PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ***یوزرم پرید چیکار کنم به دادم برسید***

بهنازی
24-08-2007, 17:11
با سلام به خدمت همه دوستان
من به اشتباه تو قسمت computer management یوزر اصلیمو پاک کردم و برام مهمه چون اطلاعات زیادی تو داشتم و حالا نمیتونم این یوزر رو برگردونم ولی تو Documents and Settings یوزرم هستش ولی نمیدونم چجوری دوباره برگردونمش چون تو Documents and Settings با تمام اطلاعات دیده میشه؟
چجوری میتونم یوزرمو برگردونم ؟
با تشکر از همه دوستان عزیزم.

F A R H A D
24-08-2007, 17:58
سلام
فایلهایی که مربوط به اون user بوده و داخل desktop , documents بوده، بلایی سرش نمیاد، از این جهت خیالت راحت باشه.
یه user با همون نام قبلی درست کن احتمالا حل میشه. قبل از اون به پوشه documents , desktop یوزر قبلی برو و فایلها رو بردار.

بهنازی
24-08-2007, 19:24
با تشکر از شما نه دوست عزیز نمیشه.با همون اسم قبلی یه یوزر جدید ساخته میشه.

saeed666
24-08-2007, 19:54
سلام...

فعلا چیز زیادی به ذهنم نمیرسه ولی ببین با System Restore میشه کاریش کرد ؟

Farahmand Farshidy
24-08-2007, 19:58
سلام به شما دوستان عزیز!!

من به اشتباه تو قسمت computer management یوزر اصلیمو پاک کردم و برام مهمه چون اطلاعات زیادی تو داشتم و حالا نمیتونم این یوزر رو برگردونم ولی تو Documents and Settings یوزرم هستش ولی نمیدونم چجوری دوباره برگردونمش چون تو Documents and Settings با تمام اطلاعات دیده میشه؟
چجوری میتونم یوزرمو برگردونم ؟

فکر نکنم در حالت عادی با درست کردن یوزر جدید با عین نام اسم یوزر قبلی شما بتوانید به فایل های یوزر قبلی تان دسترسی پیدا کنید. شما فقط میتوانید که وارد یوزر Administrator ای که ویندوز بصورت پیشفرض برای شما میسازد ، شوید و از آنجا به My Computer رفته و سپس به درایو C داخل شوید و از آنجا وارد پوشه Documents and Settings شوید.حالا در اینجا لیست پوشه های تما یوزر های شما اعم از Administrator وجود دارند. در اینجا پوشه به اسم یوزری که شما اونو خذف کردین، وجود دارد. مثلاً اگر اسم یوزر خذف شده شما Behnazy بود، در اینجا هم پوشه ای به اسم Behnazy وجود دارد که تمام فایل های یوزر شما در این پوشه قرار دارند. شما میتوانید این پوشه را در یکی از درایو هایتان کپی نمائید و به فایل هایتان دسترسی داشته باشید و یا اگر بروی Desktop یوزر تان فایل داشتید، داخل پوشه مذکور ( Behnazy ) شوید. در اینجا پوشه ای به اسم Desktop وجود دارد که تما فایل های دسکتاپ یوزر شما در این پوشه وجود دارد. اگر میخواهید از این فایل ها کپی بگیرید و یا آنها را به درایو دیگر انتقال دهید، میتوانید داخل پوشه Desktop شده و فایل های تان را انتخاب نموده و هر عملی که میخواهید، بالایش انجام دهید. در مورد My Document یوزر شما هم مطالب بالا صدق میکند و اما بجای پوشه Desktop پوشه My Documents را انتخاب نمائید و اگر به اسم My Documents پوشه ای وجود نداشت، پوشه ای به اسم 'Behnazy's Documents راجستجو کنید.

در اخیر هم یه نصیحت برایتان میکنم که !

اینقدر با Computer Management، Group Policy و Regedit بازی نکنید که بعضی از اوقات اشتباهات جبران ناپذیری را مرتکب خواهید شد!:31:

شاد و کامگار باشید!!
فرهمنــــــــــــــــــــ د

javad khafan
24-08-2007, 22:21
سلام...

فعلا چیز زیادی به ذهنم نمیرسه ولی ببین با System Restore میشه کاریش کرد ؟
منم موافقم

pillx
24-08-2007, 22:29
بستگی داره موقع پاک کردن

1. گزینه فقط یوزر رو پاک کن
یا
2.یوز و همه فایل هاش رو پاک کن
...
اگه قسمت اول باشه که خوب اطلاعات پاک نشده
ولی اگه قسمت دوم رو انجام داده باشی پس با اطلاعاتت خداحافظی کن

Freddy
25-08-2007, 01:12
شما میتونید یک یوزر جدید درست کنید و بعد با یوزر ادمین لاگین کرده و در فولدر Document and Setting وارد فولدر یوزر قبلی که پاک شده بشید و فایلهای هیدن و سیستمی رو بزنید نشون بده در این حالت باید شما فایلی به اسم ntuser.dat رو بتونید ببینید بعد کل فایلهای این پوشه رو کپی کرده و به جای فایلهای یوزر جدیدتون جایگزین کنید و بعد با یوزر جدیدتون لاگین کنید و اسمشو هرچی می خواین بذارید.
امیدوارم حل بشه.

ahsanx
25-08-2007, 06:23
دوست عزیز همونطور که جناب Farahmand Farshidy گفتن اگه موقع پاک کردن یوزر , همه فایلهای مربوط به اون رو پاک نکرده باشی میتونی از اون

آدرس که گفتن ( درایو ویندوز و بعد Documents and Settings\ و بعد هم اسم یوزر قبلی ) فایلهای دستاپ و داکومنت و ... رو پیدا کنی . اگر هم

فایلهای مربوط به یوزر پاک شده باشه , فکر کنم با استفاده از System Restore بشه یوزر یا فایلهای اون رو برگردونی . موفق باشی