PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ::: مواجهه با يه مشكل بد - به من كمك كنيد :::

masoud908
25-08-2007, 19:32
سلام::20:
من امروز بعد 20 روز كاممپيوترم با نود32 اسكن كردم بعد ديدم كلي ويروس جيفو و ...هست..اولش حواسم نبود هر ويروسي كه نشون ميداد ديليت ميزدم ...براي همين الان وقتي اكثر فايل هاي اجرايي ميخوام باز كنم با اين پيغام روبه رو ميشم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط نگيد كه ويندوزت عوض كن...چون كه امكان نداره...درايو C و بقيه درايو ها فول هست...كامپيوترم كه ماله خود خودم نيست كه بعضي فايل ها رو پاك كنم..بدبختي ديگه...هارد 40 گيگ.رم 128.سي پي يو 433 مگاهرتز!!!!
رو دست كامپيوترمون كامپيوتر نيومده:21:

Mr.Lover
25-08-2007, 19:40
سلام
تجربه ای که خودم با این ویروس داشتم (win32.Jefoo.A) می گه که تمام فایل های اجرایی صدمه می بینند شما بعد از اتمام اسکن با آنتی ویروس مجبوری دوباره نرم افزار های آسیب دیده رو نصب کنی.
ولی بنظرم احتیاجی به نصب مجدد ویندوز نباشه!

masoud908
25-08-2007, 19:48
سلام
تجربه ای که خودم با این ویروس داشتم (win32.Jefoo.A) می گه که تمام فایل های اجرایی صدمه می بینند شما بعد از اتمام اسکن با آنتی ویروس مجبوری دوباره نرم افزار های آسیب دیده رو نصب کنی.
ولی بنظرم احتیاجی به نصب مجدد ویندوز نباشه!
عزيز اخه بدبختي اينه كه موقعي كه ميخوام دوباره نصب كنم هم همين پيغام ميده...

Farahmand Farshidy
25-08-2007, 19:50
سلام مسعود جان!!:11::11:

خب، معلومه که چی کاری انجام دادی. به نظر من از فایل های exe ات که خراب شده اند، بیخیال باش!!:13:

آن دسته از فایهایت را که میدانی سالم اند، در هارد، سی دی و یا فلش هر کدامش که برایت آسانتر است، کپی کن و کامپیوترت را هم یه اسکن جانانه کن!!

آلان راه دیگری بنظرم نمیرسد. فردا اگر بنظرم رسید، در جریان میگزارمت.:46:

مؤفق باشی دوست عزیز!!
فرهمنــــــــــــــــــــ ـــــــــد

masoud908
25-08-2007, 19:56
سلام مسعود جان!!:11::11:

خب، معلومه که چی کاری انجام دادی. به نظر من از فایل های exe ات که خراب شده اند، بیخیال باش!!:13:

آن دسته از فایهایت را که میدانی سالم اند، در هارد، سی دی و یا فلش هر کدامش که برایت آسانتر است، کپی کن و کامپیوترت را هم یه اسکن جانانه کن!!

آلان راه دیگری بنظرم نمیرسد. فردا اگر بنظرم رسید، در جریان میگزارمت.:46:

مؤفق باشی دوست عزیز!!
فرهمنــــــــــــــــــــ ـــــــــد
سلام عزيز:
ممنون از كمكت..يعني اون فايل ها هم خراب شدند؟اون طوري كه بدبختم!

Freddy
25-08-2007, 20:38
ببین اون برنامه هارو ریموو کن بعد دوباره نصب کن ببین درست میشه؟
راستی قبلش برو به قسمت Quarantine ناد 32 و همه فایل هارو دیلیت کن .

masoud908
25-08-2007, 20:44
ببین اون برنامه هارو ریموو کن بعد دوباره نصب کن ببین درست میشه؟
راستی قبلش برو به قسمت Quarantine ناد 32 و همه فایل هارو دیلیت کن .
امروز كه ديگه وقت نميشه...من الان بايد جاي خودم بدم داداشم!!!«بدبختي ديگه»
فردا امتحان ميكنم..اميدوارم درست شه...

saviss
25-08-2007, 22:15
مسعودجان :11:
سلام
نسخه ی کرک شده اش رو داری؟
=========
قربان تو
ساویس

ahsanx
26-08-2007, 06:58
همونطور که دوستان گفتن این مشکل مربوط میشه به ویروس ( win32.Jefoo.A ) . شما موقع استفاده از آنتی ویروس فایلهای آلوده رو delete

کردی . من هم قبلا این مشکل رو داشتم ولی موقعی که آنتی ویروس فایلهای آلوده رو پیدا میکرد قابلیت ( کلین ) داشت . شاید همونطور که جناب

saviss گفتن آنتی ویروس نود 32 شما مشکل داشته یا کرک نبوده . در هر صورت اگه اونها رو delete کردی راهی نداره چون همه فایلهایی که آلوده

میشن , یا فایلهای نصب exe هستن و یا آیکن اصلی برنامه که شما همه اونها رو پاک کردی .

masoud908
26-08-2007, 09:21
مسعودجان :11:
سلام
نسخه ی کرک شده اش رو داری؟
=========
قربان تو
ساویس
سلام saviss جان:
اره ...حواسم نبود اول..گزينه كلين نميزدم بعد تازه يادم افتاد ...!

masoud908
26-08-2007, 09:24
همونطور که دوستان گفتن این مشکل مربوط میشه به ویروس ( win32.Jefoo.A ) . شما موقع استفاده از آنتی ویروس فایلهای آلوده رو delete

کردی . من هم قبلا این مشکل رو داشتم ولی موقعی که آنتی ویروس فایلهای آلوده رو پیدا میکرد قابلیت ( کلین ) داشت . شاید همونطور که جناب

saviss گفتن آنتی ویروس نود 32 شما مشکل داشته یا کرک نبوده . در هر صورت اگه اونها رو delete کردی راهی نداره چون همه فایلهایی که آلوده

میشن , یا فایلهای نصب exe هستن و یا آیکن اصلی برنامه که شما همه اونها رو پاک کردی .
اخه حالا اگر فايل هايي كه در درايو C بودن كه اجرا نميشدن يه چيزي چون بعضي هاش پاك كردم ولي من اصلا فايل هاي درايو d رو پاك نكردم ...

Farahmand Farshidy
26-08-2007, 16:58
سلام مجدد!!

يعني اون فايل ها هم خراب شدند؟اون طوري كه بدبختم!

ببین مسعود جان اگر فعلا احساس میکنی که سیستمت دیگر ویروس ندارد و همه ویروس ها پاک شده اند اما باز هم بروی فایل های exe کلیک میکنی و آنها ارور میدند و یا اجرا نمیشوند، بدان که ویروس لطفش را نصیبت کرده و فایل هایت آسیب دیده اند که به نظر من دیگر قابل استفاده نمیباشند. فقط کوشش کن که فایل های را که از دید ویروس پنهان مانده اند جای دیگری مخفی کنی و یا هم آنها را با یکی از برنامه های فشرده ساز به شکل Zip در بیاری که در اینصورت اگر ویروس در کامپیوترت موجود باشد، نمیتواند به آنها آسیب برساند.

راه دیگری بنظرم نمی آید.

مؤفق باشی!!
فرهمنــــــــــد

masoud908
26-08-2007, 17:15
سلام مجدد!!

ببین مسعود جان اگر فعلا احساس میکنی که سیستمت دیگر ویروس ندارد و همه ویروس ها پاک شده اند اما باز هم بروی فایل های exe کلیک میکنی و آنها ارور میدند و یا اجرا نمیشوند، بدان که ویروس لطفش را نصیبت کرده و فایل هایت آسیب دیده اند که به نظر من دیگر قابل استفاده نمیباشند. فقط کوشش کن که فایل های را که از دید ویروس پنهان مانده اند جای دیگری مخفی کنی و یا هم آنها را با یکی از برنامه های فشرده ساز به شکل Zip در بیاری که در اینصورت اگر ویروس در کامپیوترت موجود باشد، نمیتواند به آنها آسیب برساند.

راه دیگری بنظرم نمی آید.

مؤفق باشی!!
فرهمنــــــــــد
لعنت بر جيفو!
تلفات زيادي به بار اورده...
ممنون از راهنماييت عزيز...

Farahmand Farshidy
26-08-2007, 17:27
خواهش میکنم مسعود جان!

موفق باشــــــــــــــــــــــ ـی!
فرهمنــــــــــــــــــــ ـــــــــــد!

masoud908
26-08-2007, 17:29
خواهش میکنم مسعود جان!

موفق باشــــــــــــــــــــــ ـی!
فرهمنــــــــــــــــــــ ـــــــــــد!
همچنين...خيلي گلي...

ahsanx
27-08-2007, 04:47
اخه حالا اگر فايل هايي كه در درايو C بودن كه اجرا نميشدن يه چيزي چون بعضي هاش پاك كردم ولي من اصلا فايل هاي درايو d رو پاك نكردم ...

دوست عزیز من تجربه این ویروس رو دارم و همین بلا سر من هم اومده . یه بار این ویروس فایل اجرای نود32 من رو هم آلوده کرده بود به اینصورت

که نود 32 اجرا نمیشد و اگر هم با استارت ویندوز اجرا میشد دیگه نمیتونست کاری انجام بده و ویروسی رو شناسایی کنه شاید برای شما هم چنین

مشکلی باشه یا دوباره بعد از پاکسازی با نود 32 سیستم شما آلوده شده باشه