PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Midnight Club: Los Angeles

p3yman_xl
24-08-2007, 14:39
خوب! از اونجا که این بازی محصول شرکت Rockstar هست( و تمام بازی های این شرکت از کیفیت خوبی برخوردارند )، تصمیم گرفتم این تاپیک را ایجاد کنم ! در ضمن این بازی یکی از بهترین های Racing نیز هست.
شما هم هرگونه نظری درباره ی این بازی دارید، در اینجا مطرح کنید.
موفق باشید:20:

p3yman_xl
24-08-2007, 14:44
Midnight Club: Los Angeles

مقدمه :
از نسخه ی قبلی یعنی Midnight Club 3: Dub Edition شروع میکنم، واقعا چه کسی از طرفداران Racing هست که این بازی را نشناسد ؟!. یکی از بهترین ها در سبک ریسینگ که هر حرفه ای در این سبک، در کنار بازی هایی مثل Need For Speed و Gran Turismoاین بازی را نیز در آرشیو خود دارد.
بازی در سال 2005 عرضه شد و طرفداران سبک Racing را نا امید نکرد، چرا که همانندNeed For Speed بازیباز میتوانست ماشین خود را به طور دلخواه Sport کند و در مسابقات خیابانی مختلف شرکت کند........ .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اکنون بعد از 2 سال شرکت Rockstar با کمک استودیوی San Diego خود میخواهد قسمت بعدی بازی را با نام Midnight Club: Los Angeles روانه ی بازار کند.
این بار راک استار به رغم تکنولوژی کنسول های نسل فعلی ( یا همون نسل بعدی! )، میخواهد بازیی عرضه کند که بیشتر شبیه فیلم های اکشن تعقیب و گریز با اتومبیل است تا یک بازی ویدیویی !!
سری Midnight Club همواره یکی از سریعترین و آدرنالین ترشح کننده ترین! بازی ها بوده و این بار نیز از این قاعده مستثنی نیست. ماشین های لایسنس شده در این بازی با جزئیات بسیار بالایی طراحی شده اند، که به گفته ی Rockstar هر ماشین از 100,000 پلی گن یا بیشتر ساخته شده . همچنین در اتومبیل ها، Texture های فوق العاده طبیعی استفاده خواهد شد که در آن بدنه ی اتومبیل را که چگونه رنگ آمیزی شده اند، به طرز شگفت آوری نشان خواهد داد، که به آنها یک جلوه ی درخشان اما طبیعی می بخشد. لازم به ذکر است که علاوه بر ماشین، موتور نیز در این بازی قرار داده شده است.
جاد های موجود در بازی همانند بازی GTA باز و وسیع بوده، مانند شهر Los Angeles که در این بازی شبیه سازی شده مثلا علایم شهر L.A. ، بیلبورد های واقعی در این بازی شبیه سازی شده اند، مانند بیلبورد های iPod و یا .Dolce & Gabbana و بازسازی کردن جاده ها که یم مسابقه ی نفسگیر را بوجود می آورد، دقیقا همان چیزی که سری MC به خاطر آن معروف است.
این بازی بر اساس آخرین تکنولوژی شرکت Rockstar یعنی موتور RAGE ساخته خواهد شد ( همان موتوری که در بازی GTA IV نیز استفاده شده است. ) تکنولوژی که به سازنده ها امکان میدهد تا جزئیات بسار عظیم را در یک فضای بسیار وسیع قرار دهند، کاری که RAGE آن را به راحتی انجام میدهد.

راک استار برای هرچه جذاب شدن این بازی، گفته که قراره منو ها و لودینگ ها رو کمتر بکنه تا بتونه بازیکنان رو همیشه تو جو مسابقات نگه داره. حتی Map این بازی نیز توسط موتور پردازش میشه. در مورد مسابقات نیز گفته شده که شما مجبور نیستید تا مسابقات را برنده شوید تا بتوانید در بازی پیشرفت کنید، به جای آن باید درجه ی احترام یا Reputation خود را بالا ببرید بوسیله ی شرکت کردن در مسابقات مختلف در شهر L.A. ، که باعث خستگی دل زدگی بازیکن نمیشود.
این بازی در اوایل سال 2008 برای هر دو کنسول Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد.

لیست ماشین هایی که حضور آنها در MC L.A. تائید شده :

SaleenS7
Ford GT
Ford Focus
Ford Mustang Boss 302
Lamborghini Miura
Lamborghini Gallardo Spyder
Mitsubishi 3000GT
Mitsubishi Lancer Evolution IX
Nissan 350Z
Datsun 240Z
Mazda RX-8

Midnight Club: Los Angeles
سازنده :Rockstar San Diego
انتشار : Rockstar Games
سبک : Racing
پلتفورم : Xbox 360, PS3

M I S H A
24-08-2007, 14:55
چه فایده وقتی برای پی سی نمی یاد؟

*PiNk PaNTHeR*
24-08-2007, 14:56
بابا باهم تله پاتی داریم.
خواستم این تاپیک رو بزنم توی گیم اسپات دو خط زده بود سر اونهم منت گذاشته بود.
ایول به راکستار.

امیدوارم عوض جزییات شهر بیشتر به گیم پلی و داستان توجه کنن.
فقط من موندم چرا لوس آنجلس؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
GTA SA بود بس بود. بهتر بود یک لوکیشن دیگه انتخاب میکردن.

V A H I D
24-08-2007, 15:05
لابد خوب نمی خواهن دیگه محیط رو طراحی کنن

*PiNk PaNTHeR*
24-08-2007, 15:17
لابد خوب نمی خواهن دیگه محیط رو طراحی کنن
خداییش GTA SA اگه توی دنیای واقعی بود اینقدر باحال بود؟
البته مشکلاتی رو هم پیش میاورد.
مثلا همین San Diego چش بود؟

p3yman_xl
24-08-2007, 17:08
خداییش GTA SA اگه توی دنیای واقعی بود اینقدر باحال بود؟
البته مشکلاتی رو هم پیش میاورد.
مثلا همین San Diego چش بود؟
سلام دوست عزیز،
فکر کنم ملاک این سازنده ها برای انتخاب شهر، معروفیت شهر و تعداد جاده ها باشه. حالا باید منتظر بمونیم ببینیم سازنده ها در مصاحبه ها چی میگن، در مورد اینکه چرا این شهر رو انتخاب کردن...
راستی.....به بزرگی خودتون ببخشید اگه تاپیک رو زودتر از شما زدم !:46: منظور اون حرفتون رو هم متوجه نشدم.......... یعنی اگه این تاپیک رو زدم منت گذاشتم ؟؟! به نظرت کم لطفی نکردی ؟
موفق باشی

*PiNk PaNTHeR*
24-08-2007, 17:28
سلام دوست عزیز،
فکر کنم ملاک این سازنده ها برای انتخاب شهر، معروفیت شهر و تعداد جاده ها باشه. حالا باید منتظر بمونیم ببینیم سازنده ها در مصاحبه ها چی میگن، در مورد اینکه چرا این شهر رو انتخاب کردن...
راستی.....به بزرگی خودتون ببخشید اگه تاپیک رو زودتر از شما زدم ! منظور اون حرفتون رو هم متوجه نشدم.......... یعنی اگه این تاپیک رو زدم منت گذاشتم ؟؟! به نظرت کم لطفی نکردی ؟
موفق باشی
اشتباه متوجه شدی پیمان جان گفتم میخواستم بزنم ولی پرویو گیر نیواردم وخوشحالم که زدی.

p3yman_xl
24-08-2007, 22:22
اسکرین شات ها با رزولوشن بالا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pouriaqazvin
25-08-2007, 00:32
ممنون p3man_xl واقعا اطلاعات خوبی بود!!!!!!!!

Sam Fisher 11
25-08-2007, 02:15
ممنون پیمان جان !
من که فقط نسخه اولش رو بازی کردم و زیاد ازش خوشم نیومد. امیدوارم این یکی بهتر باشه ...

p3yman_xl
25-08-2007, 18:24
ممنون پیمان جان !
من که فقط نسخه اولش رو بازی کردم و زیاد ازش خوشم نیومد. امیدوارم این یکی بهتر باشه ...
مطمئنا بهتره ! اصلا مگه Rockstar بازی بد میسازه ؟! تازه این که دیگه قراره برای کنسول های نسل جدید هم بیاد:8:
............
تریلر هایی از این بازی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/]

p3yman_xl
01-08-2008, 18:54
آخرین تریلر بازی :

آخرین عکس های بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Behsood
01-08-2008, 19:10
سلام
بازی های راک استار معمولا از لحاظ اخلاقی دچار مشکل هستند این هم مستثنا نیست دوستان!

mohammad_twe
03-08-2008, 13:55
كي ريليز ميشه ؟؟

Mostafa-Sabab
03-08-2008, 16:30
! W O W

چه بازیه خیلی عالیه گرافیکشم بیسته بیسته ممنون:18:
راستی که ریلز میشه؟

p3yman_xl
05-08-2008, 15:07
كي ريليز ميشه ؟؟

! W O W

چه بازیه خیلی عالیه گرافیکشم بیسته بیسته ممنون:18:
راستی که ریلز میشه؟

بازی 7 اکتبر 2008 در آمریکای شمالی و 10 اکتبر 2008 در اروپا منتشر خواهد شد.
تاخیر خورد... به پست 19 مراجعه شود.

milky way
05-08-2008, 15:21
من نسخه اولش رو تو Ps2 بازی کردم تا آخرشم رفتم بازی باحالی بود .

pedram_sad
04-10-2008, 01:10
تا عرضه نسخه psp فقط 3 روز مونده
براي xbox360 و ps3 هم 20 اكتبر يعني 16 روز ديگه منتشر ميشه
من بي صبرانه منتظر اين بازيم
هر 3 شماره قبلي رو هم تموم كردم

كار rs هم جالبه كه فقط براي pc شماره دوم رو زده
بازي هاي قوي بودند

اينم BOXSHOT نسخه XBOX 360

mehdi30nema
05-10-2008, 10:10
تفاوتي از نظر بازي ( به جز گرافيك ) بين نسخه psp و دو كنسوله ديگه هست ؟

B3HZ@D
12-10-2008, 20:53
اقا این بازی نسخه pc هم داره یا طبق معمول فقط برای کنسول میاد؟؟؟؟

p3yman_xl
12-10-2008, 22:01
كسي نبود جواب بده ؟
احتمالاً تفاوتی با هم ندارن.

اقا این بازی نسخه pc هم داره یا طبق معمول فقط برای کنسول میاد؟؟؟؟

گیم تریلرز پلتفرم ها رو زده PS3 , X360 البته امکانش هست که برای PC هم منتشر بشه.

mehdi30nema
13-10-2008, 08:50
گیم تریلرز پلتفرم ها رو زده PS3 , X360 البته امکانش هست که برای PC هم منتشر بشه.

براي psp ، ps3 و xbox 360 منتشر ميشه .

B3HZ@D
13-10-2008, 14:15
تا حالا نسخه ای از این بازی روی pc اومده؟؟؟؟
من شماره های قبلی رو روی ps بازی می کردم

mehdi30nema
13-10-2008, 15:47
ميدنايت كلاپ 2 كه ماله ساله 2003 هست براي pc اومده .

mehdi30nema
27-10-2008, 15:37
اين بازي يك هفته ايي هست كه منتشر شده . اونايي كه بازي كردن نظرشونو بگن .
به نظر من كه اون چيزي كه ازش ميگفتن نبوده . با كلي تاخير كه خورده بود فكر ميكردم خيلي شاهكار بشه ولي اونقدر شاهكار نبود .

ali_ranger22
27-10-2008, 16:58
تریلری دیدم ازش الان
خیلی جالب باید باشه
امکان اسلوموشن کردن هم داره ! :دی

mehdi30nema
27-10-2008, 21:23
تریلری دیدم ازش الان
خیلی جالب باید باشه
امکان اسلوموشن کردن هم داره ! :دی
آره اسلوموشن هم ميشه . كلا بازيه خوبيه ميانگين از 10 امتياز 7.5 گرفته . حتما بازي كن .

resident_evil
01-11-2008, 01:46
به نظر من كه از قبلياش خيلي بهتره مخصوصا فرمونش.

morteza_m2n
01-11-2008, 12:24
به نظر من كه از قبلياش خيلي بهتره مخصوصا فرمونش.

آره یکمی handling ضایست فاز نمیده

Sam Fisher 11
12-02-2009, 19:18
عجیبه...چرا تاپیک این بازی خوابیده؟
هندلینگ فوق العاده
گرافیک ریل و زیبا و نورپردازی چشم نواز
شهر پویا و دینامیک
مسابقه های هیجان انگیز
تنوع خوب ماشین ها و برندها...
من که خیلی باهاش حال کردم...

resident_evil
12-02-2009, 19:30
بله ان بازي يه بازيه بسيار زيبا و جذاب هستش
اما خب ظاهرا طرفدارهاش كم هستند !!!
اين بازي فكر كنم به قول خودت live خوبي داره
كه خودت طرفدارش شدي !!!

ali_ranger22
12-02-2009, 19:58
آره بازی خیلی هیجانی و قشنگ بود ! من که تمومش کردم خیلی وخته ! (البته نقدش هم کردم ! ولی فعلا که نشده بزارمش ! )

HoJJaT_007
13-02-2009, 19:19
مگه رو pc هم اومده که تمومش کردی ؟

mehdi30nema
13-02-2009, 20:35
مگه رو pc هم اومده که تمومش کردی ؟
اين بازي فقط روي psp , ps3 , xbox360 اومده

HoJJaT_007
13-02-2009, 21:05
آخه مگه pc از psp کمتره که این راک استار نباید براش بزنه . واقعا آدمو ... !

mehdi30nema
14-02-2009, 14:27
آخه مگه pc از psp کمتره که این راک استار نباید براش بزنه . واقعا آدمو ... !

به كمتر بيشتري نيست كه . بعضي بازي ها مختص به كنسول هست و روي pc نمياد . نمونه اش starwars force unleashed كه روي dc هم اومد ولي pc نه .
حالا كه psp جاي خود داره ديگه و از نور چشمي هاي راك استار هست .

black-devil
16-02-2009, 20:15
منظورتون همون midnight club 2 یا جدید تره؟ اونی که من میگم واسه ی pc هست ، اولشم تو los angles هست
یکم غلط املایی داره، ببخشید.

mehdi30nema
17-02-2009, 16:55
منظورتون همون midnight club 2 یا جدید تره؟ اونی که من میگم واسه ی pc هست ، اولشم تو los angles هست
یکم غلط املایی داره، ببخشید.

این بازی دو ماهه که عرضه شده و نام کاملش midnight club losangles هست و برای psp , ps3 ,x360 عرضه شده

black-devil
25-02-2009, 19:51
یکم بیشتر اطلاعات بدین یا یه عکس بذارین

mehdi30nema
26-02-2009, 12:49
یکم بیشتر اطلاعات بدین یا یه عکس بذارین

صفحه اول عکس و اطلاعات هست

takotok
06-07-2009, 13:03
سلام

من یه مشکل دارم

دموهای این بازی و gGOW2 وقتی پخش میشن یکدفعه تصویر متوقف می شه و مثلا طرف داره میگه:

I dont wanna kill you اینطوری می شه : I don... don...don... don... don... don... nt...nt...nt... wanna kill you

کسی اطلاع داره قضیه چیه و مشکل از کجاست؟

ali_ranger22
06-07-2009, 15:32
سلام

من یه مشکل دارم

دموهای این بازی و gGOW2 وقتی پخش میشن یکدفعه تصویر متوقف می شه و مثلا طرف داره میگه:

I dont wanna kill you اینطوری می شه : I don... don...don... don... don... don... nt...nt...nt... wanna kill you

کسی اطلاع داره قضیه چیه و مشکل از کجاست؟

الان دقیقا منظورتون کدوم بازیه ؟! :blink:
میدنایت یا گیرز2 ؟
چون تو میدنایت که همچین جمله هایی نداره !

resident_evil
06-07-2009, 16:14
میدنایت یا گیرز2 ؟

شاید هم منظورش God Of War 2 باشه !

takotok
06-07-2009, 16:45
میدنایت یا گیرز2 ؟

شاید هم منظورش God Of War 2 باشه !
اینجا تاپیک Gears 2 هستش دوست عزیز !

