PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری ایرانسل رو از صفحه زمینه بردارمw810

s_n
18-08-2007, 00:56
سلام میخواستم ایرانسل رو از صفحه ی زمینه حذف کنم امکان دارهw810

Maziar_69
18-08-2007, 01:29
حالا برای چی میخوای برداری؟ قشنگه که !

New World
18-08-2007, 11:27
احتمالا از 091..ها خجالت ميكشه ! مرد حسابي اينا بعضي هاشون تا 1 ميليون براي سيم كارت پول دادن براي همينه كه چشاشون داره در مياد !!!

Maziar_69
18-08-2007, 14:02
احتمالا از 091..ها خجالت ميكشه ! مرد حسابي اينا بعضي هاشون تا 1 ميليون براي سيم كارت پول دادن براي همينه كه چشاشون داره در مياد !!!

خب پول مفت دادن. حالا 1 میلیون که هیچی بابت شماره های رند 70 میلیون هم پول دادن!
ولی جدای این حرفا فکر نکنم تو سونی اریکسون بشه برداشت یا اگه بشه من بلد نیستم.

kirk-hammett
18-08-2007, 23:42
منم مي خوام همينكارو كنم ولي بلد نيستم

اگه كسي بلده راهنمايي كنه لطفا

n_yaghmaei
19-08-2007, 00:22
شما می تونید با طراحی یک تم این کار را انجام دهید
یک عکس که قسمتهای بالای آن سیاه باشد را انتخاب کنید (دقت کنید که نمایشگر ایرانسل بر روی قسمت سیاه قرار گیرد.)
حال این عکس را برای صفحه اصلی انتخاب کرده و رنگ شبکه را به صورت سیاه و نزدیک ترین رنگ به سیاه (در صورتی که تم پذیرفته شود ) انتخاب کنید
حال زمانی که تم را انتخاب می کنید دیگر نشانگر ایرانسل را نمی بینید ( و یا با دقت بسیار زیاد خطی را می توان احساس کرد )
حال شما می توانید با استفاده از photoshop یک اسمی مثلا لوگوی خطوط دولتی را در زیر آن بنویسید در این صورت هیچ کس مشکوک نشده و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.
(جهت این کار بهتر است شناساگر منطقه خطوط خود را غیر فعال کنید )

A M I R
19-08-2007, 00:35
سلام میخواستم ایرانسل رو از صفحه ی زمینه حذف کنم امکان دارهw810

شما باید برای اینکار به تاپیک های مربوط به هک گوشی مراجعه کنید و نحوه کار کردن با نرم افزار Far Manager را یاد بگیرید. داخل اون برنامه به قسمت FS/tpa/system/layoutبرید و فایل layout.xml را پیدا کنید و توی این فایل StatusIndication را پیدا کنید و هر چی تو قسمت Setting هست را پاک کنید.
البته اگه با هک کردن گوشی آشنا نیستید همونطور که گفتم حتماً قبل این کار تاپیک های هک گوشی را کامل بخونید.

farshadjs
19-08-2007, 00:37
سلام میشه با یه Patch اینکارو کرد من Patch رو دارم ولی نمی دونم از کجا دانلود کردم هر کی میخواد به آدرس farshadjs_44@yahoo.com یه میل به عنوان درخواست Patch بزنه و تو میل هم بنویسه که چه Patch ای می خواد تا براش بفرستم.
اگه Patch دیکه هم خواستید بکید اگه داشته باشم می فرسنم.