PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : the memory could not be read

alimetal
23-08-2007, 09:56
سلام
کسی میدونه چطوری میشود این مشکل را حل کنیم
The instruction at "0x0c175969" referenced memory at "0x0c405800", the memory could not be read
در WINDOWS VISTA

Freddy
24-08-2007, 02:31
احتمال قوی رم شما مشکل سخت ا فزاری پیدا کرده و بلوک های حافظه آدرس دهی نمی شن
شما برنامه occt رو اجرا کن ببین اررور میده یا نه اگه اررور داد و تنظیمات باس رو هم چک کردی باید رمت رو عوض کنی.

Freddy
24-08-2007, 02:32
اینم لینک دانلود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alimetal
24-08-2007, 21:10
سلام دوست خوبم
مرسی از راهنمایت اما 1 سوال برای من بوجود امده و اون این که وقتی این نرم افزار را نصب کردم
و گذاشتم 1 باز تست کنه وقتی که کامپیونر را ریستارت کردم دیگه ان Error رو دیگه میداد و درست شد

میخواستم بدونم این نرم افزار کارش دقیقن چی هست که با 1 باز تست که من کردم Error را درست کرده
مرسی.

Freddy
25-08-2007, 20:32
دوست من کار این برنامه چک کردن کارایی رم هست یعنی با قرار دادن رم زیر فشار کارایی و پایداری اون رو چک میکنه این برنامه بیشتر در زمان اورکلاک استفاده می شود تا مشخص بشه که I/o رم در بالاترین حد خود با ثبات باشه و اطلاعات از بین نره و سیستم هم پایدار بمونه.

Sharingan
25-08-2007, 20:38
من مطمئنم كه مشكل شما از هارد است. به احتمال بسيار زياد هارد شما دچار بدسكتوره. من خودم اين مشكل رو زيادديدم. هارد رو تا مي توني دفراگمنت كن ولي بهترين روش براي از بين بردن اين مشكل فرمت كل هارد و پارتيشن بندي مجدد هست. امتحان كن، اگه كار نكرد بيا من اسممو عوض مي كنم ميزارم صغرا...

alimetal
25-08-2007, 22:02
سلام
هارد من هیچ مشکلی نداره
من وقتی که با ان نرم افزار ram رو چک کردم و1 بار ریست کردم کامپیوتر رو دیگه error نگرفتم و برام خیلی جالب بود که چطور را 1 اسکن مشکل حل شد
باز تشکر میکنم

mahe ziba
26-08-2007, 02:34
با سلام به همگي

جواب شما توسط Microsoft در اينجا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

هر چند كه اين توضيحات براي ويندوز XP هست ولي شامل ويندوز ويستا هم ميشه و در ابتدا از به روز بودن ويندوز خودتون مطمئن بشين.

alimetal
26-08-2007, 14:05
سلام به همگی
مرسی از راهنمایی شما اما من قبل توی این سایت هم رفته بودم و تمام اپدیت ها رو هم کردم اما مشکلم حل نشد اما با راهنمایی یکی از دوستان که یکنرم افزار رو معرفی کرد که دربالا شما می توانید ببینید
مشکلم به طور معجزه اسایی حل شد با یک بار اسکن کردن ram .
باز خیلی متشکر هستم غزیزم از راهنمایت