سلام

مثال زدم که میگن : I dont wanna kill you اینطوری می شه : I don... don...don... don... don... don... nt...nt...nt... wanna kill you

نه اینکه واقعا یه جای بازی این جمله باشه

نگاه کنید، یه ویدئویی رو در نظر بگیرید ، ثانیه 45 از این ویدئو 10 بار تکرار میشه . متوجه شدید؟

ثانیه 45 DONT هست و این DONT رو 10 بار اجرا می کنه

در ضمن کنسول من 2 روزه کار کرده و لنزش هم آک بوده

رو هارد هم نصب نکردم چون کنسول قبلیم رو سوزوند

خواهشا به طرح سوال ایراد نگیرید اگه می تونید جواب بدید ممنون می شم

با تشکر

takotok
11-07-2009, 09:06
سلام

چطوری می شه بازی رو از اول شروع کرد من در خرید ماشین چند تا اشتباه کردم طوری که نه را پیش دارم نه راه پس

البته راهی غیر از فرمت مموری ...

ali_ranger22
11-07-2009, 12:02
از توی PSP برو تو قسمت Save game ها و سیو مربوط به این بازی رو پاک کن

takotok
11-07-2009, 19:59
از توی PSP برو تو قسمت Save game ها و سیو مربوط به این بازی رو پاک کن

ممنون ولی نسخه xbox360 منظورم بود.

{sahand}
11-07-2009, 23:10
سلام

چطوری می شه بازی رو از اول شروع کرد من در خرید ماشین چند تا اشتباه کردم طوری که نه را پیش دارم نه راه پس

البته راهی غیر از فرمت مموری ...
خب شما می تونید توی xbox 360 به system settings --> memory برید و فقط سیو های مربوط به این بازی رو پاک کنید.
در ضمن شما اگه ماشینی رو اشتباه خریدید می تونید اون رو با هرکدوم که می خواید معاوضه کنید. برای این کار باید purchase with trade in رو انتخاب کنید. اگر مقداری هم پول کم دارید، بهترین راه پول درآوردن delivery هست.:8:

Sam Fisher 11
07-09-2009, 18:33
مقدمه
شاید اگر این بازی برای PC هم منتشر شده بود با استقبال خیلی بیشتری مواجه میشد!

این بازی با تبلیغات کم از سوی راک استار منتشر شد که هنوز موندم که دلیلش چی بوده؟!!! حتی چند هفته بعد از عرضه بازی توی لایو هم که یه مدتی این بازی رو انجام میدادم معمولا شهر خلوت بود و گیمرهای توی بازی نهایت 10 نفر بودن! البته شاید الان فرق کرده باشه.
شاید من و اون دسته از گیمرهایی که این بازی رو انجام دادیم چون خوش شانس بودیم تا بعد از مدتها مشاهده ی عرضه ی نیدفور اسپیدهای زیر استاندار یه ریسینگ شهری حرفه ای رو تجربه کردیم. امیدوارم باقی دوستان علاقه مند به این سبک هم بتونن روی کنسول این بازی رو انجام بدن یا خدا به دل راک استاریا بندازه و نسخه پی سی رو هم منتشر کنن: دی

این سری البته همیشه جزو بهترین ریسینگ های آرکید خیابانی بوده و نسخه های مختلفش رو پلتفرم های مختلف عرضه شده و با استقبال خوبی هم همرا بوده که در عکس زیر باکس شات های این سری رو میتونید ببینید:

میدنایت کلاب شمارو از همون لحظه ای که استارت رو میزنید به خودش جذب میکنه!
یک موزیک بسیار بسیار زیبا و حرفه ای و بعد نمای شهر لوس آنجلس که از بالا نشان داده میشه...

گیم پلی روند کلی بازی:
بازی ابتدا سه ماشین یا شاید بهتره بگم سه لگن رو مقابلتون قرار میده و شما باید یکی رو انتخاب کنید.

کاراکتر اصلی بازی
البته راننگی با همین به اصطلاح لگن ها هم جذابه ولی خوب در مقایسه با ماشین های مدرن توی بازی تفاوت خیلی زیاده. من بار اولی که بازی رو انجام دادم گولف رو برداشتم اما بعد از پاک شدن تمام سیوهام و شروع مجدد بازی تصمیم گرفتم داتسون رو انتخاب کنم که بهتر تیونینگ میشه.
بازی یه حالت داستانی داره که افرادی از شما میخوان که مسابقه های خاصی رو در نقاط مختلف شهر انجام بدید و با موفقیت در این مسابقات لول شما بالا میره، ماموریت های جدید به شما داده میشه، ماشین ها و لوازم جانبی جدید آزاد میشن و مهم تر از همه پول به دست میارید.

نمای آپگرید کردن و بالابردن پرفونمنس خودرو

بردن مسابقات آسون نیست و همین امر باعث شده که این بازی با وجود آرکید بودن به یک بازی تقریبا مشکل در بین هم سبک های خودش مشهور بشه! در حالت مدیوم که یک لول بالاتر از ایزی اگر یک تصادف کنید کارتون سخت میشه و اگر دو تصادف کنید خیلی بعیده که بتونید اول بشید حالا فکرشو بکنید دو لول بعدی چطورین!

با کلیک روی دکمه ی Back(در xbox360) در هر زمان میتونید از بالا شهر رو نظاره کنید و هدف ها و مسیر خود رو مشخص کنید

اینم در نظر بگیرید که معمولا ماشین های رقیب از شما تا حدودی بهتر هستن. نیترو در بازی وجود داره اما به گونه ای تقریبا متفاوت چرا که باید با قرار گرفتن در پشت و در مسیر شکست هوایی که ماشین های رقیب جلویی ایجاد میکنن اون رو به دست بیارید و البته با این کار شتاب هم میگیرد.
علاوه بر مسابقاتی که در حالت داستانی باید در اونها شرکت کنید میتونید با ماشین های خاصی در شهر هم رقابت کنید که باید با نزدیک شدن به اونها نور بالا بزنید(در xbox با y این عمل رو میتونید انجام بدید). بعضی مسابقات به این صورت هستن که باید در چندین مسابقه شرکت کنید و هر شرکت کننده که زودتر به حدنصاب لازم در پیروزی رسید اون سیری رو برنده میشه. با به دست آوردن پول شما میتونید ماشین خودتون رو تیونینگ کنید و همچنین به تعداد ماشین های موجود در گاراژتون اضافه کنید. شما میتونید ماشین هایی رو که میخرید بفروشید ولی همیشه باید حداقل یک ماشین رو در گاراژ داشته باشید.

ماشین های زیادی از کمپانی های مختلف در بازی به صورت لیسانس شده قرار داده شدن. کلکسیونی از ماشین های قدیمی و کلاسیک و همچنین موتورهای زیبا و پرقدرت و خودروهای جدید و حتی مدل های کانسپتی که هنوز وارد بازار نشدن در بازی گنجانده شدن. به علاوه قطعات و لوازم جانبی زیادی هم در بازی موجوده که در کل بازی رو از این حیث در وضعیت خیلی خوبی قرار داده.

بازی دارای قطعات جانبی زیادی برای اسپرت کردن اتومبیل هاست
علاوه بر مود Career مود Online هم در بازی وجود داره که بسیار سرگرم کننده است. البته در این حالت شهر خلوت هست و دیگه اثری از ماشین ها و افراد متفرقه نمیبینید. در این حالت هم میتونید با دوستانتون و یا گیمرهای دیگه کورس بذارید و در تیبل بازی رنک خودتون رو بالا ببیرید. در حالت آنلاین مانند آفلاین هر موقع که بخواید میتونید به گاراژتون سر بزنید و ماشینتون رو عوض کنید.

اسکرین شاتی در مود آنلاین
ویبره ها خوب و به موقع هستن و احساس لازم رو به شما القا میکنن!
نمای های دوربین در میدنایت کلاب خیلی عالی کار شدن و به جرات میتونم بگم بازی در این مورد یه سرو گردن از تمامی هم سبک هاش بالاتره. علاوه بر نماهای رایج نمای اکشن حس هیجان و لذت فوق العاده رو به شما میده که در هیچ بازی ریسینگ آرکیدی تا به حال تجربه نکردید. در این نما حرکات های دوربین خیلی حرفه ای هستن و بازی با این نما سینمایی و شبیه به فیلم های اکشن سطح بالا میشه! با آنالوگ راست میتونید در این حالت تا حدودی علاوه بر نمای دیفالت فضای بیشتری رو ببینید همچنین در نمای معمولی از پشت با همین آنالگ میتونید پشت سر ماشین و نمایهای جلو و بغل ماشین رو هم ببینید. نمای درون اتومبیل هم بسیار عالی و سینمایی است و شما رو کاملا با جو بازی درگیر میکنه. در حین رانندگی میتونید نقشه رو در مقابل داشته باشید و یا مانند بازیهای دیگه اون رو در گوشه سمت چپ قرار بدید.

جلوی گاراژ هالیوود در نمای اکشن دوربین

نمای داخل اتومبیل

خبر خوب برای علاقه مندان به فرار از دست پلیس اینه که این بازی پلیس های سمج و باب طبعی داره که مطمئنن شمارو راضی میکنه. مانند برخی بازیهای دیگه پلیس در نقشه نشان داده میشه(به رنگ آبی) و در HUD شما به هنگام نزدیک شدن ماشین پلیس اخطاری شروع به صدا کردن میکنه که اگر مستطیل های اون قرمز بشن یعنی پلیس قصد متوقف کردن شمارو داره و اینجاست که باید مهارتتون رو در رانندگی به رخشون بکشید;)

نمایی از ساحل زیبای بازی

هوش مصنوعی:
اگر چندتا مسابقه بدید شما هم مثل من فکر میکنید رقبای شما گیمرهای واقعی و زنده هستن نه هوش مصنوعی! چون انگیزه اونها برای بردن بازی خیلی خیلی زیاده و اونها برای از میان برداشتن شما هر کاری میکنن. تنه زدن های حرفه ای، نیترو زدن های به موقع، کور کردن دید شما، سوء استفاده از شما! و غیر....
باید زیرک باشید تا بتونید اونها به یک ماشین که از روبرو میاد تا یک درخت بکوبید چون تصمیمات سریع و ماهرانه ای میگیرن و ممکنه خودتون بیفتید توی چاه. اگر خط هایی که با ماشین شما تماس دارند رو در پشت ماشنتون دیدید حتما سعی کنید با مانور دادن اون رو از بین ببرید چون نشان از این داره که یکی از رقبا داره با استفاده از شما شتاب میگیره و مهمتر از اون نیتروش رو پر میکنه. وقتی دارید با استفاده از ماشین جلویی شتاب میگیرد مراقب مانور های زیرکانه ی رقیب باشید که یکدفعه ای شمارو یا یه ماشین شاخ به شاخ نکنه!
هوش مصنوعی عابرین پیاده هم زیادی خوبه چون هیچوقت نمیتونید اونهارو زیر بگیرید: دی که البته دلیل این امر هم مشخصه چون در غیر این صورت درجه سنی این بازی بالا میرفت. ماشین های شهر هم خیلی خوب راننگی میکنن و حکم گوسفند رو ندارن!
در کل هوش مصنوعی خیلی خوبه و باعث نفس گیرتر شدن بازی شده.

گرافیک:
اگر تا به حال موفق شدید بازی GTA IV رو با گرافیک بالا تجربه کنید میتونید گرافیک این بازی رو تصور کنید چون همون انجینی که برای ساخت GTAIV استفاده شده برای این بازی به کار گرفته شده. بله موتور باقلوای Rage که غیر ممکن هارو ممکن میکنه!

نمای زیبایی از خیابانی در شهر که گیمر رو به یاد GTAIV می اندازه!

با همون گرافیک و نورپردازی بجای لیبرتی سیتی(نیویورک) شهر لوس آنجلس رو تصور کنید. آسفالت در میدنایت کلاب به همان زیبایی لیبرتی سیتی است و حتی در اینجا جاده های به مراتب قشنگ تر و واقعی تری رو شاهد هستیم. تکسچرهای ساختمان ها و مغازه ها در حد خوبی هستن و مانند سری نیدفور اسپید با نزدیک شدن به اونها حالتون بد نمیشه!

نمای دوربین روی شل جلو

مدل سازی و تسکچرهای ماشین های داخل شهر خیلی خوبه و گرافیک اونها تقریبا در حد ماشین های مسابقه است. به شخصه احساس بدی پیدا میکنم وقتی در بعضی ریسینگ های شهری میبینم ماشین های دیگه گرافیک پایینی دارن و خدارو شکر سازنده های میدنایت کلاب به مغوله توجه خوبی کردن و ماشین های دیگر رو هم با وسواس و نه عجله ای و فقط محض رفع تکلیف طراحی کردن.

موشن بلور زیبا و طراحی فوق العاده ی اتومبیل های اصلی در این نما بوضوح مشخصه!

نور پردازی بازی فوق العاده و فراتر از اون چیزی است که تا به حال در این سبک دیدید... نور ماشین هایی که از روبر به سمت شما میان و یا نور چراغ های عقب اونها بسیار بسیار نزدیک به واقعیت هستن و در شب شما اگر با سرعت زیاد به داخل اتوبان برید حس میکنید واقعا در حال راننگی در بزرگراهی واقعی و البته هستید! نور لامپ خودروها و چراغ های شهری و مغازه بازی رو در شب بشیار دیدنی و نزدیک به واقعیت کرده. البته نورپردازی در روز هم دست کمی از شب نداره و انعکاس زیبای نور خورشید از سطح اجسام و خودروها و بخصوص جاده بسیار دیدنی و تماشایی است.

غروب زیبای خورشید لوس آنجلس!
وقتی دوربین رو در نمای اکشن قرار میدید شاهد صحنه های سینمایی بسیار بدیعی خواهید بود که به مدد آنتی لایزینگ بالا و فیلتر موشن بلور عالی و نورپردازی است که به آن اشاره کردم. در حین پیچ زدن و در مواقع سرعت بالا این فیلتر به زیبایی به نمایش درمیاد و بدون اینکه بازی با کوچکترین افت فریمی همراه باشه شما رو متحیر میکنه!

آنتی لایزینگ بالا و کیفیت تکسچرها در این نما به وضوح مشخصه!

درختان، فواره ها، تابلوهای تبلیغاتی، مجسمه ها، ساختمان های بزرگ و خانه های داخل شهر به زیبایی طراحی شدن و تکسچرهای خوبی دارن که اینها در کنار انیمیشن و گرافیک مناسب رهگذرها و همچنین خودروهای شهر و نورپردازی که به اون اشاره کردم خیلی خوب با هم هماهنگی دارن و باعث شدن شهری زیبا و پویا رو شاهد باشیم(تقریبا شبیه لیبرتی سیتی در GTA IV).

ختم کلوم:
در کل Midnight Club: Los Angeles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با دارا بودن گیم پلی حرفه ای و نفس گیر و گرافیکی خیره کننده و روان در حال حاضر به عقیده ی بنده بهترین ریسینگ خیابانی موجود در بازاره که مطمئنن تا مدتها میتونه طرفداران این سبک رو با هیجان و لذت تمام ناشدنیش سرگرم کنه!

مشخصات کلی
سازنده: Rockstar San Diego , Rockstar London-PSP
ناشر: Rockstar
تاریخ انتشار: October 21
پلتفرم: PS3,PSP,Xbox360
موتور: Rage
مود: Singleplayer , multiplayer-online
درجه سنی: +12
ژانر: Racing
سری: Midnight Club

تصاویر تکمیلی در اندازه بزرگتر :

P A R S A
08-09-2009, 17:00
بازی واقعا محشریه، ولی یه مقدار سخته! پدر آدم درمیاد، خصوصا سر مسابقه های 3-4 تایی!
من پول کم میارم، به نظرتون چکار کنم؟

{sahand}
08-09-2009, 18:22
بازی واقعا محشریه، ولی یه مقدار سخته! پدر آدم درمیاد، خصوصا سر مسابقه های 3-4 تایی!
من پول کم میارم، به نظرتون چکار کنم؟
من هیچ وقت تو این بازی دچار مشکل مالی نشدم!
راه های زیادی هست برای پول، خصوصا این که تو هر مسابقه حتی اگه آخر هم بشید (البته باید حتما مسابقه رو تموم کنید) مقدار قابل توجهی پول می گیرید.
اگه می خواید سریع به پول برسید delivery ها رو انجام بدید، Freeway race ها (همچین چیزی بود، اسمش دقیقا یادم نیست) هم سریع و آسون هستند. اگر هم جرئتتون زیاده pinkslip ها و wager ها سریع الپول درار هستند.

peymansh
08-09-2009, 18:46
میگن باحاله بگیرم ؟

Bs_panzer
09-09-2009, 00:26
آره از دستش نده !

این camaro DUB خفنه ؟

دارم سعی می کنم بازش کنم کسی پایه لایو باشه من هستم

Sam Fisher 11
10-09-2009, 05:02
آره از دستش نده !

این camaro DUB خفنه ؟

دارم سعی می کنم بازش کنم کسی پایه لایو باشه من هستم
کامرا همیشه فوق العاده است خصوصا در بازیه Grid و این بازی...
اگه لایو داشتم میومدم ولی من سه ماه گلد دستگامو مصرفیدم و حالا حالاها قصد خرید اکانت ندارم: دی
برو سمت کانال های آب اونجا میتونی پرش های بلند و خاص انجام بدی...گیمرهای زیادی هم معمولا اونجا پلاسن...