PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاعاتي در مورد خط مخصوص اينترنت....

coralisland_17
23-08-2007, 01:13
سلام
من يك سوال داشتم....(لطفا مسخرم نكنيد )
من براي استفاده از اينترنت از خط تلفن عادي منزل استفاده ميكنم ؛ و هر دفعه كه قبض تلفن مياد قلبم ميگيره:40::19:
ميخواستم بدونم كه اگر خط مخصوص اينترنت بگيرم مبلغ كمتري مياد(يعني ارزان تر حساب ميشه يا نه همينه ؟):20:
ممنون ميشم اگر كمكم كنيد

راستي شبكه هوشمند چيه؟؟؟:31:

nightmare
23-08-2007, 01:33
اگه منظورتون از " خط مخصوص اينترنت " ، ADSL هست ،
مسلما بهتره از نظر هزینه ، چون شما یه قیمت تعیین شده بابت شارژ ، آبنومان مخابرات و مالیات ... هر ماه پرداخت می کنی که نه بیشتر میشه نه کمتر و ثابت هست .
در واقع ADSL دیگه برای شما پول تلفن نمیندازه و هزینه اش ثابت و جدا هست که شما هر ماه به شرکت اینترنتیتون پرداخت می کنید و هزینه ی تلفن دیگه تنها مربوط به مکالماتتون میشه .

شبکه هوشمند هم سرویسی هست که بعضی شرکت ها به وسیله ی مخابرات ارائه میدن و در واقع شما رو از خریدن کارت اینترنت راحت می کنه ، تنها کاری که می کنید ، با کامپیوتر یه شماره 9 رقمی میگیرید و بدون username و password وارد اینترنت میشید ...

اما در مورد شبکه هوشمند هم بهتره طرفش نرید ، چون اگه با دیدن قبض تلفن قلبتون میگیره ، ممکنه خدای نکرده بعد از استعمال این شبکه به ایست قلبی دچار شید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هزینه هاش معمولا خیلی بالا در میاد ، چون محدودیت کارت رو نداره متوجه نمیشید چه مقدار تو اینترنت هستید و اینکه شنیدم ساعتی 300 تومان میندازه .

تا بعد ....

shahedi
23-08-2007, 09:37
بله ساعتی 300 تومان که خیلی ها از جمله خودم از Ispزنگ زدن و گفتن آدرستو بده برات بفرستیم من هم دادم ولی بعد 3 ماه هنوز نرسیده می دونین چرا؟
چون یک کاری کردم که نرسه