PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه چلسي: Chelsea F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

LeBron
07-05-2009, 23:07
الان در بدترین وضعیت روحی قرار گرفتم.حتی فینال پارسال هم این طوری نشدم.ولی امسال دیگه واقعا نابود شدم.همه چیز برای من هویتشو از دست داده و احساس می کنم توی این دنیا خیلی بی معنی و بی مفهومه.نمی دونم چرا و بی حسم.خواب برام مفهوم نداره تفریح برام مفهوم نداره.رنگ ها برام بی معنی هستن.وبه شدت به هم ریختم.اما بازیکنان چلسی الان چی می کشن.واقعا جمع کردن تیم برای این چندتا بازی باقی مونده سخته.ولی اگه گاس هیدینگ همونیه که به دنیا ثابت کرد بارسلونا تیم نیست تیم رو هم از لحاظ روحی آماده می کنه.امیدوارم اون داور به سزای اعمالش برسه.وشنبه که توی مدرسه همه انتظار منو می کشن که به من بگن تیمت باخت.ولی برای چلسی هر چیزی رو تحمل می کنم.امیدوارم فصل آینده روی چلسی تجدید نظر کنن آقایونی مثل پلاتینی.هرچند چلسی بدون این خوک کثیف هم نشون داد بهترین تیم جهانه.ای کاش بلاتر رئیس فیفا روی یوفا تجدید نظر می کرد.چون الان به این نتیجه رسیدم سطح afc از uefa بیشتره.بن حمام شعورش از پلاتینی بیشتره.خیلی بی انگیزم و بی روحیه.امیدوارم سال آینده این افتخار رو داشته باشیم که ما بارسلونا رو حذف کنیم.به نظر میاد آنجلوتی داره میاد.هر چند هیچ کسی به اون امیدی نداره.ولی امیدوارم بتونه جام قهرمانی اروپا رو به ما برسونه.همین طور که چندین بار در میلان این کار رو کرد.شاید چندتا از بازیکنان میلان هم باهاش بیان.ولی نمی دونم چی میشه.فقط مطمئنم که چلسی جواب سختی به همه میده. این همه تیم حرام خور در دنیا صدر فقط به چلسی گیر میده.این همه تیم دفاعی در دنیا فردوسی پور به ناحق به چلسی گیر میده.چلسی مدعی قهرمانی و پیمان یوسفی تیم محبوب خودشو از پیش قهرمان می دونه.جواد خیابانی فقط از تیم محبوب خودش حمایت می کنه.و مزدک میرزایی جلوی چشم 70 میلیون بیننده به چلسی و تفکرات هیدینگ توحین می کنه.ما به انگل هایی مثل اینا و پلاتینی احتیاج نداریم.همه ی طرفداران چلسی بزرگوارن.همه موفق باشید.به امید روزی که بارسلونا شکست سختی رو از چلسی بخوره.
گور بابای بارسلونا.
خودتو حرص نده ارزششو نداره. جبران میشه

S.Y.K
07-05-2009, 23:51
گور بابای بارسلونا.
خودتو حرص نده ارزششو نداره. جبران میشه
ممنونم دوست عزیز
شما خیلی لطف دارید
یک روز چلسی بارسلونا رو شکست میده
روزی که ما از خوشحالی در پوست خودمون نمیگنجیم
تا اون روز صبر می کنم
روز انتقام خیلی شیرینه
موفق باشید:10::11:

noia
07-05-2009, 23:58
لعنت به فوتبال کثیف
لعنت به داوری کثیف
بخش دومش رو اساسی قبول دارم.
نامردی‌ه

Undercover-G
07-05-2009, 23:58
دوست من
خیلی عزیزی
خیلی سروری
همه ی طرفداران چلسی عزیزن
به همتون افتخار می کنم.
همه ی عشق و نفرتتون رو نگه دارید برای سال آینده
ما این چند سال گذشته مخصوصا توی لیگ قهرمانان همیشه مستحق بهترین ها بودیم
بالاخره یک روز بهش می رسیم

من مخلصم دوست عزیز .
خوشحالم که چنین طرفداران واقعی ای مثل شما و بقیه دوستان تو این جمع هستید :11:

S.Y.K
08-05-2009, 00:08
من مخلصم دوست عزیز .
خوشحالم که چنین طرفداران واقعی ای مثل شما و بقیه دوستان تو این جمع هستید :11:
همتون عزیز هستید
من کوچیکه تمام طرفداران چلسی هستم
مخصوصا شما دوست عزیزم:11::11::11::10:

بخش دومش رو اساسی قبول دارم.
نامردی‌ه
ممنون دوست عزیز
ولی اگه توجه کنید میبینید که این میشل پلاتینی داره فوتبال رو به کثیف ترین حالت ممکن تبدیل میکنه.حتی اگه هزار تا دلیل و مدرک و شاهد رو هم برای من بیارن من باور نمی کنم که از 7 تا موقعیت مشکوک در محوطه ی جریمه ی بارسا که فقط 4 تای اون پنالتی 100 درصد و 3 تا از اون موقعیت ها هم جای بحث داشته حتی 1 پنالتی هم گرفته نشد و این سازماندهی شده نباشه.امیدوارم آقای پلاتینی از فینال رویایی لذت ببره(که با نمی بره)به همین دلیل نوشتم لعنت به فوتبال کثیف.اگه به عمق بازی برید می بینید که درصد قبولی بخش اول از بخش دوم هم بیشتر و درد آور تره!!!
موفق باشید دوست عزیز

shazdeh23
08-05-2009, 00:10
منم با همه دوستان همدردی میکنم/.
به خدا منم از دیشب تمام فکر و ذکرم شده بازی. که چرا اینجوری شد و چرا داوری تا این حد.....
باید بنویسی: چلسی 1 - 1 هنینگ
بارسلونا فقط با کمک داوری میتونست از این بازی بیرون بیاد که تونست وگرنه بازی با نتیجه جالبی تموم میشد
به هر حال مطمئنم که منچستر این تیمو با اقتدار شکست میده و انتقام مارو میگیره و جام از انگلیس بیرون نخواهد رفت
یا حق

shazdeh23
08-05-2009, 00:14
تام هنینگ ، داور منفوردیدار تیمهای چلسی و بارسلونا از ترس روبرو شدن با هواداران چلسی مخفیانه انگلستان را ترک کرد

هنینگ که با داوری ضعیفش سد راه تیم چلسی شد و خشم هواداران این تیم را به حدی رساند که او را تهدید به مرگ کنند .

این داور نفرت انگیز که نشان داد نه خود در اندازه های قضاوت چنین بازی هایی است و نه کمیته داوران اروپا همچنان مشکوک به تبانی هستند ، بعد از استقرار در هتل محل اقامتش به کمک پلیس توانست مخفیانه انگلستان را ترک کند

گراهام پول یکی از مدیران کمیته داوران بین المللی گفت :" او صبح تحت حمایت و اسکورت پلیس توانست کشور را ترک کند ، او دیشب می خواست هتلش را تغییر دهد اما بدلیل اینکه هواداران چلسی او را پیدا نکنند این کار را نکرد ."

sudotux
08-05-2009, 00:27
داور چلسی - بارسلونا تهدید به مرگ شد

تام هنینگ اوربو، داور نروژی دیدار چلسی - بارسلونا چهره خبرساز فوتبال دنیا طی 24 ساعت اخیر بوده، او که حتی بعد از این مسابقه تهدید به مرگ شده است.

به گزارش مهر، یک روز پس از دیدار چلسی - بارسلونا روزنامه محلی Evening Standard چاپ لندن از تهدید به مرگ داوری نروژی این مسابقه خبر داد.

تام هنینگ اوربو پس از پایان بازی چلسی - بارسلونا با حفاظت نیروی پلیس از ورزشگاه خارج شد. پلیس شهر لندن حتی هتل محل اقامت این داور را نیز تغییر داد تا از تهدیدهای احتمالی در امان باشد.

پلیس نروژ هم در این رابطه فعال شده است تا اوربو را از خطرات احتمالی در امان دارد. سخنگوی پلیس اسلو اعلام کرده است هر مطلبی که در مورد این داور نروژی در اینترنت درج شود، به شدت پیگیری خواهد کرد.

داور نروژی با اشتباهات خود و چشم پوشی از اعلام پنالتی به سود تیم چلسی زمینه حذف این تیم از مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را فراهم آورد.

S.Y.K
08-05-2009, 01:00
امیدوارم به سزای اعمالش برسه.این انگل بی خاصیت.این یا باید بمیره یا از داوری کنار بکشه.انگل بی خاصیت به اندازه ی تمام عشقی که به چلسی دارم ازش متنفرم.انگل بی خاصیت.فکر کنم الان پولایی رو که با میشل پلاتینی قرارشو گذاشته بودن به جیب زده.انگل بی خاصیت

ADEL_r
08-05-2009, 01:13
بچه ها بنظر من بهتره دیگه کم کم داوری بازی دیشب رو فراموش کنیم . خداوند خودش ناظر اعمال همه هست .

مطمعن باشد که یه روزی همه انسان نماهای کثیفی که دست به دست هم دادن تا تیم محبوب ما صعود نکنه رسوا خواهند شد و اون روز هست که عزت و شرف برای ما خواهد بود و ذلت و خواری برای آنان .

یه چند تا ویدئو جدید از کانال های مختلف تلویزیونی گیر آوردم که همه کارشناسان داوری در اروپا به چهار و پنج پنالتی تیم ما اذعان دارن . لطفا در تاپیک کارشناسی داوری این ویدئو ها را تماشا کنید و در موردشون بحث کنیم تا حداقل این بارسائی ها ادعاشون کم بشه .

ما ار طرفداران بارسلونا ناراحت نیستیم و کینه ای از اونها نداریم ولی باید این رو بدونند که همیشه قدرت های اجرایی د راروپا هوادار بارسلونا نخواهند بود یه روزی هم خواهد رسید که حق بارسلونا اینطور ضایع بشه . . .

sudotux
08-05-2009, 10:25
بوسینگوا : داور پنالتی ها را دزدید

بوسینگوا بر این باور است که هنگیگ در دیدار چلسی ، بارسلونا دزدی کرده است و نا به حق قضاوت کرده است

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، خوزه بوسینگوا در مصاحبه ای با شبکه پرتغالی ار تی پی پس از شکست تیمش برابر بارسلونا اینگونه گفت :" ما بعد از بازی بسیار مایوس و نا امید هستیم . اما من حسرت پنالتی هایی را می خورم که داور از ما دزدید!"

بوسینگوا در ادامه مصاحبه اش و در حالی که بسیار خمشگین و ناراحت بود گفت :" من نمی دانم او داور است یا دزد ! من نمی توانم کلمه ای مناسب برای شرح دادن آن مرد پیدا کنم ، ما هیچ مخالفتی با گل بارسلونا نداریم ، اما پنالتی هایمان را نگرفت ، او نتوانست بازی را کنترل کند . "

خوزه اضافه کرد :"این داور دیگر نباید دیداری را قضاوت کند ، این اتفاقی که افتاد رسوایی بود برای او ! ، جنگ جدلی در فوتبال بود که او حق ما را ضایع کرد "

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsan-totti
08-05-2009, 10:26
این یارو 1بار مردن کمه واسش
بیشرف

ADEL_r
08-05-2009, 12:34
وقتي چلسي قرباني مي‌شود
سكوت معني دار يوفا در قبال ناداوري سال
خبرگزاري فارس: سكوت معني دار يوفا در قبال ناداوري سال در بازي با چلسي و بارسلونا تعجب آور شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گاردين، با توجه به اينكه چلسي تا دقايق پاياني بازي از بخت صعود برخوردار بود، نمي شود از اينكه فدراسيون فوتبال اسپانيا كسر بودجه يوفا را جبران كرده يا اينكه مغز ميشل پلاتيني از افكار ضد انگليسي در فوتبال پر است نوشت اما اشتباهات تام هنينگ اورا، داور نروژي اين ديدار تا حدي واضح و مشكوك بود كه حتي متعصب ترين هواداران بارسلونا نيز بر اين نكته صحه مي گذارند كه چلسي مستحق حذف از ليگ قهرمانان اروپا نبود.
بي رحمي فوتبال هم حدي دارد و گاهي خارج از فضاي بي روح فوتبال اين خود ما هستيم كه حساب و كتاب هاي فوتبال را به دلايلي كه تاريخ بر آن قضاوت خواهد كرد تغيير مي دهيم.
فوتبالدوستان و البته فوتبال شناسان به خوبي به ياد مي آورند زماني را كه اسپانيا برابر در جام جهاني 2002 چگونه قرباني مافياي شرط‌بندي كره جنوبي و تركيه شد و شايد حالا حساب اسپانيا يا فيفا صاف شده باشد.
اينكه مردم دنيا حوصله تماشاي بازي تكراري منچستر يونايتد و چلسي را نداشته اند دليل نمي شود تا ناپاكي هاي بازي اخير دو تيم بارسلونا و چلسي را توجيه كرده يا ناديده بگيريم.
چلسي برابر تيمي هنرنمايي مي كرد و مهاجماني را مهار كرده بود كه در 34 بازي لاليگا 100 گل به ثمر رسانده بودند و كارشناسان دنيا به وضوح اروپايي نبودن سطح بازيكنان پپ گواردولا را تماشا كردند.
منطق حكم مي كند براي دو تيمي كه راهي ديدار نهايي ليگ قهرمانان اروپا شده اند احترام يكساني قايل باشيم اما حتي اگر بارسلونا قهرمان اروپا شود هيچ فوتبال شناسي منكر حقانيت مردان هيدينك براي حضور در ديدار نهايي نمي شود.
دو روز از بازي سياه استمفوردبريج مي گذرد. حال آنكه سايت رسمي يوفا حتي يك خبر هم از اين بازي منتشر نكرده و در سكوتي ناراحت كننده فرو رفته است.
خبر محروميت داور از سوي يوفا در بخش خبري سايت فيفا تاييد شده اما خود اروپا هنوز اين خبر را رسمي نمي داند.
يوفا در بازي بزرگ سال تنها به يك گزارش بازي نصفه صفحه اي بسنده كرده است حال آنكه براي بازي منچستر يونايتد و آرسنال حداقل 30 خبر مجزا از سايت يوفا منتشر شد.
نامه هاي ميشل پلاتيني هرگز به انگليسي ترجمه نمي شود و مقامات يوفا به نوعي انگليسي زدايي در سازمان خود عادت كرده اند اينكه چرا حتما بايد يك نماينده از كشوري غير انگليسي راهي ديدار نهايي مي شد روشن نيست و شايد تمام اين قضاوت ها توهم نويسنده گاردين و حاصل تعصب ملي او باشد.
گفتني است تام هنينگ اورا، داور نروژي ديدار چلسي و بارسا طبق نوشته رسانه هاي اروپايي 5 پنالتي را براي چلسي نگرفت.

MORINIO
08-05-2009, 12:57
داور چلسی - بارسلونا تهدید به مرگ شد

امیدوارم خبر مرگشو تو همین تاپیک بزنیم!:2:

سكوت معني دار يوفا در قبال ناداوري سال

این جور که بوش میاد میخوان بارسلون رو قهرمان اروپا کنن! از نظر پلاتینی بالاخره بارسا قهرمان بشه بهتره که منچستر دو بار پشت سر هم قهرمان بشه!!!

امیدوارم منچستر تو فینال بارسا رو به خاک سیاه بشونه:2:

noia
08-05-2009, 14:01
ممنون دوست عزیز
ولی اگه توجه کنید میبینید که این میشل پلاتینی داره فوتبال رو به کثیف ترین حالت ممکن تبدیل میکنه.حتی اگه هزار تا دلیل و مدرک و شاهد رو هم برای من بیارن من باور نمی کنم که از 7 تا موقعیت مشکوک در محوطه ی جریمه ی بارسا که فقط 4 تای اون پنالتی 100 درصد و 3 تا از اون موقعیت ها هم جای بحث داشته حتی 1 پنالتی هم گرفته نشد و این سازماندهی شده نباشه.امیدوارم آقای پلاتینی از فینال رویایی لذت ببره(که با نمی بره)به همین دلیل نوشتم لعنت به فوتبال کثیف.اگه به عمق بازی برید می بینید که درصد قبولی بخش اول از بخش دوم هم بیشتر و درد آور تره!!!
موفق باشید دوست عزیز
ممنون/.
بهتره کم‌کم دیگه بحث رو تموم کنیم؛ فایده‌ای نداره، یه بچه‌ی 7 ساله هم اگه تو زمین داور بود، 3 تا از پنالتی ها رو گرفته بود، و الان دیگه نمی‌اومدن 4 تا هوادار بارسا واسه ما شاخ‌شونه بکشن.
زنده باد آقای گاس هیدینک که به خاک سیاه نشونده بودشون/.

ADEL_r
08-05-2009, 14:09
ممنون/.
بهتره کم‌کم دیگه بحث رو تموم کنیم؛ فایده‌ای نداره، یه بچه‌ی 7 ساله هم اگه تو زمین داور بود، 3 تا از پنالتی ها رو گرفته بود، و الان دیگه نمی‌اومدن 4 تا هوادار بارسا واسه ما شاخ‌شونه بکشن.
زنده باد آقای گاس هیدینک که به خاک سیاه نشونده بودشون/.

گاس هیدینگ بلایی سر این جوجه:2: و بچه هاش آورده بود که نفس نمیتونستن بکشن . نه موقعیت خطرناک نه 2 تا شوت به چهارچوب به سانتر نه تک به تک . مریدانش هم که ادعا میکنن چلسی ضدفوتبال زده :39:
به هر حال امیدوارم منچستر بلایی سرشون بیاره که دیگه هیچوقت ادعای چیزی نکنن :2:

مجید فینا
08-05-2009, 14:32
داور محروم شد

چه فایده

تیم محبوبمون حذف شد اونم بخاطر داوری کثیف

این داور منو یاد داور خودمون اقای قهرمانی انداخت

اماستیاف
08-05-2009, 14:36
توی ویکیپدیا در مورد گندهای دیگر این داور توی یورو 2008 نوشته.

Sam Fisher 11
08-05-2009, 15:13
تری: ما همه کار کردیم
جان تری یه شب پس از حذف از چمپیونز لیگ گفت: ما از این داور حتی یه پنالتی هم پاداش نگرفتیم. این بازیکن 28 ساله معتقده که به اندازه کافی موقعیت مقابل بارسلونا ایجاد کردن تا مستحق رفتن به فینال باشند.
ما مقابل بارسلونا که یکی از بهترین تیمای جهانه مساوی کردیم. ما میدونیم که اونها همیشه میخوان مالکیت توپ ازآن اون ها باشه ولی مالکیت توپ برنده رو تعیین نمیکنه.
تصمیات زیادی علیه ما گرفته شد به عنوان مثال خطایی که بر روی دیدیه دروگبا و مالودا انجام شد و بازی با دست پیکه و ساموئل اتوئو.

متن کامل صحبتهای جان تری:

Sam Fisher 11
08-05-2009, 16:02
داور محروم شد

چه فایده

دقیقا چه فایده...
فکر کنم این پنجمین باری بود میرسید به نیمه نهایی...مظلومتر از این تیم به عمرم ندیدم...

ADEL_r
08-05-2009, 16:13
داور محروم شد

چه فایده

محرم چیه !؟ باید محکومش کنن :41: حیف شدیم رفت .

چقدر امید داشتم که امسال با این مربی میتونیم قهرمان بشیم .

دقیقا چه فایده...
فکر کنم این پنجمین باری بود میرسید به نیمه نهایی...مظلومتر از این تیم به عمرم ندیدم...

واضحترین حق خوری بود که تا حالا دیده بودم .

از ین به بعد هروقت حق تیم های ایرانی هم اینطوری ضایع بشه زود این بازی و این داور رو سوژه میکنن .

saladii
08-05-2009, 17:06
ما طرفداران منچستر حقتون رو از بارسلونای کثیف می گیریم.

اماستیاف
08-05-2009, 17:14
یک فصل هم جلوی لیورپول یک گل زدیم که باهاش میتونستیم بریم بالا.
اما مورد پذیرش داور قرار نگرفت و گفت از خط رد نشده
بعد از بازی مشخص شد که گل بوده !

resident_evil
08-05-2009, 17:56
دیگه همه دیدن که چج.ری حق چلسی خورده شد ! بارسای رویایی رو هم دیدیم !
تیم رویایی یعنی اینکه بتونه یه تیم کامل رو شکست بده ! چلسی همه چی داشت ! مربی , بازیکن , مدیریت خوب و ... !
ولی آب اناری ها هیچ حرفی برای گفتن نداشتن در مقابل یه تیم کامل !
در هر صورت تا دنیا دنیاست ازین حق خوری ها و بی عدالتی ها هستش !
دوباره الان هم خوردن به الکس فرگوسن و تیم بسیار قدرتمندش !
به امید پیروزی در بازی های آیندتون ...

S.Y.K
08-05-2009, 18:31
نمونه ای از ناداوری های وحشتناک برای چلسی
فصل 2006-2005 بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا چلسی لیورپول که گل لیورپول به اشتباه پذیرفته شد
فصل 2007-2006 بازی لیگ برتر انگلیس که با وجود پیروزی 2 بر صفر چلسی 2 موقعیت به اشتباه آفساید اعلام شد
فصل 2009-2008 اخراج به ناحق جان تری در بازی منچستر سیتی چلسی در لیگ برتر انگلیس
فصل 2009-2008 پذیرفتن گل آفساید فن پرسی در بازی چلسی و آرسنال
فصل 2009-2008 هفت موقعیت مشکوک که فقط 4 تای آن پنالتی با اخراج (2 اخراج)بوده و 3 تای دیگر آن جای بحث داشته در بازی چلسی بارسلونا

Sam Fisher 11
08-05-2009, 18:41
مثل اینکه یادتان رفته یک بار برای بازی با بارسا زمین استادیوم رو شخم زده بودید

این به جای اون ...
دوستان ایشون با کی کار دارن؟: دی
حس ترحم آدم رو برمیانگیزید...شما که رفتید فینال دیگه چرا با این توهمات و افکار تخیلی سعی میکنید وجدانتون رو آرام کنید؟

فصل 2006-2005 بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا چلسی لیورپول که گل لیورپول به اشتباه پذیرفته شد
فصل 2007-2006 بازی لیگ برتر انگلیس که با وجود پیروزی 2 بر صفر چلسی 2 موقعیت به اشتباه آفساید اعلام شد
فصل 2009-2008 هفت موقعیت مشکوک که فقط 4 تای آن پنالتی با اخراج (2 اخراج)بوده و 3 تای دیگر آن جای بحث داشته در بازی چلسی بارسلونا
میگم مظلومه واس خاطره همیناست...دمت گرم

Majid393
08-05-2009, 18:55
دوستان همین امسال بازی با یوونتوس هم گل دروگبا رو قبول نکردن . اونی که ضربه آزاد زد و با اینکه بوفون توپی که از خط گذشته بود رو بیرون آورد اما کمک داور میگفت توپ از خط رد نشده !!!

Majid393
08-05-2009, 19:03
مشخص شدن نتيجه ديدار چلسي - بارسلونا روي سايت يوفا،ساعتي قبل از بازي

به نوشته روزنامه سان چاپ انگليس، نتيجه مساوي ‪ ۱-۱‬ميان باشگاه بارسلوناي اسپانيا و چلسي در بازي برگشت از مرحله نيمه نهايي جام قهرمانان باشگاههاي اروپا، ساعاتي قبل از انجام اين مسابقه بر روي سايت يوفا ( اتحاديه فوتبال اروپا) قرار گرفته بود.

پس از انتشار خبرهاي مختلف در مورد حواشي اين بازي جنجال برانگيز از جمله عذرخواهي ديديه دروگبا (مهاجم چلسي) به خاطر توهين به داور و البته قرار گرفتن او در ليست فروش چلسي و سپس خروج پنهاني داور نروژي مسابقه به دليل دريافت پيام‌هاي تهديد به مرگ، به نظر مي‌رسد اين تازه‌ترين و البته جالب‌ترين سكانس ماجرا باشد.

بنابرگزارش روزنامه سان، هواداران باشگاه چلسي حيرت زده‌اند كه نتيجه مسابقه دقيقا همان گونه كه پيش بيني شده و روي سايت يوفا منتشر شده بود، اتفاق افتاد.

يوفا اگرچه تئوري توطئه عليه چلسي را رد كرده ولي طبق اين نظريه، اتحاديه فوتبال اروپا به منظور جلوگيري از برگزاري يك فينال تمام انگليسي ديگر، تمام تلاش خود را به كار بست تا آبي پوشان لندني به فينال روز ‪ ۶‬خرداد در ورزشگاه المپيك شهر رم صعود نكنند و اكنون انتشار اين خبر مي‌تواند تمام شايعات پيشين را تقويت كند.

گفته مي‌شود كه در خبر مذكور آمده تيم بارسلونا يك گل ديرهنگام خواهد زد و در مورد كارت گرفتن سه بازيكن چلسي شامل ديديه دروگبا، ميشائيل بالاك و الكس نيز به درستي پيش بيني كرده است.

سان به نقل از يكي از هواداران چلسي نوشت:-اين خبر به طرز جالبي شبيه نتيجه واقعي مسابقه است.>
اما برخلاف پيش خبر عجيب يوفا كه اخراج يك بازيكن از چلسي را پيش بيني كرده بود، اين بارسلونا بود كه در ديدار چهارشنبه شب ‪ ۱۰‬نفره شد.

به اين ترتيب تيم بارسلونا در فينال جام قهرمانان با منچستريونايتد انگليسي ديدار خواهد كرد.

S.Y.K
08-05-2009, 19:03
میگم مظلومه واس خاطره همیناست...دمت گرم
من کوچیکه شمام
شما خیلی آقایی:11:

ADEL_r
08-05-2009, 19:04
لازم به ترحم نیست
تیمی که هنرش خریدن بازیکن های تیمهای دیگس و از تربیت بازیکن عاجزه باید این بلا هم سرش بیاد
بدون دلارهای ابرامویچ شما هیچی نیستید

دوست عزیز . کدوم تیمی رو میشناسید که بدون دلار بتونه چیزی باشه ؟

S.Y.K
08-05-2009, 19:05
دوستان همین امسال بازی با یوونتوس هم گل دروگبا رو قبول نکردن . اونی که ضربه آزاد زد و با اینکه بوفون توپی که از خط گذشته بود رو بیرون آورد اما کمک داور میگفت توپ از خط رد نشده !!!

ممنونم دوست عزیز
واقعا ممنونم
اینم اضافه میشه
واقعا ممنونم

S.Y.K
08-05-2009, 19:08
فصل 2009-2008 قبول نکردن گل دروگبا از جانب داور در بازی برگشت لیگ قهرمانان اروپا در بازی مرحلهی یک هشتم چلسی یوونتوس

Behroooz
08-05-2009, 19:08

من قصد توهین به تیم شما رو ندارم

ولی باید بگم که درد تیم شما و ریال مادرید در حال حاظر همین چشم داشتن به بازیکنان تیم های دیگس

اینو زیدان هم چند روز پیش گفته بود

S.Y.K
08-05-2009, 19:12
من قصد توهین به تیم شما رو ندارم

ولی باید بگم که درد تیم شما و ریال مادرید در حال حاظر همین چشم داشتن به بازیکنان تیم های دیگس

آره
تو که راس میگی
یادم نرفته که وقتی یوونتوس رفت سری B چه جوری عین کفتار ریختید سر تیم و هرچی بازیکن داشت خریدید(منظورم تیم بارسلونا بود)
تیری هانری رو هم احتمالا تیم خاله ی زن عموی جد بزرگ بزرگه من خرید
چلسی توی این یکی دوساله خریدهای بزرگش از 100 به 20 رسیده
امسال به جز دکو هیچکسو نخرید و همونم کلی از فصل مصدوم بود

Sam Fisher 11
08-05-2009, 19:22
شمارو چه به زیدانِ اسطوره ای!
زیدان اگرم چیزی بگه حق داره چون از خانواده رئاله و از سر دلسوزی چیزی میگه ما هم اگر انتقادی بکنیم همینطور شما بهتره راجع به مسائل خانوادگیه دیگران کوچکترین اظهار نظری نکنید!
+
تیمی که مربیش میگه با گل اینیستا عدالت برقرار شد دیگه از هواداراش چه انتظاری میره دوستان؟

احتمالا شما بارسایی ها تیمتون از زمین خاکی شروع کرده:31:
شما یه چیزیو که نمیدونی نگو. مگه چلسی لمپارد و دروگبا و تری و اسین و ... رو وقتی سوپراستار بودن خرید؟
بارسا مگه رونالدینیو و مسی و آنری و اتواو و ... رو خودش پرورش داده؟
جمع کنین بساطتونو شما دلتون خوشه به بردن رئالی که کلا رو فرم نیست و زورکی بردن چلسی .
: دی ایول...

اماستیاف
08-05-2009, 19:34
کلا طرفداران بارسا بعد از این بازی عصبی شدن !!!!
دائم به همدیگه میگن حقمون بوده تا شاید خودشون باورشون بشه از چلسی قویتر هستن !!!!

S.Y.K
08-05-2009, 19:34
مثلا ابی میکل توی چلسی ساخته شد
ایوانویچ رو دیگه چی میگین
بوسینگوا الان توی چلسی داره نام و نشونی برای خودش پیدا میکنه
براتون متاسفم

ehsan-totti
08-05-2009, 19:35

تیم محلشون :27::27:

S.Y.K
08-05-2009, 19:38
دیمین داف تاوقتی توی چلسی بود عالی بازی کی کرد
گود جانسن توی چلسی خیلی تاثیر گذار بود و سال 2005 به همین بارسلونا گل زد

ehsan-totti
08-05-2009, 19:38
آره
تو که راس میگی
یادم نرفته که وقتی یوونتوس رفت سری B چه جوری عین کفتار ریختید سر تیم و هرچی بازیکن داشت خریدید(منظورم تیم بارسلونا بود)
تیری هانری رو هم احتمالا تیم خاله ی زن عموی جد بزرگ بزرگه من خرید
چلسی توی این یکی دوساله خریدهای بزرگش از 100 به 20 رسیده
امسال به جز دکو هیچکسو نخرید و همونم کلی از فصل مصدوم بود

فقط دکو ؟؟؟؟؟ :18:
بشکنه پای بوسینگوا که نمک نداره :41::13::13:

S.Y.K
08-05-2009, 19:40
این یه حقیقته غیر قابل انکاره
رئال مادرید به مصدوماش باخت
چلسی به داور باخت
اما آیا منچستر یونایتد هم می بازه؟؟؟من که فکر نمی کنم

S.Y.K
08-05-2009, 19:42
فقط دکو ؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
بشکنه پای بوسینگوا که نمک نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
البته شما کاملا حق دارید دوست عزیز
من منظورم خرید بزرگ بود

S.Y.K
08-05-2009, 19:44
بعد کی فراموش می کنه دو تا از گلهای لیورپول رو به رئال که به اشتباه داور پذیرفت.بعضی تیمها ذاتا بد شانسن

sudotux
08-05-2009, 20:25
حمایت باشگاه از دیدیر دروگبا

باشگاه چلسی پس از ابراز پشیمانی دروگبا ، از او حمایت کرد

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، باشگاه چلسی در پی ابراز پشیمانی دروگبا بیانیه ای را در سایت خود با این ترتیب قرار داد:

چلسی پشیمانی و صحبتهای امروز دروگبا که نشانگر صداقت و بازتاب اتفاقات اخیر بوده است را می پذیرد . ما به شدت از مسئولیت خود در قبال رفتار باشگاه و بازیکن به عنوان نمونه هایی برای مردم آگاهیم .

به طور واضح اتفاقات دو شب گذشته کاملا به ضرر ما بود . اتفاقاتی هم که بوجود آمد بدلیل احساساتی بود که برای بازماندن از بازی مهمی این چنین بود.

بعد از بازی ما سریعا بیانیه خود را به یوفا ارسال کردیم و در خصوص بازیکنان و عملکرد گروه داوری توضیح دادیم.

chelsealondon.ir

S.Y.K
08-05-2009, 20:27

S.Y.K
08-05-2009, 20:28

S.Y.K
08-05-2009, 20:32

S.Y.K
08-05-2009, 20:33

S.Y.K
08-05-2009, 20:37
لعنت به پلاتینی خائن
لعنت به پلاتینی خائن
لعنت به پلاتینی خائن

S.Y.K
08-05-2009, 20:38
میشل پلاتینی در حالت ...

S.Y.K
08-05-2009, 20:43
خنده ی شیطان
برای یوفا و اروپا متاسفم
کلاس فوتبال اروپا پایین اومد
کلاس داوری پایین اومد
کلاس فوتبال پایین اومد
بازیکنا نهایت بازی حرفه ای رو به نمایش گذاشتن
ولی داور ها نه
ای کاش این قدر که فیفا روی FAIR PLAY تاکید داشت کمی هم روی ضد و بند ها و افراد کثیف و همین طور داوران فوتبال نظارت داشت
برای یوفا متاسفم
برای فینالی که امسال بی ارزش ترینه
...

مجید فینا
08-05-2009, 21:49
دوستان بهتره تمومش کنیم

یکشنبه مسابقه بسیار حساسی داریم

آرسنال چلسی

ساعت 19:30

پخش از:

Show Sports 1 & 2
Showtime Magreb
SKY Calcio 9
SKY Sport 16:9
SKY Sport Extra
SKY Sport HD1
SKY Sports 1 UK
SKY Super Calcio
Spormax Digiturk
Spormax HD
C+ Sport 2 Poland
EuroSport 2 HU/RO
Nova Sports 2
Alfa TV Cyprus
شبكه سوم سيما

vahidreza2007
08-05-2009, 22:41
پيش بيني من از نتيجه بازي :

آرسنال 1 --------- --- ------ 3 چلسي

vahidreza2007
08-05-2009, 22:43
پيش بيني من از نتيجه بازي :

آرسنال 1 --------- --- ------ 3 چلسي

vahidreza2007
08-05-2009, 22:45
برای یوفا و اروپا متاسفم
کلاس فوتبال اروپا پایین اومد
کلاس داوری پایین اومد
کلاس فوتبال پایین اومد
بازیکنا نهایت بازی حرفه ای رو به نمایش گذاشتن
ولی داور ها نه
ای کاش این قدر که فیفا روی FAIR PLAY تاکید داشت کمی هم روی ضد و بند ها و افراد کثیف و همین طور داوران فوتبال نظارت داشت
برای یوفا متاسفم
برای فینالی که امسال بی ارزش ترینه

vahidreza2007
08-05-2009, 22:49
آقا عکسای این شامپانزه رو نذار اینجا اعصاب به هم میریزه.

shazdeh23
08-05-2009, 23:14
بچه ها من از اینکه واقعا همه احساس همدردی میکنند خوشحالم و اینکه در حق تیم چلسی نا نادواری و بی عدالتی صورت گرفته شکی درش نیست.
اما دیگه باید این مسابقه رو کم کم به فراموشی بسپاریم و همه میدونیم که روزی حق به حق دار خواهد رسید و مطمئن باشید تیم رویایی بارسلونا!!!!! فقط برای تیمای کشور خودش شاخه و گرنه برای لیگ انگلستان عددی نیست.

ADEL_r
09-05-2009, 00:05
بچه ها من از اینکه واقعا همه احساس همدردی میکنند خوشحالم و اینکه در حق تیم چلسی نا نادواری و بی عدالتی صورت گرفته شکی درش نیست.
اما دیگه باید این مسابقه رو کم کم به فراموشی بسپاریم و همه میدونیم که روزی حق به حق دار خواهد رسید و مطمئن باشید تیم رویایی بارسلونا!!!!! فقط برای تیمای کشور خودش شاخه و گرنه برای لیگ انگلستان عددی نیست.
آقا مهدی گل این مسابقه هرگز از خاطر هواداران چلسی پاک نخواهد شد یعنی ممکن نیست که پاک بشه !

resident_evil
09-05-2009, 00:08
آره والا تیم ما که این فصل بدترین فصل تاریخش رو پشت سر گذاشت ! ( رئال )
سویا و والنسیا هم که ... : دی . با رئال 18 امتیاز اختلاف داره سویا !!!
خلاصه همگان دیدن که بارسا در مقابل یه تیم آماده و با برنامه نمیتونه کاری انجام بده !
گاس هیدینگ نشون داد که چقدر یه مربی میتونه بزرگ باشه ! در کل امیدوارم که زودتر اون بازیه مسخره رو فراموش کنید !
و تنها چیزی که ازون بازی تو ذهنتون میمونه همون گل بسیار زیبای اسین باشه !

موفق و پیروز باشید ...

M.etallic.A
09-05-2009, 09:49
هه هه
تو نحوه بازی و برنامه چلسی رو زیرسوال بردی و هزارتا انگ هم بهش زدی
این یعنی چی؟
حالا یه جور دیگه میریم
تو یه مربی هستی؟تیمت مقابل همین بارسلونا با همین کیفیت و همین بازیکنای رویایی(به ادعای خودشون)بازی داره.حالا بگو ببینم منطقی چه تاکتیکی اتخاذ میکردی؟

من اصلا حرفی درباره تاکتیکای گواردیولا نزدم.فقط گفتم که بارسایی ها فقط بلد بودن توپ رو تا پشت محوطه چلسی بیارن و لوش بدن یا بزنن زیرش چون چلسی اجازه نفوذ به سمت دروازه رو بهشون نمیداد.این یعنی من از گواردیولا بیشتر میفهمم؟خیلی مسخرست نوع استدلالت برای این قیاس نامطلوب

ببین جواب تورو نمیخواستم بدم چون جواب پست قبلیتو دادم پستم پاک شد ولی ماله تو هنوز سرجاشه. انشالله که سهوا این مورد پیش اومده باشه....

متاسفانه تو هنوز نمیدونی یه طرفدار فوتبال با یه مربی فوتبال از لحاظ نوع دید فوتبالی و چیزی که میخوان خیلی فرق میکنن. یه طرفدار مثل من یه بازی زیبا میخواد تا از دیدنش لذت ببره... نه یه بازی تدافعی محض... اما یه مربی میخواد تیمش نتیجه بگیره به هر قیمتی تا آینده حرفه ایش بیش از پیش تضمین بشه... پس قیاس نامطلوب این بود نه اون چیزی که من گفتم.

S.Y.K
09-05-2009, 11:25
دوستان من خودمم حالم به هم می خوره
این کارو کردم که تنفرمون بیشتر شه
-------------------------------------
به نظر من عادل جان درست میگه.این هیچوقت از ذهن ما پاک نمی شه
من خیلی این چند روزه حالم بد بود
شاید کسی باور نکنه
ولی خیلی زجر کشیدم
وقتی آدم ببینه تیمش مستحقه پیروزی ولی بازندش می کنن خیلی ضربه ی روحی می خوره من بدترین روزای عمرمو تجربه کردم.به خدا میگم
ولی برای پاک شدن این شکست از ذهن ما فقط یک راه وجود داره
و اونم اینه
شکست سنگین بارسلونا توسط چلسی
اون روزه که به ریش موجودات پلید و حال به هم زنی مثل میشل پلاتینی می خندم.
لعنت به فوتبال کثیف

vahidreza2007
09-05-2009, 11:35
دروگبا بايد تاوان حذف چلسي را بپردازد

بنابرگزارش‌هاي متعدد از مطبوعات بريتانيا، باشگاه چلسي انگليس بعد از تساوي ‪۱-۱‬با بارسلونا و از دست دادن فينال جام قهرمانان باشگاههاي اروپا ، قصد دارد ديديه دروگبا را به خاطر حواشي آن ديدار در فهرست فروش قرار دهد. مهاجم ساحل عاجي باشگاه چلسي، بعد از سوت پايان ديدار چهارشنبه شب مقابل بارسلونا كه بازي برگشت از مرحله نيمه نهايي جام قهرمانان باشگاههاي اروپا بود، با عصبانيت به مجادله با تام هنينگ اووربو داور نروژي بازي پرداخته و رو به دوربين‌هاي تلويزيوني به او ناسزا گفت.
گويا رفتار دروگبا باعث شرمساري رومن آبراموويچ مالك روسي باشگاه چلسي، شده و تصميم گرفته است او را از ليست بازيكنان تيمش خارج كند.
قرارداد كنوني دروگباي ‪۳۱‬ساله حدود ‪۹۱‬هزار پوند در هفته است كه تا پايان فصل آينده مهلت دارد.
پيش از اين تصور مي‌شد كه باشگاه غرب لندني چلسي قصد دارد قرارداد وي را تمديد كند اما با شرايط جديد، خروج وي از استمفوردبريج در تابستان پيش رو ، محتمل تر است.
يك بار ديگر نيز در سال ‪۲۰۰۸‬باشگاه چلسي به دليل دريافت كارت قرمز توسط دروگبا در فينال جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا برابر منچستريونايتد، قصد فروش وي را داشت اما به دليل مصدوميت او، با ميلان به توافق نرسيدند.
بهترين بازيكن سابق فوتبال آفريقا اخيرا در ليست بازيكنان مورد تقاضاي رئال مادريد ديده شده اما انتقال او به سانتياگو برنابئو بستگي به اين دارد كه چه كسي در انتخابات ماه ژوئن بر كرسي رياست باشگاه تكيه بزند.
مهاجم چلسي در بيانيه‌اي كه پنجشنبه توسط باشگاه چلسي انتشار يافت مي گويد واكنش بيش از حدي از خود نشان داده و الگوي خوبي از خود بويژه براي كودكاني كه در حال تماشاي تلويزيون بودند برجاي نگذاشته است .
وي در اين بيانيه همچنين گفته است كه من از اين راه خشم و نااميدي باورنكردني خود را نشان دادم و بابت آن عذر خواهي مي‌كنم. يك گل دير هنگام بارسلونا در اين ديدار باعث شد تا دو تيم در مجموع دو ديدار رفت و برگشت يك بر يك مساوي شوند ولي بارسلونا به لطف گل زده در خانه حريف به فينال راه يافت و حريف منچستر يونايتد شد.

ehsannirvana
09-05-2009, 11:41
دروگبا بايد تاوان حذف چلسي را بپردازد
اشکالی نداره بذار اصلا" کلِ تیم رو بفروشن بذار 2 سال از فوتبال محروم بشن ولی همینقدر که تعصبشونو نشون دادن واسه طرفدارا کافیه
واقعا" صد آفرین به دروگبا,هزار آفرین به بالاک که هیچکس فکرشو نمیکرد اینقدر تعصبی باشه
بازم میگم ما نباختیم ما با خاطر از ما بهترون حذف شدیم !

S.Y.K
09-05-2009, 11:47
اشکالی نداره بذار اصلا" کلِ تیم رو بفروشن بذار 2 سال از فوتبال محروم بشن ولی همینقدر که تعصبشونو نشون دادن واسه طرفدارا کافیه
واقعا" صد آفرین به دروگبا,هزار آفرین به بالاک که هیچکس فکرشو نمیکرد اینقدر تعصبی باشه
بازم میگم ما نباختیم ما با خاطر از ما بهترون حذف شدیم !
واقعا تبریک میگم به تیممون که همچین طرفدارایی داره
زنده باد به این تعصب.هزار آفرین
با اینکه خیلی برای دروگبا ناراحتم و به شدت از این شایعاتی که در موردش شنیده میشه می ترسم
با اینکه برای بالاک ناراحتم
ولی دادهای بالاک اشک منو در آورد
هر وقت دیدم گریه کردم
خیلی ناراحتم ولی به شما طرفداران چلسی و غرور شما افتخار میکنم

vahidreza2007
09-05-2009, 11:47
خشم كاپيتان پس از شكست برابر بارسلونا

جان تري: نمي خواهم بگويم كه یوفا در نتيجه دخالت داشت
اما...

كاپيتان تيم چلسي انگليس گفت: نمي‌توانم بگويم يوفا هدف غير انگلسيي بودن ديدار نهايي ليگ قهرمانان را دنبال مي‌كرد.

به گزارش گاردين، جان تري اظهار داشت: فكر نمي‌كنم آنچه در بعد فني اتفاق افتاد، در هيچ كجاي ديگر روي دهد. كافي است به بازي نگاه كنيد تا ببينيد چگونه موقعيت‌هاي پرشمار پنالتي به سود تيم ما، گرفته نشد.
وي افزود: ‌ممكن است پيش خود بگوييد كه پنالتي نخست از چشم داور دور مانده؛ اما خطا روي نيكولاس آنلكا يا خطاي هند پيكه نيز قابل رويت نبود؟ مي‌گويم در اين لحظات است كه داور ‌بايد واقعا داور باشد و تصميم درست بگيرد؛ نه اينكه مثل سه‌شنبه ليگ قهرمانان ميان منچستر و آرسنال عليه فلچر تصميمي گرفته شود كه او را از بازي نهاي محروم كند.
اين بازيكن كه از تام هينيگ،‌ داور نروژي ديدار چهارشنبه شب چلسي و بارسلونا به شدت انتقاد مي‌كرد، عنوان كرد: واضح است بارسلوني ها هم خوب بازي كردند. مقابل همين تيم خوب، شش تا هفت موقعيت پنالتي صاحب شديم كه داور هيچيك را نگرفت.
جان تري اظهار داشت: سئوال مي كنم وقتي به جاي بازيكن در ميدان باشيد و با چنين صحنه هايي روبرو شويد، چه واكنشي خواهيد داشت؟ غير از اين است كه طغيان مي كنيد؟ داور با وجود اين همه موقعيت نه فقط عليه ما، كه عليه 40 هزار تماشاگر مشتاق در ورزشگاه استامفورد بريج عمل كرد. مايه تعجب است كه براي چنين بازي، ‌از داوري كه پتانسيل كافي قضاوت نداشت، استفاده شد.
وي در مورد اينكه داور تحت تاثير خواست يوفا مبني بر اينكه بازي نهايي چون سال گذشته تمام انگليسي نباشد،‌ خاطر نشان ساخت: نمي توانم بگويم يوفا چنين هدفي را دنبال كرده؛ اما مطمئنم كه براي اين مسابقات، ‌بايستي از داوران با تجربه و توانا استفاده كرد. داوراني كه در ليگ هاي بزرگي چون ايتاليا، اسپانيا، انگليس و آلمان امتحان پس داده اند.
فرمانده چلسي در داخل زمين در مورد رفتار ديديه دروگبا كه در پايان مسابقه به داور نروژي دشنام داد،‌ اظهار داشت: هنوز شايعاتي كه در مورد ناسزاگويي ديديه به داور انتشار يافته، ثابت نشده است. به طور كامل از او حمايت مي كنم. بايد در زمين مي بوديد تا متوجه مي شديد بر او و بقيه بازيكنان چه گذشته است. به عوض اينكه دروگبا مورد مواخذه واقع شود يا اينكه مورد انتقاد شويم، ‌بايد به سراغ داور رفت و از او درباره اشتباهات سئوال كرد.
اين بازيكن افزود: بايد ابتدا به وضعيت داوري توجه عميق كرد و ديد كه اين اتفاقات محصول چه حركتي در زمين بود. جالب است كه داور اشتباه مي كند و مي داند در ميدان هاي ديگر باز هم حاضر خواهد بود؛ اما يك بازيكن كه به خاطر اشتباه، ‌اشتباه كرده، بايد محروم و تنبيه شود. به يوفا مي گويم براي اين ديدارها، ‌داوران بزرگ انتخاب كنيد.
ديدار برگشت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان كه چهارشنبه شب ميان چلسي انگليس و بارسلونا اسپانيا در ورزشگاه استامفوردبريج برگذار شد و هياهو زيادي در پي داشت، ‌با تساوي يك بر يك دو تيم خاتمه يافت. در پايان اين مسابقه بارسلونا به لطف تساوي بدون گل خانگي و استفاده از قانون گل زده در خانه حريف، در شرايطي كه نسبت به بازي‌هاي قبلي خود، كم فروغ بود، جواز صعود به دور نهايي و بازي مورخ 6 خرداد برابر تيم منچستر يونايتد در ورزشگاه المپيك رم را گرفت.

S.Y.K
09-05-2009, 11:50
پیش بینی هاتون رو برای بازی با آرسنال بگید دوستان عزیز
پیش بینی من
چلسی 2 -- 0 آرسنال

vahidreza2007
09-05-2009, 12:20
پیش بینی من
چلسی 3-- 1 آرسنال

Majid_17_206
09-05-2009, 13:12
Arsenal 0-2 Chelsea

ehsannirvana
09-05-2009, 13:52
Chelsea 2-1 Arsenal

S.Y.K
09-05-2009, 14:45
عکس هایی از پرچم تیم عزیزمون چلسی(قدیمی و جدید)
امیدوارم خوشتون بیاد

S.Y.K
09-05-2009, 14:50

S.Y.K
09-05-2009, 14:54

S.Y.K
09-05-2009, 14:58

S.Y.K
09-05-2009, 15:01

S.Y.K
09-05-2009, 15:11
عکس هایی از فرانک لمپارد

Masoud King
09-05-2009, 15:55
چلسی 2 - آرسنال 2

sudotux
09-05-2009, 16:11
چلسی 2 - 0 آرسنال

اماستیاف
09-05-2009, 17:37
چلسی 2 -1 آرسنال

بردیا
09-05-2009, 17:40
بالاخره چند چند؟

resident_evil
09-05-2009, 17:41
بالاخره چند چند؟

شمام یه پیش بینی بنداز اینجا : دی

3 - 1

بردیا
09-05-2009, 17:42
اوه
من اصلا حواسم نبود
الان صفحه قبلو خوندم دیدم دارید پیش بینی میکنید.:دی

MORINIO
09-05-2009, 18:32
ما طرفداران منچستر حقتون رو از بارسلونای کثیف می گیریم.
:46:

مشخص شدن نتيجه ديدار چلسي - بارسلونا روي سايت يوفا،ساعتي قبل از بازي

به نوشته روزنامه سان چاپ انگليس، نتيجه مساوي ‪ ۱-۱‬ميان باشگاه بارسلوناي اسپانيا و چلسي در بازي برگشت از مرحله نيمه نهايي جام قهرمانان باشگاههاي اروپا، ساعاتي قبل از انجام اين مسابقه بر روي سايت يوفا ( اتحاديه فوتبال اروپا) قرار گرفته بود.

پس از انتشار خبرهاي مختلف در مورد حواشي اين بازي جنجال برانگيز از جمله عذرخواهي ديديه دروگبا (مهاجم چلسي) به خاطر توهين به داور و البته قرار گرفتن او در ليست فروش چلسي و سپس خروج پنهاني داور نروژي مسابقه به دليل دريافت پيام‌هاي تهديد به مرگ، به نظر مي‌رسد اين تازه‌ترين و البته جالب‌ترين سكانس ماجرا باشد.

بنابرگزارش روزنامه سان، هواداران باشگاه چلسي حيرت زده‌اند كه نتيجه مسابقه دقيقا همان گونه كه پيش بيني شده و روي سايت يوفا منتشر شده بود، اتفاق افتاد.

يوفا اگرچه تئوري توطئه عليه چلسي را رد كرده ولي طبق اين نظريه، اتحاديه فوتبال اروپا به منظور جلوگيري از برگزاري يك فينال تمام انگليسي ديگر، تمام تلاش خود را به كار بست تا آبي پوشان لندني به فينال روز ‪ ۶‬خرداد در ورزشگاه المپيك شهر رم صعود نكنند و اكنون انتشار اين خبر مي‌تواند تمام شايعات پيشين را تقويت كند.

گفته مي‌شود كه در خبر مذكور آمده تيم بارسلونا يك گل ديرهنگام خواهد زد و در مورد كارت گرفتن سه بازيكن چلسي شامل ديديه دروگبا، ميشائيل بالاك و الكس نيز به درستي پيش بيني كرده است.

سان به نقل از يكي از هواداران چلسي نوشت:-اين خبر به طرز جالبي شبيه نتيجه واقعي مسابقه است.>
اما برخلاف پيش خبر عجيب يوفا كه اخراج يك بازيكن از چلسي را پيش بيني كرده بود، اين بارسلونا بود كه در ديدار چهارشنبه شب ‪ ۱۰‬نفره شد.

به اين ترتيب تيم بارسلونا در فينال جام قهرمانان با منچستريونايتد انگليسي ديدار خواهد كرد.

یعنی این خبر واقعیه؟؟!!:19:

فصل 2009-2008 قبول نکردن گل دروگبا از جانب داور در بازی برگشت لیگ قهرمانان اروپا در بازی مرحلهی یک هشتم چلسی یوونتوس

البته باز هم هست . همین بازی این فصلمون با لیورپول تو لیگ که 2-0 باختیم اخراج لمپارد 100 درصد اشتباه بود! مهم ترین دلیل باخت تیم تو اون بازی!

دیمین داف تاوقتی توی چلسی بود عالی بازی کی کرد
گود جانسن توی چلسی خیلی تاثیر گذار بود و سال 2005 به همین بارسلونا گل زد

یادش به خیر بارسلون رو 4-2 به *** دادیم!:21:

------------------------------------

در مورد بازی فردا هم بگم که خوب روحیه تیم اصلا خوب نیست( و نبایدم خوب باشه با این وضع!) ولی آرسنال هم وضعیتش تعریفی نداره!

پس پیش بینی من: چلسی 2-1 آرسنال

M A X I M U M
09-05-2009, 18:54
چلسي 3- 1 آرسنال

779
09-05-2009, 20:13
من که واقعا در اون صحنه ی گل گریم گرفت!
واقعا گریم گرفت!!
اصلا نتونستم تحمل کنم!!!!!!
هزار ملیارد آفرین بر چلسی که اولا برسلونا رو در اصل 4 - 1 یا 3 - 1 برد و مهم تر از همه نزاشت بارسلونا حتی یک حمله ی درست و حسابی کنه در واقع چلسی دست و پایه بارسلونا رو بسته بود و دیگه فکر نمی کنم هیچ تیمی در امسال بتونه یک همچین کاری رو بکنه!!!!!!!!
صد آفرین به Guus Hiding که به نظره من بهترین مربیه دنیایه!!!!!!!

S.Y.K
09-05-2009, 20:47
واقعا گریم گرفت!!
هزار ملیارد آفرین بر چلسی که اولا برسلونا رو در اصل 4 - 1 یا 3 - 1 برد و مهم تر از همه نزاشت بارسلونا حتی یک حمله ی درست و حسابی کنه در واقع چلسی دست و پایه بارسلونا رو بسته بود و دیگه فکر نمی کنم هیچ تیمی در امسال بتونه یک همچین کاری رو بکنه!!!!!!!!
صد آفرین به Guus Hiding که به نظره من بهترین مربیه دنیایه!!!!!!!
ممنون شایان جان
شما اولین کسی نیستید که به این نتیجه رسیدید و مطمئنا آخرین هم نخواهید بود
فقط خدا رو شکر که همه به این نتیجه رسیدن که حق چلسی بود
موفق باشی شایان جان:10::11:

S.Y.K
09-05-2009, 20:50
واقعا گریم گرفت!!
راستی منم خیلی گریم گرفت
ولی چه فایده که ناداوری همه چیزو از ما گرفت
اگه به نظرت حق چلسی ضایع شده
پرچم چلسی رو توی امضات قرار بده و بنویس
به احترام چلسی که به خاطر فوتبال کثیف حذف شد
ممنونم

hamijoon
09-05-2009, 21:03
اخبار خودمون گفت ديگه كه از قبل نتيجه مشخص بود و ميخواستن از يه فينال تمام انگليسيه ديگه جلوگيري كنن.

چه كثيف. به افتخاره چلسي .... هورااااا

فكرشو بكن چون از قبل بايد بارسا ميومد بالا به جاي چلسي ، منچستر قرباني ميشد يعني چلسي آرسنال ميبرد بعد بازيه منچستر با بارسا . اه . من كه واسه چلسي اينقدر ناراحت شدم حتما واسه منچستر تو اون شرايط سكته ميكردم

S.Y.K
09-05-2009, 21:43
متاسفم برای یوفا و میشل پلاتینی
همین
...

S.Y.K
09-05-2009, 21:48
یعنی این خبر واقعیه؟؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

صد در صد مورینیو جون
گاردین و سان این خبرو کاملا تایید کردن و تیتر اولشون بوده

البته باز هم هست . همین بازی این فصلمون با لیورپول تو لیگ که 2-0 باختیم اخراج لمپارد 100 درصد اشتباه بود! مهم ترین دلیل باخت تیم تو اون بازی!

اینم اضافه میشه.متاسفانه من اون بازی رو ندیدم.ممنونم.هرچی یادتون اومد بگین

یادش به خیر بارسلون رو 4-2 به *** دادیم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
نگران نباش مورینیو جون
به زودی سنگین تر از این شکستشون می دیم.من اون بازی رو نماد چلسی می دونم

S.Y.K
09-05-2009, 21:51
نمونه ای از ناداوری های وحشتناک بر عیله چلسی
فصل 2009-2008 اخراج اشتباه فرانک لمپارد در بازی با لیورپول در لیگ برتر که عامل اصلی شکست چلسی شد
بمیرم برای این تیم که چه قدر بهش ظلم شده!!!

shazdeh23
09-05-2009, 23:20
چلسی 2-1 آرسنال
راستی بچه ها هنوز مربی فصل بعد مشخص نشده؟
آنجلوتی قراره بیاد؟ البته اگه این مربی بیاد مزایای خوبی داره از جمله اینکه کلی بازیکن هم با خودش از میلان میاره و...
شما چی فکر میکنید؟

ADEL_r
09-05-2009, 23:45
از امروز لحظه شماری میکنم که یه تیم از اسپانیا با چلسی روبرو بشه .

resident_evil
09-05-2009, 23:53
از امروز لحظه شماری میکنم که یه تیم از اسپانیا با چلسی روبرو بشه .

بیچاره اسپانیا ! بیچاره رئال : دی

S.Y.K
10-05-2009, 12:09
چلسی 2-1 آرسنال
راستی بچه ها هنوز مربی فصل بعد مشخص نشده؟
آنجلوتی قراره بیاد؟ البته اگه این مربی بیاد مزایای خوبی داره از جمله اینکه کلی بازیکن هم با خودش از میلان میاره و...
شما چی فکر میکنید؟
بله دوست عزیز
من اولش فکر می کردم که نمی تونه موفق باشه
ولی به دلایل زیر نظرم عوض شد
آنجلوتی استاد فتح لیگ قهرمانان اروپاست
مهره های چلسی خیلی از میلان غنی تره
می تونه با خودش بازیکنای خوبی به چلسی بیاره.شاید دوباره بتونه شفچنکو رو توی چلسی احیا کنه
در هر حال به امید پیروزی برابر آرسنال:11::10:

resident_evil
10-05-2009, 13:12
به نظر من همین هیدینگ بمونه فصل بعد قهرمان میشین ...

Ahmad-Ra
10-05-2009, 13:55
اقا قضیه این لوگوی چلسی و شعار های اینور اونورش چیه زیر امضای بچه ها ؟

resident_evil
10-05-2009, 14:01
اقا قضیه این لوگوی چلسی و شعار های اینور اونورش چیه زیر امضای بچه ها ؟

قضیه همون داوریه کثیف بازیه چلسی بارساس که چلسی حذف شد !

Undercover-G
10-05-2009, 14:10
دوستان بهتره دیگه کم کم بازی با بارسلونا رو فراموش کنیم ولی چیزی که مهمه اینه که همه دنیا فهمیدن کی برتره و مهم نیست یه تیم چه قدر شایسته صعود و قهرمانی باشه مهم اینه که چی منفعت بیشتری برای همه داره ! در هر صورت سر ما رو بریدن , یه آبم روش !! برو تا فصل بعد تا ببینیم چی میشه !
در ضمن پیشبینی من برای بازی آرسنال : 3 - 0 چلسی :)
در مورد مربی هم اصلاً با آنجلوتی حال نمی کنم . مگه الان میلان کجا داره بازی میکنه ؟! هیچ جا . حتی از جام یوفا هم حذف شدن . به خاطر همین اصلاً دوست ندارم همین بالا سر ما هم بیاد .
من هنوز دوست دارم خوزه برگرده چون اگه بیاد یه شوک بسیار مثبت به تیم وارد میشه . در ضمن از تمام بازیکنا و وضعیت و خواسته های باشگاه هم کاملاً اطلاع داره . لیگ هم به خوبی میشناسه . اما اگه یه مربی دیگه بیاد باز دوباره همه جمع میشن تا ببینن این یکی چطوری کار میکنه . اصلاً می تونه خودشو با لیگ انگلیس تطبیق بده یا نه و هزار کوفت و زهرمار دیگه... !! . درست مثل قضیه اسکولاری ! خود خوزه هم بارها گفته سرنوشتش با چلسی گره خورده و دوست داره برگرده . به نظر من که بهترین گزینس . الان باز یه عده می خوان بگن با آبراموویچ مشکل داره و نمی یاد ولی من اعتقاد دارم اگه باشگاه بخواد بدون معطلی هم میاد .
من که امیدارم . پس بهتره ببینیم چی پیش میاد :)

779
10-05-2009, 14:33
فکر نمی کنم هیدینگ بمونه؟؟؟؟
میمونه؟؟؟؟؟؟؟؟
چون معمولا هیدینگ مربی ایه که دنباله رقابت هایه مهم هست و احتمالا فصل بعد به تیم ملی بر می گرده تا باز هم در جام جهانی منتظر شگفتی هایه این مربیه کار کشته باشیم.

Retired User
10-05-2009, 15:25
فکر نمی کنم هیدینگ بمونه؟؟؟؟
میمونه؟؟؟؟؟؟؟؟
چون معمولا هیدینگ مربی ایه که دنباله رقابت هایه مهم هست و احتمالا فصل بعد به تیم ملی بر می گرده تا باز هم در جام جهانی منتظر شگفتی هایه این مربیه کار کشته باشیم.
بارها اعلام كرده كه در چلسي نميمونه
سران باشگاه هم به دنبال جانشينش هستند

S.Y.K
10-05-2009, 16:27
دوستان بهتره دیگه کم کم بازی با بارسلونا رو فراموش کنیم ولی چیزی که مهمه اینه که همه دنیا فهمیدن کی برتره و مهم نیست یه تیم چه قدر شایسته صعود و قهرمانی باشه مهم اینه که چی منفعت بیشتری برای همه داره ! در هر صورت سر ما رو بریدن , یه آبم روش !! برو تا فصل بعد تا ببینیم چی میشه !
در ضمن پیشبینی من برای بازی آرسنال : 3 - 0 چلسی :)
در مورد مربی هم اصلاً با آنجلوتی حال نمی کنم . مگه الان میلان کجا داره بازی میکنه ؟! هیچ جا . حتی از جام یوفا هم حذف شدن . به خاطر همین اصلاً دوست ندارم همین بالا سر ما هم بیاد .
من هنوز دوست دارم خوزه برگرده چون اگه بیاد یه شوک بسیار مثبت به تیم وارد میشه . در ضمن از تمام بازیکنا و وضعیت و خواسته های باشگاه هم کاملاً اطلاع داره . لیگ هم به خوبی میشناسه . اما اگه یه مربی دیگه بیاد باز دوباره همه جمع میشن تا ببینن این یکی چطوری کار میکنه . اصلاً می تونه خودشو با لیگ انگلیس تطبیق بده یا نه و هزار کوفت و زهرمار دیگه... !! . درست مثل قضیه اسکولاری ! خود خوزه هم بارها گفته سرنوشتش با چلسی گره خورده و دوست داره برگرده . به نظر من که بهترین گزینس . الان باز یه عده می خوان بگن با آبراموویچ مشکل داره و نمی یاد ولی من اعتقاد دارم اگه باشگاه بخواد بدون معطلی هم میاد .
من که امیدارم . پس بهتره ببینیم چی پیش میاد :)
سلام دوست من
منم خیلی به آنجلوتی امید نداشتم ولی به نظر من می تونه champion لیگ رو برای ما به ارمغان بیاره.البته اینم بستگی داره به اینکه تو تیم جا بیفته یا نه
ولی هیچ کس-هیچ چیز-هیچ موجودی-هیچ مربی برای چلسی خوزه مورینیو نمیشه.ولی من یه سوال دارم
آیا با این حرکات زشتی که آبراموویچ در آورد و تمرکز مورینیو رو به هم زد و همش ساز مخالف زد بازهم مورینیو بر می گرده؟
من که به خدا هیچ کسو برای چلسی بهتر از مورینیو نمی دونم
چی مقتدرانه تر از 95 امتیاز در یک فصل؟

Undercover-G
10-05-2009, 18:15
سلام یحیی جان .
بله شما درست میگی آبراموویچ نه فقط به خوزه بلکه به همه طرفدارا , مسئولان و بیشتر از همه به خودش و باشگاه ضربه زد با اون تصمیم ! ولی تا الان مطمئناً خودش هم به اشتباهات خودش پی برده حتی اگه نخواد دوباره خوزه رو بیاره !!
ولی در مورد خوزه , خودش بارها و بارها تو مصاحبه های مختلف گفته که هنوزم دوست داره برگرده به چلسی و چلسی رو خونه خودش میدونه و یه روز هم اینکارو خواهد کرد .
من یکی که هر چی فکر می کنم کسی رو مناسبتر نمی بینم . با توجه به وضع موجود چلسی . فقط امیدوارم مسئولین چلسی و رومن تصمیم عاقلانه ای پایان فصل بگیرن .

بی باک بی بال
10-05-2009, 18:32
امیدوارم امروز ارسنال ببریم اونم با 3 تا گل

resident_evil
10-05-2009, 19:01
خب اینم گل اول که به زیبایی به ثمر رسید : دی

sudotux
10-05-2009, 19:22
چلسی 2 - 0 آرسنال

تبریک میگم :40: تا اینجا پیش بینی من درست بوده :11:

resident_evil
10-05-2009, 19:43
اگه آرسنال یه گل بزنه میشه پیش بینیه خودم : دی

L.A.M.P.A.R.D
10-05-2009, 19:56
بابا شما خودتون یه پا پیشگو هستید.

MORINIO
10-05-2009, 20:31
آرسنال 1-4 چلسی

تبریک میگم ... خیلی حال داد!:27:

S.Y.K
10-05-2009, 20:31
سلام عرض می کنم خدمت تمام دوستان گلم
به تمام کسانی که چلسی رو دوست دارن
تبریک می گم این برد پرگل رو مقابل آرسنال

779
10-05-2009, 20:34
عجب بازی ای بود!!!:18:
اصلا نمی تونستم باور کنم که چلسی 4 تا توی Emirates بزنه!!!!!:18:
داوری عالی بود اما کمک داور در 2 تا جا لنگ زد : یک جا آفساید Van Persi رو نگرفت و یکبارم به اشتباه آفساید لمپارد رو گرفت ولی در جاهایه دیگه واقعا عالی بود داور.
تبریک میگم.

ADEL_r
10-05-2009, 20:35
بازی فوق العده بود !
با اینکه حالمون رو تو بازی قبل داورها گرفته بودند ولی بازم چلسی روحیش رو از دست نداد
ای کاش گاس هیدینگ روسیه رو ول کنه سال بع مربی چلسی باشه .

MORINIO
10-05-2009, 20:37
داوری عالی بود اما کمک داور در 2 تا جا لنگ زد : یک جا آفساید Van Persi رو نگرفت و یکبارم به اشتباه آفساید لمپارد رو گرفت ولی در جاهایه دیگه واقعا عالی بود داور.
تبریک میگم.

آره بازم خدارو شکر از اون سوتی های معروف اووربو نداد! اگه صحنه آدبایور رو خطا میگرفت بازی 3-2 میشد ... 3-2 کجا و 4-1 کجا!

Undercover-G
10-05-2009, 20:39
پیشبینی هممون اشتباه از آب در اومد :31: ولی برد بسیار خوبی بود مکان سوم لیگ و جام قهرمانان فصل بعد هم هم برامون رزرو کرد . تبریک :40:

S.Y.K
10-05-2009, 20:47
اما حرف هایی برای گفتن دارم.تاسف می خورم به اینکه آقای عادل فردوسی پور بعد از اون شب نحس هنوزم اون شکست رو روی بی رحم فوتبال می دونه ولی حرف من اینه اون شب فوتبال هم از خودش خجالت کشید.اون شب فوتبال هم طرفدار چلسی بود.اون شب فوتبال هم برای چلسی گریه کرد!!!
ولی دیدن چهره ی سراسر غم و اندوه و نا امیدی بازیکنان و گاس هیدینگ خیلی ناراحت کننده بود.این پیروزی رو یاد آوری می کنم چه جوری به دست اومد.تیمی که به مراتب از آرسنال خسته تر بود و روحیه ی این تیم به شدت خراب بود.اما چلسی نشون داد با کلاس بازی می کنه.چلسی نشون داد توی فینالی که ازش گرفتن خیلی چیزها برای گفتن داشت...
اما گاس هیدینگ همیشه در یاد طرفداران چلسی می مونه.چلسی نشون داد تیم خسته و بی روحش می تونه خیلی بهتر از منچستر یونایتد بشاش و آماده نتیجه بگیره.چلسی ثابت کرد که تیم بزرگیه.گاس هیدینگ ثابت کرد که چه مربی بزرگیه.ما به انتظار می نشینیم تا یک روز دوباره با بارسلونا روبرو بشیم...
اما هزاران بار تبریک می گم به داور.فیل داوت نشون داد کلمه ی داور کلمه ی مقدسیه و اگه یک ناداور همچین کارهای زشتی رو انجام داد دلیل نمی شه داور دیگه هم همین طور باشه.تمرکزش روی صحنه هایی که بازیکنان آرسنال روی زمین می افتادند و همچنین نگرفتن اون پنالتی که فقط یک ظاهر نمایی بود نشون داد که داور های خوب هم پیدا میشن.اگه دیده باشید یک آفساید اشتباه به ضرر چلسی گرفته شد و لمپارد بازیکنی نیست که تک به تک رو خراب کنه ولی ما ناراحت نیستیم.باور کنید ما طرفداران چلسی از یک داور انتظار فرشته بودن و اشتباه نداشتن نداریم.ما فقط از فوتبال کثیف متنفریم و باز هم به فیل داوت تبریک می گم.
اما یك بار دیگه پیروزی ارزشمند چلسی رو به شما هوادارنه عزیز چلسی تبریک می گم
دلم از می سوزه که فرصت رویارویی گاس هیدینگ با فرگوسن رو ازمون گرفتن چون گاس هیدینگ همه ی تیمهای بزرگ انگلیسی رو شکست داد به جز منچستر
همگی موفق باشید:11::10::11::10::11::10:
ONLY CHELSEA F.C

اماستیاف
10-05-2009, 20:54
منم تبریک میگم !!!

Undercover-G
10-05-2009, 20:55
انصافاً داوری در سطح بسیار مطلوبی بود مخصوصاً اون صحنه ای که آدبایور تو محوطه جریمه خودشو زمین انداخت ( بیشرف خیلیم حرفه ای اینکارو کرد ! :( ) , داور خیلی عالی اون صحنه رو تشخیص داد .

C0OPeR
10-05-2009, 21:09
من از باشگاه های انگلیس طرفدار چلسی و اسپانیا طرفدار بارسا هستم هفته پیش نمیدونستم خوشحال باشم یا ناراحت !!
ولی امشب فوق العاده بود . تبریک میگم xD

اماستیاف
10-05-2009, 21:27
من از باشگاه های انگلیس طرفدار چلسی و اسپانیا طرفدار بارسا هستم هفته پیش نمیدونستم خوشحال باشم یا ناراحت !!
ولی امشب فوق العاده بود . تبریک میگم xD
باید ناراحت میشدی !
چون یک تیمی که طرفدارشی به طرز ناجوانمردانه ای بالا رفت و تیم دیگه ای هم که طرفدارشی در حقش نامردی شد !!!!

C0OPeR
10-05-2009, 21:36
باید ناراحت میشدی !
چون یک تیمی که طرفدارشی به طرز ناجوانمردانه ای بالا رفت و تیم دیگه ای هم که طرفدارشی در حقش نامردی شد !!!!
البته همینطوره که شما میگی .
نمیدونم چرا همیشه این دوتا باید بهم بخورن ! پارسال هم همین وضعو داشتم که بارسا حذف شد و در نهایت تو فینال هم چلسی به منچستر باخت و قهرمان نشد !

shazdeh23
10-05-2009, 21:56
واقعا با این برد؛ Guus Hidink در خاطر تمام طرفداران چلسی خواهد ماند و هیچ وقت این ابر مربی رو فراموش نخواهیم کرد.
من اگه جای آبراموویچ بودم به هر طوری که میشد این مربی رو نگه میداشتم و نمیذاشتم استمفورد بریج رو ترک کنه/.
چرا آدم نماز شک دار بخونه و 1 مربی بیاره که موفقیت تیم 50-50 باشه/ همانند اسکولاری که هیچکس فکرش رو نمیکرد....
این تیم با هدینک؛ مطمثنم که فصل بعد میتونه جام های متعددی رو بدست بیاره و واقعا این فصل چلسی رو احیا کرد ولی متاسفانه خیلی دیر شده بود.
هدینک نشون داد که از خیلی مربی ها بزرگتر و با شخصیت تره از جمله مورینیو و.....
یا حق

Undercover-G
10-05-2009, 22:36
اما حرف هایی برای گفتن دارم.تاسف می خورم به اینکه آقای عادل فردوسی پور بعد از اون شب نحس هنوزم اون شکست رو روی بی رحم فوتبال می دونه ولی حرف من اینه اون شب فوتبال هم از خودش خجالت کشید.اون شب فوتبال هم طرفدار چلسی بود.اون شب فوتبال هم برای چلسی گریه کرد!!!
ولی دیدن چهره ی سراسر غم و اندوه و نا امیدی بازیکنان و گاس هیدینگ خیلی ناراحت کننده بود.این پیروزی رو یاد آوری می کنم چه جوری به دست اومد.تیمی که به مراتب از آرسنال خسته تر بود و روحیه ی این تیم به شدت خراب بود.اما چلسی نشون داد با کلاس بازی می کنه.چلسی نشون داد توی فینالی که ازش گرفتن خیلی چیزها برای گفتن داشت...
اما گاس هیدینگ همیشه در یاد طرفداران چلسی می مونه.چلسی نشون داد تیم خسته و بی روحش می تونه خیلی بهتر از منچستر یونایتد بشاش و آماده نتیجه بگیره.چلسی ثابت کرد که تیم بزرگیه.گاس هیدینگ ثابت کرد که چه مربی بزرگیه.ما به انتظار می نشینیم تا یک روز دوباره با بارسلونا روبرو بشیم...
اما هزاران بار تبریک می گم به داور.فیل داوت نشون داد کلمه ی داور کلمه ی مقدسیه و اگه یک ناداور همچین کارهای زشتی رو انجام داد دلیل نمی شه داور دیگه هم همین طور باشه.تمرکزش روی صحنه هایی که بازیکنان آرسنال روی زمین می افتادند و همچنین نگرفتن اون پنالتی که فقط یک ظاهر نمایی بود نشون داد که داور های خوب هم پیدا میشن.اگه دیده باشید یک آفساید اشتباه به ضرر چلسی گرفته شد و لمپارد بازیکنی نیست که تک به تک رو خراب کنه ولی ما ناراحت نیستیم.باور کنید ما طرفداران چلسی از یک داور انتظار فرشته بودن و اشتباه نداشتن نداریم.ما فقط از فوتبال کثیف متنفریم و باز هم به فیل داوت تبریک می گم.
اما یك بار دیگه پیروزی ارزشمند چلسی رو به شما هوادارنه عزیز چلسی تبریک می گم
دلم از می سوزه که فرصت رویارویی گاس هیدینگ با فرگوسن رو ازمون گرفتن چون گاس هیدینگ همه ی تیمهای بزرگ انگلیسی رو شکست داد به جز منچستر
همگی موفق باشید:11::10::11::10::11::10:
ONLY CHELSEA F.C

نکته جالب اینه که هی میگفت چلسی تو این فصل نتایج ضعیفی جلوی تیمای بزرگ کسب کرده و غیره اما به هیچ عنوان به مربیگریه خرفتی به نام اسکولاری اشاره نکرد ! یه جورایی انگار می خواست بگه چلسی با توجه به عملکرد ضعیفی که تا همین دو سه ماه پیش داشته مستحق صعود به فینال جام قهرمانان نبود !! البته خودشم تو اون بازی با کمال وقاحت گفت که این صعود مزد بازی خوب بارسلونا تو این فصل بوده !!! یعنی عملاً اشتباهات فاحش داوری رو بخاطر عملکرد بارسلونا تو لیگ سطح پایین اسپانیا توجیه میکرد !!!!
بهرحال استفاده یا بهتر بگم سوء استفاده از تریبون رسانه ملی از سوی مجریان و گزارشگران برنامه های مختلف صدا و سیما به خصوص در فوتبال به امری طبیعی تبدیل شده و من هم از همین تریبون انزجار خودم رو اعلام و عملکرد افراد مذکور و معلوم الحالی مثل عادل فردوسی پور , جواد خیابانی , مزدک میرزایی , پیمان یوسفی و غیره را رو به شدت تقبح و محکوم می کنم .:biggrin: زنده باد چلسی , زنده باد چلسی , زنده باد چلسی , زنده باد چلسی .:33:

Majid393
10-05-2009, 22:48
اینم گلهای بازی چلسی - آرسنال :

آلکس :

آنلکا :

توره (گل به خودی) :

مالودا :

اینم تک گل آرسنال :

Sam Fisher 11
10-05-2009, 23:16
بازی خیلی زیبایی بود...به همه تبریک میگم...گل انلکا هم فوق العاده بود و واکنش های چک هم خیلی بهتر از چند بازی قبل بود...
ای کاش گاس هیدینگ و دروگبا تو چلسی موندگار بشن...
+
چلسی داره راه درست رو میره باید همیشه اقلن یک تیم و نصفی بازیکنهای خوب داشته باشه و یه مربی بزرگ که بازیکن های روی نیمکت رو رو فرم نگه داره و جرات هم نکنن مخالفتی بکنن.

خودشم تو اون بازی با کمال وقاحت گفت که این صعود مزد بازی خوب بارسلونا تو این فصل بوده !!! یعنی عملاً اشتباهات فاحش داوری رو بخاطر عملکرد بارسلونا تو لیگ سطح پایین اسپانیا توجیه میکرد !!!!
خیلی دیگه دارن شورشو در میارن...مدام راجع به تیمهای مقابل رئال و چلسی میگن تیم مقابلشون خیلی بدشانسه که توپاش تو گل نمیره!
رفقای بارسایی من همشون قبول داشتن صعود حق بارسا نبود...حتی پولیرو که بارفیقم شرط بسته بودن نگرفتن... بعضیا دیگه خیلی داغونن که قبول نمیکنن...

Sam Fisher 11
10-05-2009, 23:57
محرومیت 6 ماهه برای دروگبا؟
سایت گل : یوفا قصد دارد دیدیه دروگبا را به دلیل رفتارش بعد از دیدار هفته گذشته چلسی مقابل بارسلونا در دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان با محرومیتی 6 ماهه جریمه کند.دروگبا بعد از بازی اعتراض های شدیدی را به نحوه قضاوت تام هنینگ اوربو داور این دیدار داشت و معتقد بود این داور 4 پنالتی واضح را به نفع چلسی اعلام نکرده است.

با وجود این که دروگبا به دلیل رفتار غیر ورزشی خود از داور مسابقه عذر خواهی کرد اما در آستانه محرومیتی سنگین از سوی یوفا قرار دارد.روزنامه Sunday People امروز اعلام کرد چلسی و دیدیه دروگبا هر دو در آستانه محرومیت های سنگینی به دلیل اتفاقات بعد از بازی هفته گذشته قرار دارند.این روزنامه می نویسد یوفا اتفاقات دیدار چلسی مقابل بارسلونا را بسیار جدی دنبال می کند و بزرودی رای خود را در مورد متخلفان اعلام خواهد کرد.باشگاه چلسی مطمئنا به دلیل کنترل نکردن بازیکنانش با محرومیت هایی مواجه خواهد شد.

میشائیل بالاک و ژوزه بوسینگا دو بازیکن دیگر چلسی نیز به دلیل اظهارات بعد بازی با محرومیت هایی مواجه خواهند شد.

----------------
عجب!!!
من مرده ی عدالت یوفام...

mkh-n71
11-05-2009, 07:31
با سلام
این داوری همیشه به ضرر چلسی بوده و هست.
دیدار رفت با آرسنال- برگشت با لیورپول-سر آمد همه بارسلونا
همین دیشب هم کمک داور با آفساید به جون چلسی افتاد!!!!!

S.Y.K
11-05-2009, 12:02
محرومیت 6 ماهه برای دروگبا؟

سایت گل : یوفا قصد دارد دیدیه دروگبا را به دلیل رفتارش بعد از دیدار هفته گذشته چلسی مقابل بارسلونا در دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان با محرومیتی 6 ماهه جریمه کند.دروگبا بعد از بازی اعتراض های شدیدی را به نحوه قضاوت تام هنینگ اوربو داور این دیدار داشت و معتقد بود این داور 4 پنالتی واضح را به نفع چلسی اعلام نکرده است.

با وجود این که دروگبا به دلیل رفتار غیر ورزشی خود از داور مسابقه عذر خواهی کرد اما در آستانه محرومیتی سنگین از سوی یوفا قرار دارد.روزنامه Sunday People امروز اعلام کرد چلسی و دیدیه دروگبا هر دو در آستانه محرومیت های سنگینی به دلیل اتفاقات بعد از بازی هفته گذشته قرار دارند.این روزنامه می نویسد یوفا اتفاقات دیدار چلسی مقابل بارسلونا را بسیار جدی دنبال می کند و بزرودی رای خود را در مورد متخلفان اعلام خواهد کرد.باشگاه چلسی مطمئنا به دلیل کنترل نکردن بازیکنانش با محرومیت هایی مواجه خواهد شد.

میشائیل بالاک و ژوزه بوسینگا دو بازیکن دیگر چلسی نیز به دلیل اظهارات بعد بازی با محرومیت هایی مواجه خواهند شد.

----------------
عجب!!!
من مرده ی عدالت یوفام...
ممنون آقا حسین
حقمونو که ازمون گرفتن
این هم از بازیکنمون که ازمون گرفتن
نمی دونم دیگه چی می خوان
لعنت به یوفا:2:

sudotux
11-05-2009, 15:17
اسین بازیکن برتر ماه

مایکل اسین به عنوان بهترین بازیکن ماه چلسی انتخاب شد

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران,هافبک غنایی چلسی که از ابتدا فصل به مدت 6 ماه مصدوم یود بازگشتی بسیار خوب داشت و به تیمش در بازی های مختلف کمک شایانی کرد و موجبات حضور چلسی در فینال جام حذفی و حضور در نیمه نهایی جام باشگاه های اروپا را فراهم کرد.

اسین در ماه آپریل عملکرد بسیار خوبی داشت و از طرف هواداران به عنوان بهترین بازیکن ماه انتخاب شد و از سوی هواپیمایی امارات جایزه ای دریافت کرد.

اسین در بازی مقابل یوونتوس و بارسلونا و منچستر سیتی سه گل بسیار مهم زد و در دیگر بازی ها هم تاثیر مهمی داشت.

sudotux
11-05-2009, 15:20
هیدینک خواستار تکنولوژیِ در فوتبال شد

گاس هیدینک سرمربی چلسی معتقد است در فوتبال نیز مانند بسیاری از ورزش ها باید از تکنولوژی برای کمک به داوری استفاده کرد

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران,پس از گذشت چند روز از حذف چلسی توسط بارسلونا و اشتباهات فاحش داوری در نیمه نهایی جام باشگاه های اروپا گاس هیدینک که معتقد است تیمش باید در فینال حضور می داشت درباره داوری در فوتبال گفت:"هم اکنون در بسیاری از ورزش ها مثل راگبی و فوتبال آمریکایی هم از ویدیو ها برای قضاوت استفاده می شود و پس از 5 ثانیه داور فیلم را مشاهده می کند و نظر قطعی و درست را اعلام می کند.این تکنولوژی باید در فوتبال هم استفاده شود,اگر این تکنولولژی در فوتبال وجود داشت ما هم اکنون در فینال جام باشگاه ها های اروپا بودیم و این حق ما بود که توسط چندین اشتباه داوری به آن نرسیدیم.وجود چنین تکنولوژی باعث می شود تا داور ها هم کار ساده تری داشته باشند و پس از بازی هایی مثل بازی ما مقابل براسلونا به مرگ تهدید نشوند و کار یوفا هم ساده تر می شود"

------------------

گاس عزیز , چقدر ساده ای تو !! وقتی قرار بر این باشه که ما حذف بشیم , حتی اگر بهترین تکنولوژی روز دنیا هم استفاده بشه , بازم کاری میکنن که حذف بشیم ... :46:

sudotux
11-05-2009, 15:30
آنجلوتي: چلسي به من اولتيماتوم نداده است

یوفا: سرمربي تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا خبرهاي منتشره در مورد اينکه چلسي انگليس به وي براي پذيرفتن پيشنهاد مربيگري اين تيم در فصل آينده اولتيماتوم داده را تکذيب کرد.

به گزارش یوفا: "کارلو آنجلوتي" در حالي از ماندن در ميلان خبر داده است که برخي رسانه‌ها او را به مربيگري چلسي يا رئال مادريد نسبت داده‌اند.

اما اين مربي 49 ساله پس از تساوي يک بر يک ميلان مقابل يوونتوس اعلام کرد، هيچ برنامه‌اي براي پايان دادن به حضور هشت ساله خود در سن سيرو ندارد.

وي گفت: نگران چيزي نيستم. هنوز وقت آن نرسيده که از ميلان بروم.

گفته مي‌شود، تصميم او براي ترک ميلان بستگي به صعود اين تيم به مسابقات سال آينده ليگ قهرمانان اروپا (چمپيونزليگ) داشت که ظاهرا اين امر بعد از تساوي مقابل يوونتوس محقق شده است.

آنجلوتي افزود: قهرماني در اروپا با ميلان آسان‌تر از تيم‌هاي ديگر است پس همين جا مي‌مانم.
وي که سابقه بازي در تيم ملي ايتاليا را هم دارد پيش از اين ميلان را سه بار به فينال چمپيونزليگ رسانده و در سال‌هاي 2003 و 2007، قهرماني را براي اين تيم به ارمغان آورده است.

noia
11-05-2009, 16:15
سلام،
0. Chelsea
1. تبریک بابت برد.
2. عجب وضعیه؛ خداوکیلی، اون مردک رو باید محروم کنن، یا دروگبا رو.

و
[خدایی هم وجود داره]

بردیا
11-05-2009, 17:31
خداوکیلی داور دیشب خیلی خوب قضاوت کرد
من خودم به شخصه فکر کردم چک روی آدبایور خطا کرد ولی بعد که صحنه آآهسته رو دیدم فهمیدم عجب داوریه این بابا

ADEL_r
11-05-2009, 22:38
خداوکیلی داور دیشب خیلی خوب قضاوت کرد
من خودم به شخصه فکر کردم چک روی آدبایور خطا کرد ولی بعد که صحنه آآهسته رو دیدم فهمیدم عجب داوریه این بابا

همه داروهاي اروژا همينطور هستند اگر نتيجه بازي از قبل ژيش بيني نشده باشه همشون خيلي خوب قضاوت ميكنن .

Sam Fisher 11
12-05-2009, 08:06
گاس عزیز , چقدر ساده ای تو !! وقتی قرار بر این باشه که ما حذف بشیم , حتی اگر بهترین تکنولوژی روز دنیا هم استفاده بشه , بازم کاری میکنن که حذف بشیم ...
چی بگه بنده خدا...چیزی بگه اینم محروم میکنن...یوفا دیکتاتوری راه انداخته...
امیدوارم یه خبرنگاری پیشو بگیره و پشت پرده بازی رو رو کنه تا شاید سران یوفا مجبور به استعفا بشن...که البته کم از این اتفاقات تو فوقتبال نیفتاده...
+
آنجلوتی میخواد فرگوسن میلان بشه گمونم!
+
این خبر:

اینتر خواهان اوبی میکل
مورینیو تمایل فراوانی دارد تا ستاره نیجریه ای چلسی را در سن سیرو ببیند و مدیربرنامه های این ستاره نیزاعلام کرده که با سران نرآتزوری در این رابطه دیدار کرده است.
ژوزه مورینیو مربی اینتر،زمانی که در چلسی مشغول به کار بود، جان اوبی میکل 22 ساله را در سال 2006 برای چلسی خریداری کرد. این ستاره نیجریه ای اخیرا اعلام کرده بود که تاپایان رقابتهای این فصل صبر می کندو پس از آن مذاکراتی را برای تمدید قراردادش با آبی پوشان آغاز خواهند کرد و اکنون صبحتهایی درمورد پیوستن او به اینتر به گوش می رسد.

قرارداد میکل در سال2011 با چلسی به اتمام خواهد رسید و طبق گفته جان شیتو، مدیربرنامه های او، توافقاتی برسر انتقال او به اینتر حاصل شده است. البته جزئیات کمی در مورد این توافق منتشر شده ولی این طور به نظر می رسد که میکل با قراردادی 5 ساله به ایتالیا خواهد رفت. مبلغ انتقال این ستاره نیجریه ای در حدود 15 میلیون یورو برآورده شده است.

منبع:

vahidreza2007
13-05-2009, 11:59
بازی خیلی زیبایی بود...به همه تبریک میگم...گل انلکا هم فوق العاده بود و واکنش های چک هم خیلی بهتر از چند بازی قبل بود...
ای کاش گاس هیدینگ و دروگبا تو چلسی موندگار بشن...
+
چلسی داره راه درست رو میره باید همیشه اقلن یک تیم و نصفی بازیکنهای خوب داشته باشه و یه مربی بزرگ که بازیکن های روی نیمکت رو رو فرم نگه داره و جرات هم نکنن مخالفتی بکنن.

vahidreza2007
13-05-2009, 12:03
سلام بچه ها موضوع اين اخطار چيه كه به من دادن : اخطار ها: 0/1 (10) و اصلا معنيش چي چي هستش
حالا مگه چيكار كرده بوديم فقط به اين .... پلاتيني يه كم ابراز احساسات كرده بودم كه اونم همه اين كارو كرده بودند حالا چرا فقط من اخطار گرفتم اين انصاف نيست به خدا من شكايت مي كنم به سازمان ملل

vahidreza2007
13-05-2009, 12:06
من از مديران ودوستان مي خواهم در مورد اين اخطار من تجديد نظر كنن چون فقط من نبودم و در ضمن اون لحظه همه احساساتي بوديم ديگه

ADEL_r
13-05-2009, 14:36
من از مديران ودوستان مي خواهم در مورد اين اخطار من تجديد نظر كنن چون فقط من نبودم و در ضمن اون لحظه همه احساساتي بوديم ديگه

من هم اخطار گرفتم اونم دو تا :27:

Majid_17_206
13-05-2009, 16:28
خیالت نباشه بعد از چند وقت خودش پاک میشه...در مورد بازیه چلسی-بارسا من فقط یه پست داده بودم که همون رو هم پاک کردن و بهم اخطار دادن...من هم مادر داور رو مورد لطف قرار داده بودم

shazdeh23
13-05-2009, 22:31
خیالت نباشه بعد از چند وقت خودش پاک میشه...در مورد بازیه چلسی-بارسا من فقط یه پست داده بودم که همون رو هم پاک کردن و بهم اخطار دادن...من هم مادر داور رو مورد لطف قرار داده بودم

ای بابا انگار پلاتینی توی p30world هم نفوذ کرده!!!!! :18:
مورد لطف قرار دادن پلاتینی و داور دیگه اخطار نمیخواد. این داوری بو دار که بر همه مشهود بود؛ پس اخطار چرا؟

vahidreza2007
14-05-2009, 13:20
ای بابا انگار پلاتینی توی p30world هم نفوذ کرده!!!!! :18:
مورد لطف قرار دادن پلاتینی و داور دیگه اخطار نمیخواد. این داوری بو دار که بر همه مشهود بود؛ پس اخطار چرا؟

بچه ها من ميگم بيايد به دادگاه لاهه شكايت كنيم اگه نشد به سازمان ملل بازم نشد به دادگاه خانواده خودمو ن از دست اين برادر پلاتيني ( اين بار كه به اين عزيز برادر توهيني كه نشد ها ...)

S.Y.K
15-05-2009, 16:48
منم اخطار گرفتم.شدیم عین چلسی که هم حقشو گرفتن هم روحیشو هم بازیکناشو
ما هم که بهمون توحین شد.حقمون خرده شد.روحیمون خراب شد.اخطار هم گرفتیم...
میشل پلاتی ... .. .. .... . .....

Majid_17_206
15-05-2009, 19:33
خیالی نیست بالاخره یه روز چلسی به حقش که قهرمانی توی Champions League هست میرسه...راستی فینال جام حذفی سوم خرداده؟

779
15-05-2009, 22:08
فکر کنم دیگه توی p30 هم داره به ما ظلم میشه :27:
دستند در کارهای پلاتینی تا اینجا هم کشیده!

L.A.M.P.A.R.D
15-05-2009, 22:26
عکس هایی از فرانک لمپارد

اااااااااا . :31: . اینا که عکسای منه :31::46:

Majid_17_206
16-05-2009, 21:02
هیدینک،همچنان خشمگین از حذف چلسی
مربی هلندی گفته از دست بازیکنان و داور دیدار با بارسلونا ناراحت است.

سایت گل: گاس هیدینک مربی موقت چلسی گفته بعد از حذف چلسی از لیگ قهرمانان به دست بارسلونا دو روز بسیار بد را پشت سر گذاشت. مربی هلندی گفته بعد از تساوی یک بر یک با بارسلونا در استمفورد بریج، او 48 ساعت اوقات تلخی داشت.

این مربی 62 ساله گفته عملکرد داور و بازیکنان باعث شد در انتهای دیدار به شدت ناراحت شود: «اتفاقاتی که مقابل بارسلونا روی داد من را از پای درآورد. در دو روز بعد حتی در پاسخ به سوالات معمولی هم واکنش تندی نشان می‌دادم، چرا که حس بسیار بدی داشتم. دوست نداشتم کسی نزدیک من بیاید. خشمگین بودم چون حس می‌کردم در حق ما بی‌عدالتی شده. همه این حس را داشتند، حتی آنهایی که عضو باشگاه چلسی نبودند. این حس ناامیدی بزرگ برای همه وجود داشت. ضمنا انجام چنین بازی‌های دشواری در لیگ و در اروپا انرژی بسیاری از شما می‌گیرد.

اما در هر حال دلم برای آن روزها تنگ می‌شود. بعد از آن دو روز از کسی معذرت نخواستم. همه از من دوری می‌کردند و این ویژگی خوبی برای من نبود. وقتی با تیم ملی هلند نتوانستیم به فینال جام جهانی 1998 برسیم هم خیلی ناراحت شدم. در آن هنگام در پنالتی‌ها به برزیل باختیم ولی در آن هنگام حریف ما خوب بود. نمی‌توانستم از داور یا از بازیکنانی که پنالتی زدند ناراحت باشم. به همین دلیل به یاد ندارم در دوران مربیگری تا این حد خشمگین شده باشم.»

Majid_17_206
16-05-2009, 21:03
دروگبا در اینتر؟
مسئولان اینتر قصد دارند در مهلت نقل وانتقالات تابستانی مهاجم ساحل عاجی چلسی را به خدمت بگیرند...

سایت گل : به نوشته روزنامه کوریره دلوسپورت مسئولان اینتر روز گذشته مذاکراتی را با مدیر برنامه های دروگبا در میلان انجام داده اند و تا حدود زیادی به جذب این مهاجم 30 ساله نزدیک شده اند.

ژوزه مورینیو سرمربی اسبق چلسی بعد از اینکه هدایت اینتر را به دست گرفت بارها علاقه اش به جذب دروگبا را به اطلاع مسئولان نراتزوی رساند.این در حالی است که میلان هم نسبت به جذب این مهاجم ساحل عاجی ابراز علاقه کرده و به احتمال فراوان این دو تیم همشهری رقابت سختی برای جذب دروگبا خواهند داشت.

از طرف دیگر گفته می شود دو باشگاه منچسترسیتی و مارسی نیز خواهان دروگبا هستند و آماده اند برای جذب این بازیکن مبلغی در حدود 15 میلیون یورو بپردازند.گفته می شود زلاتان ایبراهیموویچ مهاجم سوئدی اینتر ممکن است در پایان فصل این تیم را ترک کند، در صورتی که این اتفاق بیفتد دروگبا می تواند جانشین مناسبی برای ایبرا باشد.

مجید فینا
16-05-2009, 21:35

چلســـــــــــي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بلكــــــــــــبرن

ساعت 19:30

پخش از:

EuroSport 2 HU/RO
Nova Sports 1
Show Sports 1 & 2
Showtime Magreb
SKY Calcio 9
SKY Sport 16:9
SKY Sport HD2
SKY Sports 1 UK
SKY Super Calcio
Spormax Digiturk
Spormax HD

Majid_17_206
17-05-2009, 19:28
تا آخر نیمه اول یک صفر جلو هستیم با گل دقیقه ی 4 مالودا:2:

Majid393
17-05-2009, 20:09
تا آخر نیمه اول یک صفر جلو هستیم با گل دقیقه ی 4 مالودا:2:

تا دقیقه 80 2-0 هست .
آنلکا دقیقه ی 59 یه گل دیگه زده .

Majid_17_206
17-05-2009, 20:30
بازی همون دو صفر تموم شد و آنلکا با این گل رفت به صدر جدول گل زنای لیگ انگلیس با 18 گل البته در کنار کریس رونالدو....

MORINIO
17-05-2009, 20:46
به امید فتح جام حذفی در هفته آینده:40::40::40:

vahidreza2007
17-05-2009, 22:07
منم تبريك ميگم اين بردمون رو
به امید فتح جام حذفی در هفته آینده

S.Y.K
17-05-2009, 22:26
سلام به دوستان عزیز
پیروزی چلسی رو تبریک میگم
امیدوارم این فصل رو با فتح جام حذفی به پایان برسونیم

shazdeh23
17-05-2009, 22:36
به امید فتح جام حذفی در هفته آینده:40::40::40:

مگه بازی جام حذفی هفته ی دیگست؟
فکر میکنم فینال جام حذفی May 30 باشه.
به هر حال امیدوارم جام حذفی رو بتونیم فتح کنیم.
یا حق

shazdeh23
18-05-2009, 22:09
گاس هیدینگ امروز ، پس از پیروزی برابر بلکبرن از استمفورد بریج خداحافظی کرد.

گاس هیدینگ سرمربی تیم فوتبال چلسی که تا پایان فصل سکان هدایت آبی های لندن را بر عهده دارد آخرین بازی خانگی تیمش را برابر بلکبرن انجام داد که با نتیجه 2 بر 0 پیروز شد.

در این دیدار بازیکنان به طور نمادین راهرویی برای مسیر حرکت گاس هیدینگ را با ایستادن خود درست کردن که با تشویق آنها و هواداران همراه بود.

گاس هیدینگ که بعد از اسکولاری دومین سرمربی تیم چلسی است توانست شیرها را دوباره به کورس قهرمانی بیاورد و جان دوباره ای به تیم بدهد

برای گاس هیدینگ سرمربی تیم ملی روسیه نهایت خوشی را آرزومندیم و این مربی بزرگ همیشه در خاطر هواداران خواهد ماند.

Majid_17_206
19-05-2009, 10:03
گاس هیدینگ در قلب هوادارای چلسی جا داره:40:...هر جا که بره براش آرزوی موفقیت می کنم:11:....ولی ای کاش نمی رفت:19:

S.Y.K
21-05-2009, 17:19
سلام به همه ی دوستان عزیزم
همون طور که حدس می زدیم میشل پلاتینی عاشق تیم بارسلونا و تیم های اسپانیایی
آخرین مصاحبه ی پلاتینی درباره ی فینال champion لیگ با یکی از مجله های اروپایی:
بارسلونا واقعا زیبا بازی می کند.این اسپانیایی چشم نواز بازی می کند و در حین بازی اوج فوتبال و رابه نمایش می گذارد
این تیم اوج فوتبال اسپانیا را به نمایش می گذارد و فوتبالی زیبا و تماشاگر پسند انجام می دهد
این در حالی است که هنوز تماشاگران انگلیسی و طرفداران چلسی داوری مشکوک بازی را حقه ی یوفا برای جلوگیری از فینال تمام انگلیسی می دانند
این خبر به طور رسمی در اخبار ورزشی اعلام شد
------------------------------------------------------------------
فقط مونده بود بگه بارسلونا باید قهرمان بشه
بازم می گم برای یوفا متاسفم
به همین سادگی حق تیم محبوب ما رو خوردن
اگه من کوچکترین شکی به این موضوع داشتم
شکم تبدیل به یقین شد
از فینال حال به هم زن و بی ارزش رویاییتون لذت ببرید
جناب ...

shazdeh23
22-05-2009, 00:21
سلام به همه ی دوستان عزیزم
همون طور که حدس می زدیم میشل پلاتینی عاشق تیم بارسلونا و تیم های اسپانیایی
آخرین مصاحبه ی پلاتینی درباره ی فینال champion لیگ با یکی از مجله های اروپایی:
بارسلونا واقعا زیبا بازی می کند.این اسپانیایی چشم نواز بازی می کند و در حین بازی اوج فوتبال و رابه نمایش می گذارد
این تیم اوج فوتبال اسپانیا را به نمایش می گذارد و فوتبالی زیبا و تماشاگر پسند انجام می دهد
این در حالی است که هنوز تماشاگران انگلیسی و طرفداران چلسی داوری مشکوک بازی را حقه ی یوفا برای جلوگیری از فینال تمام انگلیسی می دانند
این خبر به طور رسمی در اخبار ورزشی اعلام شد
------------------------------------------------------------------
فقط مونده بود بگه بارسلونا باید قهرمان بشه
بازم می گم برای یوفا متاسفم
به همین سادگی حق تیم محبوب ما رو خوردن
اگه من کوچکترین شکی به این موضوع داشتم
شکم تبدیل به یقین شد
از فینال حال به هم زن و بی ارزش رویاییتون لذت ببرید
جناب ...

این پلاتینی بی .... چند سال دیگه مونده تا عوض بشه؟
تا این عوضی هستش هیچ انتظاری بیش از این نمیشه داشت.
مثل این میمونه که کفاشیان بیا بگه استقلال یا پیروزی خیلی قشنگ بازی میکنه و ...!!!!!!!!!!!!!!! :18:
جل الخالق

مجید فینا
22-05-2009, 09:34
اینم یه عکس زیبا از اون بازی جنجالی

vahidreza2007
22-05-2009, 11:36
گاس هیدینگ در قلب هوادارای چلسی جا داره...هر جا که بره براش آرزوی موفقیت می کنم....ولی ای کاش نمی رفت

MORINIO
24-05-2009, 20:30
چلسی 3-2 ساندرلند رو برد و با 83 امتیاز در رده سوم لیگ انگلیس به کار خودش پایان داد!

نکته مهم گلزنی آنلکا در این مسابقه بود که 19 گله شد و عنوان آقای گلی لیگ انگلیس رو از آن خودش کرد:40:

MORINIO
24-05-2009, 20:34
راستی حیف شد نیوکاسل سقوط کرد! دوست نداشتم این تیم سقوط کنه...

vahidreza2007
24-05-2009, 21:59
من هم تبريك ميگم اين بردمون رو و واقعا حالم گرفته شده چون اين فصل حق ما اولي بود ولي اون فيل كوچولو تيمون رو بد جوري خراب كرد ولي بازم اشكالي نداره و چلسي رو عشق است

H a m e e d
25-05-2009, 16:57
راستی حیف شد نیوکاسل سقوط کرد! دوست نداشتم این تیم سقوط کنه...
وقتی تیمی خوب بازی نمیکنه، نتیجه هم نمیگیره حضور فیزیکیش توی لیگ برتر به چه درد میخوره؟دیر یا زود باید سقوط میکرد، چون مدتها بود داشت نفسهای آخر رو میزد و به این ترتیب دوره ای از سالهای شکوهمندش به پایان رسید و اون "نیوکاسل لیگ برتری" درگذشت.(2009-1993)
یه زمانی نیوکاسل در جایگاه فعلی چلسی بود و حالا زمانه عوض شده.

Sam Fisher 11
25-05-2009, 17:45
چلسی 3-2 ساندرلند رو برد و با 83 امتیاز در رده سوم لیگ انگلیس به کار خودش پایان داد!

نکته مهم گلزنی آنلکا در این مسابقه بود که 19 گله شد و عنوان آقای گلی لیگ انگلیس رو از آن خودش کرد:40:
مرسی...واقعا امسال انلکا فوق العاده بود...دمش گرم

MORINIO
28-05-2009, 18:42
بعد بازی دیشب بیشتر به ارزش های هیدینک پی بردم! حتی فرگوسن نتونست بارسلون رو شکست بده!

sudotux
28-05-2009, 19:16
بازی دیشب بار دیگه نشون داد که قهرمان واقعی کدوم تیمه !!

MORINIO
29-05-2009, 19:00
فردا فینال جام حذفی هست: چلسی-اورتون

resident_evil
29-05-2009, 19:02
چه ساعتی ؟!

shazdeh23
29-05-2009, 22:16
چه ساعتی ؟!

ساعت 18:30 به وقت تهران
یا حق

resident_evil
30-05-2009, 19:29
تبریکات فراوان ! اینم یک جام برای چلسی ! البته کم بود ولی خب ... !

اماستیاف
30-05-2009, 19:37
کانگراجولیشن !!!!!

MORINIO
30-05-2009, 19:44
تبریک میگم این قهرمانی رو... :40::40::40::40::40::40:

هیدینک مزد زحماتش برای تیم رو گرفت هرچند به قول دوستمون میتونست بیش از یک جام هم باشه!:20:

ایندفعه دیگه داوری **** هم نتونست چلسی رو از رسیدن به حقش محروم کنه! گل اورتون که قبلش تابلو آفساید بود. گل مالودا هم تابلوتر بود! پنالتی هم که عادت کردیم نگیرن برامون!:27: کلا کمک داور اونور کور بود :2:

:40::40::40::40::40::40::40::40:
ONLY CHELSEA
:40::40::40::40::40::40::40::40::40:

vahidreza2007
30-05-2009, 20:28
تبریک میگم این قهرمانی رو...

هیدینک مزد زحماتش برای تیم رو گرفت هرچند به قول دوستمون میتونست بیش از یک جام هم باشه!

vahidreza2007
30-05-2009, 20:38
کانگراجولیشن !!!!! دي دي دي :31::31::31::31::31::31::31:

shazdeh23
30-05-2009, 21:12
منم این قهرمانی رو به تمامی دوستان هوادار تبریک میگم.
این قهرمانی تقدیم گاس بزرگ شد و واقعا حقش بیشتر از این حرف ها بود
یا حق

H a m e e d
30-05-2009, 21:38
من هم با وجود اینکه طرفدار منچستریونایتدم، پیروزی و موفقیت چلسی رو در فینال FA Cup به همه چلسی دوستها تبریک میگم.
حضور در فینال Champions League هم واقعا حق چلسی بود.

مجید فینا
30-05-2009, 21:46

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - X264--JSC +3 TV[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Chelsea_2-1_Everton

resident_evil
30-05-2009, 22:07

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpg

p30 vahid
30-05-2009, 22:44
می گم الان فرگوسن تو دلش عروسی گرفته واسه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:27::27::27::27::27:

واسه اینکه گاس هیدینگ داره میره اگه فصل بعد بود که...............................

B L A S T E R
31-05-2009, 00:31
سلام..من رئالیم...ولی حال میکنم با چلسی...تبریک میگم!
بازیو نشون داد؟!

resident_evil
31-05-2009, 00:40
سلام..من رئالیم...ولی حال میکنم با چلسی...تبریک میگم!
بازیو نشون داد؟!

آره ساعت 18:30 ! لالا بودی ؟! : دی

B L A S T E R
01-06-2009, 10:55
آره ساعت 18:30 ! لالا بودی ؟! : دی
نه دستشویی بودم:31:
مربی بعدی چلسی کیه؟

M.etallic.A
01-06-2009, 11:20
مربی بعدی چلسی کیه؟

احتمال زیاد آنجلوتی...

LeBron
01-06-2009, 12:10
امیدوارم آنجلوتی نیاد.
کلا به هیچ دردی نمیخوره.

resident_evil
01-06-2009, 13:25
آنجلوتی فکر کنم تا 2 3 سال خوب بتونه تیم رو رهبری کنه !

Undercover-G
01-06-2009, 14:08
دقایقی پیش در وب سایت رسمی سایت چلسی اعلام شد کارلو آنجلوتی مربی اسبق میلان , طی یک قرارداد 3 ساله مربی آبی های لندن شد .:19:

سال بعد سر از لیگ اروپا در نیاریم خوبه !!

اماستیاف
01-06-2009, 14:16
ای بابا !
اینو بهمون قالب کردن !!!!

h_starboy
01-06-2009, 14:54
ای بابا !
اینو بهمون قالب کردن !!!!

با توجه به اینکه من از طرفدارهای میلان هستم و سالهاست که لحظه شماری میکردم تا آنجلوتی بره خیلی خوشحالم ولی از مسئولان چلسی بعید بود که این رو بیارن سرمربی کنن. خدایی من عاشق گاس هیدینگم و از موقعی که سرمربی چلسی شد من با بازیهای چلسی خیلی حال میکردم. واقعا حیف.
ولی امیدوارم نیاد گند بزنه به تیم امیدوارم موفق باشه اینجا

MORINIO
01-06-2009, 21:57
فقط باید منتظر موند و دید که آنچلوتی چیکار میکنه!!!

shazdeh23
01-06-2009, 23:11
دقایقی پیش در وب سایت رسمی سایت چلسی اعلام شد کارلو آنجلوتی مربی اسبق میلان , طی یک قرارداد 3 ساله مربی آبی های لندن شد .:19:

سال بعد سر از لیگ اروپا در نیاریم خوبه !!

بابا این مربی بدیش به چیه؟
سوابق بسیار خوبی داره/. و احتمال زیاد بازیکن هم از میلان با خودش میاره.
من که باهاش کلی حال میکنم و مطمئنم نتایج خوبی خواهد گرفت
یا حق

vahidreza2007
02-06-2009, 01:22
منم از اين انجلوتي اصلا خوشم نمياد و نميدونم هم چرا دي دي دي
ولي بالاخره چون مربي تيممون شده واسش ارزوي موفقيت دارم و اميدوارم بكام و كاكا و پاتو رو با خودش ورداره بياره اينجا تو جمع برو بچ خودمون -
البته من اميدوار بودم كه فرانك ريكارد رو مربي كنند كه نشد ديگه

Undercover-G
02-06-2009, 13:55
بابا این مربی بدیش به چیه؟
سوابق بسیار خوبی داره/. و احتمال زیاد بازیکن هم از میلان با خودش میاره.
من که باهاش کلی حال میکنم و مطمئنم نتایج خوبی خواهد گرفت
یا حق

کلا من با ایتالیایها یه نمه مشکل دارم !!! البته نه همشون . استثنا هم توشون هست مثل زولا :31:
در مورد سوابق هم بلی آما وقتی آدم میلان این چند فصل رو می بینه یه کمی به شک میوفته !
اما بیشترین چیزی که منو نگران می کنه اینه که آنجلوتی انگلیسی رو نمی تونه خوب صحبت کنه !! من اولین مصاحبشم با چلسی دیدم و می تونم بگم به طرز ناجوانمردانه ای انگلیسیش ضعیفه !! که فاکتور خیلی مهمی تو تیمهای لیگ برتری محسوب میشه . نمونش اسکولاری ( البته اون احمق و نمیشه با آنجلوتی مقایسه کرد ! ). ولی باز امیدوارم تو این 3 ماه که لیگ تعطیله رو این قضیه کار کنه یا ولا اوضاعش ممکنه خیلی بیریخت شه !!
ولی در نهایت بعنوان یه چلسی فن ازش حمایت خواهم کرد . :20:

MORINIO
02-06-2009, 19:59
بالاک هم قراردادشو تمدید کرد:40:

آنچلوتی هم اگه بتونه چلسی رو قهرمان اروپا کنه 1 میلیون یورو پاداش میگیره!!

shazdeh23
02-06-2009, 23:56
البته من اميدوار بودم كه فرانك ريكارد رو مربي كنند كه نشد ديگه

ای بابا عجب آدم نا شکری هستیا!
یعتی رایکارد از آنجلوتی بهتره؟ این مربی هم که فصل آخر بارسلونا رو گند زد توش!
ولی من خیلی به این مربی اطمینان دارم و یکی از خصوصیات بارز این مربی اینه که با بازیکنان تیم بسیار صمیمی میشه و از نظر روانی کمک شایانی میتونه به بازیکنان بکنه کاملا متفاوت با اسکولاری.
اینم از سوابق این مربی:
او مربیگری را ابتدا از رجینا در سری ب ایتالیا آغاز کرد و در 1 سالی که در این باشگاه بود آن را به سری آ ایتالیا رساند و پس از آن به پارما پیوست و در دو فصلی که در این تیم حضور داشت و دو فصل هم در یوونتوس بود که دو بار نایب قهرمانی سری آ را بدست آورد.
او پس از یوونتوس به تیم بحران زده آث میلان پیوست و در اولین فصل حضورش این تیم را به مقام سوم لیگ و سوم جام یوفا رساند.در این 8 سال او دو بار قهرمان جام باشگاه های اروپا شد و یک بار هم در حالی که 3-0 از لیورپول جلو بود به تساوی 3-3 رسید و در ضربات پنالتی شکست خورد.او همچنین یک جام حذفی و یک قهرمانی سری آ و یک قهرمانی جام باشگاه های جهان را نیز در کارنامه به همراه میلان دارد.
او در تیم های یوونتوس و میلان رکورد %56 پیروزی را دارد.
امیدوارم در چلسی هم بتونه به جام های متعددی دست پیدا کنه
یا حق

Brave Hearts
03-06-2009, 09:40
ای بابا عجب آدم نا شکری هستیا!
یعتی رایکارد از آنجلوتی بهتره؟ این مربی هم که فصل آخر بارسلونا رو گند زد توش!
ولی من خیلی به این مربی اطمینان دارم و یکی از خصوصیات بارز این مربی اینه که با بازیکنان تیم بسیار صمیمی میشه و از نظر روانی کمک شایانی میتونه به بازیکنان بکنه کاملا متفاوت با اسکولاری.
اینم از سوابق این مربی:
او مربیگری را ابتدا از رجینا در سری ب ایتالیا آغاز کرد و در 1 سالی که در این باشگاه بود آن را به سری آ ایتالیا رساند و پس از آن به پارما پیوست و در دو فصلی که در این تیم حضور داشت و دو فصل هم در یوونتوس بود که دو بار نایب قهرمانی سری آ را بدست آورد.
او پس از یوونتوس به تیم بحران زده آث میلان پیوست و در اولین فصل حضورش این تیم را به مقام سوم لیگ و سوم جام یوفا رساند.در این 8 سال او دو بار قهرمان جام باشگاه های اروپا شد و یک بار هم در حالی که 3-0 از لیورپول جلو بود به تساوی 3-3 رسید و در ضربات پنالتی شکست خورد.او همچنین یک جام حذفی و یک قهرمانی سری آ و یک قهرمانی جام باشگاه های جهان را نیز در کارنامه به همراه میلان دارد.
او در تیم های یوونتوس و میلان رکورد %56 پیروزی را دارد.
امیدوارم در چلسی هم بتونه به جام های متعددی دست پیدا کنه
یا حق

خودتم داري ميگي در هشت سال فقط يك بار قهرمان سري آ شده و اين نگران كننده است.
يعني آنجلوتي براي ليگ نمي‌تونه كاري كنه و تيم با ثباتي كه 90-80 امتياز به دست بياره جمع كنه. فعلاً به نظر من مهمترين جام براي چلسي ليگ برتر هست تا روي منچستر رو كم كنه. چون از آرسنال و ليورپول كه كاري بر نمياد و فقط چلسي مي‌تونه جلوي منچستر رو بگيره تا دوباره قهرمان ليگ برتر نشه و بيشتر از اين تحقير نشيم.

با توجه به حذف ميلان در جام يوفا و افت ميلان در فصلهاي اخير نميشه خيلي روي ليگ قهرمانان حساب باز كرد.

اما به هر حال فعلاً بهترين انتخاب براي سرمربيگريه چلسي آنجلوتي هست تا جام جهاني 2010 تموم بشه و گاس بزرگ روسيه رو ول كنه و به چلسي بياد.

H a m e e d
03-06-2009, 13:55
خودتم داري ميگي در هشت سال فقط يك بار قهرمان سري آ شده و اين نگران كننده است.
يعني آنجلوتي براي ليگ نمي‌تونه كاري كنه و تيم با ثباتي كه 90-80 امتياز به دست بياره جمع كنه. فعلاً به نظر من مهمترين جام براي چلسي ليگ برتر هست تا روي منچستر رو كم كنه. چون از آرسنال و ليورپول كه كاري بر نمياد و فقط چلسي مي‌تونه جلوي منچستر رو بگيره تا دوباره قهرمان ليگ برتر نشه و بيشتر از اين تحقير نشيم.
مهم ترین جام برای چلسی لیگ قهرمانانه که حسرتش الآن چند ساله رو دل آبراموویچ مونده و اصلا از شوق به چنگ آوردن این جامه که آنجلوتی رو که سابقه اش در لیگ قهرمانان به مراتب بهتر از سری آ بوده رو به استمفوردبریج میاره و وعده پاداش یه میلیون یورویی برای فتح این جام بهش میده. این تنها جامیه که چلسی بهش نرسیده و از همه با ارزشتر، طبیعیه که اشتیاق زیادی برای بدست آوردنش داره، به خصوص بعد از ناداوری مسابقه نیمه نهایی امسال که منجر به حذف چلسی شد.

MORINIO
03-06-2009, 14:00
بزرگترین جام برای چلسی لیگ قهرمانانه که حسرتش الآن چند ساله رو دل آبراموویچ مونده و اصلا از شوق به چنگ آوردن این جامه که آنجلوتی رو که سابقه اش در لیگ قهرمانان به مراتب بهتر از سری آ بوده رو به استمفوردبریج میاره و وعده پاداش یه میلیون یورویی برای فتح این جام بهش میده.

