PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قوی ترین نرم افزار capture کردن چیه ؟

ma.fardbastani
20-08-2007, 09:55
یه نرم افزار قوی معرفی کنید که هو خوب تلویزیون رو بگیره و هم با کیفیت بالا ضبط کنه.

لطفا لینک دانلود بدین

amir wolf
20-08-2007, 10:37
سلام دوست عزیز
از نرم افزارUlead VideoStudio Plus v11.0 استفاده کن ، خدای نرم افزار کپچر ، میکس ، صداگذاری ، خلاصه همه چی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

HAMID-3138
20-08-2007, 13:59
باید دانلود کرد یا خرید
درباره دانلود اون یه توضیح مختصر بدید

ma.fardbastani
20-08-2007, 20:52
سلام دوست عزیز
از نرم افزارUlead VideoStudio Plus v11.0 استفاده کن ، خدای نرم افزار کپچر ، میکس ، صداگذاری ، خلاصه همه چی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من از ورژن 9se استفاده کردم و چند تا مشکل داشتم.
اولا باهاش راحت نمیشه تلویزیون دید و برنامه دلخواه رو ضبط کرد ثانیا کنده ثالثا فقط با یک یا دو فرمت با کیفیت محدود ویشه ضبط کرد و اجازه استفاده از بقیه رو نمیده.

من یه چیزی تو مایه های Win DVR یا winfast PVR رو ترجیح میدم ولی با هر کدوم مشکل جداگانه ای دارم. میتونی کمک کنی ؟

amir wolf
20-08-2007, 21:46
سلام دوستان
نرم افزاری که به شما معرفی کردم رو دارم الآن استفاده می کنم ، تازه دارم از آشغالترین کپچر استفاده می کنم اما این نرم افزار کیفیت پخش رو بالا می بره، در ضمن اون لینکی که گذاشتم پائین صفحه گزینه دانلود رو بزنید و رایگان دانلود کنید ، اما در مورد نرم افزار win dvr و winfast من با این دوتا نرم افزار مشکل دارم ، اصلا کیفیت ندارن ، به دوستان توهین نشه به نظر من جفتشون آشغالن ، شما دوست عزیز اگه مشکلی با یولید داری یه ایمیل به من بزن و مشکلتو بگو تا برات برطرف کنم

ma.fardbastani
21-08-2007, 16:37
سلام دوستان
نرم افزاری که به شما معرفی کردم رو دارم الآن استفاده می کنم ، تازه دارم از آشغالترین کپچر استفاده می کنم اما این نرم افزار کیفیت پخش رو بالا می بره، در ضمن اون لینکی که گذاشتم پائین صفحه گزینه دانلود رو بزنید و رایگان دانلود کنید ، اما در مورد نرم افزار win dvr و winfast من با این دوتا نرم افزار مشکل دارم ، اصلا کیفیت ندارن ، به دوستان توهین نشه به نظر من جفتشون آشغالن ، شما دوست عزیز اگه مشکلی با یولید داری یه ایمیل به من بزن و مشکلتو بگو تا برات برطرف کنم

اولین مشکل من با این نرم افزار اینه که نمیتونم از ریموت کارتم استفاده کنم. دومیش هم طریقه ی کانال یابی افتضاح و دسترسی به کانال هاست این بهترین نرم افزار برای کپچر کردنه ولی باهاش نمیشه راحت تلویزیون دید.