PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Stranglehold

Sam Fisher 11
23-08-2007, 02:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیح: مطالب زیر مربوط به تاریخ 01-28-2007 هستن که قبلا در بخش "اخبار و رمز..." نوشته بودم. زیاد تغییرشون ندادم پس اگر مشکلی دارن(مثلا زمان فعل ها) مربوط به گذشت زمانه !

Stranglehold نام بازی جدید شرکت Midway است. یک بازی نسل بعدی درست و حسابی . این بازی در سبک اکشن ماجرایی سوم شخص هست و توسط جان وو کارگردان معروف هالیوودی(سازنده Face Off یا همون تغییر چهره) کارگردانی شده. ساخت بازی تقریبا تموم شده و تا جند وقت دیگه توسط خودMidway عرضه خواهد شد. بازی از گرافیک نسل خفنی(نسل بعدی) بهره میبره. این بازی مثل اکثر فیلم های جان وو پر از اکشن های ناب هستش. تقریبا هر چیزی که در محیط دیده میشه تخریب پذیره . همه اینها به خاطره موتور قدرتمند این بازیه،چون بازی Stranglehold از Unreal Engine 3 (موتور اکثر بازی های نسل آینده) استفاده میکنه. در بازی از حرکت آهسته هم استفاده میشه ولی به صورت خودکار عمل میکنه(یعنی هر وقت عشقش کشید) .در آینده توضیحات بیشتری درمورد چگونگی این بازی خواهم داد فعلا چند تا از عکس های گیم پلی بازی رو ببینین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داستان و حواشی بازی:
John Woo :جان وو یک کارگردان حرفه ای صنعت سینما است. او اهل هنگ کنگ است و فیلم های بسیار زیبایی را در کارنامه ی خود دارد که می توان از بین آنها به Mission Impossble 2, Face Off, Hard boiled و ... اشاره کرد. یکی از فیلم های زیبای او که در 1992 اکران شد و به گونه ای مایه ی مشهور شدنش نیز شد همین فیلم Hard Boiled است. این فیلم از اولین فیلم هایی بود که حرکات زیبا و اکروباتیک را در معرض دید بینندگان قرار داد. (در آن زمان فیلمی مانند ماتریکس وجود نداشت) داستان فیلم پوست کلفت درباره ی پلیسی به نام Taquila بود که Chow yun Fat در نقش او بازی می کرد و با همکاری دوستش که یه پلیس مخفی بود خلافکاران را از پای در می آورند. این فیلم با داستانی جذاب و صحنه های اکشن و نفس گیر توانست بسیار موفق عمل کند. در این فیلم افکت های تصویری و حرکات زیبایی برای اولین بار در سینما نمایش داده شد. اما آقای جان وو کم کم رو به ساخت بازی آورد و کمپانی Tiger Hill را بنا کرد. جان وو تصمیم گرفت که فکرش را حداقل در دنیای بازی ها عملی کند . بنابراین با چند تن از سازندگان فیلم تصمیم گرفتند تا با کمپانی Midway وارد مذاکره شوند.

وی تصمیم گرفت تا ادامه ای غیر مسقیم با نام Stranglehold برای فیلم پوست کلفت بسازد. شما در نقش تکو یلا باید مثل فیلم به بازی بپردازید و داستان بازی بعد از اتمام آن فیلم روایت می شود. تکو یلا (اگر درست تلفظ کرده باشم) پس از اینکه سال ها در هنگ کنگ به نبرد با خلافکاران پرداخت بر اثر اتفاقات ناگواری سرنوشت زندگی اش عوض می شود. توسط خلافکاران روسی همسر او دزدیده می شود و او باید برای نجات همسر خود و البته انجام ماموریتش به مقر این خلافکاران یعنی شیکاگو برود. و ادامه داستان را که به گفته سازندگان خطی روایت می شود را روشن سازد ... . داستان بازی در شیکاگو و هنگ کنگ روی می دهد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در اين بازي چانگ يون فت (بازيگر چيني فيلم هارد بويل جان وو) صدا و چهره خودش رو در اختيار سازندگان بازي قرار داده. به علاوه داستان بازي در Stranglehold به 18 سال بعد از فيلم هارد بويل مربوط ميشه.همچنين شخصيت اول بازي(كه فت نقشش رو بازي ميكنه) حركات آكروباتيك و زيبايي(مثلا شيرجه زدن روي ميز) رو انجام ميده كه مانندش رو قبلا در فيلم هارد بويل و ديگر فيلم هاي اكشن بخصوص در فيلم هاي جان وو(face of) ديديم.در عكس هاي قبلي اگه دقت كنين بعضي از حركاتش رو ميبينين.(بالا)

سازنده: Midway
ناشر: Midway
سبک: Action, Shooter (سوم شخص)
درجه سنی: M یا +18
تاریخ انتشار: 2007 - August 27
پلتفرم: PC,X360,PS3
تریلر های بازی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستی اینارم به مطلب بالا اظافه کنم که :
این بازی علاوه بر استفاده از ویرایش نهایی Unreal 3.0 engine از اینجین دیگری به نام Havok physics system که ساخت خود شرکت Midway است هم بهره میبره.این اینجین به سازنده ها این امکان رو داده تا محیطی بسیار تخریب پذیر(در عکس ها میبینید) خلق کنند. البته باید بگم تا حدودی هم بزرگ نمایی شده چون در یکی از دموهای بازی دیدم که تکو یلا با شلیک گلوله کلت دیواره حوضی رو نابود کرد !

دوربین و جو بازی حس تماشای یک فیلم سینمایی رو به گیمر میده که به طور حتم نشات گرفته از حضور جان وو بر روند ساخت بازی است.

به گفته سازنده ها گیم پلی بازی بسیار روان و سیال است و بازرس Tequila حرکاتی مانند دویدن، شیرجه رفتن روی میز و حتی اشیای متحرک، تاب خوردن با لوسترها و ... رو میتونه انجام بده که در چنین حالاتی هم توانایی نشانه گیری و تیراندازی به سمت دشمنان رو داراست.

بردیا
23-08-2007, 06:16
دستت درد نکنه.واقعا عالی بود.اینام واقعا مخن.فکرشونو خوب به کار میگیرن.ما هم ازین آدما زیاد داریم اما متاسفانه بهشون بها نمیدیم.روشون سرمایه گذاری نمیکنیم.

keylogger
23-08-2007, 09:18
اسم اين تاپيكو كه ديدم گفتم كه بس همون بازي قلعه رو تاپيك باز كرديد !

اسمش خيلي شبيه اون بازيه ! ولي عكس ها نشون ميدن كه اين هم بازي خوبيه .
در ضمن اين بازي كي واسه pc مياد ؟

Oracle_Eldorado
23-08-2007, 16:07
آخ جون واسه P30 هم میاد !!!!
راستی فیشر اول فکر کردم تاپیک StrongHold زدی ! یکمی دقت کردم دیدم جدیده .
ولی خداییش این بازیه . دمو هاش رو اگه گیر آوردم واستون میزارم .

Oracle_Eldorado
23-08-2007, 16:25
این هم چند تریلر با توضیحات :
جدیدترین تریلر این بازی از سایت YouTube :

این هم یکی دیگه که تقریبا خلاصه ای از داستان هست باز هم از YouTube :

این هم از گیم پلی بازی . باز هم از You Tube :

خدا این سایت رو از ما نگیره ! چه فیلم های باهالی داشت ......

amirpers
23-08-2007, 16:49
دوستان ، تاریخ عرضه بازی چند روز عقب افتاده و شده 5 سپتامبر .
در ضمن بر طبق آخرین شنیده ها ، این گیم سیستم بسیار قدرتمندی می خواد که البته هنوز مشخص نیست که سیسنمی که اعلام شده حداقل سیستمه یا نه . انشالله که حداقل باشه .

Carl
23-08-2007, 17:19
من که با دیدن اولین دمو خیلی ازش خوشم اومد. حتما بازی قشنگی میشه. منتظرشونیم (AC ,Crysis, GTA IV,... و حالا Stranglehold)

keylogger
24-08-2007, 10:35
از دمو هاش معلومه كه بازيه خوبي خواهد بود فعلا كه منتظريم !
در ضمن به شباهت اسم اين بازي با بازي قلعه دقت كرده ايد!

Mahiar0
24-08-2007, 10:44
اسم اين تاپيكو كه ديدم گفتم كه بس همون بازي قلعه رو تاپيك باز كرديد !

اسمش خيلي شبيه اون بازيه ! ولي عكس ها نشون ميدن كه اين هم بازي خوبيه .
در ضمن اين بازي كي واسه pc مياد ؟

اره منم فكر كردم اون بازي است
براي اون كسي تاپيك نميزنه

Oracle_Eldorado
24-08-2007, 11:07
دوستان یک سری تریلر جدید به دستم رسیده منتظر باشید تا آپلود کنم !
در مورد بازی هم کاش با یه سیستم معمولی هم جواب بده . چون من دیگه پولی واسه ارتقا ندارم !
راستی کسی در مورد داستان بازی نمیدونه ؟ توی تریلر ها یه چیز هایی معلومه ولی زیاد واضح نیست .

Sam Fisher 11
25-08-2007, 02:41
سلام
نسخه 360این بازی خوشبختانه همون تاریخ قبلی یعنی 27 آگوست(2 روز دیگه!) عرضه میشه.عرضه نسخه Pc تا 5 سپتامبر عقب افتاده و Ps3 هم 14 سپتامبر .

keylogger
25-08-2007, 09:37
نقل و قول از sam_fisher07
وی تصمیم گرفت تا ادامه ای غیر مسقیم با نام Stranglehold برای فیلم پوست کلفت بسازد. شما در نقش تکو یلا باید مثل فیلم به بازی بپردازید و داستان بازی بعد از اتمام آن فیلم روایت می شود. تکو یلا (اگر درست تلفظ کرده باشم) پس از اینکه سال ها در هنگ کنگ به نبرد با خلافکاران پرداخت بر اثر اتفاقات ناگواری سرنوشت زندگی اش عوض می شود. توسط خلافکاران روسی همسر او دزدیده می شود و او باید برای نجات همسر خود و البته انجام ماموریتش به مقر این خلافکاران یعنی شیکاگو برود. و ادامه داستان را که به گفته سازندگان خطی روایت می شود را روشن سازد ... . داستان بازی در شیکاگو و هنگ کنگ روی می دهد.

در اين بازي چانگ يون فت (بازيگر چيني فيلم هارد بويل جان وو) صدا و چهره خودش رو در اختيار سازندگان بازي قرار داده. به علاوه داستان بازي در Stranglehold به 18 سال بعد از فيلم هارد بويل مربوط ميشه.همچنين شخصيت اول بازي(كه فت نقشش رو بازي ميكنه) حركات آكروباتيك و زيبايي(مثلا شيرجه زدن روي ميز) رو انجام ميده كه مانندش رو قبلا در فيلم هارد بويل و ديگر فيلم هاي اكشن بخصوص در فيلم هاي جان وو(face of) ديديم.در عكس هاي قبلي اگه دقت كنين بعضي از حركاتش رو ميبينين.(بالا)

فكر كنم اين داستانو تو اول تاپيك نوشته بودن !!
به نظر من كه به حد كافي قانع كننده بود.

DiDiSks
25-08-2007, 11:17
با این تفاسیر یک سیستم بسیار خفن برای اجرا میخواد
من توی بازی مورتال کمبات برای playstation2 تو قسمت تبلیغات بازیش یه بازی دیدم که برای play2 قراره بیاد و تقریبا تو همین مایه های strongehole بود حالا اسمش یادم رفته

amirpers
25-08-2007, 12:44
ظاهرا که همینطوره .
فعلا تو سیستمی که اعلام شده چیزهایی مانند Cpu دو هسته ای . رم 2 گیگ و کارت گرافیک 512 مگ از نوع 7800 یا بالاتر و X1300 و بالاتر دیده میشه که امیدوارم این مینیمم سیستم نباشه .

Optimus Prime
27-08-2007, 13:12
بازی های زیادی امسال برای PC با موتور Unreal 3 داریم.یکیشم همینه...

kratos1
03-09-2007, 20:35
من یه دمو خفن ازش دیدم وقتی که مرحله تموم شد فقط اسکلت بندی ساختمون مونده بود.
بقیه ساختمون اومده بود پایین. کف کردم. تازه از در و دیوار و سقف هم بالا می رفت. چیز توپیه!!!

Sam Fisher 11
12-09-2007, 12:45
سلام
بازی الان در دسترسه !
البته فعلا فقط واسه 360 دارا...
Pc هم به زودی میاد !

amirpers
12-09-2007, 16:06
بازی از گیم اسپات نمره 7 گرفته . البته نسخه X360 . احتمالا Pc هم همین نمره رو می گیره .
اما اون دوستهایی که می گفتن مکس پین چیه ، این بازی رو بچسب ، حالا فرق دو بازی رو متوجه میشن .

amirpers
21-09-2007, 14:49
نسخه Pc هم عرضه شد . در 4 دی وی دی میشه در بازار پیداش کرد . حجمش خیلی بالاست .
اون مینیمم سیستم مورد نیاز وحشتناک هم ظاهرا واقعیت داشته . مثل اینکه باید بی خیالش بشیم .
البته کسانی که نسخه X360 رو بازی کردند میگن که بازیش به شدت تکراریه و خسته کننده .

namber_one
21-09-2007, 15:14
میتونم بپرسم روی هارد چه مقدار حجم میگیره
در ضمن cpu 2 هسته ای باید چقدر باشه؟

amirpers
21-09-2007, 15:41
البته من هنوز بازی رو نگرفتم اما ضاهرا حدود 15 گیگ فضا می خواد .
در مورد سی پی یو هم نمی دونم فقط نوشته شده Dual Core .

Sam Fisher 11
21-09-2007, 15:43
Windows XP SP2 / VISTA (Games for Windows compliant)
Dual Core Processor
2 Gigs of Ram
Nvidia 7800 or higher / ATI x1300 or higher
Disk space: 15 gigs

Oracle_Eldorado
22-09-2007, 01:34
یعنی با این سیستم پایینتر اجرا نمیشه ؟!
ای خدا . چقدر من باید ارتقا بدم ! فکر کنم دیگه باید به فکر یه کنسول باشم ! اینطوری فایده نداره .

amirpers
22-09-2007, 14:19
من جایی دیگر خوندم که مینیمم سیستم این نیست . البته مطمئن نیستم .
از دوستانی که بازی رو گرفتند یا می گیرند خواهش دارم سیستم مورد نیاز بازی رو که در فایل Read Me نوشته اینجا بذارند .

Optimus Prime
22-09-2007, 15:47
از ریوی Gamespot متوجه شدم که نسخه PC بازی خیلی مشکل داره سیستمی با Pentium 4 3.2 و 1GB رم و Geforce 7800GTX 256MB بازیو اصلا اجرا نکرده و مرتبا ریست میشده BSOD( که میومده مجبور بودن ریست بکنن) با Dual Core و 8800GTX و 2GB رم هم خوب اجرا شده ولی هی کرش می کرده تو دسکتاپ.

joey jordison
24-09-2007, 23:08
این بازی راست که 50 گیگ فضا می خواد یا نه؟؟؟ می گم چرا gamespot نمره کمی به این بازی داده نکنه بازی چرتیه

P-R-I-N-C-E
24-09-2007, 23:17
تو این سیستم جواب میده برم دنبالش یا باید گرافیکمو ارتقا بدم فقط دومی رو نگین ترو خدا

cpu:3800
ram:2gig
grafic:7600 gs

Sam Fisher 11
24-09-2007, 23:22
بله جواب میده عزیز !
من حتی این بازی رو روی سیستم دوستم با کارت 5500 !!!! و رم 1 گیگ هم اجرا کردم !

sAsAn.K
27-09-2007, 22:35
مشکلی که من و خیلی های دیگه با این بازی داریم اینه که توی منو با اینک هیچ گیری وجود نداره و بازی روونه روونه و مطمئنم سیستم کم نمیاره وسط Loading صفحه سیاه میشه و هیچ اتفاقی نمیفته درایور کارت گرافیکمم آخرین ورژن هست . تازه دانلود کردم و نصب کردم ولی بازم همین طوریه .
My Graphic Card : GeForce 8600GT DDR3

Optimus Prime
28-09-2007, 11:10
مشکلی که من و خیلی های دیگه با این بازی داریم اینه که توی منو با اینک هیچ گیری وجود نداره و بازی روونه روونه و مطمئنم سیستم کم نمیاره وسط Loading صفحه سیاه میشه و هیچ اتفاقی نمیفته درایور کارت گرافیکمم آخرین ورژن هست . تازه دانلود کردم و نصب کردم ولی بازم همین طوریه .
My Graphic Card : GeForce 8600GT DDR3
دقیقا منم همین مشکلو دارم منوی بازی میاد خوبم میاد ولی وقتی می زنی New Game و Loading میاد صفحه همین جور سیاه میشه و مثل اینکه تو یه Loop گیر میکنه.تو Forum های Midway هم رفتم هر تاپیکی که این مشکلو مطرح کرده بودند بسته بودند و هیچ پاسخی برای این مشکل نبود.برا بعضی ها خوبه حتی با 7300 و 8800GTS خوب اجرا شده ولی با 8800GTX و .... گیر داره.البته میگن تو Vista خوب جواب میده من هنوز امتحان نکردم باید منتظر یه Beta Driver از Nvidia باشیم دوباره.....

sAsAn.K
28-09-2007, 13:51
من حتی شنیدم این مشکلو تو ویستا هم دارن بعضی ها .
چرا اینطوریه آخه ؟

Amin Asterix
29-09-2007, 18:34
یهنی راهی نداره؟عجب گیری کردیما!!!3 دیویدی رو بخر و با هزار امید نصب کن آخر صفحه سیاه بشه.رو سیستم فرقون پسر عمم اومد واسه من نیومد!!کسی راهشو نیافته؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sAsAn.K
29-09-2007, 18:37
د همینه که اعصابه آدمو خورد می کنه !.
البته من پولی برای ندادم ولی خوب من با این سیستمم نتونم اجرا کنم و یکی با گرافیک 5500 بتونه بازی کنه این دیگه خیلی خیلی ضایس .
آقا من دنبال کارش هستم شما هم بگرد به نتیجه رسیدی بزار .
راههایی که من امتحان کردم و نشد :
نصب آخرین ورژن درایور گرافیک انویدیا نسخه ی 162.18
نصب آخرین ورژن بتا درایور گرافیک انویدیا .

اینم سیستم من :
AMD Athlon 64 3500+
RAM 1 GB OCZ Dual Channel
GeForce 8600GT 256MB DDR3
ASUS M2N-E

Amin Asterix
29-09-2007, 19:01
منم میگردم.
فقط برم قبلش ویستا رو نصب کنم شاید اونجا جواب داد!

Amin Asterix
29-09-2007, 21:27
خوشبختانه برای من رو ویستا اجرا شد!به نظرم تنها راهش همین ویستاس.

Optimus Prime
29-09-2007, 23:20
آره برای کارت گرافیکی های نسبتا قوی باید روی ویستا نصب کرد.ببینم مشکل رم پیدا نکردید روی ویستا یعنی کندتر اجرا نشد؟

Amin Asterix
29-09-2007, 23:42
نه من که سیستمم تو ویستا خیلی بهتر کار میکنه.هم سی پی یو هم گرافیکم مخصوص ویستاس.احتمالا برا همین اجرا نمی کرد!
رو ویستا با گرافیک بالا بدون مشکل اجرا شد بازی.اما خیلی قشنگ نبود.ارزش نداشت.از مکس پینم بدتره(خیلی شبیهن!)

@R3Z
30-09-2007, 13:38
رو 5500 اجرا میشه!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راست میگی؟
برم بخرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirpers
30-09-2007, 17:58
من با این سیستم رو ویستا اجراش کردم .
جالبه که اصلا هیچ جای بازی نمیشه فایل Read Me اون رو پیدا کرد تا سیستم مورد نیاز رو توش دید .
البته هنوز بازی نکردم اما اول بازی رو که دیدم زیاد خوشم نیومد . خیلی با مکس پین فرق داره . گرافیکش که زیاد خوب نیست . نزدیک هر چیزی هم که میشی یا متلاشی میشه یا اینکه خود به خود می پره روش .
CPU : Intel P4 3.2
Ram : 1 gig
MB : Asus P4C800
VGA : 7600 GS AGP

Oracle_Eldorado
13-10-2007, 21:24
Windows XP SP2 / VISTA (Games for Windows compliant)
Dual Core Processor
2 Gigs of Ram
Nvidia 7800 or higher / ATI x1300 or higher
Disk space: 15 gigs

ببخشید اگه CPU دو هسته ای نباشه خوب اجرا میشه ؟
یا حتما باید دو هسته ای باشه ؟

من با این سیستم رو ویستا اجراش کردم .
جالبه که اصلا هیچ جای بازی نمیشه فایل Read Me اون رو پیدا کرد تا سیستم مورد نیاز رو توش دید .
البته هنوز بازی نکردم اما اول بازی رو که دیدم زیاد خوشم نیومد . خیلی با مکس پین فرق داره . گرافیکش که زیاد خوب نیست . نزدیک هر چیزی هم که میشی یا متلاشی میشه یا اینکه خود به خود می پره روش .
CPU : Intel P4 3.2
Ram : 1 gig
MB : Asus P4C800
VGA : 7600 GS AGP

دوست عزیز مگه کارت گرافیک شما Vista Support هست که با ویستا بازی میکنی ؟
تا اونجایی که من میدونم فقط گرافیک های سری 8 ویستا ساپورت هستند .

Amin Asterix
13-10-2007, 21:26
اجرا میشه ولی ارزش نداره!6 تومنتو بزر تو جیبت حالشو ببر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hesam_g59
15-10-2007, 19:05
سلام...
مشکل منم مث همست
منو خوب اجرا میشه...اما loading صفحه مشکی میشه...یه بار هم رستارت شد...
اگه راه حلشو پیدا کردین plz خبرم کنین
مرسی

Abolfazl3007
16-10-2007, 10:45
مسخرم نکنین ولی رو این اجرا میشه!
cpu:3.00 1mb
ram: 512
vga:6200 256mb

Amin Asterix
16-10-2007, 11:09
آره حتما میشه:31:
نه نمیشه!

meha
20-10-2007, 11:05
vga من 7300 geforce هست داخل بازی می ره ولی وقتی می خوام برم داخل مرحله ها توی loading از بازی خارج میشه اشکال چیه؟

kingtexas
20-10-2007, 11:12
vga من 7300 geforce هست داخل بازی می ره ولی وقتی می خوام برم داخل مرحله ها توی loading از بازی خارج میشه اشکال چیه؟

تمام فايل ها رو از پوشه كرك كپي نكردي بر همين تو لود وا ميسته.
اما من كه يه كم بازي كردم سرم گيج زدوخيلي بازيش غير طبيعيه.گرافيكش خوب نيست .:31:

sepehr52
20-10-2007, 12:58
من هم این بازی را روی 3 دی وی دی خریدم ولی متاسفانه بازی به راحتی نصب شده و اجرا هم میشه ولی زمانی که میخوای شروع به بازی کنی loading را مینویسه بعد تصویر میره مانیتور هم مرتب سوئیچ میکنه ولی تصویر نمیاد تنظیمات تصویر بازی را تا حداقل پایین آوردم ولی باز هم فایده نداشت البته سیستمم هم بد نیست
cpu: 3.2 4m cache
ram: 1Gb ocz
vga: gigabyte geforce 7300gt 256mb pciexpress
یه راهی براش پیدا کنین ثواب داره

Amin Asterix
20-10-2007, 19:29
یک نگاه به چند ارسال قبل مینداختین مشکلتون حل بود.یا از دریاور گرافیکه(جدیدو نصب کن)یا تو ویستا بازی کن که راحت اجرا شه.
البه تو همین ارسال بالاییتون گفتن اگه همه فایلای کرک رو کپی کنین درست میشه.

kingtexas
20-10-2007, 20:48
من هم این بازی را روی 3 دی وی دی خریدم ولی متاسفانه بازی به راحتی نصب شده و اجرا هم میشه ولی زمانی که میخوای شروع به بازی کنی loading را مینویسه بعد تصویر میره مانیتور هم مرتب سوئیچ میکنه ولی تصویر نمیاد تنظیمات تصویر بازی را تا حداقل پایین آوردم ولی باز هم فایده نداشت البته سیستمم هم بد نیست
cpu: 3.2 4m cache
ram: 1Gb ocz
vga: gigabyte geforce 7300gt 256mb pciexpress
یه راهی براش پیدا کنین ثواب داره
ببين تو dvd3يه سري فايل براي گرافيك هست كه بايد پوشهnvidia win xp رو نصب كني تا بازي loading رو رد كنه:11:

sepehr52
21-10-2007, 10:23
متاسفانه توی فلدر کرک بازی فقط یه فایل هست که اونرا کپی کردم توی dvd3 هم هیچ فولدر اضافه ای بجز کرک وجود نداره وگرنه من هم پست قبلی را دیده بودم انقدرم خنگ نیستم البته چند ورژن آخر درایورهای nvidia را هم تست کردم

Amin Asterix
21-10-2007, 13:06
متاسفانه توی فلدر کرک بازی فقط یه فایل هست که اونرا کپی کردم توی dvd3 هم هیچ فولدر اضافه ای بجز کرک وجود نداره وگرنه من هم پست قبلی را دیده بودم انقدرم خنگ نیستم البته چند ورژن آخر درایورهای nvidia را هم تست کردم
معذرت:46:
اگه اینا نشد(مثل خود من)راهت همون ویندوز ویستاس.البته اگه نداری بهت پیشنهاد میکنم نری بریزی چون نه ویندوز ویستا ارزش داره نه این بازی!:10:

sepehr52
21-10-2007, 16:35
لعنتی 4000تومن پول بالاش رفته باید تموم بشه اصلا راه نداره

Amin_mustang
21-10-2007, 22:19
سلام
میخواستم بدونم میتونم stranglehold رو با گرافیک 5200 وسی پی یو 3 اجرا کنم؟:10:

Amin Asterix
21-10-2007, 22:24
فکر نکنم.گرافیکت ضعیفه.البته بهت پیشنهاد میدم نخری بازیشو

Oracle_Eldorado
21-10-2007, 22:28
فکر نکنم.گرافیکت ضعیفه.البته بهت پیشنهاد میدم نخری بازیشو

ببخشید شما چرا همچین پیشنهادی میکنی ؟! یعنی اصلا قشنگ نیست ؟

Amin Asterix
21-10-2007, 22:43
شما ببین چند نفر خوششون اومده از این بازی!من که هر کیو دیدم گفته خیلی داغونه.تازه به این همه دردسر نمی ارزه.6 تومن بده.آخر بعد از 100 سال نصب کن.آخر یا اجرا بشه یا نه(جریان همون لود).بعد بری تو یک بازیه شدیدا معمولی!

Oracle_Eldorado
21-10-2007, 23:14
شما ببین چند نفر خوششون اومده از این بازی!من که هر کیو دیدم گفته خیلی داغونه.تازه به این همه دردسر نمی ارزه.6 تومن بده.آخر بعد از 100 سال نصب کن.آخر یا اجرا بشه یا نه(جریان همون لود).بعد بری تو یک بازیه شدیدا معمولی!

والا اینطوری که به من گفتند بازی با گرافیک خیلی بالا و مراحل جالب و کنترل عالی و گرافیک خیلی بالا (!)‌
ولی شنیدم که حرکاتش و گیم پلیش مثل مکس پین هست .
من که میخوام مفت گیرش بیارم D: . یه تستی میکنیم دیگه .
راستی این قضیه لودینگش چیه همه باهاش مشکل دارند ؟

Amin Asterix
21-10-2007, 23:21
والا اینطوری که به من گفتند بازی با گرافیک خیلی بالا و مراحل جالب و کنترل عالی و گرافیک خیلی بالا (!)‌
ولی شنیدم که حرکاتش و گیم پلیش مثل مکس پین هست .
من که میخوام مفت گیرش بیارم D: . یه تستی میکنیم دیگه .
راستی این قضیه لودینگش چیه همه باهاش مشکل دارند ؟

خیلی سطح پایینتر از مکس پینه.متاسفانه انقدر رو این موتور ور رفتم که اعصاب خورد کنه.دست به پرتقال بزنی میترکه!!!:31:.گرافیک بالاشم دردسره!
لودینگ رو خیلیا بهش بر خوردن.از جمله من.اما من با ویستا بازی کردم خیلی خوشم نیومد:13:.کلا ارزش مفتی رو هم نداشت(من خودم مفت گرفتم:31:).

Amin_mustang
22-10-2007, 21:01
یعنی stranglehold فقط با گرافیکم مشکل داره و سی پی یو دو هسته ای نمی خواد؟

vitamin2002
23-10-2007, 12:08
قبل از خرید game یک سری به سایت gamespot بزنید و به امتیاز های بازی که می خواهید بخرید نگاه کنید بعداٌ بخرید چون امتیاز این بازی از 10 امتیاز 7 گرفته یعنی یک بازی مسخره

ALt3rnA
23-10-2007, 14:27
خیر دوستان خیلی از منتقدان مثل جف دارم و توماس مارکسون به این بازی نمره ی بالای 8 دادن

اما با پی سی واقعا اشغاله اما با ایکسباکس عالیه

اگه ایکس باکس ندارید نخریدش

Sam Fisher 11
23-10-2007, 15:16
خیر دوستان خیلی از منتقدان مثل جف دارم و توماس مارکسون به این بازی نمره ی بالای 8 دادن

اما با پی سی واقعا اشغاله اما با ایکسباکس عالیه

اگه ایکس باکس ندارید نخریدش
در ضمن نمره 7 نمره خیلی بدی محسوب نمیشه !
اشکال اصلی این بازی زیادی آسون بودنش هست و اینکه در تخریب پذیری زیادی اغراق کرده .

P-R-I-N-C-E
23-10-2007, 22:59
آسون که هست اما بعضی جاهاش یکیم سخته
ولی من موندم این بازی که 3تا dvd بودچرا اینقدر زود تموم شد(2روزه)

meha
05-11-2007, 18:48
تمام فايل ها رو از پوشه كرك كپي نكردي بر همين تو لود وا ميسته.
اما من كه يه كم بازي كردم سرم گيج زدوخيلي بازيش غير طبيعيه.گرافيكش خوب نيست .:31:

خیلی ممنون از کمکی که کردی.

meha
05-11-2007, 19:35
ولی تمام فایلهای کرک رو کپی کردم ولی بازم نشد!!!!!!!!!!!!!(البته توی کرک فقط یک ایکون بیشتر نبود!)کمک کنید هرچه بازم ازش تعریف نمی کنید ولی بازم مشتاق دیدارشم

mokhe_donia
06-11-2007, 00:37
من که نصبش کردم توی همون لود هم گیر کرد کرک اون رو هم از چندین سایت گرفتم بجز کرک اصلی خودش و هیچ کدومشون جواب نداد که نداد و حالا که شما این همه تو سر این بازی میزنین دیگه هیچ شوقی حتی برای کلیک کردن و پیدا کردن را حل براش ندارم...ولی واقعا مضخرفه که یک سیستم نفتی اجراش کنه و من که بیش از 400 هزار تومان خرج کردم وسیستمم رو آپدیت کردم اصلا راه نیفتاد و می دونین چیه توی فکر هستم که با قیمت بالاتر بندازمش به یه آدم بدبخت و از دست یازیه خیالم راحت بشه آقایون کسی بازی نمیخواد من برای فروش دارم...:31::31::31:

meha
06-11-2007, 11:10
خیلی زود ناامید میشی!!!!!!!!!!!!!!

meha
07-11-2007, 15:11
کسی نبود که چواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

anf-b
14-11-2007, 15:34
دوستان من در این تاپیک مطرح کردم که وقتی این بازی رو اجرا میکنم و وقتی قسمت لودینگ می آد مانیتور به Standby میره
ولی مدیر محترم اون تاپیک رو بستند و بنده مجبورم اینجا بپرسم!
یکی از دوستان در جواب گفت که بدون Shourtcut بازی رو باز کن ولی باز هم همون مشکل رو داشتم!
آیا حتما من باید ویندوز ویستا نصب کنم؟
در XP هیچ راه حلی برای اجرای این بازی نیست؟
ممنون

Amin Asterix
14-11-2007, 16:51
نخیر راهی نداری.یعنی هنوز کفش نشده راهش!!

anf-b
15-11-2007, 13:44
پس باید بیخیال این بازی بشم!
خیلی حیف شد !
پس چرا توی فروشگاه تون ننوشته بودید که به XP نمیخوره! که لااقل ضرر نکنیم!

Amin Asterix
15-11-2007, 13:51
فروشگامون؟ارث بابای ما که نیست.
عزیز من این بازی برا بعضی سیستما ادا در میاره والا رو بعضیا راحت اجرا میشه تو xp.

smallfrank
15-11-2007, 22:06
cpu:4000 AMD
ram:2 gig
graphic:8500GT-512mb
ایا اجرا میشه ؟
رو چه تنظیماتی ؟

DHAMID
16-11-2007, 12:27
درسته كه برايه اين بازي بايد 50Gb فضاي خالي داشته باشي

Amin Asterix
16-11-2007, 12:46

نه بابا!!!10 15 گیگ بود فکر کنم.اما ارزش خریدن نداره.گفته باشم!!مفت دیدی بگیر:31:

Dark Prince
26-11-2007, 14:43
دوستان من با این سیستم می تونم بازی رو اجرا کنم ؟
VGA : 512 7300 LE
Ram : 1024 mb
CPU : 2800 2 Alcol
Mainboard :Soyo Tek PCI Express DDR 2

meha
31-12-2007, 12:20
من که ارتقا سیستم دادم و گرافیکم را عوض کردم ولی بازهم وقتی new game را میزنم بعد از چند ثانیهاز بازی خارج میشه و بعد میره توی بازی این کار همینطور ادامه میده!

arnold_ab
01-01-2008, 12:09
دوستان من با این سیستم می تونم بازی رو اجرا کنم ؟
VGA : 512 7300 LE
Ram : 1024 mb
CPU : 2800 2 Alcol
Mainboard :Soyo Tek PCI Express DDR 2
بله به راحتی میتونی بازی کنی:8:

arnold_ab
01-01-2008, 12:10
من که ارتقا سیستم دادم و گرافیکم را عوض کردم ولی بازهم وقتی new game را میزنم بعد از چند ثانیهاز بازی خارج میشه و بعد میره توی بازی این کار همینطور ادامه میده!
میشه مشخصات سیستمت را بگی؟

arnold_ab
01-01-2008, 12:13
نه عزیز برای این بازی12گیگ فضای خالی لازم هست.

cpu:4000 AMD
ram:2 gig
graphic:8500GT-512mb
ایا اجرا میشه ؟
رو چه تنظیماتی ؟
بله من هم با همین سیستم به راحتی بازی کردم.

فروشگامون؟ارث بابای ما که نیست.
عزیز من این بازی برا بعضی سیستما ادا در میاره والا رو بعضیا راحت اجرا میشه تو xp.
اگه تو ویستا نصبش کنید خیلی بهتر بالا میاد.

meha
01-01-2008, 12:26
میشه مشخصات سیستمت را بگی؟

cpu:3.2
vga:geforce 8500gt
ram:1gig

meha
01-01-2008, 21:47
چی شد من که سیستممو نوشتم کسی نیست به مشکلم برسه؟

arnold_ab
02-01-2008, 14:43
cpu:3.2
vga:geforce 8500gt
ram:1gig
مشکلی نداره میتونی به را حتی بازی اجرا کنی اگه روVistaنصب کنی خیلی بهتر جواب میده رو Xpمشکل اومدنش

meha
02-01-2008, 17:38
مشکلی نداره میتونی به را حتی بازی اجرا کنی اگه روVistaنصب کنی خیلی بهتر جواب میده رو Xpمشکل اومدنش

مرسی حالا می رم روی ویستا امتحان می کنم خبرتون میدم.

shahramcat
10-01-2008, 16:15
گیم قشنگی هست توصیه میکنم حتما بازی کنید .

arnold_ab
11-01-2008, 11:45
گیم قشنگی هست توصیه میکنم حتما بازی کنید .
قبل از اینکه شما توصیه کنید همه این بازی را تموم کردن

soliman
16-02-2008, 21:29
من تازه این بازی رو خریدم واقعا بازی جالبیه. گرافیکش هم که خیلی عالیه.

darkstreet
03-04-2008, 16:57
دوستان سلام
اگه کسی دنبال نقشه های اماده شده stronghold crusader شماره یک می گرده توی تاپیک زیر هر چند وقت چندتا اپلود میشه:

havas_1980
03-04-2008, 17:09
دوستان سلام
اگه کسی دنبال نقشه های اماده شده stronghold crusader شماره یک می گرده توی تاپیک زیر هر چند وقت چندتا اپلود میشه:

دوست عزیز! برای من جای سوال هست که این پست چه ربطی به این تاپیک داره... پستها رو در جای صحیحش ایجاد کنید... ممنون میشم که توجه میکنید.

cyrus_ln
03-04-2008, 17:16
دوستان من اینجا گیر کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"
باید چی کار کنم؟
همه آدمهای رو کشتی رو میکشم ولی اتفاقی نمیوفته.

daniyal62
04-04-2008, 17:20
دوستان من اینجا گیر کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"
باید چی کار کنم؟
همه آدمهای رو کشتی رو میکشم ولی اتفاقی نمیوفته.

4 تا کشتی قرمز هست که باید توشون بمب بذاری تا مرحله رو رد کنی
یکیش همونی هست که تو عکس افتاده

daniyal62
04-04-2008, 17:31
من این بازی رو توی xp بدون مشکل بازی میکنم
دوستان توجه کنن که برای اجرای این بازی احتیاج به
microsoft virtual c++ Redistributable
دارن که اگه توی dvd بازی نیست میتونن از سایت زیر دانلود کنن

djmd
05-04-2008, 09:08
ما که این بازی مفت گیر مون اومد . البته این بازی مفت اگه گیرت اومد بازی کن ولی در کل گرافیک خوبی داره و تیر اندازی هاش هم خیلی سادس . در ضمن کمی از حرکات رو هم خودش اتومات انجام میده . میتونست بازی خیلی قویتری باشه .

aseman e ghermez
04-08-2008, 10:33
سلام من بازی رو گرفتم 2تا دی وی دی بود نصب کردم دمو ومنو بالا اومد ولی تا newgame زدم تو loading گیر میکنه گرافیک من ورم من هم اخرین حدش است

linkinkurd
05-08-2008, 20:12
سلام من بازی رو گرفتم 2تا دی وی دی بود نصب کردم دمو ومنو بالا اومد ولی تا newgame زدم تو loading گیر میکنه گرافیک من ورم من هم اخرین حدش است

منم دقیقا همین مشکلو دارم... کمک کنید خواهشا خیلی دوست دارم این بازیو بازی کنم !
البته من فکر کنم سیستمم کم باشه :

xp sp3
ram 1gb
cpu 3GHz
vga 8600GT DDR3 OVERCLOCKED

SAM-SON 70
05-08-2008, 21:44
سلام
اقا ماله منم یه همچون مشکلی داره تو لوده بازی گیر میکنه سیستمم هم بد نیست ؟!!!

SAM-SON 70
05-08-2008, 21:46
من از یه فروشگاه پرسیدم گفت باید ویندوزت رو ویستا کنی از خود بازی عکسای بازی معلوم بود که از گرافیک باید چیزه خوبی باشه و فکر کنم ماله من 3 یا 4 Dvd هستش.

Optimus Prime
06-08-2008, 00:33
منم قبلا 7600GT که داشتم با همین مشکل برخورد کردم که با نصب ویستا حل شد ولی بعد که درایور جدید Nvidia اومد این مشکل هم حل شد و تونستم تو XP بازی کنم. منم حالا 8600GT Fatal1ty دارم و روی XP بازیش کردم. اگر با نصب نسخه جدید درایور کارتون حل نشد مجبورید روی ویستا بازیش کنید.

harrypotter2007
06-08-2008, 01:04
من از یه فروشگاه پرسیدم گفت باید ویندوزت رو ویستا کنی از خود بازی عکسای بازی معلوم بود که از گرافیک باید چیزه خوبی باشه و فکر کنم ماله من 3 یا 4 Dvd هستش.

ببخشید منظورتون بازی قلعه هست در ضمن من هر سه نسخه ی بازی را دارم ولی همه اش توی یک دی وی دی بود .

4 دی وی دی چه خبر هست در ضمن مگه قسمت 4 این بازی هم اومده.

aseman e ghermez
06-08-2008, 10:56
منم قبلا 7600GT که داشتم با همین مشکل برخورد کردم که با نصب ویستا حل شد ولی بعد که درایور جدید Nvidia اومد این مشکل هم حل شد و تونستم تو XP بازی کنم. منم حالا 8600GT Fatal1ty دارم و روی XP بازیش کردم. اگر با نصب نسخه جدید درایور کارتون حل نشد مجبورید روی ویستا بازیش کنید.

ویستا اکس پی رو با خودش قبول میکنه ؟؟؟؟؟:20::10::11::40:

Scary Feelings
08-08-2008, 12:31
salam mishe in Nvidia ro baraye download bezary??

Optimus Prime
08-08-2008, 13:48
salam mishe in Nvidia ro baraye download bezary??
اینم لینک دانلود درایور جدید :

linkinkurd
09-08-2008, 15:00
سلام دوستان
ضمن تشکر از Optimus Prime عزیز گفنم به اطلاع برسونم که بنده مشکل قفل کردن بازی در لودینگ اولیه رو داشتم ولی با نصب آخرین ورژن Forceware مشکل حل شد. نسخه بنده 175.16 هستش.

Scary Feelings
10-08-2008, 14:16
سلام به همه باید بگم که این بازی با نصب این برنامه که دوستمونOptimus Prime گذاشته کار میکنه

Scary Feelings
11-08-2008, 13:17
سلام اینم ترینر بازی چون تو مراحل اخر بیچاره میشین راستی توصیه میکنم فقط از کلید هایه f2 f4 f5 استفاده کنید چون بازی به هم میریزه

mehdy.z
15-09-2008, 13:15
یک پیشنهاد برای کسانی که بازی توی لود اولیه گیر میکنه:

راستش من هم همین مشکل و داشتم کاری که کردم وقتی بازی توی لود گیر کرد با کلیدهای ctr+alt+delet
از بازی خاج شدم و دوباره بازی رو از توی نوار وظایف اوردم بالا وقتی صفحه بازی میاد راحت لود مینه ومیره توی بازی!
حالا شما هم یه امتحانی بکنید شاید جواب داد
با این توصیفات من خودم حدس میزنم گیر از موتور خود بازی باشه ویه جای کارش مشکل داره...

با ارزوی موفقیت برای همگی.

Retired User
15-09-2008, 16:09
یک پیشنهاد برای کسانی که بازی توی لود اولیه گیر میکنه:

راستش من هم همین مشکل و داشتم کاری که کردم وقتی بازی توی لود گیر کرد با کلیدهای ctr+alt+delet
از بازی خاج شدم و دوباره بازی رو از توی نوار وظایف اوردم بالا وقتی صفحه بازی میاد راحت لود مینه ومیره توی بازی!
حالا شما هم یه امتحانی بکنید شاید جواب داد
با این توصیفات من خودم حدس میزنم گیر از موتور خود بازی باشه ویه جای کارش مشکل داره...

با ارزوی موفقیت برای همگی.
اين مشكلي كه گفتي رو كه من نداشتم شايد بازي شما خرابه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdy.z
15-09-2008, 23:55
اين مشكلي كه گفتي رو كه من نداشتم شايد بازي شما خرابه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطور خیلی ها این مشکل رو داشتن توی همین چند تا پست قبل خوندم!

titanium_zarin
16-09-2008, 11:20
سلام.
من این بازی رو نصب کردم اجراش کردم مرحله اول هم تمو شد،اما حالا نمیتونم اجراش کنم؟؟؟؟وقتی روش میزنم هیچی نمیاد نه پیغام خطایی نه هیچی؟؟؟؟کسی میدونه چرا؟؟؟

گرافیک:4850
رم:2 گیگ
cpu:2180

darkstreet
21-09-2008, 00:09
من خوره این بازی هستم
بد نیست یه نگاهی به امضام بندازید

ICEBOYS
07-12-2008, 01:03
سلام

این ترینری که شما گذاشتید لینک دانلودش خرابه

لطفا یک لینک سالم برای دانلود بزارید