PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Act of War: Direct Action | Act of War: High Treason

namber_one
20-08-2007, 11:28
راستش رو بخواين گشتم ديدم تايپيكي واسه اين بازي نيست
پس تصميم گرفتم يه تايپيك واسه بازي بزنم
بازي 4 تا سي دي هستش
اينم مشخصات سيستم مورد نياز براي بازي

==========================================
1. MINIMUM SPECIFICATIONS
==========================================
- Windows® 2000/XP
- Pentium® 4 1.5 GHz or AMD Athlon™ 1500+ or higher (Pentium® 4 2.5 GHz or AMD
Athlon™ 2500+ recommended)
- 256 MB RAM (512 MB RAM recommended)
- DirectX 9.0c compatible ATi Radeon 8500 or nVidia GeForce FX 5700 video card
or greater*
- 2x DVD-ROM drive (6x recommended; not required for online distributed
versions)
- DirectX® 9.0c
- sound card, mouse, keyboard
- 7 GB free hard drive space

* Video cards that do not support shaders, such as GeForce 4 MX or Intel Extreme
Graphics Family, ar enot supported.

Sam Fisher 11
20-08-2007, 11:50
!.....ٌact.... Wooooo[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این بازی عشق منه. هم این وهم نسخه قیلیشو کامل بازی کردم و همه نقشه هاش رو چندبار بازی کردم( تو حالت خیلی سخت ) حتی میتونم بگم حفظمشون !
به همه استراتژیک بازا این بازی رو توصیه میکنم لااقل تا زمانی که Star Craft2 بیاد. این بازی یه بازی استراتژی همزمان در زمان حاله. جنگ ها همه سر تصاحب منابع نفته و همه ادبات پیشرفته جنگی حال حاضر توی بازی هستن.
سه نیرو داره که یکیش ارتش آمریکا است و دوتای دیگه تخیلی ان . من هیچوقت با اونا بازی نکردم چون اصلا حال نمیدن فقط چندبار به عنوان دشمن قرارشون دادم.

namber_one
20-08-2007, 11:59
پيشنهاد ميكنم كساني كه تا حالا بازي استراتژي انجام نداده اند هرگز سراغ اين بازي نروند ...

Optimus Prime
20-08-2007, 13:07
زندگی من ACT OF WAR فقط.داستان بسیار عالی داره.هم Directt Action و هم High Treason.این شماره هم به معنای کامل استراتژیکه.Single Player با شماره قبلی خیلی فرق داره.وخیلی هم بهتره!!!!توصیه حتما بازی کنید.

AliROCK
02-09-2007, 00:45
سلام
کسی میدونه تو بازی act of war:high treason این POWS چی هست همونی تو قسمت سرباز خونه تبدیل به پول میشن

Optimus Prime
02-09-2007, 00:49
سلام
کسی میدونه تو بازی act of war:high treason این POWS چی هست همونی تو قسمت سرباز خونه تبدیل به پول میشن
وقتی تو درگیری سربازهای دشمن زخمی میشن یا خدمه تانکها و هواپیماها و هلیکوپترهای ساقط شده توسط سربازان خودت اسیر بشن که به عنوان POW نگه داری میشن که تو می تونی برای بدست آوردن قسمتی از نقشه که نامعلومه(سیاه)آنها را بفروشی.

AliROCK
02-09-2007, 01:43
اتفاقا پیش پای شما کشفیدمش;)
البته به نظر من بیشتر شبیه زندان هست همون قسمتی که به جلوی سرباز خونه اضافه میشه یه چیزی مثل اردوگاه

Optimus Prime
02-09-2007, 14:58
دقیقا دوست عزیز:27:POW=Prisoner of War اسیر یا همون زندانی جنگی.

Pouriaqazvin
02-09-2007, 17:22
دقیقا دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gifPOW=Prisoner of War اسیر یا همون زندانی جنگی.

جالب بید!!!!!!!!

humanist
05-08-2011, 22:46
با سلام خدمت همگی دوستان
من مود NavyInvaders_1-1-0 رو برای بازی act of war gold edition دانلود کردم ولی هر کاری کردم نتونستم اجراش کنم. لطف کنید در مورد نصب این مود من رو راهنمایی کنید.

با سپاس

rama2
28-04-2014, 23:10
سلام
من بازی act of war high treason رو خریدم و بازی میکنم ولی هیچ خبری از ناو هواپیما بر نیبست هر تمام قسمتها رفتم ولی نداره کسی نمیدونه علتش چیه
در صورتیکه توی یو تیوب و تبلیقات این بازی صحبت از ناو هماپیماست
دوستان کسی میدونه کمکم کنه

Ali_p30
29-04-2014, 07:55
سلام
من بازی act of war high treason رو خریدم و بازی میکنم ولی هیچ خبری از ناو هواپیما بر نیبست هر تمام قسمتها رفتم ولی نداره کسی نمیدونه علتش چیه
در صورتیکه توی یو تیوب و تبلیقات این بازی صحبت از ناو هماپیماست
دوستان کسی میدونه کمکم کنه

سلام
زیر خاکی بالا آوردیا!! :n02:

soroosh_cz
29-04-2014, 15:05
من خیلی وقت پیش بازی کردم High Treason رو، ولی یادم نیست که توش ناو هواپیما بر داشته باشه. آخرشم بچه ها دسته جمعی میرن کنار ساحل :n09: