PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وزير Ict: از لحاظ پیشرفت مخابرات، جزو 10 كشور اول دنيا هستيم!!!

George Bush
21-08-2007, 23:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:27:

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينكه توسعه زيرساخت در كشور از تعداد متقاضيان پيشي گرفته است، گفت: ما اكنون در بسياري از زمينه‌هاي خدمات مخابراتي با كمبود مشتري مواجه هستيم:39::18:.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت : به همت دولت نهم بسياري از ريخت و پاش‌ها در كشور جمع و فاسدان يا مخفي و يا خانه‌نشين شدند و همه اينها رحمت‌هايي است كه براي مردم به ارمغان آمده است:23:.

محمد سليماني در آيين بهره برداري از طرح‌هاي مخابراتي استان فارس افزود: اينكه دست فاسدان از بيت‌المال كوتاه شده است و ريخت و پاش‌ها جمع شده نعمت بزرگي براي مردم بشمار مي‌آيد:15:.

به گزارش خبرگزاري جمهوري اسلامي، وي اضافه كرد: در حوزه ارتباطات طرح هاي بزرگي انجام شده و موجب شده است كه زير ساخت مخابراتي براي توسعه كشور فراهم گردد، اگر چه در اين حوزه هنوز از همه ظرفيت‌ها استفاده نمي شود.

وي اضافه كرد: اجراي طرح سهميه بندي سوخت، اجراي عمليات الكترونيك در بانك‌ها و بسياري از طرح‌هاي بزرگ ديگر در گرو داشتن زمينه مناسب مخابراتي بوده است كه اين زمينه در كشور فراهم است.

وي با بيان اينكه ‪ ۷۶‬هزار كيلومتر شبكه فيبر نوري در كشور فعال است، اضافه كرد: با استفاده از اين شبكه ‪ ۳۰۰‬دانشگاه كشور اكنون به شبكه علمي وصل است، امروز ديگر هيچ رييس دانشگاهي نمي‌تواند ادعا كند كه ما نمي‌توانيم از شبكه علمي استفاده كنيم، اين شبكه اكنون در اختيار مراكز علمي و دانشگاهي است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينكه توسعه زير ساخت در كشور از تعداد متقاضيان پيشي گرفته است، گفت: ما اكنون در بسياري از زمينه‌هاي خدمات مخابراتي با كمبود مشتري مواجه هستيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

سليماني شتاب ارتباطات و مخابرات در كشور را خوب توصيف كرد و گفت: اگر چه تا رسيدن به نقطه مطلوب فاصله زيادي داريم اما جزو ‪ ۱۰‬كشور اول دنيا هستيم كه روند رو به رشد مخابرات داريم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sudotux
21-08-2007, 23:57
اگر چه تا رسيدن به نقطه مطلوب فاصله زيادي داريم اما جزو ‪ ۱۰‬كشور اول دنيا هستيم كه روند رو به رشد مخابرات داريم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فکر می کنم از صحبت ایشون برداشت اشتباه شده. به عبارت قرمز رنگ توجه کنید! ایشون نگفتند که از نظر مخابراتی جزو ۱۰ کشور اول هستیم.
از نظر روند رو به رشد!

capitan black
24-08-2007, 00:22
فكر كنم از صحبت شما هم برداشت بد شده..بايد بگم از روند رو به افت جزو 10 كشور اول هستيم

pillx
24-08-2007, 00:24
خیر
همتون اشتباه گفتید
درسته جزء 10 کشور برتر جهان هستیم
البته از آخر

AB
24-08-2007, 00:27
بیچاره...
دلم براش سوخت.خدا شفاش بده

IcY
24-08-2007, 07:34
این وزیره همینجوریه هر چند وقت بکبار یه چرت و پرتی میگه میره من یکی که دیگه بهش عادت کردم!!!:27:

fireboy8766
24-08-2007, 16:24
قطعا ... تر از این وزیر تو ایران موجود نیست.

MAXXX
24-08-2007, 17:02
ایول به دکتر با این وزیر انتخواب کردنش .. فکر میکنم یکی از منفور ترین وزیرا همین باشه بویژه بعد از دستگلی که در رابطه با سقف سرعت اینترنت به آب داد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.....rock & roll wow

Behroooz
24-08-2007, 23:32
كميت مهم نيست . ايا كيفيتش هم پيشرفت كرده؟

jackhammer
25-08-2007, 10:43
نه کیفیت پیشرفت کرده نه کمیت!

Tornado2800
28-08-2007, 17:05
پس برای همینه که سرعت اینترنت ایران خیلی پایین هستش یا سیستم های مخابراتیش....
جزو 10 تای دنیا هستیم
پس بقیه برن خودشون رو بکشند سنگینتره
آخه ما 10 ام هستیمممممممممم