PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ف ی لتر گذاری روی سایت

vahooli
24-08-2007, 12:18
سلام!

آقا من یه برنامه ای می خوام که بشه سایت هایی که رسما ف ی لتر نیستند را ***** کرد توی کامپیوتر.اصولا این برنامه ها را محافظت کودکان توسط والدین می منامند اما من چیز مناسبی پیدا نکردم.اگه سراغ دارین بگید ممنون میشم.اگه نبود برنامه ای هم باشه که سایت را redirect کنه به هر سایتی که خودمون می خواهیم هم عیب نداره.

pillx
24-08-2007, 12:27
توی خود اینترنت Internet Explorer هست
روی ایکون Internet Explorer کلیک راست کن و properties رو بزن و درون تب security برو.
و قسمت restriced sites رو پیدا کن و جلوش نوشته sites وارد اون قسمت شو و اسم سایتت رو بنویس.
و دیگه وارد اون سایت نمیشه.
امیدوارم به دردت بخوره

vahooli
29-08-2007, 21:20
توی خود اینترنت Internet Explorer هست
روی ایکون Internet Explorer کلیک راست کن و properties رو بزن و درون تب security برو.
و قسمت restriced sites رو پیدا کن و جلوش نوشته sites وارد اون قسمت شو و اسم سایتت رو بنویس.
و دیگه وارد اون سایت نمیشه.
امیدوارم به دردت بخوره

دوست عزیز من این کارا کردم اما باز رفت توش که ! یعنی سایت را باز کرد ! کاری میشه کرد که سایت را redirect کنه یا بشه با یه پیغام ساختگی جلوشا گرفت.
خواهشا اگه کسی سراغ داره حتما بگه ...

vahooli
12-09-2007, 18:45
آقا یعنی اصلا همچین برنامه وجود نداره !؟!؟!؟!؟!؟

shahin666
12-09-2007, 22:09
البته دوست عزیز والا به نظر من که دیگه فکر نمی کنم به همچین نرم افزاری نیاز باشه
چون الان هر سایتی رو که شما بگید فی لتر هست
از سایتای برنامه ، کرک ، آپلود ، بازی،فیلم، علمی ، پزشکی و هر چی که فکرشو بکنید الکی فی لتر هست
پس با این شرایط وقتی سایتای که اصلا نباید فی لتر بشن الکی فی لتر شدن دیگه اون سایتا رو که اصلا هیچی
بهر حال
با استفاده از برنامه EA Internet Filter می تونید این کارو انجام بدید
اینم لینک دانلود برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید