PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد اتصال سخت افزار ها در يك سيستم و سرعت كامپيوتر ( فوري )

vahid_203
24-08-2007, 17:28
با سلام خدمت دوستان عزيز

1 ) من با تازگي يك dvd رايتر گرفتم و قبلا يك سي دي رام و يك رايتر داشتم ...
چون كابلي كه به سي دي رام و رايتر وصله 2 تا جا داره واسه اتصال من ديگه نتونستم dvd رو وصل كنم و به كابلي كه ار برد به هارد وصل شده وصل كردم كه در اول كابل هارد و بعدش اومده و وصل شده به dvd ...
به نظر من سرعت ويندوز و خواندن اطلاعات از هارد و حتي از خود dvd پايين اومده ... آيا امكان داره ؟ من چي كار كنم ؟

2 ) برد من شاتل مدل mv plus n ..... حداكثر رمي كه ميتونه ساپورت كنه ؟ باس رمي كه ميتونه ساپورت كنه ؟

ممنون ميشم زود جواب بدين .. ؟؟؟

javad khafan
24-08-2007, 22:27
دوست عزیز یه دستی به جامپر های پشت هارد و دی وی دیت بزنی بد نیست
باید هارد رو بزاری رو Master و دی وی دی رو بزاری رو Slave
محل این دو جامپر رو هم روی هارد و ی دی وی دی نوشته

ahsanx
25-08-2007, 05:45
دوست عزیز پاور شما چند وات هست ؟ شما باید چک کنی که پاور شما قدرت راه اندازی یه هارد و سه تا سیدی رم و رایتر و دی وی دی رو داره ؟ و

دیگه اینکه شاید مشکل از ویندوز شما باشه , شما میتونی در کنترل پنل یه یوزر جدید درست کنی و با اون وارد بشی , فکر کنم سرعت بیشتر بشه .

موفق باشی

Farahmand Farshidy
25-08-2007, 12:29
سلام دوست عزیز!!

دی وی دی رایتر معمولاً نسبت به سی دی رام اطلاعات را از روی سی دی دیر تر و با سرعت پائین تر میخواند. چون دارای چندین خواص میباشد. اما پایین بودن سرعت دی وی دی رایتر نسبت به سی دی رام زیاد محسوس نیست. اگر پایین بودن سرعت کامپیوتر شما چنین باشد، قابل تشویش نیست. اما اگر سرعت سیستم بسیار پایین است، آنوقت جا دارد که در موردش تشویش داشته باشید.

در ضمن شما ویندوز تان را چه وقت نصب نموده بودید؟ آیا مدت زیادی از نصب ویندوز تان میگزرد؟

vahid_203
25-08-2007, 22:16
سلام خيلي ممنون دوستان :11:
پاور من 400 ...
البته يه جوايي مشكل رو خودم كشف كردم رديفش كردم :5:
اين كه سرعت دي وي دي رايتر در خواندن پايين درست ... منم جاي دي وي دي و سي دي رام رو عوض كردم
يعني الان به يك كابل ديتا كه به برد وصله يك دي وي دي رايتر و يه سي دي رايتر وصله و به كابل دوم اولش هارد و بعدش سي دي رام ... :46:
در اين حالت سرعت ويندوزم مثل قبل از خريد دي وي دي رايتر شده و دي وي دي هم سرعت خوندنش از قبل يكم بيشتر شده ... :8:

فقط يه سوال ديگه هم دارم : الان ديگه من نمي تونم يه هارد ديگه به سيستمم وصل كنم ؟ البته اينو مي دونم كه با كابل usb ميشه ولي به حالت معمولي نميشه ؟؟؟ درسته ؟؟؟ :20:

موفق باشيد دوستان ............... :40: