PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سی دی عکس ام تبدیل به سی دی موسیقی شده!!!!

mohamadrezafr
26-08-2007, 02:12
سلام دوستان.
من یک مشکلی داشتم که توی تاپیک های دیگه هرچی گشتم پیدا نشد.
در حقیقت من تا پیش از این به چنین مشکلی برخورد نکرده بودم.
من تعدادی سی دی دارم که حاوی عکس های خیلی مهمی هست و اخیرا که برای استفاده، آن ها رو در دی وی دی درایو لپ تاپ ام قرار دادم کامپیوتر فکر کرد که این یک سی دی خالیه یا خرابه. (دقیق یادم نیست.) ولی این فقط همین یک بار بود و از اون به بعد اون رو به عنوان یک سی دی موزیک می شناسه با یک تراک 1 کیلو بایتی!!! :18: که البته حاوی هیچ چیزی برای گوش دادن نیست!
جالب تر اینه که این اتفاق دقیقا به همین شکل برای حداقل دو تا از سی دی هام که هر دو سی دی های حاوی عکس و فیلم هستند اتفاق افتاده و من هیچ راهی رو پیدا نکردم برای درست کردن اش.
البته بگم که حدس خودم این هست که اشکال از سکتور صفرش باشه. اما اگر این حدس درست باشه راه حل اش چیه؟
فکر می کنید هیچ راهی هست که حدود 1000 تا عکس و 10 دقیقه فیلمی که برای من خیلی خیلی مهمه من دوباره بازیابی بشه؟

Balrog
26-08-2007, 03:00
از زمان رايت اين CDها چه مدت مى‌گذره؟

ghaffar
26-08-2007, 03:10
از نزم افزار IsoBuster یا نرم افزاهای مشابه در زمینه ی بازیابی اطلاعات سی دی استفاده کن به احتمال زیاد جواب میده.هم در سی دی های تو بازار گیر میاد و هم میتونی نسخه ی کرک شده اش رو از اینترنت پیدا کنی.برای خودم یکبار پیش اومده و با IsoBuster کارم راه افتاد.البته من سی دی رو نبسته بودم و بعد از اینکه اطلاعات جدیدی در سی دی رایت کردم اطلاعات اولی پرید :(

mohamadrezafr
26-08-2007, 03:26
از زمان رايت اين CDها چه مدت مى‌گذره؟

از زمان رایت یکی اش یک سال و اون یکی دوسال...

mohamadrezafr
26-08-2007, 03:34
از نزم افزار IsoBuster یا نرم افزاهای مشابه در زمینه ی بازیابی اطلاعات سی دی استفاده کن به احتمال زیاد جواب میده.هم در سی دی های تو بازار گیر میاد و هم میتونی نسخه ی کرک شده اش رو از اینترنت پیدا کنی.برای خودم یکبار پیش اومده و با IsoBuster کارم راه افتاد.البته من سی دی رو نبسته بودم و بعد از اینکه اطلاعات جدیدی در سی دی رایت کردم اطلاعات اولی پرید :(
ممنون از راهنماییت.

نرم افزار دیگه ای که برای این کار (خوندن و باز یابی اطلاعات سی دی ای که سکتور صفرش خرابه) وجود داشته باشه و خیلی خوب کار کنه چی پیشنهاد می کنید؟
نرم افزار "الکل 120%" رو داشتم اما رجیستر نبود و کرک اش رو هم هر چی گشتم پیدا نکردم!
راهی سراغ داری؟

mohamadrezafr
26-08-2007, 03:39
من همین الان دوباره با Isobuster سرچ اش کردم. تا صد در صد رو هم چک کرد اما هیچی نشون نمیده...:41:

ahsanx
26-08-2007, 06:36
دوست عزیز آیا این سیدی قبلا مشکلی نداشته ؟ وقتی که رایتر خرابه و یا در اوایل رایت مشکلی پیش میاد باعث به وجود اومدن این حالت میشه , با

یه سیستم دیگه چک کن و اگه به ویندوز 98 دسترسی داری یه امتحان کن شاید تو 98 مشکل حل بشه . 98 یه بار در یه همچین مشکلی برای من

جواب داده اگه نشد و اگه برنامه های IsoBuster و الکل این سیدیها رو نخونه و نشه از اونها ایمیج بگیری , فکر نمیکنم راه دیگه ای باشه . بازم میگم

با 98 شاید باز بشه موفق باشی

mohamadrezafr
26-08-2007, 14:51
ممنون از پاسخت.
ایران نیستم و بعید می دونم 98 گیر بیارم.
حالا باز هم چک می کنم.
رایتر هم مشکلی نداشته.
به هر حال هنوز هم دارم با همون نرم افزار ها ور می رم باهاش ببینم درست می شه یا نه. امید به خدا.
به هر حال بازم از شما منونم.