PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این بازیها چرا تو گوشی اجرا نمیشن؟

tazkare
24-08-2007, 17:56
من یه سری بازی دانلود کردم برای گوشیم (w700 ) که به صورت زیپ و وقتی باز میکنم داخلش یه سری مواردی هست که نوشته a class b class و الی اخر که هر کدوم رو توگوشی میریزم اجرا نمیکنه لطفا راهنماییم کنید

arash66_2m
24-08-2007, 19:20
من یه سری بازی دانلود کردم برای گوشیم (w700 ) که به صورت زیپ و وقتی باز میکنم داخلش یه سری مواردی هست که نوشته a class b class و الی اخر که هر کدوم رو توگوشی میریزم اجرا نمیکنه لطفا راهنماییم کنید

سلام.
اولا اگه فایلی که دریافت می کنی zip باشه که وقتی باز می کنی از اون چیزهایی که میگی میاد که اشکالی نداره ولی اشتباه شما برادر عزیر در نحوه ریختنش در گوشی هست که شما باید خود فایل رو تو گوشی خودتون بریزید نه اینکه فایل رو باز کنی سپس یک یک اونارو تو گوشی خودت بریزی که.
در ضمن پسوند فایلی که دانلود کردی باید jar باشه. در غیر اینصورت موارد گفته شده بالا صدق نمی کنه.

FreeMagic
25-08-2007, 00:42
آرش جان نصفه نیمه درست گفتن
احتمالا WinZip یا WinRar روی کامپیوتر شما نصب بوده و این دو برنامه فایل های JAR رو میشناسند و میشه توی کامپیوتر اونا رو Unzip کرد که این کار اشتباهی
اون فایل Jar رو باید مستقیما ریخت توی کامپیوتر
برای اینکه کمتر اشتباه کنی موقعی که یکی از دو برنامه بالا رو نصب می کنی در انتهای کار لیست فایل هایی رو که می تونه پشتیبانی کنه رو نوشته و تیک همه رو زده، تو می تونی تیک گزینه JAR رو بزنی که برنامه اون رو نشناسه و کمتر اشتباه کنی

tazkare
25-08-2007, 12:39
arash66_2mسلام.
اولا اگه فایلی که دریافت می کنی zip باشه که وقتی باز می کنی از اون چیزهایی که میگی میاد که اشکالی نداره ولی اشتباه شما برادر عزیر در نحوه ریختنش در گوشی هست که شما باید خود فایل رو تو گوشی خودتون بریزید نه اینکه فایل رو باز کنی سپس یک یک اونارو تو گوشی خودت بریزی که.
در ضمن پسوند فایلی که دانلود کردی باید jar باشه. در غیر اینصورت موارد گفته شده بالا صدق نمی کنه.[/QUOTE]

برادر!!!!!!!!!!
از راهنماییت ممنونم
آخه مگه گوشی فایل زیپ رو اجرا میکنه ؟ فکر نکنم

arash66_2m
25-08-2007, 16:10
arash66_2mسلام.
در ضمن پسوند فایلی که دانلود کردی باید jar باشه. در غیر اینصورت موارد گفته شده بالا صدق نمی کنه.

برادر!!!!!!!!!!
از راهنماییت ممنونم
آخه مگه گوشی فایل زیپ رو اجرا میکنه ؟ فکر نکنم[/QUOTE]

باز می کنه ولی zip از نوع jar رو.
امیدوارم متوجه شده باشی.
در ضمن اگه فایل zip باشه و وقتی که باز کردی به فایل از نوعی که گفتم باشه اونو باید تو گوشی خودت بریزی.

tazkare
27-08-2007, 12:14
من بازیهارو به صورت زیپ ریختم داخل گوشی اما بازم نشناختشون وقتی هم باز کردم jar نبود. من یکی از اون بازی ها رو گذاشتم اینجا میشه لطف کنی ببینی و بهم بگی متشکرم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arash66_2m
30-08-2007, 07:27
من بازیهارو به صورت زیپ ریختم داخل گوشی اما بازم نشناختشون وقتی هم باز کردم jar نبود. من یکی از اون بازی ها رو گذاشتم اینجا میشه لطف کنی ببینی و بهم بگی متشکرم

این فایلی که گذاشته بودید رو من دانلود کردم. اصلا این که بازی نیست. اگه دنبال بازی برای گوشی خودتون میگرید. به این جا یه سری بزنید.

pouria007
31-08-2007, 15:51
بابا چرا چرت و پرت تحویل این میدید
یه راه حل کوچولوی ساده داره پسوند فایل زیپ رو به jar باید تغییر بدید

FreeMagic
02-09-2007, 02:05

نیازی به تبدیل فایل نداره
اگه JAR بود که همون رو استفاده کنه اگه Zip یا Rar بود اون رو Unzip کنه تا به فایل JAR برسه

arash66_2m
02-09-2007, 06:27

آخه برادر خوبم. مشکل این جاست اون فایلی که دوستمون گذاشته بودند تا ببینه چرا نمی تونه به گوشی بریزه اصلا به گوشی بخور نیست که نیست این از این...
من گفتم که اگه jar باشه که هیچ همین طوری میزی تو گوشی.
ولی اگه zip باشه با می کنه فایل jar میاد بیرون بازم مثل 0.5 قدم بالایی من میشه.
حرف این پایینی من هم میتونه کارساز باشه((همونه))

اگه JAR بود که همون رو استفاده کنه اگه Zip یا Rar بود اون رو Unzip کنه تا به فایل JAR برسه

pouria007
03-09-2007, 17:12

آخه برادر خوبم. مشکل این جاست اون فایلی که دوستمون گذاشته بودند تا ببینه چرا نمی تونه به گوشی بریزه اصلا به گوشی بخور نیست که نیست این از این...
من گفتم که اگه jar باشه که هیچ همین طوری میزی تو گوشی.
ولی اگه zip باشه با می کنه فایل jar میاد بیرون بازم مثل 0.5 قدم بالایی من میشه.
حرف این پایینی من هم میتونه کارساز باشه((همونه))

فرمایش شما دو تا متین
ولی منظورم یه چیز دیگه بود
1- احتمال داره فایل واقعا jar بوده ولی به zip تغییرش دادن(پسوندش نه فرمتش)
2- نوع فایل zip برای ویندوز بوده نه برای داس که گوشی میخونه

pouria007
03-09-2007, 17:13
اصلاً یه دونه از اینا رو بزارین تا براتون درستش کنم تا بدونید که راست میگم
چطوره؟

arash66_2m
03-09-2007, 22:25
اصلاً یه دونه از اینا رو بزارین تا براتون درستش کنم تا بدونید که راست میگم
چطوره؟

تایید میشه.
بزارید ببینیم اصلا چی به چیه!:13:

tazkare
04-09-2007, 02:10
سلام
ولی من از اونجایی که داشتم دانلود میکردم نوشته بود بازیهای موبایل بازی فیفا و بازی موش وپنیر و از این چیزا نوشته بود که دانود کردم

tazkare
04-09-2007, 02:15
اینم بازی موش و پنیرش

FreeMagic
04-09-2007, 03:11
برای این یکی باید Zip آخرش رو به Jar تبدیل کرد

pouria007
04-09-2007, 14:34

دیدین گفتم؟
بعضی از این هاست ها نمیزارن فایل jar آپلود کنیم بنابراین مجورید پسوند فایل رو عوض کنید یا zip کنید
که کسی که این فایل ها رو آپلود کرده اولی رو ترجیح داده در صورتی که دومی بهتره

pouria007
04-09-2007, 14:38
همین فایل موش و پنیر رو پسوندشو به jar تغییر بدین بریزین تو گوشی حالشو ببرین امتحان کردم

aslanaslan
05-09-2007, 11:19
هر نرم افزار جاوایی دارای عده ای فایل که به نام های b class و c class و غیره به اضافه فولدر Meta-inf می باشد... این ها در فیل Zip به فرمت .jar قرار دارند. که باید همین طوری بریزی تو گوشی...

majid_king69
05-09-2007, 12:17
همین فایل موش و پنیر رو پسوندشو به jar تغییر بدین بریزین تو گوشی حالشو ببرین امتحان کردم

آره همینجوریش کردم کار کرد

tazkare
05-09-2007, 16:59

یعنی چی؟ احتیاج به نرم افزار تبدیل داره؟ میشه کامل توضیح بدید.

FreeMagic
06-09-2007, 04:12
یعنی چی؟ احتیاج به نرم افزار تبدیل داره؟ میشه کامل توضیح بدید.

نه
از توی My Computer از منوی Tools گزینه Folder Option رو انتخاب کن
از پنجره ای که باز میشه قسمت View رو انتخاب کن
در حالت پیش فرض تیک گزینه Hide extensions for known file types زدست
اگه این تیک رو برداری ویندوز پسوند فایل ها رو هم نشون میده اونوقت با انتخاب فایل و کلید F2 یا راست کلیک و Rename کردن سه حرف آخر اون رو از Zip به JAR تبدیل کن
اونوقت میتونی از همون مسیری که گفتم دوباره اون تیک رو بزنی که پسوند هارو نشون نده

tazkare
07-09-2007, 00:36
عجب داستان بلندی شدا !!!!
مشکل شد دوتا!
منویTools گزینه Folder Option نداره.یه Folder Option تو نوار افزار هست (عکس یه فولدر که تیک روش داره) اونم که View نداره
واقعا شرمنده حل نمیشه دیگه من چه کنم

arash66_2m
07-09-2007, 07:34
به نظر من اگه شما برید تمامی چیزهایی که می خوای دانلود کنی رو از این سایت بردارید نه تنها به مشکی بر نمی خوید بلکه خیلی راحت می تونی تو گوشی خودتون بندازی.
در این سایت پس از انتخاب نوع گوشی و سپس انتخاب مدل گوشی صفحه ی میاد که در سمت راست مثلا نوشته Games&software n95 (مثلا برای گوشی n95) که اونجا چیزی که شما می خوای رو انتخاب و بعدش دانلود......................... تمام.

و روشی برای رفتن به قسمت خاصی نیست مثل یه سایت معمولی هست.
اینم آدرس.

این خوبه.

pouria007
07-09-2007, 09:05
عجب داستان بلندی شدا !!!!
مشکل شد دوتا!
منویTools گزینه Folder Option نداره.یه Folder Option تو نوار افزار هست (عکس یه فولدر که تیک روش داره) اونم که View نداره
واقعا شرمنده حل نمیشه دیگه من چه کنم

داداش بیخیال شو

tazkare
07-09-2007, 12:09
خسته شدین چه زود؟
باشه سعی میکنم خودم حلش کنم به هر حال از راهنماییتون خیلی خیلی ممنونم

pouria007
07-09-2007, 12:12
خسته شدین چه زود؟
باشه سعی میکنم خودم حلش کنم به هر حال از راهنماییتون خیلی خیلی ممنونم

قابل نداشت....

pouria007
07-09-2007, 12:14
خوووووووووووووووب بید؟

tazkare
07-09-2007, 12:25
خوب بود اما آخرش درست که نشد.کلی از اینا دانلود کردم و از بازیهای گوشیمم خسته شدم.

tazkare
07-09-2007, 12:33
به نظر من اگه شما برید تمامی چیزهایی که می خوای دانلود کنی رو از این سایت بردارید نه تنها به مشکی بر نمی خوید بلکه خیلی راحت می تونی تو گوشی خودتون بندازی.
در این سایت پس از انتخاب نوع گوشی و سپس انتخاب مدل گوشی صفحه ی میاد که در سمت راست مثلا نوشته Games&software n95 (مثلا برای گوشی n95) که اونجا چیزی که شما می خوای رو انتخاب و بعدش دانلود......................... تمام.

و روشی برای رفتن به قسمت خاصی نیست مثل یه سایت معمولی هست.
اینم آدرس.

این خوبه.

به سایت پیشنهادی شما هم سر زدم

arash66_2m
07-09-2007, 12:53
به سایت پیشنهادی شما هم سر زدم

اگه از این سایت دانلود کنی دیگه فکر نمی کنم مشکلی داشته باشی.

tazkare
07-09-2007, 13:08
حالا دیدی این مشکل دست از سرم بر نمیداره
از اون سایت که گفتید هم دانلود کردم اما اونم همینطوری شد مثل قبلیا
فکر کنممشکل اساسیه

tazkare
09-09-2007, 00:08
فهمیدم که کامپیوترم ویروس داره و فولدر ابشن نداره اونو با کمک همین سایت درستش کردم. بعد هم طبق فرمایش شما پسوندشونو عوض کردم حالا به پاس راهنماییتون چون میدونم need for speed دوست دارین براتون میذارمش البته میدونید که باید چیکار کنید تا استفادش کنید اگر نه یادتون بدم!!!!!

tazkare
09-09-2007, 00:12
امان از حواس پرت
یادم رفت بازی رو بذارم.
اینم بازی

pouria007
09-09-2007, 08:31
امان از حواس پرت
یادم رفت بازی رو بذارم.
اینم بازی
کد:

این که carbon خودمونه؟
نمیخوام دلتو بشکنم من اینو پارسال تمومش کردم ولی این موش و پنیر جدید بود واسم

arash66_2m
10-09-2007, 21:43
اینو داشته باش شاید مشکل شما حل شد.

آموزش نصب برنامه و بازی و تم بر روی گوشی های سونی اریکسون

برای این کار شما ابتدا فایل رو از دانلود کنید و بعد به وسیله برنامه Win RAR در کامپیوتر ، اون رو از حالت RAR یا فشرده خارج کنید و بعد در داخل دایرکتوری ، فایلی رو می بینید با پسوند jar .

اگه می خواهید پسوند ها رو در ویندوز مشاهده کنید مراحل زیر رو طی کنید :

Control Panel / Folder Option / View / Hide extensions for know file types

در مرحله آخر تیک Hide extensions for know file types رو بزنید تا پسوند همه فایل هارو به شما نشون بده .
فایل های jar فایل های اجرایی در گوشی های JAVA هستند . شما باید به وسیله Memory Reader یا کابل گوشی یا هر وسیله ارتباطی دیگه مثل بلوتوث و ... فایل رو به گوشیتون منتقل کنید و در مموری گوشی در دایرکتوری Others بریزید فایل ها رو . بعد توی گوشیی اون فایل رو از همون فولدر Others باز کنید و بعد از شما می خواد که برای ادامه نصب تائید کنید ، بعد از تائید از شما می پرسه که کجا ذخیره اش کنه ؟ شما باید برای برنامه ها Application و برای بازی ها Games رو انتخاب کنید . در آخر ، شما می تونید به Application و یا Games برید و از برنامه یا بازی نصب شده لذت ببرید .

برای نصب تم هم باید اول به مموری گوشی و در دایرکتوری Themes منتقلش کنید و بعد در گوشی و در دایکتوری Themes هر تمی رو که می خواهید رو انتخاب کنید .

امیدوارم دیگه مشکل شما حل شده باشد.