PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش

mehdiney navaz
25-08-2007, 16:11
سلام من میخوام یه فلش به این سبک درست کنم .مبتدی مبتدی هستم .تا اونجا فهمیدم که با فارسی نویس باید متن رو نوشت و لی چطور رو عکس پیاده کرد رو نمیدونم اهنگ و تایم رو چطور بزارم .من یه فلش به این صورت قصد دارم درست کنم .چطوری و کجا اپلود میشه که پاک نشه چون من این فلش رو 3 سال پیش دیدم .هنوز تو نت باقی مونده .ممنون میشم راهنمایی کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdiney navaz
30-08-2007, 20:02
حداقل بگید این فلشه یا فیلمه ؟ چطور اپلودش میکنند
با چه بر نامه ای میسازندش ؟
بقیشو خودم میرم یه جورایی پیدا میکنم
help me

SIMON137
31-08-2007, 14:50
سلام دوستان

من یک مشکلی داشتم.

می خواستم ببینم چطوری یک کلید برای قطع و وصل انیمیشنم بذارم به صورتی که وقتی روی کلید پلی می ری

و بعد از کلیک انیمیشین پخش بشه و بلافاصله پس از کلیک شما اون کلید تبدیل به استاپ یا پایوز بشه و وقتی روش

کلیک می کنی انیمیشن وایسه و بعد اون تبدیل به به پلی و.... به همین صورت تا آخر...

لطفا خیلی سریع بگی از چه نوع اکشنی استفاده کنم و چجوری...

شدیدا نیاز دارم تا آخر این روز...

SIMON137
31-08-2007, 14:52
با چه بر نامه ای میسازندش ؟
بقیشو خودم میرم یه جورایی پیدا میکنم
help me

این بی شک فلشه و با برنامه ی فلش ساخته میشه...

از یک سایت برای آپلود کثل راپیدشیر استفاده میکنند.کدش رو روی بخش کننده ی فاش با فرمت html قرار می دهند و آن را در وب می گذارند.

flashman
01-09-2007, 10:50
سلام دوسته من

دوسته عزیز این آدرس که شما دادین یه فایل فلشه .

چطوری و کجا اپلود میشه که پاک نشه چون من این فلش رو 3 سال پیش دیدم .هنوز تو نت باقی مونده

دوسته عزیز من مدت هاست که از persiangig استفاده می کنم . کارش خیلی خوبه .

سلام من میخوام یه فلش به این سبک درست کنم .مبتدی مبتدی هستم .تا اونجا فهمیدم که با فارسی نویس باید متن رو نوشت و لی چطور رو عکس پیاده کرد رو نمیدونم اهنگ و تایم رو چطور بزارم .من یه فلش به این صورت قصد دارم درست کنم

دوسته عزیز سوالاتتونو به صورت مجزا در چند تاپیک مطرح کنید تا دوستان دیگه هم بتونن جوابتونو بدن

می خواستم ببینم چطوری یک کلید برای قطع و وصل انیمیشنم بذارم به صورتی که وقتی روی کلید پلی می ری

و بعد از کلیک انیمیشین پخش بشه و بلافاصله پس از کلیک شما اون کلید تبدیل به استاپ یا پایوز بشه و وقتی روش

کلیک می کنی انیمیشن وایسه و بعد اون تبدیل به به پلی و.... به همین صورت تا آخر...

دوسته من فکر کنم این لینک به دردتون بخوره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با حجم 10 KB

موفق باشی