PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال درمورد تگ <Div>

Honradez
24-08-2007, 10:58
سلام.

من می‌خواستم ببینم چطوری می‌تونم برای تگ <div> طوری تعریف کنم که پهناش از یک اندازه بیشتر نشه و اگه بیشتر شد، بره به خط زیر. در حال حاضر مشکل من اینه که وقتی مثلا پهناش (Width) رو روی 300 پیکسل تنظیم می‌کنم، اگه متنی که توش می‌نویسم از این مقدار بیشتر بشه، پهنای تگ افزایش پیدا می‌کنه.

مشکل اصلی من در رابطه با وردپرس هست. هرکاری کردم نتونستم درستش کنم. به این لینک یک نگاه بکنید: Sport.BDC.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا کمک کنید.

ممنون. :10: :)

amir abbas
24-08-2007, 12:08
سلام

خوب شما اگر اندازه width اون div رو با CSS به اندازه 300 پیکسل تعیین کنید وقتی متن توش زیاد بشه باید بره به خط بعد

<div class="sidebar"></div>

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مگر اینکه تو خط شما شکستگی وجود نداشته باشه مثلا یه چیزی شبیه به این باشه

مناینمتنروبرایمثالاینجانو شتنتانشونبدماگریکمتنشکستگ ینداشتهباشهبهچهشکلینمایشد ادهمیشه

در این حالت وقتی خط شکستگی نداره اینترنت اکسپلورر عرض اون div رو گسترش میده تا کل این خط رو تو خودش جا بده در صورتی که اگر شما از خصوصیت و مقدار overflow: visible; استفاده کنید متن باید از داخل div بزنه بیرون ولی div بزرگتر تشه. متاسفانه این از باگ هایی هست که توی اینترنت اکسپلورر وجود داره

Honradez
24-08-2007, 14:46
مرسی امیرعباس جون. مشکل من هم همین شکستگی بود چون توی متنهام اصلا از Space استفاده نمی‌کردم.

موفق باشید. ;)