PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كرك يا سريال Blaze Madia Pro v5.10.1 را ميخواستم

aliarnold
06-09-2005, 18:22
با سلام
من كرك يا سريال درست Blaze Madia Pro v5.10.1 را ميخواستم
با تشكر

Mehdi_Best
07-09-2005, 08:27
علي جان سلام
اين ورژن هست. ببين مي خوره به ورژن 5.10؟

Blaze Media Pro 5.20

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord_theOne
07-09-2005, 09:06
نسخه 5 كه قديميه من نسخه 6 رو برات مي زارم ولي نمي دونم كركش كاركنه يا نه اگر كار نكرد بگو تا پيدا كنم حجمشم 11 مگابايته

aliarnold
07-09-2005, 12:11
عزيزان من كه ورژني را كه مورد نيازم بود نوشتم/مچكرم ولي به ورژنهاي ديگه احتياجي ندارم و همين ورژن را ميخواستم
با تشكر از توجه شما

Mehdi_Best
07-09-2005, 12:33
علي جان سلام
من براي ورژن 5.10 چيزي پيدا نكردم. به همين خاطر گفتم شايد كرك 5.20 كه نزديك به اون هست بهش بخوره.

Lord_theOne
07-09-2005, 13:34
خيلي شرمنده ام آخه اون ورژنشو پيدا نكردم ولي اگه دوست داري به اين لينك سربزن چندتا كرك و سريال نامبر اين برنامه است ولي 5.10 توش نيست و كمي ورژنهاش بالا و پايين توشه

Cracki
07-09-2005, 15:01
دوست عزیز من خودم از این برنامه استفاده میکنم و کاراییش خوبه.

برای ورژن 6 این برنامه کرک وجود داره که حجمشم حدوده 4/5 مگی میشه ولی بازم کرک نمیشه و تقریبا اکثر کرک ها رو برای نسخه 6 این برنامه من خودم شخصا امتحان کردم.

اما برای نسخه 5 این برنامه یک کرک وجود داره که 100 درصد بر روی نسخه ای که گفتید کار میکنه و من شخصا خودم دارم ازش استفاده میکنم.

این فایل پایین فقط کرک برنامه است که آپلود کردم و برای دانلود کردنش هم حتما از دانلود منیجر استفاده کنید. یعنی لینک را کپی کرده و وارد دانلود منیجر بکنید تا دانلود توسط آن صورت بگیرد.

فایل پایین حدود 1.6 مگ میباشد که بعد از در آوردن از حالت فشرده حجم آن تبدیل به 10.5 مگ میشود که شما باید محتوای این فایل را در پوشه ای که برنامه در آنجا نصب شده کپی کنید . در هنگام کپی کرد محتوای فایل کرک حتما باید خود برنامه بسته باشد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.