دقیقا همینطوره ! من یکی حاضرم تو لیگ چهارم بشیم ولی لیگ قهرمانان رو بگیریم!( گفتم چهارم تا بتونیم فصل بعدش هم توی لیگ قهرمانان بازی کنیم وگرنه تا هفدهم جا داشت : دی )

MORINIO
03-06-2009, 14:27

آقای کارلو آنجلوتی سرمربی تازه وارد چلسی با شبکه ی چلسی مصاحبه ای را انجام داد.

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران, مربی اسبق تیم آث میلان ایتالیا که به تازگی به عنوان سرمربی تیم چلسی معرفی شده است بعد از عقد قرارداد سه ساله اش با شبکه ی چلسی اولین مصاحبه ی رسمی اش را انجام داد . مصاحبه ی وی با شبکه ی چلسی به شرح زیر می باشد.

کارلو به چلسی خوش آمدی . شما مدت زیادی را در میلان بودید پس چرا چلسی را انتخاب کردید و چرا حالا ؟
میلان برای من تجربه ی بزرگی بود . من پنج سال در تیم بزرگی به نام میلان بازی کردم در سال های 1987 تا 1992 . ما موفقیت های زیادی را کسب کردیم . من همچنین برای هشت سال در آنجا به عنوان مربی تیم انجام وظیفه کردم اما حالا فکر می کنم زمان آن فرا رسیده است که تغییراتی انجام دهم و چلسی برایم بهترین گزینه بود , یک تیم بزرگ برای کسب تجربه ی جدید .
همچنین باید از تیم میلان , مسئولان میلان , بازیکنان و هواداران آن تشکر کنم چراکه هشت سال را به خوبی در آنجا گذراندم و همچنین پنج سال با احساسات برایشان بازی کردم و موفقیت بزرگی برایم تلقی می شود . اما حال فکر می کنم لحظه ی تغییرات جدید است و می خواهم تمام انرژی ام را برای چلسی صرف کنم .

پس یک کار جدید و یک زبان جدید برای آموختن ؟
این اولین مرتبه ای است که به زبان انگلیسی مصاحبه ای انجام می دهم . برایم آسان نیست اما می خواهم یاد بگیرم و پیشرفت کنم . زمان آموختن زبان را دارم پس در آغاز فصل به خوبی صحبت خواهم کرد چرا که صحبت با بازیکنان , کمکم و حتی مسئولین باشگاه در کارم مهم می باشد .

شما در حال حاضر از فشار سه یا چهار رقابت میلان مطلع هستید , و در چلسی هم به طور طبیعی محیطی مثل میلان خواهید داشت ؟
بله همین طور است . اینجا نیز همان فشار خواهد بود چون چلسی و میلان در اروپا دو باشگاه بزرگ تلقی می شوند و هر دوی آنها برای کسب جام های و عناوین گوناگون می جنگند پس فکر می کنم در چلسی هم همان فشار احساس شود .

ما تا به حال در چلسی موفق به فتح لیگ قهرمانان نشده ایم , شما در اروپا رکورد بزرگی دارید , هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی دو بار توانسته اید این جام را بالای سر ببرید پس آیا آن را به چلسی هم خواهید آورد ؟
برای من لیگ قهرمانان احساس زیبایی دارد زیار زمانی که بازی می کردم دو بار در سال های 1989 و 1990 آن را کسب کردم . لحظه ی عجیبی بود . همینطور زمانی که در میلان مربی بودم توانستم دو بار در سال های 2003 و 2007 این جام را کسب کنم .
لیگ قهرمانان برایم بهترین جام دنیا تلقی می شود و می خواهم آن را کسب کنم . چلسی نیز رکورد خوبی داشته است , پنج نیمه نهایی در شش سال اخیر لیگ قهرمانان . اما حال نیاز به فتح آن داریم و امیدوارم تا کسب آن انجام شود .

لیگ انگلیس نیز سه سال است توسط چلسی فتح نشده . از لیگ انگلیس چه چیزی می دانید ؟ آیا رقابت های آن را از تلویزیون می بینید ؟
بله , بله من همیشه رقابت های انگلیس را دنبال می کنم . لیگ انگلیس را برای تیم های بزرگش و بازی خوبشان دوست دارم . بازیهایی با تاکتیک کم و سرعت بالا چیزی که من به آن علاقه مندم .

پس برای شما جدید خواهد بود و با سری آ ایتالیا متفارت است ؟ یک تغییر متفاوت ؟
در حال حاضر و گذشته در ایتالیا بازی ها بیشتر تاکتیکی بود , مسابقات وابسته به تاکتیک . تیم ها می آیند تا خوب دفاع کنند و بعد از آن حمله می کنند بنابراین مسابقات بیشتر تحت کنترل است و از سرعت کمتری بهره می برند .

آیا تا به حال در این فصل مسابقات چلسی را از تلویزیون دیده اید ؟
من بازی های چلسی , لیورپول , منچستر را می بینم و به خوبی فوتبال انگلیس را می شناسم و چلسی تیم بزرگی است با بازیکنان بزرگ , تیمی قوی که من آن را دوست دارم .

در حال حاضر از باشگاه و بازیکنان چلسی چه می دانید ؟ آیا با شوچنکو در مورد وسایل , تمرینات و استادیوم صحبت کرده اید ؟
بله من در این موارد با شوا صحبت کرده ام . من به خوبی از وضعیت وسیله ها مطلع ام . کوبهام را دیده ام و از وسایل راضی هستم .

رای ویکینز در باشگاه ما کار می کند آیا او را می شناسی ؟ او در میلان بود و در سال 1987 آن را ترک کرد و شما نیز در سال 1987 به باشگاه پیوستید .
بله من رای ویکینز را می شناسم . چون زمانی که در رم بازی می کردم او در تیم حریف بود و او در سال 1987 میلان را ترک کرد و من در همان سال به میلان رفتم . بله

یک مقدار برای ما در مورد مربیگریتان و فلسفه ی آن صحبت کنید ؟
گفتن فلسفه ی مربیگریم به زبان ایتالیایی هم امری دشوار است و به زبان انگلیس دشوار تر نیز خواهد بود اما امتحان می کنم .
دوست دارم به بازیکنان و کارکنان باشگاه نزدیک باشم . و دوست دارم با مردم صحبت کنم وبه کار های تیمی عقیده ی زیادی دارم , این مهم ترین چیزی است تا یک گروه را تشکیل دهیم تا با هم کار کنند تا یک رؤیا بسازند . برای من این مهم ترین چیز است .
بازیکنان و کارکنان تیم برای اینکه یک تیم قوی با نظم معین داشته باشند باید از انگیزه ی بالایی برخوردار باشند و من امیدوارم تا با هم آن را انجام دهیم زیرا راه درست برای رسیدن به موفقیت ها است .

ایا شما مربی هستید که هر جا می روید از یک سبک و سیستم استفاده می کنید برای مثال , رجینا , پارما , یووه و میلان . آیا شما سیستم مشخصی با خود به تیم ها می آورید و از یک راه تاکتیکی و ترکیب خاصی استفاده می کنید ؟
من آن را تغییر می دهم اما نه هر ساله , بستگی به ویژگی های بازیکنانم دارد باری مثال در یووه من زیدان را داشتم , او یک هافبک تهاجمی بود و من تیم را برای زیدان محیا می ساختم .در ابتدا باید ویژگی های بازیکنانتان را بدانید و بعد از آن می توانید سیستم مشخصی را طراحی کنید .

خوب به عقیده ی شما شخصاً , به عنوان مربی باشگاه چلسی چه خاصیتی را به تیم تزریق خواهید کرد ؟
من می خواهم تجربیاتم را به تیم وارد کنم و یک خاصیت منحصر به فردی را در تیم خلق کنم. به عقیده ی من پیروزی بسیار مهم است وفکر می کنم همکاری در تیم مهم ترین چیز در پیروزی است تا به انگیزه ی بالا و هدف درست برسیم .
اما در چلسی به راحتی می توان اهداف را پیدا کرد . پیروزی در لیگ قهرمانان , لیگ انگلیس , جام اف ای کاپ , و همچنین جام کارلینگ کاپ . برای پیروزی در تمام آنها کار آسانی نخواهد بود اما راه درست برای کسب تمام آنها ساختن گروهی از بازیکنان است که به خوبی با هم همکاری دارند .

و در پایان , هواداران چلسی از اینکه شما آمده اید بسیار خوشحال شده اند . آیا پیyامی برای آنها دارید ؟
ما زمان برای شناخت یکدیگر داریم . ما یک را برای ماندن کنار هم داریم و من امیدوارم آنها به خوبی با ما بمانند و من نیز با آنها خواهم ماند .

کارلو ازتون بسیار ممنونم ممنونم

منبع : chelsealondon.ir

Brave Hearts
03-06-2009, 16:46
مهم ترین جام برای چلسی لیگ قهرمانانه که حسرتش الآن چند ساله رو دل آبراموویچ مونده و اصلا از شوق به چنگ آوردن این جامه که آنجلوتی رو که سابقه اش در لیگ قهرمانان به مراتب بهتر از سری آ بوده رو به استمفوردبریج میاره و وعده پاداش یه میلیون یورویی برای فتح این جام بهش میده. این تنها جامیه که چلسی بهش نرسیده و از همه با ارزشتر، طبیعیه که اشتیاق زیادی برای بدست آوردنش داره، به خصوص بعد از ناداوری مسابقه نیمه نهایی امسال که منجر به حذف چلسی شد.

درسته كه ليگ قهرمانان خيلي مهمه ولي به چه قيمتي؟
به قيمت قهرمانيهاي متوالي منچستر در ليگ برتر. فكر نمي‌كنم اين قدر باارزش باشه.
قهرماني در اروپا زماني ارزشمنده كه مثل بارسلونا و منچستر قهرمان ليگ داخلي هم بشيم.

در ضمن اگه حتي به آنجلوتي ايمان داشته باشيم كه در ليگ قهرمانان ميتونه موفق باشه از كجا معلوم مثل امسال با ناداوري يا مثل سال قبل در ضربات پنالتي حذف نشيم. پس بايد به دنبال قهرماني در جزيره باشيم كه ريسكش كمتره و در كنار اون در ليگ قهرمانان هم پر قدرت ظاهر بشيم تا اگه به هر دليلي حذف شديم حداقل يك جام مهم ديگه رو داشته باشيم.

اما باز هم ميگم فعلاً بهترين گزينه آنجلوتي است تا بعد كه هيدينگ برگرده.

H a m e e d
03-06-2009, 20:25
درسته كه ليگ قهرمانان خيلي مهمه ولي به چه قيمتي؟
به قيمت قهرمانيهاي متوالي منچستر در ليگ برتر.در ضمن اگه حتي به آنجلوتي ايمان داشته باشيم كه در ليگ قهرمانان ميتونه موفق باشه از كجا معلوم مثل امسال با ناداوري يا مثل سال قبل در ضربات پنالتي حذف نشيم.

با تقویت هر چه بیشتر خط حمله تا تیمی نتونه به لطف قانون گل زده در خانه حریف اونو حذف کنه.چلسی خط دفاعی کم نقصی داره و از این حیث تنها رقیبش در انگلیس و شاید هم اروپا منچستره. ولی خط حملش زهردار نیست.

اما باز هم ميگم فعلاً بهترين گزينه آنجلوتي است تا بعد كه هيدينگ برگرده.
اره بخصوص که قیافه و هیکلشم شبیه هیدینگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MORINIO
07-06-2009, 13:20
این کارلو آنجلوتی هم چه کارایی میکنه؟ میخواد پیرلو رو بیاره اونم با 30 میلیون یورو!!!

این همه هافبک داریم پیرلو رو میخوایم چیکار؟؟

Majid_17_206
08-06-2009, 11:23
باز پیرلو یه چیزایی حالیشه ولی سیدورف رو بره چی میخواد بیاره؟....تیم هافبک لازم نداره...فقط یه مهاجم توپ میخواد که اگه دیوید ویا بیاد خیلی عالیه

MORINIO
10-06-2009, 16:46
پیشنهاد 51 میلیونی چلسی برای جذب آگوئرو

به گفته رسانه های انگلیسی و اسپانیایی باشگاه چلسی پیشنهادی 51 میلیون یورویی برای جذب سرخیو آگوئرو مهاجم آرژانتینی اتلتیکو مادرید ارائه کرده است...

سایت گل : باشگاه چلسی برای جذب سرخیو آگوئرو مهاجم ملی پوش و آرژانتینی اتلتیکو مادرید پیشنهادی 51 میلیون یورویی به سران اتلتیکو ارائه کرده است.بعد از اینکه مسئولان والنسیا پیشنهاد 43 میلیون یورویی چلسی را برای جذب داوید ویا رد کردند اکنون آبی های لندنی در آستانه اولین خرید خود با مربیگری کارلو آنچلوتی هستند.

به نوشته روزنامه های تامز و ال موندو چلسی شب گذشته پیشنهادی 51 میلیون یورویی (45 میلیون پوندی) برای جذب آگوئرو ارائه کرده اند.این در حالی است که فاصله پیشنهاد چلسی تا رقم درخواستی مسئولان اتلتیکو که پیش از این اعلام کرده بودند چیزی در حدود 9 میلیون یورو فاصله دارد.

آگوئرو 21 ساله مورد توجه باشگاه های دیگری از جمله اینتر و بارسلونا نیز هست.مسئولان اتلتیکو مادرید هنوز جوابی به این پیشنهاد باشگاه چلسی نداده اند.

Majid_17_206
23-06-2009, 06:15
سلام...اینجا چقدر سوت و کور شده؟پس طرفدارهای چلسی کجان؟....راستی قرعه کشی بازیهای فصل بعد هم انجام شد ولی متاسفانه بازم مثل فصل قبل بازی با منچستر لیورپول و تاتنهام تو نیم فصل اول همه شون تو زمین چلسیه

sina1100
23-06-2009, 09:07
سلام...اینجا چقدر سوت و کور شده؟پس طرفدارهای چلسی کجان؟....راستی قرعه کشی بازیهای فصل بعد هم انجام شد ولی متاسفانه بازم مثل فصل قبل بازی با منچستر لیورپول و تاتنهام تو نیم فصل اول همه شون تو زمین چلسیه
کو ؟ لینک بده برنامه ی بازی ها رو مام ببینیم ، مرسی.

SileNTz
23-06-2009, 12:23
بابا ولش کن من عاشق جو کل شدم خیلی با حاله تو بازی با psp با جو کل 5 گل زدم.

MORINIO
23-06-2009, 13:58
ما هستیم جایی نرفتیم! : دی

آخه خبری هم نیست چلسی هنوز بازیکنی نگرفته !

MORINIO
23-06-2009, 14:05
کو ؟ لینک بده برنامه ی بازی ها رو مام ببینیم ، مرسی.

ADEL_r
23-06-2009, 14:10
جريان آگرو چيه بچه ا ؟ باخودش مذاكره كردن ؟‌

MORINIO
23-06-2009, 14:16
جريان آگرو چيه بچه ا ؟ باخودش مذاكره كردن ؟‌

البته مال خیلی وقت پیشه و ظاهرا چلسی تکذیب کرده مذاکره با آگوئرو رو!

ولی الان صحبت مایکون و یوری ژیرکوف و حتی زلاتان و تورس هم هست! ولی هیچکدوم قطعی نشده

Majid_17_206
24-06-2009, 06:22
چاکرتم مورینیو جان ...چند روز بود خبری توی تاپیک نبود گفم شاید بچه های چلسی نیستن....در ضمن چلسی چرا می خواد مایکون رو بخره در حالی که بوسینگوا و ایوانویچ رو برای این پست داره ...الان تنها چیزی که تیم لازم داره یه مهاجم درجه یکه

jb.NY
24-06-2009, 09:01
منم موافقم.......فعلا چلسي بازيكناي خوبي رو داره...................در مورد تورس هم بايد بگم اونم داره به ليورپول وفادار ميشه...........گفته ميخواد بشه مث افسانه هاي ليورپول

MORINIO
24-06-2009, 10:53
چاکرتم مورینیو جان ...چند روز بود خبری توی تاپیک نبود گفم شاید بچه های چلسی نیستن....در ضمن چلسی چرا می خواد مایکون رو بخره در حالی که بوسینگوا و ایوانویچ رو برای این پست داره ...الان تنها چیزی که تیم لازم داره یه مهاجم درجه یکه

احتمالا بوسینگوا میره!

درسته الان یه اتوئویی زلاتانی خیلی بیشتر به کار تیم میاد.

MORINIO
01-07-2009, 18:12
لباس دوم تیم:

MORINIO
01-07-2009, 18:13
نمیدونم چرا فکر میکنم سال دیگه سال خوبی واسه چلسی نیست!!! شاید چون آنجلوتی اومده!!

آخه یه مهاجم درست و حسابی هم نمیخرن!

مجید فینا
03-07-2009, 19:25

Chelsea team anthem dedicated to all fans of this team

resident_evil
03-07-2009, 19:57
Daniel Sturridge Joins Chelsea From Manchester City ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این یه بازیکن 19 ساله برای شما : دی !

ژیرکف هم با 18 میلیون به احتمال زیاد میاد چلسی ...

مجید فینا
03-07-2009, 20:33