PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افزایش کابل usb پرینتر HP 1020

mfaridi
15-08-2007, 10:28
سلام دوستان
من یک پرینتر HP 1020 دارم و مجبورم آن را از دستگاه دور نگهدارم و رفتم یک کابل 5 متری USB خریدم ولی وقتی این کابل را می زنم پرینتر بوسیله سیستم شناسایی نمی شود و کار نمی کند در حالی که با کابل خود پرینتر کار می کند
رفتم یک کابل افزایش طول که به صورت نر و ماده هست خریدم ولی بازهم پرینتر بوسله سیستم شناسایی نمی شود و کار نمی کند
کابل افزایش طول یک کابل noise گیر دار و از جنس خوب است ولی بازم کار نمی کند
لازم به یاد آوری است من پرینتر را با کابل بلند بر روی یک مادربرد I will ویک مادربرد ASUS P5B هم چک کردم ولی باز هم با کابل بلند و کابل افزایش طول کار نمی کند.

نمی دانم چه کار کنم
ممنون می شوم مرا راهنمایی کنید.

در راه لینوکس موفق و پیروز باشید
با تشکر فریدی

amin123
19-08-2007, 13:49
دوست عزیز اولا مطمئنی کابل سالم هست؟دوم اینکه تا جایی که من امتحان کردم کابل عسذ بیشتر از 3 متر جواب نمیده.من واسه Bluetooth امتحان کردم........

mfaridi
19-08-2007, 16:35
آره امتحان کردم چند نوع کابل را هم امتحان کردم ولی درست کار نمی کند

در راه لینوکس موفق باشید
فریدی

M.Z.Y
03-09-2007, 02:14
اشکال از اینجاست که پرینترهای جدید hp همه نوع کابل usb ساپورت نمی کنن باید کابل usb مخصوص بگیری که قیمت بالاتری داره فروشنده می گفت در این کابل ها بجای دو رشته از سه رشته سیم استفاده شده.

موفق باشی

toraj
03-09-2007, 10:10
کابل را به یکی دیگر از usbهای مادریردت بزن شاید درست بشه وگر نه باید بری ویه کابل عین مال خودت ولی بلندتر بگیری.

mfaridi
03-09-2007, 12:19
کابل را به یکی دیگر از usbهای مادریردت بزن شاید درست بشه وگر نه باید بری ویه کابل عین مال خودت ولی بلندتر بگیری.

با تشکر فراوان به پورت دیگری نصب کردم ولی باز همان مشکل را دارد
این کابل های بلند را از کجا می توان به دست آورد ؟؟؟

saeed666
04-09-2007, 12:14
سلام...

این کابل های بلند را از کجا می توان به دست آورد ؟؟؟

شاید اگه به نمایندگی های شرکت Hp زنگ بزنید یا برید بپرسید بتونن کمکتون کنن.