PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه صدا وقتی وارد بازی میشم

Lord_Falcon
23-08-2007, 16:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای اولین بار فیفا 07 رو نصب کردم وقتی وارد منوی اصلی میشم یا از منیی به منوی اصلی برمیگردم یه صدای وحشتناک از تو کیس بلند میشه ممکنه از رم باشه؟:41:

robert
23-08-2007, 17:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای اولین بار فیفا 07 رو نصب کردم وقتی وارد منوی اصلی میشم یا از منیی به منوی اصلی برمیگردم یه صدای وحشتناک از تو کیس بلند میشه ممکنه از رم باشه؟:41:

آخ آخ آخ !!!:18::18::41::41:
بله ممکنه از رم باشه یا از پاور و بعضا هم Vga !!!
از من میشنوی برو همین الان این بازی رو پاک کن که اصلا با سخت افزار های شما نمیخونه !!!!:13:
این صدا از بلندگوی جلوی کیس هست که وقتی صداش در بیاد یعنی یکی از سخت افزار ها یا خراب شده یا اینکه در عملکردش مشکل جدی به وجود اومده که تشخیص این مشکل به عهده یک قطعه کوچک روی مین برد به اسم بایوس هست !!!
نوع بایوس رو بنویس تا ببینیم چه قطعه ای هست که داره پدرش در میاد !!!:31: (( منوی استارت داخل گزینه Run بنویس dxdiag و اینتر بزن ))
در ضمن بنویس که بوق ممتد هست یا بوق قطع و وصل میشه !!
یه بازی ساده اینقدر ارزش نداره که برای اون قطعات سیستم داغون بشوند !!!

TEC
23-08-2007, 18:16
فکر میکنم گرافیکت پایین باشه.
احتمالا مشکل رم داری یا گرافیک.. یکی از اینهاست.

robert
23-08-2007, 18:53
فکر میکنم گرافیکت پایین باشه.
احتمالا مشکل رم داری یا گرافیک.. یکی از اینهاست.

احتمال اینکه مشکل از رم باشه خیلی بیشتره :13: چون اگه گرافیک پایین بود اصلاسیستم اجازه اجرای بازی رو نمیداد !!!

amir wolf
23-08-2007, 19:19
سلام دوست عزیز
چه جور صدایی ، معمولا صدا از سخت افزار در نمیاد :13:مگر بعضی از Hdd ها ، فن های سی پی یو و کارت گرافیک ، بعضا مادربرهایی که رو چیپشون فن دارن ، منظورت از صدا رو بیشتر توزیح بده؟

TEC
23-08-2007, 21:37
احتمال اینکه مشکل از رم باشه خیلی بیشتره :13: چون اگه گرافیک پایین بود اصلاسیستم اجازه اجرای بازی رو نمیداد !!!
بله درست میگی..دلیلی که آوردی محکمتره.:11:

ahsanx
24-08-2007, 05:40
دوست عزیز شاید صدایی که میگی از هارد باشه . نگفتی این صدای بوق هست یا چیز دیگه .