینال هم بزاری مثل قبل نمی شه غیر از اینکه فلاش کنی
موفق باشید:5:

golmohammadi
29-01-2008, 11:44
به نظر من هیچ وقت آکوستیک گوشیتون رو عوض نکنید(نظر شخصی به کسی بر نخوره):3:
من چندتا رو امتحان کردم صدا رو زیادتر می کنه ولی چه فایده کیفیت رو داغون میکنه:27:وقتی هم یه تماس برات میاد صدای شخصی که صحبت می کنه خیلی بد به گوشت میرسه اون قدرهام بد صدا نمی رسه :31:ولی اگه بخای زیاد صحبت کنی بعد از اینکه قطع کردی گوشهات یه صدای طوفان مانند میگیرن:31:
یه عیب دیگه هم که داره وقتی جلوی دوستی یا اشنایی یه اهنگ روشن می کنی صداش یه خورده زیاد می کنی خیلی خش خش میکنه یا به عبارتی خرخر. اونام از همه چی بی خبر. میشینن می گن اه اه کیفیت کا800 اصلا خوب نیست . حالا بیا یه ساعت توضیح بده اکوستیکش عوض کردم و ...........:13:
حتی اگه بعد اکوستیک اورجینال هم بزاری مثل قبل نمی شه غیر از اینکه فلاش کنی
موفق باشید:5:

نظر عجيبيه
تو آكواستيك اورجينال صداي ايرفون بايد تا اخر باشه تا صدا كامل و واضح بشه
در حالي كه بعد از تصويض آكواستيك ، ولوم صداي ايرفون را 3 تا بزاري كافيه اين يعني گوشي طرف صداي هر چقدر هم ضعيف باشه شما ميتوني صداشو بيشتر كني و كامل داشته باشي صداشو
فكر نكن كه صداي ايرفون بعد از هك بد ميشه شما ولومشو تا 3 بزار . يكي از نكات مثبت اين گوشي داشتن صداي بيسار صاف و شفاف ميباشد ( در مكالمه )
بعدشم وقتي جلوي آشنايي ميخواهي صداي گوشيتو تست كني خوب شما ولومشو تا نصف بزار كه خر خر نكنه !!!
در مورد آخري تا اونجايي كه من ميدونم با ريختن آكواستيك اورجينال همه فايلهاي قبلي پاك شده و كيفيت مثل همون روز اولش ميشه ...

D E V I L
29-01-2008, 12:59
من هم با گل محمدی موافقم.
نیازی به فلش نیست با برگردوندن درایو اورجینال همه چیز مثل روز اولش میشه.
بعد از این همه مدت که تو کار هک و اینجور چیزا هستم اولین بار هست که میبینم کسی از تقویت صدای گوشیش ناراضیه!

lovepedram
29-01-2008, 13:25
بعد از این همه مدت که تو کار هک و اینجور چیزا هستم اولین بار هست که میبینم کسی از تقویت صدای گوشیش ناراضیه!
البته اینم واسه خودش یه نظره دیگه که میگه افزایش صدا خوب نیست چون واسه k800 بنظرم فقط 30% در کل تاثیر داشته باشه ولی گوشیهایی مثله k750 و w700 با افزایش صدا یه چیزه دیگه میشن......

zidane010
29-01-2008, 16:45
سلام دوست من

تو آكواستيك اورجينال صداي ايرفون بايد تا اخر باشه تا صدا كامل و واضح بشه
در حالي كه بعد از تصويض آكواستيك ، ولوم صداي ايرفون را 3 تا بزاري كافيه اين يعني گوشي طرف صداي هر چقدر هم ضعيف باشه شما ميتوني صداشو بيشتر كني و كامل داشته باشي صداشو
اره عزیز
ولی در عوضش کیفیت صدا خیلی خوب هست ولی بعد از هک صدا به نظرم خیلی بد میشه حتی رو ولومه سه

فكر نكن كه صداي ايرفون بعد از هك بد ميشه شما ولومشو تا 3 بزار . يكي از نكات مثبت اين گوشي داشتن صداي بيسار صاف و شفاف ميباشد ( در مكالمه )یعنی بعد از هک صدای ایرفون اصلا تغییر نمی کنه؟
اره قبل از هک صدا صاف و با کیفیته

بعدشم وقتي جلوي آشنايي ميخواهي صداي گوشيتو تست كني خوب شما ولومشو تا نصف بزار كه خر خر نكنه !!!نه عزیزه من موضوع تست کردن نیست
مثلا : چند روز پیش با دوستام بودیم دوستم گوشیم رو برداشته بود و اهنگ های موبایل من گوش می دادیم خیلی ضایع بود اصلا کیفت خوبی نداشت حتی صدا هم کم باشه . یه حالت هوا مانند تو اهنگا میاد

در مورد آخري تا اونجايي كه من ميدونم با ريختن آكواستيك اورجينال همه فايلهاي قبلي پاك شده و كيفيت مثل همون روز اولش ميشه ...حرف شما کاملا قبول
ولی برای من بعد از ریختن اکواستیک اورجینال فقط صدا یه ذره کمتر شد ولی مثل قبل کیفیتش نشد
اینو بعد از فلاش گوشیم فهمیدم.
نمی دونم شایدم اکواستیکی که دانلود کردم واقعا اورجینال نبوده

نیازی به فلش نیست با برگردوندن درایو اورجینال همه چیز مثل روز اولش میشه.سلام دوست عزیز
منم به منظور برگردوندن درایو اصل صدا قصد فلاش نداشتم یه مشکلی برام پیش اومد (بعد از وصل به یو اس بی موبایلم لامپش خاموش و روشن میشد)که دیدم بعد از فلاش واقعا فرق هست بین این و درایویی که خودم فلاش کرده بودم روش

بعد از این همه مدت که تو کار هک و اینجور چیزا هستم اولین بار هست که میبینم کسی از تقویت صدای گوشیش ناراضیه!چون من کیفیت صدا خیلی برام مهمه
شاید به خاطر اینه که قبلا w550i داشتم صداش خیلی خیلی عالی بود اگه دوربینش خوب بود اصلا عوضش نمی کردم
راستی کسی به غیر از torch برنامه ی دیگه برای چراغ پیدا نکرده؟
دوستان بازم میگم قصد جسارت به هیچ احدی نداشتم:13:
اینها فقط نظره بنده حقیر بودن

golmohammadi
30-01-2008, 00:08
در گوشي من چه قبل از حك و چه بعد از هك هميشه صداي ايرفون صاف و شفاف هست مخصوصا در X800 و 2X800 در هر دو صافه . البته ميزان ولوم تا 3 باشه كافيه يعني در اين ميزان صدا قوي هست و كافي ولي اگه بخواهي صداشو تا اخر بزاري كيفيت افت ميكنه چون خيلي زياد ميشه شايد چند برابر صداي استاندارد
پس اگه در ايرفون شما با ولوم 3 كيفيت خوب نيست احتمالن گوشي شما ايراد داره و يا اينكه آكواستيك را درست نريختي خلاصه يه اشكالي هست ...
در مورد صداي بلندگو هم اگه واقعا صدا خر خر ميكنه و حتي در ولوم كم شما برو آكواستيك پيتر را بريز يادم نيست در كردوم صفحه بود ولي توضيحات كامل را داده بودم
بعدشم شما گفتين كه بعد از ريختن آكواستيك اورجينال صدا كمتر ضعيف ميشه اين در حاليست كه خيلي بايد ضعيف بشه و من با اين توضيحات شما فكر ميكنم كه در ريختن آكواستيك به گوشي يا يكي از مراحل را درست عمل نميكني و يا شايد اشكال از گوشي باشه بقيه . بقيه دوستان هم براي موارد بالا نظر بدند
در مورد w500 اره اون صداش خوب هست طبيعتا كا800 نميتونه جاي اونو بگيره
و آخري برنامه براي چراغ . خوب torch خوبه ديگه يكسره روشن ميكنه مگه شما انتظار ديگه اي هم دارين ؟

zidane010
30-01-2008, 18:10
سلام عزیز

من با اين توضيحات شما فكر ميكنم كه در ريختن آكواستيك به گوشي يا يكي از مراحل را درست عمل نميكني و يا شايد اشكال از گوشي باشه بقيهفک نکنم اشتباه ریخته باشم نمی دونم
اکواستیک رو میزار تو قسمت misc file برنامه و بعد رو write script میزم و دکمه سی رو گوشی نگه میدارم پایین و کابل وصل می کنم بعد از اینکه دیدم سمت چب برنامه اون قسمت پایین یه چیزای داره مینویسه دکمه سی رو رها می کنم.و تموم
هیچ اروری هم نمی بینم

خوب torch خوبه ديگه يكسره روشن ميكنه مگه شما انتظار ديگه اي هم دارين ؟منظورم از نور فلاش بشه استفاده کرد torch هم خوبه ولی اگه سفید بود بهتر میشد:20:

B L A S T E R
30-01-2008, 18:39
فلاش خیلی قویه.باتری ته میکشه.تازه واسه چشم هم ضرر داره.

golmohammadi
30-01-2008, 23:49
سلام عزیز
فک نکنم اشتباه ریخته باشم نمی دونم
اکواستیک رو میزار تو قسمت misc file برنامه و بعد رو write script میزم و دکمه سی رو گوشی نگه میدارم پایین و کابل وصل می کنم بعد از اینکه دیدم سمت چب برنامه اون قسمت پایین یه چیزای داره مینویسه دکمه سی رو رها می کنم.و تموم
هیچ اروری هم نمی بینم
منظورم از نور فلاش بشه استفاده کرد torch هم خوبه ولی اگه سفید بود بهتر میشد:20:
دقت كن فقط ifs را بايد زيپ كرده و بزاري به قسمت MISC
استفاده از فلش بعنوان چراغ قوه غير ممكن هست قبلا هم بحثشو كرده بوديم . در اين مورد بازم اگه خواستين بيشتر ميتونم توضيح بدم

فلاش خیلی قویه.باتری ته میکشه.تازه واسه چشم هم ضرر داره.
به خاطر همينه كه دوربينش جزو حرفه اي ها بحساب مياد

zidane010
31-01-2008, 11:19
بازم سلام

دقت كن فقط ifs را بايد زيپ كرده و بزاري به قسمت MISC
اره همین کار رو می کنم
راستی دوستان امروز یه چیز جالب تو دوربین کا800 فهمیدم شایدم شما میدونستید . گفتم اینجا بگم شاید چیزه جدیدی باشه
میدونستید وقتی یه جا لامپ و نور اینا زیاد باشه اون لامپ قرمزی که رو دوربین هست دیگه روشن نمی شه.
یه چیز دیگه نمی دونم این فروم بود یا جای دیگه یکی سوال کرده میشه این لامپ قرمز رو موقعی که میخای عکس بگیری خاموشش کنی
جواب :اره میشه
تو مینوی دوربین focus رو به حالت infinite بزارید
اساتید اگه چیزه جدیدی براشون نبود مسخرم نکنن:27:

golmohammadi
31-01-2008, 12:25
بازم سلام

اره همین کار رو می کنم
راستی دوستان امروز یه چیز جالب تو دوربین کا800 فهمیدم شایدم شما میدونستید . گفتم اینجا بگم شاید چیزه جدیدی باشه
میدونستید وقتی یه جا لامپ و نور اینا زیاد باشه اون لامپ قرمزی که رو دوربین هست دیگه روشن نمی شه.
یه چیز دیگه نمی دونم این فروم بود یا جای دیگه یکی سوال کرده میشه این لامپ قرمز رو موقعی که میخای عکس بگیری خاموشش کنی
جواب :اره میشه
تو مینوی دوربین focus رو به حالت infinite بزارید
اساتید اگه چیزه جدیدی براشون نبود مسخرم نکنن:27:

از قراره معلوم شما مطالعه كمي در مورد دوربين گوشي داشتين چرا كه اگه داشتي ميفهميدي كه :
هدف از روشن شدن اون نور قرمز فوكوس در محيطهاي تاريك هست
در محيطهاي روشن چون همه چي ديده ميشه واسه همين اين چراغ روشن نميشه و فوكوس انجام ميشه
و وقتي هم تو مینوی دوربین focus رو به حالت infinite بزاری يعني خودت تعريف كردي كه ديگه نيازي به فوكوس نيست و همه تصاوير در فاصله بينهايت قرار دارند
كا800 با اين چراغ قرمز در نورهاي تاريك حتي اگه هيچ روشني وجود نداشته باشه ، فوكوس ميكنه و عكس را با كيفيت ميگيره و تار و مات نميشه . واسه همينه كه دوربين كا800 جزو حرفه اي ها بشمار مياد ...

saeedmaxxx
03-02-2008, 23:26
اقا من فقط میخوام صدای هندزفری بیس بیشتری داشته باشه
از صدای گوشیم راضیم ولی از baseبیس هندز فری راضی نیستم
چون قبلا w700داشتم صداش خیلی بیس داشت
لطفا کمک

hessam_sz
04-02-2008, 09:52
لطفا کمک
x800 از همه بهتره

golmohammadi
05-02-2008, 19:59
لطفا کمک

همانطور كه زيدان گفت X800 بهترينه
اما اگه خواستي تو هندزفري صداي بم زياد باشه برو و JPX2 را بريز

hessam_sz
06-02-2008, 18:02

زيدان كيه من hessam_sz هستم:4:

aRThaS_08
06-02-2008, 19:41

ببخشید میشه لینک دانلود X800 رو بذارید:19::19:

S0R3N4
06-02-2008, 21:17
دوستان
میشه این تنظیمات رو K810 اعمال کرد؟
راستی من وقت نکردم 53 صفحه رو بخونم!میشه چکیده مطالب رو یکی از خوبان فروم برامون بنویسه؟

hessam_sz
06-02-2008, 23:04
دوستان
میشه این تنظیمات رو K810 اعمال کرد؟
راستی من وقت نکردم 53 صفحه رو بخونم!میشه چکیده مطالب رو یکی از خوبان فروم برامون بنویسه؟
بله ميشه براي كا800 هم اعمال كرد.
خداييش حسش نيست ولي اگه خيلي چكيدش كنيم بايد بگم همون x800 رو بريز رو گوشي :31:
اگر در مورد نحوه نصب هم سوال داري همون صفحه اول توضيح دادن بچه ها:10:

hessam_sz
06-02-2008, 23:16
ببخشید میشه لینک دانلود X800 رو بذارید:19::19:

aRThaS_08
08-02-2008, 09:55

ممنون از توجهتون به من:11:

toliveistodie
19-02-2008, 10:40
Wow_By_Black_Ice و 2x800 اگه کسی امتحان نکرده بره امتحان کنه.
به نظر من که خیلی خوب بودن.
اگه کسی هم امتحان کرده بگه به نظرش کدومش ؟

multivision
21-02-2008, 13:30
این آکوستیک هم صدا و هم کیفیت داره و نویز هم نداره .
چیزیکه باید توجه داشته باشیم اینه که در یک اسپیکر مشخص صدای بلندتر نویز بیشتری خواهد داشت.
ولی اگه اکوستیکها ماهرانه تنظیم بشن درایورهای خیلی بهتری خواهیم داشت.
اینو دیشب امتحانش کردم.عالیه:

]چطوری دانلودش کنم

B L A S T E R
25-02-2008, 14:21
Wow_By_Black_Ice و 2x800 اگه کسی امتحان نکرده بره امتحان کنه.
به نظر من که خیلی خوب بودن.
اگه کسی هم امتحان کرده بگه به نظرش کدومش ؟
لینک بده
/////////////////

toliveistodie
25-02-2008, 21:49
لینک بده
/////////////////

اول فکر کردم خوبه اما بعد دیدم نه اصلا خوب نیست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kaveh666
26-02-2008, 00:59
X800 بدون شک بهترینه تا حالا حدود 7 اگوستیک امتحان کردم ولی X800 واقعا بهترینه فقط یک مشکل بسیار بزرگئ داره
که بعد از 2 روز مجبور شدو پاکش کنم اونم اینه که زمانی که داری تلفنی حرف میزنی صدای طرف مقابل به حدی بلنده که
هم باعث خش خش زیاد اسپیکر میشه هم اطرافیانت قشنگ صدای طرف صحبتت رو میشنون و هم اینکه باید کوشی رو از گوشت فاصله بدی تا گوشت اذیت نشه و بطور واضح صای طرفو بشنوی به همین دلیل نمیشه استفاده کرد
ولی اگه بشه طوری اون قسمت از اگوستیک رو که مسول تنظیم صدای اسپیکر کوچیک گوشی هست رو با اورجینالش عوض کرد یا اینکه اگه با برنامه نویسیش اشنایی داریین ادیتش کنین فکر کنم درست شه
من هر چی فایلاشو با اورجینالش جابجا وقاطی کردم نشد پس منتظرم تا حرفهایها یه کاری بکنن تا پرونده صدای کا800 رو ببندیم

hossein_2006_a
26-02-2008, 16:42
آخر ما نفهميديم x800 بهتره يا JPX2 ؟
البته در صداي خروجي
:10:

B L A S T E R
26-02-2008, 19:33
X800 بدون شک بهترینه تا حالا حدود 7 اگوستیک امتحان کردم ولی X800 واقعا بهترینه فقط یک مشکل بسیار بزرگئ داره
که بعد از 2 روز مجبور شدو پاکش کنم اونم اینه که زمانی که داری تلفنی حرف میزنی صدای طرف مقابل به حدی بلنده که
هم باعث خش خش زیاد اسپیکر میشه هم اطرافیانت قشنگ صدای طرف صحبتت رو میشنون و هم اینکه باید کوشی رو از گوشت فاصله بدی تا گوشت اذیت نشه و بطور واضح صای طرفو بشنوی به همین دلیل نمیشه استفاده کرد
ولی اگه بشه طوری اون قسمت از اگوستیک رو که مسول تنظیم صدای اسپیکر کوچیک گوشی هست رو با اورجینالش عوض کرد یا اینکه اگه با برنامه نویسیش اشنایی داریین ادیتش کنین فکر کنم درست شه
من هر چی فایلاشو با اورجینالش جابجا وقاطی کردم نشد پس منتظرم تا حرفهایها یه کاری بکنن تا پرونده صدای کا800 رو ببندیم
خوب موقع مکالمه با دکمه ولوم صدا رو کم کن.منم همین اکوستیک رو گوشیمه صدا بیرون نمیاد.

golmohammadi
27-02-2008, 00:42
اين نه تنها ايراد نيست بلكه مزيت هست
همانطور كه بلستر گفتند موقع مكالمه با ولوم ميزان صداي ايرفون را كمتر كن
من ميتونم اين قسمت از آكواستيك را عوض كنم تا ضعيف بشه ولي حيفه
چون وقتي با ولوم ميشه صدا را كاهش داد نيازي به تغيير آكواستيك نيست ...

آخر ما نفهميديم x800 بهتره يا JPX2 ؟
البته در صداي خروجي
:10:

اگر من X800 را گذاشتم ميگم كه همين بهتره
اما تو كيفيت صداي خروجي از بلندگو مساوي هستند

golmohammadi
27-02-2008, 00:44
من خيلي وقته كه از X800 استفاده ميكنم
دليلش هم اينه كه بهتر از اون نيست
فقط يه ايراد كوچولو داره اونم اينكه حين مكالمه اگه بخواهي مكالمه را ضبت كني صداي طرف كمي ضعيف ضبت ميشه همين
اين مشكل را هم خودم حل ميكنم.

mazzi
01-03-2008, 14:58
بچه ها من کلا تعطیلم
اگه کسی می تونه بگه من چجوی می تونم از این X800 برای افزایش صدای k800 استفاده کنم ممنون میشم
یعنی دقیقا باید چی کار کنم که صداش زیاد شه؟
آموزش کامل دیگه
ببخشیدها

hessam_sz
01-03-2008, 18:29
بچه ها من کلا تعطیلم
اگه کسی می تونه بگه من چجوی می تونم از این X800 برای افزایش صدای k800 استفاده کنم ممنون میشم
یعنی دقیقا باید چی کار کنم که صداش زیاد شه؟
آموزش کامل دیگه
ببخشیدها

شما اول نرم افزار setool رو دانلود كن تا بهت بگم چكار كني

mazzi
01-03-2008, 20:54
شما اول نرم افزار setool رو دانلود كن تا بهت بگم چكار كني

دانلود کردم

mazzi
02-03-2008, 19:36
ببین عزیزم خیلی ساده میگم.من برای راحتی کار شما آکوستیک رو به صورت زیپ و با مسیر مشخصش براتون آپلود کردم.کاری که میکنی اینه:
این فایلو دانلود میکنی:

برنامه SETool2Lite v 1.07- رو باز میکنی،مدل گوشیتو یعنی کا800 انتخاب میکنی،فایل زیپی که دانلود کردی توی بخش Misc قرار میدی و گزینه Flash رو میزنی و کارایی که برنامه میگه مثل درآوردن باطری و کابل و ... انجام میدی.
یک دقیقه بیشتر کار نداره.من اینکارو بارها کردم.به همین راحتی.

با استفاده از این راهنمایی یه فایل x800 رو با setool ریختم تو گوشیم که k800
ولی هیچ فرقی احساس نکردم
دقیقا چقدر به صدای گوشی اضافه میشه؟
حداقل مثل k750 میشه؟
شایدم اشتباهی کردم این وسط
تو رو خدا راهنمایی

hessam_sz
02-03-2008, 21:32
خوب ببين شما بايد اين فايل رو كه دانلود كردي از حالت زيپ خارج كني بعد داخلش يه فايل هست به نام ifs و شما بايد اون رو دوباره زيپ كني و در قسمت Misc قرار بدي.
اصلا الان خودم برات آپ ميكنم.
بيا شما همين رو دانلود كن و بدون هيچ تغييري در قسمتMisc قرار بده و فلش كن در ضمن اگر كار درست انجام بشه تغيير صدا كاملا محسوس است

DHAMID
03-03-2008, 20:24
رو k810i هم جواب میده و این که صداش حد اقل به k750 میرسه

lovepedram
03-03-2008, 22:16
x800 آکوستیک خیلی خوبیست این مشکل بلندی صدا تو ایرفون که شما گفتین خیلی زیاد هم نیست بنظره من چون خیلی واضح تره بیشتر بنظر میاد......

yahya55
04-03-2008, 05:43
اگوستیک X800 رو واسه دانلود میزارین من نتونستم بگیرمش

mazzi
04-03-2008, 11:25
اگوستیک X800 رو واسه دانلود میزارین من نتونستم بگیرمش

mazzi
04-03-2008, 11:27
خوب ببين شما بايد اين فايل رو كه دانلود كردي از حالت زيپ خارج كني بعد داخلش يه فايل هست به نام ifs و شما بايد اون رو دوباره زيپ كني و در قسمت Misc قرار بدي.
اصلا الان خودم برات آپ ميكنم.
بيا شما همين رو دانلود كن و بدون هيچ تغييري در قسمتMisc قرار بده و فلش كن در ضمن اگر كار درست انجام بشه تغيير صدا كاملا محسوس است

آقا واقعا ممنونم
دستت درد نکنه
درست شد
البته صدا بلند شده
ولی کیفیتش خیلی خوب نیست
البته اگه تا آخر بلند بشه
وگرنه اگه یکم صدا کم باشه خیلی خوبه
به هر حال خیلی بهتر از اولشه

hessam_sz
04-03-2008, 12:12
آقا واقعا ممنونم
دستت درد نکنه
درست شد
البته صدا بلند شده
ولی کیفیتش خیلی خوب نیست
البته اگه تا آخر بلند بشه
وگرنه اگه یکم صدا کم باشه خیلی خوبه
به هر حال خیلی بهتر از اولشه

خواهش ميكنم.
اكولايزر را بذار رو bass بهتر ميشه.

morteza66m
20-03-2008, 07:59
با سلام به همه بروبچز با صفای این تاپیک...
سال نوی همه شما مبارک باشه و انشاءالله سال خوبی داشته باشید.
:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11:
لطفا کمکم کنید که بد بخت شدم
من درایو صدای xara رو ریختم و وقتی موبایل تو ساعتی که تنظیم کرده بودم زنگ زد دیگه صداش در نیومد و بیچاره فکر کنم لال شد...:19::19::19::19:
من خودم فکر میکنم اسپیکر گوشیم سوخته چون صداش از تو هندزفری در میاد ولی بیچاره بلنگوش فکر کنم دار فانی رو وداع گفته ...:19::19::19::19:
حالا اگه کسی میدونه که باید چگارش کنم لطفا کمکم کنه.
خواهشا هر نظری دارید بگید...
و شدیدا توصیه میکنم که دیگه به فکر افزایش صدای گوشیتون نباشید چون یه وقت گوشیتون خدایی نکرده ، مثل گوشی من لال میشه...
منتظر جوابتوون هستم .
سال خوبی داشته باشید
:40::40::40:یا علی:40::40::40:

behzadn
29-03-2008, 09:19
من ریختم دیگه اصلا گوشیم روشن نمیشه باید چیکار کنم؟ فکر کنم گوشیم مرده توی برنامه یکی از پیامها نمیدونم فکر کنم استار اپ گوشی پیام ناموفق داد چیکار کنم حالا؟

استبداد
29-03-2008, 13:11
فکر کنم باید درایور اورجینال رو بریزی تا درست شده

Behroooz
02-04-2008, 18:55
ایا در کا 800 میشه کاری کرد که برای دیدن عکسهای داخل پوشه البوم پسورد بخواد؟

ایا برنامه ای برای این کار سراغ دارید؟

ممنون

بهروز

ahriman323
10-04-2008, 13:42

سلام دوست عزیز من دنبال یه اگوستیک میگشتم که صدای ارفون زیاد باشه این x800را امتحان کردم صدای ارفون خیلی زیاد:18: بود انگار زدی روی ایفون و کیفیتش هم توی ولوم اخر بد بود از دوستان کسی اگه میتونه این x800 را ویرایش کنه که صدای ارفون کمتر و با کیفیت تر بشه ولی صدای بلندگو گوشی نسبت به اگوستیک قبلیم کمتر بود

ولی کلی حال کردم با صدای ارفون:21: منم روی w850 ریختم

hessam_sz
10-04-2008, 22:41
سلام دوست عزیز من دنبال یه اگوستیک میگشتم که صدای ارفون زیاد باشه این x800را امتحان کردم صدای ارفون خیلی زیاد:18: بود انگار زدی روی ایفون و کیفیتش هم توی ولوم اخر بد بود از دوستان کسی اگه میتونه این x800 را ویرایش کنه که صدای ارفون کمتر و با کیفیت تر بشه ولی صدای بلندگو گوشی نسبت به اگوستیک قبلیم کمتر بود

سلام.خوب حتما كه نبايد تا آخر زيادش كني.من كاملا صداشو كم كردم يعني تا آخر كم كردم فقط گاهي اوقات كه تو خيابون يا جاهاي شلوغ باشم زيادش ميكنم.
در ضمن ميشه بگين از كدوم آكوستيك استفاده ميكردين كه صداي بلندگو از x800 بيشتر بوده؟

Alishmas
11-04-2008, 01:04
صدا رو که زياد کنيم بعد از يه مدت اسپيکراش خراب نميشن ؟

B L A S T E R
11-04-2008, 09:07
نه رفیق خراب نمیشن

R@R#M@N
11-04-2008, 12:11
خاب شما میتونید گلچین کنید فایلهای آکوستیک رو
مثلآ هدفون یک آکوستیک و اسپیکر یه آکوستیک دیگه !!!

hessam_sz
11-04-2008, 18:01
خاب شما میتونید گلچین کنید فایلهای آکوستیک رو
مثلآ هدفون یک آکوستیک و اسپیکر یه آکوستیک دیگه !!!

بله شدن كه ميشه ولي مشكل اينجاست كه دقيقا مشخص نيست كدوم فايل مربوط به چي هست.

ahriman323
11-04-2008, 18:44
سلام.خوب حتما كه نبايد تا آخر زيادش كني.من كاملا صداشو كم كردم يعني تا آخر كم كردم فقط گاهي اوقات كه تو خيابون يا جاهاي شلوغ باشم زيادش ميكنم.
در ضمن ميشه بگين از كدوم آكوستيك استفاده ميكردين كه صداي بلندگو از x800 بيشتر بوده؟

با سلام بله البته.
BestAcoustic_top
MIxed Acoustic
2X800

البته باید به این موضوع توجه کرد که هر چی صدا بلندتر بشه کیفیت کم میشه

golmohammadi
15-04-2008, 13:14

شما چيكار دارين كه وقتي صداي ايرفون آخره كيفيت افت ميكنه؟
در X800 وفتي ولوم صداي ايرفون تا نصف هست صداش خيلي خوب و واضح هست
تازه من با اين آكواستيك ولوم صدا را به حداقل ميذارم و بازم صدا خوبه
و صداي بلند گوي x800 هم خوبه
البته 2X800 هم خوبه
اونم خودم گذاشتم ولي دقيق يادم نيست كدومش بهتر بود

s.k.a.j
16-04-2008, 17:15
سلام.
يه سوال در مورد k810 داشتم. شايد هم جواب توي تايپيكها باشه ولي اگه كسي اينجا راهنمايي كنه ممنون ميشم. ( با توجه به پايين بودن سرعت اينترنت و تازه وارد بودن من )

مي خواستم بدونم ميشه براي فايلهاي k810 هم قفل گذاشت . مخصوصا ليست مخاطبين.
منظورم اونجوريه كه براي k750 ميشه انجام داد.
همينطور در مورد افزايش صدا.

با تشكر

golmohammadi
16-04-2008, 17:41
سلام.
يه سوال در مورد k810 داشتم. شايد هم جواب توي تايپيكها باشه ولي اگه كسي اينجا راهنمايي كنه ممنون ميشم. ( با توجه به پايين بودن سرعت اينترنت و تازه وارد بودن من )

مي خواستم بدونم ميشه براي فايلهاي k810 هم قفل گذاشت . مخصوصا ليست مخاطبين.
منظورم اونجوريه كه براي k750 ميشه انجام داد.
همينطور در مورد افزايش صدا.

با تشكر

واسه افزايش صدا كه درست اومدي جاش همينجاست
آكواستيك X800 را بريز و حالشو ببر
براي فايلها هم ميشه قفل گذاشت اونم با برنامه MobyExplorer v3
اما براي قفل گذاشتن مخاطبين بايد پچ نصب كني براي اينمنظور به تاپيك پچ براي گوشيهاي سوني اريكسون DB2020 مراجعه كن

ebinem173
21-04-2008, 09:24
من میخوام کا810 فقط کیفیت هندزفیریش خیلی بهتر بشه یعنی در حد سری w بشه و کاری با بلندتر شدن صدا ها ندارم
چیکار کنم؟

B L A S T E R
21-04-2008, 17:56
خوب شما یه اکوستیک اورجینال میگیری بعد فایل های هندزفری سری دبلیو جایگزین اصلیش یکنی.بعد هم فلش!

cico
22-04-2008, 20:10
ميشه لينك دانلود آكوستيك x800 و نحوه ريختنش توي كا800 رو بزاريد؟

golmohammadi
22-04-2008, 20:56
با سلام
من يه بار ديگه آكواستيك X800 را براتون ميذارم
اين دفعه فايلهاش زياد هست و برا گوشيهاي ديگه هم ميخوره(البته من چند تاشو تست كردم)
به همراه برنامه يك فايل آموزشي بطور كامل و واضح براتون گذاشته ام
ديگه كاملتر از اين نميشه
لينك دانلود آكواستيك X800 به همراه فايل آموزشي براي گوشي K800 و K810 :

لينك X800 قبلي را هم مذارم :

cico
22-04-2008, 21:28
golmohammadi جان ممنون از رهنماييت

cico
22-04-2008, 21:53
golmohammadi جان ازت يه سوال دارم و اوون اينه كه :
من الان روي كا 800 خودم يه درايور دوربين نصب كردم واقعا فيلمش روون شده اصلا هنگام حركت دوربين هيچ گونه تاري و ماتي توي تصوير نيست و خيلي خيلي عالي شده!
سوالم اينه كه اگه يك درايور دوربين ديگه بخوام نصب كنم كه عكس گوشي رو تقويت بكنه آيا درايور فيلمي كه الان روش نصبه پاك ميشه يا نه؟

cico
22-04-2008, 21:54
راستي كارت حرف نداره صداش بيشتر شد دمت گرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cico
22-04-2008, 22:10
چند تا سوال ديگه دارم اگه كسي جواب بده ممنون مي شم

cico
22-04-2008, 22:11
آقا سوالي كه دارم اينه درايور Display چه كار مي كنه؟ كيفيت LCD رو بالا مي بره؟
آخه كا 800 كه خودش كيفيت LCDش خوبه به نظر شما درايور ال سي دي هم نصب كنم؟
درايورهاي دوربين و صدا كه تغيير ايجاد كردند آيا درايور LCD هم تغييري ايجاد مي كنه؟
غير از صدا ال سي دي و دوربين و فلش منو ديگه چه كارهايي ميشه براي گوشي كرد؟
Pach چيه و چه فايده اي براي گوشي داره؟

اگه كسي به سوالات بالا تك تك جواب بده ممنون ميشم

golmohammadi
23-04-2008, 11:03
golmohammadi جان ممنون از رهنماييت

راستي كارت حرف نداره صداش بيشتر شد دمت گرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خواهش ميكنم

golmohammadi جان ازت يه سوال دارم و اوون اينه كه :
من الان روي كا 800 خودم يه درايور دوربين نصب كردم واقعا فيلمش روون شده اصلا هنگام حركت دوربين هيچ گونه تاري و ماتي توي تصوير نيست و خيلي خيلي عالي شده!
سوالم اينه كه اگه يك درايور دوربين ديگه بخوام نصب كنم كه عكس گوشي رو تقويت بكنه آيا درايور فيلمي كه الان روش نصبه پاك ميشه يا نه؟
كيفيت عكاسي اين گوشي حرف نداره و نيازي به تقويت و بهبود نداره
فيلم برداري اين گوشي هم ذاتا ضعيف هست و نميشه به اون صورت كاري كرد
درايو عكاسي هم به درايو فيلم برداري ربطي نداره
ميتوني عوض كني موردي نداره

آقا سوالي كه دارم اينه درايور Display چه كار مي كنه؟ كيفيت LCD رو بالا مي بره؟
آخه كا 800 كه خودش كيفيت LCDش خوبه به نظر شما درايور ال سي دي هم نصب كنم؟
درايورهاي دوربين و صدا كه تغيير ايجاد كردند آيا درايور LCD هم تغييري ايجاد مي كنه؟
غير از صدا ال سي دي و دوربين و فلش منو ديگه چه كارهايي ميشه براي گوشي كرد؟
Pach چيه و چه فايده اي براي گوشي داره؟

اگه كسي به سوالات بالا تك تك جواب بده ممنون ميشم

سوالهاي آخرت هم در كلوپ K800 مطرح كن چون اينجا مربوط به صدا هست و ربطي نداره به بقيه چيزها

cico
23-04-2008, 13:33
كيفيت عكاسي اين گوشي حرف نداره و نيازي به تقويت و بهبود نداره
فيلم برداري اين گوشي هم ذاتا ضعيف هست و نميشه به اون صورت كاري كرد
درايو عكاسي هم به درايو فيلم برداري ربطي نداره
ميتوني عوض كني موردي نداره

شما سوال منو متوجه نشديد من ميگم كه اگه درايور ديگه اي بخوام نصب كنم كه تصوير رو تقويت كنه آيا درايور قبلي كه براي فيلم برداري نصب كرده بودم پاك ميشه؟

سوالهاي آخرت هم در كلوپ K800 مطرح كن چون اينجا مربوط به صدا هست و ربطي نداره به بقيه چيزها

چشم! جواب اينا رو يكي بهم داده دست درد نكنه

Hadi King
23-04-2008, 16:53
شما سوال منو متوجه نشديد من ميگم كه اگه درايور ديگه اي بخوام نصب كنم كه تصوير رو تقويت كنه آيا درايور قبلي كه براي فيلم برداري نصب كرده بودم پاك ميشه؟

دوست عزيز درايو قبلي پاك ميشه چون درايو جديد جاي گزينه ش شده:11:

موفق باشيد!:40:

cico
23-04-2008, 21:08
آهان مرسي از راهنماييت دوست عزيز

cico
23-04-2008, 21:12
حالا اينه كه آيا فلش كامل همه ي Se ها مثل همه؟
آيا ريختن درايور هاي آكوستيك و ديس پلي و دوربين در تمام Se ها يك جوره؟

cico
23-04-2008, 21:57
من الان X800 رو ريختم توي اسپيكر خوبه ولي هندز فري هام نميكشه خش خش مي كنه حالا از اينا كه بگذريم ميشه كا 800 رو كاري كرد كه صداش 2 يا 3 برابر N73 بشه؟

golmohammadi
24-04-2008, 10:14
من الان X800 رو ريختم توي اسپيكر خوبه ولي هندز فري هام نميكشه خش خش مي كنه حالا از اينا كه بگذريم ميشه كا 800 رو كاري كرد كه صداش 2 يا 3 برابر N73 بشه؟

تو هندز فري هم بايد خوب باشه احتمالا اشكال از هندز فري خودته
بعدشم چه خبره 3 برابر ؟
نه امكان نداره

cico
24-04-2008, 14:58
آهان مرسي golmohammadi جان عزيز!

golmohammadi
24-04-2008, 15:44
آهان مرسي golmohammadi جان عزيز!

خواهش ميكنم

cico
25-04-2008, 10:28
Golmahammadi جان ميشه يه مقداري در مورد كپسول يا كپسولي صدا توضيح بدي؟

cico
25-04-2008, 11:12
كپسول همون بيزره آره؟

cico
25-04-2008, 11:12
لطفا توضيح بديد آگه اطلاعاتي داريد

mohpooria
25-04-2008, 12:13
دوستان من چند تا از معروفترين هاي درايور هاي اين تاژيك رو امتحان كردم و نتيجه به نظر من:
xaero:صدا را بلند مي كنه نه زياد ولي كيفيت داره و تو هندزفري بد نيست معموليه يعني در كل كيفيتش خوبه

x800:صدا در sp رو زياد بلند ميكنه ولي افت كيفيت محسوس است از قبلي خيلي بيشتر بلند مي كنه در هندسفري كه خيلي خيلي بلند كه نمي توني تا آخر كني ولوم را ولي باس زيادي نداره و برا همين زيا حال نداد ولي خيلي بلنده

JPX2:در SP حدودا مثل بالايي است ولي در هندزفري صداش كمتره ولي خيلي بم است

amidO_v1:اين يكي در sp صداش يه كم كمتره ولي با كيفيت تر در هندزفري هم از x800 كمتره از jpx2 بيشتر ولي باس فوق العاده داره به اندازه و بسيار با كيفيت كه خيلي حال ميده

من آخري را پسنديدم هم كيفيت داره و هم بلندي نسبي و هم باس عالي

اين نظر من بود

golmohammadi
26-04-2008, 13:34
دوستان من چند تا از معروفترين هاي درايور هاي اين تاژيك رو امتحان كردم و نتيجه به نظر من:
xaero:صدا را بلند مي كنه نه زياد ولي كيفيت داره و تو هندزفري بد نيست معموليه يعني در كل كيفيتش خوبه

x800:صدا در sp رو زياد بلند ميكنه ولي افت كيفيت محسوس است از قبلي خيلي بيشتر بلند مي كنه در هندسفري كه خيلي خيلي بلند كه نمي توني تا آخر كني ولوم را ولي باس زيادي نداره و برا همين زيا حال نداد ولي خيلي بلنده

JPX2:در SP حدودا مثل بالايي است ولي در هندزفري صداش كمتره ولي خيلي بم است

amidO_v1:اين يكي در sp صداش يه كم كمتره ولي با كيفيت تر در هندزفري هم از x800 كمتره از jpx2 بيشتر ولي باس فوق العاده داره به اندازه و بسيار با كيفيت كه خيلي حال ميده

من آخري را پسنديدم هم كيفيت داره و هم بلندي نسبي و هم باس عالي

اين نظر من بود

اگر X800 را با اون تنظيمات اكولايري كه من گفتم تنظيم كني ميفهمي كه بهترينش بهترين گزينه هست

golmohammadi
26-04-2008, 13:36
Golmahammadi جان ميشه يه مقداري در مورد كپسول يا كپسولي صدا توضيح بدي؟

كپسول همون بيزره آره؟

من نميدونم منظور از كپسول چيه

sokote mordab
26-04-2008, 17:22
سلام
من کا800 را انجام دادم صداش عالی شد
بعد همون کارها را برای کا 510 انجام دادم نوشت
remove battry from phone then insert it bach then press ready
من هم باطری را دار اوردم و دکمه استاپ را زدم حالا گوشی روشن نمیشه چکار کنم؟
ممنون

golmohammadi
26-04-2008, 18:53
سلام
من کا800 را انجام دادم صداش عالی شد
بعد همون کارها را برای کا 510 انجام دادم نوشت
remove battry from phone then insert it bach then press ready
من هم باطری را دار اوردم و دکمه استاپ را زدم حالا گوشی روشن نمیشه چکار کنم؟
ممنون

اين چه كاري بود كردين ؟
وقتي اين پيغام اومد بايد كابل را درمياوردي و بعد باطري را درمياوردين و بعد دوباره ميزاشتين
بعد در برنامه Ready را ميزدي و بعد دكمه C در گوشي را ميگرفتي و كابل را وصل ميكردي

sokote mordab
26-04-2008, 20:07
خیلی خیلی ممنون درست شد

sokote mordab
26-04-2008, 20:12
سه سوال داشتم
1.افزایش صدای گوشی روی کا 800 در اینده مشکلی برای اسپیکرها پیش نمی یاد؟
2.در اموزش افزایش صدا اخرش که گفت تنظیم اکولایزر اینطور باشد بهتر منظور همون اکولایزر در مدیا پلیر گوشی است؟
3.این سوال ربطی به این تاپیک ندارد.تبدیل گوشی کا800به کا810 یعنی چه کارهای روی کا800 انجام میده؟

B L A S T E R
26-04-2008, 20:17
1-نه مشکلی به وجود نمیاد.
2-درسته.
3-هیچی فقط پچ های زیادی قابل نصب پیدا میشه.

fswteam
27-04-2008, 04:26
دوستان این تاپیک منتقل شده با تاپیک اصلی به اینجا مراجعه کنید:

کلوپ درایور های سونی اریکسون:

ebinem173
01-05-2008, 19:42
من درایور x800 رو طبق همون آموزش جناب golmohammadi]
ریختم ولی هیچ فرقی احساس نکردم
حتی توی یکی از تاپیکهای قبلی یکی از دوستان فایل زیپ شده و آماده ifs x800 رو قرار داده بود و حتی اون رو هم ریختم ولی بازهم فرقی نکرد
همه مراحل رو طبق آموزش رفتم و بعد از حدود 5 تا 10 ثانیه هم ready شد ولی ....
در ضمن راهی داره که k810 رو به walkmen 2 یا 3 تبدیل کرد؟
توی یوتیوب پره از ویدیو های که k800 رو به واکمن 3 تبدیل کردن
مثل این

golmohammadi
03-05-2008, 11:46
من درایور x800 رو طبق همون آموزش جناب golmohammadi]
ریختم ولی هیچ فرقی احساس نکردم
حتی توی یکی از تاپیکهای قبلی یکی از دوستان فایل زیپ شده و آماده ifs x800 رو قرار داده بود و حتی اون رو هم ریختم ولی بازهم فرقی نکرد
همه مراحل رو طبق آموزش رفتم و بعد از حدود 5 تا 10 ثانیه هم ready شد ولی ....
در ضمن راهی داره که k810 رو به walkmen 2 یا 3 تبدیل کرد؟
توی یوتیوب پره از ویدیو های که k800 رو به واکمن 3 تبدیل کردن
مثل این

حتما توي يكي از مراحل كار را اشتباهي طي ميكني
اگه درست بريزي تغيير چشمگيري در صدا خواهي ديد
در مورد تبديل خبر ندارم
بچه هاي ديگه خبر داردن ؟

tavakol y
04-05-2008, 13:17
نرم افزار فارسي كردن گوشي k800i را مي خواستم

Hadi King
06-05-2008, 00:03

مگه با نرم افزار ميشه اين نوع گوشي رو فارسي كرد مگه ويندوز...:31: بيشتر k800 هايي كه من ديدم خودشون فارسي دارن:11:

golmohammadi
08-05-2008, 21:08

سوال جالبي بود
براي فارسي كردن گوشي بايد فلش فارسي زده بشه
اگه خواستي اينكارو بكني به اين تاپيك سر بزن

::.SORENA.::
10-05-2008, 12:10
این چطوره؟
سلام.
من درایور اصلی صدای k800رو میخواستم کسی داره بزاره/

10-05-2008, 12:14
:20:من درایور صدای اصلی کا 800 رو میخواستم کسی داره بزاره؟

10-05-2008, 14:59
سلام.
من با اکوستیک w880 این کارو کردم ولی الان وقتی با مدیا پلیر گوشی(کا800)اهنگ پخش میکنم گاهی اوقات موقع تمام شدن اهنگ چند ثانیه از یه اهنگ دیگه رو ادمه اهنگ پخش میکنه بعد میره اهنگ بعدی مشکل از تقویت صداست؟

hessam_sz
11-05-2008, 10:07
سلام.
من با اکوستیک w880 این کارو کردم ولی الان وقتی با مدیا پلیر گوشی(کا800)اهنگ پخش میکنم گاهی اوقات موقع تمام شدن اهنگ چند ثانیه از یه اهنگ دیگه رو ادمه اهنگ پخش میکنه بعد میره اهنگ بعدی مشکل از تقویت صداست؟

از گوشي هاي سوني اريكسون هيچي بعيد نيست مخصوصا بعد از هك.
من يه بار آيكون باتريمو عوض كردم ديگه دگوشيم شارژ قبول نميكرد اين كه ديگه طبيعيه!

POWER_CASE
13-05-2008, 08:34
سلام.

شما احتمالا مشکل از رم گوشیت هست ..یه رو دیگه با اهنگ توش امتحان کن ببین حرفم درسته یا نه...

alex110
14-05-2008, 13:19
ببخشيد كه من اماتور هستم
مي خواستم به طور خلاصه طريقه افزايش صداي كا 800 رو توضيح بديد و ايا براي اين كار به دستگاه فلش احتياج است يا نه با برنامه
ممنون مي شم توضيح بديد

hessam_sz
14-05-2008, 15:23
ببخشيد كه من اماتور هستم
مي خواستم به طور خلاصه طريقه افزايش صداي كا 800 رو توضيح بديد و ايا براي اين كار به دستگاه فلش احتياج است يا نه با برنامه
ممنون مي شم توضيح بديد

نيازي به دستگاه فلش نيست.
فقط شما بايد برنامه setool را دانلود كني.بعد با استفاده از همون كابل گوشي ميشه اين كار را كرد.

javadwolf
15-05-2008, 10:34
صداش تا چه حدي زياد ميشه ؟ شبيه كدام يك از گوشي ها ميشه ؟:8:

maryam_ops
16-05-2008, 16:19
سلام دوستان.
من يك مبتدي هستم و هيچي در اين باره نميدونم و با اين اصطلاحات اصلا آشنا نيستم!
ميشه به طور واضح توضيح بديد كه چي ها رو بايد دانلود كنم و دقيقا چيكار كنم؟
ممنون

golmohammadi
16-05-2008, 20:39
هيچي به دونه برنامه setool را دانلود ميكنين
يه دونه هم آكواستيك X800
يه بار هم آموزش كار را مطالعه ميكنين كه من بطور دقيق آموزش را به همراه آكواستيك در چند صفحه قبل گذاشته بودم ميتونيد بريد دانلود كنيد
setool را ميتونيد به تاپيكي كه در امضاء من هست بريد و از اونجا دانلود كنيد

golmohammadi
16-05-2008, 20:47
سلام.

شما احتمالا مشکل از رم گوشیت هست ..یه رو دیگه با اهنگ توش امتحان کن ببین حرفم درسته یا نه...

فكر كنم اين از تنظيمات مدياپلير باشه
البته مطمئن نيستم
الان تست ميكنم و ميگم
ويرايش شد
ببين برو تو مديا پلير اول More را بزن بعد برو Settings بعد از Play mode گزينه دو اگه روشنه خاموش كن
شايد از اين باشه

hessam_sz
16-05-2008, 22:35
سلام دوستان.
من يك مبتدي هستم و هيچي در اين باره نميدونم و با اين اصطلاحات اصلا آشنا نيستم!
ميشه به طور واضح توضيح بديد كه چي ها رو بايد دانلود كنم و دقيقا چيكار كنم؟
ممنون

شما فقط برنامه setool را دانلود كنين بعد بهتون ميگم بايد چيكار كنين.

اينم لينك دانلودش:

يا اين يكي

maryam_ops
17-05-2008, 11:44
شما فقط برنامه setool را دانلود كنين بعد بهتون ميگم بايد چيكار كنين.

حجمش يه كم زياده، ولي شايد تا فردا دانلود كردم، ميشه بقيه ش رو بگيد؟

Hadi King
17-05-2008, 16:59

اينو خوب بخون از مبتدي در مياي:21:

hessam_sz
17-05-2008, 20:14

كلوپ تبديل كا800 به كا810 صفحه اول برنامه را در چند فايل كم حجم آپلود كردن تا راحت تر بتونيد دانلود كنيد.

بعد كه دانلود كرديد درايو x800 را از همين تاپيك چند صفحه قبل دانلود كنيد.حجمش كمه فكر كنم 200 كيلوبايت بيشتر نيست.
بعد كه دانلود كرديد داخل پوشه يه پوشه ديگه هست به نام tpa.حالا پوشه ي tpa را با برنامه ي wirar يا هر برنامه ي ديگه كه قابليت زيپ كردن داشته باشه زيپ كنيد.
حالا به قسمت mics file برنامه setool بريد و اين فايل tpa كه زيپ كرده بوديد را در اون قسمت add كنيد.
حالا گوشي را خاموش كنيد.دكمه فلش برنامه را بزنيد .دكمه ي c گوشي را نگه داريد و كابل usb را وصل كنيد. و بعد از اينكه برنامه گوشي را پيدا كرد دكمه c را رها كنيد و صبر كنيد تا كار تمام شود.
بازم اگه مشكلي بود من در خدمتم.

beckham7
19-05-2008, 19:29
این رو واسه افزایش صدای k810 هم میشه استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

masoud_ac
19-05-2008, 20:44
نه عزیزان کاملاً در اشتباهید درایور صدای V2 از همه بهتره هم صداش خوبه هم خرخر نداره X800 خرخر داره اگه بهتر از این هست بدین
من مغازه دارم مردمم دنبال صدای بلندن اگه میشه یهکی از اون خوبا رو بدین صدا بلند و با کیفیت

Alishmas
20-05-2008, 07:52
نه عزیزان کاملاً در اشتباهید درایور صدای V2 از همه بهتره هم صداش خوبه هم خرخر نداره X800 خرخر داره اگه بهتر از این هست بدین
من مغازه دارم مردمم دنبال صدای بلندن اگه میشه یهکی از اون خوبا رو بدین صدا بلند و با کیفیت

به قول شما X800 خر خر ميکنه ، ميشه اين V2 که ميگين لينکش رو بدين :20:

masoud_ac
20-05-2008, 10:14
لینک دانلود درایور صدا V2 برای گوشی های DB2020

Alishmas
20-05-2008, 11:48
خيلی ممنونم دوست عزيز

masoud45
20-05-2008, 23:46
من از این درایور استفاده میکنم خیلی هم ازش راضیم......

maryam_ops
22-05-2008, 20:28
كلوپ تبديل كا800 به كا810 صفحه اول برنامه را در چند فايل كم حجم آپلود كردن تا راحت تر بتونيد دانلود كنيد.

بعد كه دانلود كرديد درايو x800 را از همين تاپيك چند صفحه قبل دانلود كنيد.حجمش كمه فكر كنم 200 كيلوبايت بيشتر نيست.
بعد كه دانلود كرديد داخل پوشه يه پوشه ديگه هست به نام tpa.حالا پوشه ي tpa را با برنامه ي wirar يا هر برنامه ي ديگه كه قابليت زيپ كردن داشته باشه زيپ كنيد.
حالا به قسمت mics file برنامه setool بريد و اين فايل tpa كه زيپ كرده بوديد را در اون قسمت add كنيد.
حالا گوشي را خاموش كنيد.دكمه فلش برنامه را بزنيد .دكمه ي c گوشي را نگه داريد و كابل usb را وصل كنيد. و بعد از اينكه برنامه گوشي را پيدا كرد دكمه c را رها كنيد و صبر كنيد تا كار تمام شود.
بازم اگه مشكلي بود من در خدمتم.

سلام.

من برنامه setool رو دانلود كردم.
اون درايور رو هم دانلود كردم.
ولي تو اون هيچ فولدري به نام tpa نبود.
درضمن، من وقتي گوشي رو خاموش ميكنم و دكمه c گوشي رو ميگيرم و اونو وصل ميكنم، هيچ اتفاقي نميفته!
چرا؟

hessam_sz
23-05-2008, 09:32
در مورد سوال اول:
بايد عرض كنم معذرت ميخوام چند روزه حواسم خيلي پرت شده بايد فولدر ifs رو زيپ كنيد.به هر حال من براي جبران اشتباهم خودم فايل را براتون زيپ كردم و آماده گذاشتم شما فقط كافيه بذاريد در قسمت mics file و فلش كنيد

اما در مورد مشكل دوم:
شما بايد usb flash driver رو نصب كنيد.براي اين كار نرم افزار زير را دانلود كنيد و نصب كنيد.حجمش كمه.
بعد بدون اينكه setool را اجرا كنيد گوشي را خاموش كنيد.دكمه ي c گوشي را نگه داريد و كابل را وصل كنيد.
بعد بايد يه پنجره باز بشه براي نصب سخت افزار جديد و شما فقط next را بزنيد تا نصب بشه.
در هنگام نصب اگه اخطار داد شما continue را بزنيد.اگر پنجره خود به خود باز نشد روي my computer راست كليك كنيد بعد properties را بزنيد.
حالا در قسمت بالا hardware را بزنيد. بعد device manager و حالا بايد دنبال usb flash driver بگرديد كه كنارش يك علامت سوال زرد هست و روي اون كليك كنيد تا نصب شروع بشه.

maryam_ops
23-05-2008, 16:39
ممنون حسام خان، انداختمتون تو زحمت!
هنوز امتحان نكردم، ولي قبلش يه سوال دارم،
اطلاعات گوشي از قبيل عكس و اس ام اس و شماره تلفن ها و... كه حذف نميشه؟ ميشه؟

ممنون.

asire_eshgh
23-05-2008, 18:04
سلام
من يك گوشي k750 سريال چنج دارم
ميخواستم با نرم افزار Setool2lite يك اكوستك صدا روش بريزم وصداشو بلند كنم
مي خواستم ببينم كه به خاطر سريال چنج بودن مشكلي پيش نمي ياد
اگه نمي ياد لطفا يك اكوستيك خوب معرفي كنيد

hessam_sz
23-05-2008, 19:15
ممنون حسام خان، انداختمتون تو زحمت!
هنوز امتحان نكردم، ولي قبلش يه سوال دارم،
اطلاعات گوشي از قبيل عكس و اس ام اس و شماره تلفن ها و... كه حذف نميشه؟ ميشه؟

ممنون.
خواهش ميكنم اين حرفها چيه؟
نه هيچ چيز پاك نميشه با خيال راحت هك كن.

asire_eshgh
23-05-2008, 19:31
سلام
من يك گوشي k750 سريال چنج دارم
ميخواستم با نرم افزار Setool2lite يك اكوستك صدا روش بريزم وصداشو بلند كنم
مي خواستم ببينم كه به خاطر سريال چنج بودن مشكلي پيش نمي ياد
اگه نمي ياد لطفا يك اكوستيك خوب معرفي كنيد

پس چي شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hessam_sz
23-05-2008, 19:40
پس چي شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزيز اينجا مال كا800 هست.
براي كا750 به تاپيك خودش بايد مراجعه كني.
خداييش من بلد نيستم اگه نه همينجا كمكت ميكردم.

maryam_ops
23-05-2008, 19:57
خواهش ميكنم اين حرفها چيه؟
نه هيچ چيز پاك نميشه با خيال راحت هك كن.

بازم ممنون،
فقط يه سوال ديگه:
گوش دادن آهنگ با صداي بلند، براي بلند گو مشكل ايجاد نميكنه؟
يني بعد از مدتي به خر خر نميفته، جوري كه ديگه اصلا نشه باهاش آهنگ گوش كرد؟

maryam_ops
23-05-2008, 20:06
ببخشيد من دوباره مزاحم ميشم،
الان اون كارا رو كردم، گوشي رو هم شناسايي كرد، منم دكمه c گوشي رو ول كردم، حالا بايد منتظر چي بمونم؟
هيچ چيزي كه نشون دهنده عمليات باشه ديده نميشه، از كجا بفهمم كار تموم شده؟

hessam_sz
23-05-2008, 20:07
بازم ممنون،
فقط يه سوال ديگه:
گوش دادن آهنگ با صداي بلند، براي بلند گو مشكل ايجاد نميكنه؟
يني بعد از مدتي به خر خر نميفته، جوري كه ديگه اصلا نشه باهاش آهنگ گوش كرد؟

خر خر كه به خاطر صداي زياد داره وقتي آهنگ گوش ميديد نبايد صدا رو تا آخر زياد كني كه خر خر كنه ولي در عين حال مشكلي واسه اسپيكر به وجود نمياد.

v_prances
24-05-2008, 12:06
سلام خدمت همگی
من تازه K800 خریدم قبلا a1200 موتورلا داشتم ازم دزدیدن گوشی خیلی خوبی بود اما دوربینش خوب نبود . بخاطر دوربین K800 خریدم . لطفا به زبان مبتدی یک آموزش کوتاه در مورد افزایش صداش و برنامه های قابل نصبش به من بدین .
خیلی ممنون . گوشی شما مستحکم .

hessam_sz
24-05-2008, 15:18
سلام خدمت همگی
من تازه K800 خریدم قبلا a1200 موتورلا داشتم ازم دزدیدن گوشی خیلی خوبی بود اما دوربینش خوب نبود . بخاطر دوربین K800 خریدم . لطفا به زبان مبتدی یک آموزش کوتاه در مورد افزایش صداش و برنامه های قابل نصبش به من بدین .
خیلی ممنون . گوشی شما مستحکم .

شما پست هاي همين 3 صفحه ي اخير را مطالعه كن هم آموزشش را گذاشتم هم فايل هاي مورد نياز را.

maryam_ops
24-05-2008, 18:05
الان اون كارا رو كردم، گوشي رو هم شناسايي كرد، منم دكمه c گوشي رو ول كردم، حالا بايد منتظر چي بمونم؟

كسي جواب منو نميده؟؟
من نتونستم انجامش بدم، نميشه!

hessam_sz
24-05-2008, 21:09

ببين الان فايل را كه در قسمت misc file قرار دادي و فلش را زدي اون پايين بايد يه نوار سبز رنگ حركت كنه.
وقتي گوشي را وصل كني اون نوار سبز رنگ متوقف ميشه.وقتي متوقف شد دكمه ي c را ول كن و منتظر بمون.
بايد حدود 1 دقيقه صبر كني وقتي تموم بشه خودت متوجه ميشي.
اون آخر نوشته هاي سمت چپ مينويسه كه چند ثانيه طول كشيده.مثلا مينويسهElapsed:32 secs وقتي اين عبارت رو ديدي يعني كار تموم شده

Casillas
24-05-2008, 23:37
فقط X800
واقعا صدای خوفی داره

maryam_ops
25-05-2008, 16:22
ببين الان فايل را كه در قسمت misc file قرار دادي و فلش را زدي اون پايين بايد يه نوار سبز رنگ حركت كنه.
وقتي گوشي را وصل كني اون نوار سبز رنگ متوقف ميشه.وقتي متوقف شد دكمه ي c را ول كن و منتظر بمون.
بايد حدود 1 دقيقه صبر كني وقتي تموم بشه خودت متوجه ميشي.
اون آخر نوشته هاي سمت چپ مينويسه كه چند ثانيه طول كشيده.مثلا مينويسهElapsed:32 secs وقتي اين عبارت رو ديدي يعني كار تموم شده

اين كارا رو كردم،
وقتي شناسايي شد و من دكمه رو ول كردم، بلافاصله ( شايد چند ثانيه هم طول نكشه ) فعاليتش متوقف ميشه!
و هيچ تغييري ديده نميشه!
مشكل كجاست؟

maryam_ops
25-05-2008, 18:38
چرا وقتي من اون فايل زييپ مربوط رو كه قراره در قسمت قرار بديم رو باز ميكنم هيچ فولدري نميبينم!؟؟
با اينكه من فولدر اصلي رو زيپ ميكنم وقتي بازش ميكنم فقط فايل ها رو نشون ميده!
چرا؟
شايدم مشكلم به همين خاطر باشه!

hessam_sz
25-05-2008, 23:54
چرا وقتي من اون فايل زييپ مربوط رو كه قراره در قسمت قرار بديم رو باز ميكنم هيچ فولدري نميبينم!؟؟
با اينكه من فولدر اصلي رو زيپ ميكنم وقتي بازش ميكنم فقط فايل ها رو نشون ميده!
چرا؟
شايدم مشكلم به همين خاطر باشه!

من الان هميني كه واسه شما گذاشتم را نگاه كردم كاملا درست بود و مشكلي نداشت.!!

راستي شما اسم گوشي را انتخاب ميكني وقتي ميخواهي فلش كني؟

maryam_ops
26-05-2008, 10:01
من الان هميني كه واسه شما گذاشتم را نگاه كردم كاملا درست بود و مشكلي نداشت.!!

راستي شما اسم گوشي را انتخاب ميكني وقتي ميخواهي فلش كني؟
آره،مدل گوشي رو انتخاب ميكنم!
همه اون كارايي رو كه گفتيد انجام ميدم، ولي نميشه!
مگه غير انتخاب مدل، و گذاشتن اون فايل ifs تو قسمت خودش كار ديگه اي بايد انجام داد؟

Hadi King
26-05-2008, 11:47
مگه غير انتخاب مدل، و گذاشتن اون فايل ifs تو قسمت خودش كار ديگه اي بايد انجام داد؟

كار ديگه اي نبايد انجام داد ifs رو تو قسمت MISC files ميزاري بعد فلش رو ميزني و كليد Cرو ميگيري كابل رو وصل ميكني اون پايين علامت سبز رنگ پر ميشه هنوز نبايد دستت از روي دكمه C برداري تا موقعي كه ميگه باطري رو در بياري دوباره جا بزني اين كار انجام بده به محض اطمينان گفتم كه تا اون موقع دستت رو از روي C بر نداري

djmoslemok
26-05-2008, 12:10
براي بك آپ گيري از نسخه درايور صداي گوشي بايد چه كار كرد؟

hessam_sz
26-05-2008, 14:16
كار ديگه اي نبايد انجام داد ifs رو تو قسمت MISC files ميزاري بعد فلش رو ميزني و كليد Cرو ميگيري كابل رو وصل ميكني اون پايين علامت سبز رنگ پر ميشه هنوز نبايد دستت از روي دكمه C برداري تا موقعي كه ميگه باطري رو در بياري دوباره جا بزني اين كار انجام بده به محض اطمينان گفتم كه تا اون موقع دستت رو از روي C بر نداري

كي گفته بايد باتري را در بياري؟
براي كا800 كه نيازي به در آوردن باتري نيست.

hessam_sz
26-05-2008, 14:19

مريم خانم اين هادي يه چيزي گفت شما جدي نگير به محض اينكه نرم افزار گوشي را شناسايي كرد ميتوني دستت را از روي c برداري و نيازي هم به در آوردن باتري نيست.
من سعي ميكنم آموزش تصويري برات بذارم تا مشكل حل بشه الان دارم ميرم دانشگاه ديرم شده برگردم حتما ميذارم

Hadi King
26-05-2008, 14:22
براي بك آپ گيري از نسخه درايور صداي گوشي بايد چه كار كرد؟
اين ادرس رو تو نوت پد مينويسي و با هر اسمي ذخيره ميكني و در قسمت MISC files برنامه ستول قرار ميدي بعدWrite SCRIPT رو ميزني:11:

Hadi King
26-05-2008, 14:28

كي گفته بايد باتري را در بياري؟
براي كا800 كه نيازي به در آوردن باتري نيست.
مثال بهش زدم مگه نگفتم تا موقعي:13:خط ابي بالايي چي گفتم:21:

مريم خانم اين هادي يه چيزي گفت شما جدي نگير به محض اينكه نرم افزار گوشي را شناسايي كرد ميتوني دستت را از روي c برداري و نيازي هم به در آوردن باتري نيست.
من سعي ميكنم آموزش تصويري برات بذارم تا مشكل حل بشه
حسام جون چشم منو دور ديدي هادي يه چيزي گفت نه....:18:منم گفتم به محض اطمينان

hessam_sz
26-05-2008, 14:42
مثال بهش زدم مگه نگفتم تا موقعي:13:خط ابي بالايي چي گفتم:21:

حسام جون چشم منو دور ديدي هادي يه چيزي گفت نه....:18:منم گفتم به محض اطمينان

ا هادي جان تو اينجا بودي؟اصلا حواسم نبود نديدمت.:21:
خوب چه كاريه كه دكمه ي c را نگه داره؟

Hadi King
26-05-2008, 14:46
اين كارا رو كردم،
وقتي شناسايي شد و من دكمه رو ول كردم، بلافاصله ( شايد چند ثانيه هم طول نكشه ) فعاليتش متوقف ميشه!
و هيچ تغييري ديده نميشه!
مشكل كجاست؟

ا هادي جان تو اينجا بودي؟اصلا حواسم نبود نديدمت.:21:
خوب چه كاريه كه دكمه ي c را نگه داره؟
اي شيطون:11:
حسام جون بالا رو نگاه كن مريم خانم چي گفته به خاطر همين من گفتم تا اون موقع C رو ول نكنه:31:

hessam_sz
26-05-2008, 23:15
اين كارا رو كردم،
و هيچ تغييري ديده نميشه!
مشكل كجاست؟

مشكل اينجاست كه بايد صبر كني.
درسته وقتي گوشي شناسايي ميشه همه چيز ظاهرا متوقف ميشه ولي شما صبر كن 1 دقيقه بعد متوجه ميشي كه متوقف نشده بوده.
به حرف هاي هادي هم گوش نكن يه چيزي ميگه واسه خودش تو باور نكن.:31:

golmohammadi
27-05-2008, 10:48
مشكل اينجاست كه بايد صبر كني.
درسته وقتي گوشي شناسايي ميشه همه چيز ظاهرا متوقف ميشه ولي شما صبر كن 1 دقيقه بعد متوجه ميشي كه متوقف نشده بوده.

هه هه هه :31:

Hadi King
27-05-2008, 11:24

هه هه هه :31:
چــــــــــــي :31:باشه حسام جون ديگران رو تحريك ميكني حرف ما رو گوش ندن:31::31:
اسماعيل جون تو ديگه چرا خنده كردي:31:

maryam_ops
27-05-2008, 15:43
سلام
من بازم موفق نشدم!
به جون خودم هيچ كاري نميكنه اصلا
حسام خان شما قرار بود يه فايل تصويري آماده كني، چي شد؟
ممنون

golmohammadi
27-05-2008, 21:16
چــــــــــــي :31:باشه حسام جون ديگران رو تحريك ميكني حرف ما رو گوش ندن:31::31:
اسماعيل جون تو ديگه چرا خنده كردي:31:

چيكار كنم كارهاي حسام خنده دار هستند
راستي هادي ميخواستم يه فيلم آموزشي در مورد تبديل K800 به K810 بسازم و و ضمينه كنم
هر چي تو هاردم بود پريده اند و خيلي فقير شده ام
برنامشو داري ؟ فيلمبرداري از دسكتاپ ؟

hessam_sz
28-05-2008, 16:03
سلام
من بازم موفق نشدم!
به جون خودم هيچ كاري نميكنه اصلا
حسام خان شما قرار بود يه فايل تصويري آماده كني، چي شد؟
ممنون

چشم مريم خانم باور كن از اون روز وقت نكردم به صفحه مانيتور نگاه كنم چه برسه بشينم از اين كارها بكنم.

smallfrank
28-05-2008, 22:10
میشه افزایش صدا رو با نرم افزاراش آموزش بدین ؟
یه درایورم بگین.

hessam_sz
28-05-2008, 22:29
اينم آموزش تصويري كه قول داده بودم
خدمت شما مريم خانم.
smallfrank شما هم دقت كن يادميگيري
اول از همه اسم گوشي را انتخاب ميكنيم.اگر اين قسمت يادتون بره بايد گوشي را فلش كنيد

بعد از اون فايل زيپ شده ي ifs را در قسمت misc file قرار ميديد طبق شكل زير

حالا گوشيتون را خاموش كنيد و آماده باشيد براي فلش كردن.

حالا دكمه ي فلش را طبق شكل ميزنيد .

خب حالا اون نوار سبز رنگ شروع ميكنه به حركت و در اين لحظه بايد 1.دكمه ي c گوشيتون را نگه داريد2.كابل گوشي را وصل كنيد3.وقتي برنامه گوشي را پيدا كرد دكمه ي c را رها كنيد.

وقتي برنامه گوشي را بشناسه برنامه به اين شكل در مياد و براي چند ثانيه به همين شكل باقي ميمونه.
به نوشته هاي سمت چپ دقت كنيد وقتي اينارو نوشت يعني برنامه گوشي را شناخته و ميتونيد دكمه c گوشي را رها كنيد

حالا ديگه شما به هيچ چيز دست نزنيد و فقط نگاه كنيد.
بعد از چند ثانيه كه صبر كنيد يه اتفاقاتي ميفته و نوشته هاي سمت چپ به اين شكل تغيير ميكنن.

وقتي هم كه تموم شد اينطوري ميشه و حالا ميتونيد كابل را از گوشي جدا كنيد و گوشي را روشن كنيد

hessam_sz
28-05-2008, 22:49
میشه افزایش صدا رو با نرم افزاراش آموزش بدین ؟
یه درایورم بگین.

اين درايور آماده واسه فلش

Hadi King
29-05-2008, 07:20
چيكار كنم كارهاي حسام خنده دار هستند
راستي هادي ميخواستم يه فيلم آموزشي در مورد تبديل K800 به K810 بسازم و و ضمينه كنم
هر چي تو هاردم بود پريده اند و خيلي فقير شده ام
برنامشو داري ؟ فيلمبرداري از دسكتاپ ؟
خودمم ميدونم بابا كاراي حسام خنده داره چيكار ميشه كرد:31:
اسماعيل جون من اين برنامه رو از تو قسمت درخواست نرم افزار دان كردم يه سري اونجا بزن:11:

maryam_ops
29-05-2008, 09:43
ممنون از شما حسام خان!
ولي مشكل همينجاست!

توي مرحله شماره 6 ( عكس 6 ) كه شما ميگي براي مدتي همه چي متوقف به نظر مياد، مال شما زير اون قسمت نوشته ها، يه جمله اون پايين نوشته :
executing CS FS startup

ولي واسه من اينو نمينويسه!
مينويسه:
Ready
بدون اينكه كار ديگه اي بكنه!

من بايد مدل گوشي رو k800 انتخاب كنم ديگه؟
ديديد كه نشد؟
چيكار بايد بكنم؟
ممنون.

hessam_sz
29-05-2008, 11:46
ممنون از شما حسام خان!
ولي مشكل همينجاست!

توي مرحله شماره 6 ( عكس 6 ) كه شما ميگي براي مدتي همه چي متوقف به نظر مياد، مال شما زير اون قسمت نوشته ها، يه جمله اون پايين نوشته :
executing CS FS startup

مينويسه:
Ready

ديديد كه نشد؟
چيكار بايد بكنم؟
ممنون.

عجيبه!!!
تا حالا همچين چيزي نديدم:13:
اسم گوشي كه بايد همون كا800 باشه چون من تبديل كردم كا810 ميزنم.!!

golmohammadi
29-05-2008, 20:13
نوشته شده توسط maryam_ops
اين كارا رو كردم،
و هيچ تغييري ديده نميشه!
مشكل كجاست؟
مريم خانم شما مطمن هستيد كه فايل آكواستيك را بطور صحيح در MISC Files قرار ميدي؟
من يه بار ديگه آموزش نحويه ريختن آكواستيك را كه قبلا گذاشته بودم برات ميذارم ببين ميتوني موفق بشي يا نه ؟

نحوه ريختن درايو صدا بطور كامل و واضح :
ابتدا درايو يو اس بي را نصب كرده بعد گوشي را خاموش كنيد
حالا برنامه setool2lite107 (ورژنهاي بالاتر هم وجود دارند) را باز كرده دقت كنيد در سمت چپ و پايين برنامه بايد USB انتخاب شده باشد.
سپس مدل گوشي را از قسمت Phone Type انتخاب كنيد بعد آكواستيك مورد نظر را در قسمت MISC files برنامه قرار بدهيد
ناگفته نماند كه تا الان بهترين آكواستيك X800 هست
شما هر آكواستيكي را كه ميخواهيد رو گوشي بريزيد بعد از دانلود از حالت زيپ درش بياريد بعد همه فايلهايي را كه در پوشه انتهايي قرار دارند كپي كنيد به اين مسير ifs\settings\acoustic
يعني فولدري به اسم ifs ساخته بعد داخلش فولدري به اسم settings بسازيد و داخل همين فولدر يكي ديگه به اسم acoustic بسازيد و همانطور كه گفتم فايلهايي را كه در پوشه انتهايي آكواستيك دانلود شده هستند را بريزيد در داخل پوشه acoustic بعد فولدر ifs را زيپ كنيد اكنون همين فايل را در قسمت MISC files قرار دهيد
حالا همه چيز آماده هست FLASH را ميزنيد سپس دكمه C در گوشي را گرفته و كابل را وصل ميكنيد (در اين مرحله ممكنه كامپيوتر سخت افزار جديد شناسايي كنه كه شما بايد مسير درايور USB را تعريف كنيد تا بشناسه) پس از چند ثانيه آكواستيك نصب ميشود (نهايت 2 دقيقه در آكواستيكها) و Ready در برنامه ظاهر ميشود حالا از برنامه خارج شده و كابل را درمياريد و گوشي را روشن كرده و از صداي تقويت شده لذت ميبريد
در آين آكواستيك بايد اكولايزر بدين صورت تغيير يابد تا كيفيت بيشتري داشته باشد:
از سمت چپ ميگم
نوار اول : تا آخر
نور دوم : 8 خط
نوار سوم : 6 خط
نوار چهارم : 4 خط
نوار پنجم : تا آخر
اما اگر مرحله آخر به مشكل برخوردين يا درايور USB كامل نصب نشده و يا اشكالي در كابل وجود دارد .
محل اتصال USB به كامپيوتر را عوض كنين و به جاي ديگه اي وصل كرده و درايور را از نو نصب كنيد. بازم اگر مشكل حل نشد يه كار ديگه اي بكنيد
چون احتمال داره كنتاكتهاي مسي گوشي ( محل فيش كابل ) لكه دار شده باشند يك شيئ نوك تيز مثل چاقو و يا پيچ كشتي تخت كوچيك برداشته و و به ارامي اين لكه هاي سياه را تميز كنيد طوري كه همه جا تميز بشه و هيچ لكه اي در روي كنتاكتهاي مسي باقي نمانده باشد
با انجام دادن اين كارها فكر نميكنم ديگه نقطه ابهامي وجود داشته باشد

t@here
29-05-2008, 21:09
دوستان یه سوال میکنم لطفا با توجه به تجربه هاتون از نظر استفاده از درایورهای مختلف جواب بدین
کدوم درایور صدا برای کا 800 رو بهترین میدونید؟

golmohammadi
29-05-2008, 22:11
پست بالايي را بخوني ميفهمي

t@here
29-05-2008, 22:19
پست بالايي را بخوني ميفهمي
پست بالایی که اموزش فلش درایور صدا هست.چه ربطی به سوال من داره؟فقط یه جاش از تنظیمات اکولایزر صحبت شده
تو اموزش امده:هر اکوستیکی که میخواهید رو .......
سوال من اینه کدوم اکوستیک رو بریزیم؟کدوم بهترینه؟

hessam_sz
29-05-2008, 22:36
پست بالایی که اموزش فلش درایور صدا هست.چه ربطی به سوال من داره؟فقط یه جاش از تنظیمات اکولایزر صحبت شده

اگر پست گلمحمدي را با دقت ميخوندي ميفهميدي.
x800 فعلا صداش از همه بيشتره فقط يك مشكل داره وقتي صداي اسپيكر راتا آخر زياد ميكني خش خش ميكنه اگر نميخواي خش خش كنه v2 را بريز ولي صداش از x800 كمتره
موفق باشيد

golmohammadi
30-05-2008, 00:04

اگر پست گلمحمدي را با دقت ميخوندي ميفهميدي.
x800 فعلا صداش از همه بيشتره فقط يك مشكل داره وقتي صداي اسپيكر راتا آخر زياد ميكني خش خش ميكنه اگر نميخواي خش خش كنه v2 را بريز ولي صداش از x800 كمتره
موفق باشيد

حسام من يه بار اون پستو زدم و بعدش احتمالا t@here عزيز كمي خونده
بعد پست داده كه بهترين درايور كدومه و من جواب دادم پست بالايي را بخون بعد احتمالا بازم رفته خونده
بعد دوباره پست داده كه اونجا به اين مسئله اشاره نشده
يعني ايشون 2 بار خوندند ولي اون قسمتشو نديدند
خدا كنه بار سوم بتونه ببينه كه شما جوابشو دادين
t@here قصد بدي ندارم ولي كمي بيشتر دقت كنيد.

t@here
30-05-2008, 09:00
حسام من يه بار اون پستو زدم و بعدش احتمالا t@here عزيز كمي خونده
بعد پست داده كه بهترين درايور كدومه و من جواب دادم پست بالايي را بخون بعد احتمالا بازم رفته خونده
بعد دوباره پست داده كه اونجا به اين مسئله اشاره نشده
يعني ايشون 2 بار خوندند ولي اون قسمتشو نديدند
خدا كنه بار سوم بتونه ببينه كه شما جوابشو دادين
t@here قصد بدي ندارم ولي كمي بيشتر دقت كنيد.
اره متن طولانی بود.همش رو نخوندم:46:
سعی میکنم با دقت بیشتر بخونم:31:

hessam_sz
30-05-2008, 13:59
ممنون از شما حسام خان!
ولي مشكل همينجاست!

executing CS FS startup

مينويسه:
Ready

ديديد كه نشد؟
چيكار بايد بكنم؟
ممنون.

مريم خانم من چند بار امتحان كردم و به اين نتيجه رسيدم كه اين اتفاقي كه واسه شما ميفته فقط يك دليل(احتمالا) ميتونه داشته باشه و ائن هم اينه كه فايل ifs كه شما داريد خراب هست يا اصلا خالي هست .
شما فايل را باز كن ببين تو پوشه ي acustic چيزي هست يا نه.بايد 40-50 تا فايل باشه ببين هست؟

smallfrank
30-05-2008, 21:37
میشه لینک x800 رو بذارید؟

Hadi King
30-05-2008, 21:53
میشه لینک x800 رو بذارید؟
بفرما دوست عزیز:11:

موفق باشید!:40:

smallfrank
30-05-2008, 22:14
ممنون پسر .

mehran_286
01-06-2008, 15:06
با عرض سلام وخسته نباشید
گوشیه من w700 میباشد روی اون اکوستیک های زیادی ریختم و 2تای اون ها از همه بهتر بود به نام های
Xaero Ma Loud
RaKisTa ZAPFed-5 Genius
که یکیش رو هادی بهم معرفی کرده بود و خیلی راضی هستم

دوستان یک اکوستیک معرفی کنید که شفاف شفاف باشه یعنی اگه با ریختنش صدای گوشی کم شد هم عیبی نداره فقط شفاف باشه
و با زیاد کردن صدا مشکلی نداشته باشه

اگه همتون از سری های اولی که گوشی k750اومده بود استفاده میکردید شفافیت زیادی حس میکردید که گوشی w700در مقابلش کم اورده بود من میخوام گوشیم صداش شفاف بشه
لطفا کمک کنید چون لازم دارم
قربان شما مهران

Hadi King
01-06-2008, 16:49
با عرض سلام وخسته نباشید
گوشیه من w700 میباشد روی اون اکوستیک های زیادی ریختم و 2تای اون ها از همه بهتر بود به نام های
Xaero Ma Loud
RaKisTa ZAPFed-5 Genius
که یکیش رو هادی بهم معرفی کرده بود و خیلی راضی هستم

دوستان یک اکوستیک معرفی کنید که شفاف شفاف باشه یعنی اگه با ریختنش صدای گوشی کم شد هم عیبی نداره فقط شفاف باشه
و با زیاد کردن صدا مشکلی نداشته باشه

اگه همتون از سری های اولی که گوشی k750اومده بود استفاده میکردید شفافیت زیادی حس میکردید که گوشی w700در مقابلش کم اورده بود من میخوام گوشیم صداش شفاف بشه
لطفا کمک کنید چون لازم دارم
قربان شما مهران
مهران جون خداييش به خاطر شما 10 با بيشتر اكوستيك گوشيمو عوض كردم تا يه شفاف پيدا كنم برا شما اين دو تا از همه بهتر بودن:11:

Zarei_269
02-06-2008, 01:02
سلام
می خواستم که یکی آکوسیت اورجینال k810 را برام بزاره ممنون
بهترین آکوسیت که بلند ترین صدا رو هم داره معرفی کنید
این آکوسیت ها مشکلی برا بلند گو که پیش نماره

Hadi King
02-06-2008, 01:21
سلام
می خواستم که یکی آکوسیت اورجینال k810 را برام بزاره ممنون
بهترین آکوسیت که بلند ترین صدا رو هم داره معرفی کنید
این آکوسیت ها مشکلی برا بلند گو که پیش نماره
بفرما واسه شما...:11:

برا بلندترين هم اگه همين تايپك رو نگاه كني ميفهمي چون همه يه چيز گفتن!!!از نظر من x800 بهتره:46:
مشكلي كه تا حالا به گوشي من نداشته خدا رو شكر:8:

Zarei_269
02-06-2008, 08:59

برا بلندترين هم اگه همين تايپك رو نگاه كني ميفهمي چون همه يه چيز گفتن!!!از نظر من x800 بهتره:46:

بابت این هم خیلی ممنون

Zarei_269
02-06-2008, 11:54
به نظر شما این درایور صدا بهتر x800 نیست من که امتحان
کردم هم صدا بلندگو زیاده هم هندزفری صداش زیاده
هرکی امتحانش کرد نظرشا بگه

:8::8::8::8:

golmohammadi
02-06-2008, 12:31
به نظر شما این درایور صدا بهتر x800 نیست من که امتحان
کردم هم صدا بلندگو زیاده هم هندزفری صداش زیاده
هرکی امتحانش کرد نظرشا بگه

:8::8::8::8:

من تست كردم درايو خوبي هست
خش صداش كمتر از X800 هست (البته فكر كنم كمي بلندي صداش از X800 كمتر باشه)
و صداي هندز فريش هم خوبه (بمش بيشتر از X800 ولي زيرش كمتر)
در كل خوبه
بقيه دوستان هم تست كنند و نظرشونو اعلام كنند

ebinem173
03-06-2008, 11:35
اقا به من یه درایور بدید واسه کا810 که فقط کیفیت صدا رو در هندزفیری بهتر کنه و هیچ چیز دیگه هم برام مهم نیست بجز کیفیت هندزفیری
نمیشه از درایور اورجینال گوشیهای سری w یا حتی k750 استفاده کرد؟

Hadi King
03-06-2008, 12:23
اقا به من یه درایور بدید واسه کا810 که فقط کیفیت صدا رو در هندزفیری بهتر کنه و هیچ چیز دیگه هم برام مهم نیست بجز کیفیت هندزفیری
نمیشه از درایور اورجینال گوشیهای سری w یا حتی k750 استفاده کرد؟
اين دو تا رو امتحان كن خوبه يا نه....:11:

beckham7
03-06-2008, 18:47
این رو واسه افزایش صدای k810 هم میشه استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی این سوالو پرسیدم اینجا مدتی بود که غیر فعال شده بود بعد از سوال من ماشاالله ببین چه خبر شده !!
ولی کسی جواب سواله منو نداد !!؟؟
جالبه نه؟
لطف کنید جواب ما رو بدید واجبه

beckham7
03-06-2008, 18:55

پس میشه؟
با همون روش k800؟
لطفا راهنمایی کنید لازم دارم

Hadi King
03-06-2008, 22:59
وقتی این سوالو پرسیدم اینجا مدتی بود که غیر فعال شده بود بعد از سوال من ماشاالله ببین چه خبر شده !!
ولی کسی جواب سواله منو نداد !!؟؟
جالبه نه؟
لطف کنید جواب ما رو بدید واجبه

پس میشه؟
با همون روش k800؟
لطفا راهنمایی کنید لازم دارم
اگه ميخواي صداي 810 رو ببري بالا همون كاري كه به 800 انجام ميدي به اين هم انجام بده:11:

beckham7
04-06-2008, 18:55
ممنون از پاسختون

mehran_286
09-06-2008, 09:47
سلام بچه ها این اکوستیک خوبیه تو کلوپ درایورهای سونی اریکسون هم گزاشتم ولی گفتم شاید این جا هم لازم باشه

از دانلودش پشیمون نمیشید

Hadi King
09-06-2008, 10:05
ممنون از پاسختون
حالا ديدم چون تايپك رفته بود صفحه بعد:31:
قربونت:11:

سلام بچه ها این اکوستیک خوبیه تو کلوپ درایورهای سونی اریکسون هم گزاشتم ولی گفتم شاید این جا هم لازم باشه
از دانلودش پشیمون نمیشید
شفافيت خوبي داره ولي بلندي صدا مثل اكوستيك هاي ديگه نميشه:11:

mehran_286
09-06-2008, 10:19
اخه من 3 نا اکوستیکx800 , xera me load, v2رو ادیت کردم این از اب در اومد

Hadi King
09-06-2008, 10:30
اخه من 3 نا اکوستیکx800 , xera me load, v2رو ادیت کردم این از اب در اومد
از نظر شفافيت خوب شده ولي بلندي صدا هم خودت خوب ميدوني كمه:20:

senator_k810
09-06-2008, 20:02
از دوستان اگه كسي به بلندي صدا اهميت ميده من فكر كنم بهترين گزينه مخصوصاً براي k810 درايور صداي s500 هستش كه خودم تست كردم در حد خوب هست.

Hadi King
10-06-2008, 00:20
از دوستان اگه كسي به بلندي صدا اهميت ميده من فكر كنم بهترين گزينه مخصوصاً براي k810 درايور صداي s500 هستش كه خودم تست كردم در حد خوب هست.
من اينو تست كردم صدا كمتر از اكوستيك x800 بود...:19:
ولي بازم ممنون از معرفي اكوستيك:11:

golmohammadi
11-06-2008, 22:00
فعلا تا به امروز بلندترينش X800 هست
بچه ها تا حالا آكواستيكي تست كرده ايد كه صداي راديو در بلندگو بلند باشه ؟

lovepedram
17-06-2008, 01:27
تایید میشه.......
به نظر منم بهترینش تا حالا همون x800 هستش......

golmohammadi
19-06-2008, 12:29
بچه ها همگي اينو امتحان كنيد و نظرتونو بگين

golmohammadi
21-06-2008, 12:31
كلوپ چقدر خلوت شده
كجائين پس؟

Hadi King
21-06-2008, 15:16
بچه ها همگي اينو امتحان كنيد و نظرتونو بگين

كلوپ چقدر خلوت شده
كجائين پس؟
من امدم اسماعیل جون من دانلودش کردم امتحان میکنم بعد خبرش همینجا میزارم:11:
ممنون از بابت معرفی درایو صدا چیز جدیدی پیدا کردم همینجا میزارم:40:

golmohammadi
22-06-2008, 10:43
من امدم اسماعیل جون من دانلودش کردم امتحان میکنم بعد خبرش همینجا میزارم:11:
ممنون از بابت معرفی درایو صدا چیز جدیدی پیدا کردم همینجا میزارم:40:

باز همين هادي خودمون
اره حتما اينكارو بكن
البته من درايوهاي ديگه اي هم پيدا ميكنم ولي چون از امتحان قبول نميشند نميذارم اينجا! :27:

Hadi King
22-06-2008, 11:01
باز همين هادي خودمون
اره حتما اينكارو بكن
البته من درايوهاي ديگه اي هم پيدا ميكنم ولي چون از امتحان قبول نميشند نميذارم اينجا! :27:
اسماعیل جون یکی مثل منو تو بلا سر گوشی اوردیم اگه خودمون امتحان نکنیم کاربرای دیگه باور نمیکنن که صداش خوبه یا نه:31:
منم مثل تو درایو های خوبی پیدا کردم ولی بزارم همه میگن خوب :41:
واسه همه مدل گوشی ها پیدا کردم با صدای بلند و شفاف:18:

mirzaee20
22-06-2008, 14:31
گلمحمدی جان، چرا خودت امتحان نمیکنی؟ یا شاید هم امتحان کردی و میخوای اطمینان پیدا کنی، حالا نظر خودت چییه؟  

mirzaee20
22-06-2008, 14:36
گلمحمدی جان،در ضمن خواستم از بابت آکوستیک خوب x800 ازتون تشکر کنم،من تا بحال در بحثاتون شرکت نکرده بودم،ولی همیشه ازش استفاده کردم

mirzaee20
22-06-2008, 17:30
گلمحمدی جان، من امتحانش کردم. به نظر من از لحاظ بلندی صدا که از x800 کمتره و از لحاظ کیفیت به نظر من بازم x800 بهتره، درسته که خش خش صداش کمی کمتره ولی صداش یه کم خفه شده، شفافیت صدا کمتر شده. من که دوباره x800 رو گذاشتم

golmohammadi
22-06-2008, 18:16
اسماعیل جون یکی مثل منو تو بلا سر گوشی اوردیم اگه خودمون امتحان نکنیم کاربرای دیگه باور نمیکنن که صداش خوبه یا نه:31:
منم مثل تو درایو های خوبی پیدا کردم ولی بزارم همه میگن خوب :41:
هادي ببن تو خيلي تو اين قسمتها كار ميكني
اينا را داشته باش شايد همشو يكجا ازت گرفتم :31:
واسه همه مدل گوشی ها پیدا کردم با صدای بلند و شفاف:18:

گلمحمدی جان، چرا خودت امتحان نمیکنی؟ یا شاید هم امتحان کردی و میخوای اطمینان پیدا کنی، حالا نظر خودت چییه؟  

گلمحمدی جان،در ضمن خواستم از بابت آکوستیک خوب x800 ازتون تشکر کنم،من تا بحال در بحثاتون شرکت نکرده بودم،ولی همیشه ازش استفاده کردم

گلمحمدی جان، من امتحانش کردم. به نظر من از لحاظ بلندی صدا که از x800 کمتره و از لحاظ کیفیت به نظر من بازم x800 بهتره، درسته که خش خش صداش کمی کمتره ولی صداش یه کم خفه شده، شفافیت صدا کمتر شده. من که دوباره x800 رو گذاشتم

خواهش ميكنم عزيز
در ضمن بجاي فرستادن 3 پست پشت سر هم ميتونستي پست نخست را ويرايش كني
من خودم امتحانش كرده ام خواستم نظر بقيه دوستانو بدونم
فقط يه چيزيو ميتونم بگم اگه بخوام X800 را نصب نكنم همينو نصب ميكنم

mirzaee20
22-06-2008, 21:52
خواهش ميكنم عزيز
در ضمن بجاي فرستادن 3 پست پشت سر هم ميتونستي پست نخست را ويرايش كني
من خودم امتحانش كرده ام خواستم نظر بقيه دوستانو بدونم
فقط يه چيزيو ميتونم بگم اگه بخوام X800 را نصب نكنم همينو نصب ميكنم
ولی واقعا" که x800 تکه. بازم تشکر، ولی اگه میتونستی کاری کنی که همین آکوستیک x800 صدای اسپیکرش بم تر بشه یعنی خروجی صداش شبیه سری واکمن (W) بشه، عالی میشد. شدنییه؟؟؟
در ضمن خود شما از چه درایور دوربین و صفحه نمایشی استفاده میکنین؟ میشه برام بذارین و بگین چه تغییراتی ایجاد میکنن؟

golmohammadi
23-06-2008, 17:00
ولی واقعا" که x800 تکه. بازم تشکر، ولی اگه میتونستی کاری کنی که همین آکوستیک x800 صدای اسپیکرش بم تر بشه یعنی خروجی صداش شبیه سری واکمن (W) بشه، عالی میشد. شدنییه؟؟؟
در ضمن خود شما از چه درایور دوربین و صفحه نمایشی استفاده میکنین؟ میشه برام بذارین و بگین چه تغییراتی ایجاد میکنن؟

جواب اول : نه شدني نيست چون فقط با تغييرات سخت افزاري ميشه اينكارو كرد بدين صورت كه با تغيير بلندگو ميشه اينكارو كرد ولي با تعويض درايو و .. نميشه كاري كرد

درايو دوربين من قبلا خيلي تست كردم ولي هيچ تاثيري در فيلم برداري نداره
البته داره ولي بدرد نميخوره
و كيفيت عكاسيش هم كه حرف نداره و نيازي به تغيير درايو نداره
كيفيت LCD هم كه خيلي خوبه و نيازي به تغيير درايو نداره

waterpolo
23-06-2008, 19:06
بچه ها صداي k810 اگه هك شه به بلندي k750 ميشه

mirzaee20
23-06-2008, 21:00
جواب اول : نه شدني نيست چون فقط با تغييرات سخت افزاري ميشه اينكارو كرد بدين صورت كه با تغيير بلندگو ميشه اينكارو كرد ولي با تعويض درايو و .. نميشه كاري كرد

درايو دوربين من قبلا خيلي تست كردم ولي هيچ تاثيري در فيلم برداري نداره
البته داره ولي بدرد نميخوره
و كيفيت عكاسيش هم كه حرف نداره و نيازي به تغيير درايو نداره
كيفيت LCD هم كه خيلي خوبه و نيازي به تغيير درايو نداره
خیلی ممنون. البته گوشی من با تغییر درایور دوربین، کیفیت فیلمبرداریش بهتر شد، یعنی در واقع پس از تغییر درایور، فیلمبرداریش روشنتر از قبل شد. با تغییر درایور LCD ، صفحه نمایش روشنتر از قبل شد، طوریکه میتونی براحتی میزان روشنایی رو بذاری رو 50% که این برای بازدهی بیشتر شارژ باطری عالییه.

golmohammadi
23-06-2008, 21:50
بچه ها صداي k810 اگه هك شه به بلندي k750 ميشه
نه نميرسه
البته كا800 هك شده صداش با كا750 هك نشده يكي ميتونه باشه

خیلی ممنون. البته گوشی من با تغییر درایور دوربین، کیفیت فیلمبرداریش بهتر شد، یعنی در واقع پس از تغییر درایور، فیلمبرداریش روشنتر از قبل شد. با تغییر درایور LCD ، صفحه نمایش روشنتر از قبل شد، طوریکه میتونی براحتی میزان روشنایی رو بذاری رو 50% که این برای بازدهی بیشتر شارژ باطری عالییه.

فيلم بردارش در كل خوب نيست
نور صفحه هم كه نيازي به تعويض درايو نداره
چرا كه به يه پچ ساده هم ميتونستي رنجش را تا 10 تا افزايش بدي

wrongring
23-06-2008, 22:37
1-بهترین درایو صدا برای k810i رو برام معرفی کنید
2-یه سوال>>>>>> اگه با افزایش صدا اکولایرز گوشی رو تا آخر کنم اونوقت چی میشه؟؟؟؟؟

golmohammadi
24-06-2008, 09:10
2-یه سوال>>>>>> اگه با افزایش صدا اکولایرز گوشی رو تا آخر کنم اونوقت چی میشه؟؟؟؟؟

معلومه كه صفحات آخر را مطالعه نكردين
X800 بهترينه البته كمي خش داره اونم وقتي كه ولوم صدا زياده
هيچ اتفاقي نميفته فقط خش دار ميشه صدا

mirzaee20
24-06-2008, 10:01
فيلم بردارش در كل خوب نيست
نور صفحه هم كه نيازي به تعويض درايو نداره
چرا كه به يه پچ ساده هم ميتونستي رنجش را تا 10 تا افزايش بدي
بازم ممنون.

Hadi King
24-06-2008, 14:21

معلومه كه صفحات آخر را مطالعه نكردين
X800 بهترينه البته كمي خش داره اونم وقتي كه ولوم صدا زياده
هيچ اتفاقي نميفته فقط خش دار ميشه صدا
اونقدر هم خش دار نميشه صداش >ol ...
اكولايزر رو هم بالا نبر رو عادي بزار بعد از ريختن اين درايو صدا :20:
اينم لينك درايو صدا ::11:

Shayan_ProStreet
24-06-2008, 21:17
بجر x800 آکوستیکی میخواهم که هم صدای بلندی داشته باشه هم کیفیت خوب و با اکولایزر وصدای بالا هم خرخر نکنه ممنون . (شاید باورتون نشه ولی با x800 من کل n73 music edition رو خوابوندم)

golmohammadi
24-06-2008, 23:47
بجر x800 آکوستیکی میخواهم که هم صدای بلندی داشته باشه هم کیفیت خوب و با اکولایزر وصدای بالا هم خرخر نکنه ممنون . (شاید باورتون نشه ولی با x800 من کل n73 music edition رو خوابوندم)

اينو نصب كن Einshtein_Sound_Mix_v2.07
تو صفحه قبل فكر كنم گذاشتم

Hadi King
25-06-2008, 00:26

درايو صداي عالي هستــــــش امتحانش كردم اسماعيل جون ولي روي گوشي رفيقم حال كرد :31:
اينــــه :

golmohammadi
25-06-2008, 11:46
خوب معلومه كه خوبه
اگه خوب نبود كه نميگفتم بچه ها تست كنيد
اگه قرار بود خودم استفاده كنم خودم ميدونم كدومش بهتره يا نه
واسه همين اينجا گذاشتم تا همگي استفاده كنند
صداي بلندگو بلند و رسا و بدون خش
صداي هندز فري خوب
صداي ايرفون خوب و بدون خش

mirzaee20
25-06-2008, 14:30
خوب معلومه كه خوبه
اگه خوب نبود كه نميگفتم بچه ها تست كنيد
اگه قرار بود خودم استفاده كنم خودم ميدونم كدومش بهتره يا نه
واسه همين اينجا گذاشتم تا همگي استفاده كنند
صداي بلندگو بلند و رسا و بدون خش
صداي هندز فري خوب
صداي ايرفون خوب و بدون خش
به نظر من قابل قیاس با x800 نیست،x800 آنچنان هم صداش خش نداره،اگه اکولایزرشو درست تنظیم کنی،صداش بیسته،تنها عیبش زیر بودن صدا نسبت به صدای سریهای واکمن(w) می باشد که این عیبم همونطور که خودتون گفتین به ماهیت خود اسپیکر برمیگرده. در ضمن صدای اسپیکر x800 از این درایو Einshtein_Sound_Mix_v2.07 بلندتر و بم تر و واضحتره.

mirzaee20
25-06-2008, 14:42
به نظر من x800 رو اگه اکولایزرشو درست تنظیم کنی،خش خش نمیکنه. من خودم x800 رو گذاشتم و اکولایزرشو طوری تنظیم کردم که هیچ خش خشی نمیکنه، به این ترتیب: از چپ به راست: ستون اول(کامل پر:16)، ستون دوم(8)، ستون سوم(12)، ستون چهارم(4)، ستون پنجم(کامل پر:16)

golmohammadi
25-06-2008, 19:27
x800 را به همراه يك فايل آموزشي آپلود كردم
اونجا نوشتم كه اكولاير را بايد چجوري تنظيم كرد تا كيفيت بيشتر باشه

ولي خوب اينيكي هم خوبه اينو اگه اكولايزر را هم تا آخر بزاري بازم خش نداره

Shayan_ProStreet
26-06-2008, 13:06
واقا ممنونم صداش به همون بلندی موند ولی دیگه اصلا خش نداره وصاف صاف شد ممنون .:10:

toliveistodie
26-06-2008, 21:05
x800 را به همراه يك فايل آموزشي آپلود كردم
اونجا نوشتم كه اكولاير را بايد چجوري تنظيم كرد تا كيفيت بيشتر باشه

ولي خوب اينيكي هم خوبه اينو اگه اكولايزر را هم تا آخر بزاري بازم خش نداره
خوب بود.نسبت به بقیه.
اما تو هندز فري صداش خیلی کم بود.

mostafabad2007
27-06-2008, 18:50
چطوری این x800 را به k800i بدی لطفا راهنمایی کنید
بجر x800 آکوستیکی میخواهم که هم صدای بلندی داشته باشه هم کیفیت خوب و با اکولایزر وصدای بالا هم خرخر نکنه ممنون
همینی که شماها دوستان بالا نویشتید رو چطوری به گوشی k800i داده بشه لطفا راهنمایی کنید

golmohammadi
27-06-2008, 21:43

من كه نفهميدم منظورتونو ؟

Hadi King
28-06-2008, 17:49
بجر x800 آکوستیکی میخواهم که هم صدای بلندی داشته باشه هم کیفیت خوب و با اکولایزر وصدای بالا هم خرخر نکنه ممنون
همینی که شماها دوستان بالا نویشتید رو چطوری به گوشی k800i داده بشه لطفا راهنمایی کنید

من كه نفهميدم منظورتونو ؟
مصطفي جان با استفاده از برنامه setool2lite كه يه برنامه هك هستش ميتوني اين درايو صدا رو بريزي روي گوشيت اگه براي اولين بار ميخواي اينكارو كني اين آموزش رو بخون :11:بعد هر سوالي داشتي بپرس

mostafabad2007
29-06-2008, 06:06
اموزشو خوندم از کجا دانلود کنم

hessam_sz
29-06-2008, 08:34

شما بايد بري گوشيتو عوض كني.

golmohammadi
29-06-2008, 16:52
لينك دانلود فكر كنم صفحه قبلي هستش يا صفحات قبلي

شما بايد بري گوشيتو عوض كني.
حسام گوشيو چرا ؟

Hadi King
29-06-2008, 17:29
اينم دو تا درايو براي شما ؟ اكولايزر رو همش بالا نبرين تا خش خش نكنه از اين دو تا بهتر من نديدم :11:

mostafabad2007
29-06-2008, 19:16
خوب خوشکله اینارو با چه برنامه ای به گوشی بدم

Hadi King
29-06-2008, 22:04

خوب خوشکله اینارو با چه برنامه ای به گوشی بدم
مگه تو نگفتي اموزشو خوندم اگه خونده باشي كه بايد فهميده باشي با برنامه اي به نام setool2lite اموزشو يه مرور ديگه اي كن همون جايي كه با سبز نوشته تغييرات در Fs با گزينه فلش و زيرش نوشته :20:
مثال :تعويض اكوستيك يا درايو هاي صدا :46:

mostafabad2007
30-06-2008, 04:10
خوب از کجا setool2lite رو دانلود کنم
برنامه setool2lt v1.07

Hadi King
30-06-2008, 10:49
خوب از کجا setool2lite رو دانلود کنم
برنامه setool2lt v1.07
دوست عزيز حالا چرا 1.7 برو اينجا نگاه كن ورژن جديدش رو گذاشتم !:11:

iman-crystal
30-06-2008, 20:31
سلام
بد بخت شدم! یه فامیلامون از تهران اومد گوشی k800 داشت ما یه زری زدیم گفتم بده درایور دوربینتو عوض کنم.
اون درایوریو انداختم که 35f می کنه دوربینو.ولی تو فیلبرداری یه کم لک مینداخت گفتش برگردونش به حالت عادی منم یه درایور دوربین اوریجینال k800 رو از یکی از تاپیکای سایت گرفتم ریختم توش.حالا دوربین چطور شد؟
تصویرو شطرنجی نشون داد(تو حالت فیلبرداری)رو خودت عکسم یه خورده تاثیر گذاشت.
با توجه به اینکه انجا جاش نیست ولی شرمندتون می شم یه کاری واسه من بکنید
من باید چیکار کنم؟
اینم لوگ identity گوشی

welcome to setool2 lite edition v 1.08
supported DB2010/DB2012 CID49/50/51/52, DB2020 CID49/51/52
Loaded 51 flash descriptors
ChipID:9900,EMP protocol:0301
PHONE IS RED RETAIL PRODUCT
FLASH CID detected:52
Speed:921600
Flash ID check:897E
Flash props sent ok
OTP LOCKED:1 CID:51 PAF:1 IMEI:**************** CERT:RED
FLASH CID:52 COLOR:RED

MAPP CXC article: R1KG001 prgCXC1250210_GENERIC_WI
MAPP CXC version: R1KG001
Language Package:M_EAST_N_AFR
CDA article: CDA102568/6
CDA version: R6A
Default article: cxc1250490
Default version: R1KG001

Operator: 000-00

Elapsed:13 secs.
باید گوشی رو فلش کنم یا فریمویرو دوباره بریزم؟خودم نمی دونم راه حلش چیه؟
اگه میشه زود پست بدید چون می خان برگردن تهران

golmohammadi
30-06-2008, 21:47
سلام
بد بخت شدم! یه فامیلامون از تهران اومد گوشی k800 داشت ما یه زری زدیم گفتم بده درایور دوربینتو عوض کنم.
اون درایوریو انداختم که 35f می کنه دوربینو.ولی تو فیلبرداری یه کم لک مینداخت گفتش برگردونش به حالت عادی منم یه درایور دوربین اوریجینال k800 رو از یکی از تاپیکای سایت گرفتم ریختم توش.حالا دوربین چطور شد؟
تصویرو شطرنجی نشون داد(تو حالت فیلبرداری)رو خودت عکسم یه خورده تاثیر گذاشت.
با توجه به اینکه انجا جاش نیست ولی شرمندتون می شم یه کاری واسه من بکنید
من باید چیکار کنم؟
اینم لوگ identity گوشی

welcome to setool2 lite edition v 1.08
supported DB2010/DB2012 CID49/50/51/52, DB2020 CID49/51/52
Flash ID check:897E
Flash props sent ok
OTP LOCKED:1 CID:51 PAF:1 IMEI:**************** CERT:RED

MAPP CXC article: R1KG001 prgCXC1250210_GENERIC_WI
MAPP CXC version: R1KG001
Language Package:M_EAST_N_AFR
CDA article: CDA102568/6
CDA version: R6A
Default article: cxc1250490
Default version: R1KG001

Operator: 000-00

Elapsed:13 secs.
باید گوشی رو فلش کنم یا فریمویرو دوباره بریزم؟خودم نمی دونم راه حلش چیه؟
اگه میشه زود پست بدید چون می خان برگردن تهران

شما بايد تو كلوپ K800 پست ميداديد
بهتره يه درايو ديگه بريزي احتمال زياد درست ميشه
اگه با تعويض درايو درست نشد بايد فلش بزني

mostafabad2007
01-07-2008, 06:26
هرچی صفحات
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینجا رو گشتم لینک سالم نبود لطفا لینک سالم بدین در ضمن لینک باشه که با دانلود منجر نویسه عدم پشتیبانی چون امدیم تا 90 رفت یک دفعه برق قطع شد حالا بیا درستش کن

golmohammadi
01-07-2008, 09:27
چرا عزيز هست دقت كن
اصلا برو تو صقحه اول كلوپ تبديل K800 به K810 كه در امضاء من هست
همونجا فايل را در 3قسمت آپ كرده بودم
هادي همين لينكها را بهت داد

Hadi King
01-07-2008, 15:57
هرچی صفحات
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینجا رو گشتم لینک سالم نبود لطفا لینک سالم بدین در ضمن لینک باشه که با دانلود منجر نویسه عدم پشتیبانی چون امدیم تا 90 رفت یک دفعه برق قطع شد حالا بیا درستش کن
مصطفي جان لينك ها رو امتحان كردم درست بودن :20:
برق رفتن ديگه دست اداره برقــــــ دست ما نيست كه قطع نشه شما دارين دانلود ميكنين :31:
دانلود كنين انشاالله كه برق نميره:11:

mostafabad2007
03-07-2008, 05:35
اينم دو تا درايو براي شما ؟ اكولايزر رو همش بالا نبرين تا خش خش نكنه از اين دو تا بهتر من نديدم
کد:

کد:

لطفا برای افزایش صدا کمک کنید چون اموزشsetool خوندم گیج شدم هی میگه چطوری فایل زیپ شده درست کنید وبدین به گوشی یک اموزش ساده بدین که این دو تا درایو بریزم و فقط میخوام صداش خوب شه به چیزه دیگهای کار ندارم

Hadi King
03-07-2008, 09:24
اينم دو تا درايو براي شما ؟ اكولايزر رو همش بالا نبرين تا خش خش نكنه از اين دو تا بهتر من نديدم
کد:

کد:

لطفا برای افزایش صدا کمک کنید چون اموزشsetool خوندم گیج شدم هی میگه چطوری فایل زیپ شده درست کنید وبدین به گوشی یک اموزش ساده بدین که این دو تا درایو بریزم و فقط میخوام صداش خوب شه به چیزه دیگهای کار ندارم
دوست عزيز اگه شما متوجه باشين و دو تا درايو ها رو از حالت فشرده در اورده باشي متوجه ميشي كه پوشه تو پوشه هست يعني اول بايد اين ifs پوشه رو درست كني و توي همين پوشه يه پوشه ديگه درست ميكني به نام settings و بازم مثل قبلي يه پوشه ديگه به نام Acoustic حالا فايل ها رو تو اين پوشه ميريزي بعد به عقب و زيپ كردن ifs و ....:11:
پوشه همون : New Folder
براي راحتيت درست كردم همين فايل ها رو بزار تو MISC files ستول و اون بالا فلش رو بزن مدل گوشي هم يادت نره :11:
X800

Einshtein_Sound_Mix_v2

golmohammadi
03-07-2008, 13:14
هادي كارت خيلي درسته
انصافا بايد حداقل همكار ميشدي

Hadi King
03-07-2008, 16:48
هادي كارت خيلي درسته
انصافا بايد حداقل همكار ميشدي
كوچيكتم اسماعيل جون بابا مگه چيكار ميكنم ما در خدمت هستيم :11:

mostafabad2007
05-07-2008, 03:13
کارت عالی بود هادی دمت گرم حالا یک سوال پیش امده برام ایا درحین دادن به گوشی ممکنه خراب بشه یا بسوزه گوشی

mostafabad2007
05-07-2008, 07:24
بچه این عکس رو نگاه کنید ببینید درست زدم طبق این همين فايل ها رو بزار تو MISC files ستول و اون بالا فلش رو بزن مدل گوشي هم يادت نره کار کردم بعد نوار پایین شروع به پر شدن به رنگ سبز کرد منم یه 20 دقیقه وایسادم بعد stop زدم نوشت Abort all operations.
phone pre-boot failed,possible RECOVERY needed.
Elapsed:1096 secs

Hadi King
05-07-2008, 11:02
کارت عالی بود هادی دمت گرم حالا یک سوال پیش امده برام ایا درحین دادن به گوشی ممکنه خراب بشه یا بسوزه گوشی
اگه اون پچ يا درايو مخصوص گوش خودش نباشه خراب ميشه كه با فلش كردن Main تنها درست ميشه ولي سوختن فكر نكنم :21:

بچه این عکس رو نگاه کنید ببینید درست زدم طبق این همين فايل ها رو بزار تو MISC files ستول و اون بالا فلش رو بزن مدل گوشي هم يادت نره کار کردم بعد نوار پایین شروع به پر شدن به رنگ سبز کرد منم یه 20 دقیقه وایسادم بعد stop زدم نوشت Abort all operations.
phone pre-boot failed,possible RECOVERY needed.
Elapsed:1096 secs
شما موقعي كه فلش رو زدين كليد C روي گوشي رو گرفتين و كابل رو وصل كردين اينكارو انجام دادين :11:

hessam_sz
05-07-2008, 20:13
Einshtein_Sound_Mix_v2 آكوستيك خوبيه ولي صداي زنگش خيلي پايينه

golmohammadi
05-07-2008, 22:44

خوب ديگه
فعلا داشته باش
به همراه X800 بهترين درايوها هستند

Hadi King
06-07-2008, 07:54

خوب ديگه
فعلا داشته باش
به همراه X800 بهترين درايوها هستند
برا من خوب بود چون همش با شعر سركار دارم :8:
براي كمي صداي زنگ هم برا من فرقي نكرد چون گوشي من هميشه روي Silent هستش :31:

mostafabad2007
06-07-2008, 08:44
با سلام وقتی این کارو کردم شما موقعي كه فلش رو زدين كليد C روي گوشي رو گرفتين و كابل رو وصل كردين رو گوشی چیزی مینویسه من که زدم فقط نوشت تازمان ارتباط کاربردی usb را قطع نکنید

Hadi King
06-07-2008, 09:59
با سلام وقتی این کارو کردم شما موقعي كه فلش رو زدين كليد C روي گوشي رو گرفتين و كابل رو وصل كردين رو گوشی چیزی مینویسه من که زدم فقط نوشت تازمان ارتباط کاربردی usb را قطع نکنید
براي اينكار شما بايد گوشيتون رو خاموش كنيد بعد اينكارو انجام بديد :35:

mostafabad2007
07-07-2008, 09:16
کسی با تصویر بگه ما چکار کنیم ممنونم

Hadi King
07-07-2008, 10:08
کسی با تصویر بگه ما چکار کنیم ممنونم
مصطفي عزيز شما بعد از اينكار :
و فلش زدن اون زير علامت سيز شروع به پر كردن ميشه و بهت پيغام ميده كه C رو گوشي رو بگير و كابل رو بزن اين عكس :
بعد علامت سيز سري پر ميشه و اين پيغام رو ميده همونجا :
باطري رو در مياري جا ميزني :
بعد كه اين پيغام امدن همه گزينه هاي ستول غيره فعال ميشن و اين دوتا فعال :
بعد كه باطري در اوردي جا زدي اين گزينه بالايي رو ميزني و دوبار C رو ميگيري كابل رو وصل ميكني و اكوستيك شروع به ريختن ميكنه تا تموم شد اين گزينه مياد :
تمام :11: گوشيت بايد خاموش باشه مصطفي :11:

mostafabad2007
07-07-2008, 13:24
مال من تو قسمت سبز که گفتید بعد علامت سيز سري پر ميشه و اين پيغام رو ميده همونجا : باطري رو در مياري جا ميزني : این نمی یاد و روی خط سبزه هی پر میشه و اون پیغام نمیاد در ضمن از seetool1.11 استفاده میکنم

Hadi King
07-07-2008, 16:52
مال من تو قسمت سبز که گفتید بعد علامت سيز سري پر ميشه و اين پيغام رو ميده همونجا : باطري رو در مياري جا ميزني : این نمی یاد و روی خط سبزه هی پر میشه و اون پیغام نمیاد در ضمن از seetool1.11 استفاده میکنم
شما گوشيتو خاموش كن اكوستيك رو سر جاش بزار و فلش رو بزن C رو بگير كابل رو وصل كن
خط سبز هي پر ميشه منتظر باش تا تموم بشه و اين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]علامت برات بياد يعني تمام شد فايل ها روي گوشي ريخته شدن همين اينكارو كن :11:

sajadblog.blogfa
08-07-2008, 11:33
k800 فایل rest نداره

sokote mordab
08-07-2008, 12:49
سلام
من تمام مراحل افزایش صدای گوشی k510 را رفتم در پایان نوشت که
remove from battry phone then it back
من هم باطری را در اوردم و حالا دیگه گوشی روشن نمیشه چه کنم؟
ممنون

Hadi King
08-07-2008, 13:08
سلام
من تمام مراحل افزایش صدای گوشی k510 را رفتم در پایان نوشت که
remove from battry phone then it back
من هم باطری را در اوردم و حالا دیگه گوشی روشن نمیشه چه کنم؟
ممنون
دوست عزيز موقعي كه اين پيغام زد :
اين دو گزينه تو ستول فعال ميشن درسته :
باطري رو در مياري و جا ميزني و READY رو ميزني و C رو ميگيري و كابل رو وصل ميكني برنامه شروع به ريختن اكوستيك ميكنه و در آخر اين پيغام ميده
و تمام كابل رو در مياري يه بار باطري رو هم در مياري جا ميزني و گوشيتو روشن ميكني:11:

USB
13-07-2008, 09:48
من گوشی k800i دارم با این مشخصات آیا میتونم درایور صداشو آپدیت کنم چطوری ؟ فایل های آموش انجمن همه لینک هاش خرابه
welcome to setool2 lite edition v 1.07
supported DB2010/DB2012 CID49/50/51, DB2020 CID49/51/52
OTP LOCKED:1 CID:51 PAF:1 IMEI:XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX CERT:RED
LDR:061201 1314 HANCXC1329129_DB2020_FLASHLOADER_R2A005
Flash ID check:2019
Flash props sent ok