PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه رئال مادريد: Real Madrid C.F. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

h_starboy
03-05-2008, 19:32
خوب سلام به همگی:
اول اینو بگم خدمت همه دوستان که والنسیا و ویا رسمآ پیشنهاد 15 میلیونی رئال رو............................................ر د کرد بله ناراحت نشید که اگه دروگبا و ابرام بیام دیگه غمی نیست داداش.

احمد جان دروگبا رو یه کم شک دارم چون فکر کنم بره پیش مورینیو ولی ابرام خیلی خوبه.

V A H I D
03-05-2008, 19:49
خوب سلام به همگی:
اول اینو بگم خدمت همه دوستان که والنسیا و ویا رسمآ پیشنهاد 15 میلیونی رئال رو............................................ر د کرد بله ناراحت نشید که اگه دروگبا و ابرام بیام دیگه غمی نیست داداش.
بابا منصف باشید به خدا .....
ما درنته رو 20 میلیون خریدیم ...
حالا ویا رو ؟؟؟
به نظرم خیلی کم بوده .....
منم بودم قبول نمی کردم ...

h_starboy
03-05-2008, 19:52
قبول دارم خیلی کم بهش پیشنهاد دادن. اینا میخواستن یه سنگی بندارن دیگه حالا اگه گرفت که چه بهتر.

V A H I D
03-05-2008, 20:10
اخه ممکنه اون ها بهشون بر بخوره پیشنهاد های دیگهی اون ها رو اصلا نگاه نکنن...

ahmad08
03-05-2008, 23:58
سلام به همگی:
در مورد فردا من که پای پایم البت اگه زنده باشم چون هیچ کی از فرداش خبر نداره امیدوارم که فردا قهرمانی رو با شما جشن بگیرم و البت اینو بگم که شاید قبل از بازی با هم این جشن رو بگیرم ....منظور رو که فهمیدین؟؟؟(خوب الهی شکر)
در مورد ویا باید بگم که اره میشد که درنت رو با 20 تا بهشون بندازیم و اونو بگیریم انوقت خیلی خوب میشد و اینکه ابرام بیاد رئال به نظر من باور کنید احتمالش از دروگبا کمتره نمیدونم چرا اما احساسم به من اینو میگه ......
ولی کاش این کریس رونالدو بیاد خیلی عالی میشه اونوقت ولی اگه بجای اون کوارسما رو بگیرم خیلی بهتره چون هم جوون تره و هم دنبال بهترین شدنه و البت که اگه اخرو بیاد دیگه معرکه هست و بنده که شخصآ از این بازیکن بی نهایت خوشم میاد و تکنیک داره در حد مارادونا و پله با هم و کلآ بازیکن خیلی خوبیه و میشه از این هم نتیجه گرفت که بازیکن های اتلتیکو همیشه در رئال عالی کار کردند که از نمونه ان میشه به رائول اشاره کرد....

kasra_khan2003
04-05-2008, 12:00
خبرگزاري فارس: پس از قهرماني احتمالي رئال مادريد در بازي امشب 31 اتوبوس 317 كيلومتر را طي مي كنند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، مديرعامل باشگاه رئال مادريد كه نمي‌خواهد قهرماني در بازي خارج از خانه باعث كم رنگ شدن ارزش آن شود، جشن قهرماني امشب را با 31 اتوبوس مجهز و آماده براي پذيرايي از هواداران رئال مادريد به جشن بزرگ پايتخت متصل مي كند.
هواداران رئال در پايتخت در صورت قهرماني تيمشان 4 ساعت در انتظار رسيدن اين 31 اتوبوس به ميدان اصلي شهر مي مانند و تا آن زمان به هزينه رئال مادريد جشن بزرگ و با شكوهي در پايتخت اسپانيا برگزار خواهد شد.
كالدرون براي جشن احتمالي امشب مبلغ 800 هزار يورو در نظر گرفته و خانواده سلطنتي نيز ميهمان قهرمان لاليگا خواهند بود.
جواد نكونام و يارانش مي توانند تمام اين حساب و كتاب ها را با پيروزي در خانه خود مقابل رئال مادريد نقش بر آب و اين جشن با شكوه را به هفته سي و ششم (چهارشنبه شب) و بازي رئال مادريد برابر بارسلونا موكول كنند.

kasra_khan2003
04-05-2008, 12:01
خبرگزاري فارس: مقامات باشگاه والنسيا پيشنهاد رئال مادريد را براي خريد مهاجم ملي پوش خود رد كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، داويد ويا از باشگاه رئال مادريد پيشنهاد 15 ميليون پوندي دريافت كرد و مادريد جدا از اين 15 ميليون حاضر است ژوليو باپتيستا ماجم برزيلي خود را نيز به والنسيا بدهد؛ اما اين پيشنهاد در ساعات اوليه ارئه آن رد شد.
سران مادريد از طريق وكيل خود پيشنهاد 20 ميليون پوند بعلاوه ايوان دلارد مهاجم جوان خود را ارائه كردند كه اين پيشنهاد نيز رد شد.
يك ساعت بعد اينترميلان توسط مديربرنامه هاي خود پيشنهاد 25 ميليون پودي خود را ارايه كرد و به نظر مي رسد كه مقامات والنسيا با اين انتقال كم دردسر موافق باشند.

kasra_khan2003
04-05-2008, 12:02
خبرگزاري فارس: تيم راه يافته به ليگ قهرمانان اروپا و مدعي اول قهرماني ليگ برتر انگليس گران قيمت‌ترين باشگاه فوتبال دنيا به شمار مي‌رود.

به گزارش خبرگزاري فارس، نشريه اقتصادي فوربس امريكا در گزارشي عنوان كرد كه منچستر يونايتد با در اختيار داشتن يك ميليارد و 158 ميليون يورو سرمايه مالي و نيروي انساني (بازيكن)، گران قيمت‌ترين تيم باشگاهي دنيا به حساب مي آيد.
رئال مادريد اسپانيا سرمايه‌اي بالغ بر 827 ميليون يورو سرمايه داشت و در رتبه دوم رده بندي گران قيمت ترين تيم‌ها جاي گرفته است.
تيم آرسنال لندن با 722 ميليون يورو كه در اواخر فصل جاري بخت قهرماني ليگ برتر انگليس را از دست داد و ليورپول انگليس كه چهارشنبه شب به علت باخت از چلسي از رسيدن به بازي نهايي ليگ قهرمانان اروپا محروم شد با 676 ميليون يورو در رتبه هاي سوم و چهارم جاي دارند.
باشگاه بايرن مونيخ آلمان با 590 ميليون يورو سرمايه در رده بعدي قرار گرفت؛ ‌اما نكته مهم در اين ميان حضور باشگاه ايتاليايي آ.ث ميلان با اختصاص سرمايه اي بالغ بر 514 ميليون يورو در رتبه ششم اين فهرست است.

جدول گران قيمت ترين تيم هاي باشگاهي دنيا به اين شرح است:
1-منچستريونايتد انگليس- يك ميليارد و صد و پنجاه و هشت ميليون يورو
2-رئال مادريداسپانيا- 827 ميليون يورو
3-آرسنال انگليس722 ميليون يورو
4-ليورپول انگليس 676 ميليون يورو
5-بايرن مونيخ 590 ميليون يورو
6-آ.ث ميلان ايتاليا 514 ميليون يورو
7-بارسلونا 505 ميليون يورو
8-چلسي 492 ميليون يورو
9-يوونتوس تورين 328 ميليون يورو
10-شالكه 302 ميليون يورو

end_of_world
04-05-2008, 14:04
خبرگزاري فارس: پس از قهرماني احتمالي رئال مادريد در بازي امشب 31 اتوبوس 317 كيلومتر را طي مي كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، مديرعامل باشگاه رئال مادريد كه نمي‌خواهد قهرماني در بازي خارج از خانه باعث كم رنگ شدن ارزش آن شود، جشن قهرماني امشب را با 31 اتوبوس مجهز و آماده براي پذيرايي از هواداران رئال مادريد به جشن بزرگ پايتخت متصل مي كند.
هواداران رئال در پايتخت در صورت قهرماني تيمشان 4 ساعت در انتظار رسيدن اين 31 اتوبوس به ميدان اصلي شهر مي مانند و تا آن زمان به هزينه رئال مادريد جشن بزرگ و با شكوهي در پايتخت اسپانيا برگزار خواهد شد.
كالدرون براي جشن احتمالي امشب مبلغ 800 هزار يورو در نظر گرفته و خانواده سلطنتي نيز ميهمان قهرمان لاليگا خواهند بود.
جواد نكونام و يارانش مي توانند تمام اين حساب و كتاب ها را با پيروزي در خانه خود مقابل رئال مادريد نقش بر آب و اين جشن با شكوه را به هفته سي و ششم (چهارشنبه شب) و بازي رئال مادريد برابر بارسلونا موكول كنند.

سلام به همه عزيزانم
كسري ميزنم تو چشتا :31:
از اين نفوذاي بد نزن
به اميد خداوند بزرگ و روحيه ي خوب تيمي كه داريم بازي امشب رو با يك برد شيرين به خونه ميايم
ميگم راستي ما كه اين همه خودمون رو تو اين يه ساله هلاك كرديم چيزي به ما ميرسه ؟ :31:
نميدونم آب گوشتي يا چلو مرغي ؟:31:
خلاصه هرچي ... از مام بايد تقدير بشه ديگه :27::31:

kasra_khan2003
04-05-2008, 19:08
سلام به همه عزيزانم
كسري ميزنم تو چشتا :31:
از اين نفوذاي بد نزن
به اميد خداوند بزرگ و روحيه ي خوب تيمي كه داريم بازي امشب رو با يك برد شيرين به خونه ميايم
ميگم راستي ما كه اين همه خودمون رو تو اين يه ساله هلاك كرديم چيزي به ما ميرسه ؟ :31:
نميدونم آب گوشتي يا چلو مرغي ؟:31:
خلاصه هرچي ... از مام بايد تقدير بشه ديگه :27::31:

حالا كه اسم من رو درست گفتي جفت چشمام مال خودت اصلا:31::31::40::40::11:

ahmad08
04-05-2008, 19:10
ناراحت نشین همتون در صورت قهرمانی امشب خونه من دعوتین ............
راستی دوستان خود این قهرمانی واس من و این افتخار کافی است و واقعآ اگه قهرمان نمیشدیم سخت بود حال با این قهرمانی همه سختی هارو از یاد میبریم...............ویوا رئال مادرید

V A H I D
04-05-2008, 19:20
تمهيدات کالدرون برای جشن قهرمانی امشب

به نقل از ماركا، مديرعامل باشگاه رئال مادريد كه نمي‌خواهد قهرماني در بازي خارج از خانه باعث كم رنگ شدن ارزش آن شود، جشن قهرماني امشب را با 31 اتوبوس مجهز و آماده براي پذيرايي از هواداران رئال مادريد به جشن بزرگ پايتخت متصل مي كند.
كالدرون براي جشن احتمالي امشب مبلغ 800 هزار يورو در نظر گرفته و خانواده سلطنتي نيز ميهمان قهرمان لاليگا خواهند بود

V A H I D
04-05-2008, 19:21
رئال اولين قهرمان اروپا می شود ... ؟!!

سایت هواداران رئال : رئال مادرید می تواند امشب اولین قهرمان لیگهای معتبر اروپایی باشد .
امشب در لیگهای معتبر فقط بایرن شانس قهرمانی دارد . اگر بایرن در بازی امشب خود در ساعت ۱۹:۳۰ شکست نخورد قطعا قهرمان می شود و این بسیار محتمل است .
با توجه به این که همزمان با این بازی ویارئال برابر ختافه قرار می گیرد و اگر شاگردان لائودروپ متحمل شکست نشوند رئال نیز می تواند همراه بایرن به عنوان اولین قهرمان لیگها معتبر اروپا شود ... !
البته بایرن رو نمی شه جزو بهترین های اروپا حساب کرد ...
تیمی که از زنیت 5 تا بخوره دیگه معتبره ؟؟؟؟

V A H I D
04-05-2008, 19:22
کاکا : اگر دو باشگاه به توافق برسند دوست دارم به رئال بيايم .

به گزارش سایت هواداران رئال و به نقل از گل کاکا در آخرین مصاحبه ی خود همچنان از تمایل خود برای حضور در رئال سخن گفت .
وی در مورد شایعات پیرامون پیوستن او به رئال گفت : این برای من مشکلی ایجاد نمی کند . ابرایز تمایل مادرید را دوست دارم زیرا آنها فقط به یازیکنان بزرگ دنیا توجه دارند . این یک باشگاه تاریخی با بازیکنان بزرگ است اما همانطور که گفته ام که من فقط زیمانی به رئال خواهم رفت که دو باشگاه به توافق برسند .من در حال حاضر تا ۲۰۱۳ تمدید کرده ام و راحتم . باشگاه باید نگران من باشد . من مشکلی ندارم .
دروغ گفته ام اگز بگویم یکی از هواداران لیگ اسپانیا و لیگ برتر نیستم . من بازیهای زیادی از این دو لیگ می بینم و آنها عالی اند اما سری ا هم خیلی خوب است و من گفته ام که در میلان راحتم .

V A H I D
04-05-2008, 19:23
شوستر : از بارسا شکست نخواهيم خورد .

به گزارش سایت هواداران رئال و به نقل از سایت رسمی باشگاه برند شسوتر سرمربی باشگاه اعتقاد دارد که رئال باید چهار بازی بعدی را ببرد تا با اقتدار قهرمان شود .
مشابه وضعیت هفته گذشته ...
فکر می کنم این هفته اندکی بهتر است زیرا ما فقط به خود متکی هستیم . این یک مزیت بزرگ است این دلیلی است که ما فقط به برد فکر می کنیم . رینو ده ناوارا مکان سختی است برای بازی اما تیم در مسیر درست است و ما توجه چندانی به سایر نتایج نخواهیم داشت .

پس از برد بازی تیم همچنان برای ادامه ی روند برد تلاش می کند ؟
نمی دانم . به آن فکر نکرده ام پس نمی توانم حرف درست را به شما بزنم . تنها چیزی که در ذهن من است بازی پیش روست .

ترکیب فیکس اکنون در ذهن شماست ؟
من ایده ای شبیه به هفته گذشته دارم . روبن و هیگواین پس از حضور از روی نیمکت عالی بودند اما شاید روبینیو از ابتدا باشد . ما گزینه های زیادی داریم اما همه چیز آماده است تا نتیجه ای مشابه دو هفته گذشته بگیریم .

اگر قهرمان شوید تغییرات زیادی خواهید داشت ؟
به این هم فکر نکردم . ضروری نیست . من میتوانم یک یا دو پست را تغییر دهم اما مهم است که بازیکنان چطور باشند .

قهرمانی راهر چه زودتر می بریم یا باید آن را به بازی با بارسلونا موکول کنیم .
بردن بیلبائو در خانه شاید عالی باشد اما ما آنها را چه زود یا چه دیر می بریم . برد برابر بارسلونا برای من کاری ندارد .

روبینیو جزئی از برنامه های شما برای فصل بعد است ؟
روبینیو سخت کار میکند . او سخت تمرین می کند و تمارین کششی را هم خوب تمام کرده است . او پیش از مصدومیتش عالی بود و برای بازگشتش به آن فرم کار سختی در پیش دارد اما من فکر می کنم روبی بزرگ است . او روبن در این پست عالی هستند . هر دو می توانند به سرعت همه چیز را تغییر دهند . اگر یکی از آنها مصدوم شود دیگری به راحتی جای دیگری را پر می کند . داشتن آنها با هم زیباست . هر دو برای فصل بعد مهم اند .

اوساسونا معتقد است که قطعا امشب برنده است .
همه چیز در زمین انجام می شود . ممکن است شما از سر هیجان زدگی حرفی زده باشید . آنها از امتیاز میزبانی برخوردارند . هر دو تیم گل می خواهند و نمی خواهند گل بخورند . این وضعیت ساده ای نیست . آنها از سقوط فرار می کنند و ما میخواهیم قهرمان شویم .

نظر شما درباره ی شما درباره ی شایعاتی که پیرامون پیوستن ویا در سال بعد مطرح می شود چیست .
داوید ویا فقط یک نام دیگر است که ذکر شده . ما فعلا به خرید فکر نمی کنیم . راه های زیادی برای رفتن است و نامهای بیشتری در راه اند . باشگاه باید روی آنها کار کند .

بردن در پامپلونیا ستودنی تر از برد درجاهای دیگر نیست ؟
می خواهیم هر جایی که بازی می کنیم ببریم . همچنین در خانه چون ما خواهیم با قهرمانی یا بی قهرمانی بارسا یا هر تیم دیگری را ببریم . هدفمان شکست نخوردن از حالا تا پایان فصل است . بازی برابر بارسا در خانه ارزشمندتر از یک مسابقه عادی است . اما اگر ما امشب سخت کار کنیم و برنده است ما با روحیه تر خواهیم بود .

خیلی ها می گویند سطح این لیگ پایین بود .
اینها با این کار می خواهند قهرمانی ما را کوچک جلوه دهند . این در آلمان هم رخ می دهد . فکر می کنم که تیمهایی مانند ختافه سویا و همین طور بارسلونا جلوه ی لیگ اسپانیا را در اروپا نمایش دادند .

ahmad08
04-05-2008, 19:25
وحید جان سلام:
ی خبر بد:
تیم ویارئال در نیمه اول موفق شده که از تیم ختافه 2-0 جلو بیفته و این قضیه رو کمی بغرنج میکنه برای اولین قهرمانی ما ولی من اطمینان دارم که در قهرمانی ما در امشب خللی وارد نخواهد کرد..........

end_of_world
04-05-2008, 20:48
قرارمون ساعت چنده؟

aRThaS_08
04-05-2008, 21:20
ویارئال 2-0 برد
خداحافظ

V A H I D
04-05-2008, 21:24
خوب.....
کاش والنسیا بره دسته ی پایین تر ....
چون ویا بیاد بیرون بیاد رئال. ...

ahmad08
04-05-2008, 21:43
بچها همه ساعت 11.30 اینجا ها یادتون نره....
راستی دوستان میگم این فردوسی پور واس چی اینطوریه اگار که داره غذا میخوره من که کلی خندیدم و اینکه بازی با بارسا نه دکو هست و نه اتوو .....خوشتون اومد....

V A H I D
04-05-2008, 21:47
بچها همه ساعت 11.30 اینجا ها یادتون نره....
راستی دوستان میگم این فردوسی پور واس چی اینطوریه اگار که داره غذا میخوره من که کلی خندیدم و اینکه بازی با بارسا نه دکو هست و نه اتوو .....خوشتون اومد....

اتوو چرا ؟؟؟

charlize
04-05-2008, 21:54
سلام به همه دوستان.........بخصوص وحید و احمد که الان اینجا هستند........
می گم حیف شد ویا برد........
این دیوید کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قرار شد به همون یه کارت اینترنت 10 ساعته بده........:27::27::27:

charlize
04-05-2008, 22:29
بازم سر حرف خودتون نموندین......
عیبی نداره.....
من میرم و بعد نیمه اول برمی گردم...........

ahmad08
04-05-2008, 22:32
ای چارلی کجا کجا ----یه لحظه بیا بیا
معذرت مقدمات جشن هستش ولی خدایشش خیلی این والنسیا مسخره هست ها و یا اینکه این بارسا خیلی عصبی و داغون هستش و به ما چه این بازی رو ایشالا میبریم و دیگه کاری به این کارا نداریم ....
اتوو چون 5 کارته شده نمیتونه که تو بازی با رئال در چهارشنبه شب بازی کنه.....(فردوسی پور گفت)

charlize
04-05-2008, 23:17
نیمه اول هم تموم دیگه......بیاید.......................... ................................

david23
04-05-2008, 23:17
برو بچ یه وقت فکر نکنن من زدم زیر حرفم

چارلی جان و بچه های این کلوپ پیغام خصوصی بزنن تا 10 ساعت اینترنتو بگیرن

charlize
04-05-2008, 23:21
ایول دیوید جان..............
ولی میگم شما باید پیغام خصوصی بدید.............
در ضمن من یه وقط نخواستم خدایه ناکرده به شما توهین کنم......چون چند روز نبودی گفتم............
میگم چه بازی بیخودی بودها................مگه روبینهو هم مصدومه که بیرونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگم این تماشاگرای نامرد هم بازم خواستند ایکرو مصدوم کنند.....................

ahmad08
04-05-2008, 23:27
ای بابا پس کجایین شماها ؟؟؟؟
میگم عجب بازی خنکی بود و عجب بد بازی میکردند بچها واقعآ که از اونا بعیده همچین بازیکردن و باز هم نکته اینه که چقدر این شوستر ----هست که باز هم روبی رو نیاورده و تیم اینجوری داره بازی میکنه شاید نبود گوتی هم خیلی تو بازی احساس شد ..
راستی بچها چرا اینقدر ما خشن شدیم ها؟؟؟؟؟

charlize
04-05-2008, 23:32
چرا کاناوارو رو اخراج کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

david23
04-05-2008, 23:33
چارلیز من به این خاطر گفتم بچه ها پیغام بزنن - چون بعضی از بچه ها مثل احمد تهران نیست- و کسی دیوانه نیست به خاطر 10 ساعت اینترنت از شهرستان به تهران وصل شه-

به هر امید وارم ناراحت نشی ما کوچیکتیم

کاناوارو هم اخراج شد

ahmad08
04-05-2008, 23:34
مث اینکه گاگو جان باید دوتایی جشن بگیریم ها!!!!
یه خبر عجیب:
گوتی گفته من ارزو میکنم که رئال این بازی رو ببازه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
وی در ادامه گفت که به خاطر اینکه من نیز در جشن و در برنابئو و در ال کلاسیکو شریک باشم و تنها از تلویزیون بزرگ میدان مرکز مادرید تماشاگر این بازی باشه .............
اینا رو ولش خاک تو سر این کانوارو کنن با این حماقتش باز ......بیا اینم نزدیک بود به خاطر این مسخره گل هم بخوریم که خدارو شکر بخیر گذشت .............

charlize
04-05-2008, 23:35
ما که رفتیم ولی خیلی نامردین.....................
اگه قهرمان شدیم من میام.......................
دیوید جان ازت هم تشکر می کنم.........البته قول میدم تا وقتیکه قهرمان نشیم ازش استفاده نکنم.........

ahmad08
05-05-2008, 00:13
ای خدا لعنت کنه این کانالیخو رو تورو خدا نگاه کن ما هر بازی باید پنالتی بدیم ما هر بازی باید به کمک داورا ببازیم و ما هر بازی باید یکی از ماها اخراج بشه ای خدا این دیگه چه وضع مسخره و اشغالی هست که ماگیر افتادیم اون از کانوارو این همه هم کارت زرد و حالا هم که پنالتی دیگه چیزی نمیتونم بگم فقط اینکه از این مسخره تر داوری من در عمرم ندیدم و بدتر از این داوری هم در هیچ لیگی ندیدم .....
ما که رفتیم تا چهار شنبه ...............کانتالیخو مگه گیرت نیارم یه بلایی سرت بیارم که خودت کیف کنی ....

V A H I D
05-05-2008, 00:17
من اگه جای کالدرون بودم شوستر رو دار می زدم....
اشغال نمی فهمه ....
هاینزه کارت زرد داره کاری نمی کنه اخه چرا باید توی زمین باشه ؟؟؟
من قبل از اون گفتم باید با یکی تعویضش می کرد ....
ما به برد نیاز داریم ..همین رو بگم خیلی گاوه ....
...........................
این کانتالخو هم که دیگه داره نزری می ده ....
اخه ...... چی بهش بگم ....

ahmad08
سلام دوستان کجایید که قهرمان شدیم.............................
قهرمانی مبارک عزیزان دلبندم ....................قهرمانی مبارک.................................

david23
من اولین نفرم که قهرمانی رو به همه تبریک میگم

ویوا رئالللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللل

charlize
05-05-2008, 00:19
من هیچی نمی تونم بگم چون چشام پر اشک................................
ایشالله اگه جشن رو نشون داد میشینم نگاه می کنم بعد میام پیشتون................
قهرمانی به همه تبریک....................
ویوا مادرید
ّ

Sam Fisher 11
05-05-2008, 00:21
تبریک میگم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad08
05-05-2008, 00:22
من از طرف خودم و تمامی رئالی های که الان اینجا هستن قهرمانی رو به همه شما دوستان تبریک میگم.................
اینم از طرف من به شما دوستان:
:33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::3 3::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33: :42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::4 2::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42: :42::42::42::42::42::42::42::42::7::7::7::7::7::7: :7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7::7 ::7::7::7::7::7::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11: :11::11::11::11::11::11::11::11::11::26::26::26::2 6::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26: :26::26::26::26::26::26::26::26:

david23
05-05-2008, 00:23
خدایی فردا با لباس رئال میرم مدرسه تا چشم این بارسا ای یا در اد

V A H I D
05-05-2008, 00:24
سبخشسیتهخشسیذارهحسیبهیبده خحشسیذدب
بردیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
من تلویزیون رو خواموش کرده بودم....
ایووووووووووووووووووووووو ووللللللللللللللل.

shympw
05-05-2008, 00:26
تبریییییییییییییییییییییی ییییییییییییک

منتظر بودین شوستر منو تعویض کنه بعد بازی رو ببریم ؟!

ahmad08
05-05-2008, 00:26
خوب همه هستین واقعآ توان ندارم که چیزی بگم از اشک گذشته کار من به خدا نمیدونم چی بگم یعنی میشه مگه میشه که تو 3 دقیقه تیم از باخت به برد و به قهرمانی برسه ها نه تورو خدا میشه ...............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی بکام جان مهم نیس که کی اول گفته(ولی خدایشش دیگه من گفتم)بگذریم تبریک میگم هم به تو هم به وحید هم به مهدی و هم به چارلی و هم به وحییییییییییییید و هم به مجید و همه و همه و مخصو صآ به مربی تیم فیشر جان تبریک میگ ..............................
ویوا رئال مادرید........................

Sam Fisher 11
05-05-2008, 00:27
میبینم که تقریبا همه هستن...

بازهم این پیروزی شیرین رو تبریک میگم..
حسابی چسبید
همین 10 دقیقه پیش داشتم میگفتم قهرمانی پرید اینو باختیم هفته بعدم از بارسا و ...

خیلی حالیدم تو 5 دقیقه همه چیر عوض شد !

یه چیزی... الان وقتش نیست ولی امیدوارم فصل بعد کاناوارو تو ترکیب رئال نباشه چون هیچ کاری جز سوتی دادن تو این فصل نکرد ...

shympw
05-05-2008, 00:27
وایییییییی چه مزه ای داد این گل ها !
به امید قهرمانی تو اروپا در فصل بعد.

charlize
05-05-2008, 00:28
خوش بحال اونایکه ماهواره دارن............................
فقط بگم که می بوسم اون دلای پاکی رو که خدا نخواست دلشونو بشکونه..............
خدایا شکرت...........................
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif

آقا ما که تمام همسایه هامون بیدار شدن................ولی فدای سر روبن و هیگواین:40::33::33::33::33::33::33::33::33: :33::19::19::19::19::19::19::19::19::7::7::7::7::7 ::7::7::7::7::7::7::7::7::7::40::40::40::40::40::4 0::40:

:26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::2 6::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26: :26::26::26::26::26::26::26::26:

ahmad08
05-05-2008, 00:28
بله بردیم و چه بردنی بود به خدا ظرف 3 دقیقه تورو خدا توجه کن فقط 3 دقیقه از باخت به قهرمانی رسیدیدم که اینکار رو هیچ تیمی نمیتونه اینکار رو بکنه بجز ........................بلللللللللللل لللللللله بجز رئال مادرید................

V A H I D
05-05-2008, 00:30
بچه ها تبریک یادم رفت ....
تبریک می گم...
راستی گل ها رو چه جوری زدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟

ahmad08
05-05-2008, 00:31
وای که چه شبیه امشب وای خدایا یعنی راس راسی الان رئال قهرمانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی فیشر جان من هزار مرتبه با شما موافقم بندازن این کانوارو رو مگه غیر اینه که همش سوتی میده .............بجاش برن و ریچارد و جند تا از دفاع جوان مث په په بگیرن ...............

V A H I D
05-05-2008, 00:32
یه چیزی... الان وقتش نیست ولی امیدوارم فصل بعد کاناوارو تو ترکیب رئال نباشه چون هیچ کاری جز سوتی دادن تو این فصل نکرد ...
اینو قبول دارم اگه کاناووارو این فصل نبود خیلی وقت بودش که قهرمان شده بودیم ....

shympw
05-05-2008, 00:32

انشااااااااااااااا الله !

انقدر از این هیگواین بد گفتیم که آخر قهرمانمون کرد !

