PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظر شما هدف ام تي ان ايرانسل از دادن هداياي فراوان و برگزار كردن جشنواره ها چي متونه باشه ؟

Ali_Best
16-08-2007, 11:18
با سلام
گفتم بد نباشه يه نظرسنجي در مورد اين راه بيندازم ... خيلي ها به اين شركت بي اعتمادن و اون رو يه كلاهبردار ميدونن! خيلياي ديگه (مثل خود من) به اين شركت اطمينان دارن و دوست دارن كارش طوري راه بيفته كه پيشتاز در سرويس دهي خدمات تلفن همراه باشه اما ته دلشون :19:...(بگذريم!) بعضياي ديگه ... و... .
به زودي نظر سنجي رو هم راه ميندازم (اگه همراهيم كنين)
چه طوره ؟ :20:

ديپلمات
16-08-2007, 12:19
قطعا با قبض هايي كه ميفرسته هرچه بيشتر مردم رو نسبت به خودش بي اعتماد ميكنه

يكي از آشناهاي ما تو ايرانسل كار ميكنه... ميگه اينا فقط به يك هدف مشترك فكر ميكنن

فروش بالا !!! يعني تا جايي كه جا داره سيم كارت بفروشيم

اي كاش به جاي خرج اين همه هزينه تبليغات پوشش جاده اي رو ( مهم تر از اون شهري ) كامل ميكرد...!!!

اينطوري مردم خودشون استقبال ميكردن و نيازي به اين همه تبليغات نبود

vahooli
16-08-2007, 12:42
این که تاپیک زدن نداره دیگه ! تمام اپراتور های معروف دنیا برای جذب مشترک این کارارا میکنن ! یک چیز کاملا طبیعی و نرمال !

jackhammer
16-08-2007, 14:25
فکر کردی عاشق چشم و ابرومونه که اینا رو میده؟
نه عزیز...
1- افزایش تعداد مشترکان
2- در آمد کلونی که از این طرح ها و سیم کارت ها داره

مطمئین باش نه ایرانسل نه همراه اول و نه تالیا هیچ کدوم به فکر میشترکین نیستند...به فکر جیبشونند.

hassan_magic2000
16-08-2007, 14:25
این که تاپیک زدن نداره دیگه ! تمام اپراتور های معروف دنیا برای جذب مشترک این کارارا میکنن ! یک چیز کاملا طبیعی و نرمال !

100 در صد
باور كنيد اگه تبليغ هاي ايرانسل نبود من نميخردم
ولي با اين هدايا و اين همه جايزه و تبليغات خيلي ها رو كشونده به طرف خودش
به نظر من يه كم اگه از تبليغات كم كنه شهراي بيشتري پوشش بده ....
اگه تبليغ نميكرد فكر كنم ورشكسته ميشد
الان با تبليغاتش تاليا رو تا مرز بدبختي برده ( البته بود .. بدترش كرد)

kami85
16-08-2007, 20:07
مهمترين فاكتور فروش تبليغاته.

SAEED_BARCELONA
16-08-2007, 20:27
هر چی خرج تبلیغ میکنه از قبضا درش میاره.:27:

IcY
16-08-2007, 22:43
خب همه ی شرکتای خصوصی در حهان این کارا رو میکنن الان من اگه از کارایی که اپراتورای ترکیه میکنن بگم شاخ در میاری؟

golmohammadi
16-08-2007, 23:11
حالا با تبليغات و .. كار نداريم چون يه كار عادي هست
البته حق دارين چون بخش دولتي اصلا از اينكارا نكرده حال با كارهاي ايرانسل كمي گيج شديم
دو تا ايراد بزرگ داره كه پدر ادمو درمياره
بعضي وقتها ساعتها شبكه كل ايرانسل قطع ميشه مثلا شب تا صبح
بعضي وقتها هم وقتي گوشي ازاد هست كسي بهت زنگ ميزنه بوق اشغال ميزنه
اولي ظاهرا درست شده
ولي دومي هنوز نه
ولي بعد از چند سال فكر كنم ايرانسل حرف اول را بزنه
مگر اينكه يه شركت ديگه پيدا بشه ...

milad_badboy
16-08-2007, 23:39
ايرانسل هر چي كه باشه از مخبرات خيلي بهتره و در كل روز به روز به طرفدارن ايرانسل افزوده ميشه دوستان بايد توجه داشته باشين كه ايرانسل فقط با يك سال اومدن تونسته اين همه طرفدار پيدا كنه به نظر من آيينده ايرانسل خيلي بهتر از مخابرات هست

soheil_6666
17-08-2007, 00:32
ايرانسل هر چي كه باشه از مخبرات خيلي بهتره و در كل روز به روز به طرفدارن ايرانسل افزوده ميشه دوستان بايد توجه داشته باشين كه ايرانسل فقط با يك سال اومدن تونسته اين همه طرفدار پيدا كنه به نظر من آيينده ايرانسل خيلي بهتر از مخابرات هست

كاملا موافقم.حتما از همراه اول بهتره:20:

nima_949
17-08-2007, 01:53
ببین فقط باسه این سه حرفه پــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــول

nima_949
17-08-2007, 01:54
ببین فقط باسه این سه حرفه پــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــول

ولی هر چی باشه از همره اول بهتره با اینکه خودم تی سی آی دارم

BIKHIAL_ALL_75
17-08-2007, 03:13
آره از همراه اول که خیلی بهتره!1
من هم tci دارم هم ایرانسل ولی با ایرانسل بیشتر کار میکنم
خیلیم خوبه مخصوصا اون 3 دقیقه مکالمش

ghiozila
17-08-2007, 03:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زیاد سخت نیستا !
ببین عزیز چند تا چیز هست :
اولا ایرانسل یه شرکت خصوصیه !
دوما هر سیمکارت فقط براش هزینه یه کیت در میاد و بس !
سوما از هر 10 مشتری که ده کارت هدیه میگیرن حداقل 9 نفر که هستن که شارژشون تموم شه ( همون هدیه هم شارژ لازم داره ) و نیاز به شارژ داشه باشن
پس تا اینجای قضیه ایرانسل پول سیمکارتو که در اورده هیچ سود هم کرده و بازم معتاد کرده مشتری هارو !
و اگه ایرانسل حتی بیاد 7 میلیون سیمکارت مجانی بین مردم نذر کنه بازم براش سود داره چون از فروش همون شارژ ها پولش راحت چند برابر در میاد
و اینی هم که میبینی به صورت هدیه میاد دو دلیل داره :
اولا مخابرات ( به نوعی دولت چون شرکتی دولتیست ) جلوی پخش مجانی سیمکارتو میگیره چون ارزش سیمکارتهای دولتی سقوط میکنه
دوما در صورتی که رسما بیاد مجانی بده باید مالیات دو چندان برای هر سیمکارت بده ( و گرنه میومد کلا مجانی سیمکارت میداد )
پس اومده از راه میانبر کارشو انجام میده تا گیر دو دلیل بالا نیفته !
افتاد عمویی ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aminzikzak
17-08-2007, 04:17
خوب داره پول در میاره ... گفته یه مقدارشم به مردم بدیم ... گناه دارن.

kiarash3500
17-08-2007, 07:17
خوب این کارا موقته با جا افتادن بین مردم این کارا تموم میشه
حدود 1 سال دیگه

qaderi
17-08-2007, 07:48
کاملا با شما موافق هستم
البته
متاسفانه در ایران به فکر افزایش کیفیت و کاربری نیستند و فقط به دنبال همین سه حرف هستند که دوستمون اشاره کرد

beauty
17-08-2007, 13:29
این شرکت از افتضاح ترین ها هستش

واقعا هر روز دارم نفرین و لعنتشون میکنم

به تمام معنا دزد این واژه واقعا لایقشونه

همه روزنامه ها رو پر کرده تبلیغ ولی دریغ از پشتیبانی

واقعا راسته که میگن پول خوب بدی جنس خوب هم میگیری

jackhammer
17-08-2007, 14:32
خوب داره پول در میاره ... گفته یه مقدارشم به مردم بدیم ... گناه دارن.

کاملا اشتباه...
اگه یه کم فکر کنی اون یه ذره ای رو که بهت هدیه میگه بعدا با پول مکالمه و ... ازت میگیره و بعدش هم که داره سود میکنه.پس در حقیقت چیزی به شما کادو نداده...اینو که داده توی بلند مدت سودشو ازتون میگیره.

خوب این کارا موقته با جا افتادن بین مردم این کارا تموم میشه
حدود 1 سال دیگه

اینا شاید کم بشه ولی هیچ وقت تموم نمیشه چون اگه تموم بشه که دیگه سود شرکت کمتر میشه!

کاملا با شما موافق هستم
البته
متاسفانه در ایران به فکر افزایش کیفیت و کاربری نیستند و فقط به دنبال همین سه حرف هستند که دوستمون اشاره کرد

در ایران که آره ولی فقط ایرانسل دنبال پول نیست همه ی شرکت های دنیا هدفشون پول درآوردنه ولی این میدونن که اگه کیفیت پایین باشه مشترکینشون میپرن و دیگه...پس کیفیت رو هم بالا نگه میدارند تا مشترکین هم راضی باشند و اینم باعث افزایش سودشونه.
ولی اینجا بیشتر به فکر پولند تا رضایت مشترکین.

این شرکت از افتضاح ترین ها هستش

واقعا هر روز دارم نفرین و لعنتشون میکنم

به تمام معنا دزد این واژه واقعا لایقشونه

همه روزنامه ها رو پر کرده تبلیغ ولی دریغ از پشتیبانی

واقعا راسته که میگن پول خوب بدی جنس خوب هم میگیری

ببخشیدا ولی مخابرات خیلی بیشتر از ایرانسل دزدی کرده.
همونطوری که چند روز پیش توی اخبار بود که چند میلیارد تومن از اس ام اس های دلیور نشده درآورده و تازه گفته احتمالا رفع میشه!
خدا میدونه از قطعی های وسط مکالمه و نرسیدن صدا و ... چند در آورده!
توی روزنامه نوشته بود که(1 ماه پیش) گویا مخابرات از مشترکین اعتباریش پول اون بوق هایی که قبل از اینکه طرف گوشی رو برداره رو هم میگرفته!

به اینا نمیگن دزدی؟

حداقلش من از ایرانسل دزدیی ندیدم(شاید بقیه دیده باشند) ولی تا حالا از من هر پولی رو گرفته معادلش بهم سرویس داده.
و اینو گوش کن...در مورد اون جمله آخر:
در حال حاضر و گذشته شما چه پول های کلونی رو دادید به مخابرات( 1 ملیون تومن پول سیم کارت و شماره رند 60 ملیون تومنی و بازار کدهای سیم کارت و ...) ولی یه کم فکر کنی میبینی که چقدر سرویس یا همون جنس خوب گرفتی.
ولی ببین که ایرانسل با این همه سیم کارت مجانی و اینکه هیچ فرقی بین این شماره با اون یکی نیست(منظورم همون کد های 2 و 3 و ... مخابراته) و اینکه هر شماره ای بخوای انتخاب میکنی فقط با یه هزینه خیلی خیلی کمتر از اون مخابرات....چقدر سرویس یا جنس خوب از ایرانسل گرفتی؟

دلم میخواد هر کسی خدا وکیلی و بدون هیچ تعصبی جواب این سوال رو بده...

beauty
17-08-2007, 15:30
شما دارید بدتر را با بد مقایسه میکنید

4 نمونه از دزدی های ایرانسل

1- 500 تومانی که روی کارت های شارژ میزاره

2- سه دقیقه پشت خط نگه داشتن شما پشت خط مثلا پشتیبانی که همیشه دقیقا از من 600 تومان کم میکنه (ولی توی تبلیغات دروغینش نوشته شده که هزینه 1 دقیقه حساب میشه) آخر سر هم میگه همه اپراتور مشغول هستند حالا مشغول چه کاری معلوم نیست امیدوارم مشغول کار شرعی باشند

3- دزدیدن اکثر هزینه Sms هایی که دلیور نمیشه

4- ثبت نکردن ثبت نام در 5 روز توسط اشتباه سیستم در پیتیه خودشون برای ندادن به اصطلاح هدیه

اینقدر دزدی های زیادی دارند نمیدونم دیگه کدوم رو بگم

فقط از خدا میخوام که شرکتشون ورشکست بشه

jackhammer
17-08-2007, 19:55
1-اون 500 تومن مالیاته نه دزدی و اگه بدونبد که نمیدونید همه جای دنیا حتی ایران مالیات میگیرند و حتی مخابرات هم میگیره پس الکی به ایرانسل گیر ندید. و همچنین اون 500 تومن نیست و 6 درصد اعتبار مکالمست.

2-مشغول حرف زدند نه کار دیگه...فقط شما مشکل نداری همه مشکل دارند و اون رو هم اگه بهشون بگب باید بهتون برگردونند.

3-اوایل سال بود که مشکل دلیور نشدن اس ام اس رو داشتیم ولی الان من شخصا حتی 1 اس ام اس دلسور نشده ندارم.از 20 خرداد تا الان 650 تا اس ام اس زدم که تمامش دلیور شده. و همچنین گفتم که ایرانسل فقط 2 ماه این مشکل رو داشت که مخابرات 6 سال این مشکلو داشته و و صداش در نیومده و 30 ملیارد تومن از روش خورده...و مردم هم صداشون در نیومده حالا برای مشکلی که ایرانسل رفع کرده چونه میزنید؟

4-خدمتتون عرض میکنم که طبق گفته ی مدیر عامل ایرانسل تمامی سیم کارت ها ی هدیه تا بحال به مشترکین داده شده مگر اینکه آدرس پستیشون اشتباه بوده و این رو هم بهتون بگم که سیستم های ایرانسل خیلی جدید تر از سیستم های مخابراتند.

میشه بگید بد کدومه و بدتر کدوم؟

مخابرات هم تمامی این مشکلات رو حتی بزرگتر و بیشتر داره و داشته ولی هیچ کس چون دستش به جایی بند نیست و ... هیچ اعتراضی نداره حالا هر کی رو میبینم میگه ایرانسل یه چیزیش بده در حالی که من خیلی بدترشو توی مخابرات دیدم...و نکته جالب اینکه بعضیا شون حتی سیم کارت ایرانسل هم ندارند و نداشتند!
حالا چرا میگن ایرانسل این مشکلاتو داره و عین خیالشون نیست که مخابرات سالها این مشکلات رو داشته....!
همه میگن تجربه چیز خوبیه و مشکلات کار رو برطرف میکنه و ...
وای مخابرات با 13-14 سال سابقه مشکلات خیلی بزرگی رو داره که هیچ کس عین خیالش نیست!

JIGSA
17-08-2007, 20:54
اون زمان که همین همراه اول ( در پیت زاقارت ) پول ملت رو می دزدید، چون تک و تنها بود همه کلی به به و چه چه می کردن. سیم کارت رو میخریدن 1.5 میلیون تومن کلی هم باهاش حال می کردن.
حالا یه شرکتی پیدا شده که با تمام مشکلاتی که براش بوجود آوردن اومده و سیم کارت رو به قیمت خوب به دست مردم میرسونه و کلی امکانات هم بهتون میده. همه دارن عیب در میارن.

خدمتتون عرض کنم که همراه اول که از همون اول هم زیر نظر دولت بود و بودجه دولت و بیت المال رو می خورد در عرض 7.5 سال کل ایران رو تحت پوشش گرفت ( البته چه پوششی !!!!! ). حالا ایرانسل در عرض سه الی چهار سال میخواد اینکار رو انجام بده.
یه کم واقع بین باشید. من خودم در 2 ماه حدود 100 تا 120 تا Sms می دادم و تقریبا 90 تاش به دست طرف مقابل می رسید و من در 2 ماه 4500 پول Sms می دادم. این رو چه جوری حساب می کنین ؟؟؟؟؟؟

قبول دارم که خدمات ایرانسل الان در حد عالی نیست ولی اجازه بدین یه چند ماه بگذره بعد انتقاد کنین.

milad_badboy
17-08-2007, 23:18
Only Irancell

Maziar_69
18-08-2007, 02:22
شما دارید بدتر را با بد مقایسه میکنید

4 نمونه از دزدی های ایرانسل

1- 500 تومانی که روی کارت های شارژ میزاره

2- سه دقیقه پشت خط نگه داشتن شما پشت خط مثلا پشتیبانی که همیشه دقیقا از من 600 تومان کم میکنه (ولی توی تبلیغات دروغینش نوشته شده که هزینه 1 دقیقه حساب میشه) آخر سر هم میگه همه اپراتور مشغول هستند حالا مشغول چه کاری معلوم نیست امیدوارم مشغول کار شرعی باشند

3- دزدیدن اکثر هزینه Sms هایی که دلیور نمیشه

4- ثبت نکردن ثبت نام در 5 روز توسط اشتباه سیستم در پیتیه خودشون برای ندادن به اصطلاح هدیه

اینقدر دزدی های زیادی دارند نمیدونم دیگه کدوم رو بگم

فقط از خدا میخوام که شرکتشون ورشکست بشه

دوست عزیزم آقا سروش جوابهاتون رو دادن.
فقط در مورده شماره ی 2 باید بگم هنگام تماس با خطوط پشتیبانی فقط هزینه ی یک دقیقه تماس از شما اخذ میگردد. این رو تو سایت ایرانسل هم نوشته.

iman_s
18-08-2007, 05:49
شما که میگین مخابرات یک میلیون پول سیمکارت از مردم گرفته.به نظر شما آیا اگه ایرانسل هم 10-12 سال پیش بود با همین قیمت به مردمن سیمکارت میداد؟

jackhammer
18-08-2007, 09:42
شما که میگین مخابرات یک میلیون پول سیمکارت از مردم گرفته.به نظر شما آیا اگه ایرانسل هم 10-12 سال پیش بود با همین قیمت به مردمن سیمکارت میداد؟

عزیز شما فکر میکنی اون یه تیکه آهن(سیم کارت) چقدر برای ایرانسل خرج داره؟
اگه توی اخبار اوایل و قبل از ورود ایرانسل خونده باشی مدیر عامل ایرانسل گفت که ما میخواستیم(مثل اکثر اپراتورهای دنیا) سیم کارت رو مجانی بدیم ولی همه ی ما میدونیم که نذاشتن بده چون مخابرات 2 ماهه ورشکست میکرد و بازار سیم کارت دولتی بد جوری به هم میریخت.
مطمئین باش که اگه اول mtn میومد و اپراتور اول ایران میشد ما الان سیم کارت مجانی و گوشی موبایل مجانی داشتیم و جایی به اسم موبایل فروشی توی مملکت وجود نداشت و الان داشتیم از 3.5G استفاده میکردیم.
اگه بدونی که اینجور که معلومه نمیدونی تمامی اپراتور های دنیا پولی که در میارن از مکالمه و اس ام اس و ... است یعنی پول سیم کارت اینقدر در برابر اون سوده کمه که ترجیح میدن سیم کارت مفتی بدن تا مشترکینشون بیشتر بشه و بیشتر حرف بزنن که سودشون خیلی خیلی بیشتر میشه...

در ضمن چرا میری 10-12 سال پیش؟؟؟همین الان...
توی بخش نیازمندی های روزنامه هرکی میخواد سیم کارت دولتی بفروشه بهش که زنگ بزنی زیر 1 بهت نمیده.
و فکر کنم شما توی این مملکت نیستی! همین چند ماه پیش مگه سیم کارت شماره 09122222222 چندین میلیون فروخته نشد؟مگه توی این مزایده ها هر سیم کارت رو 50-60 ملیون نمیفروشه؟
مگه شماره 09123456789 رو نذاشتن تو موزه؟؟؟؟؟؟(یه تیکه آهن رو گذاشتن توی موزه!!)

یه حساب کنی و میانگینی بین قیمت سیم کارتهاش بگیری میبینی که بیش از 1 ملیون برای هر سیم کارت پول گرفته!

CD-RW
18-08-2007, 09:43

مطمئن باش , اون سازمانی که قیمتها رو تعیین میکنه ( مال دولته و هوای دولت رو داره ) نمیذاشت قیمت سیم کارت کمتر از مثلا 800 هزار تومن بشه .

iman_s
19-08-2007, 01:47
الان که جو فعالیت شرکتهای خصوص بهتر شده دارن این بلاها رو سر ایرانسل در میارند اگه چند سال پش بود مطمئن باشید که وضع ایرانسل بدتر از همراه اول بود.
در ضمن شما که میگید "فکر کنم شما تو این مملکت نیستی" حتما میدونی بیشتر مردم دوست دارند که اول شمارشون 091 باشه.این یک جو عمومیه که متاسفانه در کشور ما خیلی بهش توجه میشه.مثلا چرا وقتی دست کسی یک گوشی 6600 میبینند شروع می کنند به خندیدن.الان هم وقتی میخوای به کسی شماره بدی تا میگی 0935 مطمئنا با نیشخند طرف مقابل مواجه میشی حتی اگه طرف خودش هم ایرانسل(اونم از نوع اعتباری)داشته باشه.پس با این وضعیت گه قیمت هر دو سیمکارت با هم برابر بود و با توجه به خدمات ایرانسل بازهم خیلیها بودند که شماره براشون مهم بود.

یه حساب کنی و میانگینی بین قیمت سیم کارتهاش بگیری میبینی که بیش از 1 ملیون برای هر سیم کارت پول گرفته!
منم 6 سال پیش برای خرید یک پنتیوم3 حدود 800 هزار تومن پول دادم دلیل نمیشه که الان بگم سرم کلاه رفته.من پولی که دادم واسه اون زمان بود و حتی اپراتورهای خارجی هم که شما میگید به مردم موبایل مجانی میدند اول هم همین وضع رو داشتند تا به اینجا رسیدند.
مشکل ما اینه که همیشه فقط به فکر منافع خودمون هستیم و میخواهیم با همون امکانات بیشترین درآمد رو داشته باشیم بدون اینکه به فکر منافع مشتری باشم.چه مخابرات چه ایرانسل.قبل از عید همه از ایرانسل تعریف میکردند(به خصوص Gprs مجانی و ...) یادمه همون وقتها گفتم تو یکی از همین تاپکهای P30world گفتم شاهنامه آخرش خوشه و بعد از عید دیدید که چی شد و حتی کار به جایی رسیده بود که همه داشتند به سوی تالیا پیش میرفتند.ایرانسل برای اینکه از قافیه عقب نمونه مجبوره دست به این کارها بزنه وگرنه همراه اول که دولت قرص و محکم پشت سرش وایستاده و همه کار براش میکنه.یک چیز دیگه هم بگم که به نظر شما ایرانسل که به تکنولوژی شبکه اش مینازه(از نسل 2.75 استفاده میکنه و الان تو دنیا نسل چهارم میخواد رایج بشه) کی شبکه اش رو ارتقا میده؟؟؟

CD-RW
19-08-2007, 13:48
الان که جو فعالیت شرکتهای خصوص بهتر شده دارن این بلاها رو سر ایرانسل در میارند اگه چند سال پش بود مطمئن باشید که وضع ایرانسل بدتر از همراه اول بود.
در ضمن شما که میگید "فکر کنم شما تو این مملکت نیستی" حتما میدونی بیشتر مردم دوست دارند که اول شمارشون 091 باشه.این یک جو عمومیه که متاسفانه در کشور ما خیلی بهش توجه میشه.مثلا چرا وقتی دست کسی یک گوشی 6600 میبینند شروع می کنند به خندیدن.الان هم وقتی میخوای به کسی شماره بدی تا میگی 0935 مطمئنا با نیشخند طرف مقابل مواجه میشی حتی اگه طرف خودش هم ایرانسل(اونم از نوع اعتباری)داشته باشه.پس با این وضعیت گه قیمت هر دو سیمکارت با هم برابر بود و با توجه به خدمات ایرانسل بازهم خیلیها بودند که شماره براشون مهم بود.

منم 6 سال پیش برای خرید یک پنتیوم3 حدود 800 هزار تومن پول دادم دلیل نمیشه که الان بگم سرم کلاه رفته.من پولی که دادم واسه اون زمان بود و حتی اپراتورهای خارجی هم که شما میگید به مردم موبایل مجانی میدند اول هم همین وضع رو داشتند تا به اینجا رسیدند.
مشکل ما اینه که همیشه فقط به فکر منافع خودمون هستیم و میخواهیم با همون امکانات بیشترین درآمد رو داشته باشیم بدون اینکه به فکر منافع مشتری باشم.چه مخابرات چه ایرانسل.قبل از عید همه از ایرانسل تعریف میکردند(به خصوص Gprs مجانی و ...) یادمه همون وقتها گفتم تو یکی از همین تاپکهای P30world گفتم شاهنامه آخرش خوشه و بعد از عید دیدید که چی شد و حتی کار به جایی رسیده بود که همه داشتند به سوی تالیا پیش میرفتند.ایرانسل برای اینکه از قافیه عقب نمونه مجبوره دست به این کارها بزنه وگرنه همراه اول که دولت قرص و محکم پشت سرش وایستاده و همه کار براش میکنه.یک چیز دیگه هم بگم که به نظر شما ایرانسل که به تکنولوژی شبکه اش مینازه(از نسل 2.75 استفاده میکنه و الان تو دنیا نسل چهارم میخواد رایج بشه) کی شبکه اش رو ارتقا میده؟؟؟

قبول کن اگه ایرانسل میخواست نسل سوم رو بیاره , به این مرحله هم نمیرسید که الان رسیده , بذار کم کم
الان مشکلی که همراه اول داره فقط اینه که میخواد از قافله رقابت عقب نمونه داره تجهیزاتش رو ارتقا میده ( تا نسل 2.5 و تمام ) دیگه بیشتر از این نمیتونه .
ولی ایرانسل تجهیزاتی که سفارش داده و خریداری کرده با کمترین هزینه قابل توسعه هستش , به عنوان مثال اگه مجوزهای مربوط به 3G صادر بشه , ایرانسل نهایتا با 1 سال تاخیر خودش رو به اپراتور سوم میرسونه .

jackhammer
19-08-2007, 20:09

1-091 یا 093 یا هر چی که هست....می گن 0912 کلاس داره! و کاملا باهات موافقم که تا بگی 0935 مسخرت میکنن(بی دلیل) و اینو هم میدونم که هر جا شمارتو بدی طرف از روی اپراتورت قضاوت میکنه...دوستم میخواست شماره یکیو بده به من و وقتی داد گفت..."شمارشم مال تالیاست..."
این یعنی 091 کلاس و شخصیت بالا رو میرسونه ولی با عرض معذرت باید بگم که این بی شخصیتی کسی که اینجوری قضاوت میکنه رو میرسونه.
من گوشیم K750 هست....موقع خریدنشم همه میگفتن جواده...وقتی خریدم مسخرم کردن!
اینه فرهنگ ایرانی که همه ازش دم میزنند؟

2-هنوزممیگم که مثل اینکه شما توی این مملکت نیستی؟
آقا الان یعنی در حال حاضر مخابرات داره شماره رند میفروشه هر کدوم بیش از 40 ملیون تومن!!!
یکی دو تا هم نیست...خیلی زیاده!!!
3-ایرانسل و همراه اول حق ندارند در حال حاضر بالاتر از نسل 2.75 بدن...قبلا تصویب شده برای اینکه اپراتور سوم بتونه پیشرفت کنه.شاید بعد از اون بهشون مجوز بدن و اون موقع خواهی دید که ایرانسل سریع تز از مخابرات 3G میده.
دیدی داری تو چه موردای الکی به ایرانسل گیر میدی؟

iman_s
20-08-2007, 01:52
1- متاسفانه در جامعه ما اینطور جا فتاده و کاریش نمیشه کرد.با بحث کردن در سایتها و انجمنها بر سر اینکه ایرانسل بهتر از مخابراته هم به هیچ نتیحه ای نمیرسیم.چون همه مردم به این سایتها دسترسی ندارند و کم کم باید فرهنگ سازی بشه. که فکر می کنم اون هم تا اومدن 4-5 تا اپراتور دیگه طول میکشه.تازه اون وقت باید برای اپراتورهای دیگه فرهنگ سازی کرد.
2- در مورد شماره های رند با توجه با مسئله بالا مخابرات از آب گل آلود ماهی میگیره.وقتی میبینه سیمکارتهاش با توجه به فرهنگ جامعه از چه جایگاهی برخورداره این کارهارو می کنه تا به سود بیشتری برسه.قضیه چشم و هم چشمی رو نمیشه کاری کرد و در همه جای دنیا وجود داره.ایرانسل هم می تونست این کار رو بکنه ولی مثلا خود من وقتی میبینم یک شماره رند ایرانسل با یک شماره معمولی دولتی هم قیمته میرم دولتی میگیرم.پس وقتی میدونه اینجوری موفق نمیشه از روش تبلیغ استفاده می کنه که مطمئنا از سود بیشتری برخوردار میشه.
3- ما هم امیدواریم زودتر اپراتور سوم بیاد و از امکانات 3G استفاده کنیم.البته اگر بهش گیر ندند.راستی اونوقت شما بازهم اینجور متعصبانه به دفاع از ایرانسل میپردازید یا نه؟
در آخر هم جواب سوال مربوط به عنوان این تاپیک که در پست قبلیم هم گفتم:
.قبل از عید همه از ایرانسل تعریف میکردند(به خصوص Gprs مجانی و ...) یادمه همون وقتها گفتم تو یکی از همین تاپیکهای P30world گفتم شاهنامه آخرش خوشه و بعد از عید دیدید که چی شد و حتی کار به جایی رسیده بود که همه داشتند به سوی تالیا پیش میرفتند.ایرانسل برای اینکه از قافیه عقب نمونه مجبوره دست به این کارها بزنه وگرنه همراه اول که دولت قرص و محکم پشت سرش وایستاده و همه کار براش میکنه.

jackhammer
20-08-2007, 10:17
منم امیدوارم زودتر 3G بیاد ولی اینو بدون که ایرانسل GPRS و MMS داد و اینهمه بلا سرش آوردند...وای به حال 3G که Videocall و تلوزیون زنده و کلی سرویس دیگه داره!!
ببینید...
من از ایرانسل برای این حمایت میکنم که معتقدم کیفیتش از دولتی خیلی بهتره و حتی میتونم بهتون بگم که کیفیت مکالمش بهتر از این نمیشه!
حالا وقتی اپرانور سوم با نسل سوم بیاد دیگه چی کار میخواد بکنه؟
اگه 3G رو حذف کنیم بقیه چیاش کپی ایرانسل میشه...شاید تعرفه هاش فرق کنه.
و اینو هم بهتون بگم که گوشی من 3G رو ساپورت نمیکنه و اینقدر ها هم پول ندارم که گوشی جدید بخرم.
پس من از همین ایرانسل طرفداری خواهم کرد چون مطمئینا ایرانسل و حتی دلتی هم بحالا کمی دیرتر 3G رو ارائه خواهند داد.پس لازم نیست اینهمه خرج کنم تا برسم به یه اپراتور تازه وارد.خ.دتون میدونید که ایرانسل چقدر از مششکلات شبکش رو برطرف کرده و اگه برم اپراتور سم بخرم مسلما مشکلات بزرگتری رو خواهم داشت.
و یه چیز دیگه رو هم بهتون بگم...فکر نکنید شما هر وقت بخواید میتونی با 3G بری توی اینترنت....هزینش خیلی گرونه.یکی به خاطر سرعتش و یکی به خاطر موبایل بودنش.سرعتش معادل 128 + 256 هست.هزینهماهیانه این دوتا رو با ADSL با هم جمع کن که میشه ماهی 25-30 تومن و حالااگه موبایل باشه میشه ماهی 35-40 تومن....ارزونه؟
و به همین دلایل تعرفه مکالمش هم باید بیشتر باشه.
پس فکر کنم وقتی اپراتور سوم بیاد هم من هنوز از طرفدار ایرانسل باشم.

و یک چیز دیگه راجع به اون جمله آخریتون...
اگه دولت پشت ایرانسله چرا برای 3 ماه (که شاید بیشتر هم بشه) MMS ایرانسل رو قطع کرد؟
چرا شهرداری با ایرانسل لج کرده؟
چرا در مورد ایرانسل و تالیا دروغها بزرگ تحویل مردم میده؟

iman_s
21-08-2007, 01:50
در مورد کیفیت شبکه حرف زدی.من تو کرج زندگی میکنم و کرج یکی از اولین شهرهایی بود که ایرانسل در آن شروع به کار کرد و طبق نقشه ای که در سایت ایرانسل هست منطقه ما دارای پوشش کامل هست.اما.... وقتی سیمکارت ایرانسل تو یک دستم و سیمکارت دولتی تو یک دست دیگرم هست برای گرفتن شماره ایرانسل باید انرژی زیادی صرف کنم و با انواع مختلف پیغامهای اپراتور مواجه شوم(شبکه مشغول است.کاربر مشغول است.بوق اشغال.وی یا حتی میگه تماس توسط فرد مقابل در انتظار است و بعد از خوردن 2تا بوق اشغال میشه.در اکثر مواقع هم اصلا نمیشه شماره گرفت) ولی این مشکل رو با دولتی ندارم.اگر منظورت کیفیت صدای مکالمه هست که همه میدونند صدای تالیا از همه بهتره.(اینو خودم هم تست کردم) اونجوری که در بعضی از پست هات دیدم فکر کنم بچه شیراز باشی و اشکالات شبکه ایرانسل در شیراز زبانزد همه هست.حالا موندم چطور با این مشکلات مواجه نشدی.
در مورد اپراتور سوم هم به قول خودت به غیر از امکانات ایرانسل فقط سرعت بالای اینترنت(GPRS) و Voice Call داره. که مطمئنا دولت نمیتونه جلوی اینها رو بگیره وگرنه چه دلیلی داشت که از ارتقای شبکه ایرانسل و دولتی جلوگیری کنه تا اون موقع هم احتمالا MMS و GPRS دولتی را میفته(امیدواریم) و دولت نمیتونه جلوی MMS ایرانسل رو بگیره و اون موقع هست که شاهد رقابت سالم هستیم.در حال حاضر هم ایرانسل فقط به درد استفاده در داخل شهر میخوره و در خارج از شهر و جاده ها هنوز پوشش نداره.حتی تو مترو هم آنتن نداره پس معنی تلفن همراه یعنی چی؟ ایرانسل هنوز راه درازی در پیش داره.

iman_s
21-08-2007, 01:57
و یک چیز دیگه راجع به اون جمله آخریتون...
اگه دولت پشت ایرانسله چرا برای 3 ماه (که شاید بیشتر هم بشه) MMS ایرانسل رو قطع کرد؟
چرا شهرداری با ایرانسل لج کرده؟
چرا در مورد ایرانسل و تالیا دروغها بزرگ تحویل مردم میده؟

در آخر هم جواب سوال مربوط به عنوان این تاپیک که در پست قبلیم هم گفتم:
.قبل از عید همه از ایرانسل تعریف میکردند(به خصوص Gprs مجانی و ...) یادمه همون وقتها گفتم تو یکی از همین تاپیکهای P30world گفتم شاهنامه آخرش خوشه و بعد از عید دیدید که چی شد و حتی کار به جایی رسیده بود که همه داشتند به سوی تالیا پیش میرفتند.ایرانسل برای اینکه از قافیه عقب نمونه مجبوره دست به این کارها بزنه وگرنه همراه اول که دولت قرص و محکم پشت سرش وایستاده و همه کار براش میکنه.
سعی کن به جای اینکه سریع به فکر جواب دادن و دفاع همه جانبه از اپراتور محبوبت باشی یک مقدار با دقت تر پست ها رو بخونی:31:

jackhammer
21-08-2007, 09:20
در مورد کیفیت شبکه حرف زدی.من تو کرج زندگی میکنم و کرج یکی از اولین شهرهایی بود که ایرانسل در آن شروع به کار کرد و طبق نقشه ای که در سایت ایرانسل هست منطقه ما دارای پوشش کامل هست.اما.... وقتی سیمکارت ایرانسل تو یک دستم و سیمکارت دولتی تو یک دست دیگرم هست برای گرفتن شماره ایرانسل باید انرژی زیادی صرف کنم و با انواع مختلف پیغامهای اپراتور مواجه شوم(شبکه مشغول است.کاربر مشغول است.بوق اشغال.وی یا حتی میگه تماس توسط فرد مقابل در انتظار است و بعد از خوردن 2تا بوق اشغال میشه.در اکثر مواقع هم اصلا نمیشه شماره گرفت) ولی این مشکل رو با دولتی ندارم.اگر منظورت کیفیت صدای مکالمه هست که همه میدونند صدای تالیا از همه بهتره.(اینو خودم هم تست کردم) اونجوری که در بعضی از پست هات دیدم فکر کنم بچه شیراز باشی و اشکالات شبکه ایرانسل در شیراز زبانزد همه هست.

در حال حاضر هم ایرانسل فقط به درد استفاده در داخل شهر میخوره و در خارج از شهر و جاده ها هنوز پوشش نداره.حتی تو مترو هم آنتن نداره پس معنی تلفن همراه یعنی چی؟ ایرانسل هنوز راه درازی در پیش داره.

عرض شود خدمت شما که...
درست متوجه شدی...من بچه شیرازم ولی در مورد چیزی که گفتی باید بگم پوشش شبکه زبانزد همست نه کیفیتش.قبول دارم پوشش شبکه ایرانسل توی شیراز کمه و من از همین گله دارم ولی کیفیت شبکه شیراز هیچ مشکلی نداره و منم تست کردم و فهمیدم که کیفیت صدای ایرانسل توی شیراز با تلفن ثابت هیچ تفاوتی نداره!دیگه از این بهترم میشه؟
شاید شما توی شهر های دیگه مشکلانی رو داشته باشید و من نمیتونم در مورد اونا قضاوت کنم...شاید حق با شماست.
در مورد جمله آخر هم حق باشماست...
ایرانسل فقط خارج بعضی شهرها پوشش داره.
و برای من فرقی نداره چون من سالی 1 بار هم از شهر خارج نمیشم.
گفتم که از پوشش شیراز گله دارم...
من توی سال تحصیلی از اون منطقه پوشش خارج نمیشم و فقط این 3 ماه تابستونه که میرم اینور اونور و از پوشش خارج میشم و از این گله دارم و گرنه 9 ماه بعد از تابستون ایده آل ترین حالت برای من رو داره!
ولی به یه چیز اعتراف میکنم...
من در مورد آنتن ندادن ایرانسل تو مترو و ... هیچ توضیحی ندارم!
و همین آنتن ندادن هاست که ما رو به فرستادن یه نامه به ایرانسل کرده.
شما هم اگه بخواد میتونید بیاید توی تاپیک ایرانسل و اون نامه رو بخونید.
بعدا میخوایم ارسالش کنیم.

سعی کن به جای اینکه سریع به فکر جواب دادن و دفاع همه جانبه از اپراتور محبوبت باشی یک مقدار با دقت تر پست ها رو بخونی:31:

کاملا حق با شماست...
ببخشید.:31:

DiDiSks
21-08-2007, 20:28
باز بحث ایرانسل یه تاپیک دیگه که برای همین کار بود مدیرای محترم لطفا تاپیک رو ببندید

IcY
21-08-2007, 22:46
باز بحث ایرانسل یه تاپیک دیگه که برای همین کار بود مدیرای محترم لطفا تاپیک رو ببندید

خب اینجوری که باید نصفه تاپیکای این انجمن بسته شه چون یه جوری بحث به ایرانسل و دولت میکشه!!!

S@M@Nd
22-08-2007, 01:23
برای اینکه بازارو از Ir-tci بگیره .همین .

DiDiSks
22-08-2007, 22:30
ب اینجوری که باید نصفه تاپیکای این انجمن بسته شه چون یه جوری بحث به ایرانسل و دولت میکشه!!!
نه خوب بعضی بحثا هست واقعا کاربردیه ولی این چه بحثیه خب معلومه هدف ایرانسل جذب مشتریه این دیگه تاپیک زدن نداشت

lopez
23-08-2007, 00:09
ما يكي از اولين دريافت كننده هاي سيم كارت بوديم دقيقا يادمه ساله 77 بود600 تومن واسه يه خط سال پيشش داده بوديم كه تحويل گرفتيم اون زمان 600 تومن 2 ميليون تومن الان بود!!!
تازه بعد از يك سال با هزار منت همشم وديعه ؟؟؟ ايرانسل كي وديعه ميگره ؟؟؟ الانم هنوز وديعه ميگره مگه اگر مخابرات بخواهد خصوصي بشه بايد چند هزار ميليارد تومن به مردم برگردونه؟؟؟
خودتون حساب كنين آخر سر هم اگه بدن 290 تومن آخه كسي نيست بگه 290 تومن اون روز باالان يكيه؟
من خودم از ايرانسل خيلي خوشم مياد چون داره مثل بقيه اپراتور هاي دنيا كار ميكنه به جاي اينكه سيم كارت گرون بفروشه ارزون ولي بيستر ميفروشه !!

در كاشان يه يك ماهي ميشه كه اومده ولي تروكونده !!
همه الان يه دونه ايرانسل دارن خط هاي همراه اول رو فقط يه جا اونم به زور ثبت نام مي كرد در صورتي كه در سال هاي قبل مردم شب پاي دفاتر خدمات ارتباطي مي خوابيدن!!!

آنتن دهي و كيفيت خدماتشم بهتر از دولتي هست ديگه چي مي خواين؟؟

هنوز همراه اول با اين همه سابقه اين آنتن دهي رو به اين خوبي در كاشان نداره!!
به نظر من اين شركت موفق بوده چون در اين عمر كوتاه عمرا مخابرات يه شهر رو تحت پوشش قرار مي داد.
اگرم نميتونه خوب پوشش بده به خاطر همكاري نكردن شركت مخابرات و زير ساخت هست چون خصوصي ور تحمل نمي تونن بكنن!!

Ali_Best
25-08-2007, 12:35
نه خوب بعضی بحثا هست واقعا کاربردیه ولی این چه بحثیه خب معلومه هدف ایرانسل جذب مشتریه این دیگه تاپیک زدن نداشت

سلام عرض میکنم خدمت DiDiSks عزیز و دیگر دوستان
ببین عزیز هرکسی از زدن تاپیک هدفی داره ... حالا هدف من چیه ... تو خیلی از تاپیکها این رو خوندم که ایرانسل توی بسیاری از شهرها که تو نقشه ( وطبق گفته خودشون کاملا" ) تحت پوششه پوشش دهی مناسبی نداره حتی توی بعضی از شهرها که هیچ کجاش آنتن نمیده و حتی توی نقشه هم پوشش دهیش اعلام نشده اقدام به فروختن سیمکارت نموده ... خوب اینا چی رو نشون میده ؟ درسته که هدف هر شرکتی از تبلیغات افزایش تعداد مشترکینش هست اما در مورد ایرانسل با اون خدماتش کمی تطابق دیده نمیشه این مهمه " افزایش تعداد مشترکین به شرط رضایت آنها" الآن تو همین انجمن چند نفر از این شرکت رضایت کافی رو دارن؟ از یکی از دوستان شنیدم که می گفت بهتر بود اول میومد خدماتش رو در حد ایده آل میداد بعد تبلیغ میکرد (مثل تالیا) ... خوب یکی از برداشتهایی که میشه از کارهای این شرکت داشت ( نه فقط به نظر من) اینه که شاید یه جایی فعالیت های این شرکت تموم بشه و حالا همه بفهمن چه کلاهی سرشون رفته! نه من میدونم و نه (احتمالا") شما شاید توی این تابستون با این همه ترفندهایی که این شرکت به خرج داده چقدر تومن پول تو جیبش رفته ... از کجا معلوم شاید اون مقدار پولی رو که از فروختن اون همه سیمکارتهایی که به من و شما و دیگران به دست آورده اصلا" قابل قیاس با هزینه هایی همچون ارائه خدمات -برگزاری جشنواره ها - دادن هدایای فراوان و ... نباشه ...
نظر من به شخصه این بود شاید نظر شما و دیگر دوستان کاملا" با من فرق داشته باشه ...بهتره که به نظر همه من جمله Ali_Best احترام بذاریم ...
از تمامی دوستان به خاطر دادن نظراتشون ممنونم
باتشکر :40:

Ali_Best
25-08-2007, 12:36
نظرسنجی هم اضافه شد ...

S E V E N
25-08-2007, 19:58
تنها نیت و هدف مهم نیست ! تلاش برای رسیدن به هدف مهمه !

ایرانسل داره خوب پیش میره ولی باز از خیلی جنبه ها از ارتباطات سیار عقبه !

و همین طور ارتباطات سیار در بعضی موارد مثل gprs از ایرانسل عقبه !

BIKHIAL_ALL_75
26-08-2007, 02:03
من مطمئنم ایرانسل در آینده ی نزدیک به یک شرکت بزرگ از همه نظر تبدیل بشه!
و جای این (همراه اول) رو بگیره!

jackhammer
26-08-2007, 18:22
فکر نکنم!
دقت نکردی مردم وقتی بهشون میگی ایرانسل یا شماره ایرانسل بهشون میدی چیکار میکنن؟
یه پوز خند میزنن و شاید اصلا محلتم نذارن.

اگه ایرانسل بزرگتر از مخابراتم بشه مردم هنوزم مسخرش میکنن که من نمیدونم چرا.
نه خودشون ایرانسل دارن نه تا حالا کسیو دیدن که داشته باشه.

کلا مردم ما از روی شماره روی شخصیت طرف قضاوت میکنن.
اگه 0912 داشتی خیلی جنتلمنی
اگه 0932 معمولی هستی
اگه 0935 آدم نیستی.

ولی اگه کسی این کارو با من بکنه من آدم حسابش نمیکنم.چون شخصیتش رو بهم نشون داده.

نعيم.وحيد
27-08-2007, 19:30
به نظر من براي افزايش تعداد مشتركين است

arman4459
30-08-2007, 02:27
یک سرمایه دار و ملیارد بزرگ امریکا به نام راکفر میگه اگه 100 تومن داری با 1 تومنش تولید کن با بقیه اش تبلیغ کن

الان دنیا دنیای تبلیغات.الان همین مخابرات با اینکه بارها اعلام کرده ما نیاز به تبلیغ نداریم خودش رو به تبلیغ که

شاید دروغ باشه رو اورده.در کل دنیا دنیا تبلیغات

mehdi_vsgh
30-08-2007, 12:38
هدف کاملاً مشخص دیگه

افزایش تعداد مشترکین