PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کممممممممممممممک فوری

bardia7710
25-08-2007, 22:40
سلام
تورو خدا یکی به دادم برسه
من هر مقع یک DVD فیلم میبینم با کامپیوترم به محض اینکه فیلم تموم شه و یا فیلم رو قطع کنم PC هنگ می کنه
ضمنا انواع PLAYER ها رو ریختم هر چی فکر کنید بالغ بر 10 بار WINDOWS عوض کردم و از همه مهم تر به Microsoft زنگ زدم و بعد از 1 ساعت علافی و چک و چونه زدن با یه اپراتور چینی یا شایدم ژاپنی بد لهجه:2: گفتن بهم چون از ایرانی مشکلتو حل نمی کنیم:41:
از اساتید خوهشمندم یه فکری به حال من بکنید

ahsanx
26-08-2007, 06:48
دوست عزیز آیا قبل از نصب ویندوز , درایو ویندوز رو به طور کامل فرمت کردی ? به نظر من برای اینکه مشکل رو پیدا کنی dvd رم رو با یه سیستم

دیگه چک کن اگه با اون هم مشکل داشت ( در صورت داشتن گارانتی ) اونو برای تعمیر به شرکت ببر . شما میتونی کابل dvd رم رو چک کنی و بعد

اگه بازم مشکل داشتی لنز کثیف شده که باید اونو تمیز کنی و اگه باز هم جواب نداد لنز مشکل داره و باید عوض بشه . موفق باشی

bardia7710
26-08-2007, 08:03
دوست عزیز آیا قبل از نصب ویندوز , درایو ویندوز رو به طور کامل فرمت کردی ? به نظر من برای اینکه مشکل رو پیدا کنی dvd رم رو با یه سیستم

دیگه چک کن اگه با اون هم مشکل داشت ( در صورت داشتن گارانتی ) اونو برای تعمیر به شرکت ببر . شما میتونی کابل dvd رم رو چک کنی و بعد

اگه بازم مشکل داشتی لنز کثیف شده که باید اونو تمیز کنی و اگه باز هم جواب نداد لنز مشکل داره و باید عوض بشه . موفق باشی

با سلام
دوست عزیز DVD را تازه خریدم و روی کامپیوتر دیگه هم امتحان شده یه روش دیگه بی زحمت
مرسی

vandu
26-08-2007, 09:44
احتمالا مشکل از پاور سیستم باشه که نمیتونه فشار یه Dvd-ram جدید رو تحمل کنه و مواقعی مثل باز یا بسته شدن درایو (که نیروی مکانیکی بیشتری رو میخواد) باعث هنگ کردن سیستم میشه...

Aminzikzak
26-08-2007, 13:49
جدا شما به ماکروسافت زنگ زدی؟
مردم چه کارا که نمیکنن ...!!!

خب عزیز سیستم عامل 500 تومنی این مشکلات رو هم داره ...
ولی بازم شک دارم از ویندوز باشه... مشخصات سیستمتو بگو شاید تا دوستان بهتر بتونن نظر بدن.

ممنون.