رئالو عشق است :40:

V A H I D
05-05-2008, 00:35
2 تا قهرمانی از هیگوین داریم بابا ....
وقتی داشت می اومد تو یاد فصل پیش افتادم ولی وقتی اون موقعیت رو خراب کرد اعصابم خورد شد .....
بابا یکی بگه گل ها رو چه جوری زدن .....

ahmad08
ای وحید بگم خدا چکارت بکنه دوگل زدیم ماه ماه که چه عرض کنم خورشید و ستاره و اسمون.......
گل اولو روبن عزیز روی یه سانت که از ضربه خطا نزدیکای کرنر بود زد با ضربه بسیار دیدنی با سر در گوش دروازه جا داد.........
اما اما گل دوم یه حرکت تیمی عالی که دیارا شروع کرد و پاس بینظیر گاگو به سمت راست که هیگواین از کنار 18 حرکت کرده بود یه استپ سینه عالی و نذاشت که توپ به زمین برسه و از همونجا رو پا زیبا معرکه دیدنی خارق العاده فوق تصور یه شوت محکم که کاری از ریکاردو بر نیومد و توپ به قعر دروازه رفت اخ که چه گلی بود من که داشتم جیغ میکشیدم وای که چی بازی و چی شبی بود امشب.........

end_of_world
ببخشيد ببخشيد
ميدونم كه ميخوايد دنبالم كنيد اما صبر كنيد
اين من بودم كه باعث شدم قهرمان بشيم
آره بابا همين الان دارم از ورزشگاه ميام
بچه ها منو ديدن رائول داد زد اوه نگاه كن اومد
خلاصه روحيه گرفتند و برديم
اي بابا چقدر چرت و پرت ميگم من
آقا برديم قهرمان شديم پدرشو درآورديم
قربونتون برم فقط جشن قهرماني كيه؟

charlize
05-05-2008, 00:36

david23
05-05-2008, 00:41
در مورد کاناوارو هم بگم خودش گفته میخواد آخرین فصلشو تو کشورش بازی کنه..........

ویوا رئالللللللللللللللللللللل للللللللللل

charlize
05-05-2008, 00:42
منکه هنوز باورم نمیشه......................
ولی یه لحظه یاد اون پنالتی بیوفتید................................... ه شوخی کردم نیوفتید که حالتون گرفته میشه.........................ولی یکی از این فامیل های بارسلونایی ما هی مسیج میداد و حال گیری می کرد..................ولی در عوض من فکر کنم که تا الان 50 تا مسیج خالی واسه اون زدم......!!!!!!!!!!
آره درسته من دیوونه شدم..............................
بخدا دیگه هیچی مهم نیست برام................منکه تا یه هفته با لباس رئال همه جا میرم................
فقط میگم که زندگی یعنی این................................یعنی رئال.........................

ahmad08
05-05-2008, 00:43
اند حرف نزن که میام داغونت میکنم ها !!!!!!!!!!همه تون رفته بودین دنبال کارتون تنها من و چارلی و بکام بودیم تنهای تنها حال تو رفتی دنبال یللی تللی تو پامپلونا ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینم یه عکس از ستاره این بازی لحظاتی پس از گل:

david23
05-05-2008, 00:44
برو بچ تهرانی برا اینترنت پیغام بدن - برا بچه های شهرستانم یه فکر دیگه دارم

به قول اژدر خان -------------- میگم که

end_of_world
05-05-2008, 00:45
اي بابا بي خيال قهرمان شديم ديگه
بابا بگوييد جشن كي هستش
بريم چلوكباب بخوريم ما
يكي به من اينو بگه

ahmad08
05-05-2008, 00:45
ایول چارلی جان منکه همین الان لباس اصلی رئالمو از بین چند تا پارچه نفیس که نگهداریش میکردم باز کردم و روی میز گذاشتم که فردا برای هر کاری برم بیرون جلوی دستم باشه و اول میرم خونه یه دوستم که دو اتیشه طرفدار بارسا است ...........

V A H I D
05-05-2008, 00:47
اند حرف نزن که میام داغونت میکنم ها !!!!!!!!!!همه تون رفته بودین دنبال کارتون تنها من و چارلی و بکام بودیم تنهای تنها حال تو رفتی دنبال یللی تللی تو پامپلونا ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینم یه عکس از ستاره این بازی لحظاتی پس از گل:

بابا من داشتم بازی رو نگاه می کردم...
وقتی اون افسوس بازیکنا رو دیدم حالم ناجور گرفته شد تلویزیون رو خواموش کردم اومدم این جا ...

ahmad08
05-05-2008, 00:48
اقا یه توجهی به تعداد کاربران بندازین!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راستی مگه من کسرا رو گیرش نیارم تو این موقع و تو این شب به این بزرگی رفته لالا .................خودتون بگید چکار کنم ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی اند جان جشن همین الان است و اگه کباب داری بیییییییییییییییییییییییی ییییار باهم بخوریم...

end_of_world
05-05-2008, 00:49
اي بابا
مسخره بازي درنياريد ديگه
راستي راستي اين گزارشگره راست گفت قهرمان چهارشنبه است؟

charlize
05-05-2008, 00:50

end_of_world
واي واي واي ببين كي اينجا
سمي جونم سلام خوبي
حال كردي داداش
تبريك ميگم بهت

kasra_khan2003
به به! جمع همه جمع هست كه!
منم تبريك ميگم!
خدا اين هيگوياين رو برامون نگه داره :27: عجب گل تيميسي زدا!!!
روبن هم نشون داد كه ارزش پولي كه براش داديم رو داره! ضربه سرش خيلي تميز بود!
بيچاره هاينزه! همه داشتن از خوشحالي گريه مي كردن، اون از درد گريه مي كرد :sad:
اين كاناوارو هم شورش رو در آورده ها!
راستي شانس آورديم سر اون پنالتي هاينزه اخراج نشد
كسي تعويض ساويلا به تورس رو ديد؟!!!!

david23
به قول شاعر در نا امیدی بسی امید است -------- مثل اینکه بازی آخر پارسال یادتون رفته تا دقیقه 60 یه 70 1-1 بودیم بعد بچه ها یه کاری کردن اشک تو چشای حممون جمع شد--------------------

ahmad08
05-05-2008, 00:51
اه ببخشی کسری جون تازه اومدی ندیدمت............
راستی بچها عزیز گل میگم حال نظر شما درباره شوستر چیه بندازیمش بیرون یا نه؟(نزن فیشر جان نزن منظور شما که نیستی شما که کالدرون هستی بابا )
بعد از گل هیگواین......

V A H I D
05-05-2008, 00:52

charlize
05-05-2008, 00:53
میگم خسته نباشی...............کسرااااااااا اااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا
میذاشتی یه نیم ساعت دیگه میومدی..........................!!!!!!!!!!!! !!!

kasra_khan2003
05-05-2008, 00:54
اه ببخشی کسر[COLOR=Red]ی[COLOR=Black] جون تازه اومدی ندیدمت............
راستی بچها عزیز گل میگم حال نظر شما درباره شوستر چیه بندازیمش بیرون یا نه؟(نزن فیشر جان نزن منظور شما که نیستی شما که کالدرون هستی بابا )
بعد از گل هیگواین......

دم شوستر كه گرم، ولي من ميگم باز هم مورينيو رو بيارم!!!
خداييش خيلي توپ ميشه! ما كه كاپلو رو انداختيم، اين شوتسر رو هم بندازيم بيرون ديگه!

ahmad08
05-05-2008, 00:55
عجب شبیه بود خیلی خوش گذشت و بیشتر و خوشتر من شدم که اون یوسفی و جاودانی و فردوسی پور و خیابانی چشاشون در اد ..........راستی توجه کردید که چند وقتیه این مزدک بیچاره رو بازی های رئال رو بهش نمیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

end_of_world
اي بابا
ميدم همه تون رو بن كننا
يكي به من بگه جشن قهرماني كيه؟
اي بابا

kasra_khan2003
میگم خسته نباشی...............کسرااااااااا اااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا
میذاشتی یه نیم ساعت دیگه میومدی..........................!!!!!!!!!!!! !!!

بابا داشتم ماشينم رو ميذاشتم تو پاركينگ!!! :31: (خواستم بگم ماشين دارماا! :27: )

اقا یه توجهی به تعداد کاربران بندازین!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راستی مگه من کسرا رو گیرش نیارم تو این موقع و تو این شب به این بزرگی رفته لالا .................خودتون بگید چکار کنم ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی اند جان جشن همین الان است و اگه کباب داری بیییییییییییییییییییییییی ییییار باهم بخوریم...

ببين ببين! بابا يه چند مين نبودم همش!

david23
05-05-2008, 00:56
من میگم اگه شوستر رو بندازیم بیرون -خوزه که خوب نیست چون سیستمش دفاییست باید یه مربی کار درست بیاریم..........

charlize
05-05-2008, 00:58
با کسرا موافقم..............مورینیو عالیه............
راستی end این گزارشگره که اسمشم پیمان یوسفی بود و اون یکی یعنی رضا جاودانی واسه خودشون حرف میزدن................
من الان از تویه اتوبوس باهاتون حرف میزنم............میدونید کدوم اتوبوس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همونکه بازیکنا باهاش هستند...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
راستی بچه های تیم دارن از همتون تشکر می کنند.....................

ahmad08
05-05-2008, 00:58
اند جان اگه منظورت جشن ماس که الانه و اگه جشن رسمی رئال هست که اونم الان با 31 اتوبوس که از قبل تدارک دیده شده بود بسوی مادرید در حال حرکت هستند و شاید بیش از 400هزاز نفر در میدان اصلی مادرید جمع هستند و منتظر رسیدن یاران رئال هستند تا یه جشن باشکوهی رو دوباره مث پارسال بگیرن............شد یا نشد؟
بچها خیلی خوش گذشت دم همتون گرم ممنون از همه شما دوستان گل............من که خیلی خسته شدم ...
شب بخیر و خداحافظ تا فردا...................

V A H I D
05-05-2008, 00:59
من رفتم بخوابم ........
الان فک کنید باشگاه داره به سمت مادرید حرکت می کنه ....

kasra_khan2003
من میگم اگه شوستر رو بندازیم بیرون -خوزه که خوب نیست چون سیستمش دفاییست باید یه مربی کار درست بیاریم..........

چي ميگي بابا! مورينيو همچين دفاعي هم بازي نمي كنه كه! حداقل ضد فوتبال نيست! تازه، فكرش رو بكن كه بياد و با ما چمپوين ليگ رو ببره! تو اونوقت مثل امشب اونقدر شاد خواهي بود كه به اين چيزا اصلا فكر نمي كني!

end_of_world
اي بابا
ما از كجا ببينيم خب اين جشنو

يكي راهنمايي بكنه

Sam Fisher 11
05-05-2008, 01:00
واي واي واي ببين كي اينجا
سمي جونم سلام خوبي
حال كردي داداش
تبريك ميگم بهت

فدات عزیز تو خوبی؟
منم بهت این قهرمانی شیرین رو تبریک میگم :10:

اه ببخشی کسری جون تازه اومدی ندیدمت............
بعد از گل هیگواین......

ها...؟ چی میگه؟
به نظرم همین شوستر خوبه چون دیگه تیم اومده دستش... اگه قرار باشه بره بهترین گزینه مورینیو;)

V A H I D
05-05-2008, 01:00
راستی کسی ماهواره نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

ahmad08
05-05-2008, 01:01
شما که نمیذارین ما بخوابیم ولی چارلی راس میگه من الان با کالدرون تو ماشین خصوصیش جلوی اتوبوسها هستیم و بیچاره کالدرون از خوشحالی داره گریه میکنه .........
نه دوستان به نظر من که بهترین گزینه برای رئال در شرایط فعلی :1-خوزه مورینیو 2-رافا بنیتز

end_of_world
05-05-2008, 01:01
يكييييييييييييييييييييييي بگه از كجا جشن رو ببينيم

kasra_khan2003
05-05-2008, 01:02
اي بابا
ما از كجا ببينيم خب اين جشنو

يكي راهنمايي بكنه

موافقم! لااقل عكساش رو برا ما بعدا بزارين!!!

راستی کسی ماهواره نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

نه برادر، اين چيزا حرام هست:27:

منم برم لالا! شب خوش

end_of_world
05-05-2008, 01:02
اي بابا
احمد مي گيرم ميزنمتا
برو بخواب اصلا
من بدبخت به فكر چلوكباب ببخشيد جشن قهرمانيم اون وقت اينا در مورد تعويض مربي حرف ميزنن
اي بابا جشنو از كجا ببينيم؟
كسي سايتي چيزي نمي دونه
چه خاكي تو سرمون بريزيم

ahmad08
05-05-2008, 01:03
دوستان باز هم بخاطر امشب ازتون تشکر بینهایت دارم ...........خییییییییییلی مخلصیم دوستان .....
بای تا فردا

V A H I D
05-05-2008, 01:03
شما که نمیذارین ما بخوابیم ولی چارلی راس میگه من الان با کالدرون تو ماشین خصوصیش جلوی اتوبوسها هستیم و بیچاره کالدرون از خوشحالی داره گریه میکنه .........
نه دوستان به نظر من که بهترین گزینه برای رئال در شرایط فعلی :1-خوزه مورینیو 2-رافا بنیتز

کی گفته داره گریه می کنه؟؟؟دی:
حسین که داره از خودش خنده با چشمک در وکنه .....دی:

V A H I D
05-05-2008, 01:04
نه برادر، اين چيزا حرام هست

منم برم لالا! شب خوش
همین حالا مرجع تقلید اعلام کرد که صواب هم داره ....

ahmad08
05-05-2008, 01:06
اند جان خیلی با حالی ولی خدا چکارت کنه چرا نمیذاری بخوابیم خوب اشکال نداره راهنمایت میکنم.........
1:از پامپلونا تا مادرید 4 ساعت راه است و اگه بخواهی جشن رو ببینی4 ساعت باید صبر کنی...
2:یا که باید ماهواره داشته باشی و شبکه رئال رو که جدیدآ دیگه تو هاتبرد نمیگره رو داشته باشه البت اونم 4 ساعت بعد
3:اما خرین کمک من میتونی بری و تخت بخوابی برای یه 8-9 ساعت وقتی که پا شدی یه سر به سایت اصلی رئال بزنی که مطمئن هستم اونجا دارن و دوم میتونی یه سر هم به سایت یوتیوب بزنی که اونجا هم جشن رو داره.......

charlize
05-05-2008, 01:07
کسرا هنوز نیومده رفت...........!!!!!!!!!!!!!!!!!
راستی در مورد مورینیو(بچه ها یه لحظه ساکت دارم حرف میزنم...!!!)ببخشید بچه های تیم دارن خوشحالی می کنن نمی زارن من بفهمم چی میگم........!!!!!! کالدرون میگه هر چی که sam بگه.................
end حتما ویدیو های این جشن میاد بیرون...............که بچه ها هرکی گیر اورد بزاره.........
در ضمن مثلا من ماهواره داشته باشم آخه چیش به تو می رسه..........وحید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟البته ندارم چون همون طور که برادر عزیز کسرااااااااااااااااا جان گفتن این چیزا حرام است آقا جان......................!!!!!
کسرا تو هم کشتی ما رو ماشین دار.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ahmad08
05-05-2008, 01:09
بچها برای سومین بار میگویم ایا وکیلم که برم بخوابم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ahmad08
05-05-2008, 01:12
بچها تورو به هرچی دوست دارین یه سری به این سایت بزنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خیلی جالبه میدان رو نشون داده و شور و شوق مردم رو ولی میگم اگه میباختیم اونا اون میدون رو اتیش میزدند به خدا......

Sam Fisher 11
05-05-2008, 01:13
ah..ah ...ah
:2:
اگه این خوک کثیف مربی رئال بشه استعفا میدم

ahmad08
05-05-2008, 01:14
کف کنید اینم از جشن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] amos.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202832048520&ssbinary=true

charlize
05-05-2008, 01:15

ahmad08
05-05-2008, 01:16
نه نه غلط کردم فیشر جان گفتم که فقط فعلآ مورینیو و چند بازیکن خوب مث:
1:اخرو
2:ابرام
3:رونالدو
4:دیگو
5:کارسما
6:کاروالیو
7:اسین
8:ریچارد
9:کاکا
البت که همشون لازم نیستن ولی از بین اینا اگه باشن خیلی خوب میشه

ahmad08
05-05-2008, 01:19
نه خدایشش چارلی خوشت نیومد ..............؟؟؟؟؟؟
کجای اند عزیز اینم از جشن و عکس مستقیم و فی الفور از میدان که همیشه جشن ها اونجا برگزار میشه........
اخ اخ نه مگه چی میشد که ما واقعآ الان اونجا بودیم ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه از قدرت بیکران پروردگار چیزی کم میشد که ما رو برای چند ساعت اونجا میفرستاد و برمیگردوندها؟؟؟؟

charlize
05-05-2008, 01:30
ببین بازم خودمون تنها موندیم احمد .............
ولی دیگه مهم نیست................
منکه دیگه هیچی برام مهم نیست...........
دیگه قهرمان شدیم و کار ما هم داره یواش یواش تموم میشه.............
دیگه باید فکر رفتن کنم.............
حالا بریم شاید بهتون سر زدم..........
چون من یه جا خیلی نمی مونم.........
به هر حال ما هم استراحت نیاز داریم.....
اگه نیومدم حلالمون کنید...........
ایشالله برای فصل بعد میام پیشتون...........
همتون رو دوست دارم................وحید..احمد..end.. یوید..کسرا..فیشر..shympw.....اگه کسی یادم رفت ببخشید.....
خداحافظ برای یه مدت نسبتا طولانی...........

زندگی یعنی فوتبال..........
فوتبال یعنی اسپانیا.........
اسپانیا یعنی مادرید.........
مادرید یعنی.......................................... .................رئال مادرید.....

ویوا مادرید

kasra_khan2003
05-05-2008, 10:59
خبرگزاري فارس: مدير عامل باشگاه رئال مادريد پس از قهرماني تيمش گفت: بازيكنان رئال به آنچه كه استحقاقش را داشتند رسيدند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، رامون كالدرون رئيس باشگاه رئال مادريد در جمع هواداران اين تيم و در كنار چشمه سيبلس قهرماني تيمش را تبريك گفت و تصريح كرد: از ديد من شاگردان شوستر به حق خود سيدند.
وي تاكيد كرد: رئال كنترل بازي مقابل اوساسونا را در دست داشت و براي دومين بار پياپي و اين بار با شوستر قهرمان لاليگا شد.
وي در پايان گفت: سال بعد سال رئال مادريد است و هدف ما قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا خواهد بود.
رئال مادريد برابر اوساسونا به برتري دو بر يك دست يافت.

kasra_khan2003
05-05-2008, 11:00
خبرگزاري فارس: رئال مادريد براي سي و يكمين بار قهرمان لاليگا شد و كاپيتان تيم با نصب پرچم اسپانيا بر گردن مجسمه معروف سيبلس (سرباز پيروز در جنگ با پرتغال) در اين جشن شركت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، شاگردان برنارد شوستر مقابل اوساسونا و در حالي كه 10 نفره بازي مي‌كردند به برتري دو بر يك دست يافتند.
رائول گونسالس كاپتيان رئال مادريد در پايان اين ديدار قهرماني تيمش را به هوادار بيشمار اين تيم تبريك گفت و تصريح كرد: رئال مادريد با وجود ناداوري‌ هاي فراوان و يك يار كمتر كنترل نسبي بازي را در دست داشت.
وي در ادامه افزود: ما ثابت كرديم كه از روي حادثه قهرمان نشده‌ايم.

kasra_khan2003
05-05-2008, 11:01
خبرگزاري فارس: هواداران رئال مادريد در پي قهرماني شماره 31 در ميدان اصلي شهر گرد هم آمدند.

به گزارش خبرگزاري فارس فارس و به نقل از لارازون، هزاران هوادار رئال مادريد در مراسم باشكوهي كه اين باشگاه در نظر گرفته بود شركت كردند و تا صبح در اين ميدان جشن گرفتند.
هواداران رئال مادريد دراين گردهمايي عليه كاتالونيا و جدايي طلبان باسك شعار دادند و اين تحركات باعث درگيري آنها با پليس محلي شد.
بازيكنان رئال سوار بر يكي از 31 اتوبوس دو طبقه باشگاه از پامپلونا به پايتخت رسيدند و رائول مانند هميشه پرچم كشور را بر گردن مجسمه سيبلس آويخت.
رئال مادريد موفق شد با نتيجه 2 بر يك مقابل اوساسونا به پيروزي برسد تا ال دربي كلاسيكو چهار شنبه شب را حداقل روي كاغذ تشريفاتي جلوه دهد.

kasra_khan2003
05-05-2008, 11:02
خبرگزاري فارس: بازيكنان رئال مادريد موفق شدند با نتيجه دو بر يك برابر اوساسونا پيروز شده و قهرمان لاليگا شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، بازيكنان شوستر در آستانه ال دربي كلاسيكو با غلبه بر تيم آماده اوساسونا به قهرماني شماره 31 خود دست پيدا كردند.
در يك بازي حساس و ديدني ديگر از شب دوم شاگردان ريكارد برابر والنسيا به برتري قاطع شش بر صفر دست يافتند.
بارسلونا در شب دوم از هفته سي و ششم لاليگا اسپانيا موفق شد با شش گل مسي (پنالتي 5)، ژاوي ارناندس 8، تيه‌ري هانري 14 و 58 و بوخان كركيچ 72 و 79 مقابل والنسيا به برتري دست پيدا كند.
بارسلونا كه با اين پيروزي و به دليل پيروزي ويارئال برابر ختافه همچنان در رتبه سوم جدول باقي ماند، اميدوار است طي دو هفته آخر به رتبه دوم جدول برسد.
كارشناسان فوتبال اسپانيا اين پيروزي بارسلونا را بسيار معني دار توصيف كرده و در ال دربي كلاسيكو شكست تلخي براي رئال مادريد پيش بيني كردند.
نتايج شب دوم از هفته سي و پنجم لاليگا :
آلمريا يك - رئال بتيس يك
گلها : پوليدو 48 براي آلمريا و اودونكور 44 براي رئال بتيس

اتلتيك بيلبائو يك - رئال مايوركا 2
گلها : يورنته 8 براي بيلبائو و گيسا 3 و 71 براي مايوركا

لوانته يك - اسپانيول يك
گلها : خوانما 78 براي لوانته و گارسيا (پنالتي92) براي اسپانيول

راسينگ سانتاندر 3 - رئال مورسيا 2
گلها : كوتس (گل به خود 36) و لوپس 47 و مونيتيس 58 براي راسينگ سانتاندر و دانيل 13 و ايوان 28 براي مورسيا

سويا 2 - رئال وايادوليد صفر
گلها : رناتو 11 و 41

ويارئال 2 - ختافه صفر
گلها : نيت قهوه چي 37 و 44

بارسلونا 6 - والنسيا صفر
گلها : مسي(پنالتي 5) و ارناندس 8 و هانري 14 و 58 و كركيچ 72 و 79

اوساسونا يك - رئال مادريد 2
گلها : پونيال (پنالتي83) براي اوساسونا و روبن 87 و هيگواين 89 براي رئال مادريد

kasra_khan2003
05-05-2008, 11:03
خبرگزاري فارس: كاپيتان سابق تيم ملي فوتبال فرانسه قصد انجام مربيگري در تيم انگليسي كوئينزپارك رنجرز را ندارد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت اخبار ورزش آلمان، زين الدين زيدان ساعاتي پس از انتشار خبر حضور احتمالي اش در انگليس،‌ از طريق مدير برنامه هاي خود اعلام كرد قصد انجام چنين كاري ندارد.
وي اعلام داشت در آينده امكان فعاليت وي در عرصه مربيگري و مديريت وجود دارد؛ اما تا به حال هيچ تماسي با باشگاه كوئينز پارك رنجرز نداشته است.
اين اظهارات در حالي عنوان شد كه فلاويو برياتور، مالك باشگاه رنجرز روز يكشنبه وعده كرده بود قبل از بازي با تيم وست برومويچ آلبيون،‌ خبر عقد قرارداد با زيدان را به عنوان اتقافي بزرگ به اطلاع هواداران اين تيم انگليسي خواهد رساند.
زيدان، اسطوره فوتبال فرانسه هيچگونه تجربه مربيگري ندارد؛ اما گفته مي شود برياتور براي جلب توجه بازيكنان مطرح و كمك به اين تيم براي صعود به ليگ برتر با طرح نام زيدان ،‌قصد ايجاد انگيزه بين نفرات تيم و بازيكنان آتي را داشته است.
زيدان كه بعد از بازي نهايي جام جهاني 2006 مقابل ايتاليا از فوتبال كنار رفت،‌ تاكنون به استراحت پرداخته و گاه و بيگاه در ديدارهاي دوستانه و خيريه شركت مي كند.

kasra_khan2003
05-05-2008, 11:05
خبرگزاري فارس: نايب رئيس رئال مادريد به دلايل شغلي و نارضايتي از دخالت سايرين در كارهاي خود در انتهاي فصل از اين باشگاه مي رود.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، پدراگ مياتوويچ بازيكن سابق رئال مادريد و دست راست كالدرون با روي كار آمدن رئيس جديد فعاليت خود را آغاز كرد؛ اما از ابتدا با برنارد شوستر سرمربي فعلي تيم مشكل داشت و با آوردن كاپلو و بازيكنان مورد علاقه خود، ورود مربي آلماني به مادريد را يك سال به عقب انداخت.
مياتوويچ كه گمان نمي كرد دشمن شماره يك وي، در لاليگا قهرمان شود اكنون بهانه چندان قابل توجيهي براي مقابله با كالدرون ندارد و تصميم جدي گرفته تا در پايان فصل رئال مادريد را ترك كند.

shahshahani
05-05-2008, 11:19
منم قهرمانی رئال رو تبریک میگم.

ahmad08
05-05-2008, 13:45
نه میاتوویچ میره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخ اخ واس چی اخه خیلی ادم خوب بود تورو خدا بازیکنهای که گرفت رو نگاه کن خیلی هاشون عالی بودن شاید متذلدر و درنت و ساویولا خوب نبودند ولی بقیشون مخصوصآ اشنایدر و روبن و هاینزه و په په عالی بودند .............خدا کنه نره و اینا فقط شایعه باشه.....

V A H I D
05-05-2008, 14:08
نه میاتوویچ میره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخ اخ واس چی اخه خیلی ادم خوب بود تورو خدا بازیکنهای که گرفت رو نگاه کن خیلی هاشون عالی بودن شاید متذلدر و درنت و ساویولا خوب نبودند ولی بقیشون مخصوصآ اشنایدر و روبن و هاینزه و په په عالی بودند .............خدا کنه نره و اینا فقط شایعه باشه.....

خیلی ها رو هم نخرید ..........................:27::27::27:

V A H I D
05-05-2008, 15:05
راستی ...
یه خبر بد ...
همین الان دیدم ..اند اخراج شده ؟؟؟!!!

V A H I D
05-05-2008, 16:41
اینم جشن قهرمانی رئال ....

kasra_khan2003
05-05-2008, 17:26
راستی ...
یه خبر بد ...
همین الان دیدم ..اند اخراج شده ؟؟؟!!!

جانم؟ كي اخراج شده؟!!!

Mahdi_Shadi
05-05-2008, 18:10
سلام به همه‌ي دوستاي گلم.....و اينك زيزو باز مي‌گردد دوباره....!!!

نمي‌دونيد تو اين مدّت از دوري همتون چقدر ناراحت بودم....امّا حالا برگشتم كه باشم دوباره....! مگه مي‌شه تاپيك رئال زيزو نداشته باشه....
راستي بدون كوچك ترين ترديدي قهرماني بچّه‌ها رو بهتون تبريك مي‌گم.....

amirtoty
05-05-2008, 19:49
دیشب بازی دیدم. 10 دقیقه آخر بازی واقعا جالب بود

ولی بهتر میشد بازی دیشب و نمیبردیم!:41:

بعد قهرمانی جلوی بارسایی ها جشن میگرفتیم :31:

kasra_khan2003
05-05-2008, 20:44
اینم جشن قهرمانی رئال ....

دانلود شد!
اين فيلم 11 دقيقه اي، از زمان دو كارته شدن كاناوارو هست، و در آخر يه چند دقيقه اي از اون چيزي كه ايران نشون داد بيشتر داره، ضمن اينكه در يه لحظه تصوير چند تن از هواداران رئال در شهر مادريد هم پس از قهرماني نشون ميده، اما خبري از كاپ و اين چيزا نيست!
مرسي كاسياس جون:31:

ahmad08
05-05-2008, 21:16
سلام به همگی:
خوب دوستان همه یه جوری با کارهاشون در این جشن سهیم شدن و حالا اگه نوبتی هم باشه نوبت منه پس اینم از طرف ما فقرا برای شما دوستان عزیز:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _real_madrid_pw826.jpg?x=255&y=345&sig=07OWh9PhJ.tlUzHA6R91iw--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _real_madrid_ba832.jpg?x=400&y=261&sig=wZzjKD7uauP8YPVW.sgyhw--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _real_madrid_ba830.jpg?x=400&y=270&sig=8MdWQVlgjvfgBSKy4YE83Q--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _real_madrid_ba833.jpg?x=400&y=267&sig=O99KtmCNOtV6R6El6MUcIQ--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _real_madrid_pw824.jpg?x=264&y=345&sig=cJ7ymm0SYzR__waWYzOUdg--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم که خوشتون اومده باشه ...............

h_starboy
05-05-2008, 21:18
بچه ها ببخشید که دیر میگم ولی تبربک میگم قهرمانیو. واقعا حقمون بود. ایشالا جام قهرمانان سال بعد.
این فیلم کامل قهرمانیه امسال رو مثل سال پیش کسی داره؟

ahmad08
05-05-2008, 21:26
خوب بعد از او عکسهای زیبا چند خبر زیبا هم واستون دارم:
1:به گزارش سایت هواداران رئال و به نقل از گل کاناوارو که در برد ۲-۱ برابر اوساسونا از زمین اخراج شد حرفهایی دارد .
وی در باره ی کارت قرمزش گفت : تصمیم سختی بود . چراکه من هیچگاه انتظار نداشتم که دوباره کارت بگیرم . این یک خطای معمولی برای من بود اما وقتی که کارت قرمز را دیدم دنیا روی سرم خراب شد . من فقط می توانم از هم تیمی هایم عذرخواهی کنم و می توانم بگویم که مانند هواداران رنج بردم .
اما تیم نتیجه ی باخته را برد . وی گفت : خوشبختانه تیم ثابت کرد که قلب شیری دارد و همه با هم متحدند . آمدن به پامپلونا و بردن در چنین شرایطی مانند هیچ شرایطی که فکرش را بکنید نیست .

2:کاکا بهترین بازیکن سال ۲۰۰۷ از این که رئال به او علاقه مند است خوشحال است.
او گفت:من هم مانند هر بازیکنی در جهان از این که رئال به من علاقه مند است خوشحالم.رئال باشگاهی است با بازیکنان و تاریخی استثنایی.ولی بازهم همه چیز به دو تصمیم دو باشگاه بر میگردد.این تصمیمات با باشگاه است نه با بازیکن.و من فقط منتظر نتیجه می مانم.

3: تيم رئال مادريد با پيروزي بر تيم اوساسونا براي سي و يكمين بار عنوان قهرماني مسابقات فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي اسپانيا را به خود اختصاص داد.
به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه از مادريد ، پس از تيم رئال مادريد كه پر افتخارترين باشگاه اسپانيا به شمار مي‌رود تيم بارسلونا با ‪ ۱۸‬عنوان قهرماني در مكان دوم ايستاده است و آتلتيكو مادريد با ‪ ۹‬بار سوم است .
تيم آتلتيك بيلبائو با ‪ ۸‬عنوان قهرماني ، والنسيا ‪ ۶‬عنوان ، رئال سوسيه‌داد ‪ ۲‬بار و رئال بتيس ، ديپورتيوولاكرونا و سوي‌يا هر كدام يك بار در رده‌هاي بعدي قرار دارند.

V A H I D
05-05-2008, 21:31
دانلود شد!
اين فيلم 11 دقيقه اي، از زمان دو كارته شدن كاناوارو هست، و در آخر يه چند دقيقه اي از اون چيزي كه ايران نشون داد بيشتر داره، ضمن اينكه در يه لحظه تصوير چند تن از هواداران رئال در شهر مادريد هم پس از قهرماني نشون ميده، اما خبري از كاپ و اين چيزا نيست!
مرسي كاسياس جون:31:

ببخشید ...
اخه اونجا نوشته بود جشن قهرمانی ....

h_starboy
05-05-2008, 21:48
بچه ها جشن کامل نگرفتن. قراره کاپ رو تو ساتیاگو برنابئو بازی بعدی بدن.

اینم لینک مستقیم خوشحالی بازیکنای رئال بعد بازی با اوساسونا :

اینم گلهای رئال در بازی دیشب :

روبن :

هیگواین :

ahmad08
05-05-2008, 22:07
استار بوی جان بابت اخبار ممنون راستی ما اینجا یه رسم داریم که به دوستانی که اینجا دائمی هستند اسم مستعار میدهیم و اونارو بیشتر به اون اسم صدا میزنیم که همه از بازیکنهای رئال هستش چی قدیمی و چه جدید ولی اکثرآ جدید هستن مثلآ بنده رو دوستان رائول و یا وحید جون رو کاسیاس صدا میزنن حال شما بجز :گاگو -کسیاس -راموس-رائول-اشنایدر-نیستلروی -بکام-زیدان از بقیه اسمهای بازیکنها میتونی استفاده کنی و این فقط یه پیشنهاده ....

ahmad08
05-05-2008, 22:14
خوب همه در به در دنبال یه فیلم از جشن اصلی قهرمانی بودین من با تلاش فراوان این ارزو رو به واقعیت رساندم و این هم یه ویدئو 5 دقیقه ای واس شما دوستان خوب گرچه کیفیت پایینی داره ولی برگ سبزی است تحفه درویش....
امیدورام که خوشتون اومده باشه البت این نکته رو فراموش نکنین که باید سریع ببینین تا حذف نشده........

Sam Fisher 11
06-05-2008, 02:55
خبرگزاري فارس: كاپيتان سابق تيم ملي فوتبال فرانسه قصد انجام مربيگري در تيم انگليسي كوئينزپارك رنجرز را ندارد.

عمرا بایست بیاد جای میاتوویچ رو بگیره :10:
من دست راست می خوام :19:

خبرگزاري فارس: نايب رئيس رئال مادريد به دلايل شغلي و نارضايتي از دخالت سايرين در كارهاي خود در انتهاي فصل از اين باشگاه مي رود.
.
یه عادت بدی که این میا داشت این بود که همیشه یا موقع شام یا خواب میزنگید و میگفت یافتم یافتم فلان بازیکنو بخریم؟:13:

خوب بعد از او عکسهای زیبا چند خبر زیبا هم واستون دارم:
1:به گزارش سایت هواداران رئال و به نقل از گل کاناوارو که در برد ۲-۱ برابر اوساسونا از زمین اخراج شد حرفهایی دارد .
وی در باره ی کارت قرمزش گفت : تصمیم سختی بود . چراکه من هیچگاه انتظار نداشتم که دوباره کارت بگیرم . این یک خطای معمولی برای من بود اما وقتی که کارت قرمز را دیدم دنیا روی سرم خراب شد . من فقط می توانم از هم تیمی هایم عذرخواهی کنم و می توانم بگویم که مانند هواداران رنج بردم .
اما تیم نتیجه ی باخته را برد . وی گفت : خوشبختانه تیم ثابت کرد که قلب شیری دارد و همه با هم متحدند . آمدن به پامپلونا و بردن در چنین شرایطی مانند هیچ شرایطی که فکرش را بکنید نیست .
مرسی احمد جان عکسای زیبایی بود.
بهش بگو باشه....

2:[COLOR=blue]کاکا بهترین بازیکن سال ۲۰۰۷ از این که رئال به او علاقه مند است خوشحال است.
او گفت:من هم مانند هر بازیکنی در جهان از این که رئال به من علاقه مند است خوشحالم.رئال باشگاهی است با بازیکنان و تاریخی استثنایی.ولی بازهم همه چیز به دو تصمیم دو باشگاه بر میگردد.این تصمیمات با باشگاه است نه با بازیکن.و من فقط منتظر نتیجه می مانم.

آی شیطون... کی بود میگفت من تا آخر دوران بازگریم در میلان میمونم :27:

خوب همه در به در دنبال یه فیلم از جشن اصلی قهرمانی بودین من با تلاش فراوان این ارزو رو به واقعیت رساندم و این هم یه ویدئو 5 دقیقه ای واس شما دوستان خوب گرچه کیفیت پایینی داره ولی برگ سبزی است تحفه درویش....
امیدورام که خوشتون اومده باشه البت این نکته رو فراموش نکنین که باید سریع ببینین تا حذف نشده........
دست گلت درد نکنه جالب بید... نمی دونم کیا بودن هی میگفت pepe گمون کنم بچه محلاش بودن:31:... بقیه اش هم که هی میگفتن رائووووووووووول..رائوووووو ووووووووول...رائول رائول رائول........رائووووووووووول.. رائووووووووووووووول.........ر ئول رائول رائول:40::40::40:

راستی درنته چش بود؟ بازیکن به این خوبی :13:

h_starboy
06-05-2008, 08:52
استار بوی جان بابت اخبار ممنون راستی ما اینجا یه رسم داریم که به دوستانی که اینجا دائمی هستند اسم مستعار میدهیم و اونارو بیشتر به اون اسم صدا میزنیم که همه از بازیکنهای رئال هستش چی قدیمی و چه جدید ولی اکثرآ جدید هستن مثلآ بنده رو دوستان رائول و یا وحید جون رو کاسیاس صدا میزنن حال شما بجز :گاگو -کسیاس -راموس-رائول-اشنایدر-نیستلروی -بکام-زیدان از بقیه اسمهای بازیکنها میتونی استفاده کنی و این فقط یه پیشنهاده ....

رائول جان خیلی ممنون. من هم از گوتی خیلی خوشم میاد چون هم خیلی به تیم تعصب داره هم وقتی رو اوجه فوق العاده بازی می کنه. البته اگه دوستان ما رو قبول کنن.ِ
البته من عاشق کاکا هستم که اگه یه احتمال بیاد رئال رززوش کنم.

kasra_khan2003
06-05-2008, 11:20
رائول دمت گرم :27: عكس ها خيلي حال داد!

kasra_khan2003
06-05-2008, 11:25

YouTube كه ف ي ل ت ر هست!!! يكي زحمت بكشه اين فايل فلش رو با FireFox دانلود كنه، يه جا ديگه آپلود كنه:40:

h_starboy
06-05-2008, 13:32
اینم آپ شده تو رپیدشیر خدمت دوستان رئالی گل :

البته همونطوری که رائول جان گفتن کیفیتش پایینه ولی دیدنش خالی از لطف نیست.

kasra_khan2003
06-05-2008, 17:05
اینم آپ شده تو رپیدشیر خدمت دوستان رئالی گل :

البته همونطوری که رائول جان گفتن کیفیتش پایینه ولی دیدنش خالی از لطف نیست.

دمت گرم داداش! حال دادي!

باحال بود، عجب آهنگي گذاشته بودناااا! خوراك تكنو بود!
حيف كه كيفيت خيلي پايين بود، فقط كاسياس با اون رنگ پيراهن تابلوش معلوم بود توش! :27::27:

بازم ميخواهييييييييييم

ahmad08
06-05-2008, 17:34
سلام به همگی:
استار جون بابت همکاری صمیمانه شما در این تاپیک لقب پر افتخار هرناندز گوتیرز (گوتی ) به شما تعلق میگیرد ولی متاسفانه پسری شیطون به نام اند قبلآ کاکا رو رزرو کرده بنده تقصیر ندارم معذرت .................
راستی کسرا جان یوتیوب فیللللللتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(نه مال من که تو مشهد هستم مث ساعت کار میکنه این سایت که باز باز عالی)
راستی ریس فیشر چاکریم بابا ماکه کاری نکردیم ..............

ahmad08
06-05-2008, 17:40
توجه -------- توجه
یک خبر بسیار خوب:
رئال مادرید در پیشهادی جدید قصد جذب داوید ویا را دارد...................
رئال در این پیشهاد خود به ویا قول پرداخت 22 میلیون یورو و سالانه3.5 میلیون دستمزدقصد جذب صد در صد این بازیکن را داد و اگر این انتقال صورت بگیرد وی پس از کاسیاس و رائول گرانترین بازیکن رئال خواهد بود و احتمال اینکه اون با این پیشهاد به رئال مادرید سفر کند خیلی خیلی زیاد هست و رئال در صورت این انتقال سهمیهای بیشتری در یورو خواهد داشت .............
خدا کنه بیاد من کلآ به اسپانیایی بودن رئال رائ میدم و دوست دارم که رئال تیمی بیشتر اسپانیای باشه و از تیمهای مث ارسنال که 1 انگلیسی هم بیشتر اوقات در ترکیب نداره حالم به هم میخوره........
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mahdi_Shadi
06-05-2008, 17:44
رائول مثل هميشه همه چيز عاليه....منم موافقم باهات...به غير از اونكه تو اين چند وقته يه جورايي از ويا خوشم اومده...
....گوتي جان دست تو هم ندرده داداش....

kasra_khan2003
06-05-2008, 18:08
توجه -------- توجه
یک خبر بسیار خوب:
رئال در این پیشهاد خود به ویا قول پرداخت 22 میلیون یورو و سالانه3.5 میلیون دستمزدقصد جذب صد در صد این بازیکن را داد و اگر این انتقال صورت بگیرد وی پس از کاسیاس و رائول گرانترین بازیکن رئال خواهد بود و احتمال اینکه اون با این پیشهاد به رئال مادرید سفر کند خیلی خیلی زیاد هست و رئال در صورت این انتقال سهمیهای بیشتری در یورو خواهد داشت .............
خدا کنه بیاد من کلآ به اسپانیایی بودن رئال رائ میدم و دوست دارم که رئال تیمی بیشتر اسپانیای باشه و از تیمهای مث ارسنال که 1 انگلیسی هم بیشتر اوقات در ترکیب نداره حالم به هم میخوره........
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كاملا موافقم! بياد! هم خوش قيافس هم بازيكن عالي اي هست، هم اينكه اسپانيايي هست! هميشه به اين حسوديم مي شد كه اكثر اوقات بارسا بازيكن اسپانيايي بيشتري در تركيب داره!

cyrus_ln
06-05-2008, 18:47
دوستان ممنون از کلیپهایی که گذاشتید فقط جشن اصلی رو یادتون نره.

توجه -------- توجه
یک خبر بسیار خوب:
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شدیدا موافق اومدن ویا به رئال هستم
و شدیدا موافق با دو خط آخری.

h_starboy
06-05-2008, 19:15
منم کاملا موافقم. ویا خیلی بازیکن توپیه . خدا کنه بیاد.
امضام هم به خاطر لقب جدیدم تو این تاپیک عوض کردم و یک عکس از گوتی گذاشتم.

kasra_khan2003
06-05-2008, 19:22
سلام به همگی:
استار جون بابت همکاری صمیمانه شما در این تاپیک لقب پر افتخار هرناندز گوتیرز (گوتی ) به شما تعلق میگیرد ولی متاسفانه پسری شیطون به نام اند قبلآ کاکا رو رزرو کرده بنده تقصیر ندارم معذرت .................
راستی کسرا جان یوتیوب فیللللللتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(نه مال من که تو مشهد هستم مث ساعت کار میکنه این سایت که باز باز عالی)
راستی ریس فیشر چاکریم بابا ماکه کاری نکردیم ..............

آره بابا! جديدا از يك نرم افزار جديد استفاده ميكنه پارس آنلاين واسه اين كار، كه پدر مارو در آورده! كم مونده ياهو رو هم ----- كنه!

cyrus_ln
06-05-2008, 20:27
آره بابا! جديدا از يك نرم افزار جديد استفاده ميكنه پارس آنلاين واسه اين كار، كه پدر مارو در آورده! كم مونده ياهو رو هم ----- كنه!

اینجور که داره پیش میره یاهو هم ف.....ر میشه
تنها راه استفاده از v p n هست.

V A H I D
06-05-2008, 21:31
توجه -------- توجه
یک خبر بسیار خوب:
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

موافقم....
به نظرم بیشتر هم می تونیم به والنسیا بدیم ....

h_starboy
06-05-2008, 22:19
البته واسه من هم youtubet ف....ه ولی لینکای uk.youtube ف....ر نیست. هر لینک youtube رو یه uk اولش بزارید فکر کنم بیاد.
این لینکی که رائول جان گذاشته بود هم همینطوری دیدمش.

ahmad08
06-05-2008, 23:30
سلام به همگی:
اقا معذرت ببخشید واقعآ عذر میخوام من نمیدونستم که یوتیوب رو هم بستن و ----شده اخه هر پنجشنبها همین 20.30 همش از یوتیوب میگه حالا گرفتن بستنش؟؟؟؟؟!!!!!
خیلی خیلی از شما دوستان سپاسگزارم که بامن بس شدیدآ موافق هستید ...........میگردم اگه ویدئو و فیلم جدید و البت با کیفیت بهتر پیدا کردم بسرعت و فی الفور میذارم.............
قربون همه شما دوستان گل برم من

kasra_khan2003
07-05-2008, 10:42
خبرگزاري فارس: كاپيتان دوم رئال مادريد از هم تيمي هاي خود خواست تا با تمام وجود براي كسب هر 3 امتياز وارد برنابئو شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، خوسه ماريا گوتيرس اظهار داشت: چه اشكالي دارد دو بار جشن بگيريم؟ مي توانيم جشن قهرماني در سانتياگو برنابئو را بسيار با شكوه برگزار كنيم؛ البته حتي شكست برابر بارسلونا هم نمي تواند شادي امشب ما را خراب كند.
وي ادامه داد: بهتر است دو بار جشن بگيرم و تا صبح به خاطر پيروزي در ال دربي كلاسيكو و قهرماني شماره 31 خوشحال باشيم.
رئال مادريد در بازي رفت برابر بارسلونا به پيروزي يك بر صفر دست پيدا كرده و در بازي امشب كاناوارو و هاينزه را در اختيار ندارد.

kasra_khan2003
07-05-2008, 10:44
خبرگزاري فارس: سرمربي آلماني تيم فوتبال رئال مادريد از شاگردانش خواست در ال دربي كلاسيكو هر 3 امتياز را كسب كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از وب سايت رئال مادريد، برنارد شوستر، بازيكن سابق بارسلونا و رئال مادريد كه با تيمش در ديدار رفت به پيروزي يك بر صفر در نيوكمپ دست پيدا كرده است، اكنون به پيروزي در برنابئو و تكميل جشن پايتخت نشينان مي انديشد.
وي عنوان كرد: مسئول تك امتيازاتي هستيم كه مي گيريم يا از دست مي دهيم. تمام اينها در تاريخ باشگاه ثبت مي شوند.
شوستر ادامه داد: آيندگان از خود مي پرسند كه چرا 3 امتياز حساس ال دربي كلاسيكو به اين راحتي از دست رفته است. براي پيروزي وارد برنابئو مي شويم و برايم مهم نيست كه حريفمان چه تيمي باشد.

خودم واستون تو اين بازي Hat-Trick مي كنم :21::21: امضاء: رود فان نيسروي!

kasra_khan2003
07-05-2008, 10:49
خبرگزاري فارس: امشب براي لاليگا شب تب‌داري است و پايتخت‌نشينان مي‌كوشند با پيروزي برابر بارسا، جشن خانگي خود را تكميل كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گاردين، يكشنبه شب گذشته و پس از برگزاري ديدار دو تيم رئال مادريد و اوساسونا، تكليف قهرمان لاليگاي 2007- 2008 مشخص شد.
رئال مادريد كه براي كسب سي و يكمين قهرماني به يك پيروزي تا انتهاي فصل نياز داشت، هواداران بي‌شمار خود در سراسر دنيا را منتظر نگذاشت و با پيروزي 2 بر يك مقابل ميزبان، پرونده ليگ فوتبال اسپانيا را بست.
اين تيم پر مهره و پرافتخار كه همواره يكي از مدعيان قهرماني در لاليگا به شمار مي‌رود، پس از قهرماني در رقابت‌هاي سال گذشته، مسئوليت بسيار سنگيني را بر عهده داشت چرا كه قهرماني اين تيم با دن فابيو كاپلو و ملقب شدن به تيمي صرفا نتيجه گرا سبب شده بود كه پس از اخراج او و ورود شوستر آلماني، دوستداران رئال انتظار كسب مجدد قهرماني در عين ارائه ديدارهاي زيبا و تماشاگرپسند را داشته باشند.
روزي كه رامون كالدرون، رياست رئال مادريد تصميم به تعويض مسند مربيگري اين تيم گرفت، كمتر كسي اين تصميم را حركت صحيح و معقولي مي‌دانست. آنها قهرمان لاليگا شده بودند و اخراج سرمربي تيمي كه قهرمان شده، تا حدودي دور از ذهن به نظر مي‌رسيد؛ اما كالدرون اين كار را انجام داد تا ثابت كند رئال مادريد تنها با كسب نتايج نزديك و ارائه ديدارهاي خسته كننده، قهرمانان اسپانيا نيست؛ بلكه توانايي ارائه بازي‌هاي پرهيجان و كسب نتايج پرگل را هم دارد.
مسئوليت شوستر و تيم تحت اختيارش بسيار سنگين شده بود. آنها فصل را خوب شروع كردند و در چند بازي اول، رئال متحول شده اي را به هواداران نشان دادند. در ليگ پر حادثه و پر صداي اسپانيا، فقط اين تيم نبود كه به فكر قهرماني و درخشش باشد؛ بلكه همه حريفان براي فتح جام برنامه ريزي كرده بودند. طبق معمول از همان هفته‌‌هاي اول، رقابت چند تيم اول جدول يعني رئال مادريد، بارسلونا، والنسيا و ويارئال براي صدرنشيني آغاز شد.
هنوز هم شماري از كارشناسان دليل عمده قهرماني رئال در اين فصل را نتايج ضعيف رقبا مي‌دانند. اين اظهار نظر نمي‌تواند از همه نظر بي طرفانه باشد چرا كه در اين سطح از فوتبال، هرگز نمي‌توان موفقيت‌هاي يك تيم را نتيجه شكست‌هاي سايرين دانست. بي شك رئال مادريد به جز تعداد اندكي از ديدارهايي كه آن هم در سايه محروميت‌ها و مصدوميت هاي متعدد به تساوي يا باخت مي‌انجاميد، همواره حرف‌هاي زيادي براي گفتن داشته و حريفان را يكي پس از ديگري پشت سر مي‌گذاشت.
به هر حال، شوستر و شاگردانش لاليگاي 8-2007 را فتح كردند تا به دوستداران خود ثابت كنند، قهرماني كسب شده در فصل قبل اتفاقي نبود و مادريدي‌ها توانايي ارائه ديدارهاي جذاب را هم دارند.
هر چند تا انتهاي فصل 8-2007 دو بازي باقي مانده و رئال مادريد بايد اين ديدارهاي تشريفاتي را هم برگزار كند؛ اما مسابقه اين هفته با بارسلونا در عين بي اهميت بودن از حيث حساسيت هاي جدولي، ديداري بسيار مهم براي هر دو تيم است.
بي ترديد براي آغاز اين بازي، مادريد قهرماني را فراموش مي كند و طرفداران اين تيم كه هنوز در برنائبو جشن قهرماني نگرفته‌اند، حتما براي شكست رقيب ديرينه در ال كلاسيكو دربي و برگزاري جشن‌ پس از كسب اين پيروزي شيرين، لحظه شماري مي‌كنند.
پيروزي رئال مادريد در اين ديدار بزرگ نه تنها طعم قهرماني سي و يكم را شيرين تر مي‌كند؛ بلكه جايگاه برند شوستر سرمربي آينده نگر مادريد را نيز بيش از پيش مستحكم تر مي‌كند.
با همه اين اوصاف، در نهايت رئال مادريد قهرمان لاليگا شده تا به همه فوتبال دوستان در سراسر دنيا ثابت كند فوتبال در دنياي امروز هيچ جنبه اتفاقي و بر پايه شانس ندارد. اگر مادريدي ها فصل گذشته را با وجود كاپلو فتح كردند، حتما توانايي هايي داشته اند كه با تقويت بيشتر از سوي شوستر آلماني، باز هم به قهرماني ديگر منجر شده است. سي و يك قهرماني براي يك تيم افتخاري قابل توجه است كه شايد سال‌هاي سال و پس از گذشت نسل‌هاي مختلف از فوتبال حرفه اي، نصيب تيمي نشود.

h_starboy
07-05-2008, 11:40
از خبرهای جالب و جدیدت ممنون. یه سوال‌ : امشب رود فان نیستروی میتونه بازی کنه؟ مگه مصدوم نیست؟

h_starboy
07-05-2008, 12:02
اینم یه فایل زیپ که ۴۰ - ۵۰ تا عکس از جشن رئالیها داره. ای کاش ما هم اونجا بودیم.

V A H I D
07-05-2008, 12:06
از خبرهای جالب و جدیدت ممنون. یه سوال‌ : امشب رود فان نیستروی میتونه بازی کنه؟ مگه مصدوم نیست؟

بازی قبلی هم می تونست بازی کنه ولی بهش بازی نداد که مطمنن خوب بشه و به این بازی برسه ...

ahmad08
07-05-2008, 12:41
سلام به همگی:
به به میبینم این موقع ظهر کاسیاس جونو گوتی جون هستن پس سلام به شما دوتا دوست گل............
راستی میگم این گوتی تو جشن هفته قبل کامل از اول نبوده حال میخواد که اینجوری جبران کنه که بنظر من خیلی خیلی خوشم میاد و دلم خنک میشه وقتی ببینم که دارن به رائول گنزالز بلانکو گل میدن و تبریک میگن قهرمانی رو و ما یه جشن کامل در سانتیاگو برنابئو برگزار کنیم ............کاش سریع ساعت 12.30 شه من که تحمل ندارم....

V A H I D
07-05-2008, 12:52
سلام به همگی:
به به میبینم این موقع ظهر کاسیاس جونو گوتی جون هستن پس سلام به شما دوتا دوست گل............
راستی میگم این گوتی تو جشن هفته قبل کامل از اول نبوده حال میخواد که اینجوری جبران کنه که بنظر من خیلی خیلی خوشم میاد و دلم خنک میشه وقتی ببینم که دارن به رائول گنزالز بلانکو گل میدن و تبریک میگن قهرمانی رو و ما یه جشن کامل در سانتیاگو برنابئو برگزار کنیم ............کاش سریع ساعت 12.30 شه من که تحمل ندارم....

دقیقا...
می خوام بارسا رو هم ببریم ...
راستی دیدید برای این بازی بارسایی ها روشون نشد تایپیک الکلاسیکو رو بزنن ؟؟؟
برای نیم فصل اوول زده بودن ...

ahmad08
07-05-2008, 12:56
خوب اینم یه عکس خوف از رامون جون که اولین باره اینطوری میبینمش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dista_m%C3%A1s.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202832192365&ssbinary=true

کف کردین؟؟؟؟؟؟

ahmad08
07-05-2008, 13:20
خوب از این عکسها بازم میزارم واستون........
راستی میگم باخبر شدین که اند عزیز بنیده ؟؟؟
و اینکه نظر شما درباره امضای جدیدم چیه؟؟؟؟؟(داره رائول جون میگه که 6 بار قهرمان لالیگاه شده و امید داره کا سال بعد به 7 برسه و همینطور تا 10 انگشت ایشالا اونو ادامه بده)

V A H I D
07-05-2008, 14:42
مرسی احمد ججووونن.....
قشنگ بودن ...
من که خیلی وقت پیش بود گفتم....
برای استقلال بوده...

h_starboy
07-05-2008, 14:56
رائول جان عکست خیلی باحال بود. آره منم عجله دارم تا زود بازی شروع بشه.

V A H I D
07-05-2008, 17:11
ليست رئال برای الکلاسيکو

به گزارش سایت هواداران رئال و به نقل از سایت رسمی باشگاه برند شوستر لیست ۱۶ نفره ی خود برای حضور در الکلاسیکو را اعلام کرد .
با بخشیده شدن کارت زرد هاینزه که پنج کارته شده بود تا حدودی خیال شوستر از بابت خط دفاع راحت شد .
دروازه بانان : کاسیاس - دودک
مدافعان : په په - سرجیو راموس - مارسلو - هاینزه - تورس
هافبکها : دیارا - گاگو - روبینیو - روبن - گوتی - باپتیستا - اشنایدر
مهاجمان : رائول - نیستلروی - هیگواین
دعوت نشدگان : کاناورو (اخراج در بازی قبل) ساویولا - کودینا - سولدادو - بالبوا (به تشخیص مربی) متزلدر (مصدوم)

V A H I D
07-05-2008, 17:12
راستی ممد رئالی کجاس ؟؟؟
خیلی وقته ندیدمش ...
راستی حال می ده دودک رو بزاره در وازه ....
این یعنی اخر تحقیر من حاضزم از حق خودم بگزرم...دی:

h_starboy
07-05-2008, 18:24
ممنون بابت لیست. ولی من اصلا حاضر نیستم از حقم بگذرم. باید گوتی رو بزاره. به نظرت باپتیستا رو میزاره؟ (به خاطر گل بازی رفت میگم.)

V A H I D
07-05-2008, 18:36
ممنون بابت لیست. ولی من اصلا حاضر نیستم از حقم بگذرم. باید گوتی رو بزاره. به نظرت باپتیستا رو میزاره؟ (به خاطر گل بازی رفت میگم.)

فک نمی کنم اگه می خواست بزارش بازی های قبلی هم بازیش می داد باپتیستا خیلی وقته بازی نکرده ....

Mahdi_Shadi
07-05-2008, 19:01
راستی ممد رئالی کجاس ؟؟؟
خیلی وقته ندیدمش ...
راستی حال می ده دودک رو بزاره در وازه ....
این یعنی اخر تحقیر من حاضزم از حق خودم بگزرم...دی:

موافقم...ولي مي‌دوني از اون قشنگ تر چيه....اين كه اصلاً بيان با تركيب دومشون برن تو زمين....خداييش تا صبح مي‌خنديم....!:27::10:

حالا يه سوال...مورينيو جدّي جدّي داره مياد رئال....؟

h_starboy
07-05-2008, 19:11
:
حالا يه سوال...مورينيو جدّي جدّي داره مياد رئال....؟

من که الان اولین باره از شما میشنوم. من شنیده بودم کالدرون گفته از برند شوستر حمایت می کنه. شخصا بعید می دونم.

kasra_khan2003
07-05-2008, 20:17
مسابقات لیگ اسپانیا – رئال مادرید و بارسلونا ( پخش غیر مستقیم )

زمان پخش :پنجشنبه19/2/87– ساعت 30 : 00 بامداد

V A H I D
07-05-2008, 20:21
مسابقات لیگ اسپانیا – رئال مادرید و بارسلونا ( پخش غیر مستقیم )

زمان پخش :پنجشنبه19/2/87– ساعت 30 : 00 بامداد

نه نه ..
مستقیمه ....
این ها بازیه اینتر رو ساعت 11:30 نشون می دن تا بازیه رئال شروع بشه ...
بد بخت ها اخه برنامه پخش کنن ....
م
ه می شه الکلاسیکو غیر مستقیم باشه؟؟؟
فک کنم فردوسی پور هم گزارشکنه ...

david23
07-05-2008, 20:21
خوزه که به بارسا جواب منفی داده و حالا بهترین گزینش رئاله ........اگه رومن بخواد از رئال بهتر کجا ..... تازه به خونشم که تو پرتغاله نزدیکه

V A H I D
07-05-2008, 20:35
بابا قبل از بازی مگه جمع نمی شید ؟؟؟؟
بیایید دیگه ...
بازی امشبه ها ....

kasra_khan2003
07-05-2008, 21:22
بچه ها همين الان تو سايت گل خوندم كه چلسي به راموس پيشنهاد داده! كه گويا حقوقي دو برابر الانش تو رئال با احتساب ماليات تازه، ميگيره! گويا كالدرون هم زياد ناراضي نيست!

پس ساعت بازي همون سي دقيقه بامداد هست؟

راستي يه خبر ديگه اينكه سايت گل نتيجه بازي رو 2-2 مساوي پيشبيني كرده!

h_starboy
07-05-2008, 21:28
۱۰۰ ٪ میبریم. بارسا سوراااااااااااخ رئااااااااااااااااال هوووووورااااا :31: :31:
آره همون ۰۰:۳۰ مستقیم هم هست.

:40: :40: :40:

vahidhgh
07-05-2008, 21:35
امشب بارسا رو رفت و برگشت میکنیم
3 - 0

Majid393
07-05-2008, 21:51
این Blaster کجاست ؟؟؟
دعا کنید این شوستر امشب به نیستلروی بازی بده.....

ahmad08
07-05-2008, 21:56
سلام به همگی دوستان گل :
خوب توجه کنید به بازی اینتر لطفآ میگید چرا خوب واس اینکه بازی ابرام رو ببینیم واینکه اصلآ به درد میخوره یا نه و بعد بازی اینتر من میام و یه توضییح درباره این ستاره میدم و خیلی خیلی دوست دارم که هر چه سریعتر بیاد رئال....
در مورد خوزه هم یه جورایی دو به شک هستم از یه طرف بدجور رامون داره حمایت میکنه برند رو و از یه طرف سابقه مربی های مث کاپلو و دلبوسکه رو میبینم ولی خدایشش من خیلی خیلی باز هم دوست دارم هر چه سریعتر خوزه بیاد رئال.......
در مورد راموس هم باید بگم که اگه راموس رو رامون اجازه بده بره رسمآ خلع سمتش میکنم تازه یه بازیکن خوب در دفاع پیدا کردیم به همین سادگی ها بدیمش بره ها؟؟؟مگه الکیه نه راموس که صد در صد موندنی هستش....

V A H I D
07-05-2008, 21:57
راموس غلط کرده بره ...
الان به ارتس می گم ببینم حرف حسابش چیه ؟؟؟؟

ین Blaster کجاست ؟؟؟
دعا کنید این شوستر امشب به نیستلروی بازی بده.....

vahidhgh
07-05-2008, 22:01
راموس غلط کرده بره ...

اگه کارش داشتی بهش پیام خصوصی بزن چهار تا فحش ابدار بحش بده ....

دم همه وحید ها گرم

Majid393
07-05-2008, 22:01
راموس غلط کرده بره ...

اگه کارش داشتی بهش پیام خصوصی بزن چهار تا فحش ابدار بحش بده ....

چرا بهش فحش بدم ؟؟

الان اومد : گفت برم شام بخورم....
یکی به من بگه آخه ساعت 11 شام میخورن ؟؟؟:13::13:

vahidhgh
07-05-2008, 22:04
چرا بهش فحش بدم ؟؟

اینجا ساعت 11 است
اونجا الان کله سحره:31:

h_starboy
07-05-2008, 22:08
چرا نمیخورن. من تازه ساعت ۱۲ میخوام برم شام بخورم. بعدش بازیو ببینم. :31: :31:

V A H I D
07-05-2008, 22:12
دم همه وحید ها گرم

ایول ...
یه وحید دیگه هم که هست توی این تایپیک هم 3 تا شدیم ....

vahidhgh
07-05-2008, 22:19
ایول ...
یه وحید دیگه هم که هست توی این تایپیک هم 3 تا شدیم ....

:10: +:10:

h_starboy
07-05-2008, 22:30
واااای بیچاره شدیم. خیابانی میخواد بازیه رئال بارسا رو گزارش کنه.

ahmad08
07-05-2008, 22:39
سلام دوباره:
وای :خیابانی گزارشگر هست و اینکه همیشه این مردک که گزارش میکنه رئال بد بازی میکنه گوتی جان صد در هزار باهات موافقم .
وای:تاپیک 3 وحیده شد وای یه دونه کم بود دوتا شد دوتا کم بود حالا سه تا شده ما باید بریم جم کنیم!!!!(هه هه شوخی کردم بابا نزن )

h_starboy
07-05-2008, 22:43
ترکیب احتمالی که سایت گل اعلام کرده :
کاسیاس
تورس - په په - راموس - هاینزه/مارسلو
گوتی - گاگو - اسنایدر - روبن
فان نیستروی - رائول

تو این ترکیب جای روبینیو خالیه. هاینزه هم که بخشیده شده شاید بازی کنه شایدم مارسلو

shympw
07-05-2008, 22:49
بازم خیابانی . . .
تو همه گزارشهاش اسمهارو غلط میگه بعد 10 دقیقه ساکت میشه!!!!
حتما می بریم.
فک می کنین کیا گل بزنن ؟ من؟

ahmad08
07-05-2008, 22:52
خوب تا بازی رئال این اخبار رو بخونید و کف کنید:

1:اول یه عکس خیلی خوف از برند شوستر:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2: آرسن ونگر به رامون کالدرون هشدار داد فکر خریدن سسک فابرگاس ستاره اسپانیایی آرسنال را از سر خود بیرون کند . آرسن ونگر بعد از قطعی شدن خروج متیو فلامینی از ورزشگاه امارات خطاب به فابرگاس و آدبایور که به ترتیب از رئال و میلان پیشنهاداتی را دریافت کرده اند گفت اجازه نمی دهد آن ها ازین تیم جدا شوند . ونگر افزود قصد دارد ۸۰ درصد از تیم فصل جاری را حفظ کند و فقط کمی تیم خود را برای فصل آینده تقویت کند .

3:بازيكن برزيلي بي‌رقيب تيم فوتبال ميلان از علاقه قلبي خود براي پيوستن به رئال مادريد سخن گفت.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از توتو اسپورت، مهاجم آ.ث ميلان ايتاليا در نشست خبري روز گذشته خود اظهارداشت: اين تيم فصل نسبتا خوبي را پشت سر گذاشت. ما با تمام مشكلات، بالاخره هواداران خود را به خصوص با پيروزي در دربي، راضي كرديم.
كاكا افزود: از اينكه رئال مادريد با تمام سردي‌هاي من در گذشته، همچنان به دنبالم است، بسيار خوشحالم. اين مسئله براي من بسيار ارزشمند و با اهميت است.
وي عنوان كرد: رئال مادريد قهرمان لاليگا شده است. اين تيم درسال آينده با هدف قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا وارد ميادين مي شود.

4: به نقل از ماركا، رائول گونسالس، بازيكن 17 گله لاليگا عنوان كرد: بي ترديد پيروز مي شويم. رئال مادريد براي شكست دادن بارسلونا كاملا آماده است.
وي افزود: نمي خواهيم در اين بازي مهم تن به شكست دهيم. هدف ما بي شك كسب هر 3 امتياز است.
بازيكن محبوب پايتخت اظهار داشت: هر ديدار براي ما در حكم يك فينال بزرگ است. قهرماني باعث نمي شود دلسرد شويم.
رئال مادريد با پيروزي 2 بر يك برابر اوساسونا در هفته سي و پنجم لاليگا، به قهرماني شماره 31 خود دست يافت.

5:خوان لاپورتا مديرعامل باشگاه بارسلونا در گفت‌گويي خبري با سايت ورزشي گل گفت:
من با يكي از دوستانم شرط‌بندي كرده‌ام و گفته‌ام ۵ - ۰ رئال مادريد را مي‌بريم. البته اگر بازيكنان به ما كمك بكنند. يك برد مانند سال ۱۹۷۳-۷۴ خواهيم داشت. (اه نه بابا دیگه چی میخوای اصلآ باشگاه رو به شما بدن زرشک ....برو اقا از این خیالا نکن یه وقت کار دست خودت میدی ها)

6: به نقل از آس اسپانيا، خوسه ماريا گوتيرس ارناندس ملقب به گوتي، در پي رهايي از مصدوميت و حضور امروز در زمين رئال مادريد، تمرين كرد. بعيد است كه شوستر در بازي بزرگ ال دربي كلاسيكو اسپانيا از گوتي به عنوان بازيكن ثابت استفاده كند. در صورت پيش افتادن رئال مادريد در اين بازي و وجود حاشيه امنيت، احتمال حضور گوتي در اين ميدان وجود دارد.

خوب این اخری رو بخاطر گوتی خودمون گزاشتم و اینکه تا شروع بازی بای...

h_starboy
07-05-2008, 22:58
ای بابا اگه من نباشم که فاز نمیده.
من میگم روبن و اگر گوتی بیاد گل میزنن.

shympw
07-05-2008, 23:08
1:اول یه عکس خیلی خوف از برند شوستر:

ایول احمد جون خیلی باحاله !! :27:

ای بابا اگه من نباشم که فاز نمیده.
من میگم روبن و اگر گوتی بیاد گل میزنن.

پس ما بوقیم دیگه ! :31: خودم 3 تا می زنم ! :27:

david23
07-05-2008, 23:08
این عکس شوستر مال چند سالگیشه ؟

ولی من میگم گوتی حتمی باید باشه آخه اگه یدونه از اون پاساش بگیره کار بارسا تمومه ..................

من میگم یکی از گلا رو سلطان رائول میزنه

h_starboy
07-05-2008, 23:12
david جان رائولو جا انداختم. منم فکر کنم حتما گل بزنه. اسنایدر جان ایشالا همه بازیکنا ۳ تا ۳ تا بزنن. :31: :31:

david23
07-05-2008, 23:13
به اون ارسن ونگر بگین زیادی حرف بزنه خودشم میاریم رئالا:5::5::5::5::31::31::31:

h_starboy
07-05-2008, 23:17
به اون ارسن ونگر بگین زیادی حرف بزنه خودشم میاریم رئالا:5::5::5::5::31::31::31:

اگه فایرگاس و کاکا و ویا و .. بیان رئال که دیگه چی می خواید. یه کم زیادیمون نمیشه؟؟؟؟ :46:

کاروالهو و مورینیو را جا انداختم.

david23
07-05-2008, 23:24
رومن گفته تو پنجره نقل و انتقالات ما بیشتر از سه بازیکن نمیگیریم و همون تیم فصل پیش رو حفظ میکنیم
بهترین گزینه ها هم از نظر من رونالدو - مایکل اسیین و سس فابرگاسه ....

shympw
07-05-2008, 23:24
david جان رائولو جا انداختم. منم فکر کنم حتما گل بزنه. اسنایدر جان ایشالا همه بازیکنا ۳ تا ۳ تا بزنن. :31: :31:

حتی کاسیاس !!!! :31:

h_starboy
07-05-2008, 23:27
من رفتم واسه بازی . به امید برد رئال.

ahmad08
07-05-2008, 23:43
woooooooooooooooo hey raul how say how can i say i love you?????woo
اینه رئال اینه رائول اینه عشق ................ویوا رائول........................

h_starboy
07-05-2008, 23:44
نتونستم نیام. سلطان رائول
:40::40::40:
گوتی عالی بود

david23
07-05-2008, 23:44
گفتم که سلطان گل میزنه ....... دکتر والدز هم یار 12 تیم هست...

david23
07-05-2008, 23:45
فقط بچه ها اختلافو دارین 17 امتیاز ......

ویوا رئاللللللللللل

ahmad08
07-05-2008, 23:46
بچها تورو خدا بگید کی نمیتونه به این تیم افتخار کنه ها کی؟؟؟
عجب بازی میکنن این بچها ...ایول بچها خدا عوضتون بده خدا خیرتون بده ایول ایول ایول...بهترینی رئال وبهترینی رائول و بهترینی گوتی با اون پاس فوق تماشاییت...........

h_starboy
07-05-2008, 23:48
کاسیاس واقعا بهت افتخار میکنم. این والدز چه گندی داره می زنه.

h_starboy
07-05-2008, 23:50
روبن yes
گفتم که میزنه. چه میکنه این گوتی. اووووووووووووووووووفففففف ف

ahmad08
07-05-2008, 23:50
اووووووووووووو عجب تیمی داریم ما ایول روبن با این گل قشنگت ایول ایول ایول ..........
به به عجب بازی میکنن این تیم رئال و عجب پاس بینظیری داد این گوتی به به به به من که دارم از خوشحالی میمیرم شما چی؟؟؟

h_starboy
07-05-2008, 23:53
من که دارم الان از اون دنیا پست میدم. :31: :31:

ahmad08
07-05-2008, 23:57
نه اینا رو ولش جون من بازی رئال رو حال میکنین مث واقعآ یه تیم بازی میکنن نه مث تیمی که واس پول بازی میکنن نه مث تیمی بازی میکنن که همه بازیکناش بخاطر عشق به پیرهنش بازی میکنن.....خیلی عالی من که همیشه تو ارزوی همچین بازیی از رئال بودم و خدا مرحمت کرد و این اتفاق امشب افتاد به به همه به هم ....ویوا رئال مادرید

david23
08-05-2008, 00:02
رئال میخواد بلایی سر بارسا بیاره که بارسا سر والنسیا آورد ...... باید نیمه دوم هجومی تر بشه تا .... من الان رو به موتم ببخشید اگه چرتو پرت میگم

ویوا همه برو بچ رئال

david23
08-05-2008, 00:05
این گوتی ترکونده من میگم گل بعدی رو یا باز سالار میزنه ----- یا دکتر گل به خودی میزنه!!!!!!!!!

ahmad08
08-05-2008, 00:07
اه اه اه خدا لعنتش کنه این خیابانی رو اخه من چی بگم به این چیز کثیف ولش کن چی میگه این ابله ....بارسا اگه بازیکناش مصدوم نبودن قهرمان بود...اره جون عمت خوب انگار نه انگار که ماهم کم مصدوم نداشتیم و اگه بیش از اونا نبوده کم هم نیس و اصلآ خدایا ادم دیگه پیدا نمیشه که جای این بذارن و بدون طرفداری گزارشگری کنه ......اخ که دارم از عصبانیت میمیرم اقا اینو ولش کن این مردک ابله میگه رئال خیلی از گلهاش رو از ضد حمله زده خوب احمق ابله بر فرض محال که اینطور باشه اصلآ به تو چه ها ؟توانایشو داریم گل میزنیم مردک خرفت ابله...اونجا خوبه داره نشون میده که خطا رو راموس هست باز عین گاو میگه که خطا رو گاگو بود اه اه کاش همون علیفر بود ولی این نبود....

h_starboy
08-05-2008, 00:08
خدایی یه لحظه پاس کاریو دیدی؟

h_starboy
08-05-2008, 00:15
بویان پاش گرفت به زمین. داور احمق خطا گرفت.

kasra_khan2003
08-05-2008, 00:19
واي عجب بازي اي!
عجب ال كلاسيكويي! همه اون گزارشگرا دارن ميسوزن اما هيچي نمي تونن بگن :27:
راستي، سوتي هاي اين خياباني رو دارين؟!!!

ahmad08
08-05-2008, 00:20
ای خدا که این خیابانی چقدر ابلهه میگه رائول 2 فصله که گول نزده به بارسا حال خوبه که همین فصل پیش تو سانتیاگو رائول با ضربه سر فوق تماشایی گل زد .....اخ که چقدر باید یکی اینقدر ....ولش کن بابا واس چی اعصاب خودمو خورد کنم ....میگم حالا شوستر چرا روبی رو نمیاره تو زمین ها؟؟؟؟؟؟؟
اخ که بنازم به بازیت رئال که داره هم جاودانی و هم خیابانی داره میسوزه وای چه حالی داد من که دلم خنک شد.

ahmad08
08-05-2008, 00:22
نظرتون درباره خیابانی چیه؟؟؟؟:2::2::2:

h_starboy
08-05-2008, 00:24
حیف این بازی فردوسی پور رو کم داره. اینا که حالشون گرفتس. باید بیشتر میزدیم.
اون شوت گوتی... شوت راموس و پرتاب رائول واسه گل ... و ...
ایشالا نیمه دوم

shympw
08-05-2008, 00:25
خیابانی کلا تعطیله مخش ! 3-4 بار به راموس گفت گاگو !!
داشت از ناراحتی می مرد ! اما ما که می دونیم داره از کجاش می سوزه, نه ؟!!!

vahidhgh
08-05-2008, 00:27
2 تا خوردن 4 یا 5 تا هم نخوردن
اگه عادل بود بیشتر حال می داد ( خیابانی رو نمیدونم کی گفته بیاد گزارشگر بشه:41: )

V A H I D
08-05-2008, 00:28
نمی دونم که به این والدز گفته در وازه بانی بلده ؟؟؟؟
--------------------
ببین بازی به کجا رسیده که دیارا هم می خواد گل بزنه ...
--------------------
خیلی شانس دارن وگرنه باید یه 7 8 تا حد اقل می خوردن .....
--------------------
بازم می زنیم ...
--------------------
خیابانی چه رویی داره .... هی می گه مسی هتریک کرد ... اگه اشتباه نکنم توی اون بازی هم نیستروی هت ریک کرد چرا اونو نمی گه ؟؟؟

V A H I D
08-05-2008, 00:28
خیابانی کلا تعطیله مخش ! 3-4 بار به راموس گفت گاگو !!
داشت از ناراحتی می مرد ! اما ما که می دونیم داره از کجاش می سوزه, نه ؟!!!

هیچی حالیش نیست ...
اشتباه زیاد می کنه ...

david23
08-05-2008, 00:31
خیابانی دست خودش که نیست دو سه بارم رفت عمل کرد ولی بی فایده بود از من میشنوید صدا رئ قطع کنید.
راستی بچه ها من کور رنگی دارم یا این خط قرمز کنار یقه لباسو شما هم میبینید؟؟؟؟؟

h_starboy
08-05-2008, 00:31
آره بچه پررو. حالا مسی یه غلطی کرد هی میگه. داره میسوزه هی میخواد خودشو تخلیه کنه.
والدز و بگو هنوز که هنوزه خندم میگیره. بزار باشه بازی به حالت کمدی هم داره با حضور والدز. :31: :31: :27: :27:

V A H I D
08-05-2008, 00:33
والدز نمی تونه توپ رو درست جم کنه می خواد دریپ بزنه .....
ته خندهس این ...
نمی دونم از کودوم جوب کاتالان پیداش کردن اووردن گزاشتن اونجا.....

shympw
08-05-2008, 00:36
خیابانی دست خودش که نیست دو سه بارم رفت عمل کرد ولی بی فایده بود از من میشنوید صدا رئ قطع کنید.
راستی بچه ها من کور رنگی دارم یا این خط قرمز کنار یقه لباسو شما هم میبینید؟؟؟؟؟

ایول دیوید جون خیلی باحال بود. دوا درمونم رو این میکروب اثر نداره !!! :31:

V A H I D
08-05-2008, 00:37
بویان پاش گرفت به زمین. داور احمق خطا گرفت.

اره قشنگ معلوم بوود.

ahmad08
08-05-2008, 00:40
خوب مث اینکه جمع ما جمعه خوب اینو بگم که اول دیدید این سلوینیو میخواست که بد بخت راموس رو عقیمش کنه باز داور کارت نمیده بهش حالا کاش توپ رو هوا میبود ....
اه اه دیدین به جون خودم که پاس مارسلو به روبن درست درست بود ولی لامصبا اوت گرفتن .....ها افساید بوده ولی خوب یه موقعیت دیگه به موقعیت های ما اضافه شد ....
راستی میگم مسی تو بازی هست اصلآ؟؟؟؟؟؟؟
خوب کاش داش نییییییییییییستلروی باید و یه 5 تا اون بزنه و اون هیچ گاه اوت یا به دروازه نمیزنه و هر وقت ضربه زده مستقیم گل بوده وای که اگه بیاد چه میشه و اگه روبی جون هم بیاد با هیگواین دیگه میشه تیم معرکه نه؟؟

ahmad08
08-05-2008, 00:42
اه من که دیگه میرم صدای تلویزیون رو ببندم این احمق چی داره واس خودش میگه ....(بازی اصلآ کیفیت نداره )وای که میخوام خفش کنم اه اه اه اه بابا شما هم یه چیزی بگید من که دارم از عصبانیت میمیرم خوب ........

h_starboy
08-05-2008, 00:46
دارم از کارای این والدز از خنده روده بر میشم.
اینم که هر دفعه توپ میاد دست مسی میگه یه تنه هت تریک کرد. باشه بابا فهمیدیم. ... ما رو...

h_starboy
08-05-2008, 00:49
تعویضو میگه اخراااااااااااااااج
میگه کارت قرمز که معلومه :31: :31::31::31::31::31::31::31::31: :27::27::27::27::27::27::27:

ahmad08
08-05-2008, 00:50
ایول هیگواین گفتم خیلی معرکه میشه اگه بیاد باریکلا ایول خدا خیرت بده ........چه بازی میکنه رئال ....
راستی اگه روبی و نیستلروی بیاد دیگه چه میشه وای خدای من کاش بیان....

david23
3 تاییش کردیم ماشالا هیگواین ..............

h_starboy
گل اوووووووووووووووووووووف
ماشاللا هیگواین

rainysky50
08-05-2008, 00:51
3.0!!!!!!!!!!!!!!

ahmad08
08-05-2008, 00:51
دوستان میگم ژاوی و مسی و هانری تو بازی هستن ؟؟؟؟

david23
08-05-2008, 00:53
بابا اینا وحشیین یه وقت میزنن بلا ملا سر داش نیسترو داش روبی میارن ...... منم صدای tv رو خفه کردم از بس این مر الله اکبر هی میخوام هیچی نگم

اقا درباره لباس نگفتین شماهم اون خط قرمز رو میبینید؟؟؟؟

ahmad08
08-05-2008, 00:55
وای که چه بازی میکنن بچها پاس کاریا رو ببین خیلی قشنگه و گوتی چه بازی میکنه و کلآ همه عالین ....
وای مارسلو هم واس ما شده ادم ایول مارس جان خیلی با حالی و ایول بچها خیلی دوستون دارم خیلی خیلی.

david23
08-05-2008, 00:56
برو بچ میخوان کولاک کنن روبینییو رو هم آورد .فقط خدا کنه بلایی سرش نیاد

ahmad08
08-05-2008, 00:56
بکام جون میگم خسته ای اونطوری میبینی من که شخصآ چیزی نمیبینم....

ahmad08
08-05-2008, 00:59
وای بچها روبینهو جون داره میاد به بازی ای خدا دیگه میشه کولاک که کولاکو.......

david23
08-05-2008, 00:59
ای ول آخه یخورده تصویر خرابه ....... ولی در کل پیش یه پزشک باید رفت...

ahmad08
08-05-2008, 01:01
هوووووووووووووورا داش نیستلروی هم داره به بازی میاد ...........همونطور که گفتم کم کم باید یه طوفان رو شاهدش باشیم.......

david23
08-05-2008, 01:03
به به داش نیستر هم آمد چه شود

همه با هم یا لا یا لا ما گل میخوایم یا لا:33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::33::3 3::33:

ahmad08
08-05-2008, 01:03
هوررررا هورررررا هوررررررررررا پنالتی پنالتی .........
بچها گل چهارم رو تبریک میگم بارسا رفت خونه خاله..........

ahmad08
08-05-2008, 01:04
بیا بکام جان اینم گل خوبه یا نه؟؟؟؟؟

david23
08-05-2008, 01:04
گل 4 وارد دروازه شد

ahmad08
08-05-2008, 01:06
من 5 تای میخوام یالا من 5 تای میخوام یالا من 5 تایی میخوام .........

h_starboy
08-05-2008, 01:06
اوووووووووووووووووووووووو وووله
فان نیستروی ایول

h_starboy
08-05-2008, 01:11
کاسیاس تو مرگی نوکرتم به مولا

ahmad08
08-05-2008, 01:13
خاک تو سر دفاع وقتی که شوخی بگیرن اینطوری هست..........

h_starboy
08-05-2008, 01:15
وااااای حیف حیف. دو سه بار کاسی توپو گرفت ولی بالا خره خوردن.

h_starboy
08-05-2008, 01:16
میخوام این خیابانیو خفه کنم. رو اعصابمه.

ahmad08
08-05-2008, 01:21
خوب بچها بازی 4-1 تمام شد ولی واقعآ حیف کاش 4-0 میشد خاک تو سر راموس که جاش رو کامل خالی کرده بود اصلآ وگرنه الان دیگه بسی بیشتر خوشحال بودیم خوب 4-1 هم بد نیس ..........
راستی حتمآ قیافه جاودانی رو ببینید خیلی دیدنی خواهد بود.........
تا فردا بای

h_starboy
08-05-2008, 01:24
منم تبریک میگم. خیلی حال داد. ماشالا به همه بازبکنا. منم تا فردا بای بای

shympw
08-05-2008, 01:32
4 تازدیم 100 تا انصافا نزدیم.
این جور قهرمان شدن بد می چسبه !

jamshidjap
08-05-2008, 01:51
بازي قشنگي بود

تبريک

kasra_khan2003
08-05-2008, 11:44
رئال مادريد در ورزشگاه برنابئو بارسلونا را تحقير كرد

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال رئال مادريد در ورزشگاه خانگي موفق شد بارسلونا را با چهار گل شكست دهد.

به گزارش خبرگزاري فارس، الكلاسيكوي اسپانيا بامداد امروز با مصاف تيم هاي رئال مادريد و بارسلونا در ورزشگاه سانتياگوبرنابئو انجام شد كه در پايان نماينده مادريد با برتري 4 بر يك مردان كاتالان را در تحقير كرد.
رائول(13)، روبن(21)،هيگوئن(63) و نيستلروي در دقيقه 8 براي رئال مادريد گلزني كردند و تك گل بارسلونا در دقيقه 87 به وسيله هانري به ثمر رسيد.
ژاوي هرناندز، بازيكن بارسلونا در دقيقه 90 با دريافت كارت قرمز از زمين مسابقه اخراج شد.
رئال مادريد كه هفته گذشته قهرماني اش در لاليگا مسجل شده بود با اين پيروزي مجموع امتيازهايش به عدد 81 رساند و تيم هاي ويا رئال با 71 و بارسلونا با 64 امتياز در رتبه هاي دوم و سوم جدول قرار گرفتند.

kasra_khan2003
08-05-2008, 11:53
امتياز بازيكن ها:

Casillas: 7
Ramos: 7
Pepe: 7
Heinze: 6
Marcelo: 8.5

Diarra: 9
Gago: 8
Guti: 8
Sneijder: 9
Robben: 8

Raul: 7

Higuain: 8
Robinho: 7.5
Van Nistelrooy: 7

R. Calderon
08-05-2008, 12:15
من آمدم بچه ها
واي واي آبادان واي واي واي آبادان
غروباتو من بنازم به دخت... مي نازم
واي عجب بازي بود
ببخشيد كه نتونستم بيام بچه ها
آخه هم بن شده بودم بخاطر حالگيري كه كردم
اما بي خيال مهم اينه كه بارسلون رو نبرديم بلكه تحقير كرديم:27::21:
وااااااااااااااااي عجب شبي بود چه حالي داد :27:
من ديشب يادمه اون يايا توره از ترس تو شلوارش جيش كرده بود :27:
به اميد قهرماني اسپانيا اروپا و جهان در سال آينده به اميد خدا
دم همه تون گرم
فقط اگه براي تابستان قرار مدار گذاشتيد منم خبر كنيد
آيدي من تو ياهو اينه : prince_of_love_mehrdad

ahmad08
08-05-2008, 12:36
سلام به همگی:
خوب خیلی عالی بود و اینکه خدارو شکر که امسال هم به خوبی و خوشحالی گذشت و اینکه امیدوارم سال بعد یه 3گانه رویایی از خودمون به جا بذاریم ............بگید ایشالا

ahmad08
08-05-2008, 12:44
خوب اول یه عکس میذارم که تا عمر هستش با این عکس بکوبین سر هر چه بارسایی هست....

اگه بهترش رو هم پیدا کردم میذارم ول خدایشش افتخارو کف میکنین!!!!!!!!!!!