ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه اجرای پلی استیشن

javad_raouf_danger
16-08-2007, 03:43
سلام خدمت همه دوستان من یک خواهش ازتون داشتم
من درخواست یک نرم افزار واسه اجرای بازی سونی رو قبلا داده بودم و دوستان لطف کردن و خیلی از این نرم افزار ها گذاشتن من حدودا همشو دانلود کردم و بالا خره یکیش داره کار می کنه که اسمشو نمی دونم psxfin هست یا psx که وژن 1.8 هست این نرم افزار خیلی خوبه ولی یک اشکال داره که خیلی قفل می کنه می خواستم خواهش کنم ببینم کسی ورژن بالا تره این نرم افزار رو نداره؟؟؟؟؟؟
اگه هست تورو خدا کمک کنید از بس قفل می کنه دهنم سرویس شده
درضمن سرچ هم نمی تونم بکنم چون اسم نرم افزار فقط 3 حرفه و تو سرچ قرار نمی گیره
با تشکر فراوان

راستی این قفل کردن بازی ها ممکنه از فایل bios باشه چون بعضی از بازی ها اصلا قفل نمی کنه من اصلا نمی دونم فایل bios چیه و مال چیه فقط وقتی داشتم تو سایتها دنبال راه چاره ای واسه خودم می گشتم خیلی به این مو ضوع بر خوردم که همه هم می گفتند آپلود کردن فایلbios غیر قانونی ........ واسه چی ..... تو رو خدا اگه مشکل از فایل bios هست یک bios خوب واسم آپلود کنید من بازی مزرعه رو خیلی دوست دارم و تنها بازیی که همش قفل می کنه همینه اغصابم ریخته به هم یکی به دادم برسه

Jalal
16-08-2007, 09:24
قوانين پست كردن در انجمن درخواست نرم افزاري

لطفا قبل از پست كردن مطالبتون حتما اين نكات رو در نظر بگيريد.

1- تيتري گويا براي تاپيك خود انتخاب كنيد.

عنوان تاپیک ویرایش شد

javad_raouf_danger
16-08-2007, 11:34
عنوان تاپیک ویرایش شد
دمت گرم ولی توروخدا اگه می تونی کمکم کن

M E H D I
16-08-2007, 11:43
اينجا هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پست شماره 10 نسخه 1.11 نرم افزار هست. آخرين نسخه نرم افزار هم 1.12 هست اما من تست نكردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توي تاپيك بايوس هم به اندازه كافي هست.

javad_raouf_danger
16-08-2007, 12:18
ببخشید سما نمی دونید چرا بازی هام قفل می کنه آیا از بیوس است اگه اینجوریه اگه میشه یک بیوس برام آپ کنید ممنون می شم

M E H D I
17-08-2007, 13:57
ببخشید سما نمی دونید چرا بازی هام قفل می کنه آیا از بیوس است اگه اینجوریه اگه میشه یک بیوس برام آپ کنید ممنون می شم

شرمنده كه دير شد!

مشخصات سيستمتون رو بگين. فكر نمي كنم از بايوس باشه چون pSX تا اونجايي كه يادمه فقط با SCPH1001 كار ميكنه. اگه مشكل دارين با ePSXe اجرا كنين بازي رو. اون برنامه قويتر هست.

javad_raouf_danger
19-08-2007, 01:00
سلام ممنون از اینکه با من هم دردی می کنید

مشخصات سيستمتون رو بگين
cpu:3200
ram:1GB
vga:گرافیکم 256 هست ولی از اونایی که تا 512 هم جواب می ده

اگه مشكل دارين با ePSXe اجرا كنين بازي رو. اون برنامه قويتر هست
می شه لینک دانلود این برنامه رو بدین ممنون می شم در ضمن اگه این برنامه فوت و فنی داره هم بگید بازم ممنون می شم

javad_raouf_danger
23-08-2007, 19:04
آقا مهدی پس چی شد بابا تو رو خدا کمک کن دیگه