PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این فایل های dl که عکس آن را اینجا گذاشتم چه کاربردی دارند؟

moj63
21-08-2007, 02:09
این فایل های dl که عکس آن را در پایین می بینید چه کاربردی دارند؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidreza0007
21-08-2007, 02:19
فکر کنم فایل های Directx باشند.

moj63
21-08-2007, 02:27
سلام
به چه درد می خورند؟

ahsanx
21-08-2007, 06:04
دوست عزیز اینها فایل اجرایی خود ویندوز هستن که بیشتر اونها رو توی پوشه System32 پیدا میکنی به عنوان مثال یکی از اونها پک ایکنهای

خود ویندوز هست که وقتی شما میخواین آیکن پوشه ای رو عوض کنید یکی از این فایلها لیستی از آیکونها رو در اختیار شما قرار میده و یا وقتی

شما یه ( تم ) رو برای ویندوز میذارید و اونو تنظیم میکنی مشخصات اون تم در چند تا از این فایلها ذخیره میشه در ضمن وقتی ویروسی وارد

کامپیوتر شما میشه و یا شما برنامه یا بازی نصب میکنید لیستی از این فایلها در پوشه برنامه و system32 ایجاد میشه که برای اجرای برنامه و

کارهایی که اون برنامه انجام میده مورد استفاده قرار میگیرن . شما میتونی این فایلها رو با برنامه ای مثل REsource Tuner باز و ویرایش کنی .

موفق باشی

shahedi
21-08-2007, 09:46
فایلهای اجرای
جای دیگه ای نگی فایل اجرایی!

Mr.K2
21-08-2007, 12:36
اینا تمام زندگی ویندوز هستند !
همه اطلاعات و همه چیز ...

Mr.K2
21-08-2007, 12:50
تمام برنامه هایی هم که نصب میکنید حداقل چند تا از این فایلها دارن ...
شما هم اگر یه برنامه نویس باشین با این فایلها سر و کار زیادی دارین
اینا هم مال برنامه nod 32

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moj63
22-08-2007, 02:52
از راهنمایتان بسیار ممنون ....

ولی من یه cd ویندوز xp گرفتم اینها داخل یک cd جدا از cd ویندوز قرار داشت

میخواستم بدونم چیزی مهمی هستند که جدا گونه گذاشته اند.

ٌWindows xp - X3Black 2008

ahsanx
22-08-2007, 05:13
جای دیگه ای نگی فایل اجرایی!

دوست عزیز من به این خاطر گفتم فایل اجرایی چون وقتی dll های یه برنامه رو حذف کنی دیگه اون برنامه اجرا نمیشه یعنی برنامه نویس برای

اجرای برنامه در ویندوز از این فایل ها استفاده میکنه که برای اجرای برنامه در ویندوز باید این فایلها به ویندوز اضافه بشه . dll مخفف ( Dynamic-

link Libraries ) هست . در ضمن در بعضی مواقع dll هایی که با یه برنامه نصب میشه بعد از Uninstall کردن برنامه پاک نمیشن و بعد ار مدتی

باعث کم شدن سرعت ویندوز میشن . من برنامه نویس نیستم ولی این اطلاعات من در این باره بود اگه اشتباه هست من شرمنده ام لطفا شما

درستش رو بنویسید من خوشحال میشم تو این سایت چیز جدیدی یاد بگیرم