PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 96

bayern
27-04-2009, 09:23
مهمترين عناوين روزنامه هاي ورزشي امروز (استقلال جوان)
ساعت خبر: 9:27 - تاريخ خبر: 07/02/1388
تهران - واحد مرکزي خبر - ورزشي 1388/2/7
استقلال جوان :
- قربون برم خدارو.
- جشن شادي ميليونها استقلالي.
- ايران آبي شد.
- قلعه نويي : زماني از استقلال مي روم كه موثر نباشم.
- جانم آقا مجيد ،‌ جانم فولاد.
- خداداد : دشمنان قلعه نويي شوكه شدند.
- چاووشي هت تريك كرد.
- درود بر فوتبال شرافتمندانه فولاد.
- خاموشي برق در حافظيه.
- مرهم بر زخم شكست مقابل الغرافه.
- سايپا - صبا ؛ اين بازي همه چيز داشت ، گل ، درگيري و اخراج.

bayern
27-04-2009, 09:24
جدول رده‌بندی مهر تایید بر قهرمانی استقلال/ 10 استان درگیر لیگ
تیم استقلال تهران در حالی عنوان قهرمانی هشتمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور را بدست آورد که دارای بهترین خطوط حمله و دفاع در جمع 18 تیم حاضر در این مسابقات بود.

به گزارش خبرنگار مهر، استقلال با 70 گل زده عنوان بهترین خط حمله لیگ برتر را بدست آورد و با تفاضل گل 36+ سرآمد دیگر تیم‌های حاضر در این مسابقات بود.استقلال و سپاهان با دریافت تنها 34 گل عنوان بهترین خط دفاع لیگ برتر را بدست آوردند. آبی‌پوشان در بین 18 تیم لیگ برتری به همراه ذوب آهن صاحب بیشترین پیروزی (19 برد) شدند. اینها نشان می‌دهد تیم امیر قلعه نویی سزاوارانه عنوان قهرمانی لیگ برتر را بدست آورده است. البته نباید از کنار تیم خوب منصور ابراهیم‌زاده نیز به سادگی گذشت که از هر حیث با تیم استقلال برابری می‌کرد و تنها مشکل‌اش این بود که کمتر از آبی‌پوشان گل زد و بیشتر از آنها گل خورد.

لیگ برتر در حالی به اتمام رسید که فاصله امتیاز تیم قهرمان با تیم قعرنشین 42 امتیاز بود. در پایان این مسابقات سه تیم استقلال تهران، ذوب آهن اصفهان و مس کرمان جواز حضور در فصل آتی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا را بدست آوردند و سه تیم پیام مشهد، داماش گیلان و برق شیراز به لیگ دسته اول سقوط کردند.

در حال حاضر استان تهران (4 سهمیه)، اصفهان (2 سهمیه)، خوزستان (2 سهمیه)، کرمان، قم، قزوین، فارس، همدان، خراسان رضوی و گیلان (یک سهمیه) در لیگ برتر دارند و 9 استان درگیر مسابقات لیگ برتر هستند.

ترین های هشتمین دوره لیگ برتر در زیر می آید:
اولین گل: پژمان نوری (پرسپولیس تهران) در دقیقه 43 بازی مقابل سایپا
آخرین گل: مصطفی چتر آبگون (پاس همدان) دقیقه 3+90 بازی مقابل داماش گیلان
اولین بازی: سایپا کرج - پرسپولیس تهران
آخرین بازی: هشت دیدار هفته سی و چهارم همزمان برگزار شد
بهترین گلزن: آرش برهانی (استقلال تهران) با 21 گل‌زده
بهترین خط حمله: استقلال تهران با 70 گل زده
بدترین خط حمله: ملوان بندرانزلی با 31 گل زده
بهترین خط دفاع: استقلال تهران و سپاهان اصفهان با 34 گل خورده
بدترین خط دفاع: داماش گیلان با 56 گل خورده
بیشترین امتیاز: استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان با 66 امتیاز
کمترین امتیاز: برق شیراز با 24 امتیاز
بیشترین برد: استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان با 19 برد
کمترین برد: برق شیراز با 5 برد
بیشترین تساوی: صبای قم با 17 تساوی
کمترین تساوی: استقلال اهواز با 7 تساوی
بیشترین باخت: برق شیراز با 20 باخت
کمترین باخت: صبای قم با 5 باخت
بهترین تفاضل گل: استقلال تهران با تفاضل گل 36+
بدترین تفاضل گل: استقلال اهواز و برق شیراز با تفاضل گل 19-

bayern
27-04-2009, 09:25
قلعه نویی : جلالی به من درس مردانگی داد این قهرمانی تقدیم مردم خوزستان !

*
امیر قلعه نویی پس از قهرمانی استقلال در لیگ هشتم در نشست خبری اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که تیم ما قهرمان شد و این فصل طاقت فرسا به پایان رسید. من این قهرمانی را به مردم شهید پرور خوزستان و روزبه بهرامی هوادار استقلال که جانش را فدای این تیم کرد تقدیم می‌کنم.
وی افزود: مجید جلالی به من درس مردانگی داد. امروز شاهد یک بازی فیزیکی بودیم ولی کنترل مسابقه دست ما بود. می توانستیم با اختلاف دو گل در این دیدار پیروز شویم.
قلعه نویی ادامه داد: شب گذشته نیز به آسایشگاه معلولین رفتیم و این از نظر روحی به ما کمک زیادی کرد.
سرمربی استقلال در مورد اینکه حال که فولاد 4 گل به ذوب آهن زده فوتبال ایران تمیز شده است یا نه گفت: به این سئوال پاسخ نمی‌دهم.
قلعه نویی در مورد لیگ برتر هشتم تصریح کرد: لیگ بسیار خوبی بود و گل های زیادی رد و بدل شد. ما رکورد دار گلزنی بعد از بارسلونا هستیم.
قلعه نویی در مورد اینکه چرا استقلال در آسیا موفق نبود گفت: برنامه ریزی عده ای برای ما مشکل ساز شد و باعث شد ما تحت فشار قرار بگیریم و نتوانیم در آسیا موفق شویم.
قلعه نویی در مورد اینکه از لیگ امسال چه درسی گرفته تاکید کرد: درس گرفتم که سکوت به انسان کمک می‌کند. من قبلا عکس العمل نشان می دادم ولی واعظ آشتیانی به من یاد داد که این کار را نکنم.
سرمربی اسبق تیم ملی در مورد اختلاف با دایی گفت: با ایشان هیچ مشکلی نداشتم و فقط به برنامه ریزی های اشتباه اعتراض می کردم. این برنامه ریزی ها به تیم ما ضربه زد.
سرمربی استقلال در مورد شایعه حضورش در سپاهان و سایپا گفت: به همان امام رضا(ع) که شب گذشته به زیارتش رفتم قسم می‌خورم هیچ صحبت و مذاکره ای با این دو تیم نداشتم و فقط پیشنهادی از پاختاکور داشتم.

bayern
27-04-2009, 09:25
قلعه نویی : دیگر به آرش برهانی پنالتی نمی‌دهم. !

*
امیر قلعه نویی پس از کسب عنوان قهرمانی استقلال در لیگ برتر هشتم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که قهرمان شدیم. استقلال شایسته این عنوان بود و خوشحالم که شرمنده هواداران نشدم.
وی افزود: این قهرمانی را مدیون فوتبال پاک خوزستان و مردمش هستیم. از مجید جلالی نیز تشکر می‌کنم که مانند یک مرد در میدان حاضر شد.
قلعه نویی با تشکر از مدیران استقلال عنوان کرد: همشه مثل سرباز در خدمت استقلال هستم. از واعظ آشتیانی نیز ممنونم که به من درس مدیریت داد. در مورد ماندن در استقلال است گفتم که پس از پایان لیگ با ایشان صحبت می‌کنم.
سرمربی استقلال در مورد پیشنهاد یک و نیم میلیاردی خود گفت: این پیشنهاد مربوط به 3 ماه گذشته است و دیگر به آن فکر نمی‌کنم.
قلعه نویی در مورد آرش برهانی و از دست دادن پنالتی‌اش گفت: دیگر به آرش برهانی پنالتی نمی‌دهم.

bayern
27-04-2009, 09:26
حاشیه های قبل از دیدار استقلال تهران - پیام مشهد

نبی مسئول اهدای جام به استقلالی ها
دبیرکل فدراسیون فوتبال بعنوان نماینده این فدراسیون برای تماشای دیدار حساس پیام – استقلال راهی مشهد شد.
مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال به نمایندگی از این فدراسیون راهی مشهد مقدس شد تا درصورت قهرمانی استقلال دراین شهر، مسئولیت اهدای جام به بازیکنان استقلال را عهده دار شود

دستگاه اتوبوس استقلالی در مشهد
هواداران استقلال از تهران و شهرهای دیگر کشور امروز در مشهد حضور یافتند تا تیم خود را در دیدار با پیام مشهد حمایت کنند.
کانون هواداران استقلال برای حضور هواداران در این دیدار دو دستگاه اتوبوس تدارک دید و به وسیله آن هواداران استقلال را از تهران به مشهد برد. این هواداران تهرانی از سوی کانون هواداران استقلال راهی مشهد شده‌اند و دیگر هواداران استقلال نیز از شهرهای دیگر راهی ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد می‌شوند تا تیم خود را در این دیدار تشویق کنند.

مسئولان هیئت فوتبال خراسان 20 درصد از ورزشگاه ثامن را به هواداران استقلال اختصاص دادند.
دیدار حساس استقلال و پیام مشهد امروز در ورزشگاه ثامن الانمه (ع) مشهد برگزار می‌شود.
هواداران استقلال برای حمایت از تیم خود آماده حضور در این ورزشگاه هستند و به همین خاطر هیئت فوتبال استان خراسان 20 درصد از این ورزشگاه را به هواداران استقلال اختصاص داد.

کادر فنی استقلال تا 2 بامداد در حرم امام رضا (ع)
کادر فنی تیم فوتبال استقلال شب گذشته در حرم مطهر امام رضا (ع) حضور یافتند.
کادر فنی استقلال شب گذشته از فرصت استفاده کردند و به زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) رفتند.
اعضای کادر فنی به همراه تعدادی از لیدرهای این باشگاه شب گذشته تا ساعت 2 بامداد به زیارت پرداختند و پس از آن به هتل محل اقامت خود بازگشتند.

اجتماع هواداران استقلال در مشهد
تعدادی از هواداران استقلال در مشهد در مقابل هتل محل اقامت استقلال تجمع کردند.
از صبح امروز تعدادی از هواداران استقلال در نزدیکی هتل محل اقامت این تیم حضور پیدا کرده‌اند تا بازیکنان تیم محبوب خود را تشویق کنند. این هواداران همچنین خواهان این هستند تا ظرفیت ورزشگاه برای هواداران استقلالی را افزایش دهند.

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:26
سلام
وحید جان بابت عکس ها ممنونم

چاکریم ! هنوز هست :31:

bayern
27-04-2009, 09:27
استقلال قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه
در یکی از آخرین دیدارهای هفته سی و چهارم لیگ برتر ایران، تیم فوتبال پیام مشهد در ورزشگاه ثامن به مصاف.....

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته حساس پایانی مسابقات فوتبال باشگاه های برتر جام خلیج فارس با پیروزی مقابل پیام مشهد، قهرمانی هشتمین لیگ برتر را از آن خود کرد.

" فابیو جانواریو " در دقیقه 41 با یک شوت دیدنی از پشت محوطه جریمه تک گل استقلال را در این دیدار به ثمر رساند. ضمن اینکه آرش برهانی در دقیقه 84 یک ضربه پنالتی را برای آبی‏پوشان از دست داد. " مرتضی برگی‏زر " نیز در دقیقه 90 بخاطر حرکت ناشایستی که انجام داد با کارت قرمز داور جریمه شد. در آخرین دقایق این دیدار نیز " ابراهیم تقی پور " از استقلال و " اشپیتیم آرفی " از پیام مشهد از زمین مسابقه اخراج شدند تا اخراجی های این دیدار به عدد 3 برسد.

ذوب آهن نیز در اهواز با نتیجه 4-1 مغلوب فولاد شد تا استقلال به راحتی جام قهرمانی را از دستان ابراهیم‏زاده و تیمش در آورد.

ترکیب پیام مشهد: سنگچولی، جلیلی(69 ابراهیم شکوری)، ماکسیمو، زاهدی، حقیقی(64 برگی‏زر)، رجب‏زاده(82 جمالیان)، سهیمی، مطوری، ارزانی حسین کوشکی، اشپیتیم آرفی
سرمربی: مهدی غیاثیان

ترکیب استقلال: طالب‏لو، شکوری، قربانی، تقی‏پور، کاظمی، حیدری، منیعی(62 امیرآبادی)، جانواریو(79 مجیدی)، روانخواه، علیزاده، برهانی(87 پولادی)
سرمربی: امیر قلعه‏نویی

vahid_vaezinia
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid_vaezinia

bayern
امیر قلعه نویی:خوشحالم که شرمنده هواداران‌ مان نشدیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران پس از قهرمانی تیمش در فصل هشتم مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور ارائه..

امیر قلعه نویی پس از پیروزی تیم استقلال مقابل پیام مشهد و قهرمانی این تیم در رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور گفت: خدا را به خاطر کسب این عنوان شکر می کنم. قهرمانی هدف اول استقلال از روز نخست مسابقات امسال بود. ما سال سختی را پشت سر گذاشتیم اما خوشحالم که در نهایت شرمنده مردم و هواداران‌مان نشدیم.

وی با اشاره به دیدار دو تیم فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان که همزمان با دیدار استقلال و پیام مشهد در خوزستان جریان داشت، تصریح کرد: جلالی امروز نشان داد که مرد بزرگی است. بازیکنان فولاد خوزستان با ارائه بازی زیبا و پاک نقش بزرگی در قهرمانی تیم ما ایفا کردند. مردم خوزستان امروز چشمه‌ای دیگر از حضور چشم گیر خود در 8 سال دفاع مقدس را نشان دادند.

قلعه نویی در ادامه تاکید کرد: بازی خوبی را مقابل پیام به نمایش گذاشتیم هرچند که در صورت استفاده بهتر از موقعیت‌های بدست آمده می توانستیم گل‌های بیشتری را وارد دروازه حریف کنیم.

وی در ادامه به از دست رفتن موقعیت پنالتی توسط آرش برهانی اشاره کرد و گفت: این برای اولین بار نبود که آرش موقعیت پنالتی استقلال را از دست داد از این پس هرگز نواختن ضربه پنالتی را به او واگذار نمی کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران از مدیریت شش ماهه واعظ آشتیانی در راس این باشگاه به نیکی یاد کرد و گفت: واعظ نقشی تاثیرگذار در قهرمانی تیم استقلال داشت. من در این مدت از وی درس مدیریت و اخلاق را به خوبی آموختم.

قلعه نویی در خصوص ادامه همکاری با تیم فوتبال استقلال یاد آور شد: پیش از برگزاری دیدار امروز در این مورد با واعظ آشتیانی صحبت کرده بودم اما مذاکره نهایی و تصمیم قطعی را به پایان مسابقات موکول کردم. در هر حال من سرباز تیم استقلال هستم و از خدمت به این تیم دریغ نخواهم کرد.

وی در پایان ضمن تشکر از اعضای هیئت مدیره و بازیکنان تیم فوتبال استقلال در خصوص پیشنهاد یک و نیم میلیاردی که پیش از این دریافت کرده بود، گفت: این موضوع مربوط به سه ماه پیش می شود. امروز که تیم من قهرمان لیگ برتر شده است هرگز به این پیشنهاد فکر نمی کنم.

bayern
27-04-2009, 09:28
واعظی آشتیانی : قلعه نویی قلب استقلال است .
واعظ آشتیانی ضمن تقدیر از اعضای هیئت مدیره و مسعود زریبافان در مورد ادامه همکاری با امیر قلعه نوعی تاکید کرد: وی همیشه در قلب استقلال باقی خواهد ماند. قطعا در مورد ادامه همکاری با قلعه نوعی برای حضور پر قدرت در دیدارهای آتی مذاکرات لازم را انجام خواهیم داد.

*
مدیرعامل باشگاه استقلال ضمن ابراز خرسندی از قهرمانی تیم فوتبال این باشگاه در رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور گفت: این قهرمانی پاسخی بود برای کسانی که از ابتدای فصل با نگاهی ناباورانه وعده‌های ما را در مورد قهرمانی به تمسخر می گرفتند.
امیر رضا واعظ آشتیانی در پایان دیدار استقلال مقابل پیام مشهد اظهار داشت: از زمانی که مدیریت باشگاه را به عهده گرفتم قول قهرمانی داده بودم هر چند که خیلی‌ها به این موضوع خندیدند و حاشیه‌های زیادی را برای ما ایجاد کردند.

وی ادامه داد: استقلال فصل سختی را در لیگ برتر پشت سر گذاشت اما از این خوشحالم که توانستیم حقانیت خود را ثابت کرده و حداقل مزد تمام سختی‌هایی را که با آن مواجه بودیم با شیرینی تمام بگیریم.

مدیرعامل باشگاه استقلال از قهرمانی تیم استقلال در شهر متعلق به امام رضا(ع) ابراز خرسندی کرد و گفت: از این بابت به اندازه قهرمانی خوشحالیم. قهرمانی استقلال تنها متعلق به هواداران این تیم است که در هیچ شرایطی دست از حمایت مربیان و بازیکنان تیم خود بر نداشتند.

واعظ آشتیانی ضمن تقدیر از اعضای هیئت مدیره و مسعود زریبافان در مورد ادامه همکاری با امیر قلعه نوعی تاکید کرد: وی همیشه در قلب استقلال باقی خواهد ماند. قطعا در مورد ادامه همکاری با قلعه نوعی برای حضور پر قدرت در دیدارهای آتی مذاکرات لازم را انجام خواهیم داد.

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:28

bayern
27-04-2009, 09:29
فولاد اشک بازیکنان ذوب آهن را جاری کرد

بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن پس پایان بازی در زمین گریه کردند.
بازیکنان ذوب آهن پس از اینکه قهرمانی هشتمین دوره لیگ برتر را از دست دادند در زمین نشسته و به گریه پرداختند.
*پس از پایان بازی یکی از عوامل باشگاه ذوب‌آهن با یکی از ماموران نیروی انتظامی به هنگام ورود به رختکن درگیری پیدا کرد.

vahid_vaezinia

bayern
برهاني آقاي گل ليگ برتر فوتبال ايران / گزارشی آماری از برترين گلزنان تاريخ رقابت‌هاي قهرماني باشگاههاي ايران

آرش برهاني مهاجم تيم استقلال تهران آقاي گلي هشتمين دوره ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران را از آن خود كرد.

برهاني با به ثمر رساندن ‪ ۲۱‬گل زده در صدر جدول گلزنان قرار گرفت و اشپتيم آرفي از پيام و ايگور كاسترو از ذوب آهن به ترتيب با ‪ ۱۸‬و ‪ ۱۶‬گل زده در رده‌هاي بعدي قرار گرفتند.

اسامي برترين گلزنان تاريخ رقابت‌هاي قهرماني باشگاههاي ايران به شرح زير است :
‪ :۱۳۵۰‬حسين كلاني از پرسپوليس با ‪ ۷‬گل زده
‪ :۱۳۵۱‬حسين كلاني و صفر ايرانپاك هر دو از پرسپوليس با ‪ ۱۱‬گل زده
‪ :۱۳۵۲‬غلامحسين مظلومي از استقلال با ‪ ۱۵‬گل زده
‪ :۱۳۵۳‬غلامحسين مظلومي از استقلال و عزيز اسپندار از ملوان بندرانزلي با ‪۱۰‬ گل زده
‪ :۱۳۵۴‬ناصر نورايي از هما با ‪ ۱۸‬گل زده
‪ :۱۳۵۵‬غلامحسين مظلومي از استقلال با ‪ ۱۹‬گل زده
‪ :۱۳۵۶‬عزيز اسپندار از ملوان بندرانزلي با ‪ ۱۶‬گل زده
‪ :۱۳۵۷‬حسين فركي از پاس با ‪ ۷‬گل زده ( اين مسابقات به علت پيروزي انقلاب اسلامي ناتمام ماند)
‪ :۱۳۶۸‬محمد احمدزاده از ملوان با ‪ ۱۶‬گل زده
‪ :۱۳۷۰‬فرشاد پيوس از پرسپوليس با ‪ ۱۱‬گل زده
‪ :۱۳۷۱‬جمشيد شاه محمدي از كشاورز با ‪ ۱۱‬گل زده
‪ :۱۳۷۲‬عباس سيمكاني از ذوب آهن با ‪ ۱۷‬گل زده
‪ :۱۳۷۳‬فرشاد پيوس از پرسپوليس با ‪ ۲۰‬گل زده
‪ : ۵-۱۳۷۴‬محمد مومني از پلي اكريل اصفهان با ‪ ۱۹‬گل زده
‪ : ۶-۱۳۷۵‬علي اصغر مديرروستا از بهمن با ‪ ۱۸‬گل زده
‪ : ۷-۱۳۷۶‬حسين خطيبي از شهرداري تبريز با ‪ ۱۵‬گل زده
‪ : ۸-۱۳۷۷‬عبدالجليل گل چشمه از ابومسلم و كورش برمك از تراكتورسازي با ‪۱۱‬ گل زده
‪ : ۹-۱۳۷۸‬مهند المهدي از صنعت نفت آبادان با ‪ ۱۵‬گل زده
‪ : ۸۰-۱۳۷۹‬رضا صاحبي از ذوب آهن اصفهان و علي سامره از استقلال با ‪ ۱۴‬گل زده
‪ : ۸۱-۱۳۸۰‬غلامرضا عنايتي از ابومسلم با ‪ ۱۷‬گل زده
‪ : ۸۲-۱۳۸۱‬ادموند بزيك از سپاهان با ‪ ۱۲‬گل زده
‪ :۸۳-۱۳۸۲‬علي دايي از پرسپوليس با ‪ ۱۶‬گل زده
‪ : ۸۴-۱۳۸۳‬غلامرضا عنايتي از استقلال با ‪ ۲۰‬گل زده
‪ : ۸۵-۱۳۸۴‬غلامرضا عنايتي از استقلال با ‪ ۲۱‬گل زده
‪ : ۸۶-۱۳۸۵‬عرفان اولروم از ابومسلم و مهدي رجب زاده از ذوب آهن با ‪ ۱۷‬گل زده
‪ : ۸۷-۱۳۸۶‬محسن خليلي از پرسپوليس و هادي اصغري از راه آهن با ‪ ۱۸‬گل زده

‪ : ۸۸-۱۳۸۷‬آرش برهاني از استقلال با ‪ ۲۱‬گل زده

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:30

bayern
27-04-2009, 09:30
زريبافان: قهرماني استقلال برد اخلاق بود

رييس مجمع باشگاه استقلال تهران پس از قهرماني اين تيم در ليگ برتر فوتبال ايران، اين قهرماني را برد اخلاق در فوتبال كشور توصيف كرد.

مسعود زريبافان افزود: اين پيروزي و قهرماني را به هواداران تبريك مي‌گويم و اميدواريم اين پيروزي‌ها تداوم يابد.

وي ابراز اميدواري كرد كه همچنان اين روحيه خوب و اخلاق ورزشي و قهرماني براي استقلال وجود داشته باشد.

زريبافان با اشاره به اينكه استقلال بايد در عرصه اخلاق هم اول باشد بيان داشت: برد و باخت هيچ گاه براي من مهم نبود و نيست من تنها مي‌خواستم كه بازيكنان و كادر فني در همه بازيها اخلاق را حفظ كنند.

زريبافان در پاسخ به اين سووال كه آيا از عملكرد بازيكنان، كادرفني و مديريت اين تيم راضي هستيد؟ گفت: هيچ گاه در كارهاي فني دخالت نمي‌كنم.

به گفته وي، كادر مديريتي و بازيكنان تلاش خودشان را كردند و اميدوارم موفق باشند.

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:31

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:31

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:32

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:32

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:33

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:33

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:34

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:34

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:35

peyman_nn
بازهم مایلی کهن

محمد مایلی کهن سرمربی تیم سایپا ساعتی پس از جشن قهرمانی استقلال گفت: «استقلال با خدا تبانی کرده بود.» به گزارش خبرگزاری فارس، مایلی کهن که از قهرمانی تیم استقلال کاملا در شوک به سر می برد افزود: «من همین الان فیلم بازی استقلال با پیام رو دیدم، تغییر مسیر های کاملا ناگهانی توپ، زمین خوردن های مشکوک بازیکنان پیام، دمیده شدن در سوت داور در حالی که سوت در دهانش نبود،

کاهش اندازه دروازه از هفت متر و سی و دو سانت به شش متر و چندین مورد مشکوک دیگر همگی حاکی از تبانی مسئولین استقلال با خدا بود. من انتظار ندارم شما حرفم رو باور کنید اما به اباالفضل قسم که دارم راستش رو میگم.»"

بابا عجب آدمیه این مردک
دیشب تو اخبار داشت میگفت که زمین مقدسه و یک عده میان یک کارایی میکنند
خواهشا شماره یک دکتر خوب رو بهش بدین :21:
بیچاره احتمالا دیشب نخوابیده باشه :27:
نیست قرمزه

vahid_vaezinia

tsjaleb
27-04-2009, 09:45
كاروان استقلال بامداد امروز به تهران رسيد
استقبال 3 هزار نفري از تيم قهرمان

خبرگزاري فارس: اعضاي تيم فوتبال استقلال تهران ساعت 2:30 بامداد امروز وارد تهران شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، برگزاري بازي پاياني استقلال در مشهد باعث شد تا خيل عظيمي از هواداران اين تيم در تهران مشتاقانه در فرودگاه مهرآباد انتظار ورود بازيكنان را بكشند.
حدود 3 هزار هوادار استقلالي شب گذشته از ساعت 22 در سالن انتظار فرودگاه گرد هم آمده بودند تا از تيمشان استقبال باشكوهي انجام دهند.
اين جمعيت مشتاق در حالي در انتظار بودند كه قرار بود هواپيماي اين تيم ساعت 1 بامداد در تهران بنشيند اما به دليل تاخير در پرواز كاروان قهرمان ساعت 2:30 بامداد امروز وارد تهران شد.
از بين كاروان اين تيم ابتدا واعظ آشتياني بود كه وارد سالن شد و سپس علي انصاري راه را باز كرد و از ميان تشويق هواداران تيم فرودگاه را ترك كرد. بازيكنان و كادر فني وقتي وارد سالن شدند كنترل جمعيت براي ماموران فرودگاه سخت تر شد.
هواداران استقلال با شعارهاي حمايتي و در دست داشتن پوستر امير قلعه نويي به قدري به تشويق تيمشان پرداختند كه سر و صداي عجيبي در سالن انتظار پيچيد.
ماموران نيروي انتظامي با مشاهده اين وضعيت اتوبوس بازيكنان را به ترمينال دو انتقال دادند تا بازيكنان با رهايي از دست هواداران بتوانند فرودگاه را ترك كنند اما با اين وجود بازيكنان اين تيم تا ساعت 3 بامداد در حلقه محاصره هواداران مشتاق خود بودند.
امير قلعه نويي با توجه به خستگي بازيكنان امروز را به آنها استراحت داده است.
استقلال در جام حذفي پنج شنبه هفته جاري در نوش آباد رفسنجان بايد به مصاف مس رفسنجان برود. گفته مي شود قرار است استقلال در بازي هاي جام حذفي از بازيكنان جوان تر و ذخيره خود استفاده كند.
استقلال ديروز با پيروزي برابر پيام و با توجه به شكست ذوب آهن مقابل فولاد به مقام قهرماني هشتمين دوره ليگ برتر دست يافت.

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:47

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:48

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:48

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:49

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:49

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:50

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:50

tsjaleb
27-04-2009, 09:51
محمد مایلی کهن:
پارتی قطبی اوباما بود/تاج برای قطبی از تام کروز گفته است/اين آقا اسمش بي‌مقدار نجف ‌نژاد است/فیروز کریمی دلقک است

مثل اينكه محمد مايلي‌كهن نمي‌خواهد دست از حواشي و اتفاقاتي كي در فوتبال ايران مي‌افتد، بردارد. انگار او خودش تبديل به يكي از حاشيه‌سازترين و جنجالي‌ترين چهره‌هاي فوتبال ايران شده است.

مثل اينكه محمد مايلي‌كهن نمي‌خواهد دست از حواشي و اتفاقاتي كي در فوتبال ايران مي‌افتد، بردارد. انگار او خودش تبديل به يكي از حاشيه‌سازترين و جنجالي‌ترين چهره‌هاي فوتبال ايران شده است.

به گزارش ایپنا ، سایت ورزشی گل امروز صبح با انتشار اظهارات ناپسند روز گذشته محمد مایلی کهن ، فضای فوتبال ایران را مورد نقر قرار داد.

این سایت معتبر فوتبال در گزارش خبرنگار خود از دیدار روز گذشته صبا و سایپا نوشت : حاجي در آخرين بازي ليگ‌برتر، باز هم چهره عصباني خود را نشان داد تا و با پرخاش نسبت به اين اتفاقات واكنش نشان داد . مايلي‌كهن ابتدا از زمين بازي اخراج شد، خودش دليل اين اخراج را در كنفرانس مطبوعاتي اينگونه بيان مي‌كند:«به داور اشاره كردم تا بيايد كنار زمين با او حرف بزنم به او گفتم اين آقا محيط مقدس فوتبال را با باغ‌وحش اشتباه گرفته است.

برخورد و لحنش در شان فوتبال ايران نيست. داور گوش نكرد و بحث‌ها و اعتراضات من ادامه دار شد تا داور هر دو ما را اخراج كرد.» گويا فيروز كريمي در اين بازي يكي از بازيكنان تيمش را به نام يكي از حيوانات صدا كرد كه خشم حاجي‌مايلي‌كهن را برانگيخت.

حقتان است

جالب اينجاست بعد از اتمام بازي درحالي كه داور به همراه كمك‌داوران منتظر بود تا بازيكنان از زمين خارج شوند، سيدجلال حسيني به داوران حمله‌ور شد كه مايلي‌كهن در مقابل او ايستاد تا دست مدافع سايپايي‌ها به داور نرسيد.

اين درحالي است كه خود حاجي با لحن جالبي به آنها گفت:«لياقت شما همين كريمي است كه با شما همين طور برخورد كند.» كنفرانس مطبوعاتي مايلي‌كهن بعد از صحبت‌هاي فيروز كريمي جنجالي‌تر شد. او همان ابتدا به سرمربي صبايي‌ها حمله كرد و گفت:«كريمي دلقك است . شما تلويزيوني‌ها هم تبليغ او را مي‌كنيد و عكس و تصوير و صحبت‌هايش را پخش مي‌كنيد. من نام همه را افشا مي‌كنم چند نفر ديگر هم در فوتبال ايران هستند كه نام آنها را هم افشا خواهم كرد.»

فدراسيون رنگ عوض كرد

جالب اينجاست مايلي‌كهن در مورد فدراسيون و مهدي تاج هم حرف مي‌زند:«وقتي تاج با من صحبت مي‌كرد از شهيد باكري‌ها و شهيدان ديگر برايم مي‌گفت كه مرا بارها تحت‌تاثير قرار مي‌داد. من مطمئنم آقاي تاج براي افشين قطبي از تام‌كروز و بازيگران هاليوودي مثال مي‌زند. فدراسيون چرا اينقدر رنگ عوض كرده.»

اينها نماينده نيستند

صحبت‌هاي حاجي حتي به مجلس و كميسيون ورزش هم مي‌كشد:«در مجلس دوستان در مورد تيم‌ملي صحبت كرده‌اند و اعلام آمادگي كرده بودند تا از من حمايت كنند متاسفانه اين اتفاقات افتاد. من نمي‌دانم چطور آنها نام خود را نماينده مجلس اين مملكت مي‌گذارند من به مقدار نجف‌نژاد مي‌گويم«بي‌مقدار» نجف‌نژاد. او حرفش را 180درجه تغيير داد، با استقلال همان كاري را كرد كه همه ما مي‌دانيم. »

شما رفيق قطبي هستيد

محمد مايلي‌كهن كه حسابي به هم ريخته است. او درپاسخ به اين پرسش كه شمايي كه نسبت به فحاشي هواداران استقلال آن واكنش را نشان داديد، چرا در مقابل فحاشي‌ هواداران سايپا كه توسط كانون هواداران اين باشگاه جمع شدند هيچ واكنشي نشان نمي‌دهيد. او با لحن جالبي پاسخ داد از كجا معلوم شما به آن هواداران خط نداده باشيد. خبرنگاری گفت:«ما آدم‌هاي معمولي هستيم مثل شما نيستيم» حاجي پاسخ داد:« آره ، شما رفيق‌هاي قطبي هستين پارتي قطبي اوباما است و طرفدارانش تام‌كروز ، رفيق من احمدي‌نژاد است وهر روز هم ارادتم بيشتر مي‌شود دلتان بسوزد. قطبي از اين مملكت با آن وضع رفت، همه را لحن بد خطاب كرد، خارج از كشور عليه ما صحبت كرد اما با سلام و صلوات به ايران بازگشت و تيم‌ملي اين بزرگي را به دستش داد. براي مسئولان سازمان و فدراسيون متاسفم. آدم‌ها چه زود رنگشان را عوض مي‌كنند.

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:52

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:53

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:53

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:54

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:54

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:57

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:57

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:58

vahid_vaezinia
27-04-2009, 09:58

vahid_vaezinia
27-04-2009, 10:00

vahid_vaezinia
27-04-2009, 10:00

vahid_vaezinia
27-04-2009, 10:01

vahid_vaezinia
27-04-2009, 10:02

rama0000
27-04-2009, 10:22
حالا چرا وسط بازی گارد ویژه با موتور روی پیست مانور میده نمیزاره بازیکنها تمرکزشون به بازی باشه.

واقعا" گندش رو در اورده بودن انگار میدان جنگه :13::13:حتی بازیکنا رو که برای شادی به سمت هوادارا میرفتن برمی گردوندن...من جای بازیکنا بودم میزدم بیخ گوششون بزمجه های حسود:8::8::8:

karoon
27-04-2009, 10:54
جای همه شما خالی توی ورزشگاه تختی اهواز..غوغا بود.انصافا دم همه بازیکنان و مربیان و...فولاد گرم.ازجون مایه گذاشتن وحتی 2تا اخراجی هم دادن!!!و البته تماشاچی های خوزستانی که سنگ تموم گذاشتن..من یکی که دیگه صدام درنمیاد بسکه داد زدم!!!هرچند بعضی از تماشاچیهای فولاد(که طرفدارپرسپولیس هستن) بعداز شنیدن خبر گل استقلال شروع کردن به تشویق ذوب آهن!!!..حالا هم استقلال نگران نباشه..توی جام حذفی هم فولاد خورده به ذوب آهن.اینبار هم غریب کشش میکنیم!!!

rama0000
27-04-2009, 11:14
جای همه شما خالی توی ورزشگاه تختی اهواز..غوغا بود.انصافا دم همه بازیکنان و مربیان و...فولاد گرم.ازجون مایه گذاشتن وحتی 2تا اخراجی هم دادن!!!و البته تماشاچی های خوزستانی که سنگ تموم گذاشتن..من یکی که دیگه صدام درنمیاد بسکه داد زدم!!!هرچند بعضی از تماشاچیهای فولاد(که طرفدارپرسپولیس هستن) بعداز شنیدن خبر گل استقلال شروع کردن به تشویق ذوب آهن!!!..حالا هم استقلال نگران نباشه..توی جام حذفی هم فولاد خورده به ذوب آهن.اینبار هم غریب کشش میکنیم!!!

اهواز همیشه آبی ترین شهر ایران بوده دم همه تون گرم ...سلام بر پرچم آبی ایران اهواز .......

M.etallic.A
27-04-2009, 11:57
جناب متالیکا شما یادت رفته فصل قبل 6 امتیاز از پرسپولیس کم شد
در ضمن پرسپولیس پارسال توی بازی رو در رو و مقابل سپاهان قهرمان شد
ولی استقلال در بازی مقابل پیام و به لطف برد فولاد
خواهشا کمی منطقی تر باشین
قهرمانی رو هم به همه استقلالی ها تبریک میگم

خوب که چی ؟ به نظر تو باید بازی آخر رو بین استقلال و ذوب میزاشتن ؟ برنامه ریزی لیگ اینطوری بوده ربطی نداره. اصلا اینکه استقلال تو بازی با پیام قهرمان شد یا پرسپولیس تو بازی با سپاهان چه ربطی میتونه داشته باشه ؟ بابا یه کم منطق داشته باشید. بازی حذفی نیست. لیگه. لیگ یعنی اینکه همه تیمها باید طبق برنامه ریزی با هم بازی کنن. به قول دوستمون اگر اونطوری حساب کنیم استقلال مقابل حریفش یعنی ذوب آهن تو این فصل یه برد داشت و یه مساوی که باز از این نظر هم از پرسپولیس بهتر بود... آمار رو هم که گذاشتم.

نه کی میگه وظیفه اش بود میتونست تیم سوم یا نونهالانش رو بفرسته توی زمین (کاری که مایلی کرد) ولی نکرد
هرچند با بقیه ی حرفات موافقم مخصوصا با ارفی
میدونم که اگه بیاد استقلال کوته فکران میگن که بهش وعده داده بودیم و از این حرفا

مایلی کهن یه آدمیه که خودش مشکل داره. از اون چه انتظاری داری. اون میخواست با این کارش به استقلال اهواز ضربه بزنه. بخاطر مشکلی که با شفیع زاده داره. ولی به کوریه چشمش هم استقلال اهواز تو لیگ موند و هم استقلال تهران قهرمان شد.
وگرنه تیمهای حرفه ای باید مثل فولاد باشن که احساس مسئولیت کنن. جلالی و تیم فولاد یه تیم حرفه ای بود. سایپا و مایلی کهن آماتور... فرقشون اینه..

آخرش من نفهمیدم این چه طرز تبریک گفتنه.

گویا شما هم کم شدن 3 امتیاز سپاهان، بازیای خارج از خونه، کاری که لوکا کرد و درگیر بودن سپاهان تو آسیا رو یادت رفته !

خواهشا شما یه کم منطقی تر باشین.

استقلال واقعا آخر لیگ به بحران خورد. نه از لحاظ تکنیکی و تاکتیکی ، که از نظر حاشیه سازی.

قلعه نویی به جای اینکه به فکر بازیش باشه، باید به فکر رای کمیته ی انضباطی می بود.
(سر بچه بازی آدمایی مثه زرینچه و مایلی)

به بازیکنایی از استقلال که امروز مصدوم بودن و واقعا جزء مهره های کلیدی استقلال بودن چی؟ دقت کردین؟
این تیم مثه تیم شما نبود که وقتی باقری نباشه، 4 تا بخوره.

از اون گذشته تیم قلعه نویی بر خلاف تیم ابراهیمی تو سه جبهه بازی می کرد (تا همین امشب)

اون طرف هم یه نگاه به تیم بدون حاشیه ی ذوب آهن بندازین.

جلالی هم اگه 3 امتیاز از ذوب گرفت، استقلال رو هم از دو امتیاز محروم کرد.

یادتون نره که جلالی روبروی هر دو تیم فوتبال پاکی رو به نمایش گذاشت. انگار که تیمش داره واسه قهرمانی میجنگه.

ضمنا استقلال نسبت به پرسپولیس با 11 امتیاز بیشتر قهرمان شد.

حالا هی بگین شش امتیاز از ما کم شد.

بابا بیخیال. قبول کنین استقلال این جنگ نا برابر رو با 66 امتیاز ، 70 گل زده و 19 برد به بهترین نحو تموم کرد.

دوست من... این موارد رو دو هزار و پونصد بار دیگه هم بگی بعضیا که نمیخوان قبول کنن قبول نمیکنن. کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد کسی که خودشو زده به خواب رو ابدا.... اینا رو منم گفتم یه دوست دیگه هم گفت شما هم بهش اشاره کردی. اگر یه جو منطق وجود داشته باشه خودش اعتراف میکنه که قهرمانی استقلال تو این فصل با ارزش تر بود.

من که هر چی نگاه کردم توی تبریک ایرادی ندیدم
در مورد حاشیه بگم پرسپولیس هم پارسال زیاد حاشیه داشت و تیم دو دسته شده بود
بازیکنانی مثل شیث رضایی و امثال ایشون در تیم دو دستگی ایجاد کرده بودن
که همین کلی به ضرر پرسپولیس شد و امتیازات زیادی رو از دست داد
امسال هم که پرسپولیس از مدیریت گرفته تا بازیکنان مشکل داشت...پس این مشکل فقط مختص شما نبود
در مورد user name هم دیگه اونقدر به این و اون توضیح دادم که دیگه حوصله ندارم تعریف کنم
فعلا...

تو حاشیه های پرسپولیس رو با استقلال مقایسه میکنی ؟ نه خداییش قابل مقایسه هست ؟ دیگه واگذار میکنم به خودت یه کم فکر کن ببین تو این اواخر چه بلاهایی سر استقلال نیاوردن...

M.etallic.A
27-04-2009, 12:05
بازهم مایلی کهن

محمد مایلی کهن سرمربی تیم سایپا ساعتی پس از جشن قهرمانی استقلال گفت: «استقلال با خدا تبانی کرده بود.» به گزارش خبرگزاری فارس، مایلی کهن که از قهرمانی تیم استقلال کاملا در شوک به سر می برد افزود: «من همین الان فیلم بازی استقلال با پیام رو دیدم، تغییر مسیر های کاملا ناگهانی توپ، زمین خوردن های مشکوک بازیکنان پیام، دمیده شدن در سوت داور در حالی که سوت در دهانش نبود،

کاهش اندازه دروازه از هفت متر و سی و دو سانت به شش متر و چندین مورد مشکوک دیگر همگی حاکی از تبانی مسئولین استقلال با خدا بود. من انتظار ندارم شما حرفم رو باور کنید اما به اباالفضل قسم که دارم راستش رو میگم.»"

واقعا اینو گفته یا مطلب طنزه ؟

M.etallic.A
27-04-2009, 12:16
فکر نمیکردم استقلال تو شهرهای محروم اینقدر طرفدار داشته باشه. یاسوج...ایلام...خرم آباد... اهواز و آبادان و... از این لحاظ هم به بارسلونا خیلی شباهت داره... ولی طرفدارهای پرسپولیس بیشتر تو تهران و اصفهان و استانهای مایه دار هستن...

* در حالي كه تعدادي از ليدرها و هواداران استقلال در كنار زمين حضور داشتند، حراست ورزشگاه با برخوردي ناشايست تا مدت زماني از حضور خبرنگاران در كنار زمين جلوگيري مي‌كرد.

خبرنگاران که همشون وسط زمین بودن... این خبرنگارها هم بدجوری هوای همدیگرو دارن.

تصميم جالب سازمان ليگ
از جشن قهرماني خبري نيست
جام جم آنلاين: كمي عجيب است ، اما واقعيت دارد. سازمان ليگ هيچ برنامه‌اي براي جشن قهرماني يكي از 2 تيم ذوب‌آهن و استقلال ندارد و اصطلاحا با يك نه گفتن ، خودش را راحت كرده است.
براي گرفتن اين تصميم، عزيز‌محمدي دلايلي دارد كه فقط در منطق فوتبال ما مي‌گنجد و بس.

باور نداريد، خودتان حرف‌هاي رئيس سازمان ليگ را بخوانيد: «با توجه به اين‌كه پيام، يكي از نامزدهاي سقوط به شمار مي‌آيد، به همين دليل شايد برگزاري جشن قهرماني براي استقلال مشكلاتي به وجود ‌آورد. از سوي ديگر با توجه به اين‌كه استقلال اهواز، ديگر نماينده استان خوزستان هم كانديداي سقوط‌ است، در آنجا نيز نمي‌توان برنامه‌اي براي جشن قهرماني تدارك ديد. از اين نظر، ما بدون هيچ تشريفاتي، 2 جام در اهواز و مشهد قرار مي‌دهيم، تا يكي از آنها را به قهرمان بدهيم. در عوض مسوولان 2 تيم استقلال و ذوب‌آ‌هن در صورت قهرماني مي‌توانند در ديدارهاي جام حذفي جشن قهرماني بگيرند»!

باز جاي شكرش باقي است كه اين 2 تيم هنوز از گردونه جام حذفي كنار نرفته‌اند وگرنه بايد مراسم قهرماني‌اش را با چند ماه تاخير، در آغاز ليگ نهم برگزار مي‌كردند.

این عزیزمحمدی هم یکی از اونایی بود که به قول واعظ خدا بهشون میخنده...

محمد مایلی کهن:
پارتی قطبی اوباما بود/تاج برای قطبی از تام کروز گفته است/اين آقا اسمش بي‌مقدار نجف ‌نژاد است/فیروز کریمی دلقک است

به گزارش ایپنا ، سایت ورزشی گل امروز صبح با انتشار اظهارات ناپسند روز گذشته محمد مایلی کهن ، فضای فوتبال ایران را مورد نقر قرار داد.

این سایت معتبر فوتبال در گزارش خبرنگار خود از دیدار روز گذشته صبا و سایپا نوشت : حاجي در آخرين بازي ليگ‌برتر، باز هم چهره عصباني خود را نشان داد تا و با پرخاش نسبت به اين اتفاقات واكنش نشان داد . مايلي‌كهن ابتدا از زمين بازي اخراج شد، خودش دليل اين اخراج را در كنفرانس مطبوعاتي اينگونه بيان مي‌كند:«به داور اشاره كردم تا بيايد كنار زمين با او حرف بزنم به او گفتم اين آقا محيط مقدس فوتبال را با باغ‌وحش اشتباه گرفته است.

برخورد و لحنش در شان فوتبال ايران نيست. داور گوش نكرد و بحث‌ها و اعتراضات من ادامه دار شد تا داور هر دو ما را اخراج كرد.» گويا فيروز كريمي در اين بازي يكي از بازيكنان تيمش را به نام يكي از حيوانات صدا كرد كه خشم حاجي‌مايلي‌كهن را برانگيخت.

حقتان است

جالب اينجاست بعد از اتمام بازي درحالي كه داور به همراه كمك‌داوران منتظر بود تا بازيكنان از زمين خارج شوند، سيدجلال حسيني به داوران حمله‌ور شد كه مايلي‌كهن در مقابل او ايستاد تا دست مدافع سايپايي‌ها به داور نرسيد.

اين درحالي است كه خود حاجي با لحن جالبي به آنها گفت:«لياقت شما همين كريمي است كه با شما همين طور برخورد كند.» كنفرانس مطبوعاتي مايلي‌كهن بعد از صحبت‌هاي فيروز كريمي جنجالي‌تر شد. او همان ابتدا به سرمربي صبايي‌ها حمله كرد و گفت:«كريمي دلقك است . شما تلويزيوني‌ها هم تبليغ او را مي‌كنيد و عكس و تصوير و صحبت‌هايش را پخش مي‌كنيد. من نام همه را افشا مي‌كنم چند نفر ديگر هم در فوتبال ايران هستند كه نام آنها را هم افشا خواهم كرد.»

فدراسيون رنگ عوض كرد

جالب اينجاست مايلي‌كهن در مورد فدراسيون و مهدي تاج هم حرف مي‌زند:«وقتي تاج با من صحبت مي‌كرد از شهيد باكري‌ها و شهيدان ديگر برايم مي‌گفت كه مرا بارها تحت‌تاثير قرار مي‌داد. من مطمئنم آقاي تاج براي افشين قطبي از تام‌كروز و بازيگران هاليوودي مثال مي‌زند. فدراسيون چرا اينقدر رنگ عوض كرده.»

اينها نماينده نيستند

صحبت‌هاي حاجي حتي به مجلس و كميسيون ورزش هم مي‌كشد:«در مجلس دوستان در مورد تيم‌ملي صحبت كرده‌اند و اعلام آمادگي كرده بودند تا از من حمايت كنند متاسفانه اين اتفاقات افتاد. من نمي‌دانم چطور آنها نام خود را نماينده مجلس اين مملكت مي‌گذارند من به مقدار نجف‌نژاد مي‌گويم«بي‌مقدار» نجف‌نژاد. او حرفش را 180درجه تغيير داد، با استقلال همان كاري را كرد كه همه ما مي‌دانيم. »

شما رفيق قطبي هستيد

محمد مايلي‌كهن كه حسابي به هم ريخته است. او درپاسخ به اين پرسش كه شمايي كه نسبت به فحاشي هواداران استقلال آن واكنش را نشان داديد، چرا در مقابل فحاشي‌ هواداران سايپا كه توسط كانون هواداران اين باشگاه جمع شدند هيچ واكنشي نشان نمي‌دهيد. او با لحن جالبي پاسخ داد از كجا معلوم شما به آن هواداران خط نداده باشيد. خبرنگاری گفت:«ما آدم‌هاي معمولي هستيم مثل شما نيستيم» حاجي پاسخ داد:« آره ، شما رفيق‌هاي قطبي هستين پارتي قطبي اوباما است و طرفدارانش تام‌كروز ، رفيق من احمدي‌نژاد است وهر روز هم ارادتم بيشتر مي‌شود دلتان بسوزد. قطبي از اين مملكت با آن وضع رفت، همه را لحن بد خطاب كرد، خارج از كشور عليه ما صحبت كرد اما با سلام و صلوات به ايران بازگشت و تيم‌ملي اين بزرگي را به دستش داد. براي مسئولان سازمان و فدراسيون متاسفم. آدم‌ها چه زود رنگشان را عوض مي‌كنند.

یکی جلو دهن اینو بگیره... اون از حاشیه ای که برای استقلال ساخت و الانم داره واسه تیم ملی حاشیه میسازه... الحق که رفیق همون آدمی...

اهواز همیشه آبی ترین شهر ایران بوده دم همه تون گرم ...سلام بر پرچم آبی ایران اهواز .......

درسته....

Nasser_ZRE
27-04-2009, 12:46
لیگ نهم کی شروع میشه؟

چند تیمه هست چه تیمایی اومدن لیگ برتر؟

Nasser_ZRE
27-04-2009, 12:55
گفت و گو با مردي كه جام را ديد، اما آنرا لمس نكرد
ابراهيم زاده: زندگي براي من همچنان ادامه دارد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: ما باختيم اما زندگي تمام نشده و همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس، ذوب آهن با شكست برابر فولاد در يك قدمي قهرماني، جام را از دست داد.
" در روياها نمي توان قهرمان شد "؛ اين تلخ ترين جمله مردي بود كه مقابل چشمانش جام را ديد اما نتواست آنرا لمس كند.
منصور ابراهيم زاده جام قهرماني را از دست داد؛ اما آيا به راستي او بود كه باعث شد ذوب آهن قهرماني را از دست دهد يا به قول خودش اين شاگردان او بودند كه "ما " نبودند و باختند؟ اين فولاد بود كه براي اينكه به تهمت زنان ثابت كند چقدر به پاكي در فوتبال اهميت مي دهد با تمام قدرت به ميدان آمد و يك روز استثنايي را پشت سر گذاشت؟
اين سئوالاتي است كه ذهن هر فرد فوتبالي را به خود مشغول مي كند. امروز كه كمتر از 24 ساعت از بازي گذشته اين سئوال را از منصور ابراهيم زاده مي پرسيم. او چه جوابي مي تواند داشته باشد؟
او را مي يابيم در حالي كه صداي به شدت ناراحتي دارد اما در كمال صبر به سئوالات خبرنگار فارس پاسخ مي دهد: "به نظرم بازيكنانم انگيزه لازم را نداشتند. اين فكر كه ما قهرمانيم و كار تمام است براي ما مشكل ساز شد. اين اصلي ترين مشكل ما براي بازي با فولاد بود. همه اين تفكرات در تيم تاثير منفي گذاشت. "
چطور مي توان اين توجيه را از ابراهيم زاده كه هميشه به يك مربي متكي به علم روز فوتبال شهره است قبول كرد؟ مگر نه اينكه او به عنوان سرمربي بايد اين تفكر را از شاگردانش دور مي كرد؟
البته او نقدپذيرتر از هميشه هست و مي گويد: " من هم مي دانم اين وظيفه سرمربي است كه چنين تفكري را از شاگردانش دور كند. اتفاقا از چند روز قبل از بازي با بازيكنان در همين رابطه صحبت كردم. به آنها گفتم فكر كنيد استقلال يك روز زودتر از ما بازي كرده و برده است و ما براي رسيدن به قهرماني بايد برنده شويم. مدام اين موضوع را برايشان تكرار مي كردم. به آنها مي گفتم كه هنوز جام را در دست نگرفته ايد اما شايد حرف ديگران كه مي گفتند شما قهرمانيد تاثير خود را گذاشته باشد. "
ابراهيم زاده ظاهرا مي داند سئوال بعدي چيست و بدون اينكه سئوالي پرسيده شود؛ ادامه مي دهد:
" همين تفكر باعث شد كه در دقيقه 5 گل بخوريم. آن هم گلي كه بر اساس اتفاقات فوتبال رخ مي دهد. با اين حال خيلي خوب به كار ادامه داديم. تغيير سيستم داديم. حتي به گل تساوي هم رسيديم. اما در ادامه بازي گل هاي بدي خورديم. دروازه بان آنها روز فوق العاده اي را پشت سر گذاشت و ما هر چه زديم وارد دروازه نشد. "
سرمربي تيم نايب قهرمان را به اين چالش مي كشيم كه چطور تيمي كه شانس بيشتري براي قهرماني داشت با تفكر اينكه ما قهرمانيمغ از هم پاشيد؟ پاسخ ابراهيم زاده به اين سئوال فارس خواندني است: " من هم بايد فكر كنم كه مشكل چه بود. اگر در جايي من كوتاهي كردم آن را اصلاح كنم تا در آينده به اين مشكل نخورم. فوتبال پر است از اين اتفاقات. مگر بايرن مونيخ در اروپا برابر منچستر قهرماني را در دقيقه 93 از دست نداد؟ ما بايد خودمان باور كنيم كه بازي تمام نشده است و بايد تا آخرين لحظه تلاش كنيم. من اين شكست را به حساب همه مي گذارم. از مديريت تا بازيكنان و خودم. "
با ابراهيم زاده در حال بحث هستيم اما او را مثل هميشه حس نمي كنيم و اين طبيعي است. او مي توانست امروز مربي تيم قهرمان لقب گيرد اما ... سرمربي ذوب آهن امروز و آينده را چطور مي بيند؟
" بايد به زندگي ادامه داد و اميدوارانه به آينده نگاه كرد. ما بايد خود را قوي تر كنيم. ناراحتم كه قهرماني را از دست داديم اما اين اولين سالي است كه قهرمان بر اساس تفاضل گل انتخاب شد و اين حكايت از قهرماني ذوب آهن هم دارد. اكنون كه فكر مي كنم مي بينم مي توانستيم بعضي بازي ها را نبازيم و حسرت آن را مي خورم. "
صداي ابراهيم زاده را قطع و وصل داريم. مشكل چيست؟ او همراه تيم بعد از اينكه با استقبال علاقه مندان در فرودگاه اصفهان روبرو شدند در حال رفتن به مزار شهدا بودند. ابراهيم زاده امروز را به تيمش استراحت داده و از فردا مي خواهد تيم را براي مسابقات جام حذفي و رويارويي دوباره با فولاد آماده كند. اين نشان مي دهد او از اكنون براي فصل آينده هم برنامه هايي داد. اما چه برنامه اي؟
او مي گويد: " بايد برنامه ريزي قوي داشته باشيم. ذوب آهن فصل بعد بايد خود را براي سه جام آماده كند. ما نياز به بازيكنان قوي داريم. نبايد بگذاريم اتفاقي كه افتاد؛ دوباره تكرار شود. "
ابراهيم زاده اگر با استقلالي ها روبرو شود چه دارد كه بگويد؟ " فقط به آنها تبريك مي گويم. به هر حال آنها هم زحمت كشيدند. "
اما چطور مي توان از اشتباه بازيكناني گذشت كه به گفته سرمربي شان نتواستند قهرماني را به چنگ بياورند؟ ابراهيم زاده اين سوال خبرگزاري فارس را فيلسوف مآبانه پاسخ داد: " انسان ها اگر خودشان زودتر بفهمند چقدر اشتباه كرده اند بهتر است. من اين فرصت را به شاگردانم مي دهم تا خود پي ببرند چه اشتباهي كرده اند و اگر خود متوجه نشدند من به موقع آنها را مطلع مي كنم. "
و اين پايان قصه مردي است كه با ذوب آهن به مقام نايب قهرماني ليگ برتر بسنده كرد.
انتهاي پيام/

M.etallic.A
27-04-2009, 12:56
فکر کنم استیل آذین و تراکتورسازی تبریز شانس صعود دارن.

M.etallic.A
27-04-2009, 13:05
" همين تفكر باعث شد كه در دقيقه 5 گل بخوريم. آن هم گلي كه بر اساس اتفاقات فوتبال رخ مي دهد. با اين حال خيلي خوب به كار ادامه داديم. تغيير سيستم داديم. حتي به گل تساوي هم رسيديم. اما در ادامه بازي گل هاي بدي خورديم. دروازه بان آنها روز فوق العاده اي را پشت سر گذاشت و ما هر چه زديم وارد دروازه نشد. "

اتفاقا در برابر استقلال هم بهترین بازیش رو کرد.

اين اولين سالي است كه قهرمان بر اساس تفاضل گل انتخاب شد و اين حكايت از قهرماني ذوب آهن هم دارد. اكنون كه فكر مي كنم مي بينم مي توانستيم بعضي بازي ها را نبازيم و حسرت آن را مي خورم. "

استقلال هم میتونست بازی با فولاد و سایپا رو ببره اون وقت شما دیگه اینقدر شاخ نمیشدید.
بازم میگم رقابت شدیدا نابرابر بود و قهرمانی استقلال خیلی باارزش بود.

mojtaba007
27-04-2009, 13:24
فکر نمیکردم استقلال تو شهرهای محروم اینقدر طرفدار داشته باشه. یاسوج...ایلام...خرم آباد... اهواز و آبادان و... از این لحاظ هم به بارسلونا خیلی شباهت داره... ولی طرفدارهای پرسپولیس بیشتر تو تهران و اصفهان و استانهای مایه دار هستن...

خوب اینی که گفتی خوبه یا بد:31:

در ضمن با مدرک صحبت کنید
حالا چون تیمتون قهرمان شده نمیتونید هر چی به ذهنتون بیاد بگید

و خودم دوست اهوازی دارم
دوستم میگه نو دانشگاه ما اکثرا پرسپولیسی هستند

من خودم کرمانی هستم و میشه گفت کرمان جزء شهرهای محرومه
ولی پرسپولیسی هاش خیلی خیلی بیشتر از استقلالی ها است
نمونه واضح اش موقعی بود که پرسپولیس پارسال قهرمان شد و همه مردم ریختند تو خیابون ها و جشن و پایکوبی کردن
دختر و پسر با هم میرقصیدن:31:

ولی دیشب اون عده ای هم که رفته بودند تو خیابون تا خوشحالی کنند به خاطر تیم مس کرمان بود

در ضمن امسال استقلال از هر نظر شایسته قهرمانی بود پس لطفا با حرف های پوچ و بی معنی که از روی ذوق زیادی است این قهرمانی را لوس نکنید

S A A M
27-04-2009, 13:52
عكسهاي جشن قهرماني استقلال در ليگ برتر

عكس اول :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

عكس دوم:

عكس سوم:

عكس چهارم :

عكس پنجم :

عكس ششم :

عكس هفتم :

عكس هشتم :

عكس نهم :

عكس دهم :

عكس يازدهم :

عكس دوازدهم :

عكس سيزدهم :

عكس چهاردهم :

عكس پانزدهم :

عكس شانزدهم :

عكس هفدهم :

عكس هجده ام :

عكس نوزدهم :

emad64
27-04-2009, 13:54
سینا (AntAreS) گفت که از طرفش به همه ی بچه های تاپیک، قهرمانیه استقلال رو تبریک بگم..

yashgin128
27-04-2009, 14:06
بابا این مایلی کهن دیگه شورشو در اورده
به خدا هم تهمت زده
اگه میدونستیم قهرمانی اینقدر برا یه عده سخته راحت میگفتن ما هم قهرمان نمی شدیم . خدا رو شکر تو این چند سال اینقدر جام دیدیم که دیگه برامون عادی شده.

MyEnd
27-04-2009, 14:14
قهرمانی شیرین استقلال رو به همه تبریک میگم .
به امید کسب موفقیت های بیشتر...

قهرمانی با استرسی بود تا ثانیه آخر داشتم میلرزیدم:wac:
ولی خیلی کیف داد ، دمشون گرم

bleu2u4u
27-04-2009, 14:16
خدا کنه صنایع اراک هم بتونه بید بالا
امسال تیم خیلی خوبی بود

Nasser_ZRE
27-04-2009, 15:04
دوستان 90 امشب چه ساعتیه.

امير موسر
27-04-2009, 15:10
22.30 مثل همیشه !

Nasser_ZRE
27-04-2009, 15:11
آيا تهمت زنندگان خود را مي‌بخشند؟
جلالي: از خواب برمي‌خواستم و به اتهامات فكر مي‌كردم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: من از كسي گلايه ندارم اما آيا تهمت زنندگان خود را مي بخشند؟

مجيد جلالي در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره بازي ديروز مطالب تازه اي را عنوان كرد كه متن مصاحبه در زير امده است:

*برداشت شما از بازي ديروز چيست؟
بازي خوبي بود. بازيكنان همه خوب بودند. البته ما كار خاصي انجام نداديم. سعي كرديم با وجودي كه نتيجه مسابقه در موقعيت ما در جدول تاثيري نداشت مثل 33 هفته قبل باشيم.

*اما در اين 33 هفته شما هم باخت داشتيد.
بله؛ داشتيم اما در همان بازي ها هم براي برد به ميدان مي رفتيم و بر اساس اتفاقات فوتبالي مي باختيم.

*به نظر براي اين بازي تفكرات ديگري داشتيد؟
فقط بازيكنان را به شرايط حساس كردم. ذوب آهن فوق العاده بازي كرد. آنها اضطراب داشتند. نبايد با دريافت چهار گل شايستگي اين تيم زير سئوال رود. آنها تيمي در حد قهرماني بودند و فوتبال پاكي ارائه دادند.

*نيمه دوم ذوب آهن نمايش هميشگي را ارائه نكرد.
به اين دليل كه با يك گل خورده به رختكن رفتند و استرس بيشتري را تحمل مي كردند.

*البته قهرماني را از آنها گرفتيد.
ما در بازي رفت هم مقابل اين تيم بازي با كيفيتي را انجام داديم. آن بازي هم از جمله با كيفيت ترين بازي هاي ليگ بود. بازي ديروز در سطح بالايي برگزار شد. ذوبي ها بدشانس بودند و توپ هايشان وارد دروازه نشد. بازيكنان فولاد هم با صداقت و قوي بازي كردند.

*در واقع شما به آنهايي كه نگران تباني در اين بازي بودند جواب محكمي داديد؟
همه ما بايد عادت كنيم كه قضاوت زودهنگام نداشته باشيم و نابجا تهمت نزنيم. ما بايد فضاي تهمت را در فوتبال از بين ببريم. در طول هفته گذشته من روزها و شب هاي زيادي از خواب بر مي خواستم و مدام به اين بازي فكر مي كردم. ما به دليل مصدوميت و سرماخوردگي بازيكنان در مضيقه بوديم. پيش خود مي گفتم خدايا اگر اين بازي آن طور كه تو مي خواهي نشود جواب افرادي كه به راحتي تهمت مي زنند را چطور بدهم و چگونه متقاعد كنم كه واقعا بازيكن ما مصدوم و سرماخورده بوده است.

*البته آقاي جلالي؛ فولاد اگر هم مي باخت لزومي براي توجيه وجود نداشت. در فوتبال هر اتفاقي رخ مي دهد.
بله، اما شما مي دانيد كه اين افراد حرف مي زنند. اگر بدانيد در اين دو هفته چه ها كه ننوشتند و چه مقاله هايي كه چاپ نشد. طوري حرف مي زدند كه انگار همه جيز تمام شده است.

*ظاهرا استقلالي ها كه نگراني هايي هم داشتند بعد از بازي با شما تماس گرفتند و تشكر كردند.
در اين دو هفته روزهاي سختي را پشت سر گذاشتم. از كسي شكايت ندارم و همه را مي بخشم. اما آيا آنهايي كه تهمت زدند خودشان؛ خودشان را مي بخشند؟ من امروز 289 ايميل دارم كه به جرات مي گويم 250 از اين ايميل ها عذرخواهي از سوي استقلالي هاست. همان هايي كه پيش از بازي با تهديد و ارعاب براي من ايميل فرستاده بودند. اين اتفاقات خوب نيست. كسي كه مي خواهد تهمت بزند بد نيست به سوابق آدم ها هم نگاه كند. ذوب آهن قهرمان نشد اما اثبات كرد باشگاهي پاك با مربي و مديران پاك است.

*همه از اين مي گويند كه شما باعث قهرماني استقلال شديد.
اگر به بازي ما با استقلال نگاه كنيد مي بينيد كه ما آن بازي را بايد مي برديم. مقابل پيكان هم همين طور. فولاد در هفته هاي پاياني بازي هاي خوبي را انجام داد و در بازي آخر هم بازي خودمان را انجام داديم.

*شما جواب ما را نداديد؟
تيم هاي استقلال و ذوب آهن 34 بازي انجام داده اند و حتما لايق بوده اند كه تا اينجا بالا آمده اند. در اين راه به هر حال يكسري عوامل هم براي قهرمان شدن نقش دارد و نمي توان كتمان كرد.

*شما ديروز گفتيد در فولاد نمي مانيد. واقعا چه شد كه مسئولان فولاد با مربيان ديگر و از جمله با لوكا صحبت كرده اند؟
نمي دانم. حتي در جلسه اي كه با رئيس هيات مديره باشگاه داشتم او گفت شما فكر نكن يك سال اينجايي؛ شما 10 سال در اهواز مي ماني. البته من اين موضوع را چند روز قبل در زمين تمرين شنيدم و باور نكردم تا اينكه شب بازي ديدم بازيكنان اين سئوال را از من مي پرسند. همه را جمع كردم و برايشان حرف زدم كه نبايد به اين موضوع فكر كنند. گفتم بايد به چيزهاي مهمتر فكر كنند.

*و بعد؟
روز بازي در لابي هتل ديدم اين بحث جدي تر در حال مطرح شدن است. از آقاي اژدري معاون فني باشگاه موضوع را پرسيدم و او گفت باشگاه چند گزينه را در كنار شما مد نظر دارد كه من ناراحت شدم و گفتم از طرف من به دهكردي بگوييد كه نام مرا از گزينه ها خارج كند. براي خودم هم عجيب است. من حتي برنامه هايم را هم به آنها داده بودم. معاون فني باشگاه مي گفت لوكا را چهار تيم ديگر هم مي خواهند و معلوم نيست به فولاد بيايد. گفتم من نمي توانم منتظر بمانم تا آقاي لوكا تصميم بگيرد و بعد تكليف من مشخص شود. به همين خاطر مي خواهم از فولاد بروم.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
27-04-2009, 15:12
در گفت و گو با فارس
شكوري: زحمات يك فصل ما به ثمر نشست
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: زحمات يك سال ما براي قهرماني در ليگ به ثمر نشست.

هادي شكوري در گفت و گو با فارس در خصوص پيروزي مقابل پيام و قهرماني در ليگ برتر خاطرنشان كرد: قبلا هم گفته بودم كه تيم ما قهرمان مي شود. ديروز اين اتفاق افتاد تا زحماتي كه بازيكنان استقلال در طول يك فصل كشيدند به بار بنشيند.
شكوري در خصوص نقش فولاد خوزستان در قهرماني استقلال يادآور شد: من در طول بازي با پيام توجهي به نتيجه ديدار فولاد و ذوب آهن نداشتم اما مطمئنا آنها تاثير بسزايي در قهرماني ما داشتند و جا دارد از بازي شرافتمندانه و پاك فولادي ها تشكر كنم. البته نبايد از تواني هاي ذوب آهن اصفهان بگذريم زيرا آنها مرد و مردانه در طول فصل با ما رقابت كردند.
شكوري در خصوص هواداران استقلال گفت: به خاطر خستگي فرصت زيادي براي حضور در بين هواداران در فرودگاه نداشتم اما از اينكه توانستيم دل مردم را شاد كنيم خوشحالم. در واقع با اين قهرماني كار خير نيز انجام داديم.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
27-04-2009, 15:12
پيام تبريك ساكت به استقلال، ذوب‌آهن و مس
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه سپاهان براي مسئولان تيم قهرمان هشتمين دوره ليگ برتر و تيم هاي راه يافته به ليگ قهرمانان آسيا پيام تبريك فرستاد.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمدرضا ساكت در پيام تبريك مشتركي به مديرعامل و سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران قهرماني اين تيم در هشتمين دوره رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي كشور را تبريك گفت.
در پيام مديرعامل سپاهان به واعظ آشتياني و امير قلعه نويي آمده است:

كسب عنوان قهرماني هشتمين دوره ليگ حرفه اي فوتبال ايران كه ثمره تلاش و تدبير ارزنده شما بزرگواران و جنگندگي بازيكنان و حمايت پرشور و همه جانبه هواداران عزيز آن باشگاه مي باشد را صميمانه تبريك گفته و به نمايندگي از خانواده بزرگ باشگاه فولاد مباركه سپاهان و خيل عظيم هواداران اين باشگاه از اينكه پس از كسب قهرماني سجده شكر به پيشگاه الهي را در صحن مطهر حضرت علي بن موسي الرضا (ع) و با آستان مقدس آن بزرگوار عجين نموديد، به عنوان يك حركت زيباي فرهنگي قدرداني نموده و سلامتي شما و همه دست اندركاران و بازيكنان و هواداران باشگاه استقلال را از خداي بزرگ خواستارم.

وي در پيام هاي تبريك جداگانه اي نايب قهرماني و كسب مقام سوم رقابت هاي ليگ برتر و راهيابي به رقابت هاي آسيايي را به مديران باشگاه هاي ذوب آهن و مس كرمان تبريك گفت.
در پيام تبريك مدير عامل سپاهان به سعيد آذري آمده است:
نائب قهرماني تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هشتمين دوره رقابت هاي ليگ برتر و راهيابي به مسابقات ليگ قهرمانان آسيا (2010) افتخاري ديگر را به كلكسيون افتخارات فوتبال استان اصفهان افزود.
اين افتخار كه با لطف الهي و فعاليت مجدانه جنابعالي و هيات مديره محترم و تلاش و مبارزه بي امان شاگردان منصور ابراهيم زاه حاصل شده گامي ديگري دراثبات اصفهان بعنوان قطب بزرگي در فوتبال ايران بود به نمايندگي از خانواده بزرگ باشگاه فولاد مباركه سپاهان و هواداران بي شمار اين باشگاه اين موفقيت را به حضرتعالي، هيات مديره و مسئولان كارخانه ذوب آهن اصفهان كادر فني و بازيكنان محترم تيم تبريك مي گويم.
اميدوارم كه سبزپوشان ذوب آهن اصفهان نمايندهاي شايسته ي ايران در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا باشند.

در پيام تبريك ساكت به برهاني نژاد مدير عامل باشگاه مس كرمان هم آمده است:
افتخار كسب مقام سوم رقابت هاي فوتبال ليگ برتر در راهيابي به رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا كه براي اولين بار توسط تيم مس به مردم عزيز و دوست داشتني كرمان تقديم شده براي اهالي اين خطه ايران غرور آفرين و مسرت بخش بود.
اين افتخار مقدمه اي بود بر جوشش و خروش بيشتر فوتبال كرمان در مقاومت هاي ملي و تلاش براي توسعه و بسط فوتبال چند قطبي.
به نمايندگي از خانواده ي بزرگ باشگاه فولاد مباركه سپاهان و خيل ها عظيم هواداران اين باشگاه اين موفقيت را به
جنابعالي ، هئيت مديره، كادر فني و بازيكنان تيم مس و مسئولان كارخانه صنعت مس كرمان تبريك عرض نموده و اميدوارم كه نماينده ي شايسته ي ايران در رقابت هاي آسيايي باشيد.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
27-04-2009, 15:13
در گفت و گو با فارس
قرباني: از جلالي و فولاد غير از اين انتظار نمي‌رفت
خبرگزاري فارس: كاپتيان تيم فوتبال استقلال تهران گفت: از فولاد و جلالي غير از بازي شرافتمندانه انتظار ديگري نمي‌رفت.

پيروز قرباني در گفت و گو با خبرگزاري فارس در خصوص تصريح كرد: اعتقاد دارم بايد زودتر از اينها قهرمان مي‌شديم اما قسمت اين بود كه در روز آخر به اين عنوان برسيم. خوشحالم از اينكه توانستيم دل 30 ميليون هوادار استقلال را شاد كنيم.
وي در خصوص پيروزي پر گل فولاد خوزستان مقابل ذوب آهن گفت: مجيد جلالي هميشه ثابت كرده كه از شرافتمندانه ترين مربيان ايران است. البته از مربيان ايراني غير از اين انتظار نمي‌رود و من مطمئن بودم كه فولاد مي‌تواند ذوب آهن را شكست دهد.
كاپتيان استقلال در خصوص استقبال گسترده هواداران اين تيم در فرودگاه مهرآباد تاكيد كرد: آنها در اين فصل همه جوره از ما حمايت كردند و ما با قهرماني توانستيم پاسخ محبت آنها را بدهيم. خوشحالم كه شرمنده مردم نشديم.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
27-04-2009, 15:13
نظري جويباري در گفت و گو با فارس:
استقبال هواداران مرا ياد ديدار ايران و استراليا انداخت
خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: استقبال گسترده هواداران در فرودگاه ما را ياد جشن مردم پس از بازي ايران و استراليا انداخت.

علي نظري جويباري در گفت و گو با خبرگزاري فارس در خصوص قهرماني استقلال در ليگ برتر عنوان كرد: فصل سختي را پشت سر گذاشتيم و در اين راه خيلي ها به ما كمك كردند. هواداراني كه از روزهاي ابتدايي ليگ يار و ياور ما بودند و مردم خونگرم مشهد و به خصوص خوزستان كه در آخرين روز دست از حمايت تيم استقلال بر نداشته و سهم عمده‌اي در قهرماني ما داشتند. خوشحالم كه روز آخر ليگ به نام استقلال ثبت شد و تيم ما توانست قهرماني را از آن خود كند.
وي درباره شكست ذوب آهن در اهواز اظهار داشت: بايد از مجيد جلالي و شاگردانش تشكر كند. آنها واقعا ثابت كردند فوتبال پاك در ايران حرف اول را مي‌زند.
نظري در خصوص استقبال مردم در فرودگاه مهر آباد يادآور شد: از استقبال مردم متعجب شدم. وقتي صحنه خوشحالي هواداران را مي ديدم به ياد جشن هاي خياباني مردم پس از ديدار ايران و استراليا افتادم كه چگونه به شادي مي‌پرداختند. در واقع اين استقبال خوشحالي ما را دو چندان كرد.
سرپرست استقلال در مورد اينكه آيا اين تيم در رقابت هاي جام حذفي با نفرات اصلي خود به ميدان مي رود يا خير گفت: اين مسئله بستگي به نظر سرمربي دارد. اما فكر مي‌كنم با توجه به ديدار سنگيني كه مقابل الاتحاد داريم در ديدارهاي جام حذفي با تلفيقي از نظرات ذخيره و اصلي به ميدان برويم.
استقلال پنجشنبه در چارچوب جام حذفي ميهمان مس رفسنجان است.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
27-04-2009, 15:14
ملاحي در گفت و گو با فارس:
مايلي‌كهن احساس مي‌كند پاك‌ترين انسان روي زمين است
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه صباي قم گفت: مايلي كهن احساس مي‌كند پاك ترين انسان روي زمين است.

كريم ملاحي در گفت و گو با خبرگزاري فارس، در مورد اتهام مايلي كهن به فيروز كريمي اظهار داشت: به دليل اظهارات ايشان به كميته انضباطي شكايت خواهيم كرد و اين موضوع را از طريق مراجع قانوني پيگيري خواهيم كرد.
وي ادامه داد: نمي دانم چرا مايلي كهن قبل از ديدار با صبا چنين صحبت هاي را انجام نداده بود. ظاهران ايشان مدعي العموم است و احساس مي‌كنند پاك ترين انسان روي زمين هستند.
گفتني است مايلي كهن امروز در مصاحبه‌اي گفته بود؛ فيروز كريمي به بازيكنانش آمپول مي‌زند و آنها را به دوپينگ وادار مي كند. مايلي كهن ادعا كرده بود در اين رابطه مدارك زيادي دارد.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
27-04-2009, 15:15
پاداش قهرماني استقلال
ريو براي اصلي‌ها، پرايد براي ذخيره‌ها
خبرگزاري فارس: مسئولان باشگاه استقلال به بازيكنان اصلي خود ريو و به سايرين پرايد پاداش خواهند داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، پيش از مسجل شدن قهرماني استقلال در ليگ برتر در جلسه هيات مديره تصميم گرفته شد يك دستگاه ريو پاداش قهرماني اين تيم به بازيكنان باشد. البته مسئولان استقلال به كل تيم بابت اين قهرماني؛ ريو نخواهند داد بلكه بر اساس معيارهايي كه مد نظر در دارند ريو به بازيكنان اصلي اين تيم اختصاص دارد و به بقيه نفرات پرايد داده مي شود.
همچنين علي انصاري به طور جداگانه به كل تيم 100 ميليون تومان پاداش خواهد داد.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
27-04-2009, 15:16
تقدير كميته فرهنگي فدراسيون فوتبال از جلالي:
قهرمان اصلي بازي‌هاي ديروز شما بوديد
خبرگزاري فارس: كميته فرهنگي و بازي جوانمردانه فدراسيون فوتبال با ارسال نامه اي از سرمربي تيم فولاد خوزستان تقدير و تشكر كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين تقدير نامه به شرح زير است:

برادر ارجمند جناب آقاي جلالي
سرمربي محترم تيم فولاد خوزستان
پايان هشتمين دوره بازي هاي ليگ برتر را بايد آغاز فصلي نو در عرصه بازي جوانمردانه در مستطيل سبز به گستره ورزش ايران اسلامي تلقي كرد. از آن جهت كه به مدد روحيه پهلواني در جنابعالي و دميده شدن اين ارزش در همه اعضاي تيم و كادر مربيگري، شاهد يك بازي زيبا، به دور از هياهوها و جنجال هاي آنچناني بوديم، آن هم در روزي كه تيم هاي بالا و پايين جدول براي بقاي بيشتر در حال تكاپو بودند.
فارغ از همه نتايج كسب شده، ارائه يك بازي پاك و جوانمردانه، خالي از حرف و حديث هاي حاشيه اي و معمول در پناه فرهنگ و منش جوانمردانه و سرشار از لطافت ها و ظرافت هاي كم نظير نشان داد كه هنوز هم مي توان به توسعه مباني اصولي ارزشي و اخلاقي پهلواني در ورزش پر طرفدار فوتبال در كشور عزيزمان ايران اسلامي به طور اخص و ورزش كشور به طور اعم اميدوار بود.
قهرمان اصلي بازي هاي روز گذشته از منظر بازي جوانمردانه شما و تيم برخاسته از جوانان غيور و خونگرم خوزستان هميشه سرافراز بود كه در روزي كه مي شد با ده ها اما و اگر و ترديد، ريشه ها و بنيان اخلاق و فرهنگ ورزش را به مثابه عصاره ناب تربيت روح و جسم به بازي گرفت، با ارائه يك بازي روان و بي حاشيه درسي بزرگ به همه اهالي فوتبال داديد.
وجود و حضور مربياني چون شما كه هم در طول سال هاي دفاع مقدس و هم در دوران سرنوشت ساز اخير، پرچم ارزش هاي نظام را به درستي در دست گرفته ايد موجب مباهات جامعه ورزش بوده و ياد و خاطره آن همواره برجاي خواهد ماند. مجددا بر خود فرض مي دانيم به عنوان مسئول كميته فرهنگي و بازي هاي جوانمردانه فدراسيون فوتبال پيروزي شما، بازيكنان و مديران آن باشگاه وزين و هواداران خونگرم و صميميتان را در لواي اخلاق و منش پهلواني تبريك گفته و توفيقات بيشترتان را از دادار هستي طلب كنيم. اميد است روحيه جوانمردي نه به عنوان يك پديده و استثنا بلكه بعنوان وظيفه اي خطير در بين تمامي اهالي فوتبال رسوخ نمايد تا در آينده شاهد گسترش هرچه بيشتر آن در ميادين پرافتخار ورزش كشورمان باشيم.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
27-04-2009, 15:16
در تماس تلفني صورت گرفت
تشكر استقلالي‌ها از مجيد جلالي
خبرگزاري فارس: بازيكنان و كادر فني تيم فوتبال استقلال تهران در تماس تلفني از سرمربي فولاد خوزستان تشكر كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، استقلال روز گذشته در حالي به مقام قهرماني دست يافت كه فولاد خوزستان توانست ذوب آهن را با نتيجه 4 بر يك شكست دهد و ضمن اينكه مانع قهرماني ذوب آهن شد به قهرماني استقلال كمك كرد.
استقلالي ها كه نگراني هايي مبني بر عدم ارائه بازي جوانمردانه از سوي فولادي ها در بازي پاياني داشتند پس از پايان بازي در حالي كه سوار بر اتوبوس بودند با جلالي تماس گرفتند. اكثر بازيكنان اين تيم از جلالي تشكر كردند. حتي امير قلعه نويي نيز با جلالي در همين رابطه صحبت كرد.
امروز صبح نيز سعيد آذري مديرعامل باشگاه ذوب آهن در تماسي تلفني اين قهرماني را به باشگاه استقلال تبريك گفت.
انتهاي پيام/

Arash_K7
27-04-2009, 15:21
پيام تبريك ساكت به استقلال، ذوب‌آهن و مس

به گزارش خبرگزاري فارس، محمدرضا ساكت در پيام تبريك مشتركي به مديرعامل و سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران قهرماني اين تيم در هشتمين دوره رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي كشور را تبريك گفت.
در پيام مديرعامل سپاهان به واعظ آشتياني و امير قلعه نويي آمده است:

كسب عنوان قهرماني هشتمين دوره ليگ حرفه اي فوتبال ايران كه ثمره تلاش و تدبير ارزنده شما بزرگواران و جنگندگي بازيكنان و حمايت پرشور و همه جانبه هواداران عزيز آن باشگاه مي باشد را صميمانه تبريك گفته و به نمايندگي از خانواده بزرگ باشگاه فولاد مباركه سپاهان و خيل عظيم هواداران اين باشگاه از اينكه پس از كسب قهرماني سجده شكر به پيشگاه الهي را در صحن مطهر حضرت علي بن موسي الرضا (ع) و با آستان مقدس آن بزرگوار عجين نموديد، به عنوان يك حركت زيباي فرهنگي قدرداني نموده و سلامتي شما و همه دست اندركاران و بازيكنان و هواداران باشگاه استقلال را از خداي بزرگ خواستارم.

وي در پيام هاي تبريك جداگانه اي نايب قهرماني و كسب مقام سوم رقابت هاي ليگ برتر و راهيابي به رقابت هاي آسيايي را به مديران باشگاه هاي ذوب آهن و مس كرمان تبريك گفت.
در پيام تبريك مدير عامل سپاهان به سعيد آذري آمده است:
نائب قهرماني تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هشتمين دوره رقابت هاي ليگ برتر و راهيابي به مسابقات ليگ قهرمانان آسيا (2010) افتخاري ديگر را به كلكسيون افتخارات فوتبال استان اصفهان افزود.
اين افتخار كه با لطف الهي و فعاليت مجدانه جنابعالي و هيات مديره محترم و تلاش و مبارزه بي امان شاگردان منصور ابراهيم زاه حاصل شده گامي ديگري دراثبات اصفهان بعنوان قطب بزرگي در فوتبال ايران بود به نمايندگي از خانواده بزرگ باشگاه فولاد مباركه سپاهان و هواداران بي شمار اين باشگاه اين موفقيت را به حضرتعالي، هيات مديره و مسئولان كارخانه ذوب آهن اصفهان كادر فني و بازيكنان محترم تيم تبريك مي گويم.
اميدوارم كه سبزپوشان ذوب آهن اصفهان نمايندهاي شايسته ي ايران در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا باشند.

در پيام تبريك ساكت به برهاني نژاد مدير عامل باشگاه مس كرمان هم آمده است:
افتخار كسب مقام سوم رقابت هاي فوتبال ليگ برتر در راهيابي به رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا كه براي اولين بار توسط تيم مس به مردم عزيز و دوست داشتني كرمان تقديم شده براي اهالي اين خطه ايران غرور آفرين و مسرت بخش بود.
اين افتخار مقدمه اي بود بر جوشش و خروش بيشتر فوتبال كرمان در مقاومت هاي ملي و تلاش براي توسعه و بسط فوتبال چند قطبي.
به نمايندگي از خانواده ي بزرگ باشگاه فولاد مباركه سپاهان و خيل ها عظيم هواداران اين باشگاه اين موفقيت را به
جنابعالي ، هئيت مديره، كادر فني و بازيكنان تيم مس و مسئولان كارخانه صنعت مس كرمان تبريك عرض نموده و اميدوارم كه نماينده ي شايسته ي ايران در رقابت هاي آسيايي باشيد.

Arash_K7
27-04-2009, 15:22
قرباني: از جلالي و فولاد غير از اين انتظار نمي‌رفت

پيروز قرباني در گفت و گو با خبرگزاري فارس در خصوص تصريح كرد: اعتقاد دارم بايد زودتر از اينها قهرمان مي‌شديم اما قسمت اين بود كه در روز آخر به اين عنوان برسيم. خوشحالم از اينكه توانستيم دل 30 ميليون هوادار استقلال را شاد كنيم.
وي در خصوص پيروزي پر گل فولاد خوزستان مقابل ذوب آهن گفت: مجيد جلالي هميشه ثابت كرده كه از شرافتمندانه ترين مربيان ايران است. البته از مربيان ايراني غير از اين انتظار نمي‌رود و من مطمئن بودم كه فولاد مي‌تواند ذوب آهن را شكست دهد.
كاپتيان استقلال در خصوص استقبال گسترده هواداران اين تيم در فرودگاه مهرآباد تاكيد كرد: آنها در اين فصل همه جوره از ما حمايت كردند و ما با قهرماني توانستيم پاسخ محبت آنها را بدهيم. خوشحالم كه شرمنده مردم نشديم.

mostafaeshghi
27-04-2009, 15:26
استقلالی ها نفری 100 میلیون و یک ماشین هدیه می گیرند
واعظ: برای فصل بعد با قلعه نویی صحبت می کنم
.

بابا نه دیگه نفری بلکه 100 میلیون برای همه که تو یه خبر دیگه آمده بود نفری 2.5 میلیون اگر نفری باشه که .... :دی

برای فوتبال کشور به خاطر یه آفت بزرگی به نام مایل کهن واقعا متاسفم. واقعا باید یه فکر اساسی برای خفه کردنش اندیشید. اصلا همه حرفهاش بوی توهین و اهانت میده. خدایی من جای کریمی بودم بهم میگفت دلقک کل خاندانشو زیر سوال میبردم .... (واقعا دفعه ی اولی است که این همه از وجود یک نفر این همه شاکی و کلا تا این حد عصبی میشم آخه خدایی دیگه این شورشو درآورده ...)

اتفاقا در برابر استقلال هم بهترین بازیش رو کرد.

استقلال هم میتونست بازی با فولاد و سایپا رو ببره اون وقت شما دیگه اینقدر شاخ نمیشدید.
بازم میگم رقابت شدیدا نابرابر بود و قهرمانی استقلال خیلی باارزش بود.

اتفاقا من الآن فکر میکنم میبینم که تساوی با سایپا چه قدر باری ما ارزش داشته.

چون دقت کنید ذوب آهن به یا مساوی نیاز داشت و برای همین بازیو شل گرفت و کارش را تمام کرد فولاد ولی دقت داشته باشید که استقالا اگر بازی را میبرد و یک امتیاز اختلاف داشت دیگه ذوب آهن با تمام قوایش میرفت بازی میکرد و برای استقلال شرایط وخیم تر بود (هر چند که بگی استقلال میبرد و ذوب آ]ن مساوی میکرد استقلال میشد ولی شک ندارم در اون صورت ذوب آهن میبردشون) و الحمدالله این شرایط پیش اومد و خیر و مصلحت در این قرار گرفت که استقلال قهرمان بشه

باز هم از تمامی دوستان عزیز ورزشدوست و خصوصا فوتبالیهای طرفدار دو تیم آبی و قرمز خواهش میکنم جو را به نریزند و از تمامی دوستان خواهشمندم حتی در یک شعار کوچک هم به تیم رقیب توهین ننند.

متعاقبا متشکر از حسن همکاری و تلاش دوستانه ی تان

در ضمن برای بار دیگر

قهرمانی استقلال بر همه ی زحمتکشان و طرفداران آبی دلش مبارک باد

bayern
27-04-2009, 16:03
گفت و گو با بازيكني كه زياد گل مي‌زند
برهاني: احساس بازي ايران و استراليا را داشتم

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: ديروز همان احساس بازي ايران و استراليا به من دست داد.

آرش برهاني در گفت وگو با خبرگزاري فارس، در خصوص قهرماني استقلال و كسب عنوان آقاي گلي صحبت كرد:

* از قهرماني با استقلال بگو؟
بايد بگويم از هفته ششم ليگ برتر استحقاق قهرماني را داشتم و هفته‌ها در صدر جدول جا خوش كرده بوديم. حاشيه‌ و بدشانسي هاي زيادي داشتيم كه ذوب‌آهن يك پنجم آنها را نيز نداشت. حتي در چندين بازي در دقايق پاياني از سه امتياز محروم شديم و اين مسائل باعث شد رقابت نزديك شود؛ ولي در روز آخر موفق شديم عنوان قهرماني را از خود كنيم.

* هنگامي كه سوت آغاز بازي با پيام به صدا درآمد فكر مي‌كردي قهرمان شويد؟
بله. نااميد نبوديم و از همان ابتدا به اميد قهرماني بازي كرديم.

* و از لحظه به لحظه ديدار اهواز نيز خبر داشتيد؟
بله. از اسكوربورد ورزشگاه ثامن الائمه گل‌هاي تيم فولاد را تماشا كرديم. بايد بگويم هر گلي كه به ثمر مي‌رسيد باعث مي‌شد خوشحاليم دوچندان شود و انگار خودم گل مي‌زدم.

* ظاهرا پس از بازي به مجيد جلالي زنگ زده و از او تشكر كرديد؟
بله. قبلا هم گفته بودم كه جلالي مرد بازي‌هاي بزرگ است و نسبت به تيم‌هاي مقابل آناليز خوبي دارد.

* به نظر تو قهرماني استقلال رمانتيك نبود؟
همين عقيده را دارم. يادم مي‌آيد وقتي تيم ملي با استراليا مساوي كرد و به جام جهاني رفت خيلي خوشحال شدم. روز يكشنبه پس از قهرماني خوشحالي من مشابه روز هشتم آذر 76 بود.

* چه طور شد برهاني نتوانست ركورد آقاي گلي ليگ برتر را بشكند؟
از ابتداي فصل گفته بودم كه قهرماني استقلال برايم مهمتر است. خدا را شكر مي‌كنم كه توانستم با كمك سياوش اكبرپور و ساير بازيكنان استقلال با 21 گل زده به عنوان آقاي گلي برسم؛ ولي بايد اعلام كنم از همان اول به فكر ركودشكني در ليگ برتر نبودم، البته كتمان نمي‌كنم كه آقاي گلي توام با قهرماني برايم بسيار لذت بخش بود.

* چرا ضربه پنالتي را آنگونه زدي؟
به هنگام زدن ضربه پايم سر خورد، ضمن اينكه معتقدم پنالتي بايد تكرار مي‌شد چون بازيكناني كه بيرون از 18 قدم منتظر زدن ضربه من بودند حتي از من هم جلوتر رفتند و داور بايد آن ضربه را تكرار مي‌كرد. قبول دارم پنالتي را بد زدم؛ ولي نبايد فراموش كنيم هفته گذشته يك پنالتي بسيار حساس را مقابل سايپا تبديل به گل كردم.

* قلعه‌نويي پس از پايان بازي ديروز گفت، ديگر به برهاني پنالتي نمي‌دهم.
سرمربي تيم از ابتداي فصل به من گفت پنالتي‌ها را بزنم و اين مسئله باعث دوچندان شدن روحيه من شد. در حال حاضر هم كه اين حرف را زده حتما مصلحتي بوده و با توجه به اينكه من كارهاي فردي را به مسئوليت تيمي ترجيح نمي‌دهم به تصميم وي احترام مي‌گذارم.

* براي فصل بعد چه برنامه اي داري؟
بايد ابتدا با مديرعامل استقلال صحبت كنم و تا زماني كه با ايشان حرف نزنم در مورد پيشنهادات نه صحبت مي‌كنم و نه جوابي خواهم داد.

* اما شنيديم كه در صورتي كه پيشنهاد داشته باشي مي‌تواني از استقلال جدا شوي؟
شنيده شما درست است. در قرارداد من ذكر شده كه حق ترانسفر دارم و در صورتي كه پيشنهاد داشته باشم مي‌توانم از اين تيم جدا شوم.

* در خصوص اينكه رقباي اصلي تو در جدول گلزنان خارجي هستند چه نظري داري؟
بازيكنان خارجي كه امسال به ليگ ما آمده‌اند مهاجمان خوبي بودند و اعتقاد دارم آنها همطراز فورواردهاي خوب ايراني هستند.

* انتخاب قطبي براي تيم ملي را چطور ارزيابي مي كني؟
ايشان مربي خوبي هستند و كارنامه خوبي در ايران داشتند. قطبي‌ از كره‌ شناخت خوبي دارد و با توجه به شناخت ايشان مي‌توانيم به جام جهاني صعود كنيم.

* چقدر براي حضور در تيم ملي انگيزه داري؟
خيلي زياد، سعي مي‌كنم با تمام وجود بازي كنم تا در تركيب تيم ملي ايران حضور داشته باشم.

bayern
27-04-2009, 16:04
در گفت و گو با فارس
عليزاده: در اين فصل خيلي زجر كشيدم

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: از كسب مقام قهرماني خيلي خوشحالم اما زجر زيادي كشيدم.

علي عليزاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: قهرماني خيلي خوب و دلچسبي را به دست آورديم. در اين فصل سختي هاي زيادي كشيديم. خود من هم خيلي زجر كشيدم.
وي ادامه داد: بعد از مسابقه پرسپوليس و استقلال چهار روز خودم را در خانه حبس كردم. روزهاي تلخي را سپري كردم اما خوشحالم كه همه چيز ختم به خير شد.
مهاجم استقلال در مورد قراردادش با اين تيم گفت: يك فصل ديگر با اين تيم قرارداد دارم اما بايد ببينم فصل آينده چه اتفاقي رخ مي دهد و مسئول كادر فني تيم چه كسي است.
عليزاده درمورد اينكه اعلام شده قلعه نويي فصل آينده هم در استقلال است تصريح كرد: در فوتبال ايران اتفاق هاي زيادي رخ مي دهد و معلوم نيست در باشگاه ها چه كسي مي آيند و چه افرادي مي روند.بنابراين بايد ببينم چه پيش خواهد آمد.

bayern
27-04-2009, 16:05
آرفي: با هيچ باشگاهي مذاكره نكرده‌ام

خبرگزاري فارس: مهاجم آلماني تيم فوتبال پيام مشهد گفت: با هيچ باشگاهي براي امضا قرارداد صحبت نكرده ام.

اشپيتيم آرفي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در مورد شايعه پيوستن به پرسپوليس گفت: در حال حاضر من در مشهد هستم. از اينكه پيام به دسته اول سقوط كرد خيلي ناراحتم و نياز دارم حداقل يك روز استراحت كنم تا از نظر روحي و رواني به آرامش برسم.
مهاجم 18 گله پيام تاكيد كرد: با پرسپوليس مذاكره اي نداشته ام. اگر پيشنهاد خوبي از تيم هاي ايراني به من برسد در موردش فكر خواهم كرد هرچند از تيم هاي عربي و اروپايي هم پيشنهاد دارم.
آرفي افزود: روز جمعه يا شنبه ايران را به مقصد آلمان ترك خواهم كرد. اگر تا آن زمان پيشنهاد خوبي داشته باشم در موردش تصميم گيري مي كنم اما آنچه مسلم است اينكه در پيام نخواهم ماند چون اين تيم به دسته اول سقوط كرده است.

bayern
27-04-2009, 16:05
در واكنش به صحبت‌هاي پيرواني
شفيع: ميهمان برنامه ورزش و مردم ربطي به پرسپوليس نداشت

خبرگزاري فارس: تهيه كننده و مجري برنامه ورزش و مردم گفت: پسر بچه 6 ساله كه در برنامه ما حضور داشت از پرسپوليس انتقادي نكرد.

بهرام شفيع در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در مورد انتقاد افشين پيرواني از برنامه ورزش و مردم عنوان كرد: محمد پارسا پسر 6 ساله اي كه در برنامه ما حاضر شد فقط يكي از هزاران كودك ايراني است كه اطلاعات ورزشي خوبي دارد و حضورش ربطي به انتقاد از پرسپوليس نداشت. پارسا در مورد تيم منچستر يونايتد هم صحبت كرد. او درباره بازيكنان مطرح جهان هم حرف زد
مجري برنامه ورزش و مردم ادامه داد: هدفم از آوردن اين كودك اين بود كه بگويم بايد بزرگترها در ورزشگاه ها درست فكر كنند و رفتار درستي داشته باشند و در تشويق هايشان از حرف ناجور به كار نبرند. وقتي كودكان ما اين قدر به فوتبال علاقه دارند نبايد خدايي نكرده موجب بدآموزي شويم.
شفيع تاكيد كرد: هيچ نسبت فاميلي با اين كودك نداشتم. شخصي او را به من معرفي كرد و گفت كه اطلاعات ورزشي خوبي دارد. از اين دست كودكان در بسياري از خانواده ها ي ايراني وجود دارند.
گفتني است افشين پيرواني در انتقاد از برنامه ورزش و مردم گفته بود نقد پرسپوليس بچه بازي نيست كه يك بچه در مورد اين تيم صحبت كند.

bayern
27-04-2009, 16:06
در گفت و گو با فارس
تقي پور: به قهرماني استقلال خوشبين بودم

خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال تهران گفت: به قهرماني در رقابت‌هاي ليگ برتر خوشبين بودم.

ابراهيم تقي پور در گفت و گو با فارس در خصوص پيروزي مقابل پيام و قهرماني در ليگ برتر اظهار داشت: من سابقه چندين ساله در ليگ برتر دارم و به همين دليل تجربه داشتم كه ممكن است در روز آخر اتفاقاتي بيفتد كه قهرماني به نام ثبت شود. خدا كمكمان كرد و توانستيم قهرمان ليگ برتر شويم.
وي در خصوص بازي جوانمردانه فولاد اظهار داشت: 9 سال پيش ملوان توانست استقلال را در انزلي شكست دهد و پرسپوليس عنوان قهرماني را از آن خود كند. زيبايي فوتبال به همين مسائل است. فولادي ها روز يكشنبه ثابت كردند فوتبال جوانمردانه در ايران حرف اول را مي‌زند. مطمئنا اين بازي فولاد سال هاي سال در اذهان باقي خواهد ماند.
تقي پور يادآور شد: در مشهد غريبه بوديم چون پيام در خانه خود بازي مي‌كرد اما امام هشتم در غربت ما را ياري كرد و به همين خاطر پس از پايان بازي شكرسگذاري كرديم. جا دارد اين قهرماني را به هواداراني تقديم كنيم كه در طول فصل زحمات زيادي را متحمل شدند.

bayern
27-04-2009, 16:12
در واكنش به اتهام تباني به فدراسيون فوتبال
محمدي: قهرماني را به كام استقلال تلخ نمي‌كنيم

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان ليگ برتر فوتبال گفت: قهرماني را به استقلالي‌ها تبريك مي گويم، اما از آنها گلايه دارم.

عزيز محمدي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در مورد اتهام تباني هواداران استقلال به فدراسيون مبني بر حمايت از يك تيم خاص در جريان بازي با سايپا و پيش از قهرماني اين تيم تصريح كرد: من قهرماني را به استقلال و مسئولان اين باشگاه تبريك مي گويم همچنين به ذوب آهني ها كه تا آخرين لحظه فوتبال خوبي ارائه كردند. از مسئولان فولاد و سرمربي اين تيم كمال تشكر را دارم كه با انجام بازي جوانمردانه جاي هيچ حرف و حديثي را باقي نگذاشتند.
رئيس سازمان ليگ ادامه داد: با اين حال از دوستان استقلالي گلايه دارم اما اين قهرماني را به كامشان تلخ نمي كنم. در مورد اين صحبت ها بهتر است مردم قضاوت كنند. من قبلا هم گفته بودم براي فدراسيون فرقي نمي كند كدام تيم قهرمان شود.
محمدي تاكيد كرد: خوشبختانه سرنوشت قهرماني در دست خود تيم ها بود و در ديدارهاي شرافتمندانه نتايج رقم خورد.
رئيس سازمان ليگ درباره رضايت خود از نحوه برگزاري اين مسابقات گفت: بهتر است در اين زمينه كارشناسان نظر بدهند؛ البته معتقدم فصل آينده بايد بهتر باشيم.

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:16

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:16

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:17

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:18

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:18

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:19

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:19

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:20

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:20

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:22

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:24

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:25

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:25

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:26

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:26

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:27

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:28

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:28

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:29

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:30

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:30

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:31

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:32

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:32

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:33

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:34

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:34

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:35

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:36

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:36

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:37

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:37

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:38

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:38

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:39

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:40

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:41

ejbaree
منم قهرمانی ss رو به تمام آبی دلان فروم تبریک میگم. همینطور کسب عناوینی چون بهترین خط حمله و دفاع و گلزن برتر و بیشترین برد و ...

vahid_vaezinia

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:42

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:42

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:43

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:44

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:45

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:46

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:46

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:47

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:47

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:48

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:48

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:49

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:49

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:50

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:52

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:52

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:53

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:53

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:54

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:54

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:55

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:55

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:56

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:56

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:57

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:57

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:58

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:59

vahid_vaezinia
27-04-2009, 16:59

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:00

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:00

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:02

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:02

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:03

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:03

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:04

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:04

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:05

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:06

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:06

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:07

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:07

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:08

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:08

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:09

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:09

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:10

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:11

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:11

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:13

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:14

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:14

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:18

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:20

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:20

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:21

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:22

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:22

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:23

Ali_BlueBoy
27-04-2009, 17:24

اي بابا ....!!!!
کي جام داد دست اين عليزاده الان فکر ميکنه بايد اوت بندازه ...ميزنه جام داغون ميکنه....: دي

ولي اينا چرا اين جام ه رو اينقدر دهتي کردن ....هر کي داره يه ورش رو گاز مي زنه....!!!!!!!!

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:24

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:25

bolek
27-04-2009, 17:26
بهتـرين‌هـا: استقلال، ذوب آهن و مس
بداخلاق‌هـا: "محمد مطـوري" و پيـام مشهد

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

استقلال تهران با پيروزي خود و نتايج عجيبي كه درهفته پاياني ليگ رقم خورد، هشتمين قهرمان ليگ برتر ايران لقب گرفت. اين درحالي است كه آبي‌پوشان پايتخت با 70 گل زده و 34 گل خورده (تفاضل مثبت 36) آمار بهترين خط حمله و دفاع را در ميان ديگر تيم‌هاي ليگ به خود اختصاص دادند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، رقابت‌هاي ليگ هشتم در حالي پايان يافت كه تلخ و شيريني‌هاي زيادي داشت. قطعا اين ليگ براي "اميد خورج" با سه بار اخراج با كارت قرمز خاطرات تلخي را به همراه داشته است. هم‌چنين مس كرمان و صباي قم نيز به دليل كمترين باخت در خانه و كمترين شكست در جريان رقابت‌ها جزو ترين‌هاي ليگ هشتم بودند.
آرش برهاني از استقلال تهران با 21 گل زده آقاي گل ليگ و جان‌واريو با هشت‌ پاس، بهترين آمار پاس گل را در اين دوره از رقابت‌ها داشته‌اند. وحيد طالب‌لو هم البته به همراه چندين بازيكن ديگر با انجام 32 بازي بيشترين تعداد مسابقه را انجام داده‌اند.
استقلال تهران هم‌چنين به همراه ذوب‌آهن بيشترين پيروزي را با 19 برد در 34 مسابقه داشته است و البته باز هم به همراه اين تيم اصفهاني از مجموع 17 بازي و كسب هفت برد، آمار بيشترين پيروزي خارج از خانه را از آن خود كرده است.
اكنون پس از پايان هشتمين دوره‌ي مسابقات ليگ برتر فوتبال ايران، نگاهي آماري به عملكرد تيم‌ها و بازيكنان حاضر در اين رقابت‌ها مي‌اندازيم:

* بداخلاق‌ترين بازيكن:

محمد مطوري (پيام): 13 كارت زرد، يك كارت قرمز
محمدرضا خلعتبري (ذوب آهن اصفهان): 11 كارت زرد
محمد آقامحمدي (استقلال اهواز): 10 كارت زرد

* بيشترين تعداد اخراج:

اميد خورج (پاس همدان): سه كارت قرمز

* بد اخلاق‌ترين‌ تيم:

پيام خراسان ـ 87 كارت زرد و 4 كارت قرمز

* بيشترين بازي:

مرتضي اسدي (صباي قم): 32 بازي
مرتضي ابراهيمي (مس كرمان): 32 بازي
وحيد طالب‌لو (استقلال تهران): 32 بازي
مهدي رحمتي (مس كرمان): 31 بازي

* بيشترين پاس گل:

اسماعيل فرهادي (ذوب آهن اصفهان): 9 پاس گل
محمدرضا خلعتبري (ذوب‌آهن اصفهان): 9 پاس گل
ايوان پتروويچ (پرسپوليس): 9 پاس گل
جانواريو (استقلال تهران): 8 پاس گل
حسن اشجاري (ذوب آهن اصفهان): 8 پاس گل

* بهترين عملكرد در بيرون خانه:

استقلال: 17 بازي، هفت برد، پنج باخت، پنج مساوي، 26 امتياز
ذوب‌آهن اصفهان: 17 بازي، هفت برد، پنج باخت، پنج مساوي، 26 امتياز
فولاد خوزستان: 17 بازي، هفت برد، پنج باخت، پنج مساوي، 26 امتياز

* زمان زدن گل‌ها:

صفر تا 15: 87 گل، 1/11 درصد
16 تا 30: 113 گل، 4/14
31 تا 45: 141 گل، 18
46 تا 60: 122 گل، 6/15
61 تا 75: 138 گل، 6/17
76 تا 90: 182 گل، 2/23

* بيشترين زمان بدون برد:

برق شيراز: 27 هفته، 202 روز
سايپا: هشت هفته، 68 روز

* بيشترين بازي بدون گل زده:

مقاومت شهيد سپاسي شيراز: چهار بازي، 24 روز
ابومسلم: 15 بازي بدون گل زده
ملوان انزلي: 13 بازي بدون گل زده
مقاومت شهيد سپاسي شيراز: 12 بازي بدون گل زده

* بيشترين هفته بدون باخت:

مس كرمان: 13 بازي = 101 روز
استقلال تهران: هفت بازي = 64 روز

* بهترين عملكرد در خانه:

مس كرمان: 17 بازي، 13 برد، چهار مساوي، بدون باخت، 43 امتياز
استقلال تهران: 17 بازي، 12 برد، چهار مساوي، يك باخت، 40 امتياز

* بيشترين باخت متوالي:

برق شيراز: 11 هفته

* بيشترين برد متوالي:

استقلال: پنج هفته

* ترين‌هاي هشتمين دوره ليگ برتر:

نخستين گل: پژمان نوري (پرسپوليس تهران) در دقيقه 43 بازي مقابل سايپا
آخرين گل: مصطفي چترآبگون (پاس همدان) دقيقه 3+90 بازي مقابل داماش گيلان
نخستين بازي: سايپا كرج - پرسپوليس تهران
آخرين بازي: هشت ديدار هفته سي و چهارم همزمان برگزار شد
بهترين گلزن: آرش برهاني (استقلال تهران) با 21 گل زده
بهترين خط حمله: استقلال تهران با 70 گل زده
بدترين خط حمله: ملوان بندرانزلي با 31 گل ده
بهترين خط دفاع: استقلال تهران و سپاهان اصفهان با 34 گل خورده
بدترين خط دفاع: داماش گيلان با 56 گل خورده
بيشترين امتياز: استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان با 66 امتياز
كمترين امتياز: برق شيراز با 24 امتياز
بيشترين برد: استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان با 19 برد
كمترين برد: برق شيراز با پنج برد
بيشترين تساوي: صباي قم با 17 تساوي
كمترين تساوي: استقلال اهواز با هفت تساوي
بيشترين باخت: برق شيراز با 20 باخت
كمترين باخت: صباي قم با پنج باخت
بهترين تفاضل گل: استقلال تهران با تفاضل گل 36+
بدترين تفاضل گل: استقلال اهواز و برق شيراز با تفاضل گل 19-

منبع

* آبي دلان، قهرماني مبارك *

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:26

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:28

vahid_vaezinia
27-04-2009, 17:30

gmuosavi
27-04-2009, 18:00

چه عكس زيباييه

وحيدجان ممنون

Behroooz
27-04-2009, 18:34
ابی های عزیز قهرمانی مبارک

mohsensoft
27-04-2009, 18:58
چه عكس زيباييه

وحيدجان ممنون
واقعا عکس فوق العاده و قشنگیه
من که خیلی حال کردم
دم جانواریو گرم

M.etallic.A
27-04-2009, 19:19
خوب اینی که گفتی خوبه یا بد:31:

در ضمن با مدرک صحبت کنید
حالا چون تیمتون قهرمان شده نمیتونید هر چی به ذهنتون بیاد بگید

و خودم دوست اهوازی دارم
دوستم میگه نو دانشگاه ما اکثرا پرسپولیسی هستند

من خودم کرمانی هستم و میشه گفت کرمان جزء شهرهای محرومه
ولی پرسپولیسی هاش خیلی خیلی بیشتر از استقلالی ها است
نمونه واضح اش موقعی بود که پرسپولیس پارسال قهرمان شد و همه مردم ریختند تو خیابون ها و جشن و پایکوبی کردن
دختر و پسر با هم میرقصیدن:31:

ولی دیشب اون عده ای هم که رفته بودند تو خیابون تا خوشحالی کنند به خاطر تیم مس کرمان بود

در ضمن امسال استقلال از هر نظر شایسته قهرمانی بود پس لطفا با حرف های پوچ و بی معنی که از روی ذوق زیادی است این قهرمانی را لوس نکنید

اینی که گفتم عالیه.... تو دانشگاه ما که 80 درصد غیربومی هستن. فکر نمیکنم دانشگاه نمونه آماری زیاد جالبی باشه... این یه مورد که دیگه بر همه عالم و آدم آشکاره تو اهواز و آبادان و کلا استان خوزستان اکثریت طرفدار استقلال هستن. بقیه شهرها مثل یاسوج و خرم آباد و ایلام و ... رو هم از اخباری که در مورد جشن شادی مردمش منتشر شد گفتم. وگرنه چرا نگفتن مثلا تو اصفهان طرفدارای استقلال شادی کردن. صددرصد شادی کردن ولی اونقدر چشمگیر نبود ولی تو این شهرها چشمگیر بوده که خبرش پخش شده...

vahid_vaezinia
27-04-2009, 19:28

M.etallic.A
27-04-2009, 19:35
واقعا باید از جانواریو ممنون باشیم. این فصل یکی از بهترین بازیکنها بود و گل قهرمانی رو هم زد. همچنین برای خسرو حیدری خیلی خوشحالم... یکی از با تعصب ترین بازیکنهای استقلال تو این فصل بود. بعد بازی با سایپا وقتی رو زمین دراز کشیده بود گریه میکرد خیلی صحنه ناراحت کننده ای بود. واقعا حقش بود این قهرمانی.... امیدوارم تو تیم ملی هم فیکس باشه چون واقعا بازیکن خوبیه.

ما این فصل دو تا جام گرفتیم. هم حذفی و هم لیگ برتر.... فصل خیلی خوبی بود......

bayern
27-04-2009, 21:11
مدیر عامل استقلال در شبکه خبر
واعظی آشتیانی : با افتخار ؛ حتی یک ریال باج به کسی ندادم

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران ظهر امروز با حضور در استودیوی خبر شبکه خبر در برنامه ای زنده از قهرمانی و شرایط استقلال در فصل اخیر لیگ حرفه ایران سخن گفت.

امیر رضا واعظی آشتیانی در این گفت و گو اظهار داشت : در طول فصل بودند افرادی که در تماس با من رسماً اعلام كردند قهرمانی استقلال به دست آنهاست و اگر سهمی به آنها ندهم مانع قهرمانی تیم خواهند شد. اما اکنون با افتخار می گویم که حتی یك ریال به این افراد پول پرداخت نكرده ام.

وی در خصوص قهرمانی استقلال در هشتمین دوره ی لیگ برتر ایران گفت : عده ای سعی می كنند در صحبت هایشان قهرمانی استقلال را به نام خود ثبت كنند اما قهرمانی استقلال حاصل تلاش كادر فنی و بازیكنان استقلال است و هیچ كس جز این افراد نقشی در این پیروزی ندارد.

واعظی آشتیانی تصریح کرد هیچ مدیری به اندازه من در استقلال از قلعه نوعی حمایت نكرده است. پس از بازی مقابل پرسپولیس و با شرایطی که پیش آمد اگر خیلی افراد كه قبلاً در باشگاه حضور داشته اند به جای من بودند در همان موقع با قلعه نوعی تسویه حساب می كردند اما برهه از زمان شخصا بیش از همه و بیش از همه مدیران قبلی از سرمربی تیم دفاع كردم.

وی در پاسخ به سوال پیمان اسدیان مجری برنامه در خصوص ادامه همکاری با امیر قلعه نویی و پیشنهاد هایی که سرمربی استقلال دریافت کرده است ، گفت : این طبیعی ست که هر مربی یا بازیكن پس از مسابقات به پیشنهادهای خود فكر كند و بهترین آن را انتخاب كند .اما به شخصه پیش از این هم گفته ام آقای قلعه نویی در قلب من جای دارد . وی یكی از گزینه های باشگاه است و از نظر من گزینه ایده آل برای فصل آینده است ولی در شرایط عادی باید پس از پایان هر قراردادی مذاكرات لازم انجام شود تا طرفین برای ادامه همکاری با هم به توافق برسند .

امیر رضا واعظی آشتیانی همچنین گفت: در تماسی که با آقایان آذری مدیرعامل ذوب آهن ، منصور ابراهیم زاده سرمربی ذوب آهن و آقای مجید جلالی سرمربی تیم فولاد داشتم آنان به خاطر نمایش جوانمردانه و ارائه فوتبال پاک تشکر کردم و بازیهای دیروز نشان داد در فوتبال ایران تبانی وجود ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که "اگر دیروز نتیجه ای دیگر رقم می خورد و ذوب آهن قهرمان می شد ، هم همین اعتقاد را داشتید؟" گفت : مسلما چنین است چرا که معتقدم با حضور این افراد آگاه و پاک در فوتبال می توان با لمپنیزم مقابله کرد

واعظی آشتیانی ادامه داد :عده ای از افراد با سفسطه و دروغ نویسی به این وضع كمك می كنند و برای این گونه افراد هیچ احترامی قائل نیستم و با همه توان خود با لمپنیسم در فوتبال ایران مبارزه خواهم کرد.

مدیر عامل باشگاه استقلال تهران ادامه داد : از اکثریت روزنامه ها و رسانه ملی به علت بی طرفی خود در مسائل ورزشی تشكر می كنم .

مدیر عامل استقلال در پاسخ به این نظر که "همه نگران هستند تیم استقلال پس از این قهرمانی در فصل بعد دچار مشکلاتی شود و در نتیجه گیری ناکام بماند" گفت: در سال آینده تیم را طوری خواهیم بست كه حداقل دو جام را داشته باشیم

وی درباره نتیجه نگرفتن استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هم گفت : استقلال در سه جام درگیر بود و حتی تیم حرفه ای مثل منچستر هم نمی تواند در سه جام با قدرت كامل ادامه دهد .

مدیر عامل باشگاه استقلال تهران درباره پاداش قهرمانی استقلال هم گفت : یك حواله خودرو هم برای هر یک از اعضا تیم در نظر گرفته شده است وعلاوه بر این آقای انصاری عضو هیئت مدیره باشگاه نیز پرداخت 100 میلیون تومان پاداش را تقبل كرده اند و این مبلغ هم بین اعضا تقسیم خواهد شد.

bayern
27-04-2009, 21:11
رفسنجان اقامت در کرمان

تیم فوتبال استقلال برای برگزاری نخستین دیدار خود در جام حذفی کشور چهارشنبه شب راهی استان کرمان می شود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال کاروان آبی پوشان ساعت 18 و 20 دقیقه عصر چهارشنبه با پروازی چارتر از تهران به کرمان می رود و پس از یک شب اقامت در شهر کرمان ، روز پنج شنبه برای دیدار با مس رفسنجان عازم این شهر کویری می شود.

دیدار استقلال و مس رفسنجان به دلیل نبود امکانات روشنایی ساعت 15 روز پنج شنبه در ورزشگاه کوچک نوش آباد انجام می شود

undertaker_ss
27-04-2009, 21:18

من این عکس رو خیلی دوست دارم
داش وحید کارت خیلی درسته دستت درد نکه بابت عکسا

Nasser_ZRE
27-04-2009, 21:48
این فصل خسرو حیدری بهترین بازیکن استقلال بود.

نظر شما چیه؟

Nasser_ZRE
27-04-2009, 21:51
خوش به حال اونای که تو ورزشگاه بودن.اخر بازی خیلی حال کردن.

bayern
27-04-2009, 23:06
سلام
همین الان نود داره با امیر قلعه نوعی مصاحبه میکنه...

M.etallic.A
27-04-2009, 23:32
امیر قلعه نویی...سرور هر چی لنگیه

خسروحیدری بهترین بازیکن استقلال و کلا لیگه...

mehraboon_mh
27-04-2009, 23:52
واقعا متا سفم....
من این مطلب که حرف خودمه رو تو تاپیک استفلال و پرسپولیس می ذارم،شاید 4 نفر به خودشون بیان و از این مسائل دست بردارن...
پارسال پرسپولیس قهرمان شد و امسال استقلال....
کدوم بازیکن به فکر ما طرفداراست؟؟؟کدوم بازیکن حاضره به خاطر طرفدار از 1%پولش بگذره؟
اونا عشق و حالشونو می کنن و ما اینجا تو سر هم می زنیم...
پشت این فوتبال، کثا فت و نجسی می باره
همه به فکر خودشونن...فوتبال و مخصوصا فوتبال این کشور ارزش این همه جنجال رو نداره...ما باید n سال درس بخونیم تا چندر غاز حقوق بگیریم...حالا آقایون با سوم راهنمایی میان سالی 400-500 میلیون می گیرن...
بچه ها دست بردارین....استقلال قهرمان شد،مبارک استقلالیا...پارسال پرسپولیس شد مبارکشون....
حالا ما از جون و عمر و وقتمون می زنیم و میایم پای نت واسه کی ؟ واسه چی؟

Original Titan
28-04-2009, 00:14
واقعا متا سفم....
من این مطلب که حرف خودمه رو تو تاپیک استفلال و پرسپولیس می ذارم،شاید 4 نفر به خودشون بیان و از این مسائل دست بردارن...
کدوم بازیکن به فکر ما طرفداراست؟؟؟کدوم بازیکن حاضره به خاطر طرفدار از 1%پولش بگذره؟
همه به فکر خودشونن...فوتبال و مخصوصا فوتبال این کشور ارزش این همه جنجال رو نداره...ما باید n سال درس بخونیم تا چندر غاز حقوق بگیریم...حالا آقایون با سوم راهنمایی میان سالی 400-500 میلیون می گیرن...
بچه ها دست بردارین....استقلال قهرمان شد،مبارک استقلالیا...پارسال پرسپولیس شد مبارکشون....
احسنت به شما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
حقا كه عقل خيلي چيز خوبيه!

undertaker_ss
28-04-2009, 00:36
واقعا متا سفم....

ببین دوست عزیز در این که حق با شماست هیچ تردیدی وجود نداره اما اخه جوونا توی مملکت ما تفریح دیگه ای ندارن که خودشون رو باهاش سرگرم کنند واسه همین هم بیشتر شون رو میارن به فوتبال
خداییش شما یه تفریح جایگزین پیدا کن که هم ارزونتر باشه هم مهیج تر اگه ندیدی بیشتر مردم از فوتبال دست بکشن

undertaker_ss
28-04-2009, 00:43
این فصل خسرو حیدری بهترین بازیکن استقلال بود.

نظر شما چیه؟

به شدت تایید می شه

bleu2u4u
28-04-2009, 02:13
بهترین بازیکن علی علیزاده !!!

ولی از شوخی گذشته این وسط حق جانی داره ضایع میشه اونم خیلی عالی بود ادم از فوتبال کردنش لذت میبرد

bleu2u4u
28-04-2009, 03:32
ورزشگاه شهداء نوش آباد رفسنجان

چه شود!!!
بازیمون با رفسنجان تو این ورزشگاست

LeBron
28-04-2009, 08:43
با تاخیر قهرمانیو تبریک میگم.
ما تو دانشگاه بازیو دیدیم. موقع قهرمانی دانشگاه ترکید!

amir_a
28-04-2009, 09:01
چه شود!!!
بازیمون با رفسنجان تو این ورزشگاست

من شنیده بودم رفسنجان زمین خوبی داره.

ولی یکی از بچه ها میگفت اون مال قدیما بود.

الان پای بز تو چمنش می پیچه:27::18::31:

امير موسر
28-04-2009, 09:15
دمه فرهاد مجیدی گرم ! قرادادش تموم شده این فصل , فردوسی پور ازش پرسید سال بعد هم میمونه یا نه, گفت: با جون و دل میمونم !

Ali_BlueBoy
28-04-2009, 09:20
واقعا متا سفم....

من نمي دونم اين مشکل ما ايرانيا چيه که بايد حتما يه چيزي بهمون بدن تا از يه چيزي طرفداري کنيم...!!!:11:

فوتبال يه عشقه...:40:

همين يه شنبه من يه حالي داشتم که با چند صد ميليون پول هم شايد اون طوري حال نمي کردم

M.etallic.A
28-04-2009, 10:12
واقعا متا سفم....

ببین عزیزم نظر و حرف شما محترم... ولی راستشو بخوای خیلی تکراریه. من از صد نفر هم تا حالا اینو شنیدم.
اولا که چرا فکر میکنی بازیکن باید واسه هوادار از 1 درصد پولش بگذره ؟ تو خودت باشی میگذری ؟ همیشه میخوای مقایسه انجام بدی خودتو بزار جای اون طرف ... هیچ کدوم از ما طرفدار بازیکن خاصی نیستیم. ما طرفدار تیم استقلالیم... بازیکن هم میاد پول میگیره و بازی میکنه. یه سال نیکبخت تو استقلاله و دوسش داریم. بعد میره پرسپولیس و ازش بدمون میاد. این تیم استقلاله که محبوبه نه نیکبخت و بقیه بازیکنها....

در ضمن اینکه اونا عشق و حالشونو میکنن به شما یه من چه ربطی داره ؟ ها چون تو نمیتونی عشق و حال کنی پس هیچکس نباید عشق و حال کنه ؟ تو هم اگر عرضه داشتی میرفتی فوتبال بازی میکردی و به یه جایی میرسیدی... من متاسفم واسه خودمون الان اکثر ایرانیا اینجوری هستن. مثلا وقتی یه نفرو میبینن که ماشین مدل بالا سوار شده میخوان سر به تنش نباشه. زیرلب بهش فحش میدن... یا یه پولدار رو میبینن میخوان خفه ش کنن... اون به هر حال یه جربزه ای از خودش نشون داده و به اونجا رسیده... تو هم اگر داشتی میرسیدی... این حس حسادت رو اگه بتونیم از خودمون دور کنیم زندگی خیلی راحتتری رو میتونیم داشته باشیم...

M.etallic.A
28-04-2009, 10:19
دیشب قلعه نویی ... مجیدی و حیدری تو نود بودن. واقعا دم همشون گرم. قلعه نویی حرف خوبی زد. آقای جلالی ادعا میکنه من یه هفته س که خواب ندارم. در حالیکه کسی اصلا تهمتی بهش نزد. فقط گفتن فولاد همونطور که جلو استقلال بازی کرد جلو ذوب بازی کنه همین... اما قلعه نویی رو مستقیما متهم به تبانی کردن. همه جا این حرفو تکرار کردن... پس جلالی اگر جای قلعه نویی بود باید خودکشی میکرد.

مجیدی هم دمش گرم... گفت با جون و دل میمونه.
خسرو حیدری هم چه پسر خوبیه... واقعا بازیکن بدون حاشیه و خوش اخلاقیه....

راستی یادتونه گفتم استقلال تو شهرهای محروم طرفدار زیاد داره. بعضیا اومدن گفتن جوگیر شدی این حرفو زدی. دیشب دوربین 90 رو دیدید ؟ فیلمهای جشن قهرمانی استقلال از شهرهای مثل آران و بیدگل ... میبد و ... بقیه که اسمشون یادم نیست. استقلال تیم محبوب قشر متوسط جامعه س.... به قول فردوسی پور همشون موتور سوار بودن. طرفدارای استقلال بچه سوسولای بالا شهر نیستن... خوش تیپهای پایین شهرن : دی

mohsensoft
28-04-2009, 10:54
طرفدارای استقلال بچه سوسولای بالا شهر نیستن... خوش تیپهای پایین شهرن : دی
تایید میشه در حد شدید :دی

واقعا متا سفم....
بابا شما هم مثل حسین آقا(بقال سر کوچمون) که 65 سالشه حرف میزنی(توهین نیستا)
آخه همیشه میگه حالا شما اینقدر حرص میخورین واسه اینا چیش به شما میرسه؟
کدومشون بهتون پول میدن و از این حرفا!!! :دی
اما دوست عزیز،ما استقلال رو به اطر خودش دوست داریم
شما فکر میکنی یه استقلالی واقعی اگر همه ی این بازیکن هارو ببرن توی یه تیم دیگه استقلال رو ول میکنه و میره طرفدار اون تیم میشه؟
صحبت سر بازیکن نیست.اینا همشون میان و نهایتا 5 سال تو تیم میمونن و میرن
اما مهم نام بزرگ استقلاله
توی هیچ جای دنیا هم نمیان به طرفدارای یه تیم پول بدن،حتی اگه اون تیم چلسی باشه که میتونه زندگی کل هواداراش رو واسه چند سال تامین کنه :دی
تازه اکثر وقتا این طرفدارها هستن که کمک میکنن
ضمنا چه هدیه ای بهتر از این که ما اون روز از شادی کل ایران رو گذاشته بودیم رو سرمون؟
و ......

M . Sayid
28-04-2009, 10:54
آقا...بعضی دوستان حافظه شون 7 روز هم دوام نداره...قطر و........ آبرو ریزیو....10 % کسر قرارداد و ...داغون کردن ماشین نیکبخت و ....قمه کشی در بین تماشاچیان تمرین و ....

یکی دیگم هست 1+5
فکر کنم جریان انرژی هسته ای افتاده دست پیروزی

gmuosavi
28-04-2009, 12:20
من نمي دونم اين مشکل ما ايرانيا چيه که بايد حتما يه چيزي بهمون بدن تا از يه چيزي طرفداري کنيم...!!!:11:

فوتبال يه عشقه...:40:

همين يه شنبه من يه حالي داشتم که با چند صد ميليون پول هم شايد اون طوري حال نمي کردم

صحيح است !!

ما عاشق اين تيم هستيم

عشق خريدني نيست

mehraboon_mh
28-04-2009, 12:26
ببین عزیزم نظر و حرف شما محترم... ولی راستشو بخوای خیلی تکراریه. من از صد نفر هم تا حالا اینو شنیدم.
اولا که چرا فکر میکنی بازیکن باید واسه هوادار از 1 درصد پولش بگذره ؟ تو خودت باشی میگذری ؟ همیشه میخوای مقایسه انجام بدی خودتو بزار جای اون طرف ... هیچ کدوم از ما طرفدار بازیکن خاصی نیستیم. ما طرفدار تیم استقلالیم... بازیکن هم میاد پول میگیره و بازی میکنه. یه سال نیکبخت تو استقلاله و دوسش داریم. بعد میره پرسپولیس و ازش بدمون میاد. این تیم استقلاله که محبوبه نه نیکبخت و بقیه بازیکنها....

در ضمن اینکه اونا عشق و حالشونو میکنن به شما یه من چه ربطی داره ؟ ها چون تو نمیتونی عشق و حال کنی پس هیچکس نباید عشق و حال کنه ؟ تو هم اگر عرضه داشتی میرفتی فوتبال بازی میکردی و به یه جایی میرسیدی... من متاسفم واسه خودمون الان اکثر ایرانیا اینجوری هستن. مثلا وقتی یه نفرو میبینن که ماشین مدل بالا سوار شده میخوان سر به تنش نباشه. زیرلب بهش فحش میدن... یا یه پولدار رو میبینن میخوان خفه ش کنن... اون به هر حال یه جربزه ای از خودش نشون داده و به اونجا رسیده... تو هم اگر داشتی میرسیدی... این حس حسادت رو اگه بتونیم از خودمون دور کنیم زندگی خیلی راحتتری رو میتونیم داشته باشیم...
دوست عزیز من.....شما بهتره به معنی و مفهومه حرف من پی ببری...همه بچه ها فهمیدن که من چی می خوام بگم.......
من به کی حسودیم بشه؟؟
به یه گروهبان یا یک سلطانه ساختگی!!!!! یا به عشق و حال اونا!!!! تو این مملکت اینجوریه که درس و تحصیل ارزش نداره و این تنها یک مشکل از هزاران مشکله ماست....
من همه ی منظورم وقت و عمر و جوونیمون بود..به اینکه به خاطر کل کل دست به هر کاری می زنیم....
در داخل یه تاپیک بحث در مورد یک تیم و اخبارش باشه، نه اینکه همه به هم بی احترامی کنن!!!!
دوست من صفات خودت رو به من نسبت نده...از کوزه همان برون تراود که در اوست...تو از نگاه خودت و با خصوصیات خودت از نوشته من برداشت خاص خودت رو کردی.....
من اکثر پست های شما رو خوندم،شما دوست داری با همه ساز مخالف بزنی و یک بحث جدید راه بندازی....
و واقعا این جمله به خیلی ها میاد از کوزه همان برون تراود که در اوست...
موفق باشی:40:

Nasser_ZRE
28-04-2009, 12:29
/ليگ قهرمانان آسيا/
كاروان الاتحاد در هتل استقلال مستقر مي‌شود
خبرگزاري فارس: كاروان تيم فوتبال الاتحاد عربستان در هتل استقلال مستقر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، كاروان تيم الاتحاد عربستان براي برگزاري بازي برگشت مقابل استقلال يكشنبه هفته آينده وارد تهران مي شود.
مسئولان الاتحاد از باشگاه استقلال درخواست رزرو چهار روز اقامت در هتل استقلال را داشته اند.
با توجه به مقرارات باشگاه استقلال فقط هزينه سه روز اقامت اين تيم را بر عهده خواهد داشت.
بازي برگشت استقلال مقابل الاتحاد سه شنبه هفته آينده برگزار مي شود. ديدار رفت با نتيجه 2 بر يك به سود الاتحاد خاتمه يافت.
استقلال در حال حاضر با 2 امتياز از 4 بازي در قعر جدول جاي دارد.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
28-04-2009, 12:30
كاپيتان تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان:
دليل باخت ذوب‌آهن مقابل فولاد بي‌خيالي بود
خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: تنها دليل باخت ذوب‌آهن مقابل فولاد بي‌خيالي بود، زيرا بازيكنان اين تيم فكر مي‌كردند كه به راحتي مي‌توانند به پيروزي دست يابند.

سيد مصطفي صالحي‌نژاد امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در اصفهان با بيان اينكه فولاد در اين بازي استثنايي بازي كرد، اظهار داشت: بازي بازيكنان تيم فولاد خوزستان در اين مسابقه فوق‌العاده بود و آنان در نيمه اول بازي از تنها موقعيت خود استفاده كردند.
وي افزود: تنها دليل باخت ذوب‌آهن در اين بازي بي‌خيالي بود زيرا بازيكنان اين تيم فكر مي‌كردند كه به راحتي مي‌توانند در اين بازي به پيروزي دست يابند.
كاپيتان تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به نحوه بازي بازيكنان تيم فولاد خوزستان تصريح كرد: نمي‌دانم بازيكنان فولاد چگونه در اين بازي با اين قدرت به ميدان آمدند و دليل اين بازي آنها چه بود.
وي با بيان اينكه دروازه‌بان تيم فولاد روز بسيار خوبي را براي بازيكنان تيم خود رقم زد، بيان داشت: دروازه‌بان تيم فولاد خوزستان در اين بازي از شوماخور نيز بهتر بازي كرد.
صالحي‌نژاد به مسابقات تيم ذوب‌آهن در جام حذفي اشاره كرد و گفت: همه تلاش خود را به كار مي‌گيريم تا در اين مسابقات قهرمان شويم و به حق خود كه قهرماني ليگ برتر است دست يابيم.
وي خاطرنشان كرد: بازيكنان تيم ما با انگيزه بسيار و تمرينات قدرتمند در مسابقات جام حذفي حاضر مي‌شوند و اميدوارند كه قهرماني اين مسابقات را از آن خود كنند.
مهاجم برزيلي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان نيز گفت: تفكر آسان بودن قهرماني ذوب‌آهن كه پيش از بازي بر بازيكنان تيم سايه افكنده بود ما را از جام قهرماني دور كرد.
ايگور كاسترو با اشاره به بازي روز يكشنبه در مقابل تيم فولاد خوزستان اظهار داشت: اين بازي، بازي خوبي نبود و بازيكنان ما نتوانستند همان بازي هميشگي خود را به نمايش بگذارند.
وي با بيان اينكه ذوب‌آهن تيم قدرتمندي است اما در اين مسابقه بد بازي كرد، بيان داشت: بازيكنان ما ذوب‌آهن هميشگي نبودند و در اين مسابقه حساس، بسيار بد بازي كردند.
مهاجم برزيلي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان در پاسخ به اين سئوال كه مقصر اصلي اين باخت كيست، تصريح كرد: نمي‌دانم، شايد تفكر قبل از بازي كه بازيكنان را با خيال آسوده به زمين فرستاد مانع قهرماني ما شد، زيرا بازيكنان ما فكر مي‌كردند كه در اين بازي به راحتي به برد دست پيدا مي‌كنند.
وي با تاكيد بر اينكه تيم فولاد خوزستان يكي از بهترين تيم‌هاي ليگ برتر است، افزود: فولاد خوزستان تيم قدرتمندي است و بازيكنان آن در اين بازي فراتر از هميشه بازي كردند و مانع از قهرماني ذوب‌آهن شدند.
كاسترو به قهرماني تيم استقلال در اين دوره از مسابقات ليگ برتر اشاره كرد و گفت: به بازيكنان استقلال تبريك مي‌‌گويم، آنها در اين مسابقات بسيار خوب بازي كردند و در پايان قهرماني را از آن خود كردند.
وي خاطر نشان كرد: نتيجه كنوني نيز براي بازيكنان ذوب آهن نتيجه قابل قبولي است زيرا تنها در صورت دقت مي‌توانستيم در اين مسابقه نيز به برد دست پيدا كنيم.
انتهاي پيام

vahid_vaezinia
28-04-2009, 14:15
لینک های Youtube قهرمانی استقلال

M.etallic.A
28-04-2009, 16:18
دوست عزیز من.....شما بهتره به معنی و مفهومه حرف من پی ببری...همه بچه ها فهمیدن که من چی می خوام بگم.......
من به کی حسودیم بشه؟؟
به یه گروهبان یا یک سلطانه ساختگی!!!!! یا به عشق و حال اونا!!!! تو این مملکت اینجوریه که درس و تحصیل ارزش نداره و این تنها یک مشکل از هزاران مشکله ماست....
من همه ی منظورم وقت و عمر و جوونیمون بود..به اینکه به خاطر کل کل دست به هر کاری می زنیم....
در داخل یه تاپیک بحث در مورد یک تیم و اخبارش باشه، نه اینکه همه به هم بی احترامی کنن!!!!
دوست من صفات خودت رو به من نسبت نده...از کوزه همان برون تراود که در اوست...تو از نگاه خودت و با خصوصیات خودت از نوشته من برداشت خاص خودت رو کردی.....
من اکثر پست های شما رو خوندم،شما دوست داری با همه ساز مخالف بزنی و یک بحث جدید راه بندازی....
و واقعا این جمله به خیلی ها میاد از کوزه همان برون تراود که در اوست...
موفق باشی:40:

چرا شما فکر میکنی من یا بقیه داریم عمر و جوونبمون رو میزاریم پای فوتبال ؟ فوتبال برای من یه تفریحه سالمه... طرفداری از استقلال هم همینطور... چه اشکالی داره مثلا قهرمانی استقلال باعث شادی چندین میلیون نفر آدم میشه. به نظر تو با چه قدر پول میشه این همه آدمو خوشحال کرد ؟ من خدا رو شکر تا حالا به کسی بی احترامی نکردم. با اینکه خیلیا بهم بی احترامی کردن ولی حتی جوابشونو ندادم. یه نمونه ش شما... من حرفم اینه اخه این چه منطقیه که بازیکن ها باید درصدی از قراردادشونو بدن به ما ؟
تو میگی تحصیلات تو کشور ما ارزش نداره. حرفت درست ولی این چه ربطی به فوتبال داره ؟ شما میگی چون بازیکنها سیکلم ندارن پس نباید پولدار باشن و عشق و حال کنن ؟ اصلا مگه تحصیلات برای پوله ؟

بی باک بی بال
28-04-2009, 18:21
به امید قهرمانی در جام حذفی
پیش بینی
استقلال 3 مس رفسجان 1

vahid_vaezinia
28-04-2009, 18:22
استقلال 5-0 مس رفسنجان :31:

shahin666
28-04-2009, 18:45
این اس اس منه دوسش دارم خیلی زیاد قهرمانی بهش میاد

bleu2u4u
28-04-2009, 18:58
استقلال 4 - 1 مس رفسنجان

shahin666
28-04-2009, 18:58
امار وارقام در لیگ هشتم

تیم استقلال تهران در حالى عنوان قهرمانى هشتمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه هاى كشور را به دست آورد كه داراى بهترین خطوط حمله و دفاع در جمع ۱۸ تیم حاضر در این مسابقات بود. استقلال با ۷۰ گل زده عنوان بهترین خط حمله لیگ برتر را به دست آورد و با تفاضل گل ۳۶+ سرآمد دیگر تیم هاى حاضر در این مسابقات بود.استقلال و سپاهان با دریافت تنها ۳۴ گل عنوان بهترین خط دفاع لیگ برتر را به دست آوردند. آبى پوشان در بین ۱۸ تیم لیگ برترى به همراه ذوب آهن صاحب بیشترین پیروزى (۱۹ برد) شدند. اینها نشان مى دهد تیم امیر قلعه نویى سزاوارانه عنوان قهرمانى لیگ برتر را به دست آورده است. البته نباید از كنار تیم خوب منصور ابراهیم زاده نیز به سادگى گذشت كه از هر حیث با تیم استقلال برابرى مى كرد و تنها مشكل اش این بود كه كمتر از آبى پوشان گل زد و بیشتر از آنها گل خورد. لیگ برتر در حالى به اتمام رسید كه فاصله امتیاز تیم قهرمان با تیم قعرنشین ۴۲ امتیاز بود. در پایان این مسابقات ۳ تیم استقلال تهران، ذوب آهن اصفهان و مس كرمان جواز حضور در فصل آتى مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا را به دست آوردند و ۳ تیم پیام مشهد، داماش گیلان و برق شیراز به لیگ دسته اول سقوط كردند. در حال حاضر استان تهران (۴ سهمیه)، اصفهان (۲ سهمیه)، خوزستان (۲ سهمیه)، كرمان، قم، قزوین، فارس، همدان، خراسان رضوى و گیلان (یك سهمیه) در لیگ برتر دارند كه با این حساب ۱۰استان درگیر مسابقات لیگ برتر هستند. ترین هاى هشتمین دوره لیگ برتر در زیر مى آید:
اولین گل: پژمان نورى (پرسپولیس ) در دقیقه ۴۳ بازى مقابل سایپا
آخرین گل: مصطفى چتر آبگون (پاس همدان) دقیقه ۳+۹۰ بازى مقابل داماش گیلان
اولین بازى: سایپا كرج - پرسپولیس
آخرین بازى: ۸ دیدار هفته سى و چهارم همزمان برگزار شد
بهترین گلزن: آرش برهانى (استقلال تهران) با ۲۱ گل زده
بهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده
بدترین خط حمله: ملوان بندرانزلى با ۳۱ گل زده
بهترین خط دفاع: استقلال تهران و سپاهان اصفهان با ۳۴ گل خورده
بدترین خط دفاع: داماش گیلان با ۵۶ گل خورده
بیشترین امتیاز: استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان با ۶۶ امتیاز
كمترین امتیاز: برق شیراز با ۲۴ امتیاز
بیشترین برد: استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان با ۱۹ برد
كمترین برد: برق شیراز با ۵ برد
بیشترین تساوى: صباى قم با ۱۷ تساوى
كمترین تساوى: استقلال اهواز با ۷ تساوى
بیشترین باخت: برق شیراز با ۲۰ باخت
كمترین باخت: صباى قم با ۵ باخت
بهترین تفاضل گل: استقلال تهران با تفاضل گل ۳۶+
بدترین تفاضل گل: استقلال اهواز و برق شیراز با تفاضل گل ۱۹-

آمار و ارقام همه چیز رو نشون میده و برتری کامل استقلال
در ضمن میشه گفت دوتا رکورد رو امسال از خودش جای گذاشت که به نظر میرسه حالا حالا ها تیمی به این رکوردها نرسه
به ثمر رسوندن 70 گل زده و بیشترین گل زده در تمام ادوار لیگ برتر ایران
تفاضل گل 36+ بیشترین تفاضل گل در تمام ادوار لیگ برتر ایران
رکورد بیشترین گل زده 21 گل در یک فصل توسط رضا عنایتی و آرش برهانی

Nasser_ZRE
28-04-2009, 19:46
اشتباه سرمربي استقلال پس از جلسه كميته انضباطي
قلعه‌نويي: ذوالفقارنسب گفت؛ تقي‌پور بازيكن خوبي است

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال پس از نشست كميته انضباطي دچار اشتباه شد و از بيژن ذوالفقارنسب به جاي نادر دست نشان به عنوان سرمربي پگاه نام برد.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه‌نويي پس از حضور در كميته انضباطي در مورد اينكه مايلي‌كهن در مورد فينال جام حذفي سال گذشته اتهامي را مطرح كرده اظهار داشت:‌ در اين زمينه حرفي ندارم و به هر كسي كه اتهام زده شده بايد در اين زمينه پاسخگو باشد. من وكيل مدافع كسي نيستم كه بخواهم از او دفاع كنم.
وي در مورد اينكه ظاهرا اشاره مايلي‌كهن به تقي پور است تاكيد كرد: از خود تقي‌پور سئوال كنيد اما من يادم مي‌آيد ذوالفقارنسب كه مربي پگاه بود در دو بازي رفت و برگشت از ابراهيم تقي‌پور تعريف كرد و گفت؛ او يكي از تاثيرگذارترين بازيكنان ما بوده است. روي گلي هم كه پگاه به ما زد تقي‌پور تاثيرگذار بود.
سرمربي استقلال در مورد جلسه انضباطي كه در آن شركت كرده بود گفت: ‌اين جلسه در مورد شكايتي بود كه من و مايلي‌كهن از يكديگر انجام داده‌ايم. من توضيحاتي را در اين مورد ارائه كردم.
قلعه‌نويي در مورد اينكه چه زماني راي كميته انضباطي صادر خواهد شد يادآور شد: من نمي‌توانم براي كميته انضباطي تعيين تكليف كنم. هر موقعي كه كميته انضباطي تشخيص دهد راي صادر خواهد كرد.
وي تاكيد كرد: شكايتم را از مايلي‌كهن به مراجع قضايي پيگيري خواهم كرد.
قلعه نويي درمورد صحبت‌هايي كه مربيان ليگ عليه يكديگر انجام مي‌دهند؛ تصريح كرد: اين صحبت‌ها روي افكار عمومي تاثير منفي دارد و فوتبال ما را به بيراهه مي‌برد.
گفتني است قلعه نويي در حالي از ذوالفقارنسب به عنوان سرمربي پگاه نام برد كه در آن زمان نادر دست‌نشان سرمربي اين تيم بود.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
پس از نشست كميته انضباطي/كامل
مايلي‌كهن: حقايق ديدار استقلال و پگاه را به كميته انضباطي گفتم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: آدرس آنچه در ديدار سال گذشته فينال جام حذفي ميان استقلال و پگاه گيلان رخ داد را به كميته انضباطي دادم.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد مايلي كهن پس از حضور در كميته انضباطي فدراسيون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من امروز صحبت‌هايم را انجام دادم و مداركي را كه درباره صحبت‌هايم داشتم به كميته انضباطي ارائه كردم. البته من هرگز نگفتم بازيكنان صبا دوپينگ كردند. بازيكناني كه زير نظر من و فيروز كريمي كار كردند همه آنها در قيد حيات هستند و مي‌توانند بگويند چه كارهايي با آنها انجام شده است. آن بازيكنان مي‌گويند اگر به حرف هايشان گوش نمي‌كرديم به ما مي‌گفتند ساكت را بردار و برو.
سرمربي سابق تيم ملي ادامه داد: براي تمام حرف هايم شاهد زنده دارم. حتي درباره فينال جام حذفي فصل گذشته كه بين استقلال و پگاه انجام شد صحبت‌هايي را مطرح كردم؛ اينكه با چه كساني تماس گرفته شد و چه صحبت هايي ميان آنها رد و بدل شد. آدرس تمام آنها را به كميته انضباطي دادم.
مايلي كهن درباره اينكه يكي از اهالي فوتبال او را ابوذر فوتبال ايران ناميده؛ گفت: من سگ ابوذر هم نيستم اما حرف ها و حقايقي را كه مي‌دانم مي گويم. بحث افشاگري هم نيست؛ من فقط حقايق را مي‌گويم.
سرمربي سايپا تاكيد كرد:‌ از محروميت نمي‌ترسم بلكه مي‌خواهم از فوتبال لذت ببرم. لزومي هم ندارد براي اينكه در فوتبال پاك باشم، حتما در ميدان حضور داشته باشم. من دوسال بيرون از فوتبال بودم.
اين مربي با اشاره به بحث علي مولايي؛ بازيكن سابق تيم مس در ماجراي دوپينگ يادآور شد:‌ مولايي جوان است و به پول فوتبال نياز دارد اما من نگران نيستم كه نانم را قطع كنند. او صحبت‌هايي را در يكي از روزنامه‌ها مطرح كرد و سپس حرف هايش را پس گرفت اما من تا زماني كه زنده‌ام حقايق را مي‌گويم؛ مگر اينكه من را بكشند.
مايلي كهن اضافه كرد: در مدت 15 روزي كه سرمربي تيم ملي بودم با هر يك از مسئولان كه صحبت كردم آنها را جزء به جزء‌ نوشته‌ام و مي‌خواهم كتابي در مورد سرمربيگري 15 روزه ام در تيم ملي منتشر كنم و عوايد آن را هم به امور خيريه مي‌دهم. از وزارت ارشاد مي‌خواهم اجازه اين كار را به من بدهند و يك ناشر نيز فقط هزينه كاغذ آن را از من دريافت كند.
وي درباره اينكه كريم ملاحي؛ مديرعامل صبا گفته كه او احساس مي‌كند پاك‌ترين انسان روي زمين است كفت:‌ من ناپاك‌ترين انسان روي زمين هستم و به جناب ملاحي ارادت دارم. ايشان در جنگ حضور داشتند.
سرمربي سايپا تصريح كرد: در يكي از مسابقات شخصي آمد و به من گفت مي خواهم با هم سنگر خود عكس بگيرم؛ گفتم من هرگز در جنگ نبودم و در زمان قبل از جنگ معافيت كفالت خود را گرفته ام و اصلا به سربازي نرفته‌ام.
به گزارش فارس، مايلي كهن در ادامه صحبت هايش عنوان كرد: آقاي اردبيلي مدير شركت مس به من پيشنهاد داد به عنوان مديرعامل باشگاه مس فعاليتم را آغاز كنم. من به ايشان گفتم شما تيم خود را بسته‌ايد و تيم خوبي هم هست و سرمربي داريد كه مي‌توانيد نتيجه بگيرد؛ بنابراين نمي‌آيم اما ايشان گفت شما بيا مديرعامل و سرمربي ما شو. او گفت 200 -300 ميليون تومان هم به من پول مي‌دادند اما من باز هم قبول نكردم.
وي در پاسخ به اين سئوال كه فوتبال چه زماني پاك خواهد شد؛ گفت: نمي‌دانم.
مايلي كهن با اشاره به دو بيانيه گذشته‌اش تاكيد كرد: بيانيه شماره 3 من هم آماده است با اين عنوان "عقر به خير آقايان " كه منظورم مسئولان فدراسيون فوتبال است. به نظرم مشروعيت فدراسيون فوتبال زير سئوال است. علي كفاشيان چگونه رئيس فدراسيون فوتبال شد؟ در انتخابات يك نفره.
وي درباره اينكه شما به دنبال براندازي فدراسيون كفاشيان هستيد؛ تصريح كرد: در زمان دادكان هم مي گفتند شما مي‌خواهيد دادكان را اخراج كنيد؛ در حالي كه من فقط ايرادات دادكان را بيان مي‌كردم. اكنون از احمدي‌نژاد حمايت مي‌كنم و مملكتم را دوست دارم اما از علي‌آبادي كه نماينده رئيس‌جمهور در ورزش است انتقادهاي زيادي داشتم.
مايلي كهن با اشاره به برنامه 90 اظهار داشت: متاسفانه تقدم و تاخر صحبت‌هاي من رعايت نشد. اين برنامه فقط بخش مياني صحبت‌هايم را پخش كرد در حالي كه اگر مشكلي هم پيش آيد متوجه من است؛ نه تلويزيون. پس بايد تمام صحبت‌هايم پخش مي شد.
اين مربي با اشاره به انتقاد از يكي از نمايندگان مجلس يادآور شد: منظورم آقاي يوسف‌نژاد بود نه آقاي نجف‌نژاد. من از آقاي نجف‌نژاد عذرخواهي مي‌كنم. نماينده مجلس 15 روز قبل مرا دلاور بسيجي خطاب مي‌كرد و سپس تغيير موضع مي‌دهد. نبايد اينگونه باشد.
وي با اشاره به سوابق ورزشي خود گفت: من فوق ليسانس تربيت بدني دارم. 30 سال است در ورزش ايران كار مي‌كنم. 14 سال سابقه بازيكني دارم. با تيم فوتسال چهارم جهان شدم. اگر با اين افتخارات مي گويند من را احمدي‌نژاد انتخاب كرده من هم مي‌گويم قطبي كه دو ميليارد پول گرفته؛ به خبرنگار و بازيكن توهين كرده و آنها را ديوانه و حيوان خوانده و هيچ سابقه فوتبالي در كشورمان نداشته حتما با حمايت باراك اوباما سرمربي تيم مالي ايران شده است. قطبي گفته اينجا امنيت ندارد و به زنش حمله شده، اما باز هم سرمربي تيم ملي مي‌شود.
مايلي كهن با يادآوري حرف هاي گذشته‌اش در نشست خبري پس از بازي با استقلال گفت: ديدار ليورپول و چلسي با نتيجه 4 بر 4 تمام شد. آنجا با وجود شرط‌بندي‌هاي زياد و ضررهاي ميلياردي، تماشاگر به هيچ بازيكني توهين نمي‌كند اما در اينجا چه. من چه گناهي داشتم كه پس از ديدار سايپا و استقلال به من و عابدزاده فحاشي كردند. من هيچ وقت‌كشي انجام ندادم فقط داور چهارم تابلوي تعويض را اشتباه بلند كرد و من از او خواستم به جاي شماره 22 شماره 23 را نشان دهد.
مايلي كهن تاكيد كرد: در ديدار سايپا و استقلال دو پروژه طراحي شده بود. پروژه اول اينكه تيم من اگر 5 گل خورد؛ عليه مربي تيم ملي شعار دهند و بگويند اين مربي بي‌عرضه است و اگر نتوانستند تيم مرا ببرند عليه خانواده‌ام شعار بدهند كه در نهايت هم همين گونه شد.
وي اظهار داشت: بله؛ من بي‌غيرت بودم؛ هنگامي كه پسرم كنارم بود و به من توهين شد آزادي را به آتش نكشيدم و كاسه صبرم لبريز نشد. در حالي كه اين بازي روز 27 فروردين برگزار شد؛ دو روز بعد با وجود تمام اهانت‌هايي كه به من شد، باشگاه استقلال عليه من بيانيه صادر كرد و سرپرست اين تيم عليه من صحبت كرد. يك روز بعد قلعه‌نويي در تلويزيون گفت اين آقا زياد اراجيف مي گويد. من چقدر مي توانم خويشتن‌دار باشم؟
مايلي كهن در مورد اينكه چرا فدراسيون از شما حمايت نكرد خاطرنشان كرد: ‌بهتر است اين سئوال را از خود آنها بپرسيد اما همانطور كه گفتم نوشته هاي زيادي در باره حقايق فوتبال دارم.
وي در مورد اينكه با حضور افشين قطبي احتمال صعود ايران به جام جهاني افزايش يافته؛ گفت: ‌اميدوارم اينگونه باشد. من از شما سوال مي‌كنم اگر به جام جهاني نرويم چه مي‌شود؟ انگليس به جام ملت‌هاي 2008 نرفت؛ چه اتفاقي افتاد؟ فوتبالش چه شد؟ در آن فوتبال اگر بازيكني مثل فرديناند آزمايش دوپينگ ندهد 8 ماه محروم مي‌شود اما در اينجا بازيكن ما خلاف مي كند ولي مي‌گوييم آن را لاپوشاني كنيم. مايكل فپس به زور به دستش مواد مخدر مي‌دهند اما دارنده 8 مدال طلاي المپيك را رسوا مي‌كنند و هيچ كس لاپوشاني نمي‌كند ولي اينجا مي‌گويند مي‌خواهيم به جام جهاني برويم و خيلي از حقايق را نگويم.
انتهاي پيام/

vahid78
استقلال 3 - 0 مس رفسنجان

Nasser_ZRE
28-04-2009, 19:47
در تمرين امروز استقلال تهران رخ داد
حضور قلعه نويي در ميان هواداران و تشويق مجيد جلالي
خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال استقلال تهران امروز در ورزشگاه دستگردي برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، دومين جلسه تمريني تيم فوتبال استقلال پس از كسب عنوان قهرماني در رقابت هاي ليگ برتر در حالي برگزار شد كه حدود 300 تن از هواداران اين تيم با حضور در ورزشگاه دستگردي به تشويق امير قلعه نويي و بازيكنان استقلال پرداختند.
* در ابتداي تمرين امير قلعه نويي بازيكنان تيمش را جمع كرد و به آنها گفت: با وجود اينكه در رقابت هاي ليگ قهرمان شديد؛ اما جام حذفي را نيز جدي بگيريد. هر بازيكني كه در رقابت هاي جام حذفي خوب بازي كند در مسابقات آسيايي نيز در تركيب اصلي قرار خواهد گرفت.
* در تمرين امروز فابيو جان واريو، آرش برهاني، حسين كاظمي، اميد روانخواه و وحيد طالب لو غايب بودند، ضمن اينكه مجتبي جباري، سياوش اكبرپور و بيژن كوشكي نيز به دليل مصدوميت تمرين نكردند.
* خسرو حيدري به صورت اختصاصي دور زمين دويد و سپس زير نظر دكتر نوروزي به تمرين پرداخت.
* در اواسط تمرين امير قلعه نويي به درخواست هواداران اين تيم نزد آنها رفت و به طرفداران استقلال گفت: من مديون شما هستم. اين قهرماني متعلق به شما است و باز هم به حمايت از تيم محبوب خود ادامه دهيد.
* علي نظري جويباري سرپرست استقلال نيز هنگام صحبت هاي قلعه نويي در كنار وي قرار گرفت و با هواداران به گفت و گو پرداخت.
* پس از صحبت هاي قلعه نويي با هواداران آنها به شدت مجيد جلالي سرمربي فولاد را تشويق كرده و بارها و بارها با تشويق احمد آل نعمه بازيكن تيم فولاد خواستار حضور اين بازيكن در تيم استقلال شدند.
* رضا حسن زاده پيشكسوت استقلال نيز تمرين اين تيم را از نزديك نظاره كرد.
* امير قلعه نويي كه قصد حضور در كميته انضباطي را داشت،20 دقيقه زودتر از ساير اعضاي تيم محل تمرين را ترك كرد.
* در پايان بازيكنان به دو گروه زرد و آبي تقسيم شده و به فوتبال دستگرمي پرداختند كه تيم آبي با گل‌هاي يد اله اكبري 2 گل از روي نقط پنالتي و عباسفرد در مقابل تك گل مهرداد پولادي بر تيم زرد غلبه كرد.
تيم فوتبال استقلال تهران روز پنج شنبه هفته جاري در رقابت هاي جام حذفي به مصاف مس رفسنجان مي‌رود.
انتهاي پيام/م

Nasser_ZRE
28-04-2009, 19:48
جريمه مطرح كردن تباني مشخص شد
محروميت 5 و 4 جلسه‌اي براي زرينچه و نوازي

خبرگزاري فارس: كميته انضباطي فدراسيون آراي خود را در خصوص تيم ها و بازيكنان متخلف صادر كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، احكام صادره به شرح زير است:

* محروميت زرينچه و نوازي
درخصوص اظهارات جواد زرينچه و محمد نوازي بازيكنان اسبق تيم استقلال تهران داير بر ادعاي انجام تباني در مسابقه بين تيم هاي استقلال تهران و استقلال اهواز در سال 1381 ،از سوي باشگاه استقلال شكايتي به كميته انضباطي ارائه شد كه پس از بررسي جواد زرينچه به مدت 5 جلسه از همراهي تيم خود در مسابقات محروم و به پرداخت 20 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.
محمد نوازي نيز به مدت 4 جلسه از همراهي تيم مربوطه و حضور درمسابقات محروم و به پرداخت 10 ميليون ريال جريمه نقدي مكحوم شد.

* احضار حاج صفي به كميته انضباطي
به منظور رسيدگي به تخلفات احسان حاج صفي در ديدار سپاهان مقابل نماينده ازبكستان، وي بايد روز شنبه 12/2/88 در كميته انضباطي حضور داشته باشد.

* جريمه نقدي براي باشگاه صباي قم
با توجه به بروز تخلفات تماشاگران منتسب به تيم صباي قم مبني بر فحاشي و استعمال الفاظ ركيك بر عليه داور مسابقه، تيم صباي قم با توبيخ كتبي و درج در پرونده به پرداخت 10 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.
انتهاي پيام/

M . Sayid
28-04-2009, 20:03
استقلال 3 مس رفسنجان 1

ferdfe
28-04-2009, 20:07
مس رفسنجان 3 استقلال 0

vahid_vaezinia
28-04-2009, 20:11
◄ گالری : عکس و والپیپر های باشگاه استقلال تهران

mehraboon_mh
28-04-2009, 20:57
چرا شما فکر میکنی من یا بقیه داریم عمر و جوونبمون رو میزاریم پای فوتبال ؟ فوتبال برای من یه تفریحه سالمه... طرفداری از استقلال هم همینطور... چه اشکالی داره مثلا قهرمانی استقلال باعث شادی چندین میلیون نفر آدم میشه. به نظر تو با چه قدر پول میشه این همه آدمو خوشحال کرد ؟ من خدا رو شکر تا حالا به کسی بی احترامی نکردم. با اینکه خیلیا بهم بی احترامی کردن ولی حتی جوابشونو ندادم. یه نمونه ش شما... من حرفم اینه اخه این چه منطقیه که بازیکن ها باید درصدی از قراردادشونو بدن به ما ؟
تو میگی تحصیلات تو کشور ما ارزش نداره. حرفت درست ولی این چه ربطی به فوتبال داره ؟ شما میگی چون بازیکنها سیکلم ندارن پس نباید پولدار باشن و عشق و حال کنن ؟ اصلا مگه تحصیلات برای پوله ؟

موفق و شاد باشی:11:

amir_a
28-04-2009, 21:05
اس اس 2 - 0 مس

shahin666
28-04-2009, 21:54
                                                                                                          من که با این دوتا عکس خیلی حال میکنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpg                                 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpg

Nasser_ZRE
29-04-2009, 08:03
با اعلام شريفي
راي قلعه‌نويي، مايلي‌كهن و كريمي هفته آينده اعلام‌ مي‌شود
خبرگزاري فارس: رئيس كميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: راي پرونده شكايت مايلي كهن و قلعه‌نويي از يكديگر و همچنين شكايت فيروز كريمي از مايلي كهن تا پايان هفته آينده اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس مجتبي شريفي پس از جلسه كميته انضباطي تصريح كرد: مايلي كهن، قلعه‌نويي و كريمي با حضور در جلسه كميته انضباطي صحبت‌هاي خود را مطرح كردند.
وي ادامه داد: مايلي كهن درباره بيانيه شماره يك خود كه به نظر مي‌رسيد خطاب به قلعه‌نويي باشد اظهار داشت؛ از كجا معلوم كه منظور من قلعه‌نويي باشد. من نام هيچ‌كس را نياورده‌ام.
رئيس كميته انضباطي يادآور شد: به مايلي‌كهن گفتم آنچه كه از بيانيه برداشت مي‌شود نظير "كل‌ يوم "، اين مورد را به ذهن متبادر مي‌كند كه منظور شما قلعه‌نويي است. با اين حال مايلي كهن اين موضوع را نپذيرفت و گفت اسمي از فردي نبرده است.
شريفي خاطرنشان كرد:‌ قلعه‌نويي نيز در اين جلسه علت توهين هواداران استقلال به مايلي كهن در ديدار اين تيم برابر سايپا را صحبت‌هايي كه مايلي كهن با استناد به حرف هاي زرينچه مطرح كرده بود؛ دانست با اين حال ما اعتقاد داريم تحريك ملاكي براي فحاشي نيست.
رئيس كميته انضباطي با بيان اينكه درباره اين پرونده و همچنين شكايت فيروز كريمي از محمد مايلي كهن نياز به بررسي بيشتري است عنوان كرد:‌ بايد به مستندات ديگري نيز توجه كنيم. بايد فيلم مصاحبه مايلي كهن و كريمي در پايان ديدار سايپا و صبا را بازنگري كنيم ضمن اينكه آقاي كريمي گفته يكسري شاهد به كميته انضباطي مي‌آورد.
وي از احضار ابراهيم تقي‌پور به كميته انضباطي خبر داد و گفت: با توجه به آنچه كه در اين جلسه گذشت اين بازيكن بايد در كميته انضباطي حضور يابد و درباره ديدار سال گذشته استقلال و پگاه توضيحاتي را ارائه كند.
شريفي ادامه داد: اگر به خودم بود با توجه به اتفاقاتي كه در اين چند روزه رخ داده همين امشب راي را صادر مي‌كردم اما نياز به بررسي بيشتري داريم. به همين دليل تا پايان هفته آينده راي نهايي را درباره پرونده شكايت مايلي كهن و قلعه‌نويي از يكديگر و شكايت كريمي از مايلي كهن صادر خواهيم كرد.
شريفي تصريح كرد: مايلي كهن از ليدرها و هواداران استقلال نيز شكايت كرده كه در اين باره فردا راي نهايي را صادر خواهيم كرد.
انتهاي پيام/

r4pbr4p
29-04-2009, 10:52
علیزاده رو دیدین ازش گزارش گرفتن

بنده خدا داشت مث عزیز مرده ها گریه میکرد

خیلی دلم براش سوخت :دی

میگفت هیچ مردی تو زندگیش قده این یه ساله من سختی نکشیده

بعد از یازی پر سپو لیس میگفت 4 روز نیومدم بیرون

bleu2u4u
29-04-2009, 12:11
آره برای 2 دقیقه خیلی متاثر شدم بعدش دوباره اش متنفر شدم.

راي قلعه‌نويي، مايلي‌كهن و كريمي هفته آينده اعلام‌ مي‌شود

خدا کنه این مایلی رو از صحنه ی روزگار حذف کنه

M.etallic.A
29-04-2009, 13:29
تو تاپیک بغلی بازم دارن در مورد استقلال بحث میکنن. من نمیدونم بعضیا چرا اینقدر از قهرمانی استقلال تو جام حذفی و لیگ در عرض یکسال سوزش گرفتن. دیگه همه عالم و آدم فهمیدن مایلی کهن یه آدمیه که رو حرفاش دو زار نمیشه حساب کرد. میگه فیروز کریمی به بازیکنها آمپول میزنه میفرسته تو زمین. یا میگه افشین قطبی رو اوباما پیشنهاد داد. دیگه برو حسابش با کی طرفی...
مایلی کهن لنگیه دیگه چیکار میشه کرد : دی جالبه بعضیا به حرفاش استناد هم میکنن.

راستی کسی به من نگفت کجای دنیا به خاطر نارنجک زدن تماشاگرا از تیم امتیاز کم میکنن ؟ : دی تماشاگر محروم میشه باشگاه جریمه میشه... دیگه امتیاز کم کردن از سپاهان چه دردی از اون سرباز دوا میکرد ؟ خوب دیگه بگذریم بحث در این مورد طولانیه... ولی همینقدر میدونم دیدن پرسپولیس چندین ساله هیچ جامی نگرفته بالاخره باید هواداراش یه دلخوشی داشته باشن دیگه.... حالا دیگه بگذریم : دی

راستی اونایی که میگن اولین باره یه تیم با تفاضل گل قهرمان میشه دوره اول لیگ برتر یادشون رفته ؟ استقلال 3 امتیاز جلو بود و بازی آخر باخت و پیروزی قهرمان شد با تفاضل گل بهتر....

فعلا تو لیگ برتر استقلال با دو قهرمانی و دو نایب قهرمانی بهترین تیمه. قبل از لیگ برتر رو هم ولش کنید دیگه همه میدونن وضعیت چجوری بود یه چیزی فراتر از افتضاح.... مهم لیگ حرفه ای که از سال 80 شروع شد.

Nasser_ZRE
29-04-2009, 14:41
گفت و گو سایت باشگاه استقلال با خانواده جانو آریو من فقط یکشنبه را به یاد دارم
او حرف هایش را با یک جمله احساسی آغاز کرد: «من دوبار در ایران گریه کردم یکبار برای سقوط فولاد و یکبار برای پیروزی فولاد و قهرمانی استقلال در روز یکشنبه».

fcesteghlal.ir : فابیو 24 ساعت پس از قهرمانی عجیب استقلال در منزل مسکونی اش میزبان اعضای وب سایت باشگاه استقلال بود.
«فابیو دانیل جانو آریو» جوان 29 ساله برزیلی در فاصله کمتر از 9 ماه زندگی در تهران به یکی از محبوب ترین چهره ها تبدیل شده است. ظاهر ساده، دلنشین و شاید هم متفاوت او در کنار رفتار حرفه ای و جوانمردانه اش باعث شده او خیلی زود به جمع ستاره های محبوب تاریخ باشگاه استقلال بپیوندد.

بعد از ظهر یکشنبه در چه لحظه ای باور کردی که استقلال قهرمان شد؟
تا آخرین لحظه مطمئن نبودم. مدام به اسکوربورد نگاه می کردم. فقط می دانم بدترین لحظه وقتی بود که ذوب آهن گل زد و بازی مساوی شد.

بهترین تصویری که از روز یکشنبه در ذهنت ثبت کردی چه تصویری است؟
بهترین خاطره من هیجان مردم در فرودگاه تهران بود. من خیلی تلاش کردم از دست آن همه ازدحام جمعیت در فرودگاه مهرآباد فرار کنم اما خوشبختانه موفق نشدم و صحنه هایی به وجود آمد که تا آخر عمرمم فراموش نمی کنم. استقبال مردم از ما فوق العاده بود. مانند فاتحان یک جنگ بزرگ. از همه آنها متشکرم.

در این مدت اتفاق افتاد که همه امیدت را از دست بدهی؟ مثلاً به خودت بگویی که دیگر قهرمان نمی شویم؟
وقتی در دقیقه 94 بازی با سایپا گل خوردیم و بازی مساوی شد تقریباً همه امیدم را از دست دادم.
یادم هست بعد از بازی به فرهاد مجیدی گفتم که دیگر قهرمان نمی شویم.

بیست سال دیگر اگر بخواهی درباره این فصل و قهرمانی با استقلال صحبت کنی، چه می گویی؟ بهتر بگوییم چه تجربه ای از این فصل برای تو همیشه باقی می ماند؟
چیز فوق العاده ای که می توانم بگویم و هرگز فراموش نکنم هیجان هواداران استقلال در طول فصل بود اما روز آخر چیزی دیگری بود. شما مطمئن باشید آن همه هیجان برای کسی که بیماری قلبی داشت خیلی خطرناک بود. در آن ثانیه های پایانی من خودم داشتم از دست می رفتم. خیلی خوشحالم که نتیجه نهایی را تغییر دادیم و این برای من خیلی خاطره انگیز بود.

شما شایسته قهرمانی بودید؟
البته، ما خیلی شایسته این کاپ بودیم. ما در طول لیگ برتر بهترین آمارها را در اختیار داشتیم.
بهترین بردها، گل های زده و...

این اولین قهرمانی زندگی حرفه ای تو بود؟
نه، در لیگ منطقه ای برزیل در سال 2002 با تیم ویتوریا قهرمان شدم.

کدامیک از این قهرمانی ها بهتر بود؟
قهرمانی استقلال با این همه طرفدار میلیونی مطمئناً برای یک فوتبالیست جذاب تر است.

و حالا تو یکی از محبوب ترین بازیکنان استقلال هستی، چون گل قهرمانی استقلال را زدی؟
این موضوع را احساس کردی که محبوبیت تو به شدت بیشتر شده ؟
بله، اما من به تنهایی استقلال را قهرمان نکردم. این یک کار گروهی بود. من فقط تلاش کردم همیشه جزو بهترین ها باشم. نمی دانم موفق شدم یا نه؟! اما مهم این است که استقلال قهرمان شد.

بهترین مسابقه ای که در این فصل برای استقلال انجام دادی کدام بازی بود؟
الان هیچی را به یاد نمی آورم. من فقط یکشنبه را به یاد دارم. همه افکارم در همان روز فعلاً باقی مانده.

راستی واکنش همسرت بعد از قهرمانی و بازگشت به خانه چطور بود؟
ساعت 5 صبح دوشنبه بود که به خانه رسیدم. دیدم همسرم پیراهن استقلال را پوشیده و جلوی در ایستاده. تا به حال نشده بود که وقتی از یک مسابقه برمی گردم چهره همسرم را اینقدر خوشحال ببینم.

در برزیل چه خبر بود، خانواده ات مسابقه را دیدند؟
نه، اما همه آنها نشسته بودند پای کامپیوتر و اینترنت و لحظه به لحظه نتیجه را دنبال می کردند. پدرم می گفت شما پیام را می برید اما فولاد نمی تواند ذوب آهن را شکست بدهد. به خاطر همین وقتی می بیند که من گل زدم و پیام را شکست دادیم خوشحال می شوند اما یکی دو ساعت بعد از بازی پدرم با بی حوصلگی و برای کنجکاوی پای اینترنت می رود تا نتیجه نهایی مسابقه ذوب آهن و فولاد را متوجه شود. پدرم می گفت وقتی دیده که فولاد چهار بر یک ذوب آهن را برده آنقدر فریاد زده که همه همسایه ها متوجه شدند که استقلال، تیم پسرش در ایران قهرمان شده. در شب قهرمانی استقلال همه اقوام ما در خانه پدرم جمع شدند و این قهرمانی را جشن گرفتند.

می خواهیم کمی با صراحت صحبت کنی. به نظر خودت بعد از بازی با راه آهن که پنج بر یک پیروز شدید،کمی افت نکردی؟
من سه هفته مصدوم شدم و اتفاق بدی بود ولی در مجموع در طول فصل همه تلاشم را انجام دادم. البته چون تیم خوب نتیجه نگرفت پس من هم خوب نبودم.
در لیگ قهرمانان آسیا چطور؟ چرا موفق نبودیم؟
شما در فوتبال به مقدار زیادی شانس هم نیاز دارید. ما خیلی مقابل الاتحاد، الجزیره و ام صلال در تهران بدشانس بودیم اما این را هم بگویم مشخص نیست، ما هنوز هم شانس داریم و با کسب دو نتیجه خوب شاید صعود کنیم.

بهترین دوستان تو در ایران چه کسانی هستند؟
در تیم استقلال فرهاد و پژمان و رینالدو اما در بیرون از استقلال آقای نیکومنش از دوستان خوب ایرانی من است. با کاسترو در ذوب آهن، والنته و کارلوس در فولاد هم خیلی دوست هستم.

البته کارلوس (دروازه بان فولاد) هم به تو کمک بزرگی کرد. او بیشتر از شش موقعیت صددرصد گل را از ذوب آهن گرفت.
کارلوس فوق العاده بازیکن حرفه ای و با اخلاقی است. بعد از مسابقه با من تماس گرفت و گفت که «فابیو، پیروز شدیم، فقط به خاطر تو»
همبازی ها من در فولاد به من گفتند که وقتی اواخر بازی فولاد چهار بر یک پیش بود بعضی از هواداران وقتی شنیدند که من گل استقلال را زدم من را تشویق می کردند.

فابیو، خودت فکر می کنی راز این همه محبوبیت چیست؟
من آدم ساده ای هستم و به همه احترام می گذارم. برای من رده و مرتبه فرقی نمی کند. از ماساژور و تدارکات گرفته تا مدیرعامل به همه احترام می گذارم و با همه محترمانه برخورد می کنم. شاید همین یک راز است.در باشگاه استقلال هم از رئیس بزرگ و جنتلمن یعنی آقای آشتیانی و همچنین آقای انصاری که خیلی به من محبت داشتند تا تدارکات و مسئولان ورزشگاه دستگردی همگی من را دوست داشتند و کمکم کردند.

تصور اینکه روزی از استقلال بروی و از این همه طرفدار و محبوبیت فاصله بگیری سخت نیست؟
زندگی حرفه ای زیاد با احساس و عاطفه هماهنگ نیست. به هر حال یکی از ویژگی های یک ورزشکار حرفه ای باید «دل کندن» باشد. البته این پرسش شما را فعلاً دوست ندارم. چون دارم از قهرمانی استقلال لذت می برم.

می خواهیم چند سوأل هم از همسرت بپرسیم اما قبلش می خواهیم بدانیم بهترین خاطره غیر ورزشی تو در تهران چه بوده؟
همسرم یک ماهی برزیل رفت و من تنها بودم. وقتی که به تهران برگشت خیلی خوشحال شدم و روحیه گرفتم.

مصاحبه با همسر جانواریو

وقتی شنیدید که روز یکشنبه فابیو گل زد، کجا بودی؟ چه می کردی؟
تنها بودم. واقعاً قلبم داشت می ایستاد. شاید باور نکنید اما احساس می کردم که اشتباه کردم وقتی گزارشگر «اسم» فابیو را آورد متوجه شدم که خواب نیستم.
مسابقه ذوب آهن با فولاد خیلی هیجان انگیز بود اما وقتی 3 بر یک به نفع فولاد شد، دیگر آنقدر استرس داشتم که نمی توانستم صفحه تلویزیون را ببینم. کف دستهام به شدت عرق کرده بود.

وقتی فابیو گل زد، چیزی را نشکستی؟
نه، اما وقتی استقلال قهرمان شد به بزرگترین رویایم رسیدم. من آرزو داشتم فابیو با استقلال قهرمان شود و بهترین حالتش اتفاق افتاد. روز یکشنبه را هیچ وقت فراموش نمی کنم.

هنوز هم ایروبیک را جدی دنبال می کنی؟
بله، اما چند وقتی است که به خاطر بیماری و سفر به برزیل نتوانستم اما به زودی دوباره شروع می کنم.

استقلال که قهرمان شد، دردسر خانواده جانواریو بیشتر شد؟
نه، دردسر نیست. مردم به همسر من لطف دارند. از یکشنبه تا حالا کلی از اقوام من زنگ زدند و به فابیو تبریک گفتند. فابیو در بین فامیل های من و خودش هم خیلی محبوب است.

خانواده شما گویا به ایران هم آمدند.
بله، پدر و مادر من در زمستان گذشته به ایران آمدند و بهترین خاطره زندگی من به غیر از روز یکشنبه، روزی بود که با پدر و مادرم برای تماشای مسابقه استقلال مقابل مس به ورزشگاه آزادی رفتیم. در آن مسابقه استقلال با گل دقیقه 90 پیروز شد و من خیلی به وجد آمده بودم. شب فوق العاده ای بود. از مدیریت باشگاه استقلال ممنونم که شرایطی را به وجود آورد که من توانستم به استادیوم بیایم.

واکنش پدر و مادر شما بعد از قهرمانی فابیو چطور بود؟
پدر من ویدیوی صحنه گل فابیو را به همراه جشن قهرمانی استقلال را روی facebook گذاشته است که همه دوستانش ببینند. الان که با شما حرف می زنم در خانه ما در برزیل جشن قهرمانی فابیو در حال برگزاری است.

پس فعلاً زندگی در ایران برایت لذت بخش است.
بله، دوری از محل تولد و زندگی کار سختی است اما علاقه مردم ایران به بازی و شخصیت همسرم زندگی در ایران را برای من خیلی سخت نمی کند.
(فابیو به میان مصاحبه می آید: البته از یک چیزی متنفر است! همسر فابیو که انگار به یاد می آورد با هیجان می گوید:)
من خیلی حرص می خورم که در ایران نام خانوادگی فابیو را اشتباه تلفظ می کنند. حالا مردم عادی اشکالی ندارد اما گزارشگران شما هم نام خانوادگی اش را اشتباه می گویند.
او فابیو جانواریو نیست. یعنی در فامیلی او حرف «واو» وجود ندارد.
او جانو+ آریو است یعنی جانو آریو (به الف با کلاه توجه کنید.)
(فابیو توضیح می دهد که امروز هم در محل تمرین یکی از هواداران اسمش را با انگلیسی به اشتباه نوشته بود و از حرف انگلیسی v استفاده کرده بود.)

به نظر تو فابیو فصل آینده در استقلال می ماند؟ چون او قرارداد 2 ساله با استقلال دارد.
یعنی ممکن است پیشنهاد خارجی داشته باشد.
من نمی دانم. فعلاً که فقط به قهرمانی استقلال فکر می کنم.

اگر یک پیشنهاد خیلی خوب از کشورهای عربی داشته باشد، چطور؟
البته خانم ها پول را دوست دارند اما هر جا که به پیشرفت ما کمک کند، مطمئناً مقصد ما خواهد بود اما همه زندگی هم پول نیست. ما فعلاً در کنار هواداران استقلال روزهای لذت بخشی را پشت سر می گذاریم.

Nasser_ZRE
29-04-2009, 14:43

unartig
29-04-2009, 16:44
قهرمانی استقلال راهم باتاخیرتبریک میگم

amir_a
29-04-2009, 17:54
قبل از لیگ برتر رو هم ولش کنید دیگه همه میدونن وضعیت چجوری بود یه چیزی فراتر از افتضاح.... مهم لیگ حرفه ای که از سال 80 شروع شد.

آقا کیان، میشه بگی چرا همه میگن قبلشو بی خیال؟

مگ قبلش چش بوده؟ یعنی هر افتخاری تیما کسب کردن، کشک؟:18:

بردیا
29-04-2009, 18:27
چون من درجریان این موضوع بودم یه چیزی راباید بگم درجریان تحقیقاتی مشخص شد که بعدازاون بازی کذایی ( دوهفته قبل از رای فیفا) ح . ک(رمدیرعامل تیم پیزوری) که حکم فیفا درزمینه جریمه تیم پیروزی قرارگرفته بود طی حکمی به ع.ش (رییس وقت کمیته انظباطی) دستوربه کسر5 امتیاز کرد.متاسفانه دستشون هم دیرروشدیعنی زمانی روشدکه لیست تیمهای ایرانی حاضردرآسیاردشده بودوالابه شدت محکوم میشد باشگاه پیروزی. واقعا دلم به حال تیم سپاهان اصفهان می سوزه که قربانی چنین بازی کثیفی شد البته طبق روال ماایرانیها نوشداروبعدازمرگ سهراب رسید وهردواین جنابان ازکاربرکنارشدند اما چه فایده .البته یکی ازمقامات بالارتبه دستورمنع پیگیری قضیه رادادچون قضیه گل به خودی دروازه بان سایپا و تبدیل کردن باخت 3 بر1 به برد4 بر3 مقابل تیم صباهم داشت پیگیری میشد که این دستوررسید.ضمنا به مدیران تیم سپاهان هم دستورمنع پیگیری داده شد.

چه حقیقت داشته باشه چه نداشته باشه(که احتمالش فقط 1درصده)3امتیاز سپاهان بخشیده شد و فقط 2امتیاز ازش کسر شد

در ضمن همه جای دنیا بابت آشوب تماشاگرا،تیما محروم میشن.این محرومیت هم معمولا با 0-3 اعلام کردن نتیجه به نفع تیم مقابله نه کسر امتیاز از تیم حریف

unartig
29-04-2009, 18:36
چه حقیقت داشته باشه چه نداشته باشه(که احتمالش فقط 1درصده)3امتیاز سپاهان بخشیده شد و فقط 2امتیاز ازش کسر شد

در ضمن همه جای دنیا بابت آشوب تماشاگرا،تیما محروم میشن.این محرومیت هم معمولا با 0-3 اعلام کردن نتیجه به نفع تیم مقابله نه کسر امتیاز از تیم حریف
اگرمنظورت بازی آث میلان و اینترمیلان بود که دوسال پیش برگزارشدو3 بر0 به نفع آث میلان شد قضیه اش این بود که یوفانمی تونست بازی که بانتیجه 2 بر0 به نفع آث میلان بوده رانیمه تمام اعلام کنه یااینکه بگه ازوسط هاش بازی انجام بشه .اون یک بازی نیمه کاره بود درحالیکه بازی سپاهان با پیزوری بانتیجه 2 بر1 به نفع سپاهان تموم شده بود. ضمن اینکه درکشورهای خارجی امنیت ورزشگاه برعهده باشگاهها ست نه شورای تامین شهر(برخلاف کشورما) .ضمنا سال پیش از تیم سپاهان 5 امتیاز کسرشد ومن نمیدونم چطورشما هرماه یک امتیاز کم میکنید :31:فکر کنم چندماه دیگه بگید 8 امتیاز هم به سپاهان دادند:18: