PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه رئال مادريد: Real Madrid C.F. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

Bla3ter
16-12-2008, 21:05
دل بوسکه: رائول شانس بازگشت به تيم ملي را دارد

سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا اعلام کرد،"رائول" بهترين گلزن تاريخ اسپانيا، هنوز شانس حضور در تيم ملي را دارد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري رويترز از مادريد، اين مهاجم 31 ساله رئال مادريد که 44 گل در 102 مسابقه ملي خود براي اسپانيا زده است در اواخر سال 2006 توسط سرمربي قبلي تيم ملي اين کشور يعني "لوييس آراگونز" از ترکيب بازيکنان کنار گذاشته شد و نتوانست در جريان قهرماني اسپانيا در مسابقات يورو 2008 شرکت کند.

بر همين اساس "وينسنته دل بوسکه" گفت: نمي خواهم مانعي براي بازگشت رائول ايجاد کنم و بگويم که به تيم ملي بر نخواهد گشت. او به بازي براي رئال مادريد ادامه مي دهد و ما هم شانس دعوت از او را بررسي خواهيم کرد. رائول با به ثمر رساندن شش گل در 15 مسابقه فصل جاري لاليگا و سه مسابقه جام قهرمانان باشگاه هاي اروپا، عملکرد درخشاني از خود براي رئال به نمايش گذاشته است و مجموع گل هاي خود را به عدد 64 رسانده است. او براي حضور در خط حمله تيم ملي اسپانيا بايد با بازيکنان نسبتا جواني از جمله "فرناندو تورس" و "ديويد ويا" رقابت کند. اين در حاليست که دل بوسکه نيز اخيرا "فرناندو ليورنته" مهاجم اتلتيک بيلبائو را براي اولين بار به تيم ملي اين کشور دعوت کرده است.
-------------------------

به نظر من رائول دیگه باید تیم ملی رو بیخیال بشه...
یعنی با وجود زوج تورس و ویا کی حاضر میشه که به رائول پا به سن گذاشته بازی بده؟!مگه اینکه بخوان با 3 مهاجم بازی کنن!

چرا حرف یامفت می زنی ؟؟؟ :27::27::27:
لابد تو می خوای بری جای رائول بازی کنی ؟؟؟

charlize
16-12-2008, 21:06
پروفوسور عزیز ! من 1 ساعته دارم سعی می کنم این رو بخونم یعنی چی اخه ؟؟
ببخشید دکتر جان!
اشتباه از نویسنده بوده!
به فکر ایراده بهتری باش مرد!(یا شایدم زن!!)
جو تاپیک رو بهم نزن لطفا!!!

Bla3ter
16-12-2008, 21:06
"بنيتس" گزينه جانشين ما نبود/ کالدرون: راموس تا پايان فصل در رئال است

رئيس باشگاه رئال مادريد بر حفظ سرمربي جديد اين تيم تا پايان فصل تاکيد کرد.

"رامون کالدرون" در گفت و گو با راديو bbc گفت: « بايد ببينيم که عملکرد راموس تا پايان فصل چگونه خواهد بود. اگر شرايط به خوبي پيش برود، که با توجه به اينکه او مربي بسيار خوبي است اميدوارم همينگونه شود، آن وقت بايد ديد که در ماه مه يا ژوئن چه اتفاقي رخ خواهد داد.»

کالدرون ادامه داد: « ما بايد در مورد انتخاب سرمربي جديد خيلي زود تصميم مي گرفتيم. من با برند شوستر ملاقاتي داشتم، او بسيار نااميد بود و علاقه اي به حفظ سمت خود نداشت، در نتيجه با دو يا سه مربي ارتباط برقرار کرديم که راموس يکي از آنها بود. به همين دليل خيلي زود دراين باره تصميم گيري کرديم.»

در حالي که شايعه ها خبر از روي کار آمدن "رافائل بنيتس" سرمربي اسپانيايي ليورپول در رئال مادريد خبر مي دادند، کالدرون تاکيد کرد: «بنيتس مربي بسيار خوبي است و همانطوري که همه مي دانند او زماني در رئال مادريد فعاليت مي کرد. او به تيم جوانان رئال تمرين مي داد اما بنيتس اکنون سرمربي ليورپول است و شک ندارم که سال ها در اين سمت باقي خواهد ماند در نتيجه او گزينه جانشين ما نبود.»

رئيس باشگاه رئال مادريد در پايان خاطرنشان کرد: «راموس به همراه تاتنهام قهرمان جام اتحاديه شد و همراه سويا دو قهرماني پياپي در جام يوفا را تجربه کرد. شايد در انگليس مشکلات برقراري ارتباط و ساير مسائل او را تحت تاثير قرار دادند؛ اما ما اعتماد خاصي به او داريم.»
من هر چه قدر گشتم همچین خبری رو پیدا نکردم می شه منبعش رو بزاری ؟؟؟ از خودت در اووردی ؟

Bla3ter
16-12-2008, 21:07
ببخشید دکتر جان!
اشتباه از نویسنده بوده!
به فکر ایراده بهتری باش مرد!(یا شایدم زن!!)
جو تاپیک رو بهم نزن لطفا!!!
خواهش می کنم ! دفعه ی اخرت باشه ها !!
مگه تایپیک مال باباته ؟؟؟

charlize
16-12-2008, 21:08
چرا حرف یامفت می زنی ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
اه!بازم این دکترست!
ببین دکتر جون...تو چیکار به نظرات من داری؟!
خب تو هم نظرت رو بگو دیگه!(البته کسی توجه نمیکنه!)
چیکار داری من چی میگم؟!
در ضمن اگه نمیدونی بدون(!) که من اینجا گاگو هستم!
گاگو هم مهاجم نیست دکتر!!!

charlize
16-12-2008, 21:10
من هر چه قدر گشتم همچین خبری رو پیدا نکردم می شه منبعش رو بزاری ؟؟؟ از خودت در اووردی ؟
بازم دکتر!
من نمیدونم مریضی ما داریم که این هی میاد؟!
میشه بپرسم دکتر جون تو چه سایتهایی سرچ میکنی؟!
سایتهایی پزشکی ربطی به فوتبال ندارن دکتر!برا همین نمیتونی پیدا کنی!!!
دکترم دکترای قدیم!!!

Bla3ter
16-12-2008, 21:11
اه!بازم این دکترست!
ببین دکتر جون...تو چیکار به نظرات من داری؟!
خب تو هم نظرت رو بگو دیگه!(البته کسی توجه نمیکنه!)
چیکار داری من چی میگم؟!
در ضمن اگه نمیدونی بدون(!) که من اینجا گاگو هستم!
گاگو هم مهاجم نیست دکتر!!!
احتمالا شما همونپروفوسور گاگول معروف نیستید ؟؟ :دي
ما هم منتقدیم وظیفمون اینه که نظرات شما رو دیس کنیم ! :دي

charlize
16-12-2008, 21:12
تاپیک ماله طرفدارا رئاله دکتر!
تو هم که دکتری و چیزی از فوتبال سرت نمیشه!پس جات اینجا نیست!
شما ها چشم وحید(میکشمت وحید!هی بن میشه!!) رو دور دیدید و هی میخواید نظم تاپیک رو بهم بزنید؟!
من خودم تنهایی جلوت رو میگیرم!
چی میگه تو واسه خودت؟!

Bla3ter
16-12-2008, 21:13
بازم دکتر!
من نمیدونم مریضی ما داریم که این هی میاد؟!
میشه بپرسم دکتر جون تو چه سایتهایی سرچ میکنی؟!
سایتهایی پزشکی ربطی به فوتبال ندارن دکتر!برا همین نمیتونی پیدا کنی!!!
دکترم دکترای قدیم!!!
می گم شما پروفوسوراتو از کجا گرفتی ؟ تمام دام داری ها رو گشتم ولی اسم شما نبود !! :دي
من توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید سرچ کردم !

Bla3ter
16-12-2008, 21:13
تاپیک ماله طرفدارا رئاله دکتر!
تو هم که دکتری و چیزی از فوتبال سرت نمیشه!پس جات اینجا نیست!
شما ها چشم وحید(میکشمت وحید!هی بن میشه!!) رو دور دیدید و هی میخواید نظم تاپیک رو بهم بزنید؟!
من خودم تنهایی جلوت رو میگیرم!
چی میگه تو واسه خودت؟!
مگه وحید کی هست حالا ؟؟؟

charlize
16-12-2008, 21:14
نگاه کن تو رو خدا!بعد میاد از من ایراد میگیره!!!
تا دیروز دکتر بود، حالا شد منتقد!!!
تو به وظایف پزشکیت پایبند باش، نقد و اینا پیشکش!!!

charlize
16-12-2008, 21:16
می گم شما پروفوسوراتو از کجا گرفتی ؟ تمام دام داری ها رو گشتم ولی اسم شما نبود !! :دي
-----------------
من توی سایت --- سرچ کردم !

دکتر جون...
دامداریها رو باید برا پیدا کردن اسم خودت بگردی!!!
عجب دکتر گیجی به پست ما خورده هااااا!: دی
------------
خب همون دیگه!دکتری و از این کارا میکنی دیگه!
من موندم چی سرچ کردی تو؟!

Bla3ter
16-12-2008, 21:17
نگاه کن تو رو خدا!بعد میاد از من ایراد میگیره!!!
تا دیروز دکتر بود، حالا شد منتقد!!!
تو به وظایف پزشکیت پایبند باش، نقد و اینا پیشکش!!!
چی می گی !!
من که اشتباه نوشتم فقط واسه تو بود تو که اخبار می زاری ذهن یه 100 هزار نفر رو منحرف کردی !

charlize
16-12-2008, 21:17
مگه وحید کی هست حالا ؟؟؟
وحید یه چیزی بود که لنگه نداشت!!!!!!!!: دی : دی: دی : دی : دی : دی

Bla3ter
16-12-2008, 21:19
دکتر جون...
دامداریها رو باید برا پیدا کردن اسم خودت بگردی!!!
عجب دکتر گیجی به پست ما خورده هااااا!: دی
------------
خب همون دیگه!دکتری و از این کارا میکنی دیگه!
من موندم چی سرچ کردی تو؟!
ببخشید 4بز رو من سرچ می کردم شما از 4 تا بز گزشتین ! 10 تا بز هم کمه واسه شما الان زدم 100 بز شما رو اوورد !:دي

charlize
16-12-2008, 21:21
چی می گی !!
من که اشتباه نوشتم فقط واسه تو بود تو که اخبار می زاری ذهن یه 100 هزار نفر رو منحرف کردی !
جون من جمله بندی رو ببین!
آخه دکتر جون!
من موندم که کی بهت مدرک داده؟!
آخه کل این سایت 100 هزار تا عضو بسختی داره!(حالا اون 200 هزارتای دیگه رو بیخیال شید!) بعد تو میای و میگی ذهن 100 هزار نفر رو؟!مگه رفتم وسط استادیوم آزادی و این خبر رو گذاشتم؟!
تازه هر کی مشکوکه میتونه بره سرچ کنه دکتر!
البته در جایی که باید سرچ کنه!نه در سایتهای پزشکی!!!

charlize
16-12-2008, 21:22
ببخشید 4بز رو من سرچ می کردم شما از 4 تا بز گزشتین ! 10 تا بز هم کمه واسه شما الان زدم 100 بز شما رو اوورد !:دي
عجب دکتریه این!
دکتر جون...باید اسم خودت رو اونجا سرچ کنی!

در ضمن میگم این وحید با یه اکانت دیگه بیاد بخورتتااااااا!: دی

shympw
16-12-2008, 22:42
بچه ها اینطوری نمیشه.
بیاین یه قراری با هم بزاریم :
هر کی از طرفدارای تیمهای دیگه اومد اینجا و خواست اذیت کنه اصلا انگار نه انگار که پست داده. اصلا جواب ندین.
اگر کسی بی احترامی کرد باز هم جواب ندین.

Bla3ter
16-12-2008, 22:44
هر کی از طرفدارای تیمهای دیگه اومد اینجا و خواست اذیت کنه اصلا انگار نه انگار که پست داده. اصلا جواب ندین.
اقا رو !! :دي

shympw
16-12-2008, 22:57
احمد واسه اون لیست که نوشتی بیشتر از 150 میلیون یورو پول لازمه ! :دی
میگم بریم به باشگاه کمک کنیم !
آخ اگه بنزما بیاد چی میشه !

ahmad08
16-12-2008, 23:05
سلام بچها سلام:
اول که باید خدمت وسلی عزیز خودم عرض کنم عزیز تنها پول کافی برای رونالدو و بنزما رو هم میشه 150 کجای کاری عمو جان.
و اینکه این دکتر دکتر که داره میاد بهش بگین که اگه یه بار دیگه بیاد اینچا و بخواد که پرروی کنه به فکر گزارش نمیشم و هر جور شده میبرمش پیش وحید دی:
خوب میگم رفقا خدایشش رئال اگه بخواد میتونه این بازیکنها رو در اختیار بگیره و شرط میبندم اینا بیاد ده برابر از کنارشون در میاره.
و اینکه عزیزان دل من عزیزان دل.....من باید به این حرف وسلی عزیز صحه بزارم (و این را هم بگویم که نمیدونم امروز این وسلی کلش به کجا خورده داره حرفای جالبی میزنه)که اگر دوستی آمد و خواست اظهار نظر کنه و اگر که احتمالا اظهار نظرش کمی شدید بود انگار نه انگار ایشان نظر داده به روی خود نیاورید که از قدیم گفته اند جواب کسانی که اظهار نظر شدید میکنند خاموشی است.
زنده و پایدار چون رئال پر افتخار خدا نگهدار

charlize
16-12-2008, 23:53
اقا رو !! :دي
ببین چه توانایی هایی داری دکتر!
همه رو ریختی بهم و فیلم کردی!
بعد میگی نمیشه و از اینجور چیزا!: دی
--------------------

اگر کسی بی احترامی کرد باز هم جواب ندین.
میبینی دکتر؟!
‍برا اولین بار و بخاطر تو، امین به طرفداری از من بلند شد!!: دی
-------------------

که اگر دوستی آمد و خواست اظهار نظر کنه و اگر که احتمالا اظهار نظرش کمی شدید بود انگار نه انگار ایشان نظر داده به روی خود نیاورید که از قدیم گفته اند جواب کسانی که اظهار نظر شدید میکنند خاموشی است
آره دیگه...بخصوص اگه طرف دکتر بود!!!
-------------------

و اینکه این دکتر دکتر که داره میاد بهش بگین که اگه یه بار دیگه بیاد اینچا و بخواد که پرروی کنه به فکر گزارش نمیشم و هر جور شده میبرمش پیش وحید دی:

آره...منم بهش گفتم اما دکتر، وحید رو نمیشناسه!نمیدونه وحید جان(کاملا نظر داشتم!!!: دی) کیه؟!
حتما باید باهاش روبه روش کنیم!: دی
----------------------------------------------------
در کل این بدترین دکتریه که به عمرم دیدم!!!!: دی

Diego
17-12-2008, 00:17
بچه ها تاپیک داره منحرف میشه.اگه کل بندازین تاپیکو میبندن.

shympw
17-12-2008, 00:23
ببین چه توانایی هایی داری دکتر!
همه رو ریختی بهم و فیلم کردی!
بعد میگی نمیشه و از اینجور چیزا!: دی
--------------------

میبینی دکتر؟!
‍برا اولین بار و بخاطر تو، امین به طرفداری از من بلند شد!!: دی
-------------------

آره دیگه...بخصوص اگه طرف دکتر بود!!!
-------------------

آره...منم بهش گفتم اما دکتر، وحید رو نمیشناسه!نمیدونه وحید جان(کاملا نظر داشتم!!!: دی) کیه؟!
حتما باید باهاش روبه روش کنیم!: دی
----------------------------------------------------
در کل این بدترین دکتریه که به عمرم دیدم!!!!: دی

عمرا من از تو طرفداری بکنم ! بخاطر دکتر گفتم که بن نشه ! :دی

Rock Magic
17-12-2008, 00:38
هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااای!!
نبینم کسی بیاد اینجا تو تاپیک من بر ضد رئال حرف بزنه و بخواد رئالیا رو برنجونه! اینجا تاپیکه رئاله فقط رئال و اخبار و حاشیه ها ... بحثه دیگه تاپیکه دیگه!

keep Supporting Real

charlize
17-12-2008, 01:22
بچه ها تاپیک داره منحرف میشه.اگه کل بندازین تاپیکو میبندن.
بجای دکتر!:
آقا رو!: دی
---------------

عمرا من از تو طرفداری بکنم ! بخاطر دکتر گفتم که بن نشه ! :دی
اگه گذاشتی من یه دو روز با این خیال خام خوشحال باشم!!!!: دی
---------------------------

هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااای!!
نبینم کسی بیاد اینجا تو تاپیک من بر ضد رئال حرف بزنه و بخواد رئالیا رو برنجونه! اینجا تاپیکه رئاله فقط رئال و اخبار و حاشیه ها ... بحثه دیگه تاپیکه دیگه!

این "تاپیک من" جالب نبودااااا!
ولی در کل مشکلی نیست و جناب دکتر هم طرفدار رئال هستن اما خب نمیدونن چیکار کنن و چطوری طرفداریشون رو نشون بدن...ایشون رو همه میشناسن!اما یه مشکلی براشون پیش اومده که دیگه معروف نیستن!: دی

h_starboy
17-12-2008, 11:59
سلام به برو بچ رئالی. اینقدر وارد حاشیه نشین به جاش بیاین در مورد تیم و بازیهای بعدی صحبت کنیم.
یه کم از اخبار تیم هم بزارین ببینیم چه خبر.

Retired User
17-12-2008, 12:02
تاپيك چرا اينجوري شده؟
خبرا رو بذاريد

Bla3ter
17-12-2008, 12:26
بیاید اینو بخونید ببینید آرشاووین چی گفته !
"Barcelona are my favorite team and in England there is Manchester United and Chelsea."

Bla3ter
17-12-2008, 12:30
احتمالاً " رافائل ون درفارت " هافبک هلندی رئال مادرید تابستان آینده در لیست فروش این تیم قرار خواهد گرفت.

" رافائل ون درفارت " تابستان گذشته با مبلغ 13 میلیون یورو از هامبورگ به رئال مادرید پیوست.
بعد از شروع خوب با پیراهن سفید مادرید و و بثمر رساندن 4 گل در سه بازی لالیگا، این هافبک 24 ساله از فرم ایده آل خود فاصله گرفت و با وجود مصدومان زیاد رئال مادرید در ترکیب اصلی این تیم قرار نمی گرفت.
بنابر گزارش " AS "، " پدراگ میاتوویچ " تمام اعتماد خودش را نسبت به این بازیکن از دست داده و معتقد است بازی تاثیرگذاری به نمایش نمی گذارد. مدیر ورزشی رئال در نظر دارد برای فصل آینده این بازیکن هلندی در لیست فروش قرار دهد.
سرمربی جدید رئال مادرید هم اعتقاد زیادی به " ون درفارت " ندارد. " خوانده راموس " این بازیکن هلندی را در برتری 3-0 رئال مقابل زنیت در جام قهرمانان اروپا در بین دو نیمه تعویض کرد و در یک اقدام تعجب برانگیز در ال کلاسیکو در حالی که " وزلی اشنایدر " در دقیقه 30 مصدوم شد، باز هم " ون درفارت " به میدان نیامد و " میگوئل پالانکا " هافبک 20 ساله رئال که برای نخستین در لالیگا به میدان می رفت، جای " اشنایدر " مصدوم را گرفت.
خبر خوب برای " ون درفارت " این است که، طبق این گزارش، او در تابستان آینده در لیست فروش رئال مادرید قرار خواهد گرفت و " میاتوویچ " به این بازیکن تا پایان فرصت خواهد داد تا خودش را به کادر فنی رئال مادرید نشان دهد.

Bla3ter
17-12-2008, 12:32
: باشگاه رئال مادريد به دنبال خريد "لاس سانا دياررا" است

مادريد - باشگاه رئال مادريد اسپانيا قصد بکارگيري "لاس سانا دياررا" بازيکن خط مياني تيم

انگليسي "پورتسموت" در 48 ساعت آينده را دارد.

از مادريد به نقل منابع خبري، مقامات باشگاه رئال مادريد اعلام کرده اند که دياررا جانشين "مامادو دياررا" بازيکن خط مياني تيم رئال مادريد که آسيب ديده است، خواهد شد.
"خوآنده راموس" سرمربي تيم رئال مادريد که پيش از اين سرمربيگري تيم تاتنهام انگليس را برعهده داشت، شناخت کاملي از "لاس سانا دياررا" بازيکن 23 ساله فرانسوي دارد که در پست هافبک دفاعي بازي مي کند.
دياررا که تاکنون در تيمهاي چلسي، آرسنال و پورتسموت بازي کرده، اکنون بر اين عقيده است که حضورش در تيم رئال مادريد، موقعيتش در تيم ملي فوتبال فرانسه را تقويت کرده و به آن استحکام خواهد بخشيد.
علاوه بر رئال مادريد، باشگاههاي منچسترسيتي و تاتنهام نيز خواستار به خدمت گرفتن اين بازيکن هستند اما مقامات پورتسموت ترجيح مي دهند که وي را به رئال انتقال دهند تا به اين صورت در تيم رقباي خود فعاليت نداشته باشد.
تيم انگليسي پيش از اين، تصميم به فروش دياررا به مبلغ 20 ميليون يورو را داشت اما به نظر مي رسد اکنون اين مبلغ را به صورت قابل توجهي کاهش داده است.
گفته مي شود که مقامات باشگاه رئال مادريد قصد دارند با پرداخت 10 ميليون يورو، وي را جذب کنند.

unartig
17-12-2008, 12:35
این آرشاوین توگفتن فعلهای are و is باید یک کم دقت کنه

Bla3ter
17-12-2008, 12:54
چرا پستای من تایید نمی شن ؟؟؟

خدا کنه دور بعد به تیم پاناتینایکوس بخوریم ! ( نمی دونم درست نوشتم یانه ! :دي)

این آرشاوین توگفتن فعلهای are و is باید یک کم دقت کنه

:دي منم دیدم ولی گفتم لابد توی روسی اینجاری می گن ! :دي

Bla3ter
17-12-2008, 13:07

charlize
17-12-2008, 14:04
چرا پستای من تایید نمی شن ؟؟؟

به وحید گفتیم پستای تو رو تایید نکنه دکتر!: دی

ahmad08
17-12-2008, 14:06
سلام خدمت تمامی دوستان دیدم جو تاپیک یه کمی خاکستری شده خواستم رنگی بشه .
لطفا از حاشیه ها کمی دوری کنید تا اتفاقات ناگواری برامون نیفته
با تشکر

به گزارشRmadridFC: مهمترین اتفاقات امروز بازگشت گوتی به جمع بازیکنان و تمرین کردن اشنایدر و کاناوارو به تنهایی بود .

در تمرینات امروز 14 بازیکن تیم اصلی که در کنار انها پالانکا نیز حضور داشت حضور داشتند , امروز گوتی توانست به تمرینات گروهی بپیوندد ولی سرجیو راموس در سالن بدنسازی ماند و اشنایدر و کاناوارو نیز به تنهایی ارام دویدند .

اشنایدر و کاناوارو در حال ریکاوری از مصدومیتهای خود هستند , کاپیتان تیم ملی ایتالیا در زانوی راست خود دچار ضرب دیدگی شده است و مرد هلندی نیز دچار کشیدگی زرد پی پای راستش شده است .

یوردی گارسیا مربی بدنسازی تیم , بازیکنان را در ابتدا گرم کرد و سپس برای قوی تر کردن بدنها , بازیکنان وزنه زدند و قبل از شروع تمرینات تاکتیکی خوانده راموس با بازیکنان به خصوص فان در فارت و متذلدر صحبت کرد .

ahmad08
17-12-2008, 14:07
به گزارشRmadridFC: کاپیتان رئال مادرید , رائول گونزالز امروز میهمان رادیو اندا مادرید بود . او در این برنامه عنوان کرد که به تیم فعلی امید زیادی دارد و عنوان کرد که دوست دارد تا در لیگ قهرمانان با یک تیم بزرگ رو به رو شوند تا رئال مادرید ارزشهای خود را نشان دهد .

اهداف اتی

هنوز تسلیم نشده ایم چون زمان زیادی از لیگ باقی مانده است و می خواهیم که بار دیگر وارد کورس قهرمانی شویم . ما می توانیم در ژانویه خود را برای رقابتهای مهمی که داریم اماده کنیم و در حال حاضر مهمترین موضوع برای ما کسب هر 3 امتیاز در تمام بازیهاست .

این ترکیب برای کمک کردن به هر مربی همیشه اماده است , فکر می کنم که در برابر سویا نشان دادیم قدرت زیادی در بازگشت به بازی داریم و الان تیم ما در دو بعد روحی و فیزیکی بسیار کار می کند .

یکی از فاکتورهای مهم برای رسیدن به قهرمانی اینست که در 5 بازی اخر نیم فصل برنده شوید و با توجه به عملکرد تیم امید زیادی به ان دارم .

در رئال مادرید همه چیز امکان پذیر است , ما به فرصتهای خود باور داریم ولی با این وجود باید سخت کار کنیم و در هر زمان فقط روی یک بازی تمرکز کنیم و مطمئنم که با تفکرات راموس می توانیم دوباره اوج بگیریم .

ال کلاسیکو

مردم همیشه قبل و بعد از ال کلاسیکو در مورد ان حرف می زنند ولی واقعیت ان چیزی است که در زمین اتفاق می افتد . فکر می کنم که ما در بازی سختی که داشتیم مطابق هدفمان جلو رفتیم و با اینکه می دانیم می توانستیم بهتر کار کنیم ولی در کل تصویر خوبی از این بازی به جا ماند .

سعی کردم تا انجا که می توانم بهترین بازی ام را ارائه دهم . عقیده من این بود که می توانستیم برنده شویم ولی متاسفانه این طور نشد و به نظر من صحنه ها و دقایقی بودند که نشان می دادند ما می توانیم بارسلونا را شکست دهیم .

مصدومیت بازیکنان

رئال مادرید باشگاهی است که توقعات زیادی از ان می رود و با اینکه تعداد مصدومان ما زیاد است ولی هنوز هواداران انتظار قهرمانی از ما دارند و ما هم دوست داریم تا از این وضعیت خلاص شده و هواداران را شاد کنیم .

در حال کمک کردن به دلارد هستیم , او بسیار ارام است و حمایت ما را نیز در کنار خود می بیند چون می دانیم که روبن می تواند سریع به جمع ما اضافه شود و امیدوارم که هر چه زودتر او را در زمین ببینم .

حریف بعدی در لیگ قهرمانان

قاعدتا بعضی از تیمها قویتر از دیگران هستند ولی من فقط دوست دارم که به مرحله بعدی صعود کنیم و ترجیح می دهم که با یک تیم قدرتمند بازی کنیم تا ارزشهای خود را نشان دهیم چون مطمئنا در دو ماه اینده تیم ما اماده خواهد بود .

بهترین گلزن تاریخ رئال مادرید

یکی از اهداف مهم من در این فصل بوده است , بسیار زیباست وقتی که حمایت و کمک های هواداران و هم تیمی هایم را برای رسیدن به این هدف در طی این همه سال به یاد می اوریم واقعا لذت می برم .

ممکن است زدن 4 گل دیگر خیلی مشکل به نظر نرسد ولی شما برای رسیدن به ان باید تلاش زیادی کنید و با این وجود باز هم معتقدم که پیروزی تیم در اولین اولویت قرار دارد .

تیم ملی

من همیشه اسپانیا را حمایت کرده ام و سرمربی فعلی تیم ملی باید از حمایت همه افراد بهره مند شود چون تیم در حال حاضر بسیار خوب کار می کند .

ahmad08
17-12-2008, 14:09
به گزارشRmadridFC: خوانده راموس اذعان کرد که در اینده نیز در صورت لزوم از تاکتیک هایی که در ال کلاسیکو به نمایش گذاشتند استفاده خواهد کرد و ادامه داد که هنوز از قهرمانی در اسپانیا ناامید نشده اند .

اگر چه رئال مادرید در ال کلاسیکو شکست خورد ولی سنگینی ان در حدی نبود که قبل از بازی در بین رسانه ها و اهالی فوتبال پیش بینی می شد .

شکست 2 - 0 برای تیمی که کوهی از مصدوم و محروم داشت و در اکثر نقاط زمین از بازیکنان ذخیره خود استفاده کرده بود شاید زیاد سنگین نباشد و این نشان از برتری ایده های رئال مادرید در برابر تیم اماده میزبان یعنی بارسلونا می دهد که تا اخرین لحظات بازی نتیجه مساوی روی اسکوربورد حک شده بود .

خوانده راموس طی مصاحبه ای عنوان کرد که در اینده نیز از تاکتیک های بازی ال کلاسیکو استفاده خواهد کرد :

در ال کلاسیکو تیم ما امار نسبتا خوبی را از خود به جای گذاشت و بازیکنان هر انچه را که ازشان خواسته بودم انجام دادند و اگر دوباره با همین بازیکنان بازی کنیم احتمال دارد که تاکتیک هایم را عوض نکنم .

در این بازی ما 3 موقعیت صد در صد گلزنی داشتیم که اگر تبدیل به گل می شدند می توانستیم بازی را ببریم , این موقعیت ها را به سختی بدست اوردیم .

درنت در ان صحنه ای که با دیکتور والدز تک به تک شده بود می توانست با گلزنی خود باعث پیروزی تیمش در این بازی شود ولی به هر حال این گونه نشد . راموس در ادامه سبک بازی بارسلونا را ستود :

تا این بخش از فصل که هستیم بارسلونا خیلی خوب بازی کرده است ولی در ادامه که پیش برویم و در یک سوم نهایی فصل بازیها سختتر شده و لیگ قهرمانان نیز اوضاع را مشکل تر می کند .

سرمربی رئالی ها در مورد خریدهای باشگاه و همین طور استفاده از بازیکنان جوان گفت :

اگر خریدی که ما انجام داده ایم نتواند کیفیت لازم را از خود نشان دهد و در تیم جوانان بازیکنی را پیدا کردیم که می تواند در ان پست خواسته های ما را براورده کند مطمئنا از او سود خواهیم برد .

امیدوارم که بتوانیم بازیکنان مورد نظر خود را پیدا کنیم ولی همه باید بدانند وقتی که در رئال مادرید بازی می کنند باید بهترین باشند .

در پایان راموس اظهار کرد که با خریدهای جدید با بدون انها , باز هم رئال مادرید دست از لالیگا نخواهد کشید و بار دیگر بزرگی خود را نشان می دهد و ثابت می کند که چرا رئال مادرید بزرگترین باشگاه دنیاست .

ali...
17-12-2008, 14:11
رافائل ون درفارت در لیست فروش رئال مادرید

احتمالاً " رافائل ون درفارت " هافبک هلندی رئال مادرید تابستان آینده در لیست فروش این تیم قرار خواهد گرفت.

" رافائل ون درفارت " تابستان گذشته با مبلغ 13 میلیون یورو از هامبورگ به رئال مادرید پیوست.
بعد از شروع خوب با پیراهن سفید مادرید و و بثمر رساندن 4 گل در سه بازی لالیگا، این هافبک 24 ساله از فرم ایده آل خود فاصله گرفت و با وجود مصدومان زیاد رئال مادرید در ترکیب اصلی این تیم قرار نمی گرفت.
بنابر گزارش " as "، " پدراگ میاتوویچ " تمام اعتماد خودش را نسبت به این بازیکن از دست داده و معتقد است بازی تاثیرگذاری به نمایش نمی گذارد. مدیر ورزشی رئال در نظر دارد برای فصل آینده این بازیکن هلندی در لیست فروش قرار دهد.
سرمربی جدید رئال مادرید هم اعتقاد زیادی به " ون درفارت " ندارد. " خوانده راموس " این بازیکن هلندی را در برتری 3-0 رئال مقابل زنیت در جام قهرمانان اروپا در بین دو نیمه تعویض کرد و در یک اقدام تعجب برانگیز در ال کلاسیکو در حالی که " وزلی اشنایدر " در دقیقه 30 مصدوم شد، باز هم " ون درفارت " به میدان نیامد و " میگوئل پالانکا " هافبک 20 ساله رئال که برای نخستین در لالیگا به میدان می رفت، جای " اشنایدر " مصدوم را گرفت.
خبر خوب برای " ون درفارت " این است که، طبق این گزارش، او در تابستان آینده در لیست فروش رئال مادرید قرار خواهد گرفت و " میاتوویچ " به این بازیکن تا پایان فرصت خواهد داد تا خودش را به کادر فنی رئال مادرید نشان دهد.

ahmad08
17-12-2008, 14:12
این هم خبرهای امروز :
امیدوارم که خوشتون اومده باشه باز بگید تاپیک بار فنیش پایین هستش.
اما یه مسئله که دوست دارم دوستان هم درش شرکت کنند و نظرشون رو کارشناسانه بدن.
فرق سیستم بازی راموس با شوستر در چیه؟
و اینکه در نیم فصل چه بازیکنهای بگیریم و چرا با چه خصوصیاتی؟
و اینکه در مقابل والنسیا در سانتیاگو از چه بازیکنهای فیض ببریم؟
منتظر جوابهای شما هستم
خواهشن پاسخ دهید همه.

Rock Magic
17-12-2008, 14:30
لطفا همگی به اسم تاپیک دقت کنن!!!!
با تشکر از دوستان بابت اطلاع رسانی به موقع و دقیق

ahmad08
17-12-2008, 14:41
سلام
عکسهای براتون میذارم از سری مسابقات:
iker vs rafa
خیلی قشنگن اول مال سال قبل رو براتون میذارم:

این از عکسهای از بازی امسال این دو قهرمان:

از رقابت امسالشون چندان عکس پیدا نکردم کسی پیدا کرده یا داره بذاره.

charlize
17-12-2008, 18:46
انگیزه نمیزارن واسه آدم تا فعالیت کنه اما چیکار میشه کرد...
ما بخاطر رئال فعالیت میکنیم و کاری به کسی نداریم...
تاپیک هم برا رئالیهاست نه کسه خاصی!
--------------------------------------------------------------------------------------------
باشگاه رئال مادريد به دنبال خريد "لاس سانا دياررا" است

مادريد - باشگاه رئال مادريد اسپانيا قصد بکارگيري "لاس سانا دياررا" بازيکن خط مياني تيم انگليسي "پورتسموت" در 48 ساعت آينده را دارد.

از مادريد به نقل منابع خبري، مقامات باشگاه رئال مادريد اعلام کرده اند که دياررا جانشين "مامادو دياررا" بازيکن خط مياني تيم رئال مادريد که آسيب ديده است، خواهد شد.
"خوآنده راموس" سرمربي تيم رئال مادريد که پيش از اين سرمربيگري تيم تاتنهام انگليس را برعهده داشت، شناخت کاملي از "لاس سانا دياررا" بازيکن 23 ساله فرانسوي دارد که در پست هافبک دفاعي بازي مي کند.
دياررا که تاکنون در تيمهاي چلسي، آرسنال و پورتسموت بازي کرده، اکنون بر اين عقيده است که حضورش در تيم رئال مادريد، موقعيتش در تيم ملي فوتبال فرانسه را تقويت کرده و به آن استحکام خواهد بخشيد.
علاوه بر رئال مادريد، باشگاههاي منچسترسيتي و تاتنهام نيز خواستار به خدمت گرفتن اين بازيکن هستند اما مقامات پورتسموت ترجيح مي دهند که وي را به رئال انتقال دهند تا به اين صورت در تيم رقباي خود فعاليت نداشته باشد.
تيم انگليسي پيش از اين، تصميم به فروش دياررا به مبلغ 20 ميليون يورو را داشت اما به نظر مي رسد اکنون اين مبلغ را به صورت قابل توجهي کاهش داده است.
گفته مي شود که مقامات باشگاه رئال مادريد قصد دارند با پرداخت 10 ميليون يورو، وي را جذب کنند.

خبر تکمیلی:به نظر ميرسد باشگاه پورتس موث با پيشنهاد خريد لاسانا دياررا به مبلغ 20 ميليون پوند موافقت كرده است و اين بازيكن فرانسوي تا 48 ساعت اينده رسما به رئال مادريد خواهد پيوست

charlize
17-12-2008, 18:49
عكسهايي زيبا از اولين جلسه تمرين هانتلار با رئال مادريد

Rock Magic
17-12-2008, 19:43
تاپیک هم برا رئالیهاست نه کسه خاصی!ای ووی
دوست جان منم این تاپیک و واسه رئالیا زدم نه واسه مامان بزرگم:27:
خیلی خوشحال شدم که بالاخره یه پست در مورده رئال دادید:27::21:

Bla3ter
17-12-2008, 20:03
ای ووی
دوست جان منم این تاپیک و واسه رئالیا زدم نه واسه مامان بزرگم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی خوشحال شدم که بالاخره یه پست در مورده رئال دادید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فک می کنم ایشون اندازه ی تمام پستای شما توی این تایپیک خبر گزاشته باشن !

iammahdi
17-12-2008, 20:19

ایول چقدر سرشونه داره سنگین می زنه ...

بابا ول کنین این حرف هارو ...

راستش رو بگم من از شوستر فصل پیش خیلی خوشم می یومد تیم حمله ایی ...تماشاگر پسند و خوب اما این فصل بد شانسی
آورد و بیش از حد رئال مصدوم داد و وقتی اون مصاحبه رو کرد که در مقابل بارسلونا می بازیم حکمه اخراجش رو خودش نوشت ...
اما یکی از دلایله پیروزی تو مسابقات سرمربیه .... بازیکنم خیلی مهمه... نشون به این نشون که بهترین سرمربی ام بدن به یه تیمه دسته دومی که بازیکن نداره خودش دو روزه اول از اون تیم می یاد بیرون ...
رئال باید بازیکن بگیره ...

یکی از دلائله دیگه این وضعه رئال به خاطره اشتباهاتی بود که مسولین رئال تو گرفتن بازیکن و اون مسائل رونالدو و روبینهو کردن...
یه چیزی که من نگم هم خودتون می دونین اینه که اگه رئال جذبه بازیکن نکنه نمی تونه کاریی از پیش ببره حتی با بودن راموس ...
آرزوی موفقیت واسه این سرمربی می کنم ....
قربان شما ...

Retired User
17-12-2008, 20:30
احمد جون سلام اينم جوابات:
فرق سیستم بازی راموس با شوستر در چیه؟ با يك بازي كه مشخص نميشه
و اینکه در نیم فصل چه بازیکنهای بگیریم و چرا با چه خصوصیاتی؟ خب ما اول بايد بدونيم باشگاه چه قدر پول داره؟
و اینکه در مقابل والنسیا در سانتیاگو از چه بازیکنهای فیض ببریم؟ اين هم احتياج به ليست بازيكناي سالم داره
منتظر جوابهای شما هستم
منم منتظرم

charlize
17-12-2008, 20:44
خیلی خوشحال شدم که بالاخره یه پست در مورده رئال دادید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
من چیزی نمیگم!فقط همین حرف ---- ...
البته نزارید پای تعریف از خود...

--------------------------

میبینم که ییهو تاپیک 6 صفحه پرید جلو! مرسی احمد جان و مرسی چارلیز جان ( بابت اخبار ).

میگم این لاسانا دیارا خیلی بازیکن خوبیه اگه اون و گاگو با هم تو خط میانی بازی کنن قدرت خط میانی خیلی بیشتر میشه

نه دادا...ما تازه اولین پستمون رو درباره رئال زدیم!تازه اخبار بماند!!
من خودم یه تنه وسط رو دارم!سالاد مالاد هم نیازی نیست بخریم!: دی
-------------------------------
فرق سیستم بازی راموس با شوستر در چیه؟ از اون سوالا بودااا احمد!هنوز یه بازی تیم انجام داده و این بنده خدا هم یک هفته هم نیست که اومده!
و اینکه در نیم فصل چه بازیکنهای بگیریم و چرا با چه خصوصیاتی؟ بستگی به وضعیت مصدومین تیم داره...اما در کل در خط میانی و بخصوص هافبک تهاجمی بازیکنی مثه روبینهو میخوایم...
و اینکه در مقابل والنسیا در سانتیاگو از چه بازیکنهای فیض ببریم؟ منم میگم که باید دید چه بازیکنایی میتونن بازی کنن...
----------------------
و در آخر اینکه امیدوارم به این راحتی رافائل رو از دست ندن...بازیکن بدرد بخوریه...

ahmad08
18-12-2008, 00:12
سلام خدمت همه رئالیهای گل و عزیز :
ممنون بابت اینکه به سوالات من جواب دادین.
اما جوابهای خودم:
1:من هم موافقم اما با توجه به بازیهای که انجام داده با تاتنهام و سویا میشه نتیجه گیری کرد.
باید بگم که راموس اصولی تر و با برنامه تر بازی میکنه و بازیهاش بار فنی بالای داره ولی شوستر نه.
2:مورد دوم رو قبلا من گفتم که چه بازیکنهای رو بگیریم اما در مورد نیم فصل باید بگم که :
با توجه به خرید هانتلار با خرید یه مهاجم دیگه وضع خط حمله عالی میشه.
لاسانا دیارا که در راه رئال مادرید هستش بسیار خبر مسرت بخشیه اما اینجا یه نکته دیگه هستش بازیساز.رئال باید یه بازیساز هم در اختیار بگیره چون:
گوتی و وسلی زیاد مصدوم میشن
رافا اصلا در اون سطح مورد نظر بازی نمیکنه.
در کل به نظر من باید یه بازیساز مثل فابرگاس و یا دیگو رو بگیریم که اون طور که میگفتن بازیکن جوان تیم کادیز در راه رئاله شاید بتونه این مشکل رو حل کنه اما به دیگو بیشتر احتیاج داریم .
در خط دفاع صد در صد حد اقل یه بازیکن نیاز داریم .
3:در مقابل والنسیا.
البته من یه اشتباه کردم که باید مینوشتم در مقابل والنسیا شما انتظار چه سیستمی رو دارید و دوست دارید رئال چطوری باشه.
نظر من اینه که باید والنسیار و تحقیر کنیم تا جایی که ممکنه درسته تیم خوبیه اما در شرایط فعلی چیز محالی وجود نداره.
ما میتونیم همانطور که تونستیم.
به نظر من باید در این دیدار هم به پالانکا فرصت داده بشه و راموس هم برگرده سر جای اصلیش به جای سالگادو و متذلرد جای راموس رو بگیره.
و رائول و هیگواین مهاجمان باشن.
خط هافبک رو میتونن وسلی و گوتی رهبری کنن
با توجه به حرکات برق آسای روبن شاهد یه بازی خیلی قشنگ خواهیم بود ایشالا.
نظر شما چیست؟
اما
اما
از دوستان خواهش میکنم جو دوستانه تاپیک رو بهم نزنن همه رئالی هستیم و به این مسئله افتخار میکنیم.
مهم نیست کی چکار کرده اگه کسی تاپیک رو زده مهم نیست و همینطور اگه کسی به اندازه تمام پستهای من هم خبر گذاشته و فعالی بوده کار خوبی کرده اما باز مهم نیست .
مهم عشق و علاقه به رئال هست و ما همه اینکارهارو نکردیم مگر بخاطر عشق و علاقهمون به رئال عزیز.
پس از دو دستگی خواهش بپرهیزید که در شان هواداران رئال نیست.
با تشکر

Rock Magic
18-12-2008, 00:18

خیرش رو ببینه انشالله
دوستان همگی موفق باشید .
روح جنرال فرانکو رو آزرده نکنید ( یکی ما رو از منبر بیاره پایین)

ali...
18-12-2008, 00:55
ادعای عجیب یک روزنامه اسپانیایی در مورد رئال مادرید
هورا اسپرت, یک روزنامه اسپانیایی ادعا کرده است, مسوولان رئال مادرید امضای قرارداد با کریستیانو رونالدو در تابستان آینده را در دست انجام دارند.

روزنامه الموندو از جانب یکی از نزدیکان رامون کالدرون, رئیس رئال مادرید نوشته است, سفیدپوشان برنابئو قطعا در بازار نقل و انتقال تابستانی با ستاره پرتغالی یونایتد قرارداد امضا خواهند کرد, اما فعلا نمی توانند این خبر را رسما به سمع عموم برسانند.
پدرو تراپوته, یکی از دوستان صمیمی کالدرون به دنبال شکست سنگین رئال مادرید مقابل بارسلونا در مصاحبه با الموندو خبری را فاش کرده است که به شرح زیر است:
- تراپوته:"اگر سوال شما این است که با این شرایط بحرانی چه کاری می خواهیم, انجام دهیم, باید بگویم از همین حالا تدابیری اندیشیده ایم و برای تابستانمان با یکی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال قرارداد امضا کرده ایم."
-خبرنگاران الموندو:"آیا منظورتان کریستیانو است؟"
تراپوته:"بهترین بهترین ها. بله او کریستیانو است و کسی دیگری غیر از او نمی تواند باشد. اما فعلا نمی توانیم این خبر را فاش کنیم."
-خبرنگار الموندو:"چرا نمی توانید این خبر را فاش کنید. الان بهترین زمان برای این کار است, زیرا شرایط رئال روز به روز بدتر می شود و هواداران این تیم نیاز به شنیدن خبرهایی دارند که آنها خوشحال کند."
-تراپوته:"خیر, فعلا صلاح نیست این خبر را به مردم برسانیم, زیرا دلایلی وجود دارد که مانع ما برای انتشار این خبر می شود."
کالدرون همواره نشان داده است, نگران بدتر شدن رابطه اش با منچستریونایتد است, برهمین اساس به نظر می رسد یا او قصد دارد بار دیگر مسوولان این تیم را امتحان کند و در صورت مساعد بودن شرایط این بازیکن را به خدمت بگیرد و یا اینکه رابطه اش را با آنها تیره تر کند.

charlize
18-12-2008, 00:58
از دوستان خواهش میکنم جو دوستانه تاپیک رو بهم نزنن همه رئالی هستیم و به این مسئله افتخار میکنیم.
مهم نیست کی چکار کرده اگه کسی تاپیک رو زده مهم نیست و همینطور اگه کسی به اندازه تمام پستهای من هم خبر گذاشته و فعالی بوده کار خوبی کرده اما باز مهم نیست .
مهم عشق و علاقه به رئال هست و ما همه اینکارهارو نکردیم مگر بخاطر عشق و علاقهمون به رئال عزیز.
پس از دو دستگی خواهش بپرهیزید که در شان هواداران رئال نیست.
با تشکر
ok...
من بی خیال اینجا میشم تا دوگانگی ایجاد نشه...
اینجا خوش گذشت به من...دوستای خوبی پیدا کردم و هنوزم باهاشون دوست هستم...
دیگه اگه حس و حالی بود فقط در گروه میام و صحبت میکنم...
اما دیگه اینجا نمیتونم بمونم...
با این تاپیک خداحافظی میکنم برا همیشه...
مرسی برای تحمل من...
موفق باشید...

Rock Magic
18-12-2008, 01:46
آخی!
دوست جان حالا قهر نکن تو رو خدا ! احمد که چیزی بدی نگفت!

Rock Magic
18-12-2008, 03:37
چارلیز جون ناراحت نشو اتفاقی نیفتاده که! بخاطر حرف یه نفر که آدم نباید قید یه تاپیک رو بزنه! تازه rock magic هم از خودمونه منظوری نداشت بنده خدا.

والا منم نمیدونم این دوستمون از چی ناراخته
به هر حال دوست داریم دوباره اینجا بیاد:20:

Retired User
18-12-2008, 13:03
بابا اين چه وضعه تاپيكه
به شاهين گزارش داده شد و اون كاربر bla3ter بن شد پس ديگه خيالتون راحت و ادامه بديد

kasra_khan2003
18-12-2008, 15:18
آقا من اینترنتم قطع بود، اینجا چه خبر شده؟ دعوا دشه؟!!! : دی

نفس کشششششششش! کی به چارلیز حرف زده؟!!! O-:

iammahdi
18-12-2008, 16:37
چارلیز بی خیال بابا ...
باید یه چیز رو اعتراف کنم یکی از کسایی که این تاپیک و نذاشت بار فنیش بیاد پایین خودتی حالا کجا می خوا بری ....

ادامه داشته باش ...

ali_ranger22
18-12-2008, 20:03
بچه ها مژدگونی بدین بیاد !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تابستون رونالدو میاد رئال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از این خبر بهتر هم میشه ؟

Diego
18-12-2008, 20:36
بچه ها مژدگونی بدین بیاد !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تابستون رونالدو میاد رئال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خبر رسمیه؟مقامات تائید کردن؟

ali...
18-12-2008, 21:26
ادعای عجیب یک روزنامه اسپانیایی در مورد رئال مادرید
هورا اسپرت, یک روزنامه اسپانیایی ادعا کرده است, مسوولان رئال مادرید امضای قرارداد با کریستیانو رونالدو در تابستان آینده را در دست انجام دارند.

روزنامه الموندو از جانب یکی از نزدیکان رامون کالدرون, رئیس رئال مادرید نوشته است, سفیدپوشان برنابئو قطعا در بازار نقل و انتقال تابستانی با ستاره پرتغالی یونایتد قرارداد امضا خواهند کرد, اما فعلا نمی توانند این خبر را رسما به سمع عموم برسانند.
پدرو تراپوته, یکی از دوستان صمیمی کالدرون به دنبال شکست سنگین رئال مادرید مقابل بارسلونا در مصاحبه با الموندو خبری را فاش کرده است که به شرح زیر است:
- تراپوته:"اگر سوال شما این است که با این شرایط بحرانی چه کاری می خواهیم, انجام دهیم, باید بگویم از همین حالا تدابیری اندیشیده ایم و برای تابستانمان با یکی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال قرارداد امضا کرده ایم."
-خبرنگاران الموندو:"آیا منظورتان کریستیانو است؟"
تراپوته:"بهترین بهترین ها. بله او کریستیانو است و کسی دیگری غیر از او نمی تواند باشد. اما فعلا نمی توانیم این خبر را فاش کنیم."
-خبرنگار الموندو:"چرا نمی توانید این خبر را فاش کنید. الان بهترین زمان برای این کار است, زیرا شرایط رئال روز به روز بدتر می شود و هواداران این تیم نیاز به شنیدن خبرهایی دارند که آنها خوشحال کند."
-تراپوته:"خیر, فعلا صلاح نیست این خبر را به مردم برسانیم, زیرا دلایلی وجود دارد که مانع ما برای انتشار این خبر می شود."
کالدرون همواره نشان داده است, نگران بدتر شدن رابطه اش با منچستریونایتد است, برهمین اساس به نظر می رسد یا او قصد دارد بار دیگر مسوولان این تیم را امتحان کند و در صورت مساعد بودن شرایط این بازیکن را به خدمت بگیرد و یا اینکه رابطه اش را با آنها تیره تر کند

ali...
18-12-2008, 21:26
فرگوسن: با رئال مادريد معامله نخواهم کرد

الکس فرگوسن سرمربي تيم فوتبال منچستر يونايتد انگليس اعلام کرد علاقه اي به معامله با باشگاه رئال مادريد اسپانيا ندارد.
فرگوسن اين اظهارات را روز پنج شنبه در واکنش به گزارش روزنامه الموندو اسپانيا بيان کرد که در ان امده بود باشگاه هاي منچستريونايتد و رئال مادريد توافق کرده اند کريستيانو رونالدو ستاره ملي پوش پرتغالي تيم فوتبال منچستريونايتد در پايان اين فصل به رئال مادريد بيوندد.
فرگوسن پس از پيروزي پنج بر سه تيمش مقابل تيم فوتبال گامبا اوزاکا ژاپن در چارچوب رقابت هاي قهرماني باشگاه هاي جهان، گفت :‌ " فکر مي کنيد من با
اين اوباش وارد معامله خواهم شد؟ به هيچ وجه ، به انها چيزي نخواهم فروخت ".
کريستيانو رونالدو تلاش کرد پيش از اغاز فصل جاري به باشگاه رئال مادريد بپيوندد و اين باشگاه نيز بارها تمايل خود را براي جذب اين بازيکن اعلام کرد اما باشگاه منچستر يونايتد با انتقال رونالدوي بيست و سه ساله موافقت نکرد.
اسوشيتدپرس از يوکوهاما اعلام کرد رونالدو تا سال دو هزار و دوازده ميلادي با باشگاه منچستريونايتد قرارداد

ali_ranger22
18-12-2008, 21:49
اخبار میگفت
این خبر به طور مخفی لو رفته مثل اینکه

D o l f i n
18-12-2008, 23:22
فرگوسن: با رئال مادريد معامله نخواهم کرد

الکس فرگوسن سرمربي تيم فوتبال منچستر يونايتد انگليس اعلام کرد علاقه اي به معامله با باشگاه رئال مادريد اسپانيا ندارد.
فرگوسن اين اظهارات را روز پنج شنبه در واکنش به گزارش روزنامه الموندو اسپانيا بيان کرد که در ان امده بود باشگاه هاي منچستريونايتد و رئال مادريد توافق کرده اند کريستيانو رونالدو ستاره ملي پوش پرتغالي تيم فوتبال منچستريونايتد در پايان اين فصل به رئال مادريد بيوندد.
فرگوسن پس از پيروزي پنج بر سه تيمش مقابل تيم فوتبال گامبا اوزاکا ژاپن در چارچوب رقابت هاي قهرماني باشگاه هاي جهان، گفت :‌ " فکر مي کنيد من با
اين اوباش وارد معامله خواهم شد؟ به هيچ وجه ، به انها چيزي نخواهم فروخت ".
کريستيانو رونالدو تلاش کرد پيش از اغاز فصل جاري به باشگاه رئال مادريد بپيوندد و اين باشگاه نيز بارها تمايل خود را براي جذب اين بازيکن اعلام کرد اما باشگاه منچستر يونايتد با انتقال رونالدوي بيست و سه ساله موافقت نکرد.
اسوشيتدپرس از يوکوهاما اعلام کرد رونالدو تا سال دو هزار و دوازده ميلادي با باشگاه منچستريونايتد قرارداد
عجب مزخرفیه این فرگوسن ایشاالله بخوره به پست رئال دوباره 4تا گل بخوره حذف شه تا حرف دهنش رو بفهمه:19:

Crespo
18-12-2008, 23:41
سلام بر و بچز رئالی. من بنا به درخواست احمدگل و عزیز اومدم! :دی

kasra_khan2003
19-12-2008, 14:12
خبرگزاري فارس: دروازه بان رئال مادريد از مهاجم كامروني بارسلونا خواست او را در كمك رساني به كودكان افريقايي ياري كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، ايكر كاسياس به عنوان سفير صلح و دوستي سازمان ملل متحد در نامه اي از ساموئل اتوئو خواست براي كمك به كودكان افريقايي او را راهنمايي كند.
كاسايس در نامه خود خطاب به اتوئو آورده است: يك بار ديگر به من پنالتي بزن. اين بار در زمين چمن آكادمي خودت در كامرون .با تو به تمام نقاط افريقا سفر مي كنم و قصد دارم در پروژه اي 10 ساله مالاريا را ريشه كن كنم.

kasra_khan2003
19-12-2008, 14:13
خبرگزاري فارس: مدافع با سابقه رئال مادريد از روند كنوني اداره باشگاه به شدت انتقاد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، ميشل سالگادو گفت: نمي دانم چرا مدام از بحران در رئال مادريد صحبت مي كنيم در حالي كه هيچ بحراني در تيم وجود ندارد.
وي افزود: مشكل مادريد نداشتن پروژه طولاني مدت است .متاسفانه هر بار كه بازيكنان به يك تعادل تاكتيكي مي رسند همه چيز يك شبه تغيير مي كند.

kasra_khan2003
19-12-2008, 14:13
خبرگزاري فارس: مدافع سابق بارسلونا و حال حاضر ويارئال اسپانيا گفت: روزي شاهد شرايط بحراني بارسلونا خواهيم بود.

به گزارش خبرگزاري فارس، ادميلسون عنوان كرد: اكنون بارسلونا در همه بازي هاي خود به پيروزي دست پيدا مي كند. وقتي يك تيم مدام پيروز مي شود همه چيز خوب است و كارها درست پيش مي رود.
وي افزود: بگذاريد تا زمان بحراني بارسا هم فرا برسد آن وقت درباره پپ گوارديولا قضاوت كنيد. ريكارد در بدترين شرايط مارا به مقصود مي رساند او بهترين بود و ما بدترين.

kasra_khan2003
19-12-2008, 14:14
خبرگزاري فارس: سرمربي سابق رئال مادريد در آستانه پيوستن به اشتوتگارت، سران اين تيم اسپانيايي را تهديد به افشاگري كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، برند شوستر گفت: براي ملحق شدن به تيم اشتوتگارت عجله اي ندارم اما بي ترديد پيشنهاد ارزشمند و قابل تاملي است.
وي افزود: نمي خواهم در آلمان مربيگري كنم آنها سال ها پيش بايد قدر مرا مي دانستند اما اكنون شرايط فرق كرده است.
شوستر در واكنش به اظهارات اخير مقامات رئال مادريد گفت: ناگفته هاي رئال مادريد بماند براي بعد. اگر آنها همچنان به سخنراني هاي بي پايه و اساس خود ادامه دهند من نيز مجبور مي شوم به برخي حقايق اشاره كنم.

kasra_khan2003
19-12-2008, 14:24
پروفوسور عزیز ! من 1 ساعته دارم سعی می کنم این رو بخونم یعنی چی اخه ؟؟

چرا حرف یامفت می زنی ؟؟؟ :27::27::27:

من توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید سرچ کردم !

مگه وحید کی هست حالا ؟؟؟

چی می گی !!

متاسفانه بعضی ها میان اینجا، یه شب میخوان بیان تو جمع دوستان قدیمی و پیش کسوت تاپیک و افسار تاپیک رو بدست بگیرن!

خوب این بد نیست که روز به روز طرفداران بیشمار رئال، پاشون به تاپیک باز بشه، اما بهتر هست که کمی احترام بزاریم، حداقل به اونایی که امری هست دارن تو این تاپیک، چه در روزهای خوب، و چه در روزهای بد رئال، فعالیت میکنن!!!:46:

امیدوارم دوست خوبمون هم دوباره برگرده.:40:

kasra_khan2003
19-12-2008, 14:36
فابیو کاناوارو، مدافع تیم رئال، در اظهار نظری درباره ی لیونل مسی گفت:

"من بازیکنانی چون مارادونا رو دیدم که مدام روشون خطا میشد، اما هیچ وقت شکایتی نمیکرد"

"اما احساس میکنم که مسی خودش رو گاهی بیخود به زمین میندازه، اون بهتر هست که بیشر رو پاهاش واسته و کمتر شکایت کنه!"

"اگر چه در مقابل بارسا باختیم، اما من از نحوه ی بازیمون راضی بودم، اونم فقط به یه دلیل! بعد از مدت ها مثل یک تیم بازی کردیم و باید همینطوری ادامه بدیم"

مرد سال 2006 در باره ی ایکر کاسیاس و سرخیو راموس گفت:

"من هم دقیقا همین مسیری که راموس و کاسیاس رفتند رو بعد از جاج جهانی 2006 رفتم!"

"اونا در یورو قهرمان شدند، و وقتی به یه لیگ با بازی های عادی برگشتند، همون بازیکنان قبلی نبودن!"

"در باره ی ایکر هم همینطور هست، برای من، اون بهترین هست. قبول دارم که کمی افت کرده، اما میتونه دوباره برگرده. درباره راموس هم این مساله صادق هست، اون باید بدونه زمانی که در حالت ایده آل خودش نیست، نیاز هست ساده رفتار کنه"

مدافع مرکزی تیم رئال، درباره ی حریف بعدی خود در لیگ فهرمانان گفت:

"من تیم های ایتالیایی رو دوست ندارم، بازی اونا اصلا با نحوه ی بازی ما سازگار نیست! من یک حریف قوی میخوام، اما نه از ایتالیا، از انگلستان مثلا بهتر هست."

"من معتقدم که ما میتونیم دهمین قهرمانی خودمون رو بدست بیاریم! بعد از اینکه در کوپا د ری متوقف شدیم، تمام فکر ذهن خودمون رو به این مسابقات معطوف میکنیم، در ماه های ژوئن و فوریه تمام وقت خودمون رو به فکر کردن در این باره صرف میکنیم که، چطور پیشرفت کنیم!"

منبع: سایت گل

Crespo
19-12-2008, 15:08
من توی پارس فوتبال بوده و هستم. تا دیروز هم به این تاپیک نیومده بودم، اما مثل اینکه تاپیک پویایی دارین . . .

ali_ranger22
19-12-2008, 15:12
وای لیورپول خیلی خطریه الان
مرسی بابت اخبار دوستان

Suko
19-12-2008, 15:18
من می گم می بازیم !! :دي

Crespo
19-12-2008, 15:35
مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا قرعه کشی شد و طبق متن زیر تیم ها باید در روزهای 24 و 25 فوریه بازی های رفت و در روزهای 10 و 11 مارچ بازی های برگشت رو برگزار کنن.

Chelsea FC (ENG) v Juventus (ITA)
Villarreal CF (ESP) v Panathinaikos FC (GRE)
Sporting Clube de Portugal (POR) v FC Bayern München (GER)
Club Atlético de Madrid (ESP) v FC Porto (POR)
Olympique Lyonnais (FRA) v FC Barcelona (ESP)
Real Madrid CF (ESP) v Liverpool FC (ENG)
Arsenal FC (ENG) v AS Roma (ITA)
FC Internazionale Milano (ITA) v Manchester United FC (ENG)

Source: UEFA

تیم هایی که با رنگ نارنجی مشخص شدن، در بازی رفت میزبان هستن!

kasra_khan2003
19-12-2008, 15:40
بارسا با ---- افتاد! آخه خر شانسن چقدر اینا بابا!

بازی منچستر و اینتر هم خیلی جذاب هست:دی

دوباره کل کل فرگوسن با مورینیو!

Retired User
19-12-2008, 16:26
بارسا با ---- افتاد! آخه خر شانسن چقدر اینا بابا!

بازی منچستر و اینتر هم خیلی جذاب هست:دی

دوباره کل کل فرگوسن با مورینیو!

واقعا اين بارسا خيلي خر شانسه
بنيتس استاد ليگ قهرمانانه خدا كنه حذف نشيم

ahmad08
19-12-2008, 17:17
سلام بر همگی:
اول که نمیدونم این دو روزی که نبودم چه اتفاق ناگواری افتاده اما هر چی بوده بد بوده.
در ابتدا خدمت دوست عزیز و گرامی خودم ابولفضل(crespo) خوش آمد میگم و بهش میگم که پویا تر و قشنگ تر از هر تاپیکی رو خواهی دید.
اینجا شاید به فعالی پارس نباشه ما مطمئن باش خیلی با صفا تر از اونجاست.
دوستان این کرسپو عزیز از بچهای گل روزگاره قدرش رو بدونین.
اما
اما اما
اما اما اما
در مورد دوست عزیزتر از جانم گاگو:
خدا شاهده من هیچ قصد و غرضی نداشتم فقط و فقط بخاطر این گفتم که دعوای بین دوست خوبمون گاگو و مجیک پایان یابه .
منظورم این بودش که:
مهم نیست من این تاپیک رو ایجاد کرده باشم و دیگه بر نگشته باشم و همینطور مهم هم نیست من به اندازه تمام پستهای دیگران خبر گذاشته باشم و فعال بوده باشم.
مهم اینه من یک رئالی هستم و به این مسئله افتخار میکنم و در شان یک رئالی نیست که بخاطر این ظواهر بینی با دوستانش در بیفته.
فقط و فقط منظورم این بودش
حال اگر که در املا و طرز نوشتار اون من اشتباهی کردم صمیمانه از هر دو عزیز عذر خواهی میکنم .
و خواهش میکنم اینقدر زود رنج نباشین ابتدا بشنوید دلیل محکوم رو بعد حکم کنید.
باز هم عذر میخوام همه میدونن که تمام تلاش من فقط بخاطر هر چه صمیمی تر شدن و در عین حال پویا تر شدن تاپیک بوده نه چیز دیگر.
----------------------------------------------------------------------------------
این دور روز که نبودم شارژ یک ماه من تموم شد شنبه میرم دوباره واس یه ماه شارژ میکنم و باز مث قبل فعال میشم.
اما در مورد خبر رونالدو.
بی صبرانه منتظر اون روزیم که رونالدو رو سفید پوش ببینم و ببینم که پشت سر هم بازیکنان حریف رو دریبل میزنه و در سانتیاگو برنابئو هرنمایی میکنه .
اما دیگه از این خبرهای کذب و واهی حالم بهم میخوره همین خبرها و همین حواشی و همین دلقک بازی سران باشگاه باعث این افت شدید ما تو این فصل شد.
به نظر من هنوز خیلی زوده واس این حرفا.
---------------------------------------------------------------------------------
در مورد برخورد ما با لیورپول بگم:
بازی فوق سختی خواهیم داشت اینکه چکار میتونیم مقابل این تیم چغر بکنیم نمیدونم فقط امیدوارم این فصل این تیم بسیار اماده رو ببریم.
واقعا تیم قویی هستش اگر که ما این تیم رو ببریم بهتون قول میدم که قهرمان این سری خواهیم شد .
بردن لیور در این شرایط عالی که لیور داره فقط = قهرمانی
ایشالا میبریم شما هم امیدوار باشید و داعا کنید.
---------------------------------------------------------------------------
ممنون بابت اخبار دوستان
یا حق

Crespo
19-12-2008, 19:05
سلام بر همگی:
اول که نمیدونم این دو روزی که نبودم چه اتفاق ناگواری افتاده اما هر چی بوده بد بوده.
در ابتدا خدمت دوست عزیز و گرامی خودم ابولفضل(crespo) خوش آمد میگم و بهش میگم که پویا تر و قشنگ تر از هر تاپیکی رو خواهی دید.
اینجا شاید به فعالی پارس نباشه ما مطمئن باش خیلی با صفا تر از اونجاست.
دوستان این کرسپو عزیز از بچهای گل روزگاره قدرش رو بدونین.
یا حق

ممنون احمد جان. شما خیلی لطف داری. منم تمام سعیم رو میکنم که اینجا هم فعال باشم. فقط از فردا یا پس فردا تا یه مدتی کلاً نیستم. یعنی به کل نت نیستم :دی. (این مدت به احتمال زیاد کنتر از 2 هفتست :دی)

h_starboy
19-12-2008, 19:24
خدایی به آماده ترین تیم امسال خوردیم. من عاشق بنیتزم ولی خدا کنه تیمش جلوی ما گند بزنه.
خدا کنه تیممون به شرایط ایده آل برگرده.

iammahdi
19-12-2008, 20:04
بچه ها مژدگونی بدین بیاد !!!!
تابستون رونالدو میاد رئال

شرمنده که بعده دو صفحه این پست رو می دم ولی می خواستم بگم رئال داره چوبه کارای بعضی ها رو می خوره ...
اگه می تونن بیارنش خب بیارنش ولی دیگه این قدر طمع خوب نیست ...
روبینهو چش بود ....
ما فکر می کنیم این خبر به نفعه رئاله اما این در ظاهره در باطن می تونه خیلی زیاد به رئال لطمه برنه ...
همین چند ماه پیش بود که به خاطه همین رونالدو می خواست تو رئال دعوا بشه چه کسایی که بهشون بر نخورد ...

شما اصلا" خبر و بی خیال بشین امیدوارم کالدرونم بی خیالش بشه البته البته اگه تو اومدنه رونالدو مشکلی باشه ...

در کل این خبر ها فقط و فقط و فقط به رئال لطمه می زنه ....
امیدوارم ساله دیگم این چیزایی که امسال پیش اومد نشه ...

موفق باشـــــــید ...

MORINIO
19-12-2008, 20:39
کاش این لیورپول رو بزنیم از این تیم متنفرم :2: مثل بایرن:2:

D o l f i n
19-12-2008, 21:46
هر سال ما تو لیگ قهرمانان می خوریم به تیمهای فوق آماده حالا فرقی نداره لیورپول باشه موناکو باشه ---- باشه یا یوونتوس

kasra_khan2003
19-12-2008, 23:02
شرمنده که بعده دو صفحه این پست رو می دم ولی می خواستم بگم رئال داره چوبه کارای بعضی ها رو می خوره ...
اگه می تونن بیارنش خب بیارنش ولی دیگه این قدر طمع خوب نیست ...
روبینهو چش بود ....
ما فکر می کنیم این خبر به نفعه رئاله اما این در ظاهره در باطن می تونه خیلی زیاد به رئال لطمه برنه ...
همین چند ماه پیش بود که به خاطه همین رونالدو می خواست تو رئال دعوا بشه چه کسایی که بهشون بر نخورد ...

شما اصلا" خبر و بی خیال بشین امیدوارم کالدرونم بی خیالش بشه البته البته اگه تو اومدنه رونالدو مشکلی باشه ...

در کل این خبر ها فقط و فقط و فقط به رئال لطمه می زنه ....
امیدوارم ساله دیگم این چیزایی که امسال پیش اومد نشه ...

موفق باشـــــــید ...

رونالدو بدرد رئال نمیخوره!!!

این خبر هم فقط آرامش و نظم تیم رو بهم میریزه!!!
رونالدو تمام افتخاراتی که یک بازیکن میخواست رو به نوعی بدست آورده، دیگه اون انگیزه ی گذشته رو نداره. فقط بازیکنایی مثل زیدان تا آخرین روز بازیشون در سطح بالا بازی میکنند، کسایی مثل رونالدینیو هم هستن که خیلی زود

ارضاء میشن، من میگم رونالدو هم اینطور هست.

ضمن اینکه الان تیم به آرامش و یک دستگی نیاز داره!

Crespo
20-12-2008, 00:01
من که از رونالدو متنفرم. چون این بشر رو مقصر ناکامی های این فصل میدونم، اگه این کالی ببو گلابی احمق اینقدر به این کریس نمی

چسبید ما الان اوضاعمون خیلی بهتر بود. ضمن اینکه این ببو گلابی آدمی نیست که بتونه فوق ستاره بخره. این کار فقط از عهده پرز

بزرگ و عزیز بر میاد. به امید برگشت باشکوه پرز بزرگ.

ali_ranger22
20-12-2008, 13:03
آره میتونیم به اندارزه ی زیادی امیدوار باشیم که 4 ماه دیگه پرز رو ببینیم دوباره

Majid393
20-12-2008, 13:13
بازی با لیورپول کی هست ؟؟؟ بهمن ماه ؟؟؟

Majid393
20-12-2008, 13:32
بازی با لیورپول کی هست ؟؟؟ بهمن ماه ؟؟؟

:دی
الان اخبار ورزشی اعلام کرد :
7 و 8 اسفند : بازیهای رفت
21 و 22 اسفند : بازیهای برگشت

ahmad08
20-12-2008, 14:04
سلام بلاخره وصلیدم به اینترنت:
اول خدمت دوست بسیار عزیم عرض کنم بابت اون پست شرمنده اخه بعد دو روز تو کافی نوشتم به اون دلیل زیاد شد الان دیگه اینترنت خونه وصلیده مشکل حل شده.
باید بگم که اومدن رونالدو هم میتونه خوب باشه هم نه کلا بازی کردن کنار بزرگان یه انگیزه خاصی به بقیه میده به نظر من از این نگاه و کلا ممکنه در رئال مثل همیشه خوب کار کنه ممکنه خوب باشه.
اما در نگاه واقعی تر میشه فهمید که بیشتر مضر خواهد بود چون با پولی فراوانی که بدون شک دریافت خواهد کرد حسودهای پیدا خواهند شد و در کل اوضاع دوستانه اخیر رئال بهم خواهد ریخت که من امیدورام اینطور نشه اما من دلم میخواد یه روزی در آسایش کامل بیاد رئال.
نگران لیورپول هم نباشید ایشالا تا اون موقع افت میکنه

MORINIO
20-12-2008, 22:18
امیدوارم این بار پخش بازی رئال با شکست این تیم همراه نباشه :27:

D o l f i n
20-12-2008, 22:40
1بر صفر به نفع رئال

Majid393
20-12-2008, 23:31
عجب بازی بود ....... خیلی خوب بازی کردیم .... مخصوصا" روبن ....... شوت رافائل هم عالی بود ....
ایشالا بازی رو ببریم .....

ahmad08
21-12-2008, 00:13
خدا رو شکر بلاخره تعطیلات داره میرسه
مطمئنم اگه هانتلار به جای هیگواین بودش حد اقل سه تا میزد .
هیگواین گاهی خیلی خوب کار میکنه گاهی هم اونقدر بده که فکر میکنم تو تست باشگاهای دسته دو ایران هم قبول نمیشه.
افت زیاد داره
چه کار کرد روبن اما حیف که زیاد مصدوم میشه وگرنه از مسی بیش نباشه کم هم نیستش.
ایشالا که با خریدهای تعطیلات تیم روز به روز بهتر خواهد شد.
ایشالا که با این برد که ایشالا میبریم مشکلات و بحران از بین بره.
راستی چه بلای سر پالانکا اوردن من فکر کردم میمیره سرش خیلی داشت خون میومد.

Attractive_King
21-12-2008, 00:19
سلام دوستان
من هم بالاخره تونستم برگردم
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

واکنش تند میاتوویچ به فرگوسن

به گزارشRmadridFC: پدیا میاتوویچ, مدیر ورزشی رئال مادرید به طور توهین آمیزی به سرآلکس فرگوسن, سرمربی منچستریونایتد انتقاد کرد.

میاتوویچ در پاسخ به واکنش تند فرگوسن نسبت به انتشار خبر توافق رئال مادرید با منچستریونایتد بر سر انتقال کریستیانو رونالدو, ستاره پرتغالی اولدترافورد به برنابئو در تابستان آینده گفت:

قطعا فرگوسن به هیچ وجه برای ما اهمیت ندارد. ما مسائلی مهمتر از پاسخ دادن به فرگوسن داریم و باید به آنها رسیدگی کنیم. هر کدام از ما تنها باید به باشگاه های خود توجه کند نه موضوع دیگر.

فرگوسن مانند تابستان گذشته, اخیرا نیز اظهاراتی را درمصاحبه با مطبوعات بیان کرده است . اما ما برای آن اهمیتی قائل نیستیم . رئال باشگاه بزرگ است و مسوولان آن هرگز پاسخ بیانیه هیچ کس را نخواهند داد .

میاتوویچ در پایان گفت :

همه از اقدامات ما در تابستان گذشته اطلاع دارند و می دانند که موضوع رونالدو همان تابستان گذشته منتفی شد. صادقانه بگویم که هر خبر که در این مورد منتشر می شود دروغ و بی اساس است.

مسی همیشه خود را روی زمین می اندازد

به گزارش RmadridFC: فابيو كاناوارو از بازیکن آرژانتيني بارسلونا خواست همواره خود را به راحتي نقش بر زمين نكند و اين همه هم شكايت و اعتراض نداشته باشد.

در جريان ديدار ال كلاسيكو در هفته گذشته، ليونل مسي، مهاجم آرژانتيني بارسلونا پس از اتمام هر خطايي روي او نقش بر زمين مي‌شد.

از نظر فابيو كاناوارو، بازيكن خط دفاعي رئال اين كار مسي زياده‌روي و بيش از حد بود . اين مدافع ايتاليايي در گفت‌وگو با راديو ماركا عنوان كرد:

درمورد مسي هميشه اين برداشت را دارم كه او پيوسته خود را به راحتي نقش بر زمين مي‌كند. او بايد بيشتر سر پا بماند و كمتر هم شكايت كند.

كاپيتان تيم ملي ايتاليا در جام جهاني 2006 آلمان افزود:

اين آرژانتيني بايد ديگو مارادونا هموطنش را الگوي خود قرار دهد. من بازيكناني همانند مارادونا را ديده‌ام كه در تمام طول بازي به سختي مبارزه و ايستادگي مي‌كنند. آنها با خطاهاي شديد روبه‌رو مي‌شدند ولي شكايت نمي‌كردند.

كاناوارو درباره تغييرات در كادر مربيان رئال مادريد هم گفت:

پس از آمدن خوانده راموس به جاي برند شوستر روحيه‌ي تيمي جديدي در تيم ايجاد شده است. حتي وقتي برابر بارسلونا باختيم، از شيوه‌ي بازي‌مان راضي بودم. در نهايت ما دوباره در نقش يك تيم ظاهر شديم. درست بايد همين طور ادامه بدهيم.

دفاع از عنوان قهرماني در لاليگا از نظر اين بازيكن ايتاليايي هنوز ناشدني نيست، حتي اگر اين كار برابر بارسلوناي آماده دشوار به نظر بيايد . رئال مادريد در حال حاضر در مكان ششم جدول حضور و با آبي - اناري‌ در جدول 12 امتياز فاصله دارد.

كاناوارو در اين باره گفت:

مهم آن است كه ما تا ال‌كلاسيكوي بعدي به آنها نزديكتر بشويم. بايد فاصله‌مان با آنها را به پنج تا شش امتياز كاهش بدهيم البته اگر بارسا در فرم كنوني‌اش بماند، قهرماني بسیار دشوار خواهد بود.

Majid393
21-12-2008, 00:25
عجب بازی بود هااااااااااااا ........:دی
این پالانکا رید به بازی از موقعی که اومد تو زمین ........

ولی خوشحالم که بازی رو بردیم ........ به همه تبریک میگم تو این شب یلدا ....... :دی

ali...
21-12-2008, 00:26
تبریک میگم

MORINIO
21-12-2008, 03:00
یعنی شانس آوردیم تو اون سه دقیقه اول که ایران بازی رو نشون نداد گل زدیم :27:

بدون شک اگه این بازیو پخش نمیکردن با برد 10-0 رئال از زمین میومد بیرون:27:

در کل بازی خیلی قشنگی بود و از واکنش های کاسیاس هم لذت بردیم:40:

Attractive_King
21-12-2008, 09:01
اینم نمرات بازیکنان از دیدگاه سایت گل:

کاسیاس 8

سالگادو 7

کاناوارو 8

متزلدر 8

گاگو 8

گوتی 7

فاندرفارت 7

مارسلو 7

روبن 8

درنته 6

هیگوائین 8

رائول 6

پالانکا 7

تورس 7

ahmad08
21-12-2008, 11:48
منم تبریک میگم بار دیگر
اما از همه مهمتر اینه که تیم به یه نظمی برگشته و متذلدر بسیار عالی شده و اینکه کلا بازیکنها دوباره دارن به دوران اوجشون برمیگردن(درنت رو استثنا بدونید) مخصوصا ایکر کاسیاس عزیز.
هم تو ال کلاسیکو هم این بازی نشون داد که چه دروازه بان معرکه ای هستش زنده باد ایکر کاسیاس.
همچنین ایشالا هانتلار و اشلی یانگ و لنون اگه به تیم تزریق بشن دیگه ایشالا مشکلی نداریم .

ali_ranger22
21-12-2008, 12:22
سلام
عجب بازیه جالبی بود چند تا تک به تک گل نکردیم خدا میدونه !
این پالانکا هم به نظر میاد آینده ی خوبی داره
در کل بازی قشنگی بود
ولی قبول کنین تاریخ مصرف کاناوارو ته کشیده خیلی بد موقع تکل میزنه

ahmad08
21-12-2008, 13:53
ممد جان دیدم هستی خدمت سلام عزض میکنم.
بعد در مورد کانا بگم که خدایشش گاهی خیلی خوبه تجربش عالیه اما دیگه اون نفس و توان جوانی رو نداره به نظر من هم اگه بشه جایگزین براش داشته باشیم خوبه.
متذلدر به نظر من عالی بودش خیلی دفاع معرکه ای ایول.
راستی توجه کردین در سه بازی خوانده راموس ما در دو تاش گل نخوردیم یه حرکت مثبتی رو نشون میده.
در ضمن گوتی هم نشون داد که اون توان جوانی رو نداره گرچه من عاشق اون پاسهای طلاییش هستم اما باید به فکر یه جایگزین برای اون هم باشیم.
راستی میگم با پالانکا بدبخت چکار کردن وااااااای من گفتم تموم از خونریزی مرد.
ظرف چند ثانیه یهو چقدر خون از سرش اومد بیرون.
پالانکا خیلی بازیکن خوبی نشون میده هم سرعتی هم تکنیکی هم جوووون بزرگتر بشه چه میشه.

Attractive_King
21-12-2008, 14:05
احمد اگه گفتي من كيم ؟

Attractive_King
21-12-2008, 14:09
روبن خوشحال از پیروزی , ناراضی از رویارویی با لیورپول

به گزارش RmadridFC: ارین روبن که در پیروزی دیشب تیمش در برابر والنسیا نقش پر رنگی داشت از رویارویی با لیورپول در لیگ قهرمانان ناراضی است .
بعد از پیروزی 1 - 0 دیشب رئال مادرید در برابر والنسیا , روبن از این برد ابراز خوشحالی کرد ولی در ادامه عنوان نمود که از رویارویی با لیورپول ناراحت است .

ستاره هلندی رئال مادرید بعد از بازی گفت :

ما باید می بریدم چون به این 3 امتیاز نیاز مبرم داشتیم . خیلی خوب بازی را شروع کردیم و در خیلی از نقاط روی تیم حریف فشار وارد کردیم ولی بعد از گل به انها اجازه بازی کردن دادیم که این ضعف باید حل شود .

روبن در مورد بازی درخشان خود نیز گفت :

در وضعیت فعلی خیلی خوشحالم و خیلی احساس قدرت می کنم و ان طور که دوست داشتم دارم بازی می کنم و از اینکه می توانم به تیم کمک کنم خشنودم .

در پایان روبن از مواجه شدن با لیورپول ابراز نگرانی کرد و از انها به عنوان سخت ترین حریف ممکن نام برد :

من بازی با منچستریونایتد را بیشتر ترجیح می دادم . لیورپول تیم سختکوشی است و در ضمن انها تیم مسابقات حذفی هستند و در رقابتهای لیگی خیلی قدرتمند نیستند و در سالهای اخیر همیشه در مراحل پایانی لیگ قهرمانان حضور داشته اند .

Attractive_King
21-12-2008, 14:10
پس از برتري برابر والنسيا / رائول: پيروزي دلچسبي نبود

خبرگزاري فارس: كاپيتان رئال مادريد پيروزي تيمش در هفته شانزدهم لاليگا را نامطلوب توصيف كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، رائول گونسالس بلانكو گفت: پيروزي دلچسبي نبود. رئال مادريد نبايد در خانه خود تا اين حد به زحمت بيفتد.
وي افزود: تك گل هيگواين روي حادثه شكل نگرفت اما نبايد در لاك دفاعي فرو مي رفتيم و به والنسيا اجازه مي داديم با تمام نفرات خود روي دروازه ما حمله كند.

=-=-=-=-=-=

فوتبال اسپانيا: نخستين پيروزي رئال مادريد تحت هدايت سرمربي جديد

تيم فوتبال رئال مادريد شنبه شب با غلبه بر والنسيا به نخستين پيروزي خود تحت هدايت خوآنده راموس سرمربي جديد خود در لاليگا دست يافت .

يك گل زود هنگام گونزالو هيگواين براي كسب پيروزي يك بر صفر رئال كافي بود .

رئال پس از شكست دو برصفر هفته گذشته‌اش در نبرد ال‌كلاسيكو با بارسلونا، خود را بازيافت و با يك شوت هيگواين در دقيقه سوم كه حاصل كار خوب آرين روبن بود ، صاحب پيروزي شد .

در واقع روبن بازيكن كليدي رئال در مراحل اوليه بازي و تهديدي دائمي براي والنسيا بود و ضمن ايجاد يك موقعيت براي رافائل فان درفارت كه به تير دروازه خورد يك شوت وي نيز در نزديكي خط دروازه جمع شد .

با اين حال ، والنسيا به تدريج به بازي برگشت و ايكر كاسياس چندين ضربه ديويد ويا را مهار كرد .

در نيمه دوم رئال فرصت‌هايي براي افزودن بر تعداد گلهايش داشت ولي هيگواين و گوتي بويژه فرصت‌هايي عالي را از دست دادند .

Attractive_King
21-12-2008, 14:11
پس از بازي مفابل والنسيا / فان در فارت، پالانكا و متسلدر راهي بيمارستان شدند

خبرگزاري فارس: سه بازيكن رئال مادريد در بازي مقابل والنسيا به شدت مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، رافائل فان در فارت در دقيقه 55 دچار كشيدگي شديد عضله شد و زمين را ترك كرد.
ميگل پالانكا جانشين او نيز چند دقيقه بعد از ورود به بازي آسيب ديد.
بيني متسلدر نيز در برخورد با توپ دچار شكستگي شد.
هر سه بازيكن پس از پايان مسابقه راهي بيمارستان مركزي مادريد شدند. آخرين اخبار از وضعيت متسلدر جراحي اجباري بيني او را تاييد مي كند.

=-=-=-=-=-=

تحليلي از تقابل بنيتس با مادريد

خبرگزاري فارس: سرمربي ليورپول در حالي تيمش را براي رويارويي با رئال آماده مي‌كند كه روزگاري روي نيمكت تيم اول پايتخت مي‌نشست.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، رافائل بنيتس، متولد شهر مادريد به سال 1960 است. او از 26 سالگي مربيگري را با تيم كاستيانا (رئال مادريد ب) آغاز كرد و در تيم اصلي رئال، دستيار اول ويسنته دل بوسكه بود.
بنيتس در مادريد به مرد كارخانه اي شهرت داشت. وي بدون آنكه احساسات را در كارش دخالت دهد، به اجراي قوانين و اصول مي پردازد.
اكنون، بنيتس بايد جدال با تيم سابق خود را روي نيمكت ليورپول تجربه كند.

=-=-=-=-=-

در بازی دیشب کسب پیروزی از هر چیز دیگری مهمتر بود

به گزارشRmadridFC: گاگو و هیگوئین , دو جوان ارژانتینی رئال مادرید بابت پیروزی دیشب بسیار خوشحال بودند و اعتقاد داشتند که باید گلهای بیشتری می زدند .

گاگو

فکر می کنم نتیجه پایانی خیلی کم بود و مستحق زدن گلهای بیشتری بودیم . این پیروزی برای ما خیلی خوب بود چون باعث می شود دوباره به کورس قهرمانی برگردیم چیزی که در ذات رئال مادرید است .

سخخترین لحظه زمانیست که حریف حمله می کند و قدرت زدن گل را نیز دارد . با اینکه باید گلهای بیشتری می زدیم ولی بردیم . همه بازیها سخت هستند ولی برای ما فقط پیروزی مهم است و اینکه سال را با برد به پایان برسانیم .

الان باید استراحت کنیم و تعطیلات را با خانواده سپری کنیم تا بتوانیم با روحیه خوبی به تیم برگردیم . سال اینده می توانیم خیلی بهتر بازی کنیم و خود را در حد رئال مادرید نشان دهیم .

هیگوئین

این پیروزی باعث شد تا روحیه مان قبل از تعطیلات کریسمس بهتر شود . بابت سبک و شیوه بازی تیم خوشحالم چون در سراسر بازی جنگیدیم .

پیروزی در بازی دیشب بسیار مهم بود و به همین دلیل از همان ابتدای مسابقه با روحیه بازی کردیم , هر چند می توانستیم گلهای بیشتری بزنیم ولی مهم این بود که 3 امتیاز را بدست اوردیم .

الان باید استراحت کرده و کریسمس را در کنار خانواده باشیم تا بتوانیم با تجدید قوا به تیم برگردیم و سال جدید را با قدرت اغاز کنیم .

resident_evil
21-12-2008, 14:12
خب دوستان عزيز رئالي منم به همه تبريك ميگم اين پيروزيو.
ولي يه نكته اونم اينكه ما اگه توي همه بازيا بخوايم اين همه
موقعيت از دست بديم مشكل پيش مياد برامون مخصوصا در
مقابل ليورپول.اگه نزنيم ميخوريم!!!
كاسياس هم كه عالي بود و به نظر من هم خط دفاع هم
كاسياس خيلي خوب دارن كار ميكنن انگار تيم انگيزش يهويي
رفته بالا.والنسيام بايد 9نفره ميشد.معمولا اينجوري با آرنج
بزنن تو سر اخراج داره.من كه گفتم پالانكا مرد!!!بازيكن خوبيه
به نظر من و آينده داره.روبن هم كه بهترين بازيشو انجام داد
اگه همه پاساش گل ميشد بازيو 5 - 0 يا شايد بيشتر ميبرديم

ali_ranger22
21-12-2008, 14:46
تیممون شده کارخونه ی مصدوم سازی !

D o l f i n
21-12-2008, 14:51
بازی بسیار عالی بود حرف نداشت فقط والنسیا شانس آورد
روبن عالی بود هیگواین هم بر خلاف نظر بعضی دوستان خوب بازی کرد کاسیاس میشه گفت داره میره تو اوج از زمانی خراب شد که بحث انتخاب بهترین بازیکن اروپا و جهان شد حالا خیالش راحته و بهتر بازی میکنه
خوانده راموس هم ایشالله همینجوری پیش بره میشه یه دل بوسکه دیگه

ahmad08
21-12-2008, 16:49
احمد اگه گفتي من كيم ؟

میخوای بگم کی هستی؟
فقط همینو بگم که گاهی میترسم دوباره هوس کنی اسم مستعارم رو پس بگیری.:31::27:
خوشحالم برگشتی
بیشتر و بیتشر بیا
الان که مینویسم چنان سرما خوردم که یه جعبه دستمال کاغذی تموم شده.
خیلی بد سرما خوردم
راستی بازی بعدی با چه تیمی و کی و کجا هستش؟

Suko
21-12-2008, 17:15
خیلی قشنگ بازی کردیم ! حالیدم !! اینده ی خوبی داریم !! ولی این راموس چه گیری داده به سالگادو ؟؟؟ به نظرم تورس بهتره !

Suko
21-12-2008, 17:17
اقا یه چند تا عکس از پرز می زارید ؟؟؟؟؟؟

ahmad08
21-12-2008, 17:50
گرچه حال اصلا مساعدی ندارم و فوق العاده مریضم اما بخاطر عشق به رئال و رئالیها چشم اینم عکسهای فلورینتینو پرز:

تقدیم به دوست عزیمون که درخواست کرده بودن و تمام مادردیسمو های عزیز.

Suko
21-12-2008, 17:54
دستت درد نکنه !!!!!

resident_evil
21-12-2008, 18:43
بچه ها یه چیزی خبرای خبرگزاری فارس همه دروغه اصلا باورشون نکنید

چرا؟؟؟كدومش دروغه؟؟؟!!!!

EASPORTS-FIFA
21-12-2008, 19:02
این رئالیا هم اصلا کاراشون معلوم نیستا.فصل به فصل میخوان سر مربی عوض کنن.تو اخبار ورزشی شنیدم دنبال آرسن ونگره.آخه چقدر میخواد سر مربی عوض کنه؟

iammahdi
21-12-2008, 19:12
من فکر کنم لیو پولو می بریم البته تو خونه ها تو خونشون فکر کنم ببازیم : دی
داره رئال می یاد رو فرم ها .....
ایولشون ...
این روبنو باید مواضبش باشن یه بلایی باز سرش نیاد ...
راستی مثه اینکه چارلیز راستی راستی نمی یاد دیگه ها ....
اون از وحید و علیرضا اینم از چارلیز که خودش خودشو از تاپیک رئال قطع می کنه ...

Attractive_King
21-12-2008, 20:26
نتوانستیم از موقعیتهایمان به خوبی استفاده کنیم

به گزارش RmadridFC: خوانده راموس که اولین پیروزی خود را با رئال مادرید در لالیگا بدست اورده است , نظرات خود را درباره این بازی با رسانه ها در میان گذاشت .

با این همه موقعیتی که دو تیم داشتند یک گل بسیار کم بود , ولی چیزی که اهمیت داشت کسب هر 3 امتیاز بود یعنی چیزی که ما می خواستیم و البته شانس این را داشتیم که گلهای بیشتری بزنیم .

بازی سختی بود و خیلی از نیروی ما را گرفت . در این بازی هدف ما این بود که تا انجا که می توانیم سریع به دروازه والنسیا نزدیک بشویم در واقع می خواستیم انها را غافلگیر کنیم ولی تردید و تامل بازیکنان ما باعث شد که گلهای زیادی به ثمر نرسد و فقط یک گل زدیم .

داورها وظایف سنگینی دارند مخصوصا در رقابتهای سختی مثل این بازی , انها تصمیماتی را می گیرند که فکر می کنند درست است و علیرغم اینکه چند تصمیم اشتباه را بر ضد ما گرفتند ولی به انها احترام می گذارم و دوست ندارم بیش از این در زمینه داوری صحبتی کنم .

در لحظات پایانی بازیکنان کمی عصبی شده بودند چون می خواستند که این پیروزی را حفظ کنند و اگر 2 - 0 جلو افتاده بودیم لحظات اخر را با خیالی راحت سپری می کردیم .

به والنسیا خیلی فضا ندادیم چون از دست دادن این 3 امتیاز خیلی گران برای ما تمام می شد و در حملات حریف باید به خوبی از دروازه محافظت می کردیم .

شاگردان من در دقایق پایانی کمی گیج شده بودند و نمی دانستند که از تک گل خود حفاظت کنند یا برای زدن گل بعدی حمله کنند برای همین والنسیا تا حدودی در ان دقایق بازی را در دست گرفت و اگر موفق می شدند گل بزنند تمام زحمات ما به باد می رفت .

در نیمه نخست خیلی خوب هر نقطه از زمین را پوشش دادیم و از این عملکرد تیم خیلی خوشحالم . ما مجبور شدیم چند تغییر در ترکیب بوجود بیاوریم چون والنسیا داشت از برتری نفری خود در وسط زمین سود می برد .

ما در مرکز زمین فقط گوتی و گاگو را داشتیم برای همین یکی از بازیکنان گوش خود را بیرون کشیدیم و فکر می کنم تصمیم درستی بود . ما باید بازی را با بیش از یک گل می بردیم که متاسفانه این طور نشد .

خصوصیات روبن به وی اجازه می دهد از بازیش لذت ببرد و بیش از دیگران با توپ کار کند ولی او در بعضی از صحنه هایی که تک به تک شده بود کمی خودخواهی کرد . ما باید به او ازادی عمل بدهیم تا از استیل خود لذت ببرد و این طبیعی است که سایر تیمها بازیکنانی چون روبن , مسی و سیلوا را با خطا متوقف می کنند .

من مارسلو را بیرون اوردم چون امکان داشت کارت زرد دوم را هم بگیرد و اخراج شود چون دوست ندارم خودم را در وضعیتی ببینم که تیمم 10 نفره شده است و نمی توانم از بازیکنان استفاده کنم .

=-=-=-=-=-=

فان در فارت و متذلدر به لیست مصدومان رئال اضافه شدند

به گزارش RmadridFC: پیروزی در برابر والنسیا به جز شادی و کسب هر 3 امتیاز پیامدهای دیگری نیز داشت , در این بازی دو بازیکن رئال دچار مصدومیت شدند .

گرچه شکست والنسیا خبر خوبی برای مادریدیسموها بود ولی دیشب تمام اتفاقات به کام رئال مادرید نبود زیرا دو بازیکن دیگر نیز به لیست بلند مصدومان این تیم اضاف شدند .

رافائل فان در فارت و کریستوف متذلدر دو بازیکنی هستند که در بازی دیشب دچار مصدومیت شدند . بازیکن هلندی دچار انقباض در ماهیچه های ران شده و بینی مدافع المانی نیز دچار شکستگی شده است .

بینی متذلدر زمانی شکسته شد که در اخرین لحظات بازی , والنسیا صاحب یک ضربه کرنر شده و او که برای حفاظت از دروازه به هوا بلند شده بود با برخورد به مدافع حریف دچار شکستگی بینی شد و مجبور است که فردا تحت عمل جراحی قرار بگیرد .

رافائل فان در فارت نیز که ماهیچه های پای چپش منقبض شده اند فردا تحت معاینات دقیق تر قرار خواهد گرفت تا وضعیت مصدومیتش بهتر معلوم شود .

این دو بازیکن با مصدومیت خود به بازیکنان مصدوم دیگر تیم همچون نیستلروی , دیارا , په په , دلارد , هاینزه و اشنایدر اضافه شدند .

Attractive_King
21-12-2008, 20:26

Suko
21-12-2008, 21:31
مهرداد تویی ؟؟:دي یا اشتباه حدس زدم ؟؟:دي

Suko
21-12-2008, 21:31
فان در فارت و متذلدر به لیست مصدومان رئال اضافه شدند
تا 2 تا بازی خوب می کنن مصدوم می شن !!

ahmad08
21-12-2008, 22:30
با سلام:
در مورد اترکتیو کینگ بگم که بماند اما از بچهای قدیمی و باحال این تاپیک هستش.
در مورد رافا و متذلدر هم متذلدر مشکلش حاد نیست فقط بینیش شکسته که تا دو هفته دیگه خوب میشه و اما رافا مشکلش جدیتر هستش.با توجه به بازگشت اشنایدر چندان نبود رافا تاثیر نداره و همینطور اضافه شدن هانتلار کلا تیم رو دگرگون میکنه.

ahmad08
21-12-2008, 22:51
بچها یک خبر جدید:
این جدیدترین خبر میتونه باشه که هنوز تو قسمت انگلیسی سایت رسمی رئال مادرید هم نیامده و فقط قسمت اسپانیایی اون درج شده به این صورت که:
لاسانا دیارا به سانتیاگو خوش آمدی
بله البته هنوز نهایی نشده اما به احتمال 99% که تو نیم فصل به جمع بازیکنان اضافه خواهد شد و دست راموس باز تر میشه و رقابت فشترده تر در ضمن لاسانا دیارا بازیکن بسیار خوبیه من بازیهاش رو تو پرتموس دیدم واقعا جنگنده هستش.
میتونه جای کلود ماکلله رو برامون پر کنه گرچه با اومدن گاگو و دیارا این مشکل تقریبا رفع شد ام این دو بازیکن همیشه رو فورم نبودن .
پس من هم میگم
لاسانا به مادرید خوش آمدی.

iammahdi
21-12-2008, 23:37
مهرداد تویی ؟؟:دي یا اشتباه حدس زدم ؟؟:دي
خودشه ..............

Rock Magic
22-12-2008, 00:31
بچه ها یه چیزی خبرای خبرگزاری فارس همه دروغه اصلا باورشون نکنید

دوست عزیز این دیگه چه حرفیه شما میزنی آخه:13:
گیر دادن به یه خبر گزاری خیلی جسارت میخواد ( البته من خودم زیاد در زمینه سیاسی به بیشترشون اعماد ندارم ولی ورزش رو به هیچ وجه:46:)

resident_evil
22-12-2008, 03:24
پس اگه حرف هاي mamad_madridجان درست باشه ديگه از فارس خبر نزاريم.
چه كاريه !!!خودت خبر هارو بزار ...

Rock Magic
22-12-2008, 11:56
ببین من الان دارم برای دوتا از سایتهای ایرانی که هوادار رئال هستن خبر ترجمه میکنم. خبرهای فارس همه دروغه. براحتی میتونم ثابت کنم. ما تو فوتبال سایتی معتبرتر و فعالتر از گل نداریم.از 10 خبر آخری که فارس در مورد رئال گذاشته من فقط دوتاش رو تونستم تو گل و بقیه ی سایتهای خارجی پیدا کنم.

نمونه ی بارزش خبری بود که در مورد صحبتهای شوستر بعد از جدایی از رئال بود. نوشته بود که شوستر گفته پشت پرده ی رئال را افشا میکنم!!!! درحالیکه اصلا شوستر بعد از جداییش تا الان در مورد رئال مصاحبه ای نکرده و فقط تو یه صحبت کوتاه اعلام کرده که از زیر فشار رها شدم.

:blink:

واقعا که!
عجب مملکتی شده!:13:
به فوتبال بیچاره هم تو ایران رحم نمیشه!

ahmad08
22-12-2008, 12:16
سلام:
مجیک جان باید خدمتت بگم که کلا خبرگزاری های فارس از تریبال فوتبال خبرهاشون رو میگیرن و تریبال فوتبال از آس و مارکا هم دروغگو تره این ثابت شده مشکل از خبرگزاری فارس نیست از تریبال فوتباله .
این بحث رو همینجا اختتام میبخشیم.
خدمت دوستان عرض کنم که سایت گل و خود سایت رئال مادرید جدیدترین اخبار رو میذاره اگه برای فارسی اون رو میخواین این جا برید.
rmadridfc.com
onlyrealmadrid.com
بهترین سایتهای هوادران رئال در ایران اند.

ahmad08
22-12-2008, 13:52
بچها حال کردین نه جان ما حال کردین؟
چی رو حال کردین؟ خوب معلومه عزیز خبر آمدن لاسانا رو دیگه.
زودتر از هر خبر گزاری فارسی من خبرش رو براتون اینجا گذاشتم.
بله لاسانا دیارا هافبک جنگنده پورتموس به رئال مادرید پیوست.

EASPORTS-FIFA
22-12-2008, 13:59
آفرین یه کهکشانی دیگه هم اضافه شد

Suko
22-12-2008, 15:51
خوبه یه جوون دیگه اضافه شد !! بازی بارسا رو دیدید ؟؟ اه اه چه ... برد !! اون احمق والدز رو دیدید ؟؟؟ چه گلی خوردا ! دروازه رو ول کرد رفت به سمت بیرون !!

Suko
22-12-2008, 15:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] miento_m%C3%A9dico_de_Lassana_Diarra.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202867295035&ssbinary=true

resident_evil
22-12-2008, 16:01
ميبينم كه يه نيم فصل طوفاني داريم و مي خوايم همرو درو كنيم بريم جلو و
بازي هاي بدمونو جبران كنيم...

ali_ranger22
22-12-2008, 17:23
حیف شد که بارسا بازیشو برد وگرنه خیلی خوب میشدش

EASPORTS-FIFA
22-12-2008, 17:57
خوبه یه جوون دیگه اضافه شد !! بازی بارسا رو دیدید ؟؟ اه اه چه ... برد !! اون احمق والدز رو دیدید ؟؟؟ چه گلی خوردا ! دروازه رو ول کرد رفت به سمت بیرون !!
نمیخوام کل کل به وجود بیاد.فقط مواظب باش دیگه به والدس فحش ندی.مگه کاسیاس چیکار میکنه؟فقط تو این چند هفته سوتی داده:27::21:

Suko
22-12-2008, 18:07
نمیخوام کل کل به وجود بیاد.فقط مواظب باش دیگه به والدس فحش ندی.مگه کاسیاس چیکار میکنه؟فقط تو این چند هفته سوتی داده
فک کردی خیلی دوس دارم کل کل کنم ؟؟ والدس هم فقط به درد فیفا و پرو می خوره !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif (یوزرتو نگاه کن ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif )

Suko
22-12-2008, 18:09
راستی ماهیتت هم مشخص کن ! !! :دي

Suko
22-12-2008, 19:23
می خوام یه فیلم در مورد رئال بزارم !! :دي

ahmad08
22-12-2008, 19:24
بچها آرام خواهشن این چه حرکاتیه اصلا در شان شما نیست.
کل کل با حریفان یه چیزی باز اما با خودی کل کل کردن واقعا بده خواهشن کوتا بیایین.
این هم اخبار کامل از رئالی شدن لاسانا دیارا:
به گزارش RmadridFC: شما می توانید در ادامه از کم و کیف مراحل کهکشانی شدن لاسانا دیارا مطلع شوید .

تستهای پزشکی با موفقیت سپری شد

لاسانا دیارا که شب گذشت به مادرید امده بود امروز صبح ساعت 9.15 به وقت محلی برای انجام ازمایشات پزشکی وارد کلینیک پزشکی رئال مادرید شد .

او بعد از خوردن صبحانه برای دادن خون اماده شد سپس کادر پزشکی باشگاه ازمایشاتی از قبیل اشعه ایکس و تست ضربان قلب از این بازیکن گرفتند .

بعد از اماده شدن جواب ازمایشات رئیس کلینیک این طور گرفت :

او اماده بازی است و از نظر بدنی در شرایط ایده الی به سر می برد و اگر تعطیلات کریسمس در راه نبود می توانست از همین حالا برای تیمش بازی کند .

ورود به برنابئو برای عقد قرارداد

لاسانا بعد از انجام ازمایشات پزشکی و موفق بودن در ان , اماده عقد قرارداد با رئال مادرید شد . طبق برنامه این بازیکن باید ساعت 13 به برنابئو و دفتر کاری کالدرون می امد و همین طور نیز شد .

در هنگام ورود به ورزشگاه رامون کالدرون و چند تن از اعضای هیئت مدیره باشگاه به استقبال وی امدند و بعد از عقد قرارداد , کالدرون به رسم یادبود خودکاری که روی ان نام برنابئو حک شده بود و همین طور ماکتی از خود ورزشگاه را به بازیکن جدیدش هدیه داد .

سپس دیارا به موزه باشگاه رفت تا جامها و افتخاراتی را که باشگاه جدیدش کسب کرده است ببیند و همچنین عکسها و وسایل ورزشی بازیکنان سابق باشگاه را مشاهده کرد .

معرفی به رسانه ها

بالکون ورزشگاه پر از خبرنگار شده بود . با ورود دیارا به سالن , الفردو دی استفانو و رامون کالدرون نیز پشت سر وی وارد شدند در حالی که پدیا میاتوویچ و برخی از مدیران باشگاه از قبل در ان محل حاضر بودند .

با شروع مراسم معرفی رامون کالدرون سخنان خود را این گونه بیان کرد :

در اسپانیا ما ضرب المثلی داریم به این قرار که " اتفاقات خوب از دل اتفاقات بد بیرون می ایند " و وضعیت بد باشگاه در امر مصدومیت باعث شد که ما دو بازیکن بزرگ را خریداری کنیم .

کار اسانی نبود ولی بخش ورزشی باشگاه تمام تلاش خود را کرد تا بازیکنی جوان و بااتیه را به جمعمان اضافه کند که می تواند سالها در نزد ما بماند .

لاسانا بازیکن تیم ملی فرانسه است و در واقع یک بازیکن بین المللی به حساب می اید که سابقه حضور در یورو 2008 را نیز دارد , وی در تیم زیر 21 ساله های فرانسه نیز سابقه بازی کردن دارد .

با این که سن کمی دارد ولی بسیار باتجربه است و به اعتقاد ما می تواند بازیکن مفیدی باشد و ورودش به رئال مادرید , خانواده جدیدش را تبریک می گوئیم و امیدواریم که از بودن در اینجا لذت ببرد .

سپس نوبت به دیارا رسید تا چند کلمه ای صحبت کند :

این یک افتخار است که برای رئال مادرید بازی کنید و ممنونم که استقبال خوبی از من به عمل اوردید و امیدوارم که بتوانم در سطح بالایی بازی کنم . قول می دهم که بهترین بازی هایم را برای تیمم انجام دهم و خیلی زود با تیم سازگار شوم و همچنین خیلی زود زبان اسپانیایی را یاد بگیرم.

رفتن به ورزشگاه و معرفی به هواداران

سپس دیارا با رفتن به رختکن ورزشگاه و پوشیدن لباس تیم , خود را اماده ورود به زمین ورزشگاه کرد . در انجا چندین عکاس حضور داشتند تا اولین عکس دیارا را با لباس رئال مادرید شکار کنند .

دیارا بعد از ورود به زمین با ارائه حرکتهای نمایشی در مقابل هوادارانی که انجا جمع شده بودند به نوعی خود را برای طرفداران باشگاه معرفی کرد .

لاسانا خوش آمدی

Suko
22-12-2008, 19:24
تکراری شد !! :دي

Suko
22-12-2008, 19:26
اینم به خاطر پست 8000م تایپیک !!

The.Real.Madrid.Story.2006.DVDRip.XviD

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2disc)-5050582431599-01.jpg

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم چند تا اسکرین شات !

iammahdi
22-12-2008, 22:34
800
........

ali...
22-12-2008, 23:10
لابد منظورش صفحه 800 بوده

kasra_khan2003
22-12-2008, 23:15
یه چیزی در باره این لاسانا! این بازیکن قبلا تو چلسی و آرسنال بوده، اما رد شده! یعنی رفته از این تیما! پس فکر میکنین بازیکن دسته اولی هست؟

Majid393
22-12-2008, 23:25
این کیه ؟؟؟:دی
دلارد ؟؟؟

ahmad08
23-12-2008, 00:12
دلارد عجب بازیکن توپیه من خیلی ازش خوشم میاد.
نمیدونم چرا عشق بازیکنهای تیم کاستیا و کلا بازیکنهای ساخته شده در آکادمی رئال هستم .
شما چی؟

Crespo
23-12-2008, 01:11
بعد از یه غیبت یکی دو روزه برگشتم :دی

Rock Magic
23-12-2008, 01:19
سلام:
مجیک جان باید خدمتت بگم که کلا خبرگزاری های فارس از تریبال فوتبال خبرهاشون رو میگیرن و تریبال فوتبال از آس و مارکا هم دروغگو تره این ثابت شده مشکل از خبرگزاری فارس نیست از تریبال فوتباله .
این بحث رو همینجا اختتام میبخشیم.
خدمت دوستان عرض کنم که سایت گل و خود سایت رئال مادرید جدیدترین اخبار رو میذاره اگه برای فارسی اون رو میخواین این جا برید.
Rmadridfc.com
onlyrealmadrid.com
بهترین سایتهای هوادران رئال در ایران اند.

آها!!
حالا یکی به فارس بگه اینا رو از یه سایتی بر میداری که دروغ میگه !:20:

resident_evil
23-12-2008, 01:25
delared يه بازي كرد يه گل خيلي قشنگ زد و ديگه پيداش نشد.اينم مصدومه تا آخر فصل؟؟؟

ahmad08
23-12-2008, 10:50
نه دلارد تا آخر فصل مصدوم نیست کلا مصدومیت دلارد از اون مصدومیتهای عجیبه .
بدبخت نمیدونیم تو بازی مقابل رئال اونیون چه بلای سرش اومد که یهو افتاد بیهوش وسط زمین همه گفتن تموم مث بقیه مرد که نه اونطوری نشد.
پزشکان هم براش دو ماه استراحت مطلق نوشتن بعد دو ماه برمیگرده فکر کنم بعد تعطیلات ژانویه ببینیمش.

resident_evil
23-12-2008, 15:06
به هر حال ديگه همه ي ما به بازي هاي آينده شديدا اميدواريم...همه بازي هارو بايد ببريم و كاري
هم به نتيجه ي بازيه تيم هاي رقيب نداشته باشيم و سرمون به كار خودمون باشه...
زنده باد رئال هميشه قهرمان...

Suko
23-12-2008, 18:14
Spain And Real My Fave League & Team!
به نظرتون اینو کی گفته ؟؟؟ بله ! درسته بنزما !! برید تو گل کل خبرو بخونید !

resident_evil
23-12-2008, 18:17
Spain And Real My Fave League & Team!
به نظرتون اینو کی گفته ؟؟؟ بله ! درسته بنزما !! برید تو گل کل خبرو بخونید !

يعني karim benzema مياد رئال؟؟؟نيم فصل؟؟؟توي همين تعطيلات؟؟؟

kasra_khan2003
23-12-2008, 18:24
يعني karim benzema مياد رئال؟؟؟نيم فصل؟؟؟توي همين تعطيلات؟؟؟

اگه کالدرون مرد عمل هست، این کار رو بکنه! اون رو تو نیم فصل بیاره رئال!!!

مهم اینه که الان بیاد، چون بهش نیاز داریم!

resident_evil
23-12-2008, 18:31
اگه کالدرون مرد عمل هست، این کار رو بکنه! اون رو تو نیم فصل بیاره رئال!!!

مهم اینه که الان بیاد، چون بهش نیاز داریم!

من رفتم توي سايت زده Benzema To Real Madrid In 2010
نوشته قرار دادش با ---- تموم شه مياد !!!

D o l f i n
23-12-2008, 23:02
ممنون ممد جان بابت اخبار

ali_ranger22
24-12-2008, 11:13
مرسی ممد جان بابت اخبار

resident_evil
24-12-2008, 14:43
دستت درد نكنه mamad جان...
به نظر من اشلي يانگ و ارون لنون بهتر از بقيه هستن.

D o l f i n
24-12-2008, 22:47
بده اینجا تشکر نداره ولی گل کاشتی ممد عزیز

Ahmad-Ra
25-12-2008, 15:01
Mamad جان مرسی بابت خبر ها.

الان لیست قطعی در دست هست که مشخص شده باشه کدوم بازیکن ها در فصل جدید در رئال بازی خواند کرد ؟

kasra_khan2003
25-12-2008, 15:14
mamad جان مرسی بابت خبر ها.

الان لیست قطعی در دست هست که مشخص شده باشه کدوم بازیکن ها در فصل جدید در رئال بازی خواند کرد ؟

نه داداش! اصلا مشخص نیست!

اصولا این کالدرون و میاتوویچ خریداشون مثل پاس های رونالدینهو هست!!! مثلا میگن بنزما فردا میاد، اما یهو علی دائی میاد:31:

kasra_khan2003
26-12-2008, 14:53
اول یه عکس بزرگ و زیبا از دروازبان خوبمون ( که داره به روزای اوجش بر میگرده رو میزارم )

پس از یک شروع بد در سال 2008 ، ایکر کاسیاس، دروازبان تیم رئال مادرید آرزو کرد سال 2009 رو بهتر شروع کنند.

کاسیاس به وب سایت رسمی رئال مادرید گفت: " مخوام به سال نو رو به تمام کسانی که در کنار و همراه ما بودن، به تمام کسانی که در تمام این روزها ما رو پشتیبانی کردن، تبریک بگم و آرزو کنم که سال 2009 رو تبدیل به سال فراموش نشدنی برای تمام مادریدی ها کنیم"

Ahmad-Ra
26-12-2008, 17:58
میلان خیلی غلط کرده که کاناوارو رو میخواد! :دی

Ahmad-Ra
26-12-2008, 18:00
نه داداش! اصلا مشخص نیست!

اصولا این کالدرون و میاتوویچ خریداشون مثل پاس های رونالدینهو هست!!! مثلا میگن بنزما فردا میاد، اما یهو علی دائی میاد:31:

:31::31::31::31::31::31:

kasra_khan2003
26-12-2008, 19:11
میلان خیلی غلط کرده که کاناوارو رو میخواد! :دی

نمیدونم چرا این میلان شده خانه ی سالمندان!!!!:31::31::31:

ahmad08
27-12-2008, 14:13
سلام به همگی :
خوبین خوشین؟
ممد جان و کسری جان بابت اخبار ممنون دستون درد نکنه.
میگم این بازی با ویارئال هفته دیگه هستش نه ؟
ایشالا که با اومدن دیارا و هانتلار مشکلاتمون کم بشه.
ولی به نظر من هنوز به یه بازیکن طراز اول دیگه مث لنون و یا اشلی یانگ و یا مانسینی(دربارش شک دارم) نیاز هستش.

kasra_khan2003
27-12-2008, 17:21
خوب حالا که چی؟ چی بیخود شلوغش میکنن! گیرم رونالدو هم الان موقعیتش پیش میومد که بیاد، چون نمیتونه تو باشگاه های اروپا بازی کنه، نباید میاوردیمش؟!!!

ahmad08
27-12-2008, 17:50
دقیقا
منم همین رو میگم مشکلی نیست مگه ما فصل بعد و فصلهای بعد نداریم؟
اما خوب بهتر هم میشد اگه بازیکن دیگری هم بگیرن که بشه ازش در لیگ قهرمانان استفاده کرد.

Ahmad-Ra
27-12-2008, 18:58
سلام به همگی :
خوبین خوشین؟
ولی به نظر من هنوز به یه بازیکن طراز اول دیگه مث لنون و یا اشلی یانگ و یا مانسینی(دربارش شک دارم) نیاز هستش.

سلام...
خوش برگشتی...

میگم این بازیکنه زنیت آرشاوین چی شد ؟؟:20: میاد ؟

ali...
27-12-2008, 19:27
سلام...
خوش برگشتی...

میگم این بازیکنه زنیت آرشاوین چی شد ؟؟:20: میاد ؟

انتقال آرشاوین به یک باشگاه بزرگ قطعی شد

آندری آرشاوین مهاجم سطح بالای فوتبال روسیه پس از آنکه مدیر برنامه های وی اعلام کرد که این بازیکن زنیت سن پیترزبورگ تقریبا به طور قطع در فرصت ایجاد شده برای نقل و انتقال فروخته خواهد شد، سرانجام ممکن است در مسیر پیوستن به یک باشگاه بزرگ اروپا قرار داشته باشد.

آرشاوین به باشگاه های بزرگی چون آرسنال ، تاتنهام و رئال مادرید ارتباط داده شده و بر اساس یک گزارش دنیر لاچتر مدیر برنامه وی گفته است که آرشاوین و زنیت موافقت کرده اند که وی باید در ماه ژانویه باشگاه جدیدی بیابد.
لاچتر اظهار داشت : وی (آرشاوین) در ماه ژانویه قطعا انتقال خواهد یافت یا این که این بازیکن و باشگاهش ضرر مالی خواهند کرد. وی افزود : زنیت و آرشاوین می دانند که زمان جدایی آنها از یکدیگر فرا رسیده است.

ارشاوین 27 ساله تابستان گذشته به دنبال عملکرد احساس بر انگیزش در مسابقات یورو 2008 به باشگاه تاتنهام ارتباط داده شد و این هفته از ماکسیم میترو فانوف مدیر کل زنیت نقل شد که بر چسب قیمت وی 20 میلیون بوده و امید است که آرسنال برای به خدمت گرفتن وی پیشنهاد دهد. ولی لاچتر گزارش های منتشر شده در مورد بازدید این بازیکن از زمین های تمرین هر دو باشگاه در جریان سفر اخیرش در لندن تکذیب کرد.
وی گفت این خبر حقیقت ندارد.

لاچتر همچنین این خبر را که آرشاوین گفته است تنها مایل به بازی در بارسلونا است و علاقه ای به انگلیس ندارد تکذیب کرد. وی افزود : من اگر یک زندگی رویایی و دنبال میکردم، باید 2 یا 3 ماه پیش از این کار خود رهایی می یافتم و آنگونه که روزنامه ها تشریح کرده اند وی باید پیشتر یک بازیکن چلسی ، آرسنال ، منچستر یونایتد اینتر میلان یا هر باشگاه دیگر میشد

kasra_khan2003
27-12-2008, 23:05
سلام به همگی :
خوبین خوشین؟

دمت گرم، دمت گرم داداش! پرچم رو بردی بالا

بالاخره یه با سواد تو این تاپیک پیدا شد که اسم ما رو درست بنویسه:27:

ahmad08
27-12-2008, 23:14
ُسلام بر همه دوستان عزیز تر از جان:
خوبین سلامتین؟
میبینم هنوز که هنوزه تو اوج تعطیلات و نبود بازی باز بهترین تاپیک رو داریم ایول به شما ایول به رئالیها.
احمد عزیز خیلی ممنون داداش (خودم رو نمیگم احمدرا عزیز رو میگم)ممنون.
در مورد کسری جان هم بگم خییییییلی شرمنده واقعا من میخواستم بنویسم کسرا نوشتم کسری خیلی شرمنده حتما سریهای بعد درستش میکنم دی:
راستی یادم رفت اینو خدمتتون بگم:
سال نو میلادی و کریسمس شما عزیزان مبارک

Rock Magic
28-12-2008, 02:10
احمد جان شدیدا با امضات حال میکنم!

Kasra 91
28-12-2008, 02:45
ُسلام بر همه دوستان عزیز تر از جان:
خوبین سلامتین؟
میبینم هنوز که هنوزه تو اوج تعطیلات و نبود بازی باز بهترین تاپیک رو داریم ایول به شما ایول به رئالیها.
احمد عزیز خیلی ممنون داداش (خودم رو نمیگم احمدرا عزیز رو میگم)ممنون.
در مورد کسری جان هم بگم خییییییلی شرمنده واقعا من میخواستم بنویسم کسرا نوشتم کسری خیلی شرمنده حتما سریهای بعد درستش میکنم دی:
راستی یادم رفت اینو خدمتتون بگم:
سال نو میلادی و کریسمس شما عزیزان مبارک

سلام احمد حان تا حالا منو اینجا ندیدین ولی منم یکی از طرفدارای رئالم ولی اسم مارو با اون یکی کسری درست نوشتی بازم غلط نوشتی :27:

کسری درسته نه کسرا

kasra_khan2003
28-12-2008, 10:29
سلام احمد حان تا حالا منو اینجا ندیدین ولی منم یکی از طرفدارای رئالم ولی اسم مارو با اون یکی کسری درست نوشتی بازم غلط نوشتی :27:

کسری درسته نه کسرا

هه هه! نقطه سر خط!

کسری جان اینا همه یه مشت بیسواد هستند که درس تصمیم کبری رو افتادن!!!!:31:

خوش اومدی:40:

ahmad08
28-12-2008, 12:35
مجیک جان مخلصیم این امضای ما هم مال مرحوم وحید هستش که منم خوشم اومد گذاشتم امضا .قابل شما رو نداره.
علی جان با این خبر آرشاوین بسی خوشحال شدم کلا بازیکن جلبیه بیاد رئال بد نمیشه گرچه نمیشه تو لیگ قهرمانا ازش استفاده کرد اما خوب بازیکن خوبیه تا دو یا سه سال دیگه واس ما میتونه بدوه و با توجه به اناتومی بدن روسها این نسل بشر خیلی مقاوم و قوی هستن و به این زودیها پیر نمیشن به این دلیل میشه تا 5-6 سال روش حساب کرد.
در مورد کسرا :
باید عرض کنم که کسرا یا کسری مهم نیست مهم اینه که همشون گل سرسبد تاپیک رئالن اگه نباشن جاشون خیلی خیلی خالی میمونه.

D o l f i n
29-12-2008, 10:23
دمت گرم با اعتماد به نفس و پیشگویت ممد جان خدا از دلت بشوه

顎顯飦頾飡食
29-12-2008, 18:27
زمانی که من در اسپانیا فوتبال بازی می کردم ، به بارسا گل های زیادی می زدم اما فهمیدم که گل زدن به رئال آنقدر آسان نیست و نخواهد بود .
ایول تورس !

h_starboy
29-12-2008, 22:42
سلام به همه بچه های رئالی و عذر خواهی برای نبودن چند روزه. سرم یه کم شلوغه. دیر به دیر میرسم بیام.
بابت اخبار ممنون. بازی با لیور خیلی سخته باید تیم خیلی تمرین کنه و به اوجش برگرده تا بتونه کاری بکنه.

kasra_khan2003
30-12-2008, 13:51
توررس : لیورپول رئال را خواهد برد

60 درصد: دی

Ahmad-Ra
30-12-2008, 16:38
مرسی ممد جان.

h_starboy
30-12-2008, 18:38
ریبری در ارزوی بازی برای رئال مادرید
اگه بشه چی میشه. دمش گرم.

ahmad08
31-12-2008, 12:14
ُسلام بچها
شرمنده دیر میام مشکلات دانشگاه ریخته سرم اساسی نمیتونم زیاد سر بزنم .
هفته اینده مشکلات تموم میشه ایشالا دوباره فعال میشم فعلا شرمنده.
امروز هم از کامی دانشگاه دارم براتون مینویسم .
در مورد روبینهو بگم خیلی خوب بود واقعا هم دلش با رئال بود اما وقتی دید این احمقها(میا و کالی)هیچ کاری براش نمیکنن رفت اما رفتنش یه ور اون حرف که زد یه ور.
بعد اون اگه ستاره سهیل هم بشه برام مهم نیست ایشالا سیتی بره دسته دو بفهمه یه من ماست چقدر کره داره.
رفقای عزیز میگم اینا چرا اینقدر این دست اون دست میکنن بیارن دیگه یک بازیکن خوب دیگه اینقدر بد کار میکنن که مطمئنا یه روزی تقاصش رو میبینند.
بردن لیور سخته اما ممکنه .
فقط کافیه که بچها خودشون رو پیدا کنند.
با اومدن فرانک بدجوری موافقم فقط خدا کنه این کالی این و بفهمه خدا کنه
صد تا مسی رو میذاره تو جیبش فقط حیف تو بایرن داره هلاک میشه باید بیاد رئال.
فعلا بچها با اجازه
ایشالا زودی زود برمیگردم و بیشتر پیشتون خواهم موند
فعلا
یا حق

Majid393
31-12-2008, 23:29
ممد جان ممنون ........

بازیکنان رئال , دیارا را به هانتلار ترجیح می دهند

هانتلار که بهتره .......:19:

david68
31-12-2008, 23:48
سلام

ديارا رو بايد براي لاليگا استفاده كنن و در اين مدت گاگو هم بايد حسابي به خودش برسه و بدنسازي كنه تا مقابل هافبكهاي ليور كم نياره هانتلار هم بايد باشه هيگوئين كه ماشالله فقط تو برنابئو با دروازه اشناست و هنوز خيلي بيتجربه هست براي ليگ قهرمانان رودي گل هم كه نيست كاپيتان هم قربونش برم ديگه پا به سن گذاشته و مقابل يكي از بهترين خط دفاع هاي موجود كار زيادي نميتونه بكنه اما شكارچي يه چيز ديگه هست هرچند همه چي بعد از ديدن بازي اين دو تا يعني ديارا و هانتلار تو تيم معلوم ميشه .

ali_ranger22
01-01-2009, 12:19
مرسی ممد جان بابت اخبار

h_starboy
01-01-2009, 12:51
ای بابا هانتلار و استفاده کنید.پس مهاجم نداریم که اینجوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!

MORINIO
01-01-2009, 16:15
هانتلار که بهتره .......:19:

ای بابا هانتلار و استفاده کنید.پس مهاجم نداریم که اینجوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!

من هم همین نظر رو دارم. تو این بی مهاجمی باید از هانتلار استفاده کنیم

ahmad08
01-01-2009, 17:08
سلام سلام سلام:
عجب خبرهای توپی بودن ممنون ممد جان ایشالا که درست باشه و شایعه نباشه در این صورت فقط این رو میشه گفت
ریبری+مانسینی+لاوتزی=خوشبخ ی
باور کنید اگه این سه تا بیان و اخر فصل بتونیم ما فقط فابرگاس رو بگیریم کار تمومه دیگه هیچی نیاز نداریم مخصوصا اگه همین راموس هم سر مربی باقی بمونه و شایعات هم دور باشه و مصدومیت هم سراغمون زیاد نیاد اون وقت من میگم هر جامی رو رئال بخواد درو میکنه میگین نه دعا کنید بشه بعد میبینید چه میشه
ترکیب رو حال کنید
-----------------------------------------------------------------
-----------------------------کاسیاس---------------------------------
مارسلو---------متذلدر------------------په په-----------------راموس
------------------------------لاسانا --------------------------------
ریبری-----------------------فابرگاس-------------------------روبن
-----------------------لاوتزی-----------------هانتلار--------------
=================================
حالا ذخیره هارو حال کنید :
گاگو-هیگواین-رائول-فن گل-پالانکا-دلارد-مانسینی-پاریخو-دودک-کانا-تورس-سالگادو
به نظر من که عالیه شاید اشتباهاتی داشته باشه اما در کل به نظر من دهن هر چه تیم هست رو سرویس میکنن
مربی یه نیگاه به زمین میکنه حال میکنه یه نیگاه به ذخیره میکنه کف میکنه.
اما یه دفاع شش دنگ خوب هم نیاز داریم با یه دفاع چپ چون هانیزه افتضاح و مارسلو هم هنوز خیلی جوونه.
نظر شما چیه؟

h_starboy
01-01-2009, 19:50
دفاع چپ رو شدیدا قبول دارم.
ترکیب خوبی بود ولی نباید زیاد امیدوار باشی که همه این بازیکنا رو بتونن بخرن.

ali_ranger22
01-01-2009, 21:08
بخوایم یه همچین ترکیبی بچینیم باید کل ذخیره ی باشگاه رو خرج کنیم تازه قرض هم بکنیم ! :دي

Suko
01-01-2009, 23:21
گارای
خیلی حال کردم ! بازی کن خوبیه ! یه ارژانتینی ! کاش نرفته بود ! ( منظورم اینه که یه راست می اومد رئال )

ali...
02-01-2009, 00:53
ترکیب مورد علاقه ی من واسه فصل بعد:

:40:بنزما:40:

روبن---------------------------------------------------------------ریبری
------------------------------------------اشنایدر-----------------------

----------------------فابرگاس------------------------------------------

گاگو

راموس----------په په-----------------------گارای--------------مارسلو

کاسیاس

چه خوش اشتها... :46:
فابرگاسو خوب اومدی ولی حالا حالاها مصدومه

david68
02-01-2009, 03:03
سایت گل اسامی بازیكنانی از لالیگا كه قراردادشون 30 ژوئن (پایان فصل جاری) به پایان می رسه و مطابق قانون بوسمن بازیكن آزاد محسوب می شوند را منتشر كرده! این بازیكنان از همین امروز (1 ژوئن) می توانند با هر تیمی كه خواهان آنها باشه وارد مذاكره شوند!
از رئال نام دو بازیكن در این لیست دیده میشه كه اولیش كاناوارو و دیگری دودك است!

از دیگر بازیكنان مطرحی كه نامشون در این لیست دیده میشه می توان به فرناندو مورینتس (مهاجم والنسیا) ، خوانیتو (كاپیتان رئال بتیس) و كارلوس كامنی (دروازه بان اسپانیول) اشاره كرد.

لیست بازیكنان آزاد لالیگا:

(Real Madrid: Fabio Cannavaro (Centre-Back), Jerzy Dudek (Goalkeeper

(Barcelona: Albert Jorquera (Goalkeeper), Sylvinho (Left-Back

Sevilla: None

(Atletico Madrid: Leo Franco (Goalkeeper), Maniche (Central Midfielder

(Valencia: Fernando Morientes (Striker), Curro Torres (Right-Back

Villarreal: Javi Venta (Right-Back), Pascal Cygan (Centre-Back), Fabricio Fuentes (Centre-Back), Robert Pires (Attacking Midfielder), Sebastian Viera (Goalkeeper)

Deportivo La Coruna: Pablo Amo (Centre-Back), Pablo Alvarez (Right Midfielder), Julian De Guzman (Defensive Midfielder), Sergio (Central Midfielder), Manuel Pablo (Right-Back), Joan Verdu (Attacker)

Real Valladolid: Marcos (Left-Back), Oscar Sanchez (Left-Back), Vivar Dorado (Central Midfielder), Victor (Striker), Alberto (Goalkeeper), Garcia Calvo (Centre-Back), Inaki Bea (Centre-Back)

Malaga: Manolo Gaspar (Right-Back), Rossatto (Left-Back), Javier Calleja (Left Winger), Salva Ballesta (Striker), Inaki Goitia (Goalkeeper)

(Getafe: Pato Abbondanzieri (Goalkeeper), Cosmin Contra (Right-Back), David Belenguer (Centre-Back

Sporting Gijon: Pablo De Lucas (Left Midfielder), Jorge (Centre-Back/Left-Back), Jurgen Colin (Centre-Back), Diego Camacho (Central Midfielder), Sergio Sanchez Sanchez (Goalkeeper), Omar (Defender), Neru (Centre-Back/Left-Back), Raul Camara (Left-Back/Right-Back)

(Athletic Bilbao: Ander Murillo (Centre-Back/Central Midfielder

Real Betis: Juanito (Centre-Back), Edu (Attacking Midfielder/Striker), Arzu (Defensive Midfielder/Centre-Back), Alberto Rivera (Central Midfielder)

(Racing Santander: Luis Fernandez (Left-Back), Cesar Navas (Centre Back

Numancia: Domingo Cisma* (Left-Back), Juanra (Right-Back), Quero (Attacking Midfielder), Felipe (Defensive Midfielder), Palacios (Central Midfielder), Egoitz Jaio (Defender), Alvaro Anton (Central Midfielder)*, Carlos Bellvis (Left Midfielder/Left-Back)*

Almeria: Bruno (Right-Back), Esteban (Goalkeeper), Iriney Santos (Defensive Midfielder/Central Midfielder), Jose Ortiz (Forward)

Mallorca: None

Espanyol: Ivan de la Pena (Attacking Midfielder), Carlos Kameni (Goalkeeper), Jonathan Soriano (Striker), Javier Chica (Right-Back), Francisco Rufete (Right Winger), David Garcia (Left-Back), Jesus Lacruz (Defender)

Recreativo: Ersen Martin (Striker), Jose Ignacio Zahinos (Defensive Midfielder), Quique Alvarez (Centre-Back), Joselito (Forward), Javi Guerrero (Striker)

Osasuna: Hector Font (Left Midfielder), Cesar Cruchaga (Central Defender), Ricardo (Goalkeeper), Javier Flano (Right-Back), Patxi Punal (Attacking Midfielder)

* بازیكنان قرضی (on loan)

----------------------------------

يك افتخار ديگر براي زيزو رقم خورد و عنوان افسري رو مال خودش كرد تبريك ميگم .

درود بر زيزو

Suko
02-01-2009, 15:16
گل رو دیدید ؟؟ خیلی خبر در مورد رئال داره الان !

Suko
02-01-2009, 15:39
حوب الان علاف بودم رفتم گفتم بیام یه کار مفید انجام بدم !!
این جا رو نگاه کنید ! یه اماره در مورد تایپیک ها ی تیم ها !
این تقسیم تعداد بازدید به تعداد پستاس !
بارسا : 17
منچستر : 21
چلسی : 20
میلان : 16
بایرن : 10
لیور پول : 21
ارسنال :20
رئال 12!!!!
پرسپلیس :11
استقلال : 9

ahmad08
02-01-2009, 18:07
حوب الان علاف بودم رفتم گفتم بیام یه کار مفید انجام بدم !!
این جا رو نگاه کنید ! یه اماره در مورد تایپیک ها ی تیم ها !
این تقسیم تعداد بازدید به تعداد پستاس !
بارسا : 17
منچستر : 21
چلسی : 20
میلان : 16
بایرن : 10
لیور پول : 21
ارسنال :20
رئال 12!!!!
پرسپلیس :11
استقلال : 9

سلام عزیزان خوبین سلامتین؟
راستی این مطلب رو نفهمیدم یعنی چی اونوقت ؟
ما الان حتی از تاپیک پرسپولیس هم فعال تر هستیم و بعد اون پر بیننده ترین و فعالترین تاپیک بخش ورزش هستیم !!!
اها با صحبتهای دوستان و اشاره ممد جان این مطلب یادم اومد شدید باهاش موافقم خواستم بگم یه تغییر کوچیکه .
================================================== =========
-----------------------------------------کاسیاس-----------------------------------------
گارای--------------متذلدر------------------------------په په-----------------------راموس

-----------------------------------------لاسانا ------------------------------------------

ریبری-----------------------------------فابرگاس--------------------------------روبن

-----------------------------بنزما-----------------------هانتلار-----------------------
================================================== ========
حالا ذخیره ها:
رائول-فن گل-هانتلار-اشنایدر-گوتی-فن در فارت-هیگواین-کانا-گارسیا-تورس-سالگادو-دلارد-مانسینی
================================================== ========
خیلی توپ میشه من که خیلی خوشم اومد تازه این بازیکنهای که این زیر مینویسم هم اگه بیان و همین راموس مربی باشه من باز هم مث پست قبلیم شرط قهرمانی هر جامی رو میدم.
این بازیکنهای که بحث هست بیان اما حتمی نیستش:
1:لنون
2:لاوتزی
3:زاراته
4:یه دفاع خوب
================================================== =======
به جان خودم تمام این حرفای که زدم عملی شدنشون خیلی راحتتر از اوردن کاکا و رونالدو است به جای پروژه رونالدو اگه میرفتن سراغ این کار امسال هزار در صد قهرمان میشدیم شک نکنید.
کلا به نظر من شرایط رئال خیلی مساعده برای این کار اگه این عمل انجام بشه باور کنید باین این بار بهمون بگن :
super galaxy
یا
ابر کهکشانی ها
وای چه شود
کاش این پست منو ترجمه کنن به اسپانیایی بفرستن برای کالدرون شاید سر عقل اومد:31:
فداتون
فعلا
یا حق

resident_evil
02-01-2009, 18:09
دوستان 1شنبه با ويارئال بازي داريم ساعت 7:30؟؟؟

resident_evil
02-01-2009, 20:34
الان اخبار گفت رئال 55 ميليون دلار به بايرن براي ريبري پيشنهاد داده!!!!

mohandes1369
02-01-2009, 21:35
الان اخبار گفت رئال 55 ميليون دلار به بايرن براي ريبري پيشنهاد داده!!!!
نمیدونم درست گفت یا نه ولی گفت 55 میلیون پوند .. خیلی بیشتر میشه...

MORINIO
03-01-2009, 11:14
اگه پوند باشه اصلا نمیارزه این قیمت .... اگه برای بنزما اینقدر پول بدن یه چیزی

Suko
03-01-2009, 11:22
اگه پوند باشه اصلا نمیارزه این قیمت .... اگه برای بنزما اینقدر پول بدن یه چیزی
از کالدرون هیچ چیز بعید نیست ! تازه ریبری سابقه ی خوبی در مصدومییت داره !!شاید به خاطر همینه که می خوان بخرنش !

kasra_khan2003
03-01-2009, 12:00
از کالدرون هیچ چیز بعید نیست ! تازه ریبری سابقه ی خوبی در مصدومییت داره !!شاید به خاطر همینه که می خوان بخرنش !

باید دید اینا وقتی مصدوم میشن، کجا میبرنشون: دی میگیرین چی میگم دیگه؟!

ali_ranger22
03-01-2009, 12:50
آلمان واحد پولش یورو هست پس باید به یورو پیشنهاد داده باشن
ولی منم روی بنزما خیلی تاکید دارم
فابرگاس هم باید بیاریمش

Suko
03-01-2009, 12:51
vآلمان واحد پولش یورو هست پس باید به یورو پیشنهاد داده باشن
ولی منم روی بنزما خیلی تاکید دارم
فابرگاس هم باید بیاریمش
فابرگاس احتمالش بیشتره از بنزما چون تازه مصدوم بوده !

Ahmad-Ra
03-01-2009, 20:11
بابا معلومه این متزلدر یه خورده ای با شوستر داشته.. همش اظهار خوشحالی میکنه رفته! لابد زد و خرد هم داشتن! :دی

kasra_khan2003
03-01-2009, 21:24
لیست 50 بازیکن برتر از نظر سایت گل که ظاهرا از این به بعد مدام آپدیت میشه:

D o l f i n
03-01-2009, 21:25
بازی ها از کی شروع میشه؟

kasra_khan2003
04-01-2009, 01:04
بازی ها از کی شروع میشه؟

شروع شده! امشب اولین بازی بود، که بارسا تو زمین خودش Mallorca رو 3-1 شکست داد.

فردا شب هم رئال میزبان ویارئال هست...

h_starboy
04-01-2009, 09:57
خدا کنه سال جدید و خوب شروع کنیم.

ali_ranger22
04-01-2009, 12:41
این بارسا چه خوش شانسه ! گل دومشون آفساید بود !

Attractive_King
04-01-2009, 13:29
خيلي بده كه واسه بازي امشب هيگواين رو نداريم

arash_zp
04-01-2009, 13:56
من به اين تيم خيلي اميدوارم
ما با خوانده راموس امشب نشون ميديم كه بدون بازيكن هاي اصلي هم قدرتمنديم
اميدوارم امشب لاسانا بازي كنه ، چون به نظر من ضعف اصلي رئال تو هافبك دفاعيه
جاييكه گوتي و گاگو توپ گيري نميكنن و فقط پاس ميدن ( باز صد رحمت به گاگو )

MH_SANIANI
04-01-2009, 15:38
الان کیارو خریدیم..؟!
دیارا لاسانا هانتلار..؟؟!
بازم هستن..؟!
اون دیارا با این دیارا چه فرقی میکنه..؟؟!: دی

resident_evil
04-01-2009, 17:13
الان کیارو خریدیم..؟!
دیارا لاسانا هانتلار..؟؟!
بازم هستن..؟!
اون دیارا با این دیارا چه فرقی میکنه..؟؟!: دی

لاسانا ديارا يه بازيكنه فكر كنم!!!:31:

Retired User
04-01-2009, 18:08
كسي تركيب امشب رو داره؟

MORINIO
04-01-2009, 18:12
بازی ساعت 7 و نیمه اشتباه نکنید

MORINIO
04-01-2009, 18:18
كسي تركيب امشب رو داره؟

ترکیب احتمالی رئال در بازی امشب از دید سایت گل:

Probable Starting XI (4-3-3): Casillas – Sergio Ramos, Pepe, Cannavaro, Marcelo – Sneijder, Gago/Lass, Guti – Robben,Raúl (c), Huntelaar,

پیش بینی نتیجه از دید سایت گل: Real Madrid 1-0 Villarreal

پیش بینی نتیجه از دید خودم(!) : Real Madrid 3-1 Villarreal

:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:

ali_ranger22
04-01-2009, 19:31
تا چند دیقه دیگه بازی شروع میشه
بازی سختیه
ولی باید ببریم

resident_evil
04-01-2009, 20:21
بازي حرف نداشت به نظر من...
حيف كه هانتلار اون موقعيت رو از دست داد ولي عجب استپي كرد
حيف كه كاپيتان رائول اونجا پاش ليز خورد و نتونست ضربه ي سر بزنه...
اين صحنه ي آخرو ديدين؟؟؟لاسانا مسدوم نشد اون همه پاشو زدن!!!!!:18:

ali_ranger22
04-01-2009, 20:28
ایول
این دیارا چقدر خوب بازی میکنه :blink:
دمش گرم گوتی رو میزاره تو جیبش
خیلی سگ جونم هست !

Majid393
04-01-2009, 20:32
عجب بازی بود ........
فقط روبببببببببنننننننننننن ...... :دی

این دیارا هم خیلی خوب بازی میکنه .... شماره اون یکی دیارا رو هم دادن بهش ...... :دی

Majid393
04-01-2009, 21:24
بازی با همون نتیجه 1-0 به نفع رئال تموم شد ......
اولین برد در سال 2009 ..... :دی
تبریک میگم .......

ali_ranger22
04-01-2009, 21:29
تبریک دوستان ....
بازیه قشنگی بود

tina salehe
04-01-2009, 21:41
گل رو كي زد ؟
من حواسم نبود پشت pc داشتم گيم بازي ميكردم

Majid393
04-01-2009, 21:54
گل رو كي زد ؟
من حواسم نبود پشت pc داشتم گيم بازي ميكردم

روبـن ......:40:

resident_evil
04-01-2009, 21:58
به نظر من خيلي مقتدر تر بايد باشيم
خيلي موقعيت از دست داديم.اشنايدر چرا اينقدز آروم شوت ميزنه!!!
درنته هم دوتا موقعيت خوب از دست داد...
كاسياس,ديارا,روبن,په په عالي بودن...

MORINIO
04-01-2009, 22:05
ایول بازی خوبی بود . روبن دمش گرم عالی بود:40:

MORINIO
04-01-2009, 22:08
خیلی سگ جونم هست !

آره خداوکیلی بد جور ساقشو میزدن ولی **** هم نبود:27:

D o l f i n
04-01-2009, 22:09
بازی بدی نبود ولی هنوز کار داریم و باید بازیکنهای جدیدمون رو ریل بیفتن روبن مثل همیشه عالی بود کاسیاس هم خوب بود په په همینطور

Ahmad-Ra
04-01-2009, 22:32
بازی ر و من که ندیدم. ولی تبریک به خاطر اولین برد در سال جدید میلادی.

اقا من نمیدونم این دیارا دیارا میکنید چیه قضیش؟
همون دیارا سیاه خودمون هست یا یکی دیگه که گفته بودن میخرندش؟؟ یکی واس ما روشن کنه قضیه رو! :دی

Majid393
04-01-2009, 22:39
بازی ر و من که ندیدم. ولی تبریک به خاطر اولین برد در سال جدید میلادی.

اقا من نمیدونم این دیارا دیارا میکنید چیه قضیش؟
همون دیارا سیاه خودمون هست یا یکی دیگه که گفته بودن میخرندش؟؟ یکی واس ما روشن کنه قضیه رو! :دی

محمد دیارا نیست ..... لاسانا دیارا هست ...... همونی که تو چلسی و آرسنال بازی میکرد ......:46:
خداییش میانه ی میدان رو در دست گرفته بود ........:40:

Ahmad-Ra
04-01-2009, 22:44
ایول... مرسی داداش مجید. ایول پس..
ارشاون رو نتونستن بیارن ؟

Retired User
04-01-2009, 23:47
روين امشب محشر بود دمش گرم
كاسياس هم دوتا گل رو خريد

ahmad08
05-01-2009, 11:44
سلام بر همگی:
تبریک تبریک عجب بازی قشنگی بود دیشب وقتی بازی تموم شد کنار بابا بزرگ نشسته بودیم بعد بازی گفتم :به به عجب بازی بود گوشت شد به جونم (همون مثل مامان بزرگا که میگن گوشت بشه به جونت الهی مادر نوش جون بخور)اره اینطوری بابا بزرگ از بس خندش گرفته بود نزدیک بود قرصی که داشت میخورد تو گلوش گیر کنه.
منم تو این هوای سرد از بس تو کف بازی بودم و بالا پایین میپریدم عرق کرده بودم .
روبن عالی چه میشه گفت پسر بینظیری کاش یکی باشه حمایتش کنه فک کنید اگه روبینهو نرفته بود چه میشد از دو سمت هر تیمی دهنش سرویس بود.
دفاع همه عالی بجز هاینزه نمیدونم چرا ازش خوشم نمیاد خیلی سوتی میده گرچه این بازی چندان بد نبود.
لاس دیارا معرکه اولین بازی اینطوری خیلی عالی بود.
هانتلار نشون داد مهاجمه چطوری معلومه از همون استپش خوندم کم کم که جا بیفته میشه کلاس گل برامون مث فن گل.
رائول که قربونش برم الهی
چقدر میدوید این بشر
اخ میشه یکی اینقدر غیرت داشته باشه نه میشه؟
خیلی تلاش کرد کاش اون صحنه لیز نمیخورد و یه گل تمیز هم میزد بازم میگم رائول آفرین پسر .
بقیه هم خوب .
ولی خدایشش فکر کنید تو اون دو صحنه درنت کریم بنزما یا رونالدو میبود یا روبینهو فک میکنید از دست میداد توپ رو ؟؟!!
اصلا نمیدونم این بشر رو از کجا اوردن نمیدونم.
خیلی عالی بود به امید بازیهای بهتر وبردهای بیشتر در آینده
فعلا عزیزان
یا حق

ahmad08
05-01-2009, 18:42
ممد جان ممنون داداش عجب خبرهای بود این روبن هم واقعا معرکس ایولش.
راستی من تا دو سه روز دیگه نمیام بخاطر تاسوعا و عاشورا نیستیم دیگه .
و اینکه خیلی عذاب وجدان دارم کاش زودتر میگفتم نمیدونم شما خبر دارید یا نه اما باز هم میگم :
زنده باد رئال میدونی چرا
چون بزرگی مث کاسیاس رو داره که بخاطر دفاع از مردم مظلوم غزه در جشن سالانه شرت نکرد زنده باد هم او و هم نادال.
باز هم بگید رئالیها نامردن از این مردی بیشتر میشه؟؟؟!!!
منم خیلی پیش تصمیم داشتم که اینجا عنوان کنم اما هر بار یادم رفت امشب یادم اومد و به نوبه خودم میگم:
زنده باد مردم مظلوم غزه و فلسطین و مرگ بر رژیم غاصب صهیونیست.

mehrzad3344
06-01-2009, 00:11
من به تازگی طرفدار سرسخت رئال شدم قبلا طرفدار منچشتر و پیروزی بودم الانم رئال بهش اضافه شد رئال دوستتت دارم

resident_evil
06-01-2009, 15:24
واي اگه والكات بياد چي ميشه!!!!!!!!!!!!!
تيم خفن سرعتي ميشه!!!!

kasra_khan2003
06-01-2009, 17:48
الان سایت گل یه مطلب در مورد علاقه توز به پیویستن به رئال مادرید خوندم!

انگاری منچستر یوناید در تمدید قرار داد توز خیلی وقت کشی داره میکنه و توز از این مساله ناراحته و اعلام کرده دوست داره بیاد رئال

ali_ranger22
06-01-2009, 17:53
توز بازیکن خوبیه ولی کار درستی نیست بیاریمش
سنش داره میره بالا بعد دیگه نمی تونیم بفروشیمش رو دستمون باد میکنه !

Retired User
06-01-2009, 18:28

توز به درد رئال نميخوره
ما بايد يه بازيكن جوون مثه آرشاوين رو بياريم

ehsan-totti
06-01-2009, 20:06

مگه قراره بازیکن بگیرن بعد که عمر فوتبالش تموم شد بفروشنش ؟ :41:
تا جایی هم که من می دونم توز 24 یا 25 سالشه :31:
بعدشم :8:
تا زمانی که میلان و اینتر هستن نگران فروش بازیکنهای سن بالا نباش :27::27:

ehsan-totti
06-01-2009, 20:07
توز به درد رئال نميخوره
ما بايد يه بازيكن جوون مثه آرشاوين رو بياريم

عزیز دلم توز که از آرشاوین کوچیکتره :8:
ارشاوین 28 سالشه :31::31:

ehsan-totti
06-01-2009, 20:09
رئال مادرید فان در فارت را با ستاره وردربرمن معاوضه می کند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارشrmadridfc:مسوولان رئال مادرید در تدارک ارائه پیشنهاد همکاری به دیه گو, هافبک طراح و بازیساز وردربرمن هستند.

به نقل از روز بیلد وسایت فوتبالی گل, مقامات رئال مادرید در حال گفت و گو با همتایانشان در وردربرمن در مورد امکان معاوضه بازیکن هستند تا در صورت توافق رافائل فان درفارت به این باشگاه آلمانی منتقل و به جای وی دیه گو نیز به برنابئو ملحق شود.

دیه گو آشکارا اعلام کرده خواهان پیوستن به یکی از باشگاه های بزرگ اروپا در سال جاری است و در این میان بشدت توجه یووه و اتلتیکو مادرید را نیز به خود جلب کرده است اما به نظر می آید پیشنهاد رئال بهتر باشد.

این پیشنهادی وسوسه کننده برای باشگاه آلمانی است ،زیرا می توانند یکی از موثرترین بازیکنان را در زمانی که در هامبورگ بود به دست آورند.

چه غلطــــا :41::19::19:

resident_evil
06-01-2009, 22:24
به نظر منم توز به دردمون نميخوره!!!
يا ديه گو يا آرشاوين يا والكات!!!
اگه هر 3تا بيان كه عاليه!!!!!!!!!

ali_ranger22
07-01-2009, 15:03
توز 24 سالشه ؟!!!!!!
عمرا ! سن بالا میزنه بابا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Retired User
07-01-2009, 18:51
توز 24 سالشه ؟!!!!!!
عمرا ! سن بالا میزنه بابا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توز مگه 27 نبود دي:

MH_SANIANI
07-01-2009, 22:02
کیه..؟!!؟!؟!؟!

Retired User
07-01-2009, 22:27
به نظر شما این کیه؟

اينه:

مشترک گرامي

دسترسي به اين سايت امکان پذير نميباشد

resident_evil
07-01-2009, 22:50
اول يه سوال:
پاريخو تو چه پستي بازي ميكنه؟؟؟
دوم اينكه يه راهنمايي نميشه بكني در مورد اين عكس؟؟؟!!!

ali...
07-01-2009, 23:48
به نظر شما این کیه؟

سرخیو راموس هستش نه؟