PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک در کرک کردن UniTest System 4.10.6

kasesang
18-08-2007, 18:51
سلام ....

من تمام نه فصل آموزش رو خوندم ولی با اونا نتونستم این نرم افزار رو کرک کنم . یه علتش این بود که وقتی یه سریال الکی وارد می کردی دیگه پیغام اشتباه بودن سریال رو و هیچ پیغام دیگه ای رو نمیده . برای همین نتونستم محل اطلاعات رجیستر کردن رو هم حتی پیدا کنم . تو رو خدا در مورد این نرم افزار کمکم کنید . من آموزشا رو تا فصل چهارش تونستم انجام هم بدم و یه کمی روون هم شدم .
این هم لینک برنامه : :42:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستش می دونین بدبختی و گیر کار من کجاست ؟؟؟؟؟ اونجایی که لا مذهب هیچ کدوم از ورژنای قدیمیش که دیگه کرکش موجوده تو اینترنت پیدا نمیشه . اینم که هست باز کرکش نیست. مشکل دیگه هم اینه که باید تا مهر این نرم افزار رو آماده کنم تا با هاش از بچه های کلاس کنکور امتحان بگیرم . ولی خودمونیم نرمافزار باحالییییییه !:5:

yashar8000
18-08-2007, 21:49
سلام ....

من تمام نه فصل آموزش رو خوندم .............. !:5:

سلام معلومه كه خوب خوندي

فايل شما ASProtect 2.1x SKE -> Alexey Solodovnikov پك شده

بدون اينكه انپك كني ميري كرك ميكني

اينم لينك كرك برنامه به صورت لودر

يه توضيح بدم

بعد از دانلود فايل هاي داخل پوشه را به محل نصب برنامه كپي كن

و اگر خواستي به قسمت Report برنامه بري روي ReportLoader كليك كن

و اگر خواستي به قسمت Editor برنامه بري روي EditorLoader كليك كن

و اگر خواستي به قسمت Monitor برنامه بري روي MonitorLoader كليك كن

ديگه اصلا نيازي به وارد كردن سريال و رجيستر كردن نيست / برنامه محدوديت نداره

اميدوارم كه منظورمو فهميده باشي چون ميبينم خيلي ناشي هستي

يه بارم ميگم از خود برنامه به قسمت گفته شده نبايد بري بايد از لودر مربوط به اون قسمت استفاده كني

((بدون اينكه برنامه را اجرا كني . اول 3 فايلي كه بهت دادم را به محل نصب برنامه كپي كن و بدون اجراي برنامه مثلا روي ReportLoader كليك كن و ببين كار ميكنه يا نه؟ قسمت هاي ديگر هم به همين شكل بايد انجام بدي)))

راستي آموزش اين برنامه را بزار منم ياد بگيرم ؟ منظورم طريقه ي استفاده اش هست

ممنونم باي

yashar8000

kasesang
18-08-2007, 22:38
به نام خدا

اول خیلی خیلی ازت ممنونم که جوابمو دادی چون تا الان حدودا یه ده دوازده دفعه ای شده که حتی یه نفرم به من جواب نداده ( البته تو تاپیکای دیگه )
بازم ممنونم ولی اینا رو خودم از یه سایت دانلود کردم ولی اینا کرک های ورژن 4.10.5 هستند که اون سایت به جای نسخه 4.10.6 بار مون کرده . بعدم من اونا رو کپی کردم بعد اجرا کردم و برام پیغام زیر اومد . شما خودت اگه نصبش کردی تاریخ ویندوزت رو یکی دو سال ببر جلو بعد ببین بازم کار میکنه . شما چون تازه نصب کردی هنوز محدودیتش تموم نشده .
نکته بعدش اینکه من unpack کردمش ولی بازم نتونستم کرکی براش بسازم چون اصلا نمی فهمم باید به کدوم قسمت برم چون اصلا پیغامی موقع رجیستر نمیده.

بازم طولانی شد حرفم .........
معذرت مزاحمت شدم اونم این وقت شب ولی میگم این خودش میتونه یه تمرین یا یه سوال مسابقه ای خوبی باشه البته با این فرق که طراحش جوابشو نمی دونه ؟؟؟

خواهش میکنم نا امیدم نکنین .................. منتظرم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kasesang
18-08-2007, 22:56
اینم توضیحاتی در مورد نرم افزار

با قسمت ادیتور نرم افزار می تونین امتحانتون رو با پشتیبانی فارسی بنویسید و طراحی کنید . که خودش انواع سوالها مثل جای خالی-وصل کردنی-تستی و ... با نمره های متفاوت رو براتون فراهم میکنه . و هزاران چیز دیگه (الکی نگفتم هزاران واقعا کارایی و فرمانهایی می تونی بهش بدی که توی نرم افزار های برنامه نویسی باید خودتو بکشی براش . از اعمال ریاضی و هندسه و ... گرفته تا فرمانهای ابتدایی )
تو قسمت تست میتونین امتحان هایی رو که ساختین ببینین و اجرا کنین .
توی قسمت مانیتور می تونین از طریق اینترنت یا شبکه های کامپیوتری که الان توی اکثر مدارس هست دانش آموزان رو کنترل کرده و در صورت تخلف اونا رو از ادامه امتحان باز دارین و چندین کار دیگه
و آخرین قسمت که ریپرت (گزارش) نرم افزار هست نتایج پایانی هر کسی که امتحانش تموم میشه اعم از نمره منفی -درصد-قبولی و ... رو به طور اتومات بهتون گزارش میده و خودش اونا رو به صورت یک لیست دفتر نمره که می شه باز خود همون رو ویرایش کرد و فارسی کردش و طرح دلخواه بهش داد ، در میاره و شما فقط پرینت می کنین .

به نظر من که تقریبا 30 درصد از کاراش که مهم بود رو تونستم بگم . واقعا بهترین نرم افزار تو این زمینست .

yashar8000
19-08-2007, 06:21
اقا مرسي از توضيحات

فايلي كه انپك كردي را ميتوني اپ كني اينجا

ممنون باي

kasesang
19-08-2007, 12:45
راستش dial up دارم فکر می کنی بتونم

kasesang
19-08-2007, 19:29
آقا دارم آپلودش میکنم

kasesang
19-08-2007, 19:43
اینم لینک Unpack شده اش با حجم 826 کیلو بایت (لینک غیر مستقیم )

این لینک مستقیمش

kasesang
19-08-2007, 20:27
آقا شاید فایل اصلی فایل Editor باشه . چون حجمش زیاده 5.4 مگا بایت نمی تونم آپلودش کنم برای همین این Unpacker رو دانلود کن و هر کدوم رو که خواستی خودت Unpack کن .
لینک غیر مستقیم

لینک مستقیم