PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان کمکم کنید ببینم باید چکار کنم یکسری مشکلات تو سیم کارت ایرانسل برام پیش اومده

Ship Storm
25-08-2007, 20:00
دوستان سلام
امروز یه 5 روزی میگذره از روزی که یه سیم کارت ایرانسل خریدیم بعدش اومدم با شماره 138 پیگیری کنم ببینم سیم کارت هدیمون کی میاد حواسم نبود به جای 138 زدم 130 بعدش یه پیغام اومد که نوشته بود:
مشترک گرامی درخواست شما برای کنترل حساب اینترنتی(E-care) دریافت شدرمز ورود طی هفت روز از طریق پیام کوتاه ارسال میشود
حالا میخواستم ببینم ایا این کاری که من به اشتباه انجام دادم هزینه ای رو برام در برداره اگه داره چقدره و چجوری میشه غیر فعالش کرد؟ اگه نداره اصلا این چی هست که قراره فعال بشه؟
یه سوال دیگه هم داشتم:
روز دومی که سیم کارت رو نصب کرده بودم باهاش هم SMS زده بودم و هم تماس گرفته بودم دیدم یه SMS از ایرانسل برام اومد که نوشته بودثبت نام شما تکمیل نشده استبا تکمیل ثبت نام سیم کارت هدیه به شما تعلق میگیردبرای ثبت نام به محل خرید
سیم کارت مراجعهفرمایید. بعدش به مغازه یارو زنگ زدم یارو گفتش این برای همه میاد مشکلی نداره ما هم گفتیم لابد مشکلی نیستش دیگه تا لمروز که یکی به ما گفت شمارت رو به 138 بفرست بهت میگه سیم کارت هدیت تو کدوم مرحلست ما هم زدیم و برامون یه SMS از ایرانسل اومد که نوشته بود:
شماره صحیح نیست یا واجد شرایط نیستیدجهت دریافت باید سیم کارت را در زمان مقرر فعال و ثبت نام را تکمیل کنید
خب دوستان عزیز ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که ببینم چکار باید بکنم
لطف کنید به هر دوسوالم هم پاسخ بدید.
ممنون و باتشکر

Maziar_69
25-08-2007, 20:23
دوستان سلام
امروز یه 5 روزی میگذره از روزی که یه سیم کارت ایرانسل خریدیم بعدش اومدم با شماره 138 پیگیری کنم ببینم سیم کارت هدیمون کی میاد حواسم نبود به جای 138 زدم 130 بعدش یه پیغام اومد که نوشته بود:
مشترک گرامی درخواست شما برای کنترل حساب اینترنتی(E-care) دریافت شدرمز ورود طی هفت روز از طریق پیام کوتاه ارسال میشود
حالا میخواستم ببینم ایا این کاری که من به اشتباه انجام دادم هزینه ای رو برام در برداره اگه داره چقدره و چجوری میشه غیر فعالش کرد؟ اگه نداره اصلا این چی هست که قراره فعال بشه؟
یه سوال دیگه هم داشتم:
روز دومی که سیم کارت رو نصب کرده بودم باهاش هم SMS زده بودم و هم تماس گرفته بودم دیدم یه SMS از ایرانسل برام اومد که نوشته بودثبت نام شما تکمیل نشده استبا تکمیل ثبت نام سیم کارت هدیه به شما تعلق میگیردبرای ثبت نام به محل خرید
سیم کارت مراجعهفرمایید. بعدش به مغازه یارو زنگ زدم یارو گفتش این برای همه میاد مشکلی نداره ما هم گفتیم لابد مشکلی نیستش دیگه تا لمروز که یکی به ما گفت شمارت رو به 138 بفرست بهت میگه سیم کارت هدیت تو کدوم مرحلست ما هم زدیم و برامون یه SMS از ایرانسل اومد که نوشته بود:
شماره صحیح نیست یا واجد شرایط نیستیدجهت دریافت باید سیم کارت را در زمان مقرر فعال و ثبت نام را تکمیل کنید
خب دوستان عزیز ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که ببینم چکار باید بکنم
لطف کنید به هر دوسوالم هم پاسخ بدید.
ممنون و باتشکر

اون e-care یعنی کنترل حساب اینترنتی که میتونی از تو سایت ایرانسل ببینیش. هیچ هزینه ای نداره و توضیحاتش مفصله که از تو سایت ایرانسل قابل مشاهدست.
در ضمن اگه بخوای میتونی با 120 تماس بگیری تا ثبت نامت تکمیل بشه.

Ship Storm
25-08-2007, 20:27
اون e-care یعنی کنترل حساب اینترنتی که میتونی از تو سایت ایرانسل ببینیش. هیچ هزینه ای نداره و توضیحاتش مفصله که از تو سایت ایرانسل قابل مشاهدست.
در ضمن اگه بخوای میتونی با 120 تماس بگیری تا ثبت نامت تکمیل بشه.

خیالم رو راحت کردی گفتم الانه که بزنه شونصد هزار تومن از اعتبار شما کم شد. پس اون هزینه ای نداره
ممنون راستی این 120 چیه؟

Ship Storm
25-08-2007, 20:33
آقا زنگ زدم گفت فعاله مشکلی نیست 23 روز دیگه دستت میرسه

pillx
25-08-2007, 20:39
Ship Storm جان شما که به قول معروف آخر فروم باز هستید چرا؟؟

کلیه بحث های ایرانسل در این تایپیک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
25-08-2007, 20:43
Ship Storm جان شما که به قول معروف آخر فروم باز هستید چرا؟؟

کلیه بحث های ایرانسل در این تایپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله :41:چی بگم شرمنده ام :41: خواستم سریع تر به جواب برسم :8:
که خداروشکر رسیدم:27:

Ship Storm
25-08-2007, 20:49
من هنوز به این یه تیکه مشکوکم یه کم مشکوک میزنه کسی 100% میدونه که این هزینه ای رو در برنداره:
===
===

Maziar_69
26-08-2007, 00:40
من هنوز به این یه تیکه مشکوکم یه کم مشکوک میزنه کسی 100% میدونه که این هزینه ای رو در برنداره:
===
===

ببین شما خودتو داری عذاب میدی. برو به :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اونجا همه چیز رو نوشته.