PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خط Pcm و ندادن Adsl

pillx
22-08-2007, 14:44
سلام دوستان
امروز رفتم شرکت رفاتک ( نمایند پارس آنلاین در اهواز ) که اینترنت Adsl بگیرم که بعد زنگ زد به جایی و شماره خونه رو گفت و فرمود که خط شما Pcm هست!
و نمیتونیم بهت اینترنت بدیم
حالا نمیدونم چیکار کنم
دوستان این مشکل یعنی چی؟
خط Pcm چیه؟
راه حلش چیه؟
یعنی قید Adsl رو بزنم؟
:19:

c0dest0rm
22-08-2007, 15:12
توضیحات کامل این موضوع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mr.Lover
22-08-2007, 15:30
البته این اقدام مخابرات در جهت اجرایی کردن تعهدات دولت و برای استفاده بهینه از زوج سیم‌های موجود در شبکه بوده است.
اما از این نکته نیز نباید غافل بود که در حال حاضر می‌توان از طریق ارسال اطلاعات روی باند‌های بالاتر از 4KH روی کابل های مسی، امکان ارایه اینترنت پرسرعت را فراهم کرده اما با قرار گرفتن تکنولوژی PCM روی آن ها، باندهای ذکر شده اشغال می شوند و دیگر فضایی برای انتقال اطلاعات از طریق خطوط ADSL وجود نخواهد داشت.
کارشناسان علت به وجود آمدن چنین مشکلی را ناهماهنگی میان مسوولان مخابرات و شرکت‌های PAP می‌دانند و معتقدند نباید این موضوع بر حقوق کاربران در استفاده از اینترنت پرسرعت تأثیر گذارد.
البته موراد بالا قسمتی از اخبار موجود در سایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می باشد.
منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pillx
22-08-2007, 18:30
مرسی بابت جوابتون

tacki
22-08-2007, 20:29
سلام

اینجا هم یه سری بزنید !!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pillx
23-08-2007, 10:49
باز هم ممنون
ایشالا سیستم مخابرات هم درست بشه و ما تکنولوژی 20 سال پیش خارجی ها رو بیاریم توی خونه

marhom
23-08-2007, 11:02
سلام همشهری این رفاتک دیونم کرد تا بم داد هر روز میگفتن فردا تا آخر بعد از 1ماه وصل شد . باید یه خط جدید بگیری

pillx
23-08-2007, 11:05
سلام همشهری این رفاتک دیونم کرد تا بم داد هر روز میگفتن فردا تا آخر بعد از 1ماه وصل شد . باید یه خط جدید بگیری
سلام
اولا این چه اسمیه
من 2 تا خط دارم خونمون هم نادری است
میگه چون 2 تاش توی 1 قسمت است نمیشه
مگر بری تقاضا بدی اگه امکاناتش بود
گفتم بابا نخواستیم
فقط میخواستم بدونم pcm چیه و چرا نمیشه بهش اینترنت داد
فدات:40:

marhom
23-08-2007, 19:00
چون از یه سیم واسه چند خط استفاده شده بنابرین نمی شه چون باند فرکانسی یه سیم محدوده فکر کنم اینجور باشه

pillx
23-08-2007, 19:08
چون از یه سیم واسه چند خط استفاده شده بنابرین نمی شه چون باند فرکانسی یه سیم محدوده فکر کنم اینجور باشه

نظر من هم همین است
حالا نمیدونم فقط مرکز شهر اینجوره یا همه جا این مشکل رو مخابرات ایجاد کرده

marhom
23-08-2007, 22:51
وقتی بخوان برا یه خونه یا بخصوص آپارتمان تلفن وصل کنند به جای که از مرکز مثلا واسه آپارتمان 10 تا سیم بکشن یکی میکشن رو فرکانسهای مختلف سیم به همین خاطر برای adsl دیگه جای رو سیم نمی مونه

mrmmnb
24-08-2007, 10:40
من رفتم adsl بگیرم گفت چون خطوط منطقه شما فیبر نوری شده نمیشه adsl بگیری
قضیه این چیه؟(مگه فیبر نوری تکنلوژی جدید وبهتر از سیمهای مسی نیست پس چرا adsl رو نمیشه از این خطوط گرفت؟)

pillx
24-08-2007, 10:43
بله متوجه شدم مرسی بابت توضیحتون

ehsan_iuc
27-08-2007, 00:20
منم همین مشکلو دارم دقیقا امروزم رفتم مخابرات گفتن فقط باید صبر کنی همین. حالا تا کی خدا می دونه...واقعا یعنی کسی راهی سراغ نداره؟منطقه مخابراتی ما با هنر هست...منم شدید به Adsl احتیاج دارم...کسی پارتی چیزی نداره؟!!!!!!

marhom
27-08-2007, 15:13
ربطی به پارتی نداره . میتونی وایرلس بگیری از راصد فلکه ساعت یا از نیماد

pillx
30-08-2007, 00:48
وایرلس خیلی گرون در میاد
در ضمن دوست عزیز پارتی چیه سیستم سیم کشی و امکانات مخابرات ضعیفه و هنوز امکاناتش فراهم نشد

ehsan_iuc
01-09-2007, 13:02
وایرلس گرون در می آد ...پارتی هم از این نظر گفتم چون یه سری می گفتن که اگه پورت خالی تو محلتون باشه می تونن مال شما رو از باکس در بیارن و مستقیم بکشن خط رو...اینکه پورت خالی تو محل هست رو شک ندارم چون یه دفعه از مخابرات برای تعمیر اومده بودن طرف چک کرد و گفت هست ولی من اجازش رو ندارم باید از یه جا جور کنی اجازشو...