PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری هست که بشه با یه کلیک تصویر کامپیوتر رو به Tv منتقل کرد؟

Reza_Sadeghi
16-08-2007, 05:14
همگی می دونیم که بعد از نصب آخرین درایورهای کارت های گرافیک امکانی ایجاد خواهد داشت که طی آن می توان تصویر PC رو به تلویزیون منتقل کرد.

اما به نظر من یه خورده مسیرش طولانیه و حتی نمیشه ShortCut ای چیزی براش ساخت.

منظور از راه طولانی : Right Click روی Desktop و Advanced و تب مربوط به کارت گرافیک...... خلاصه کلی دردسر.

البته نرم افزاری به اسم TV Tool وجود داره که این کارو خیلی سریع انجام میده و همون چیزیه که من لازمش دارم اما متاسفانه ایراد بزرگش اینه که فقط برای کارت های Nvidia جواب میده و جدیدا هم دیگه توسعه داده نمیشه و کارت من که ATI 1400 هست و مخصوص Notebook نمی تونم از این قابلیت بهره مند بشم.

البته این قابلیت انتقال تصویر به تلویزیون در درایور ATI تعبیه شده اما اونم راهش طولانیه.
قدیما با درایور قدیمی ATI 1400 فکر می کنم Catalyst نسخه 4 یا 5 اش آیکونی در Taskbar ایجاد می شد که با کلیک راست روی اون به راحتی میشد این عمل انتقال رو انجام داد اما نسخه های جدیدش فاقد این امکان فوری هست.

به هر حال....من خیلی به این قابلیت نیاز دارم که بشه خیلی سریع این کارو کرد.....مطمئنا توجه دارید که باز شدن خود صفحه درایور مربوطه کلی زمان می بره حتی با CPU Core 2 Due 2 GB و این خیلی آزاردهنده است.

اگه شما راه حلی سراغ دارین لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر.

Reza_Sadeghi
17-08-2007, 14:20
مرسی از جواب های دندان شکن.

Reza_Sadeghi
26-08-2007, 22:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]