PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک deep freeze enterprise full 6.0 پسوردش یادم رفته چی کار کنم؟

emra228
24-08-2007, 12:29
بجز عوض کردن ویندوز چی کار کنم که این برنامه حذف بشه. ممنون من می دونم که ورژن اینترپرایز می شه پسوردش رو عوض کرد اما نمی دونم چه جوری. هرچه سریعتر ممنون می شم.
بازم ممنون

Jalal
24-08-2007, 16:31
دوست خوبم ،
وقتی کلید های CTRL + Shift + Alt + F6 رو از روی کیبورد بزنی ، یه صفحه برات میاد ، که باید توش پسورد Deep Freeze رو وارد کنی .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه نشد اون بالا یه شماره سریال TOKEN فکر کنم اونو اینجا بزارید ببینم چکار میشه کرد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه پسورد براش گذاشتی بزن و ok کن ، اگرم نذاشتی که OK خالی بزن .

بعدش او صفحه رو می بینی .

اگر احیانا CTRL + Shift + Alt + F6 جواب نداد ، با موس برو روی آیکون Deef Freeze ، کلید Shift رو نگه دار و روی آیکونش دابل کلیک کن .

emra228
25-08-2007, 14:54
به دستت درد نکنه. من دیگه انقدر می فهمم.
من همیشه نسخه استانداردش رو نصب می کردم و ویروس هام رو روش امتحان می کردم و از این طریق راهی برای کشتنشون روی کامپیوتر دیگران پیدا می کردم. یا بازی های 60 دقیقه ای بازی می کردم و پس از یکبار خاموش روشن شدن دوباره می تونستم 60 دقیقه بازی کنم.

مشکل من اینه که ایندفعه نسخه کاملش (اینترپرایز) رو دانلود کردم. اما نمی دونم چی شد که رمزش اشتباه شد.

حالا می خوام بدونم چه جوری می شه از اون پسورد یک بار مصرف استفاده کرد.
یا نرم افزاری هست که OTP رو بهش بدیم و Token رو به ما بده؟؟؟ آنفریز هم که فقط واسه نسخه 5 هست.

راستی می دونستی شرکتش به کسی که راهی برای غیر فعال کردنش پیدا کنه 1000 دلار پاداش می ده

10. What are the details on the Take the Deep Freeze $1,000 Challenge?

Our Take the Deep Freeze $1,000 Challenge is only valid at tradeshows where Faronics Corporation exhibits. The computers used at conferences are loaded with a current operating system and are configured as per our recommended guidelines for system security. The purpose of the challenge is to display our bullet-proof technology. In all the events that we have attended, we have never had to pay out the $1,000.

اینم OTP من:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منتظرم

Jalal
25-08-2007, 15:03
اینو امتحان کن اگه نشه کار دیگه ای بلد نیستم

4deea9a8

emra228
25-08-2007, 15:35
ممنونم ولی کار نکرد.

خوب فقط باید ویندوز رو عوض کنم. البته دفعه قبل که همین وضع برام پیش اومد یه فایل توی پوشه Driver تغییر نام دادم که واسه همین نرم افزار بود... دیگه ویندوز بالا نیومد:31:

بازم ازت متشکرم شاهوند جون. دوهزارمین پستت رو تبریک گفتم، گفتی پست مهم نیست، مهم مفید بودنه. حالا می خوام بگم هستی

راستی درباره جایزه 1000 دلاری مطمئن نیستم...

samfire
14-10-2010, 15:45
من دیپ فریز نسخه 7 رو ریختم اما متاسفانه الان میخوام غیر فعالش کنم کلید های Ctrl + Shift + Alt + F6 میزنم یه پنجره برای وارد کردن پسورد میاد اما پسورد رو قبول نمیکنه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید