PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با كارت گرافيك Giga 8500GT

Mohammad_ch
20-08-2007, 23:42
سلام . بی مقدمه این کامپیوتر یکی از دوستامه
AMD 4200
main:giga 57sli-s4
VGA: giga 8500 gt 512
RAM:APACER 1 gb (2*512)
HDD:maxtor 250 gb
MOnitor:samsung mb1793

و اما مشکل:
میدونم کارت گرافیک 8500 gt 512 اشغال هست.فردا هم می رم عوضش می کنم.ولی وقتی درایورش رو نصب می کنم دیگه ویندوز نمی اد بالا.
فروشنده اشناست و همه چی رو واسم عوض می کنه. به من گفت که وقتی 8600 gt xfx رو گذاشتم صفحه شطرنجی می اومد.حالا با توجه به این 2 مشکل ایا کارت گرافیک مشکل داره با مادربورد؟

راستی گوشه سمت راست مانیتور هم خیلی پرش داره و رنگش قرمر میشه.

اگه میشه یه کمکی یکنید ببینم مشکل چیه . راستش رفیقم کلم و می کنه :41:

solo_88
21-08-2007, 12:09
دقیقا این مشکل رو رفیق منم داشت!!!(اشنا در اومدیم!)
مین رو بردیم گارانتی 5 روز بعد درست شد گفتن ایراد از اسلات pci بود(الله اعلم)

در مورد گرافیک هم زیاد مطمئن نباش طرف عوض کنه چون خودش میدونه چه جنسی فروخته!!

موفق باشی.

(به احتمال قوی مشکل شما همونی هست که گفتم ولی یه بار از روی دفترچه ی راهنما بایوس مین رو با تغییر جای جامپر ها ریست کن و مجددا بایوس رو اپدیت کن شاید درست بشه به احتمال خیلی کم)

Mezzo
21-08-2007, 15:57
تاپيك با عنوان "كمك" و مشابه اون بر خلاف قوانين انجمن هست. لطفا دقت كنيد!

ضمنا اين بحث مربوط به بخش مونيتور و كارتهاي گرافيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ميشه.

Mohammad_ch
21-08-2007, 22:10
تاپيك با عنوان "كمك" و مشابه اون بر خلاف قوانين انجمن هست. لطفا دقت كنيد!

ضمنا اين بحث مربوط به بخش مونيتور و كارتهاي گرافيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ميشه.

ببخشید:11:

amir wolf
21-08-2007, 22:21
سلام دوستان
آقا مادر بردت خرابه چرا کارت گرافیک گیگا رو زیر سوال می بری؟در ضمن شما داری به مدل های gt هم توهین می کنی

Mohammad_ch
22-08-2007, 11:33
سلام دوستان
آقا مادر بردت خرابه چرا کارت گرافیک گیگا رو زیر سوال می بری؟در ضمن شما داری به مدل های gt هم توهین می کنی

کی گفته من به گیگا توهین کردم؟
من از طرفداران قدیمی این شرکت هستم.من گفتم GPU 8500 GT اشغاله . که اگه یه ذره اطلاعات داشته باشی می فهمی اصلا ربطی به برد نداره. در ضمن اگه مقایسه سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو ببنین می فهمی منظورم چیه.یه چیز دیگه سعی کن اینقدر تعصبی نباشی.من از ABit اون زمانی که کسی نمی شناختش استفاده می کردم.هیچ چیزی از گیگا کم نداشت. پس اینقدر الکی از یه برند خاص تعریف نکنین.
خداییش چند نفر با اطلاعات قبلی می رن گیگا می خرند؟

راستی چون خیلی بد و عصبی نوشته بودی جواب تو دادم. الانم هیچ مشکلی فکر نکنم دیگه باشه :40::11: