PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل عجيب بعد از روشن كردن كامپيوتر

رايانه
16-08-2007, 12:32
سلام.دوستان ؛ من وقتي سيستم را كه خاموشه و روشن ميكنم ؛ موس حركت نميكنه و قفل ميكنه و حتما بايد سيستم را ريستارت كنم تا درست بشه.اين مشكل خيلي وقته كه پيش مياد.نرم افزار خاصي هم نصب نكردم كه باعث اين مشكل شده باشه.لطفا راهنمايي كنيد.ممنون

hassan_mojtahedi
16-08-2007, 12:43
سلام.دوستان ؛ من وقتي سيستم را كه خاموشه و روشن ميكنم ؛ موس حركت نميكنه و قفل ميكنه و حتما بايد سيستم را ريستارت كنم تا درست بشه.اين مشكل خيلي وقته كه پيش مياد.نرم افزار خاصي هم نصب نكردم كه باعث اين مشكل شده باشه.لطفا راهنمايي كنيد.ممنون
رو my computer کلیک راست کن و به manage برو و رو device manager کلیک کن تا باز شه
و گزینه mice and other pointer device دوبار کلیک کن و سخت افزار خودت رو تو زیر مجموعه اون پیدا کن مثلا ps/2compatible mouse
مدل موست اونجا هست رو اون دوبار کلیک کن و به پنجره ی driver برو و updat driver رو بزن و next تا آپدیت باشه احتمالا مشکلت همینه چون ویندوز آپدیتش نکرده...
موفق باشی....

رايانه
16-08-2007, 20:32
رو my computer کلیک راست کن و به manage برو و رو device manager کلیک کن تا باز شه
و گزینه mice and other pointer device دوبار کلیک کن و سخت افزار خودت رو تو زیر مجموعه اون پیدا کن مثلا ps/2compatible mouse
مدل موست اونجا هست رو اون دوبار کلیک کن و به پنجره ی driver برو و updat driver رو بزن و next تا آپدیت باشه احتمالا مشکلت همینه چون ویندوز آپدیتش نکرده...
موفق باشی....
سلام.سي دي ويندوز هم بايد داخل باشه؟

soheil_6666
17-08-2007, 00:40
يك سوال ويندوزت mrt است؟

رايانه
17-08-2007, 11:06
يك سوال ويندوزت mrt است؟
سلام.خير.روش بالا را هم انجام دادم و درست نشد.ممنون

J A V I D
17-08-2007, 11:28
هيچ ربطي به ويندوز نداره اين مشكل از پاوره ... پاورتون داره به رحمت خدا مي ره منم اين مشكلو داشتم پاورم رو عوض كردم درست شد .پاور نمي تونه درست برق رساني كني كيبورد يا موس از كار مي افته . بايد ريست بشه . به عبارتي پاورت نيم سوز شده !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

MehranVB
18-08-2007, 12:05
مشکل از هر چیزی می تونه باشه:
1- تا حالا ویندوزت رو دوباره نصب کردی؟ ویندوزت دقیقاً چیه؟ آیا ویندوز دیگری نصب کردی؟
2- موس شما با چه پورتی به مادربورد متصل است؟
3- اگر مشکل از پاور باشه باید کل قطعات از کار بیافتند (یعنی درایورهایتان هم ممکن است درست عمل نکنند)

پیشنهاد:
اما بیشترین احتمال خرابی موستان است، موس را ببرید و روی یک کامپیوتر دیگر امتحان کنید و ببینید این مشکل را دارد یا نه؟
نتیجه را هم اینجا بنویسید.

acer_14
18-08-2007, 12:21
چون من سر كارم با اين نوع مشكل زياد برخورد مي كنم دليلش رو احتمال زياد رو به ويندوز مي دم اگه با تعويض درست نشد بدون شك اشكال از مادربرد هستش چون مشابه اين مشكل رو داشتم فرستادم گارانتي

Balrog
18-08-2007, 15:17
چندى پيش يكى از دوستان با مشكلى مشابه برخورد كرده بود كه نهايتا معلوم شد اشكال از خود ماوس بوده!

رايانه
23-08-2007, 11:44
مشکل از هر چیزی می تونه باشه:
1- تا حالا ویندوزت رو دوباره نصب کردی؟ ویندوزت دقیقاً چیه؟ آیا ویندوز دیگری نصب کردی؟
2- موس شما با چه پورتی به مادربورد متصل است؟
3- اگر مشکل از پاور باشه باید کل قطعات از کار بیافتند (یعنی درایورهایتان هم ممکن است درست عمل نکنند)

پیشنهاد:
اما بیشترین احتمال خرابی موستان است، موس را ببرید و روی یک کامپیوتر دیگر امتحان کنید و ببینید این مشکل را دارد یا نه؟
نتیجه را هم اینجا بنویسید.
سلام.ويندوز هم چند بار نصب كردم.البته هرازگاهي اين جور ميشه.ويندوز هم ايكس پي پك 2 هست.با تشكر

techno
23-08-2007, 12:48
بهترین راه واسه این که مطمئن بشی مشکل از ویندوز نیست اینه که از سایت رسمی آپدیتش کنی.بعد از آپدیت اگه بازم مشکل داشت پس اشکال از سخت افزار و به احتمال زیاد پاوره.

TEC
23-08-2007, 15:29
من فکر میکنم مشکل پاور داشته باشی..
چون با نصب مجدد ویندوز مشکلت حل نشد.

ahsanx
24-08-2007, 06:05
دوست عزیز مشکل از موس هست آیا همونطور که دوستان گفتن , موس رو با یه کامپیوتر دیگه امتحان کردی ؟ شاید هم سیم یا فیش موس مشکل داره

Hoaxes
25-08-2007, 10:03
من خودم همچین مشکلی داشتم،اشکال از موس بود،موس رو عوض کردم درست شد یا اصلا طوری شده بود که موس قبلی رو باید در حالتی نگه میداشتی که حرکت کنه،یعنی اتصالش داغان شده بود!