PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد مدیریت تایپیکها راهنماییم کنید

صادقی
06-09-2005, 15:42
دوستان سلام
بهترین راهی که برای ذخیره کردن تایپیکهایی که احیاناً تعدادشان زیاد باشه و می خواهید مرتب ازشون خبردار بشید چیه.
آیا از نرم افزار خاصی آنها را مدیریت می کنید یا صفحاتشون رو تو اپرا ذخیره می گذارید(البته این راه که نباید مناسب باشد)یا تو بوک مارکر این کار رو می کنید(این راه هم خداییش به من که نمی چسبه چون تعدادشون زیاد می شه وآدم گیج میشه).
خلاصه چه راهی رو پیشنهاد می دین؟.

Sina
06-09-2005, 16:16
سلام
زير هر تاپيك يه لينك هست و ميتونيد با كليك روي اون عضو اون تاپيك بشين و هر وقت تاپيك آپديت ميشه براتون ايميل مياد ...
اسم لينك اينه :
Watch this topic for replies

sa3er
06-09-2005, 16:22
+
و یا اگر تمایلی به دریافت ایمیهای متعدد نداريد؛
و در صورتی که از آن post قبلا بازدید نموده اید link زیر می تواند تا حدودی شما رو کمک کند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صادقی
06-09-2005, 16:31
ممنون ساترجان
بگو بینم این لینک چی بود که همه تایپیکهای قبلی من رو نشون داد چطوری درستش کردی به من هم بگو :D

sa3er
06-09-2005, 16:37
بنده چيزی درست نکردم صادقی جان :D
اين امکان توسط نويسندگان phpBB تعبيه شده....

صادقی
06-09-2005, 21:14
دوست عزیز از راهنماییت ممنونم
اما اینجا یک مشکلی هست و اون اینکه گوشه سمت چپ هر تایپیکی که من نوشتم عبارتStop watching this topic
وجود داره نه این عبارتWatch this topic for replies
ضمناً این امکان phpbbچی هست

sa3er
07-09-2005, 00:15
اون لينک ها رو نمی بينيد چون:

توی تنظیمات آدرس ایمیل رو دادم و گزینه خبر کردن بعد از جواب دادن رو هم" بله" انتخاب کردم

بعلاوه شما در تاپيکی ديگر که ايجاد کرده ايد گفتيد که ايميل ها (notifications) بدستتون نمی رسه که اين احتمال ميره مشکل از سرويس دهنده ايميل شما باشد که شايد به طور مثال نامه های ارسالی از سوی پی سی ورلد را به عنوان اسپم شناخته و به پوشه bulk رهنمون می سازد.

در مورد امکان phpBB هم که... لينک ذکر شده آخرين تاپيکهايی که شما از آنها بازديد کرده ايد را به ترتيب تاريخ نمايش می دهد.

لطفا چنانچه سوال مرتبط با موارد فوق داشتيد همين جا مطرح بفرماييد...
متشکر.

صادقی
07-09-2005, 06:09
آخه ساتر جان توی بالک هم نمیاد