PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي دستكاري در رجيستري

ADRIEN
23-08-2007, 15:39
با سلام
SH Regeditor رو تقديم ميكنم به P30world كه مديونشم و تمامي بچه هاي P30world
از اونجا كه تقريبا هر روز تو تايپيك هاي مختلف بحث هايي در مورد ترفندهاي رجيستري يا مشكل با رجيستري
ميشه تصميم گرفتم مهمترين ترفندها رو تو يه برنامه ساده به زبان فارسي جمع و جور كنم براي ويندوز XP
با XP تست شده ولي با ويستا تست نكردم ميدونم بعضي از مسيرهاي رجيستري تو ويستا تغيير كرده
براي دانلود به اين تايپيك بريد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ADRIEN
24-08-2007, 16:10
من نوشتنشو شروع كردم
يعني 21 بازديد كسي نظري نداره
راهكاري چيزي؟

Farahmand Farshidy
24-08-2007, 16:31
سلام دوست عزیزم!!

کار خوبی است مجید جان!! برایت آرزوی مؤفقیت میکنم.

مؤفق باشی!!
فرهمنــــــــــد

ADRIEN
24-08-2007, 16:47
سلام دوست عزیزم!!

مؤفق باشی!!
فرهمنــــــــــد

ممنون از اينكه به فكر هستي

ADRIEN
24-08-2007, 16:49
سلام دوست عزیزم!!

مؤفق باشی!!
فرهمنــــــــــد

لطفا همه نظرتونو بگيد

F A R H A D
24-08-2007, 18:02
سلام
مجید جان به این موضوع فکر کردی که چقدر باید گسترده باشه. یکی دو تا کلید که نیست. صد تا ترفند هم که بخوای بنویسی خیلی وقت میبره.
به هر حال برات آرزوی موفقیت میکنم.

ADRIEN
24-08-2007, 19:33
سلام
مجید جان به این موضوع فکر کردی که چقدر باید گسترده باشه. یکی دو تا کلید که نیست. صد تا ترفند هم که بخوای بنویسی خیلی وقت میبره.
به هر حال برات آرزوی موفقیت میکنم.

مرسي فكري هم واسه اونجاش كردم
از مهمترين كليدها فقط استفاده ميكنم
شما درست ميگي

ADRIEN
25-08-2007, 00:54
52 بازديد
ولي فقط دو نظر
به آخرش داره ميرسه 30 ساعت ميشه كه شروع كردم

ahsanx
25-08-2007, 06:12
دوست عزیز دستت درد نکنه . من بهت قول میدم که وقتی برنامه رو بذاری , اینجا پر میشه از نظر . موفق باشی

ADRIEN
25-08-2007, 13:20
دوست عزیز دستت درد نکنه . من بهت قول میدم که وقتی برنامه رو بذاری , اینجا پر میشه از نظر . موفق باشی

فكر كنم
نسخه آزمايش بعد از دو روز آمادست با حدود 60 ترفند!
تو همين جا بزارم يا معرفي نرم افزار؟

Farahmand Farshidy
25-08-2007, 14:00
سلام و خسته نباشید مجید جان!!

فكر كنم
نسخه آزمايش بعد از دو روز آمادست با حدود 60 ترفند!
تو همين جا بزارم يا معرفي نرم افزار؟

اگر نظر به قانون ببینیم، باید در بخش نرم افزار معرفیش کنی اما چون زحمت کشیدی و این تاپیکو ایجاد کردی و ماهم زحمت کشیدیم و نظر دادیم، حق ما میشود که یه لینک دانلود برای ما هم بزاری!!:31::31:

شوخی بود دوستم! هر جا که میل داری معرفیش کن اما یه لینک دانلود در این تاپیک هم برای ما بزار.

به نظر من هردو جا معرفیش کن. هم اینجا و هم در انجمن معرفی نرم افزار. ضمناً اینو هم بگو که با کدام برنامه نویشتیش. خیلی علاقه دارم بدانم!!

مؤفق باشی!!!
فرهمنـــــــــــد

ADRIEN
25-08-2007, 16:26
سلام و خسته نباشید مجید جان!!

اگر نظر به قانون ببینیم، باید در بخش نرم افزار معرفیش کنی اما چون زحمت کشیدی و این تاپیکو ایجاد کردی و ماهم زحمت کشیدیم و نظر دادیم، حق ما میشود که یه لینک دانلود برای ما هم بزاری!!:31::31:

شوخی بود دوستم! هر جا که میل داری معرفیش کن اما یه لینک دانلود در این تاپیک هم برای ما بزار.

به نظر من هردو جا معرفیش کن. هم اینجا و هم در انجمن معرفی نرم افزار. ضمناً اینو هم بگو که با کدام برنامه نویشتیش. خیلی علاقه دارم بدانم!!

مؤفق باشی!!!
فرهمنـــــــــــد

ممنون
صفحه اول رو ببين

ahsanx
26-08-2007, 04:50
دوست عزیز فکر کنم اگه تو انجمن معرفی نرم افزار بذاری بهتر باشه و لینک اون تاپیک که برنامه رو معرفی میکنی رو اینجا بذار . یه توضیحاتی هم راجع به کار با این برنامه برای دوستان بنویس

ADRIEN
26-08-2007, 13:59
سلام گذاشتم بر تو لينك امضام