PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر7 Ie به Ie 6

sofia79
21-08-2007, 08:38
1-میخوام IE 7بردارم و ورژن 6 بریزم .
uninstall که نداره چه باید کرد؟

2-سیستم جدید گرفتم به internet وصل می شم ولی وقتی IE 7 اجرا میکنم سیستم هنگ میکنه پنجرش بسته نمیشه و فقط ُSTART میشه زد و restart کرد .از چی می تونه باشه؟

Alastoor
21-08-2007, 08:46
سلام

براي حذف: به Control Pannel >> Add or Remove Program ميري و IE7 رو Remove مي كني. و چون در XP به طور پيش فرض IE6 هست، نيازي نيست كه دوباره IE6 رو نصب كني.

ولي در مورد مشكل IE7‌ : فكر كنم مشكل از برنامه ات باشه. از كجا گرفتيش؟ احتمال داره نسخه درستي نبوده باشه.

sofia79
21-08-2007, 12:38
مرسی دوست عزیز ولی اکه IE 7 remove کنم IE 6 در سیستم نیست که بخوام ازش استفاده کنم.
سیستم وقتی گرفتم IE 7 روش نصب بود هر چی میگرم توی سیستم IE 6پیداش نمی کنم.

Alastoor
21-08-2007, 12:47
پيشنهاد من اينه كه مشكل IE7 رو حل كني به جاي اينكه دنبال نصب IE6 باشي و همونطور كه گفتم فكر كنم مشكل از IE‌ كه داري باشه. خب اگه IE7 رو داري پس از uninstall كردن IE فعلي، اونو نصب كن. اگه هم نداري يه جستجوي ساده بكني پيدا مي كنيش. يه كار ديگه هم مي توني بكني كه كلا IE‌ رو بريزي دور و بري تو كار موزيلا.

sofia79
21-08-2007, 12:53
[quote=alastoor;1464126]پيشنهاد من اينه كه مشكل IE7 رو حل كني به جاي اينكه دنبال نصب IE6 باشي و همونطور كه گفتم فكر كنم مشكل از IE‌ كه داري باشه. خب اگه IE7 رو داري پس از uninstall كردن IE فعلي، اونو نصب كن. اگه هم نداري يه جستجوي ساده بكني پيدا مي كنيش. يه كار ديگه هم مي توني بكني كه كلا IE‌ رو بريزي دور و بري تو كار موزيلا.[/quot

مرسی و ممنون از راهنماییتون
ولی ممکنه مشکل مربوط به مادر بورد باشه؟.

Alastoor
21-08-2007, 17:40
چه ربطي به مادربورد داره؟ بعيد مي دونم.:20:

ahsanx
22-08-2007, 05:52
دوست عزیز باید سیدی ویندوز ایکس پی رو در سیدی رم بذاری و بعد به کنترل پنل بری و بر روی Add or Remove Programs کلیک کنی و در سمت

چپ بر روی Add/Rimove windoes components بری و در پنجره ای که باز میشه تیک Internet Explorer رو برداری و بعد هم next رو بزنی و

ادامه , بعد که IE حذف شد دویاره مراحل رو طی کنی و اینبار تیک اونو بزنی و ادامه کار . من خودم اینترنت اکسپلورر 7 رو حذف نکردم ولی فکر کنم با

این کار دوباره Ie 6 روي كام\يوتر نصب بشه ز موفق باشي