PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا روش مقابله با ویروس Sxc را توضیح دهید!

Maysam-BFU
19-08-2007, 18:57
سلام.

من تقریبا چند هفته بیش کامپیوترم با اتصال این MP3 Player به کامپیوتر آلوده این ویروس شد.

تا اونجا که من متوجه شدم خودشو تو دستگاه های جانبی مثل فلاپی ، فلش ، و Mp3 Player کپی می کنه. و جلوی باز شدن بعضی از نرم افزار هارو می گیرده مثل Photoshop CS3 با پیغام Run time .

اگر کسی آلوده به این ویروس شده و موفق شده که کامپیوترش رو پاک سازی کنه به من بگه . در ضمن من از سه آنتی ویروس برای از بین بردن این ویرویس استفاده کردم.

- KasperSky : شناسایی می کنه ولی نمیتونه پاکش کنه.

- NOD32 : شناسایی نمی کنه.

- McAfee : شناسایی نمی کنه.

در ضمن بعضی مواقع وقتی بر روی درایو ها کلیک راست می کنم بجای گزینه Open گزینه Auto ظاهر شده و بعد از کلیک پنجره Open With باز می شود.

دقیقا از نام این ویروس مطمئا نیستم ولی از همین 3 حروف تشکلیل شده بود.

Hadi King
20-08-2007, 03:08
دوست عزيز همه از دست اين ويروس در عذابن ميدوني چرا چون راحل از بين بردنش كسي نمي دونه ويروس كش ها رو هم گيج كرده.....
راه از بين بردن اين ويروس فقط و فقط پاك كردن كل درايو....چون اين ويروس تو همه درايو ها خودش رو مخفي ميكنه و اجازه پاك كردن دستي رو هم به هيچ وج نميده....
با ويروس كشاي زيادي امتحان كردن همه اپديت شده ولي هيچ و پوچ
چون خودم اين ويروس رو داشتم با پاك كردن كل درايو از بين رفت....

Maximillion
20-08-2007, 06:18
اگه بتونی نام ویروس رو کامل و دقیق بگی شاید بتونم برات یه کاری بکنم.

Maysam-BFU
20-08-2007, 20:36
در صورت ردیابی این ویروس حتما اسمش رو می گذارم.

چون ویندوز ریختم و از توی report آنتی ویروسم پاک شده...

از توضیحات ممنون.

katrinj23
21-08-2007, 11:12
با McAfee VirusScan Enterprise 8.5.0i البته updateشده اسکن کنید
االبته این مکافی با نسخه معمولیش مکافی انتی ویروس فرق داره و خیلی قویه

Modi
25-08-2007, 16:37
دوستان عزیز کامپیوتر من هم که تازه 2 روز بود آپگریدش کرده بودم روز پنجشنبه گذشته دچار گرفتاری زیر شد، دادم افراد متخصص نتونستند دردش را تشخیص بدند مجبور شدند ویندوز را دوباره نصب کنند، ولی متاسفانه بنظرم سرعتش کم شده
و اما مشکل این بود که هر فایلی را که میخواستم باز کنم اجرا نمی شد و برنامه 'open With" میامد، لطفا راهنمائی فرمائید

kingweb
25-08-2007, 16:40
با Bit چک کنید (اپدیت شده )

Modi
25-08-2007, 22:16
با Bit چک کنید (اپدیت شده )

دوست نازنین ممنونت میشم اگه بتونی سایتشو برام بزاری تا دانلود کنم
قربانت مهدی

Persian.Boy
26-08-2007, 02:49
سلام.

من تقریبا چند هفته بیش کامپیوترم با اتصال این MP3 Player به کامپیوتر آلوده این ویروس شد.

تا اونجا که من متوجه شدم خودشو تو دستگاه های جانبی مثل فلاپی ، فلش ، و Mp3 Player کپی می کنه. و جلوی باز شدن بعضی از نرم افزار هارو می گیرده مثل Photoshop CS3 با پیغام Run time .

اگر کسی آلوده به این ویروس شده و موفق شده که کامپیوترش رو پاک سازی کنه به من بگه . در ضمن من از سه آنتی ویروس برای از بین بردن این ویرویس استفاده کردم.

- KasperSky : شناسایی می کنه ولی نمیتونه پاکش کنه.

- NOD32 : شناسایی نمی کنه.

- McAfee : شناسایی نمی کنه.

در ضمن بعضی مواقع وقتی بر روی درایو ها کلیک راست می کنم بجای گزینه Open گزینه Auto ظاهر شده و بعد از کلیک پنجره Open With باز می شود.

دقیقا از نام این ویروس مطمئا نیستم ولی از همین 3 حروف تشکلیل شده بود.

میتونم بگم من NOD32 حداقل 30 نوع مختلف از این ویروس رو شناسایی میکنه. و خیلی هم راحت پاکش میکنه.

به شرطی که شما تنظیمات مخصوص این آنتی ویروس و هوش مصنوعی حرفه ای اون رو فعال کنید.