PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل پيدا كردن درايور

j0l6
06-09-2005, 03:13
سلام
من يه مشكلي دارم كه اميدوارم با كمك شما حل بشه دوستان
متاسفانه داداشم اومده ويندوز كامپيوترش رو عوض كرده چون تازه كار بوده اسم دارايور هاي كامپيوتر رو ياداشت نكرده حالا هم كامپيوترصدا نداره و درايور كارت صداش رو نميشناسه
ميخواستم بدونم برنامه اي هست كه بشه با اون اسم درايور رو پيداكرد يا شما راحي واسه حل اين مشكل دارين؟ (من سي دي هاي كامپيوتر رو هم ندارم اخه قديميه)
مرسي

mahdy2021
06-09-2005, 06:55
اگر onboard باشه به احتمال زياد ac97 .
ولي فهميدن مارك و مدل كارت صدا كاري نداره چون اكثرا روي خود كارت صدا نوشته.

j0l6
06-09-2005, 16:02
اقا مهدي همونطور كه گفتي ac97 هست چون اينو يادم مونده اما ايا با نصب درايور يه كارت صدا كه ac97 باشه مشكل حل ميشه يعني مدل هاي مختلف نداره كه درايور هاشون فرق بكنه چون اون كامپيوتري كه الان مشكل داره ac97 كارتش هست ولي مال سال98 هست كامپيوتر و اين كامپيوتري كه الان دارم سالم هستش هم كارت صداش realtek ac97 هست ايا درايور اين به اون كارت صدا ميخوره و فرقي نداره؟؟
منتظر جوابت هستم :wink:

mahdy2021
06-09-2005, 18:16
اقا مهدي همونطور كه گفتي ac97 هست چون اينو يادم مونده اما ايا با نصب درايور يه كارت صدا كه ac97 باشه مشكل حل ميشه يعني مدل هاي مختلف نداره كه درايور هاشون فرق بكنه چون اون كامپيوتري كه الان مشكل داره ac97 كارتش هست ولي مال سال98 هست كامپيوتر و اين كامپيوتري كه الان دارم سالم هستش هم كارت صداش realtek ac97 هست ايا درايور اين به اون كارت صدا ميخوره و فرقي نداره؟؟
منتظر جوابت هستم :wink:

سلام
اينطوري يكم سخت شد چون حالا بايد مدل مادربوردتو بدوني(مارك و مدل كامل) اگر اينو فهميدي به سايت شركت مادربورد ميري و با توجه به مارك مادربورد درايور دانلود ميكني.
براي فهميدن نوع مادربورد از نرم افزار زير ميتوني استفاده كني.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

j0l6
06-09-2005, 23:47
اينطوري يكم سخت شد چون حالا بايد مدل مادربوردتو بدوني(مارك و مدل كامل)
چرا ؟اقا مهدي ميشه توضيحي بدي :arrow:

HamidFULL
07-09-2005, 16:42
sina88 عزيز شما بيس الک هدتون رو در تاپيک مربوط مطرح کنيد تا راهنمايی کنم سری هم به قوانين انجمن بزنيد!