PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست فارسي ساز

CyrusTheGreat
25-08-2007, 17:52
آيا از دوستان ميتواند فارسي سازي براي ويندوز XP 64 bit Edition براي دانلود قرار بدهد ممنون...

Jalal
25-08-2007, 22:01
فرقی نمیکنه

فعال کردن فارسی نويسی در ويندوز XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CyrusTheGreat
26-08-2007, 02:29
من پيش از تست كردن اين پست را قرار ندادم دوست من يا حد اقل پارسى سازى كه من مورد استفاده قرار دادم جواب مطلوب نداد
اگر پارسى سازى كه با هر دو ويندوز در محيط اينترنت ]شنايى داريد ممنون ميشوم لينك بدهيد

Persian.Boy
26-08-2007, 03:16
من پيش از تست كردن اين پست را قرار ندادم دوست من يا حد اقل پارسى سازى كه من مورد استفاده قرار دادم جواب مطلوب نداد
اگر پارسى سازى كه با هر دو ويندوز در محيط اينترنت ]شنايى داريد ممنون ميشوم لينك بدهيد

دوست عزیز منظور تون رو یکم توضیح بدید.

پارسی ساز >> یعنی برنامه ای که بشه باهاش برنامه دیگه ای رو فارسی کرد. مثلا منوهاش و همه قسمت های برنامه

فارسی میشن.

فارسی نویس >> یعنی برنامه ای که بشه باهاش در محیط های گرافیکی فارسی نوشت.

حالا شما فرسی ساز میخواین یا فارسی نویس؟

CyrusTheGreat
26-08-2007, 16:05
نه اصلا نيازي به فارسي شدن منوها ندارم فقط ميخوام كه فارسي تايپ كنم مثلا در حال حاظر مهدي را به صورت ي‌د‌ه‌م مينويسد و من ميخواهم اين مشكل در ويندوز حل شود از راههايي كه در بالا و توسط پي‌دي‌اف توضيح داديد استفاده كرده بودم اما هنگامي كه زبان فارسي را اضافه ميكنم و تاييد را ميزنم ارور ميدهد. خيلي ممنون ميشوم اگر راهي پيشنهاد كنيد چرا كه كار من به گونه‌ايست كه خيلي بهتر است از ويندوز 64 بيتي استفاده كنم.
با تشكر