PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين Ui از نظر شما كدام است؟

ديپلمات
16-08-2007, 12:02
سلام... خيلي دوست دارم راجع به ايرادها و نقاط ضعف انواع Ui انواع گوشي ها بحث كنيم ( واسه بالارفتن اطلاعات عمومي = خريد با دقت تر )

به نظر شما كدوم گوشي ها بهترين Ui رو دارن ؟ بهترين يعني راحت تر - سريعتر - منو ها و فايلها در درسترس باشن و در عين حال زيبايي هم داشته باشن...

حتما در نظر سنجي شركت كنيد

ديپلمات
16-08-2007, 12:10
اول از همه خودم :

ببنيد بهترين و كارامد ترين UI مربوط به WM ها ميشه ... كاربرد سريع به خاطر Rtap يا همون كليك راست كه چندتا منوي اضافي ميده و نيازي به زدن option يا more نيست ... عمليات انتقال فايلها به سرعت انجام ميشه
هرچيزي رو هرجا بخواين ميتونيد بزاريد..

ام در راحتي و سرعت ( به جز WM) ها زيبايي فقط در سامسونگ ديده ميشه... هرچند UI بسيار ضعيفي داره و در كل همون UI سامسونگهاي 3 سال پيش رو در سامسونگ هاي جديد لحاظ كردن...

مثلا در سامسونگ وقتي sms ميفرستيد بايد قبلش بگيد كه save and send تا بتونيد sms كه فرستاديد رو بعدا ببنيد يا واسه كسي ديگه در يه زمان ديگه بفرستيد ( يه نسخه از ارسال شده رو نگه داريد ) در غير اين صورت ديگه دسترسي نخواهيد داشت به اون چيزي كه فرستاديد ... يا مثلا وقتي يه مسيج delivery ميشه باز همون پيام delivery به صورت sms مياد و تو inbox قرار ميگيره ...

در نوكيا همه چيز آماده در اختيار شماست و هرچيزي كه لازم باشه از قبل گنجونده شده و خيلي كم موردي پيش مياد كه نياز باشه به منوي ديگري بريد ( خصوصا كه با كليد منو مستقيما وارد task manager يا همون running program ميشين...

در موتورولا من نظري ندارم چون شخصا ازش خوشم نمياد...

نتييجه گيري كه من كردم

نوكيا = كارامد

سوني اريكسون = راحت - پيشرفته - بي نياز به چيزهاي ديگه

سامسونگ = نهايت زيبايي ( خصوصا rolling text)

WM= بهترين و سريعترين

موتو= نظري ندارم ( يه خورده سخته - مثلا واسه روشن كرن بلوتوث بايد از هفت خان رستم گذشت)

منتظر نظرات ارزشمند شما هستم