PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

WaTeRsTyLeR
20-06-2008, 19:13
این گلر پوگاه(با لحجه)بین نیمه لباسشو قرمز کرد بعد که همه هوش کردن لباسشو بوسید فک کنم برا همین سوراخ شد

WaTeRsTyLeR
20-06-2008, 19:16
90 رو دیدین؟؟؟
این نظر محمدی خیلی ×××× هست خیلی هم بیشتر از کپنش حرف میزنه.
----
اگه میدیدمش به قصد کشت میزدمش! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

90 رو کی نشون داد من چطور ندیدم؟شبا که جام ملتها نشان میده؟:41:

corey
20-06-2008, 20:45
بابا این نظر محمدی کارش هینه مگه بازی با پرسپلیس نبود همش داشت غش میکرد
راستی دوستان قلعه نوعی برای سر مربیگری رفته ازبکستان؟؟؟؟؟؟؟

LeBron
20-06-2008, 20:52
90 رو کی نشون داد من چطور ندیدم؟شبا که جام ملتها نشان میده؟:41:
دیروز به خاطر یورو ساعت 8 و خورده ای نشون داد

WaTeRsTyLeR
20-06-2008, 21:17
بابا این نظر محمدی کارش هینه مگه بازی با پرسپلیس نبود همش داشت غش میکرد
راستی دوستان قلعه نوعی برای سر مربیگری رفته ازبکستان؟؟؟؟؟؟؟

من جمعه میخواستم برم دبی اقا نقلی رو تو فرودگاه دیدم داشت میرفت ازبکستان.کارش همینه مگه استقلالو تو لیگ قهرمان کرد در بدترین شرایط تیمو ترک نکرد.

SANR
21-06-2008, 15:24
سرمربیگری کجا؟ازبکستان؟؟

reza2pars
21-06-2008, 15:48
به گزارش خبرگزاري فارس، پس از اينكه شوراي برون مرزي با سفر پرسپوليس به ايالات متحده موافقت كرد، مسئولان استقلال هم براي حضور تيم خود در اين كشور رايزني‌هايي را انجام دادند و قرار شد همزمان با سرخپوشان، به اين سفر عازم شوند.
در حالي كه اين تصميم از مدت‌ها قبل گرفته شده بود، اقدامي كه به طور رسمي حكايت از سفر استقلال داشته باشد، صورت نگرفت.
سعيد نفريه در گفت و گو با خبرنگار ورزشي فارس، اظهار داشت: "احتمالا شوراي برون ‌مرزي با انجام اين سفر مخالفت كرده است."
باتوجه به زماني كمي كه استقلال براي آماده‌سازي در فصل جديد در اختيار دارد و عدم تدارك لازم براي انجام اين سفر، به ايالات متحده امريكا نخواهند رفت.

WaTeRsTyLeR
21-06-2008, 16:40
سرمربیگری کجا؟ازبکستان؟؟

مگه ازبکا دیوانه شدن تیم ملیشونو بدن به این اقا.یه تیم باشگاهی معمولی موبایلم دستش نمیدن چون ممکنه بجا ارسال اسامی بازیکنا اونا رو sms کنه :31::27:

iman_s
22-06-2008, 01:51
WaTeRsTyLeR بدجوری با قلعه نویی لج هستی.نکنه تو هم جزو اون کسانی هستی که بعد از برگشتش به استقلال رفتی جلوی باشگاه اعتراض کنی :دی
این خبر رو بخون و حال کن چجوری مچ قلعه نویی رو گرفتند.
براى بازارگرمى راه هاى زيادى وجود دارد اما مهم اين است كه چه راهى را انتخاب كنى تا حداقل «لو» نروى.
بسيارى از بازيكنان و مربيان براى ارتقاى مبلغ قراردادشان و حتى اين كه به تيم هاى بزرگتر راه پيدا كنند دست به اين كار مى زنند اما معمولا آنها «لو» مى روند. چون راه را اشتباه انتخاب مى كنند. اما در مقابل عده اى كه تجربيات زيادى در اين راه به دست آورده اند ديگر روش هايى را انتخاب مى كنند كه «لو» رفتن آن خيلى سخت است.
اما امير قلعه نويى مثل هميشه ريسك مى كند و باز هم از مذاكره با پاختاكور ازبكستان خبر مى دهد. اين در حالى است كه سايت رسمى باشگاه پاختاكور، اين مذاكره را تكذيب مى كند. اميرقلعه نويى كه پس از قهرمان كردن استقلال در جام حذفى همچنان قراردادش را تمديد نكرده درخصوص سفر به ازبكستان گفته بود: «به خاطر قولى كه به پاختاكور دادم بايد به اين باشگاه بروم.»آيا قلعه نويى به همراه دستيارش اميدطيرى به تاشكند رفت تا فقط به قولش وفا كند
اتفاقا قلعه نويى كه در خارج از كشور به سر مى برد در اين يكى دو روز به تماس هايش به خوبى پاسخ مى دهد و اصلا نگران هزينه رويينگ موبايلش هم نيست. او در مصاحبه اى كه صبح ديروز انجام داد در مورد مذاكره با پاختاكور اين چنين گفت: «به تاشكند آمدم تا از امكانات باشگاه پاختاكور بازديد كنم. در اين مورد يك جلسه هم با مديرعامل باشگاه داشتم و قرار است امشب (ديشب) هم با اعضاى هيات مديره صحبتى داشته باشيم و گزارش كار بدهيم.»
قلعه نويى در حالى اين جملات را بيان مى كند كه سايت رسمى باشگاه پاختاكور هيچ خبرى در اين مورد روى خروجى خود قرار نداده و از همه مهمتر اينكه مديرعامل باشگاه پاختاكور در ازبكستان حضور ندارد و براى انجام يكسرى مسائل مربوط به نقل و انتقالات راهى آلمان شده است.
البته امير قلعه نويى پيش از اينكه به ازبكستان سفر كند در جلسه اى كه با على فتح ا... زاده مديرعامل باشگاه استقلال داشت گفته بود كه سفرش تفريحى است اما از آنجا كه قلعه نويى درمصاحبه هايش از مذاكره با پاختاكور خبر مى داد باشگاه را بر آن داشت تا براى سايت باشگاه پاختاكور ايميل بزند و درباره وضعيت امير قلعه نويى و روند مذاكره او با پاختاكور سوالاتى را بپرسند تا لااقل در اين زمينه تكليف شان را براى فصل بعد بدانند.
سايت پاختاكور به سؤال باشگاه استقلال ساعاتى بعد جواب داد. در جواب آنها آمده است: «باشگاه پاختاكور هيچگونه مذاكره اى با امير قلعه نويى انجام نداده ضمن اينكه مديرعامل باشگاه پاختاكور در حال حاضر در آلمان به سر مى برد.»به اين ترتيب خيال باشگاه استقلال راحت شد اما سؤالى كه باقى مى ماند اين است: چرا امير قلعه نويى كه پيشنهادى از باشگاه پاختاكور ازبكستان ندارد و مذاكره اى با مسؤولان اين باشگاه انجام نداده، از مربيگرى در تاشكند حرف مى زند.
ایران ورزشی

iman_s
22-06-2008, 03:44
به گزارش خبرگزاري فارس، با وجودي كه صابر ميرباقري مدعي است در مذاكرات خود با مسئولان استقلال قرارداد داخلي امضا نكرده و فقط قول‌ شفاهي داده شده، مسئولان اين تيم هم مدعي هستند اين بازيكن با آنها قرارداد داخلي امضا‌ كرده است. در آخرين بند اين قرارداد هم عنوان شده در صورتي كه وي نسبت به تعهداتش عمل نكند، بايد 100 ميليون تومان خسارت بپردازد.
مديران اين تيم مدعي هستند كه حتي اثر انگشت و امضاي صابر ميرباقري در انتهاي اين برگه ثبت شده است. با توجه به اين موضوع، اين باشگاه تهراني قصد دارد از وي شكايت كند.
صابر ميرباقري با وجود عقد قرارداد داخلي با سپاهان و استقلال تهران، روز چهارشنبه با تيم سايپا قرارداد يك ساله‌اي را به صورت رسمي امضا كرد.

WaTeRsTyLeR
22-06-2008, 12:10
WaTeRsTyLeR بدجوری با قلعه نویی لج هستی.نکنه تو هم جزو اون کسانی هستی که بعد از برگشتش به استقلال رفتی جلوی باشگاه اعتراض کنی :دی
این خبر رو بخون و حال کن چجوری مچ قلعه نویی رو گرفتند.
براى بازارگرمى راه هاى زيادى وجود دارد اما مهم اين است كه چه راهى را انتخاب كنى تا حداقل «لو» نروى.
بسيارى از بازيكنان و مربيان براى ارتقاى مبلغ قراردادشان و حتى اين كه به تيم هاى بزرگتر راه پيدا كنند دست به اين كار مى زنند اما معمولا آنها «لو» مى روند. چون راه را اشتباه انتخاب مى كنند. اما در مقابل عده اى كه تجربيات زيادى در اين راه به دست آورده اند ديگر روش هايى را انتخاب مى كنند كه «لو» رفتن آن خيلى سخت است.
اما امير قلعه نويى مثل هميشه ريسك مى كند و باز هم از مذاكره با پاختاكور ازبكستان خبر مى دهد. اين در حالى است كه سايت رسمى باشگاه پاختاكور، اين مذاكره را تكذيب مى كند. اميرقلعه نويى كه پس از قهرمان كردن استقلال در جام حذفى همچنان قراردادش را تمديد نكرده درخصوص سفر به ازبكستان گفته بود: «به خاطر قولى كه به پاختاكور دادم بايد به اين باشگاه بروم.»آيا قلعه نويى به همراه دستيارش اميدطيرى به تاشكند رفت تا فقط به قولش وفا كند
اتفاقا قلعه نويى كه در خارج از كشور به سر مى برد در اين يكى دو روز به تماس هايش به خوبى پاسخ مى دهد و اصلا نگران هزينه رويينگ موبايلش هم نيست. او در مصاحبه اى كه صبح ديروز انجام داد در مورد مذاكره با پاختاكور اين چنين گفت: «به تاشكند آمدم تا از امكانات باشگاه پاختاكور بازديد كنم. در اين مورد يك جلسه هم با مديرعامل باشگاه داشتم و قرار است امشب (ديشب) هم با اعضاى هيات مديره صحبتى داشته باشيم و گزارش كار بدهيم.»
قلعه نويى در حالى اين جملات را بيان مى كند كه سايت رسمى باشگاه پاختاكور هيچ خبرى در اين مورد روى خروجى خود قرار نداده و از همه مهمتر اينكه مديرعامل باشگاه پاختاكور در ازبكستان حضور ندارد و براى انجام يكسرى مسائل مربوط به نقل و انتقالات راهى آلمان شده است.
البته امير قلعه نويى پيش از اينكه به ازبكستان سفر كند در جلسه اى كه با على فتح ا... زاده مديرعامل باشگاه استقلال داشت گفته بود كه سفرش تفريحى است اما از آنجا كه قلعه نويى درمصاحبه هايش از مذاكره با پاختاكور خبر مى داد باشگاه را بر آن داشت تا براى سايت باشگاه پاختاكور ايميل بزند و درباره وضعيت امير قلعه نويى و روند مذاكره او با پاختاكور سوالاتى را بپرسند تا لااقل در اين زمينه تكليف شان را براى فصل بعد بدانند.
سايت پاختاكور به سؤال باشگاه استقلال ساعاتى بعد جواب داد. در جواب آنها آمده است: «باشگاه پاختاكور هيچگونه مذاكره اى با امير قلعه نويى انجام نداده ضمن اينكه مديرعامل باشگاه پاختاكور در حال حاضر در آلمان به سر مى برد.»به اين ترتيب خيال باشگاه استقلال راحت شد اما سؤالى كه باقى مى ماند اين است: چرا امير قلعه نويى كه پيشنهادى از باشگاه پاختاكور ازبكستان ندارد و مذاكره اى با مسؤولان اين باشگاه انجام نداده، از مربيگرى در تاشكند حرف مى زند.
ایران ورزشی
من هنوز قلعه نویی رو نبخشیدم.کاراشو نگاه کنید چیو میخواد ثابت کنه.منم گفتم که پاختاکور دیوانه نشده که به این تیم بده.حالا ول کنم بهتره به امید موفقیت استقلال در سال اینده.(البته فقط به بازیکن گیری خوب بستگی داره)

ESTEGHLAL 67
22-06-2008, 13:01
من هنوز قلعه نویی رو نبخشیدم.کاراشو نگاه کنید چیو میخواد ثابت کنه.منم گفتم که پاختاکور دیوانه نشده که به این تیم بده.حالا ول کنم بهتره به امید موفقیت استقلال در سال اینده.(البته فقط به بازیکن گیری خوب بستگی داره)

عزيز من ديگه وقت بد بودن با كسي نيست هر چي بوده گذشته فقط بايد حمايت كنيم

r4pbr4p
22-06-2008, 13:05
این میر قربانی هم بدجوری باد رفته تو مغزش ها!!

هر روز با یه تیم قرارداد میبنده یکی کتبی یکی قلبی یکی شفاهی یکی عشقی...

بیخیال بابا اونقد ها هم بازیکنه مالی نیست

دلشم بخواد بازیکن اس اس باشه

WaTeRsTyLeR
22-06-2008, 15:04
اینجور که معلومه برهانی رفته بوخوم دلم بحالشون میسوزه.

M_Abieteh
22-06-2008, 19:35
سه بازيكن مد نظر كادر فني آبي پوشان تهراني قرار گرفتند
مذاكره استقلال تهران با زارع و كاظمي

خبرگزاري فارس: سه بازيكن ليگ برتري از سه شهر مختلف، مد نظر كادر فني استقلال تهران قرار گرفته‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس، مسئولان باشگاه استقلال مذاكرات را با حسين كاظمي بازيكن تيم سپاهان، روح ا... بيگدلي از استقلال اهواز و مازيار زارع از ملوان انزلي انجام داده‌اند.
اين سه بازيكن مد نظر كادر فني تيم آبي پوشان تهراني هستند؛ اما هنوز هيچ قرار داد داخلي با آنها به امضا نرسيده است.
مازيار زارع تنها در صورتي از تيم ملوان انزلي جدا خواهد شد كه محمد احمد زاده در اين تيم مربيگري نكند؛ اما اگر احمد زاده فصل آينده هدايت ملوان را بر عهده بگيرد او نيز در ليگ برتر هشتم در ملوان توپ خواهد زد.

M_Abieteh
22-06-2008, 19:37
بعنوان نخستين قدم در فصل نقل و انتقالات صورت گرفت
قرار داد داخلي سه بازيكن با استقلال تهران
خبرگزاري فارس: باشگاه استقلال تهران با سه بازيكن قرار داد داخلي امضا كرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس، ابراهيم توره مهاجم فصل گذشته تيم پيكان، خسرو حيدري هافبك تيم پاس همدان و علي حمودي بازيكن استقلال اهواز با مسئولان باشگاه استقلال تهران قرار داد داخلي امضا كردند.
استقلال در ليگ برتر هفتم نتوانست توفيقي به دست بياورد؛ اما در جام حذفي قهرمان شد و به همراه پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا حضور خواهد داشت.

iman_s
23-06-2008, 01:50
حمودی هر روز سر از یک تیم درمیاره و همه تیمها میگند ما باهاش قرارداد بستیم.
استقلال اول از همه یک هافبک دفاعی میخواد و اگه حسین کاظمی برگرده خوب میشه.هر چند با این ترافیکی که تو این پست تو سپاهان شده جداییش تا حدودی قطعب شده.برگشتش به استقلال به مسائل مالی بستگی داره.

iman_s
23-06-2008, 03:16
هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر برگزاری دیدار سوپر لیگ باشگاههای کشور بین تیم های استقلال و پرسپولیس را تصویب کرد.
به گزارش خبرنگارمهر، نشست اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر عصر امروز در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد و اعضا پس از بررسی ابعاد مختلف برگزاری دیدار سوپر جام بین تیم های استقلال و پرسپولیس مقرر کردند در صورت فراهم شدن شرایط و هماهنگی های لازم دیدار مذکور یک هفته پیش از آغاز فصل جدید مسابقات لیگ برتر برگزار شود.

عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ برتر ضمن تایید این خبر اظهار داشت : برگزاری مسابقه سوپر لیگ به تصویب اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ رسید و مقرر شد این مسابقه قبل از آغاز لیگ هشتم در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود.

وی اضافه کرد : البته برگزاری این مسابقه نیاز به هماهنگی با دستگاههای مختلف دارد که در صورت اعلام آمادگی از سوی دستگاههای مذکور سازمان لیگ آماده برگزاری این دیدار یک هفته از آغاز مسابقات لیگ خواهد بود.

فصل جدید مسابقات لیگ برتر روز 15 مرداد ماه با حضور 18 تیم آغاز خواهد شد .
منبع: مهر

=========
من که چشمم آب نمیخوره این بازی برگزار بشه.

iman84
23-06-2008, 11:28
اینجور که معلومه برهانی رفته بوخوم دلم بحالشون میسوزه.

دوتایی ( برهانی با هاشمیان ) یه حال اساسی از این بوخومی ها می گیرن :27::27::27::27:

amirtaker
23-06-2008, 12:02
:16::16::16::16::16::16:
دوتایی ( برهانی با هاشمیان ) یه حال اساسی از این بوخومی ها می گیرن :27::27::27::27:

r4pbr4p
23-06-2008, 13:27
کاش حسین کاظمی برگرده

خیلی با بازیش حال میکنم

amirtaker
23-06-2008, 19:29
تهران IranSport.Net - مدافع فصل گذشته تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان با تأييد مذاكره با مسئولان باشگاه استقلال تهران، براى حضور در اين تيم ابراز تمايل كرد.هادى شكورى گفت: بعد از اينكه از سوى چند تيم اماراتى پيشنهادهايى را دريافت كردم تصميم مبنى بر بازى در تيم هاى ايرانى گرفتم كه در اين ميان، ۲ تيم استقلال و پرسپوليس را در اولويت كارى خود قرار دادم و با توجه به پيشنهادى كه از سوى استقلال دريافت كردم با مسئولان استقلال وارد مذاكره شدم كه تاكنون موفقيت آميز بوده است.وى تصريح كرد: استقلال يكى از بزرگترين تيم هاى كشورمان و حتى در سطح آسياست و حضور امير قلعه نويى در اين تيم نقطه قوتى در استقلال است، در صورتى كه مشكلى در روند مذاكراتم با مسئولان باشگاه پيش نيايد فصل آينده را در اين تيم توپ خواهم زد. مدافع فصل گذشته تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان خاطرنشان كرد: البته چندين تيم شهرستانى پيشنهادهاى خوبى را ارائه كردند اما فقط دوست دارم در تهران به فوتبال خود ادامه دهم.

amirtaker
23-06-2008, 19:30
راستی اخبار گفت بیگ زاده با استقلال بست.

ESTEGHLAL 67
23-06-2008, 22:06
بيك زاده در گفت و گو با فارس:

به خاطر نامشخص بودن وضعيت پرسپوليس به استقلال رفتم

خبرگزاري فارس: هافبك جديد تيم فوتبال استقلال تهران گفت: با توجه به اينكه وضعيت پرسپوليس نامشخص بود، استقلال را انتخاب كردم.

هاشم بيك‌زاه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، در مورد عقد قرارداد با استقلال تهران اظهار داشت: يك تصميم عاقلانه گرفتم و با توجه به شرايطي كه در تيم پرسپوليس حاكم بود ترجيح دادم تيم استقلال را انتخاب كنم.
اين بازيكن كه چندي قبل با مسئولان باشگاه پرسپوليس قرارداد داخلي امضا كرده بود، در اين باره عنوان كرد: قراردادم نهايي نشده بود. از طرفي وقتي آقاي كاشاني از اين تيم جدا شد من هم تمايل چنداني براي ثبت اين قرارداد نداشتم، چرا كه با او به توافق رسيده بودم.
بيك‌زاده كه پيش از اين در مصاحبه اي عنوان كرده بود به پرسپوليس پشت نمي‌كند، تصريح كرد: تا آخرين لحظه با اين تيم بودم و اولين گزينه‌ام براي انتخاب تيم پرسپوليس بود؛ اما قسمت نبود كه پيراهن اين تيم را به تن كنم.
وي اذعان داشت: پرسپوليس سرمربي ندارد و مشخص نيست كه مربي آينده تيم مرا بخواهد.
بيك‌زاده كه هفته گذشته تحت عمل جراحي قرار گرفته بود در باره آخرين وضعيت جسماني خود گفت: هنوز از ناحيه آپانديس احساس درد دارم؛ اما تا يك هفته ديگر مشكلم برطرف مي‌شود و مي‌توانم تمريناتم را آغاز كنم

SANR
23-06-2008, 22:42
بازیکن خیلی خوبیه.

استقلال خوب گرفتش.

vahid78
24-06-2008, 08:41
خوب استتتت

iman_s
25-06-2008, 04:40
كمك 200 ميليوني قاليباف به استقلال تهران

شهردار تهران به باشگاه استقلال به دليل كسب عنوان قهرماني جام حذفي وعده كمك 200 ميليون توماني داد. پس از قهرماني پرسپوليس در ليگ برتر، محمدباقر قاليباف شهردار تهران وعده پرداخت پاداش به بازيكنان اين تيم داد. يكي از مسؤولان باشگاه استقلال اظهار داشت: <شهردار تهران وعده كمك‌ بلاعوض 200 ميليون توماني را به اين باشگاه داده است. اين هديه به دليل قهرماني در جام حذفي اهدا خواهد شد زيرا شهردار تهران مي‌خواهد هر دو تيم محبوب پايتخت را به طور يكسان مورد حمايت قرار دهد.> حمايت شهرداري از تيم‌هاي فوتبال در جهان امري غير طبيعي نيست. در برخي كشورهاي اروپايي نيز شهردارها حمايت‌هاي همه جانبه‌اي از تيم‌هاي شهر خود انجام مي‌دهند.

نمیدونم چرا هر کی از پیروزی قهر میکنه میگه میرم استقلال.تا دیروز که شرکت واحدی میگفت حالا این مدافعه الا کلنگ نه ببخشید الونگ میگه میخوام برم استقلال.
راستی حاجی گفته تا شنبه تیم رو جمع میکنیم.

vahid78
25-06-2008, 10:56
بیک زاده : مقصد بعدی ام آرمینا بیله فلد آلمان است.
هافبک جدید تیم استقلال که به جای پرسپولیس به این تیم پیوست، طی اضهار نظری گفت: اگرچه قرار دادم را با استقلال کرده اما به احتمال زیاد در آینده و تا قبل از شروع لیگ به آلمان خواهم رفت. هاشم بیگ زاده همچنین افزود : قبل از ثبت قرارداد با مسئولان استقلال شرط کرده ام که هروقت خواستم ترانسفر شوم و حالا هم شرایط بسیار مناسبی برای حضور در آلمان و تیم آرمینیابیله فلد پیش آمده است.
وی ادامه داد : مدیر برنامه هایم کارهایم را تا حد زیادی هماهنگ کرده و با توجه به اینکه من در لیست خرید آرمینیابیله فلد قرار گرفتم ، احتمالا به زودی به این تیم خواهم پیوست.
وی ادامه داد: فوتبال ما حرفه ای است و همه باید تحمل هر حرکتی را داشته باشند.با اینکه مبلغ قرار داد درخواستی پرسپولیس بیستر بود اما به خاطر امیر قلعه نویی و عشقی که به هواداران استقلال داشتم تصمیم گرفتم با این تیم قرار داد ببیندم.هافبک استقلالی با توجه به حضور هافبکهای همچون پولادی و یوسفی گفت: من برای پیشرفت به استقلال امده ام و ضمن اینکه قصد دارم جایگاهم را در تیم ملی تثبیت کنم.فعلا که قرار است به بیله فلد بروم و برای استقلال بازی نخواهم کرد.

M_Abieteh
25-06-2008, 11:01
بیک زاده : مقصد بعدی ام آرمینا بیله فلد آلمان است.
هافبک جدید تیم استقلال که به جای پرسپولیس به این تیم پیوست، طی اضهار نظری گفت: اگرچه قرار دادم را با استقلال کرده اما به احتمال زیاد در آینده و تا قبل از شروع لیگ به آلمان خواهم رفت. هاشم بیگ زاده همچنین افزود : قبل از ثبت قرارداد با مسئولان استقلال شرط کرده ام که هروقت خواستم ترانسفر شوم و حالا هم شرایط بسیار مناسبی برای حضور در آلمان و تیم آرمینیابیله فلد پیش آمده است.
وی ادامه داد : مدیر برنامه هایم کارهایم را تا حد زیادی هماهنگ کرده و با توجه به اینکه من در لیست خرید آرمینیابیله فلد قرار گرفتم ، احتمالا به زودی به این تیم خواهم پیوست.
وی ادامه داد: فوتبال ما حرفه ای است و همه باید تحمل هر حرکتی را داشته باشند.با اینکه مبلغ قرار داد درخواستی پرسپولیس بیستر بود اما به خاطر امیر قلعه نویی و عشقی که به هواداران استقلال داشتم تصمیم گرفتم با این تیم قرار داد ببیندم.هافبک استقلالی با توجه به حضور هافبکهای همچون پولادی و یوسفی گفت: من برای پیشرفت به استقلال امده ام و ضمن اینکه قصد دارم جایگاهم را در تیم ملی تثبیت کنم.فعلا که قرار است به بیله فلد بروم و برای استقلال بازی نخواهم کرد.

این خبر رو کجا خوندی!!!!!!!!!

به نظر من شایعست.

M_Abieteh
25-06-2008, 12:16
حيدري امروز يا فردا با استقلال ثبت مي کند
بازگشت خسرو پس از شش سال

قرارداد خسرو حيدري با باشگاه استقلال تهران ظرف امروز يا فردا در هيات فوتبال تهران به ثبت خواهد رسيد تا بعد از هاشم بيک زاده،حيدري دومين خريد آبي پوشان در فصل و نقل و انتقالات باشد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" حيدري که فصل گذشته از بازيکنان موفق پاس همدان بود، با مسئولان استقلال به توافق کامل رسيده و ظرف امروز يا فردا قرارداد خود را به ثبت مي رساند تا از روز اول تمرينات در کنار بازيکنان استقلال باشد.

اين بازيکن روز گذشته نيز برگه تسويه حساب خود را از پاسي ها دريافت کرد تا ديگر مشکلي براي پيوستن به استقلال نداشته باشد.

خسرو حيدري روزگاري در تيم اميد استقلال تهران نيز به ميدان مي رفت؛ تيمي که در آن بازيکناني چون مجتبي جباري ، آندرانيک تيموريان ، مرتضي هاشمي زاده ، سعيد بيگي و ميثم منيعي بازي مي کردند؛اما اين بازيکن به همراه تعدادي از بازيکنان استقلال براي گذراندن خدمت سربازي راهي مشهد و باشگاه ابومسلم خراسان شد .

حيدري پس از ابومسلم سر از پيکان و پاس نيز درآورد تا امسال پس از نزديک به شش سال مجددا پيراهن استقلال را بر تن کند

M_Abieteh
25-06-2008, 12:17
پنج سال خوب را در اين تيم داشتم؛ اما
صادقي: با استقلال به توافق نرسيدم

مسئولان استقلال که فعاليت خود را براي جذب نفرات مورد نظر شروع کرده اند،مذاکره با بازيکناني که قراردادشان با باشگاه به پايان رسيده را نيز در دستور کارشان دارند. اميرحسين صادقي مدافع جوان استقلال جزء اولين دسته از بازيکناني بود که در دفتر فتح الله زاده حضور يافت اما با استقلال به توافق نرسيد.

گفت و گوي صادقي با خبرنگار ورزشي برنا اختصاص به همين موضوع داشت.او ديروز اعلام کرده بود که به دفتر مديرعامل مي رود تا تکليفش را مشخص کند:

*با مسئولان استقلال مذاکره کردي؟

-بله ديشب به دفتر حاجي رفتم تا درباره قراردادم صحبت کنم.

*خب نتيجه چه شد؟

-هيچي.به توافق نرسيديم و من هم از دفتر بيرون آمدم.

*از نظر مالي به مشکل خورديد؟

- هم مالي و هم برسر مدت قراردادم.

* حتماً استقلالي ها مي خواستند دو ساله يا سه ساله امضاء کني که تو هم موافق نبودي.

-بله همين بود.از نظر مالي هم بين پيشنهاد من و باشگاه اختلاف بود.

* با خود فتح الله زاده مذاکره کردي؟

- نه.ايشان گفتند اول با مسئولان باشگاه صحبت کن بعد بيا پيش من.

* پس توافقي حاصل نشد؟

- نه.به توافق نرسيديم.

* حالا مي خواهي چکار کني؟

- مشکلي نيست اگر مرا نخواستند عليرغم ميل باطني ام از استقلال جدا مي شوم.نزديک به پنج سال فيکس اين تيم بودم و افتخارات بسياري با استقلال بدست آوردم.دوست داشتم در اين تيم بمانم اما متاسفانه شرايط مناسب نيست.

* از تيم هاي ديگر پيشنهاد داري؟

- پيشنهاداتي هست اما عجله اي براي انتخاب ندارم.

M_Abieteh
25-06-2008, 17:11
بازيكن فصل گذشته پاس همدان در تهران

خيري با استقلال تهران قرارداد داخلي امضا كرد

خبرگزاري فارس: هافبك فصل گذشته تيم فوتبال پاس همدان با استقلال تهران قراردادي داخلي منعقد كرد.

مهدي خيري در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري اظهار داشت: بعد از مذاكراتي كه با مسئولان استقلال تهران داشتمف قرار داد داخلي با اين باشگاه امضا كردم.
اين بازيكن فصل گذشته در پاس همدان بازي مي‌كرد و در 11 مسابقه براي اين تيم به ميدان رفت و يك گل به ثمر رساند.
خيري در مورد زمان ثبت نهايي قرار دادش با استقلال تهران اظهار داشت: در هفته آينده قراردادم را به طور رسمي در هيئت فوتبال ثبت خواهم كرد.
انتهاي پيام/

كاظمي:يكشنبه تصميم‌نهايي را مي‌گيرم
تمايل استقلال از سپاهان بيشتر است

--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاري فوتبال ايران - حسين كاظمي هافبك دفاعي سپاهان هنوز با مسئولان اين تيم به توافق نرسيده، اين درحالي است كه استقلالي‌ها به طور جدي خواهان جذب او هستند.

كاظمي در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران در مورد آخرين وضعيتش مي‌گويد: «هنوز تيم فصل بعدم را انتخاب نكرده‌ام و درحال بررسي پيشنهادها هستم، به احتمال فراوان تا روز يكشنبه تصميم‌نهايي‌ام را مي‌گيرم تا با يكي از تيم‌ها قرارداد رسمي ببندم.»
اين بازيكن با اشاره به روند مذاكره‌اش با دو باشگاه سپاهان و استقلال مي‌گويد: «استقلالي‌ها تمايل بيشتري براي جذب من دارند و در اين چند روز اين موضوع را به خوبي حس كردم. البته براي انتخاب تيم جديدم خيلي خوب فكر مي‌كنم تا يك تصميم منطقي بگيرم.»

نيكبخت:تمايلي به حضور در استقلال ندارم
بايد شرايط پرسپوليس را بررسي كنم
--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاري فوتبال ايران – رابطه نزديك نيكبخت و فتح الله زاده موجب انتشار شايعاتي در خصوص بازگشت اين بازيكن به استقلال شده است.

واحدي نيكبخت در اين خصوص به خبرگزاي فوتبال ايران مي‌گويد: «پس از عمل جراحي فعلاً مشغول استراحت در منزل هستم و تصميمي براي آينده نگرفته‌ام.» وي در ادامه افزود: آقاي كاشاني واقعاً مديري است كه هيچ‌گاه محبت‌هاي او از ياد من و ساير بازيكنان پرسپوليس نمي‌رود هميشه به ايشان ارادت خاصي داشته و دارم. مديرعامل قبلي‌مان بازهم مرا شرمنده كرد و سه‌شنبه (ديروز) هم براي ملاقات به منزل من آمد، تا حالم را جويا شود. البته مصطفوي مديرعامل جديد هم تلفني به من زنگ زدند تا حالم را جويا شوند اما در اين گفت‌وگوي تلفن هيچ صحبتي در مورد پرسپوليس با من نشد. نيكبخت در مورد مديريت مصطفوي پس از كاشاني و احتمال موفقيت وي در پرسپوليس گفت: «به‌هرحال كاشاني با دست خالي پرسپوليس را به ثبات خوبي رساند و در قهرماني و به اوج رساندن پرسپوليس نقش غيرقابل انكاري داشت. مصطفوي هم فرد كم‌تجربه‌اي نيست و در فدراسيون بوده و به اعتقاد من بايد مصطفوي را هم كمك كرد تا در سمت مديريت پرسپوليس هم موفق شود.
نيكبخت شرايط جديدش را براي عقد قرارداد با پرسپوليس مبني بر جدايي خليلي از اين تيم كاملا رد مي‌كند: «هنوز براي تمديد قرارداد يا جدايي از پرسپوليس هيچ تصميمي نگرفتم ضمناً من مشكلي با خليلي ندارم و اگر با اين بازيكن در پرسپوليس مشكل داشتم اين همه فرصت گل براي خليلي مهيا نمي‌ساختم. بنابراين مطمئن باشيد اگر تصميم به تمديد قرارداد بگيرم چنين مسائلي را در تمديد قراردادم لحاظ نخواهم كرد.بايد شرايط پرسپوليس را با دقت بررسي كنم.»
نيكبخت در پايان حضور خود در استقلال را به‌دليل حضور فتح‌الله‌زاده كاملاً رد مي‌كند: «فتح‌الله‌زاده هميشه براي من فرد دوست‌داشتني بوده است و براي ايشان هميشه احترام خاصي قابل بوده‌ام اما من تصميمي براي حضور در استقلال نگرفتم.»
نيكبخت در پايان درخصوص شعار برخي از هواداران استقلال برعليه او در برخي از دربي‌ها و اينكه اين موضوع ارتباطي با انتخاب تيم استقلال نخواهد داشت اين‌گونه اظهارنظر مي‌كند: «گفتم كه من تصميمي براي ترك پرسپوليس و حضور در استقلال نگرفتم نمي‌دانم چرا برخي‌ها همواره دوست دارند براي من خبرهاي حاشيه‌اي بسازند و قبل از هرگونه تصميمي در اين چند روز اخير دائماً از حضورم در استقلال حرف مي‌زنند جهت‌دار بودن چنين مسائلي واقعاً براي من عجيب و غيرقابل باور است.

اميرحسين صادقي پس از عدم توافق با استقلال:
استقلالي‌ها غريبه‌پسند هستند!

خبرگزاري فوتبال ايران - اميرحسين صادقي روز گذشته پس از مذاكراتي كه با مسئولان استقلال داشت در نهايت با آنها به توافق نرسيد و حالا گفته مي شود احتمال‌جدايي او از اين تيم زياد است.

صادقي در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران، با تاييد اين موضوع مي‌گويد: «با مسئول نقل‌وانتقالات باشگاه كه همكار آقاي نظري جويباري است مذاكره كردم ولي در نهايت به توافق نرسيديم. آنها مي‌گفتند كه بايد دو يا سه ساله قرارداد را امضا كنم و در مورد مبلغ قرارداد هم اختلاف داشتيم.»
اين مدافع ادامه مي‌دهد: «شب گذشته بازهم با آنها صحبت كردم ولي جواب آنها منفي بود. فكر مي‌كنم كه استقلالي‌ها غريبه‌پسند هستند و مي‌خواهند از تيم‌هاي ديگر بازيكن بگيرند ولي من به‌سادگي چشم از روي اين تيم نمي‌بندم و فعلاً صبر مي‌كنم.»
صادقي تأكيد كرد: «اگر با شرايطم كنار نيايند از استقلال مي‌روم ولي قرار است فتح‌الله‌زاده با من صحبت كند تا وضعيتم به طور كامل مشخص شود. درحال حاضر چند پيشنهاد خوب دارم و فردا تكليفم مشخص مي‌شود، درضمن چند پيشنهاد خوب دارم كه اگر با استقلال به توافق نرسم تيم جديدم را خيلي زود انتخاب مي‌كنم.»

نقل و انتقالات فوتبال / سيدجلال حسينى با سايپا تمديد كرد

تهران IranSport.Net - سيدجلال حسينى كه گفته مى شد تيم هاى استقلال و پرسپوليس خواهان بهخدمت گيرى او براى ليگ هشتم هستند، سرانجام براى پايان دادن به اين شايعات ديروز راهى باشگاه سايپا شد و قراردادش را براى يك فصل ديگر با اين باشگاه تمديد كرد. سيدجلال به هنگام تمديد قراردادش اعلام كرد كه به خاطر على دايى چنين تصميمى را گرفته است.

در گفت و گو با فارس

صادقي: هرگز به پرسپوليس نمي‌روم

خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال تهران گفت: به دليل حرمتي كه براي هواداران قائل هستم، هرگز به پرسپوليس نخواهم رفت.

امير حسين صادقي در گفت و گو با خبرنگار فارس در مورد اين كه گفته مي‌شود مسئولان پرسپوليس به تلافي جذب هاشم بيك زاده توسط استقلال قصد جذب وي را دارند، اظهار داشت: تا امروز كه صحبتي از طرف آنها با من انجام نشده و اگر هم بشود فكر نمي‌كنم بتوانم جوابشان را بدهم.
وي افزود: من هاشم بيك زاده نيستم كه بخواهم دنبال رنگ عوض كردن پيراهنم باشم. پيراهن استقلال را تا آخر عمر در ويترين افتخاراتم مي‌گذارم و مطمئن باشيد نه جواب پرسپوليسي‌ها را مي‌دهم تا حاضرم به اين تيم بروم. رفتن به پرسپوليس يعني قدم گذاشتن به جهنم.
اين مدافع كه روز گذشته مذاكراتش با استقلال به نتيجه‌اي نرسيد، در اين ارتباط اذعان داشت: پيشنهاد مالي كه عنوان كردم اختلاف زيادي با نظر مسئولان استقلال ندارد. با اين پيشنهاد مي‌توانم به راحتي به هر تيم ديگري بروم و به خاطر استقلال مبلغ بالايي نگفتم.
وي با اشاره به پيشنهادات خوبي كه دارد، ادامه داد: از تيم‌هاي مختلف پيشنهادهاي بالايي دارم؛ اما فعلا به استقلال فكر مي‌كنم و هنوز منتظرم تا پيشنهاد آنها عوض شود، البته در آخرين تماس اعلام كردند نمي‌توانند با خواسته من موافقت كنند.
انتهاي پيام/

ESTEGHLAL 67
25-06-2008, 18:44
آخرين قرار داد رسمي روز چهارشنبه در تهران

نوري قرار داد رسمي خود را با استقلال تهران ثبت كرد

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم استيل اذين امروز قرار داد رسمي خود را با باشگاه استقلال در هيئت فوتبال استان به ثبت رساند.

به گزارش خبرگزاري فارس، ميلاد نوري دقايقي پيش با حضور در دفتر هيئت فوتبال استان تهران، قرارداد 2 ساله خود با استقلال تهران را ثبت كرد.
مطفي شهبازي دبير هيئت در گفت وگو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: امروز ديگر هيچ قرار دادي به ثبت نخواهد رسيد و ساير بازيكنان براي ثبت قرار دادرسمي خود با باشگاه ها روز پنج شنبه به هيئت فوتبال مراجعه خواهند كرد.
گفته مي شود حسين كاظمي بازيكن فصل پيش سپاهان نيز با باشگاه استقلال تهران به توافق رسيده است و اين بازيكن نيز روز آينده براي ثبت قرارداد به هيئت فوتبال تهران مراجعه مي‌كند

Ali Pacino
25-06-2008, 19:30
جباری بره دیگه هیچی !
استقلال باید سریعتر یه فکری بکنه تو آسیا خیلی بهش احتیاج داشتیم

Viren
25-06-2008, 21:49
ای بابا

استقلال که داره بازیکن های دسته دومی رو می خره!

iman_s
26-06-2008, 04:47
عليزاده كه روزگارى قرمز مى پوشيد و از پوشيدن پيراهن سرخ احساس خوبى داشت حالا تبديل به يك استقلالى دو آتشه شده است! عليزاده مى خواهد يك سال ديگر هم در استقلال باشد: با توجه به حضور كادر فنى جديد و آمدن قلعه نويى به استقلال على رغم پيشنهاداتى كه از چند تيم ديگر دارم اگر با مسؤولان اين تيم به توافقات لازم برسم اولويت اول و آخرم فقط تيم استقلال است. در ليست پيشنهاداتم دو تيم تهرانى و دو تيم شهرستانى وجود دارند كه با اين وجود فقط منتظر مشخص شدن وضعيتم با باشگاه استقلال هستم.
خوشبختانه پس از يك فصل ناكامى با فتح جام حذفى توانستيم با شاد كردن دل هواداران تمام تلخى ها را با شيرينى قهرمانى جام حذفى جبران كنيم و مطمئنم با درايتى كه مسؤولان باشگاه و كادرفنى دارند تيم قدرى را براى سال آينده خواهند بست.
روشن نيست امير قلعه نويى از ماندن عليزاده استقبال كند يا نه حضور عليزاده در استقلال همه مربيان اين تيم را مجاب كرد تا از سيستم اوت اندازى او بهره بگيرند. شايد حضور عليزاده كه تنها در اوت اندازى مهارت دارد يك سهميه استقلال را بسوزاند نظر قلعه نويى در اين باره چيست آيا موافق است....

مذاكرات نظرى جويبارى با تقى پور
ابراهيم تقى پور از بازيكنانى است كه نامش در ليست خريد امير قلعه نويى براى استقلال قرار دارد و مذاكرات مقدماتى على نظرى جويبارى با اين بازيكن احتمال پيوستن او به جمع آبى پوشان را افزايش مى دهد.
به نظر مى رسد كمبود بازيكن در خط دفاعى استقلال قلعه نويى را مجبور كرده تا در بازار نقل و انتقالات دنبال يك مدافع بگردد.
نكته جالبى كه در اين ميان وجود دارد درگيرى تقى پور با مجتبى جبارى در بازى استقلال مقابل پگاه گيلان است كه محروميت جبارى از سوى كميته انضباطى را هم به دنبال داشت حالا تصور كنيد اين دو بازيكن براى فصل آينده هم تيمى شوند!
هر چند كه گفته مى شود مجتبى جبارى از مارسى پيشنهاد دارد و احتمالاً در فصل آينده استقلال را ترك مى كند اما تمام اينها احتمالاتى بيش نيست چرا كه جبارى هنوز تصميم نهايى را درباره رفتن يا ماندن نگرفته است.
در هر حال اگر او در استقلال ماندنى شود براى همبازى شدن آن دو نياز به وساطت يك ريش سفيد خواهد بود هر چند جبارى با اخلاق تر از اين حرف هاست.
منبع: ایران ورزشی

M_Abieteh
27-06-2008, 18:21
مسئولان تيم فوتبال استقلال تهران با رودباريان مذاکره مي کنندساعت خبر: 16:31 - تاريخ خبر: 07/04/1387 تهران - واحد مرکزي خبر - ورزشي 1387/04/07

در صورت جدايي وحيد طالب‌لو از تيم استقلال مسئولان اين تيم با رودباريان مذاكره مي‌كنند به گزارش واحد مرکزي خبر وحيد طالب‌لو هنوز با مسئولان باشگاه استقلال درخصوص تمديد قرارداد به توافق نرسيده و حتي هفته پيش هم به اصفهان رفت تا با سپاهاني‌ها مذاكره كند.
ابي پوشان تهراني در تلاش‌ هستند تا تحت هر شرايطي قرارداد طالب‌لو را تمديد كنند و حتي قرار است به زودي جلسه‌اي با اين بازيكن داشته باشند.
اگر آنان با اين دروازه‌بان به توافق نرسند سراغ گزينه‌هاي ديگري از جمله ابراهيم ميرزاپور، مهدي رحمتي و حسن رودباريان خواهند رفت.
اين درحالي است كه ميرزاپور با تيم سايپا به توافقات نهايي دست پيدا كرده و خواسته‌هاي رحمتي از لحاظ مادي هم شايد مورد قبول استقلالي‌ها قرار نگيرد به همين دليل آنان حسن رودباريان را هم وارد گزينه‌هاي خود كرده‌اند0

ESTEGHLAL 67
27-06-2008, 19:31
من که فکر نمی کنم طالب لو از استقلال جدا بشه حتی یه پیش قرار داد هم نوشته شده
بعد اینکه امسال استقلال بد جوری دست روی بازیکنای پرسپولیس گذاشته اقایی نیکبخت وحالا رودباریان
البته استقلال باید به فکر تمدید با صادقی وجباری نیز باشه

M_Abieteh
28-06-2008, 16:14
خيال استقلالى ها راحت است؟

طالب لو ، صادقى و قربانى مردان گوش به فرمان امير

اين روزها شايعات زيادى در ارتباط با پيوستن وحيد طالب لو به تيم هاى ديگر بر سر زبان ها افتاده است. از طرف ديگر عده اى بر اين باور هستند كه اميرحسين صادقى و پيروز قربانى هم از استقلال جدا خواهند شد و اين تيم را در ليگ هشتم حرفه اى همراهى نخواهند كرد اما به نظر مى رسد اغلب مسئولان باشگاه استقلال خيلى بابت اين مسأله ناراحت نيستند! يك مقام مسئول در اين مورد به خبرنگار ما مى گويد: طالب لو، سادقى و قربانى تا حد زيادى به امير وابسته هستند زيرا تقريباً هر ۳ نفر آنها پس از روى كار آمدن اين مربى در استقلال شكوفا شدند و توانستند از قبال اعتمادى كه امير به آنها كرد، توانايى هاى خويش را به معرض نمايش گذاشته و دروازه هاى تيم ملى را به روى خود بگشايند بر همين اساس اگر سرمربى استقلال با آنها تماس بگيرد و حكم به تمديد قرارداد بدهد بسيار بعيد است كه اين ۳ نفر روى حرف سرمربى تيمشان حرف بزنند.

امير حسين صادقى:پرسپوليس كه هيچ،به تيمى با پيراهن قرمز هم نخواهم رفت

مسئولان استقلال براى تمديد قرارداد، جواب نهايى را به اميرحسين صادقى نداده اند و اين بازيكن به احتمال فراوان از جمع آبى پوشان جدا خواهد شد. صادقى در مورد آخرين وضعيتش گفت: چند روز پيش به باشگاه رفتم و شرايط مورد نظرم را به اطلاع مسئولان رساندم، حالا هم در انتظار جواب آنها هستم. البته حدس مى زنم كه مرا نمى خواهند و به دنبال مدافعان ديگرى هستند. مدافع استقلال درخصوص اين شايعه كه باشگاه تمايلى براى تمديد قرارداد با او ندارد گفت: رفتار استقلالى ها برايم قابل هضم نيست و آنها طورى با من حرف زدند كه انگار مى خواستند سرمن منت بگذارند.البته علاقه من به استقلال هيچ وقت كم نمى شود و هميشه اين تيم را دوست دارم. صادقى در پاسخ به اين سؤال كه قصد ندارى به حضور در يك تيم ديگر فكر كنى گفت: منتظر جواب استقلالى ها هستم و اگر تا فردا تماس نگيرند، يكشنبه با باشگاه تسويه حساب مى كنم. چند پيشنهاد خوب هم دارم و اگر از استقلال رفتم بلافاصله با يك تيم قرارداد مى بندم.وى در پايان با اشاره به شايعه پرسپوليسى شدنش خاطرنشان كرد: «مسئولان اين باشگاه با من مذاكره كردند امامن بازيكنى از مكتب استقلال هستم وهيچ وقت به پرسپوليس نمى روم. حتى سعى مى كنم به تيمى بروم كه رنگ پيراهنش قرمز نباشد.

سياوش اكبرپور امروز به ملاقات فتح الله زاده مى رود
سياوش اكبرپور مهاجم سابق الظفره امارات امروز به ملاقات على فتح الله زاده مدير عامل استقلال مى رود تا با وى به مذاكره بپردازد. گفتنى است اكبرپور يكى از بازيكنان مورد علاقه اميرقلعه نويى سر مربى استقلال است و حتى در زمان سرمربيگرى وى در استقلال ، قهرمان ليگ برتر هم شده است. شايان ذكر است مسئولان سايپا هم در صدد جذب اين مهاجم هستند اما خود اكبرپور تمايل دارد در صورت بازى كردن در ايران فقط براى استقلال به ميدان برود.

پس از مذاكره امروز
طالب لو با مسئولان استقلال تهران به توافق رسيد
خبرگزاري فارس: دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال تهران قرارداد خود با اين تيم را تمديد مي‌كند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، وحيد طالب لو امروز با مسئولان باشگاه استقلال مذاكره كرد و براي حضور در اين تيم به توافق رسيد.
اين دروازه بان روز دوشنبه براي ثبت رسمي قرارداد خود به هيئت فوتبال تهران مراجعه مي‌كند.
مذاكره با حسين كاظمي نيز مثبت بوده است. اين هافبك به زودي در تمرينات تيم استقلال حاضر خواهد شد.
قرارداد وحيد طالب لو با استقلال در پايان فصل گذشته به پايان رسيد و اين دروازه‌بان براي ادامه حضورش در اين تيم شرايط خاص خود را داشت.
انتهاي پيام/

جهت شركت در تورنمنت چهارجانبه

تيم فوتبال استقلال تهران به مراكش دعوت شد

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران به تورنمنتي چهارجانبه در مراكش دعوت شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، صبح امروز مديرعامل باشگاه استقلال با امير قلعه نويي سرمربي تيم نشستي در خصوص برنامه آماده سازي استقلال برگزار كرد.
در اين نشست درباره اردوي خارجي نيز بحث و گفت و گو شد.
باشگاه استقلال دعوتنامه‌اي مبني بر حضور در تورنمنت چهارجانبه مراكش در اختيار دارد. اين تورنمنت 17 روز ديگر آغاز خواهد شد.
در صورتي كه استقلال به اين مسابقات نرود اين تيم با نظر قلعه نويي در تركيه اردوي آماده سازي خود را برپا خوهد كرد؛ اما در صورت حضور در مراكش مراحل آماد‌ه‌سازي آبي‌پوشان در همين كشور انجام خواهد شد.
انتهاي پيام/

babak-online
28-06-2008, 18:44
خسرو حیدری به تیم فوتبال استقلال پیوست
خسرو حیدری هافبک تیم فوتبال پاس همدان با امضا قراردادی دو ساله به تیم فوتبال استقلال تهران پیوست.

به گزارش خبرنگار مهر، خسرو حیدری بازیکن پیشین تیم فوتبال پاس همدان ظهر امروز با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قرار داد دو ساله خود را با تیم فوتبال استقلال تهران به ثبت رساند.

برپایه این گزارش، خسرو حیدری که سه سال پیش قرار بود از ابومسلم به استقلال بیاید، در آخرین لحظات به تیم پیکان پیوست و پس از یک فصل حضور در این تیم، در دو سال گذشته در تیم پاس همدان به میدان رفت.

این بازیکن سومین بازیکن جدید استقلال در فصل نقل و انتقالات است. پیش از وی هاشم بیگ زاده از مقاومت سپاسی و میلاد نوری از تیم استیل آذین به استقلال پیوسته بودند.

iman_s
29-06-2008, 04:21
استارت استقلال برای لیگ هشتم/ سه بازیکن جدید،چهار رومانیایی و دوسنگالی
دور جدید تمرینات تیم فوتبال استقلال تهران برای حضور در هشتمین دوره رقابتهای لیگ برتر از عصر امروز آغاز شد.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال از عصر امروز تمرینات خود را در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی تهران آغاز کرد تا برای حضور در هشتمین دوره رقابتهای لیگ برتر آماده شوند.
در این تمرین خسرو حیدری ، هاشم بیک زاده و میلاد نوری سه بازیکن جدید این تیم حضور داشتند. ضمن اینکه با تشخیص کادر فنی استقلال چهار بازیکن از کشور رومانی و دو بازیکن از سنگال نیز در تمرینات امروز حضور داشتند.
مسئولان باشگاه استقلال مذاکراتشان را با چند بازیکن لیگ برتری دیگر نیز انجام داده اند و به نظر می رسد فردا چند بازیکن جدید در تمرینات این تیم حضور پیدا کنند.

alenkita
29-06-2008, 06:51
اين صادقي هر سال همين بازي رو واسه پول در مياره.
به نظرم مسئولان استقلال اگه ميخوانش بايد باهاش يه قرارداد چند ساله ببندند واگه هم كه نه ولش كنند هر جا ميخواد بره.
در ضمن نميدونم مديراي استقلال چرا با بازيكناشون قرارداد يك ساله ميبندند. تا اونجايي كه كا ميدونيم قراداد يك ساله ماله بازيكناي پيره....

M_Abieteh
29-06-2008, 11:24
بازى هاى ملى جبارى براى حضور در ليگ فرانسه كافى نيست

خبرهاى زيادى در خصوص حضور مجتبى جبارى در فوتبال اروپا شنيده مى شود و حتى خود اين بازيكن هم حضور در مارسى فرانسه را قطعى مى داند.بحث حضور جبارى در ليگ فرانسه از زمستان سال گذشته مطرح شد و نمايندگان مارسى در ديدار ايران و سوريه براى تماشاى بازى جبارى به تهران آمدند كه البته منصور ابراهيم زاده به او در آن مسابقه بازى نداد. هرچند جبارى همچنان خبر از حضورش در ليگ فرانسه را مى دهد اما اين موضوع هنوز قطعى نشده است. هدف جبارى جدايى از استقلال و رفتن به اروپاست اما او طى چند ماه اخير در اكثر بازى هاى ملى حضور نداشته كه اين موضوع مشكلاتى را براى وى ايجاد كرده است.گفته مى شود تعداد بازى هاى ملى جبارى براى حضور در ليگ فرانسه كافى نيست .

امروز و در زمين شماره دو ورزشگاه آزادي

تيم فوتبال استقلال با 8 بازيكن استارت زد

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران با 8 بازيكن تمرينات جديد خود را آغاز كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اولين تمرين اين تيم امروز در زمين شماره دو ورزشگاه آزادي با حضور هشت بازيكن آغاز شد.
فرهاد مجيدي، ميثم منيعي، مهدي اميرآبادي، اشكان نامداري، پيروز قرباني، هاشم بيك زاده، ميلاد نوري و خسرو حيدري، بازيكناني بودند كه امروز در تمرين حضور داشتند.
امروز 2 مهاجم افريقايي و چهار بازيكن روماني نيز در تمرين استقلال حضور دارند.
امير قلعه نويي همراه اميد طيري قبل از تمرين با بازيكنان جلسه گذاشت.
ساير بازيكنان استقلال روز آينده به تمرين اضافه خواهند شد.

M_Abieteh
29-06-2008, 11:25
طلب ۳۳ ميليونىامير آبادى امروز پولدار مى شود

مهدى امير آبادى صبح ديروز در دفتر فتح الله زاده حاضر شد و دقايقى را مشغول گفت وگو با مدير عامل باشگاه استقلال گرديد. وى در خلال حرفهاى خود بحث طلب خود را پيش كشيد و از فتح الله زاده خواست تا مسأله را دنبال كند . در همين ارتباط ظهر ديروز مطلع شديم امير آبادى به احتمال بسيار زياد امروز تمام طلب خود را از استقلال خواهد گرفت يا حداقل اينكه بخش قابل توجهى از آ ن را وصول مى كند تا براى فصل بعد با دلگرمى بيشترى كار را دنبال كند . اين طور كه از شواهد امر پيداست كل طلب مهدى امير آبادى از استقلال چيزى حدود ۳۳ميليون تومان است . شايان ذكر است علاوه بر امير آبادى ساير بازيكنان استقلال هم حداكثر تا پايان ماه جارى طلب خودشان را از باشگاه استقلال دريافت خواهند كرد تا سال مالى اين تيم خاتمه يابد و هيچ طلبى حالت معوقه به خود نگيرد.

شماره ۱۰ استقلال بايگانى مى شود

على منصوريان كاپيتان استقلال از دنياى فوتبال خداحافظى كرد.قرار است به احترام او ديگر كسى در اين باشگاه پيراهن شماره ۱۰ استقلال را نپوشد.اين پيراهن چند سال بر تن منصوريان بود. شايان ذكر است منصوريان بعد از خداحافظى به روانخواه قول داده بود پيراهن شماره ۱۰ را به او بدهد،البته سياوش اكبر پور در صورت پيوستن به استقلال تمايل دارد اين پيراهن را بر تن كند؛البته اگر شماره ۱۰ استقلال بايگانى نشود و به تاريخ نپيوندد.

با آمدن حيدرى ، پيروز قربانى نيمكت نشين مى شود؟

قرار است خسرو حيدرى مدافع پاس همدان به استقلال ملحق شود. حيدرى يكى از بازيكنان مورد علاقه امير قلعه نويى سرمربى اين تيم است و از آنجايى كه پست حيدرى در دفاع راست و استقلال در اين پست پيروز قربانى را هم دارد، اين مسأله كاپيتان امسال استقلال را نگران كرده است به طور يكه وى هر روز با تماس هاى متعدد به سرپرست استقلال پيگير وضعيت خسرو حيدرى مى باشد. شايد با آمدن اين مدافع قربانى نيمكت نشين شود.

جلسه هيأت مديره استقلال برگزار شد

دومين جلسه هيأت مديره باشگاه استقلال با حضور مسعود زريبافان (رئيس مجمع) پنجشنبه شب برگزار شد. دراين جلسه فقط منصور پورحيدرى غايب بود. در اين جلسه زريبافان قول داد مشكلات مالى استقلال را حل كند و به استقلالى ها نويد داد كه در فصل نقل و انتقالات با قدرت كار كنند.

قلعه نويى به ديدار فتح الله زاده رفت

امير قلعه نويى سرمربى استقلال صبح ديروز به ملاقات على فتح الله زاده رفت تا گزارشى از روند جذب بازيكنان را به مديرعامل بدهد. قلعه نويى پنجشنبه شب از ازبكستان به تهران بازگشت تا كار خود را با استقلال آغاز كند. تمرينات استقلال از ديروز در زمين شماره ۲ آزادى شروع شد.

عليزاده سه شنبه با استقلال تمديد مى كند

على عليزاده مهاجم استقلال كه قراردادش با اين تيم به پايان رسيده است و بازيكن آزاد به شمار مى آيد سه شنبه به ملاقات على فتح الله زاده مديرعامل استقلال مى رود تا قرارداد خود را با اين تيم تمديد كند. عليزاده از جمله بازيكنانى است كه امير قلعه نويى سرمربى اين تيم علاقه شديدى به او دارد و خواستار تمديد قرارداد با وى شده است.

در استقلال همه به نفع فتح الله زاده تكذيب مى كنند

بعد از آنكه كاظم اوليايى مدعى شد از طرف اعضاى هيأت مديره استقلال با او تماس گرفته اند خسرو دانشجو و محمدسعيد نفريه به نفع فتح الله زاده وارد گود شدند و اين ادعا را تكذيب كردند. با احتساب اينكه يكى از اعضاى هيأت مديره هم خود فتح الله زاده است بايد گفت اگر ادعاهاى دانشجو و نفريه صحت داشته باشد حداقل در ظاهر فتح الله زاده شرايط مناسبى دارد اما به قول معروف در فوتبال ايران بايد منتظر وقوع هر اتفاقى بود و همانطور كه كاشانى از پرسپوليس رفت، شايد فتح الله زاده هم بالاخره از استقلال برود.مديرعامل استقلال مدعى است كه حكمى ۲ ساله دارد و تازه يك سال از آن گذشته، پس طبعاً او مى تواند يك سال ديگر بماند و تازه شايد بعد از آن هم در صورتى كه خوب نتيجه بگيرد ماندگار شود اما به هر حال اينكه مدام قضيه بركنارى فتح الله زاده تكذيب مى شود، خود نشانه اى است كه ثابت مى شود موقعيت فتح الله زاده آنقدرها هم كه برخى تصور مى كنند مطلوب نيست.
در استقلال مسعود زريبافان هم مى تواند نقشى ويژه داشته باشد. اين درست كه رئيس مجمع فقط اعضاى هيأت مديره را عزل و نصب مى كند و در ظاهر كارى به مدير عامل ندارد اما به فرض اگر زريبافان فتح الله زاده را از هيأت مديره بركنار كند چه اتفاقى مى افتد؟ آيا او همچنان مديرعامل باقى مى ماند. البته زريبافان در آخرين جلسه هيأت مديره استقلال كه دوشنبه گذشته برگزار شد از فتح الله زاده حمايت كرد.

رضايت قلعه نويى از نقل و انتقالات استقلال

هفته پيش امير قلعه نويى سرمربى استقلال ليست بازيكنان مورد نظر خود را براى فصل آينده در اختيار نظرى جويبارى قرار داد تا مذاكره با آنها آغاز شود . استقلال تا ديروز با هاشم بيك زاده ، خسرو حيدرى و ميلاد نورى به توافق رسيد و قرار است تا چند روز آينده نفرات ديگر مورد نياز سرمربى جذب شوند.امير قلعه نويى از روند نقل و انتقالات استقلال رضايت كامل دارد . طبق شنيده ها على مولايى و ابراهيم توره در ليست استقلالى ها قرار دارند .

استقلالى ها به دنبال فراهم كردن ويزاى آلمان

قرار است استقلالى ها اردوى خارجى خود را در كشور آلمان برپا كنند و حتى مقدمات حضور اين تيم در كمپ لوركوزن فراهم شود . ديروز استقلالى ها در سفارت آلمان به دنبال فراهم كردن ويزاى آلمان بودند تا با نفرات كامل در اين اردو حضور يابند . ديروز شنيديم اين اردو از ۲۰ تير ماه شروع مى شود و مدت آن هم ۱۰ روز مى باشد .

اين استقلالى ها بايد رضايتنامه بگيرند

ليست نفراتى كه در ليست امير قلعه نويى براى فصل آينده حضور ندارند مشخص شد. طبق شنيده هاى ما«مهيار حسن نژاد-سعيد لطفى-حميد شفيعى- محمد نوازى - حسين كوشكى-ناد على-بيات و قنبرى» در ليست مازاد استقلال قرار دارند و بايد براى گرفتن رضايتنامه به باشگاه مراجعه كنند.

يدالله اكبرى امروز با استقلال ثبت مى كند

يدالله اكبرى كاپيتان سابق پاس همدان قرار دادش با اين تيم به پايان رسيده و بازيكن آزاد به شمار مى رود . طبق شنيده هاى ما اكبرى ديروز در دفتر على فتح الله زاده مدير عامل استقلال حضور يافت و با وى به مذاكره پرداخت .ديروز شنيديم اين بازيكن با استقلال قرار داد داخلى امضا كرده و امروز در هيأت فوتبال آن را نهايى مى كند .

كاظمى با سپاهان تسويه حساب كرد

حسين كاظمى بازيكن سپاهان اصفهان قراردادش با اين تيم به پايان رسيد و بازيكن آزاد است . كاظمى ديروز با حضور در اصفهان با اين تيم تسويه حساب كرد . به احتمال فراوان مقصد بعدى كاظمى استقلال خواهد بود .حتى وى با اين تيم قرار داد داخلى هم به امضا رسانده است .

alenkita
29-06-2008, 13:03
بچه ها ابراهيم توره چي شد؟
حيفه اگه نياد استقلال

amirtaker
29-06-2008, 16:00
این هم عکس های اولین تمرین استقلال:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG

[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

amirtaker
29-06-2008, 17:22
حسين كاظمي و عليرضا عباسفرد به استقلال پيوستند
سياوش اكبرپور در راه استقلال

حسين كاظمي و عليرضا عباسفرد به تيم فوتبال استقلال تهران پيوستند.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، حسين كاظمي بازيكن فصل پيش تيم فوتبال سپاهان اصفهان طي قراردادي يك‌ساله و همچنين عليرضا عباسفرد با قراردادي دو ساله به تيم فوتبال استقلال تهران پيوستند.

گفتني است عليرضا‌ عباس‌فرد پيش از اين با مسوولين باشگاه پرسپوليس به توافق رسيده بود. عباسفرد پس از هاشم بيگ‌زاده دومين بازيكني است كه با مسوولين باشگاه پرسپوليس به توافق رسيده و سپس با تيم استقلال قرارداد مي‌بندد.

همچنين سياوش اكبرپور هم مذاكراتي را با فتح‌ا... زاده مديرعامل باشگاه استقلال داشته كه ظاهر در صورت لغو حضورش در تيم فوتبال العين امارات، به جمع آبي‌پوشان خواهد پيوست.

amirtaker
29-06-2008, 17:23
با حكم فتح‌ا... زاده

بهنام مسئول نقل و انتقالات استقلال تهران شد

خبرگزاري فارس: مدير عامل باشگاه استقلال تهران با صدور حكمي مسئول نقل و انتقالات بازيكنان را منصوب كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي فتح‌ا...زاده امروز با صدور حكمي مهرداد بهنام را به عنوان مسئول نقل وانتقالات باشگاه استقلال تهران منصوب كرد.
در متن حكم مديرعامل براي بهنام آمده است:
با عنايت به تجارت ارزشمند جنابعالي در عرصه فوتبال و سوابق درخشان شما به موجب اين حكم به سمت مسئول نقل و انتقالات باشگاه فرهنگي- ورزشي استقلال ايران منصوب مي‌گرديد

amirtaker
29-06-2008, 17:24
اگرچه باشگاه استقلال تهران و وحید طالبلو از ادامه مذاکرات برای رسیدن به توافق خبر می دهند، اما از این تیم خبر رسیده که توافقات با این دروازه بان انجام گرفته و طالبلو فصل آینده هم استقلالی است.
مذاکرات استقلالی ها با طالبلو از دو روز قبل آغاز شده و توافقاتی صورت گرفته تا این دروازه بان فصل آینده هم شماره یک استقلال باشد.
بر اساس این گزارش اختلاف نظر طرفین روی مبلغ قرارداد بود،اما سرانجام توافق حاصل شد و طالبلو نیز قراردادش را ظرف روزهای آینده ثبت می‌کند.
گفته می شود این دروازه بان در ازای قرارداد جدیدش مبلغی نزدیک به 270 میلیون تومان را دریافت خواهد کرد.

amirtaker
29-06-2008, 17:25
اکبرپور: از قلعه نویی یک هفته وقت خواستم!

باشگاه استقلال تهران و سیاوش اکبرپور در کش و قوس شروع همکاری مجدد هستند. مهاجم شیرازی استقلال دیگر نمی خواهد در فوتبال کند امارات به کار ادامه دهد و به همین دلیل سودای بازگشت به استقلال را در سر می پروراند.

او که پیش از این مدعی بود اولویت اولش حضور در لیگ های اروپایی است،در گفت و گو با خبرنگار ورزشی برنا اعلام کرد که با استقلال به توافق کامل رسیده است.

متن کامل حرف های اکبرپور را بخوانید تا بهتر متوجه آخرین وضعیت یان بازیکن شوید.

*تیم آینده ات مشخص شد؟

-بله با استقلالی ها به توافق رسیدم.

*پس فصل آینده دوباره پیراهن شماره 9 استقلال را بر تن می‌کنی؟ -
به احتمال زیاد بله.

*چرا به احتمال زیاد؟ مگر حضورت در استقلال قطعی نشده ؟

-به توافق رسیدیم، اما قراردادی امضا نشده است.

*چرا؟

-از آقای قلعه نویی وقت خواستم تا قراردادم را در پایان هفته ثبت کنم.

*دلیل خاصی داشت؟
- قبلا هم گفته بودم که اولویت اول من اروپا است.الان هم مدیر برنامه هایم دنبال کارها است تا در صورت فراهم شدن شرایط راهی اروپا شوم.اگر نروم،مطمئنا تا پایان هفته قراردادم را با استقلال امضا می کنم.

*خوب شد قلعه نویی با این درخواست تو موافقت کرد؟

- خود امیر خان هم می داند که من دنبال بازار گرمی و این حرفها نیستم. اکبرپور استقلال را دوست دارد و اگر اروپا نروم، قطعا به استقلال می آیم.

amirtaker
29-06-2008, 17:26

عليزاده سه شنبه با استقلال تمديد مى كند

على عليزاده مهاجم استقلال كه قراردادش با اين تيم به پايان رسيده است و بازيكن آزاد به شمار مى آيد سه شنبه به ملاقات على فتح الله زاده مديرعامل استقلال مى رود تا قرارداد خود را با اين تيم تمديد كند. عليزاده از جمله بازيكنانى است كه امير قلعه نويى سرمربى اين تيم علاقه شديدى به او دارد و خواستار تمديد قرارداد با وى شده است.

boys_won
29-06-2008, 19:02
این سایته مجتبی جباری

mojtabajabbari.com

این فورمش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M_Abieteh
29-06-2008, 23:11
این هم عکس های اولین تمرین استقلال:

M_Abieteh
29-06-2008, 23:13
پس از اولين حضور در تمرين استقلال تهران

عباسفرد: در پرسپوليس جايي براي پيشرفت نداشتم

خبرگزاري فارس: مهاجم جديد تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در پرسپوليس نمي‌توانستم پيشرفت كنم به همين دليل از حضور در اين تيم منصرف شدم.

به گزارش خبرگزاري فارس، عليرضا عباسفرد امروز با لباس شخصي در تمرين استقلال حضور داشت و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با پرسپوليس مذاكره كردم؛‌ اما افشين پيرواني كه همشهري من است گفت با عماد رضا و ابراهيم توره مذاكره كرده‌ و قصد دارند محسن خليلي و عليرضا نيكبخت را هم حفظ كنند،‌ ضمن اينكه فراز فاطمي هم در اين تيم حاضر است.
وي افزود: با توجه به اين شرايط احساس كردم در اين تيم نمي‌توانم پيشرفت كنم و به دليل آنكه امير قلعه نويي را دست دارم و او را يك مربي خوب مي‌دانم به استقلال آمدم، البته قلعه نويي نيز به من اعتقاد دارد.
مهاجم جديد تيم استقلال گفت:‌ با حضور در جمع آبي‌پوشان بهترين تصميم زندگي‌ام را گرفتم. اميدوارم بتوانم براي خوشحالي هواداران اين تيم گلزني كنم.

M_Abieteh
29-06-2008, 23:18
اينم يه نمونه از كاراي فرهنگي كه باشگاه فرهنگي ورزشي لنگ با مديريت كاشاني انجام دادن .

نیکبخت:

iman_s
30-06-2008, 05:41
اساسنامه باشگاه استقلال تهران روز گذشته تنظيم شد. باشگاه استقلال كه پيش از اين زير نظر سازمان اداره مى شد در راستاى عمل به اساسنامه Afc مبنى بر حرفه اى شدن باشگاه ها روز گذشته در محل ثبت شركت ها، به عنوان يك شركت تجارى مستقل به ثبت رسيد. بر اين اساس تغييرات ايجاد شده بهafc فرستاده شد تا اساسنامه جديد استقلال مورد بررسى قرار بگيرد.

حسين كاظمى بازيكن فصل پيش تيم فوتبال سپاهان اصفهان طى قراردادى يكساله و همچنين عليرضا عباسفرد با قراردادى دو ساله به تيم فوتبال استقلال تهران پيوستند و مى بايست امروز خود را در تمرين استقلال به اميرقلعه نويى معرفى كنند.
يدا... اكبرى هم مى بايست خودش را به امير قلعه نويى معرفى كند چرا كه قرار است اين بازيكن هم امروز فردا قراردادش را با استقلال ثبت كند. سياوش اكبرپور هم مذاكراتى را با فتح ا... زاده مديرعامل باشگاه استقلال داشته كه ظاهر در صورت لغو حضورش در تيم فوتبال العين امارات، به جمع آبى پوشان خواهد پيوست.
البته اکبرپور یک پیشنهاد از دانمارک داره و تا پنجشنبه تکلیفش معلوم میشه.

لیست مازاد
سعيد لطفى، محمد نوازى، مهيار حسن نژاد، محسن يوسفى، حميد شفيعى و بيژن كوشكى، بازيكنانى هستند كه فصل آينده در فهرست اين تيم تهرانى حضور نخواهند داشت و كادر فنى به آنها اعتقادى ندارد. در جمع اين بازيكنان، محسن يوسفى به دليل خدمت سربازى نمى تواند در استقلال حضور داشته باشد. مسؤولان باشگاه از بيان فهرست بازيكنان مازاد خود به طور رسمى خوددارى مى كنند اما على فتح ا...زاده اعلام كرد كه احتمالا هفت بازيكن از اين تيم جدا خواهند شد.

D o l f i n
30-06-2008, 11:31
منم جدا از همه اینا یه پیشنهاد واسه استقلالیها دارم خودم زیاد شرکت نمی کنم ولی بیاید از این به بعد تو هیچ تایپیکی که این قرمزها میزنن و همش بد و بیراه میگن شرکت نکنیم اینطوری سنگینتریم و وقتی ببینن کسی بهشون محل نمیزاره و خودشون با خودشون بحث میکنن بیشتر ضایع میشن
چون من از قرمز جماعت مزخرفتر ندیدم
نظرتون چیه؟

Alireza Taji
30-06-2008, 12:19
لیست مازاد
سعيد لطفى، محمد نوازى، مهيار حسن نژاد، محسن يوسفى، حميد شفيعى و بيژن كوشكى،

عزیز مطمئنی بیژن کوشکی هست؟ استقلال یک حسین کوشکی هم داره که اون همیشه نیمکت نشین بوده بعد بیژن کوشکی تو این فصل برای استقلال بد نبوده که بخواد بره...
من یکجا دیگه خوندم حسین کوشکی بوده نه بیژن....

alenkita
30-06-2008, 13:50
منم فكر كنم حسين كوشكي باشه
آخه بيژن امسال بد نبود كه!!!

amirtaker
30-06-2008, 14:59
خبرگزاري فوتبال ايران - حسين كاظمي هافبك سابق استقلال كه با قهرماني اين تيم در ليگ‌برتر از جمع آبي‌ها جدا شد دوباره به اين تيم باز خواهد گشت. او پس از مذاكراتي كه با مسئولان استقلال داشت در نهايت با آنها به توافق رسيد، اين درحالي است كه پرسپوليسي‌ها نيز به شدت در پي جذب هافبك فصل گذشته سپاهان بودند.

كاظمي در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران، درخصوص توافقش با استقلال گفت: «تمامي مراحل براي ثبت قرارداد رسمي به خوبي پيش رفته ولي هنوز قراردادي امضا نشده كه بخواهم به طور كامل در اين مورد حرف بزنم. البته همان‌طور كه گفتم با استقلالي‌ها به توافق رسيدم و به زودي در تمرينات اين تيم شركت خواهم كرد.»
وي در پاسخ به اين سئوال كه چرا پيشنهاد پرسپوليس را رد كردي گفت: «من سابقه پوشيدن پيراهن استقلال را داشتم و نمي‌توانستم در پرسپوليس بازي كنم.»
اطمينان دارم كه استقلال شانس زيادي در ليگ‌برتر و ليگ‌قهرمانان آسيا خواهد داشت البته معتقدم كه قهرماني در ليگ قهرمانان آسيا خيلي آسان‌تر از قهرماني در ليگ ايران

amirtaker
30-06-2008, 14:59
خبرگزاري فوتبال ايران - مدافع فصل گذشته ذوب‌آهن كه قبل از حضور در اين تيم در ليگ قطر بازي مي‌كرد امروز (دوشنبه) با مسئولان باشگاه استقلال به توافق رسيد.

به‌گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، هادي شكوري كه سابقه عضويت در تيم‌ملي را هم دارد امروز با باشگاه استقلال به توافق رسيد و روز سه‌شنبه قرارداد دوساله‌اش را در هيأت فوتبال استان تهران ثبت خواهد كرد.شكوري اولين مدافعي است كه استقلالي‌ها براي

amirtaker
30-06-2008, 15:00
خبرگزاري فوتبال ايران - طي چند روز گذشته رسانه‌ها گمان‌زني‌هاي مخلتفي درخصوص ليست مازاد استقلال داشتند و در اين ميان شايعاتي درخصوص كنار گذاشتن بيژن كوشكي هم شنيده مي‌شود.

كوشكي در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران، با اشاره به اين موضوع مي‌گويد: «چند روز پيش با من تماس گرفتند و گفتند كه سرتمرين حاضر شوم، حالا از اين كه مي‌گويند در ليست مازاد قراردارم بي‌خبرم و در اين مورد بايد با قلعه‌نويي صحبت كنم تا وضعيتم به طور كامل مشخص شود.»
مدافع استقلال در پايان مي‌گويد: «در اين مدت هيچ‌ مصاحبه‌اي انجام ندادم و شايد اين موضوع باعث تا شايعات زيادي در مورد من مطرح شود. فعلاً هم وضعيتم در استقلال مشخص نيست و پس از صحبت كردن با قلعه‌نويي همه‌چيز به طور كامل مشخص خواهد

Ali Pacino
30-06-2008, 15:13
منم فكر كنم حسين كوشكي باشه
آخه بيژن امسال بد نبود كه!!!
خدا کنه جفتشون برن یکی از یکی دیگه بدتر بازی با راه آهن چه سوتی خفی دا!

Alireza Taji
30-06-2008, 19:15
بیژن کوشکی فوق العاده نبود اما خوب بود... وقتی امد دفاعمون خیلی بهتر شد... بهتره حفظ بشه بالاخره بد هم باشه نیمکتمون را پر می کنه...

amirtaker
30-06-2008, 19:18
مثل اینکه قراره تقی پور بیاد به جای کوشکی.

Alireza Taji
30-06-2008, 19:22
بیژن کوشکی فوق العاده نبود اما خوب بود... وقتی امد دفاعمون خیلی بهتر شد... بهتره حفظ بشه بالاخره بد هم باشه نیمکتمون را پر می کنه...

iman_s
01-07-2008, 04:32
عزیز مطمئنی بیژن کوشکی هست؟ استقلال یک حسین کوشکی هم داره که اون همیشه نیمکت نشین بوده بعد بیژن کوشکی تو این فصل برای استقلال بد نبوده که بخواد بره...
من یکجا دیگه خوندم حسین کوشکی بوده نه بیژن....

اتفاقا منم تعجب کردم ولی اصل خبر همینه و تو ایران ورزشی هم چاپ شده.

nimpond
01-07-2008, 07:11
ای ولا به امیر حسین!!!
احتمالا همین روزها تمدید میکنه، خودش گفته سفید امضاء میکنم!!! هر چند که اول گفت 250.000.000 میخواد ولی فکر کنم پشیمون شده. آخه از 16 سالگی فقط آبی پوشیده ! ! !

در مورد کوشکی هم باید بگم که 3تا پاس گل به حریف داده و دوتا پنالتی، که اگه بخوایم دقیق بگیم ، توی این 5حرکت، 3تاش باعث تساوی شد و 2تاش هم باعث باخت ! ! !
به نظرتون با حساب این 8 امتیاز چندم میشدیم؟!!!

alenkita
01-07-2008, 07:44
من كه زياد رو حسين كاظمي حساب نميكنم .
اگه خوب بود توي 2 فصل در سپاهان نيمكت نشين نميشد.

امير موسر
01-07-2008, 09:17
من كه زياد رو حسين كاظمي حساب نميكنم .
اگه خوب بود توي 2 فصل در سپاهان نيمكت نشين نميشد.

چرا دو فصل!؟ یه فصل رفته ! در ضمن از وقتی ویرا اومد بازیکن فیکس بود !

ESTEGHLAL 67
01-07-2008, 18:10
سياوش اكبرپور در تمرين استقلال حاضر شد

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم الظفره امارات امروز در تمرين استقلال تهران حاضر شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم استقلال از ساعت 10/18 امروز در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي تمرين خود را با 13 بازيكن برگزار كرد.
پيروز قرباني، امير حسين صادقي، بيژن كوشكي، اميد روانخواه، مهدي امير آبادي، ميثم منيعي، اشكان نامداري، ميلاد نوري، خسرو حيدري، هادي شكوري، يدا... اكبري، پژمان منتظري و احمد خضيراوي حاضران در تمرين بودند.
هاشم بيك زاده به دليل عمل جراحي، زير نظر نوروزي پزشك تيم تمرين كرد. مهرداد پولادي نيز جدا از سايرين تمرين كرد.
فرهاد مجيدي با اجازه كادر فني غايب بود.
مهم ترين اتفاق تمرين امروز حضور سياوش اكبر پور مهاجم تيم الظفره امارات در تمرين بود.
بازيكن سابق استقلال تهران با لباس شخصي در تمرين آبي پوشان حاضر شد.
مسئولان استقلال مذاكراتي را براي جذب اين بازيكن انجام داده‌اند.

iman_s
02-07-2008, 02:00
[b]در مورد کوشکی هم باید بگم که 3تا پاس گل به حریف داده و دوتا پنالتی، که اگه بخوایم دقیق بگیم ، توی این 5حرکت، 3تاش باعث تساوی شد و 2تاش هم باعث باخت ! ! !
به نظرتون با حساب این 8 امتیاز چندم میشدیم؟!!!
دقیقا.درسته که امسال همه دفاعها بد کار میکردند ولی این کوشکی از همه بدتر بود. مدافعی که دقیقه 5 اخراج میشه .......

amirtaker
02-07-2008, 10:06
:27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::2 7::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27:
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:
----

ESTEGHLAL 67
02-07-2008, 12:48
ایول کاظمی هم که دو ساله بست .اگه جباری هم بمونه ودرکنار اکبری چی میشه استقلال فصل بعد

تازه من شنیدم عمادرضا هم باپرسپولیس به توافق رسیده چه حالی میده استقلال این بازیکن رو هم از چنگ لنگی ها در بیاره

ESTEGHLAL 67
02-07-2008, 14:01
با عقد قراردادي يك ساله

اكبري و عباسفرد رسما به استقلال تهران پيوستند

خبرگزاري فارس: هافبك سابق پاس همدان و مهاجم سابق صبا باتري با حضور در هيئت فوتبال استان تهران به طور رسمي به استقلال پيوستند.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ يدا.. اكبري و عليرضا عباسفرد در هيئت فوتبال استان تهران حاضر شدند و با عقد قراردادي يك ساله به طور قرضي به اين تيم تهراني پيوستند.
اكبري فصل گذشته به عنوان كاپيتان پاس همدان عملكرد خوبي را در اين تيم ارائه كرد. عباسفرد در خط حمله از جمله بازيكنان كليدي تيم صبا باتري بود كه در هشتمين دوره ليگ برتر ايران با پيراهن استقلال در ميادين شركت خواهد كرد. :21:

amirtaker
02-07-2008, 14:03
خبرگزاري فوتبال ايرانت - حسين كاظمي روز گذشته با پرسپوليسي‌ها مذاكره كرد ولي تصميم‌نهايي‌اش اين بود كه پيراهن استقلال را برتن كند. او كه پس از قهرماني استقلال در ليگ‌برتر اين تيم را ترك كرد، دوباره به جمع آبي‌ها برگشته و خيلي‌ها معتقدند كه اين بازيكن خط هافبك استقلال را تبديل به نقطه قوت اين تيم خواهد كرد.

كاظمي در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ابتدا در مورد مذاكره‌اش با پرسپوليس مي‌گويد: «چندبار با مسئولان اين باشگاه حرف زدم و روزگذشته هم با افشين پيرواني تماس تلفني داشتم. او گفت كه تو در ليست ما هستي و اگر احساس كني مشكلي برايت پيش نمي‌آيد به باشگاه بيا تا مذاكره كنيم، من هم فكرهايم را كردم و در نهايت گفتم كه نمي‌توانم پيراهن قرمز را برتن كنم.»
هافبك فصل گذشته سپاهان را ادامه مي‌گويد: «حضور در اين تيم اصفهاني يكي از بهترين سال‌هاي فوتبالي‌ام را رقم زد و هيچ‌وقت سپاهان را فراموش نمي‌كنم. البته جدايي‌ام از اين تيم تصميم‌درستي بود چون بازي كردن در استقلال مي‌تواند تاثير مثبتي در آينده فوتبالي‌ام داشته باشد.»
كاظمي ادامه مي‌دهد: «پارسال به سختي از استقلال جدا شدم و بعدها مشخص شد كه عامل اين جدايي من نبودم، الان هم خوشحالم كه دوباره پيراهن اين تيم را برتن نمي‌كنم. البته توقعات از من خيلي زياد است و امسال كار بسيار سختي‌را در پيش دارم.»
وي در پايان مي‌گويد: «استقلال را اول به خاطر منافع خودم انتخاب كردم و اطمينان دارم كه اين انتخاب براي هر دو طرف سود دارد. البته مسائل مالي هم برايم حائز اهميت بود و از مبلغي كه بابت فصل آينده مي‌گيرم راضي هستم. در ضمن از لحاظ فني هم كار و قلعه‌نويي را قبول دارم و مطمئن هستم كه استقلال با اين مربي در هر سه جام مدعي خواهد بود.»

amirtaker
02-07-2008, 14:04
خبرگزاري فوتبال ايران - مجتبي جباري از دست‌دادن پدرش را تلخ‌ترين اتفاق زندگي‌اش مي‌داند. جباري در توصيف آن لحظه‌اي كه اين خبر را شنيد مي‌گويد: «دنيا روي سرم خراب شد.»
مجتبي پس از پشت سرگذاشتن روزهاي سخت و طاقت‌فرسا حالا كمي آرام‌تر شده ولي دوري پدر را بيشتر از گذشته احساس مي‌كند. او به خبرگزاري فوتبال ايران مي‌گويد: «روزهاي اول اطرافم خيلي شلوغ بود ولي الان احساس مي‌كنم كه خيلي تنها هستم.»
- چند هفته‌اي از فوت پدرت مي‌گذرد چگونه با اين شرايط كنار مي‌آيي؟
اي‌كاش چنين اتفاقات تلخي براي هيچ خانواده‌اي نمي‌افتاد. من در اين چند هفته روزهاي بسيار سختي را پشت سرگذاشتم البته در روزهاي اول خيلي‌ها در كنارم بودند و شايد سرم با آنها گرم بود ولي الان احساس مي‌كنم كه از دست دادن پدرم بدترين اتفاق ممكن بود. البته از اينكه خيلي‌ها در مراسم ختم او شركت كردند و مدام از خوبي‌هاي پدرم مي‌گفتند كمي آرام هستم ولي بايد بگويم كه اين داغ فراموش نشدني است.
- دقايقي بعد از قهرماني استقلال در جام‌حذفي متوجه شدي كه پدرت فوت كرده. دوست داشتي اين خبر را قبل از بازي به تو مي‌دادند؟
خير به هيچ عنوان دوست نداشتم كه قبل از بازي خبر فوت پدرم را بشنوم. او منتظر قهرماني استقلال و درخشش من بود، در ضمن تماشاگران هم به ورزشگاه آمده بودند تا قهرماني تيم محبوبشان را ببينند. خيلي خوشحالم كه استقلال قهرمان شد و من هم گل زدم تا پدرم شاد شود، البته هميشه افسوس مي‌خورم كه بعد از قهرماني نتوانستم لبخند او را ببينم و آغوش گرمش را لمس كنم.
- در حال حاضر از لحاظ روحي در چه شرايطي قرار داري؟
نسبت به هفته‌هاي گذشته وضعيت بهتري دارم اما همانطور كه گفتم اين اتفاق فراموش شدني نيست. چند روزي است كه تمريناتم را به صورت انفرادي آغاز كرده‌ام و اميدوارم هرچه زودتر به شرايط طبيعي نزديك شوم.
- مي‌گويند قصد جدايي از استقلال را داري؟

فعلاً كه هيچ چيز مشخص نيست و منتظرم تا تكليفم براي رفتن به اروپا مشخص شود.
- اين موضوع هنوز قطعي نشده؟
مديربرنامه‌هايم با چند باشگاه اروپايي در ارتباط است و فيلم بازي‌هايم را نيز به‌آنها داده ولي هنوز خبر قطعي در اين مورد وجود ندارد. اگر همه چيز مهيا بود به اروپا مي‌روم تا مذاكره كنم.
- در اين مدت خيلي كم پيش آمد تا در بازي‌هاي ملي حضور داشته باشي. فكر نمي‌كني اين موضوع كار تو را براي رفتن به اروپا سخت‌تر كند؟

به‌طور حتم اگر در تيم‌ملي بازي مي‌كردم شرايط خيلي آسان‌تر بود و شما ديديد كه مسعود شجاعي پس از فيكس شدن در تيم‌ملي توانست به اوساسونا برود در مرحله مقدماتي و قبل از بازي با سوريه مسئولان مارسي براي ديدن بازي من به ايران آمدند ولي متأسفانه بازي نكردم و شانس بزرگي را از دست دادم. البته هنوز اميدوارم كه كارم براي رفتن به اروپا درست شود.

- اگر اروپا منتفي شد در استقلال مي‌ماني؟

فعلاً كه هدفم رفتن به اروپا است ولي اگر اين موضوع منتفي شد به احتمال فراوان در استقلال مي‌مانم

r4pbr4p
02-07-2008, 14:42
نه مث اینکه کم کم دارن یارای درست حسابی میگیرن.....

Amir Sepehr
02-07-2008, 18:35
البته عباسفرد و اکبری اول رفتن دهیم اهواز بعد اومدن استقلال یعنی 2 تا بازیکن لیگ برتری می تونن بگیرن که میگن توره و تقی پوره .... امسال خداروشکر خوب دارن یار میگیرن...

swamp
02-07-2008, 19:26
چه تیمی شدیم الان .هم اصولی بازیکن گرفتیم هم با زرنگی هنوز 2 تا سهمیه دیگه داریم ایول فتل و ژنرال

amirtaker
02-07-2008, 19:31
ما الان فقط تتتووورررههه رو میخوایم و یهدروازه بان ذخیره ی خوب به جای اشکان بپه

amirtaker
02-07-2008, 22:45
آخرين اخبار نقل و انتقالات استقلال
توافق با تقي پور؛برهاني دراتاق انتظار

بعد از عقد قرارداد رسمي هادي شکوري با استقلال،مسئولان اين مجموعه در تلاش هستند تا هرچه سريعتر ديگر نفرات مورد نظرشان را پاي ميز عقد قرارداد بکشانند. نفراتي چون ابراهيم تقي پور،سياوش اکبرپور،ابراهيم توره و... طي روزهاي گذشته با استقلالي هاي مذاکراتي را انجام دادند اما هنوز قرارداد رسمي اين نفرات منعقد نشده است.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" و به نقل يک مقام مسئول در باشگاه استقلال پرونده نقل و انتقالات اين مجموعه تا پايان هفته بسته مي شود.

توره مال ماست
ابراهيم توره مهاجم سنگالي فصل گذشته باشگاه پيکان که پرسپوليسي ها مدعي شده اند امروز (سه شنبه) براي مذاکره روانه به باشگاهشان مي شود،اصلي ترين گزينه امير قلعه نويي براي بازي در خط حمله استقلال است.
يکي از مسئولان استقلال درباره اين بازيکن به خبرنگار ورزشي برنا مي گويد: طي هفته گذشته بارها از طريق مدير برنامه هاي توره با وي مذاکره کرديم و از لحاظ مالي نيز با او به توافق رسيده ايم و قول مساعد داده که بزودي با استقلال قرارداد ببندد.

سرنوشت برهاني در دست اکبرپور
سياوش اکبرپور که در خارج از ايران به سر مي برد اواخر هفته گذشته در جلسه اي با مسئولان استقلال،براي بازگشت به تيم سابق خود با آنها به توافق رسيد،اما به علي فتح الله زاده اعلام کرده که اگر مقدمات حضورش در يک تيم خارجي فراهم نشد،پيراهن استقلال را مي پوشد و به همين دليل استقلالي ها سرنوشت آرش برهاني را مشخص نکرده اند و منتظرند تا اگر اکبر پور را صيد کردند آنوقت قيد برهاني را بزنند.

فقط طالبلو و نامداري
استقلالي ها دروازه بان سوم خود را که قرار است جانشين مهيار حسن نژاد شود از راه بازيکن اميد جذب مي کنند.ضمناً با تصميم امير قلعه نويي طالبلو و نامداري دروازه بانهاي اول و دوم استقلال در فصل آينده خواهندبود و پرونده جذب يک دروازه بان مطرح بسته شده است.

توافق با تقي پور
ابراهيم تقي پور خيلي زود با استقلالي ها به توافق رسيد.مدافع فصل گذشته پگاه گيلان،در دو روز گذشته،دو جلسه با نماينده استقلال در زمينه نقل و انتقالات برگزار کرد و با وي به توافق رسيد.به گفته يکي از مربيان استقلال اگر اتفاق خاصي نيفتد،تقي پور امروز يا فردا قرارداد رسمي اش را با استقلال منعقد مي کند

amirtaker
02-07-2008, 22:46

با حضور يدالله اكبري و عليرضا عباسفرد،
تمرين تيم فوتبال استقلال برگزار شد

تمرين تيم فوتبال استقلال تهران امروز در زمين شماره دو ورزشگاه آزادي پي‌گيري شد.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تمرينات تيم فوتبال استقلال تهران از ساعت 18 امروز در زمين شماره 2 مجموعه ورزشي آزادي آغاز شد.

بازيكنان ابتدا زير نظر خداداد به دور زمين دويدند و پس از آن در قالب گروه‌هاي چند‌نفري به تمرينات سرعتي پرداختند؛ در طول اين تمرين اميرقلعه‌نويي از بازيكنان مي‌خواست كه تمرين را جدي بگيرند.

در تمرين امروز استقلال تهران حسين كاظمي، يدالله اكبري، عليرضا عباسفرد و هادي شكوري، بازيكنان جديد اين تيم حضور داشتند. هاشم بيك‌زاده به دليل مصدوميت در تمرينات امروز حضور نداشت.

سعيد لطفي نيز در ابتداي تمرين با لباس شخصي در تمرينات استقلال حاضر شد و پس از مدت كوتاهي، زمين را ترك كرد.

در ادامه تمرينات، بازيكنان زير نظر قلعه‌نويي به گروه‌هاي پنج‌نفري تقسيم شدند و به تمرين كارهاي تكنيكي و پاسكاري پرداختند. سپس تمرين پاس‌هاي عرضي در دستور كار آبي‌پوشان قرار گرفت. بازي تمريني بخش پاياني تمرينات امروز بازيكنان استقلال بود.

در حاشيه تمرينات امروز، بسياري از هواداران استقلال اعلام مي‌كردند كه سياوش اكبرپور فردا (پنج‌شنبه) قرارداد رسمي خود را با اين تيم امضا خواهد كرد

amirtaker
03-07-2008, 15:37

با عقد قرارداد يك ساله

ابراهيم توره به تيم پرسپوليس پيوست

خبرگزاري فارس: مهاجم سابق تيم فوتبال پيكان با عقد قرارداد يك ساله‌ به پرسوليس ملحق شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، ابراهيم توره امروز با حضور در پرسپوليس و پس از مذاكره با مديرعامل، با اين تيم به توافق نهايي رسيد.
وي با حضور در هيئت فوتبال استان تهران، قراردادش را به طور رسمي با پرسپوليس به ثبت رساند تا در هشتمين دوره ليگ برتر، در خط حمله سرخپوشان بازي كند.

ibrahim tore ham parrrrrrrrrrrr

unartig
03-07-2008, 17:20
شاید امیرقلعه نوعی بهش اعتقادی نداشته کلا قلعه نوعی به بازیکنان حاشیه ای کاری نداره وسعی میکنه ازحاشیه دوری کنه

Nasser_ZRE
03-07-2008, 17:49
چند وقتی نبودیم.

امسال تیم خوبی رو میبنده ژنرال.

.

ESTEGHLAL 67
03-07-2008, 18:06
ببینم امسال میخوان چی بگن با اومدن قلعه نوعی افشین دیگه امپراطور نیست

اولین قدم ما هم با برد لنگی ها در سوپر جام برداشته میشه:10:

p0w3rfu7
03-07-2008, 18:14
اس اس عشق است
استقلال شیره !!!!!

B3HZ@D
03-07-2008, 21:26
هه هه داداش ابراهیم توره که پرید

amirtaker
03-07-2008, 21:32

گزارش شد مستقیما به آقای قیض در صورت تکرار مستقیما مثل دوستتون به آقا مهران میگم.:31:

Alireza Taji
04-07-2008, 01:46
خوشحالم که ابراهیم تور استقلال نشد...
تجربه ثابت کرد بازیکن خارجی تو استقلال موفق نیست....

ESTEGHLAL 67
04-07-2008, 11:14

بدبخت ها عقده ای شدند اونقدر استقلال بازیکنای اونا رو ازچنگشون در اورد حالا به خاطر اینکه سر خورده نشید
این بازیکن مال شما باشه:19:

M_Abieteh
04-07-2008, 11:28
حالا اگه توره از پرسپولیس بره میگن این بازیکن اصلا به درد پرسپولیس نمی خورد و از این حرفا.

amirtaker
04-07-2008, 11:28
بچه ها به دلم افتاده توره تو پرثپلیص پخی نمیشه.

ESTEGHLAL 67
04-07-2008, 11:51
کلا من به همین مهاجم های استقلال بیشتر اعتقاد دارم با وجود امیر خان استقلال سرور پرسپولیس بوده وهست

M_Abieteh
04-07-2008, 17:34
پورحيدري در گفت و گو با فارس:
مديريت پر اشتباه موجب بدهي‌هاي استقلال شده است
خبرگزاري فارس: عضو هيئت مديره استقلال تهران گفت: مديريت‌هاي متغير و پراشتباه در اين تيم باعث اين رقم بدهكاري شده است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منصور پورحيدري در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره اينكه گفته مي‌شود استقلال با بدهي 8 تا 12ميليارد توماني روبرو است، اظهار داشت: خبري از اين بدهي ندارم. وقتي در يك سال، مردم شاهد تغييرات در همه سطوح هستند، طبيعي است چنين رقمي را به عنوان بدهي داشته باشيم.
وي افزود: در جريان جزييات اين بدهي نيستم و فرصتي هم ندارم تا از آن مطلع شوم. به هر حال، مديريت‌هاي متغير و پراشتباه باعث اين رقم بدهكاري شده است. هر كاري حساب و كتاب دارد. برنامه‌ريزي غلط باعث مي‌شود كه چنين اتفاقاتي رخ دهد.
اين عضو هيئت مديره استقلال در پاسخ به اينكه قصد ندارد در جلسات هيئت مديره شركت كند، اظهار داشت: شركت نمي‌كنم چون اين باشگاه سازمان و تشكيلات ندارد. اين باشگاه داراي ساختمان است؛ اما جلسات آن در مكان‌هاي ديگر تشكيل مي‌شود كه اين موضوع را قبول ندارم.
وي عنوان كرد: ورزشي هستيم و جلسات هم بايد در ساختمان باشگاه برگزار شود. امروز زنگ مي‌زنند كه بگويند فردا جلسه است؛ بدون اينكه مشغله‌هاي هر فردي را در نظر بگيرند.
مدير فني تيم پاس همدان با اشاره به جدايي هر ساله شماري از بازيكنان و مديران از اين تيم، ادامه داد: با يك حساب ساده مي‌بينيد كه هر سال چه تعداد بازيكن جدا مي‌شوند. يك آدم كه از تيم مي‌رود، 50 درصد باشگاه تغيير مي‌كند.
پورحيدري تاكيد كرد: دليلي ندارد كه وقتي يك مربي وارد تيم مي‌شود، سرپرست هم همراه خود بياورد. اين مسايل را كه كنار هم بگذاريد، متوجه اين گرفتاري‌ها مي شويد. باشگاهداري نمي‌كنيم؛ بلكه تسويه حساب مي‌كنيم. من اين كارها را بلد نيستم.
اين پيشكسوت در مورد اينكه قصد استعفا از هيئت مديره را دارد، گفت: من كه از استقلال نمي‌توانم استعفا كنم. اين باشگاه من است و از اين تيم نمي‌توانم جدا شوم. برخي دوست دارند تغيير انجام شود. حالا كه دوست دارند انجام بدهند، چون ورزشي فكر مي‌كنم، نمي‌توانم با اين شرايط كار كنم.
وي ادامه داد: اصلا برخي رفتارها و تصميمات را نمي‌فهمم. اين نحوه باشگاهداري آدم را ناراحت مي‌كند. كجاي فوتبال وقتي يك مربي مي‌رود، همه اركان باشگاه تغيير مي‌كند؟
سرمربي سابق استقلال اظهار داشت: من كه عضو كوچكي از استقلال هستم، جرات نمي‌كنم بگويم 40 سال با اين تيم زندگي كردم چون در اصل براي مردم كار مي‌كنيم. اين را بايد در عمل نشان دهيم؛ نه در حرف. كسي نمي‌تواند با نام استقلال دنبال اسم و رسم باشند.
اين عضو هيئت مديره در پاسخ به اينكه شايد سازمان تربيت‌بدني قصد كنار گذاشتن وي از باشگاه را داشته باشد، گفت: مشكلي ندارم. مگر مربي اين تيم نبودم. آنها كه من را نمي‌توانند از استقلال جدا كند. در باشگاه كار نكنم، مي‌روم براي اين تيم بوق مي‌زنم.
پورحيدري خاطر نشان ساخت: اعتراضي به اين رفتارها ندارم. نظرات من براي آقايان خوش نمي‌آيد چون اصولا نظرات ما ورزشي‌ها با سياسيون قابل قبول نيست.
انتهاي پيام/

r4pbr4p
04-07-2008, 18:01
هر چقد هم بدهی داشته باشه به پای پرسپ و لیس نمیرسه

amirtaker
05-07-2008, 12:34
خبرگزاري فوتبال ايران - سياوش اكبرپور پس از چند مرحله مذاكره با مسئولان استقلال،‌ در آستانه پيوستن به اين تيم قرار دارد و به احتمال فراوان تا دو روز آينده قرارداد رسمي با اين بازيكن ثبت خواهد شد.

اكبرپور در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران، در مورد آخرين وضعيتش مي‌گويد: «چند بار با قلعه‌نويي و نظري جويباري مذاكره كردم و مشكلي براي ثبت قرارداد با استقلال وجود ندارد. فقط از لحاظ مالي هنوز به توافق نرسيديم ولي اين مشكل چندان جدي نيست و به زودي حضورم در استقلال قطعي خواهد شد.»
اكبرپور ادامه مي‌دهد: «يك فصل از استقلال دور بودم و دوباره به اين تيم مي‌آيم تا دينم را به هواداران ادا كنم. در ضمن مي‌خواهم خيلي چيزها را ثابت كنم و مطمئن باشيد امسال يكي از بهترين فصل‌هاي فوتبالي‌ام رقم خواهد خورد.»
وي با اشاره به حضور ابراهيم توره در پرسپوليس آن هم در شرايطي كه اين بازيكن در آستانه پيوستن به استقلال قرار داشت مي‌گويد: «استقلال عباسفرد را خريده كه از توره خيلي بهتر است و اصلاً قابل قياس با او نيست. مطمئن باشيد كه اين مهاجم براي استقلال گل‌هاي زيادي خواهد زد و شك ندارم كه عباسفرد از توره بهتر است.»
مي‌گويند اكبرپور قرار است فصل آينده شماره 10 را بر تن كند و شايعه شده كه اين موضوع با واكنش منفي عليرضا منصوريان همراه بوده است. اكبرپور اما در اين مورد مي‌گويد: «رفاقت من و منصوريان بيشتر از شماره 10 ارزش دارد و اصلاً‌ دوست دارم كه اين پيراهن در ويترين باشگاه استقلال قرار بگيرد. اگر هم اين اتفاق نيفتاد و قرار شد

amir_sa
05-07-2008, 14:59
بچه ها يه خبر بد. جباري از دو تا باشگاه مطرح فرانسه پيشنهاد دريافت كرده و داره روش فكر ميكنه . من اينو امروز تو راديو شنيدم
مي خواستم ببينم واقعيت داره ؟

amirtaker
05-07-2008, 20:05
بچه ها يه خبر بد. جباري از دو تا باشگاه مطرح فرانسه پيشنهاد دريافت كرده و داره روش فكر ميكنه . من اينو امروز تو راديو شنيدم
مي خواستم ببينم واقعيت داره ؟

آره احتمال رفتنش به مارسی خیلی زیاده.یه روز باید میرفت من خوشحالم که داره میره اروپا اگه میرفت امارت نابود میشد.از یه طرفم ناراحتم چو یکی از پایه های تیم داره میره.البته فکر کنم اکبری یه جانشین خوب برای اونه در ضمن امید دکو هم که عالیه.

amirtaker
05-07-2008, 20:05
آغاز مذاكرات استقلال با "آيلتون" در روسيه

باشگاه استقلال تهران مذاكره با "آيلتون" مهاجم برزيلي تيم دونتسك روسيه را آغاز كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، آيلتون بازيكن برزيلي - آلماني تيم دونتسك روسيه مورد توجه باشگاه استقلال تهران قرار دارد و مذاكرات مقدماتي جهت جذب اين بازيكن با مدير برنامه‌هايش آغاز شده است.

در كارنامه آيلتون بازي در تيم‌هاي سانتاكروز، وردربرمن، شالكه 04، هامبورگ،‌ بشيكتاش، ستاره سرخ بلگراد و دويسبورگ نيز ديده مي‌شود. اين بازيكن برزيلي سابقه‌ي كسب عنوان آقاي گلي بوندس‌ليگا را در كارنامه خود دارد، ضمن آن كه در رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2006 در منطقه‌ي آسيا تيم فوتبال قطر قصد داشت تا اين بازيكن را با اعطاي مليت قطري به عضويت تيم ملي خود درآورد كه با مخالفت فيفا اين اتفاق رخ نداد.

با توجه به حضور آيلتون در ليگ روسيه، اين بازيكن با سرماي هواي اين كشور دچار مشكل شده است و با وجود قرارداد دو ساله قصد جدايي از اين تيم را دارد كه با توجه به شرايط قرارداد اين بازيكن با باشگاه روسي درصورت توافق آيلتون مي‌تواند به استقلال بيايد.

در صورت توافق باشگاه استقلال با اين بازيكن، آيلتون ظرف چند روز آينده براي انجام مذاكرات نهايي به تهران مي‌آيد.

amirtaker
05-07-2008, 20:08
امروز و در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي

طالب لو و يك سنگالي با استقلال تهران تمرين كردند

خبرگزاري فارس: در تمرين امروز استقلال تهران دروازه‌بان اصلي تيم و يك بازيكن سنگالي حاضر شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم فوتبال استقلال تهران امروز در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي تمرين كرد.
در ابتداي تمرين امير قلعه‌نويي حدود 10 دقيقه براي بازيكنان صحبت كرد.
مهم‌ترين اتفاق تمرين امروز استقلال حضور وحيد طالب لو بود. اين دروازه‌بان براي تمديد قراردادش با مسئولان باشگاه جلسات متعددي داشت و سرانجام در اين تيم ماندگار شد.
سعيد بيات هافبك مصدوم تيم با عصا در محل تمرين حاضر شد تا در خصوص وضعيت خود با امير قلعه نويي صحبت كند. وي تا دو ماه ديگر نيز بايد به فيزيوتراپي بپردازد.
«بن مايكل» بازيكن سنگالي كه در پست هافبك نفوذي بازي مي‌كند امروز در تمرين آبي پوشان حضور داشت.
علي نظري جويباري سرپرست استقلال در خصوص احتمال جذب عليرضا نيكبخت واحدي گفت: نيازي به اين بازيكن نداريم. در پست او يك بازيكن جوان و آماده به نام هاشم بيك زاده جذب كرده‌ايم.

Rjoun
07-07-2008, 02:07
خدمت برادران و خواهران عزيز استقلالي سلام
اميدوارم حله همگي خوب باشه.
راستش خواستم يه سري توضيحات در مورده انجمن به شما(به عنوان برادر كوچيكتر) داشته باشم كه ديگه براي هيچ مس مشكلاتي مثل اخطار،بن و... پيش نياد.
1-همونجور كه ميدونيد عده اي توي انجمن هستن كه ديگه شما حال روزشون رو بهتر از من مي دونيد.مريض عقده اي و هرچيزي كه در موره اين عزيزان بگيد باز هم احتيج به تكميل قافيه پيدا ميكنيد.سعي كنيد از درگير شدن با اين كاربرها جدا خودداري كنيد.
2-از شركت توي بحث هايي مثل نظر سنجي ها خودداري كنيد.چون نتيجه رو مثل باقي نظر سنجي ها مي تونيد حدس بزنيد.يه كاربر با چهل تا آي مياد و...

3-بحث ها و تاپيك هاي در ارتباط با باشگاه پرسپوليس به ما مربوط نيستند.پس جالب نيست خودمون رو خراب بحث اونا كنيم.

ممنونم دوستان
قربان شما رضا:11:

M_Abieteh
07-07-2008, 09:37
رضا جان ممنون از توضیحت.

amirtaker
07-07-2008, 11:28
من اومدم بنویسم رضا اومد نوشت.
به هیچ وجه در سوپر جام دیگر پست ندید همچنین در جاهایی که اخبار مربوط به پرسپولیس رو گذاشته اند تا عقده ی بعضی ها خالی بشود.

nimpond
07-07-2008, 11:30
100 امتیاز واسه آقا رضا
راستی میگن امیر حسین دوباره به توافق نرسیده

amirtaker
07-07-2008, 11:34
100 امتیاز واسه آقا رضا

آره.
جباری و اکبر پورهم همینطور.
نگران نباشید حاجی و قلعه نویی کارشون رو خوب بلدن.

unartig
07-07-2008, 12:11
اگر قضیه آیلتون به واقعیت بپیونده دیگه نیازی به مهاجم نداریم . البته گفتم اگر چون این آیلتون بازیکن درسطح بالایی هست .بارضاهم موافقم .به جای جواب دادن توفروم به راحتی میشه کلید اعتراض را زد وناظرین را آگاه کرد

M_Abieteh
07-07-2008, 15:59
من که تو اون تایپیک هیچ پستی ندادم.

M_Abieteh
07-07-2008, 16:38
باوجود عقد قرارداد داخلي با پگاه
تقي‌پور به استقلال تهران پيوست
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال پگاه گيلان با استقلال تهران قرارداد رسمي امضا كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس، ابراهيم تقي‌پور كه با باشگاه سابق خود به توافق رسيده و حتي قرارداد داخلي امضا كرد، به استقلال تهران پيوست.
وي امروز با حضور در هيئت فوتبال استان تهران قرارداد خود را به ثبت رساند.
گفته مي‌شود دليل اصلي جذب تقي‌پور، بن‌بست مذاكرات باشگاه استقلال تهران با امير حسين صادقي مدافع باسابقه اين تيم بوده است.
انتهاي پيام/

Rjoun
07-07-2008, 23:26
رضا جان ممنون از توضیحت.
خواهش ميكنم:10:

من اومدم بنویسم رضا اومد نوشت.
به هیچ وجه در سوپر جام دیگر پست ندید همچنین در جاهایی که اخبار مربوط به پرسپولیس رو گذاشته اند تا عقده ی بعضی ها خالی بشود.
امير خيلي زودتر بايد اين توضيحات نوشته ميشد.

100 امتیاز واسه آقا رضا
ممنونم:11:

اگر قضیه آیلتون به واقعیت بپیونده دیگه نیازی به مهاجم نداریم . البته گفتم اگر چون این آیلتون بازیکن درسطح بالایی هست .بارضاهم موافقم .به جای جواب دادن توفروم به راحتی میشه کلید اعتراض را زد وناظرین را آگاه کرد
مديريت تا الان كه با ملايمت با اونا رفتار كرده.

من که تو اون تایپیک هیچ پستی ندادم.
مريم جان بهتره توي تاپيك هاي اونا هيچ فعاليتي نكنيم.حتي براي تبريك و...
ممنونم

M_Abieteh
07-07-2008, 23:30
من دیگه تا عمر دارم تو یه همچین تایپیک هایی برم و پست بدم چون اگه یه اخطار دیگه بگیرم برای همیشه به انجمن اخبار ورزشی دسترسی نخواهم داشت.

Rjoun
07-07-2008, 23:42
بزار تو خيال خودشون پر طرفدارترين تيم دنيا باشن
ما كه ميدونيم نيستن.تو تهران شايد اما شهرستان ها عمرا.
ميگن كنفدراسيون آسيا گفته پرسپوليس 30 ميليون هوادار داره.:27:
يكي نيست بگه آخه اونا بيكارن بيان بشين شما رو بشمارن:31:

M_Abieteh
07-07-2008, 23:57
اینا همش توهماته. وبیشتر برای دلخوشیه خودشونه.

nimpond
08-07-2008, 00:42
خدا کنه یه مهاجم در حد عنایتی هم بگیرن که قهرمانی آسیا تضمین بشه

Rjoun
08-07-2008, 00:48
خدا کنه یه مهاجم در حد عنایتی هم بگیرن که قهرمانی آسیا تضمین بشه
به درد سيستم قلعه نويي همين امثال عنايتي مي خورن.
عباسفرد هم مهاجم خوبيه و به نظرم توي اين سيستم خوب جا ميافته

Rjoun
08-07-2008, 00:50
حسين جان كجاي اهواز ميشيني؟
حسين رو توي آواتارت خوندم.:11:

iman_s
08-07-2008, 01:26
من دیگه تا عمر دارم تو یه همچین تایپیک هایی برم و پست بدم چون اگه یه اخطار دیگه بگیرم برای همیشه به انجمن اخبار ورزشی دسترسی نخواهم داشت.
تعداد اخطارهات منو کشته :31:
اینجور تاپیکها آخر و عاقبت نداره و باعث اخطار و بن و کدورت بین اعضا و هر کوفت و زهر ماری میشه. یکسری هم هستند که اصلا ارزش کل کل کردن ندارند.

nimpond
08-07-2008, 04:26
آره خوب عباسفر هم خوبه ولی فکر نکنم بیشتر از برهانی و شفیعی و بیاتی نیا گل بزنه. بیاتی نیا که داره میره ولی به نظر من استقلال پول اینارو میداد همون عنایتی رو بر میگردوند ارزش داشت

حسين جان كجاي اهواز ميشيني؟
حسين رو توي آواتارت خوندم.:11:
فدای چشای تیـــــزت:18:
بچه پاداد هستم:10:

nimpond
08-07-2008, 04:30
پارس فوتبال:

اكثر خبرنگاران در انتظار پايان كلاس‌هاي مربيگري حرفه‌اي بودند تا با يكي، دو نفر حتما گفت‌وگو كنند. يكي از آنها امير قلعه‌نويي است. او در مورد كلاس‌هاي روته‌مولر مي‌گويد: «كلاس‌هاي خوبي است و از آنجايي كه اكثر بازيكنان و مربيان حرفه‌اي ايران در اين كلاس حضور دارند، سطح آن خيلي بالاست. اصلا كلاس يك‌طرفه‌اي نيست و بچه‌هاي ما به‌ هيچ‌وجه فقط شنونده نيستند.»
او ادامه مي‌دهد: «همواره بچه‌هاي حاضر در كلاس با روته‌مولر گفت‌وگو مي‌كنند و نقش فعالي دارند..»
قلعه‌نويي در ادامه مي‌گويد: «در اينجا بحث مدرك براي بچه‌ها مطرح نيست و بيشتر تبادل اطلاعات اهميت دارد. ما بين صحبت‌هايي كه با هم داريم، چيزهاي بيشتري ياد مي‌گيريم.» اما مهمترين موضوعي كه امير قلعه‌نويي توانست به آن پاسخ دهد ماجراي استقلال فصل آينده و يارگيري اين تيم است او در اين‌باره مي‌گويد: «ما كارمان را قبل از فينال جام‌حذفي آغاز كرديم و مطمئن باشيد استقلال در ليگ‌برتر امسال آغاز بسيار خوبي خواهد داشت و تنها مشكل ما بحث بدنسازي بود كه زمان كافي براي اين كار نداشتيم.» او ادامه مي‌دهد: «استقلال سال گذشته بازيكنان خوبي را در اختيار گرفت. امسال سعي من بيشتر بر اين بود كه تيم را تكميل و نقاط‌ضعف پارسال را برطرف كنم. در پست هافبك دفاعي كه مشكل عمده استقلال بود، حسين كاظمي را آورديم. جناح چپ و راست را هم با هاشم بيگ‌زاده و خسرو حيدري بستيم. مهاجم هدف ما هم عليرضا عباسفرد خواهد بود.» او كه يكي از بهترين هافبك‌هاي بازي‌ساز زمان خودش بوده، در مورد اين پست حساس مي‌گويد: «در پست هافبك بازي‌ساز با وجود يدالله‌ اكبري و مجتبي جباري مشكلي نداريم چرا كه بازيكنان را براساس افكار و برنامه‌اي كه براي اين فصل در نظر داشتيم، جذب كرديم.»
...اما يكي از مهمترين موضوعاتي كه اميرقلعه‌نويي به آن پاسخ داد، حرف‌هاي مسعود شجاعي است كه پس از پيوستن به اوساسونا اسپانيا اعلام كرده؛ «مي‌خواهم حقم را از قلعه‌نويي بگيرم.» قلعه‌نويي كه شجاعي را زمان مربيگري‌اش در تيم‌ملي بازي نداد، مي‌گويد: «هر مربي‌اي تفكر خودش را دارد. شجاعي يكي از بازيكنان آماده ما در جام‌ملت‌ها بود. اگر او را در ليست 23 نفره قرار نمي‌دادم، مي‌توانست گلايه كند و شايد هم حقش اين بود كه بازي كند ولي من ترجيح دادم از آندو تيموريان و جواد نكونام استفاده كنم.»

Rjoun
08-07-2008, 04:54
آره خوب عباسفر هم خوبه ولی فکر نکنم بیشتر از برهانی و شفیعی و بیاتی نیا گل بزنه. بیاتی نیا که داره میره ولی به نظر من استقلال پول اینارو میداد همون عنایتی رو بر میگردوند ارزش داشت

فدای چشای تیـــــزت:18:
بچه پاداد هستم:10:
قربونت.:10:
توي فروم بگردي بچه هاي اهواز زيادن.

amirtaker
08-07-2008, 10:15
آرش برهاني با تيم استقلال به توافق رسيد

خبرگزاري فارس: مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال استقلال در جلسه با مسئولان اين تيم براي تمديد قرارداد به توافق رسيد.

به گزارش خبرگزاي فارس، آرش برهاني همراه مدير برنامه هاي خود شب گذشته با مسئولان نقل و انتقال انتقال جلسه اي را برگزار كرد.
در اين جلسه، وي با مبلغ پيشنهادي مسئولان اين تيم به توافقق رسيد و قرار شد به زودي براي ثبت قرارداد راهي هيئت فوتبال تهران شود.
به گفته مهرداد بهنام مسئول نقل و انتقال استقلال، آنها با برهاني به نسبت ساير بازيكنان به راحتي به توافق رسيدند.
وي عنوان كرد كه در صورت ثبت قرارداد با آرش برهاني، سياوش اكبرپور را جذب نخواهند كرد.

r4pbr4p
08-07-2008, 10:57
این آرش برهانی بی شباهن به بختک نیست...

چرا ول نمیکنه این استقلال رو تا یه نفسی بکشه

amirtaker
08-07-2008, 17:59
خبرگزاري فوتبال ايران - مسئولان استقلال كه اين روزها نگراني‌هاي زيادي در مورد جذب بازيكن در خط حمله دارند،‌ روز گذشته مذاكراتي را با مهدي سيدصالحي انجام دادند ولي او اين موضوع را تكذيب مي‌كند.

سيدصالحي در گفت و گو با خبرگزاري فوتبال ايران، با اشاره به اين موضوع گفت: «من با استقلالي ها مذاكراتي داشته ام و توافقات اوليه در اين خصوص به دست آمد. فعلا اولويتم حضور در اين تيم است .البته بايد با سپاهاني ها صحبت كنم و بعد از آن تسويه
:18::18::18::31::31::31:

alenkita
08-07-2008, 20:05
خبرگزاري فوتبال ايران - مسئولان استقلال كه اين روزها نگراني‌هاي زيادي در مورد جذب بازيكن در خط حمله دارند،‌ روز گذشته مذاكراتي را با مهدي سيدصالحي انجام دادند ولي او اين موضوع را تكذيب مي‌كند.

سيدصالحي در گفت و گو با خبرگزاري فوتبال ايران، با اشاره به اين موضوع گفت: «من با استقلالي ها مذاكراتي داشته ام و توافقات اوليه در اين خصوص به دست آمد. فعلا اولويتم حضور در اين تيم است .البته بايد با سپاهاني ها صحبت كنم و بعد از آن تسويه
:18::18::18::31::31::31:

برای بازار گرمیه تا قیمتش رو ببره بالا

elendil
08-07-2008, 20:21
قیمتش مهم نیست خودش مهمه

Alireza Taji
09-07-2008, 01:18
سید صالحی؟!!!:2::2::2:
ما به یک مهاجم ششدانگ نیاز داریم نه سید صالحی که هر 6ماه یک گل میزنه...
سید صالحی اگه به درد میخورد سپاهان نگه ش میداشت...
امروز هم شنیدم قلعه نویی گفته در تفکراتش سید صالحی جایی نداره(خدا راشکر)
ما به یک مهاجم سر زن و فیزیکی که روی زمین هم خوب باشه نیاز داریم اگه فریدون فضلی می امد بد نبود حالا که عنایتی نمیادش فضلی بازیش بیشترین شباهت به عنایتی را داره و همیشه در هرفصل حتی اگه مصدوم شده ده تا گل را حداقل زده...

r4pbr4p
09-07-2008, 13:07
نه بابا فضلی که دیگه پا به سن گذاشته

amir_sa
09-07-2008, 17:32
سياوش اكبر پور قرار داد امضا كرد .و علي عليزاده تمديد كرد ( هر چند ازش زياد خوشم نمياد )
آرش برهاني و علي زاده رو نبايد تمديد ميكردند

amir_sa
09-07-2008, 17:42
يه مهاجم از يه كشور ديگه وارد كنن !!! همه نقاط خوبه ولي مهاجم خوب نداريم

amirtaker
09-07-2008, 17:54
ما میتونستیم آقایی رو بگیرم ولی نگرفتیم دیگه.
حالا استقلال دنبال جان واریو و زارع است.

Alireza Taji
10-07-2008, 00:09
نه بابا فضلی که دیگه پا به سن گذاشته
فضلی همسن عنایتی هست و تو هر دوره لیگ هم حداقل 10 گل زده.
تو فصل پیش (که مصدوم بودو دو ماهی نبود) اگر اشتبا نکنم 11 گل زد! و در کل مهاجم با ثباتی هست...

ما میتونستیم آقایی رو بگیرم ولی نگرفتیم دیگه.
فتح الله زاده می خواست بگیردش و خود اقایی هم استقلالی هست و اصلا قرار بود فصل پیش به استقلال بیاد اما برخی ها مانع شدن!
این فصل مصطفوی دید زورش به حاجی نمی رسه رفت پیش علی ابادی چقولی کرد:21: و علی ابادی هم فتح الله زاده را منع کرد از لنگ بازیکن بگیره! مگر نه الان اقایی و نصرتی استقلالی بودن:27:

Alireza Taji
10-07-2008, 00:19
در گفت و گو با فارس

جويباري: يك سهميه براي شيطنت پرسپوليسي‌ها كنار گذاشته‌ايم

خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در فهرست خود يك سهميه را براي شيطنت احتمالي پرسپوليسي‌ها كنار گذاشته‌ايم.

علي نظري جويباري در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، در مورد اينكه گفته مي‌شود استقلال براي پركردن يك جاي خالي خود دنبال جذب عليرضا نيكبخت واحدي است، اظهار داشت: يكي از دلايل نگه داشتن يك جاي خالي تا روزهاي آخر فصل نقل و انتقالات مي‌تواند همين مسئله باشد. به هر حال اگر پرسپوليس شيطنت كند ما هم بايد فكري براي جبران آن داشته باشيم.
وي افزود: اگر پرسپوليسي ها پاي بازيكنان ما نشسته باشند، بايد جاي يك بازيكن ليگ برتري داشته باشيم تا جواب آنها را بدهيم.
نظري ادامه داد: نمي‌خواهيم از پرسپوليس بازيكن بگيريم؛ اما اگر آنها شيطنت كنند نمي‌توانيم واكنشي نشان ندهيم.
سرپرست استقلال در خصوص جذب بازيكن خارجي اذعان داشت: جذب بازيكن خارجي به نظر اميرقلعه‌نويي بستگي دارد؛ البته منتظر مذاكرات خود با مجتبي جباري هم هستيم. تا قبل از سفر به تركيه وضعيت او را هم مشخص مي‌كنيم.

Alireza Taji
10-07-2008, 00:21
كادر فني به دنبال يك هافبك با يك مهاجم

استقلال تهران تنها يك سهميه ليگ برتري دارد

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران تنها يك سهميه ليگ برتري براي خريد و جذب بازيكن دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين تيم در فصل نقل وانتقالات يكي از باشگاه‌هاي فعال بود و تا امروز 5 بازيكن ليگ برتري را جذب كرده و فقط يك بازيكن ديگر مي‌تواند جذب كند.
محمدرضا نوري‌فرد مدير روابط عمومي باشگاه در گفت و گو با خبرگزاري فارس، اظهار داشت: باشگاه خواهان جذب يك هافبك يا يك مهاجم است و هنوز درخصوص جذب بازيكن آخر به نتيجه نهايي نرسيده ايم.
نوري‌فر در مورد احتمال جذب عليرضا نيكبخت براي اين سهميه گفت: تاكنون باشگاه استقلال با اين بازيكن مذاكره‌اي انجام نداده است.
طبق مقررات هر باشگاه فقط مي‌تواند 6 بازيكن از تيم‌هاي ليگ برتري جذب كند.
استقلال تاكنون حسين كاظمي، هاشم‌ بيك‌زاده، ابراهيم تقي پور، خسرو حيدري و هادي شكوري را به عنوان بازيكنان ليگ برتري جذب كرده است.
عليرضا عباسفرد و يدا... اكبري نيز پس از انتقال به يك تيم دسته اولي به عضويت باشگاه در آمدند تا سهميه ليگ برتري محسوب نشوند.

Alireza Taji
10-07-2008, 00:22
امیر قلعه نویی :
مطمئن باشید جباری در استقلال می ماند/ باید این عقب ماندگی را جبران کنیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران اطمینان داد مجتبی جباری فصل آینده را نیز با تیم فوتبال استقلال سپری خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین امروز تیم استقلال با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: خوشحالم از اینکه توانستیم این تیم را آنطور که خواستیم جمع کنیم. خوشبختانه طی چند روز گذشته تمرینات جسمانی و بدنسازی خوبی انجام دادیم. چند روزی است که تمرین کار با توپ را نیز در دستور کار قرار داریم.

وی ادامه داد: ازهفته آینده با سفر به ترکیه اوج کارهای تمرینی ما آغاز خواهد شد. درپایان این اردو از فشار تمرینات کاسته نمی شود و تیم را آماده حضور در مسابقات لیگ برترخواهیم کرد.

قلعه نویی در ادامه از برگزاری دو بازی دوستانه در ترکیه خبر داد و افزود: اینکه توانستیم تیم را با نفرات مورد نظر خود تکمیل کنیم برای من نکته ای امیدوار کننده است. امیدوارم در مسابقات نتیجه آن را ببینیم.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا حسین کاظمی امروز با تیم استقلال تمرین نکرد گفت: کاظمی فردا همراه تیم ملی به اسپانیا می رود به همین خاطر امروز تمرین نکرد.

قلعه نویی پیرامون حضور مجتبی جباری در تیم استقلال گفت: مطمئن باشید جباری سال آینده همراه تیم ما خواهد بود.

سرمربی تیم استقلال با تشریح برنامه های استقلال گفت: با توجه به اینکه استقلال درگیر بازیهای جام حذفی بود برنامه های ما با تاخیر انجام شد. امیدوارم با برنامه ریزی کادر فنی این عقب افتادگی را جبران کنیم.

Alireza Taji
10-07-2008, 00:27
همان بهتر که رفت بازیکنی که اینقدر پول پرست باشه جاش همون مس کرمان هست!
با بودن تقی زاده دیگه یک مدافع جنجالی و پر حاشیه مثل صادقی نیازی نیست!
من که از محرومیت هاش خسته شده بودم...

صادقی رسما به تیم مس کرمان پیوست

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال تهران با عقد قراردادی یکساله که دقایقی پیش در هیئت فوتبال استان کرمان به ثبت رسید به عضویت تیم مس این شهر درآمد.
به گزارش خبرنگار مهر، امیرحسین صادقی پس از بی نتیجه ماندن مذاکراتش با باشگاه استقلال تهران، از صبح امروز با مسئولان باشگاه مس کرمان وارد مذاکره شد که این گفتگوها در نهایت منجر به عقد قرارداد وی با این باشگاه کرمانی شد.

صادقی دقایقی پیش با حضور در هیئت فوتبال استان کرمان قرارداد یکساله خود با باشگاه مس را به ثبت رساند تا رسما به عضویت این تیم کرمانی درآید.

پیش از بازیکنانی چون محمد نوازی، حسین کوشکی، محسن بیاتی نیا، سعید لطفی نیز از تیم استقلال جدا شده بودند.

ESTEGHLAL 67
10-07-2008, 10:38
بابا چرا گذاشتند بره بهترین دفاع استقلال پرید

Rjoun
10-07-2008, 11:38
بچه ها به يه مهاجم خوب مثل كريمي احتياج داريم

amirtaker
10-07-2008, 11:57
آقایی هم دو فصل پیش هم با استقلال داخلی بست ولی نیومد.( البته حالا که این فصل نیمومد هیچ مشکلی نیست همچین احتیاجی هم بهش نبود در صورت موندن جباری)

تخفيف به استقلال

جبارى با ۳۳۰ ميليون تمديد مى كند

تمديد قرارداد مجتبى جبارى هم اكنون به يكى از بزرگترين دغدغه هاى مديران استقلال بدل شده است زيرا قلعه نويى بر استفاده از وى در ليگ قهرمانان آسيا تأكيد داشته و معتقد است حضور اين بازيكن مى تواند زمينه براى رفع نواقص تاكتيكى تيم را فراهم كند. از سوى ديگر بدون شك حضور جبارى در ليگ هشتم هم موهبت بزرگى براى استقلال خواهد بود به همين دليل مديران باشگاه تلاش و سعى خود را براى حفظ اين بازيكن انجام داده اند اما تلاش هايشان هنوز به نتيجه نرسيده است و جبارى بدون اينكه قراردادى داشته باشد راهى اسپانيا شد تا در اردوى تداركاتى تيم ملى شركت كند. هر چند شايعات زيادى در ارتباط با مذاكره جبارى با تيم هاى اروپايى در خلال برپايى اردوى تداركاتى استقلال مى شنويم و عده اى هم بر اين باور هستند كه مجتبى ديگر پيراهن آبى را بر تن نمى كند اما برخى اخبار هم حاكى از موافقت جبارى براى تمديد قرارداد مى باشد. حتى عده اى مى گويند كه مجتبى به احترام فتح الله زاده و قلعه نويى رقم پيشنهادى خود را كاهش داده است و حاضر شده با مبلغى كمتر قراردادش را تمديد كند. پيش از اين صحبت بر سر خواسته ۴۰۰ ميليونى جبارى بود اما ظهر ديروز خبر رسيد كه اين بازيكن ۷۰ ميليون تومان تخفيف داده و حاضر شده است تا با ۳۳۰ ميليون همچنان استقلالى باقى بماند. به نظر مى رسد با اين تخفيف موانع موجود بر سر راه توافق با جبارى برطرف شده و اين بازيكن پس از بازگشت به ايران دوباره استقلالى مى شود.:8::8::8:

franch
10-07-2008, 22:24
بابا چرا گذاشتند بره بهترین دفاع استقلال پرید
يه زماني بود. ولي پارسال اينقدر كارت قرمز گرفت كه همه استقلاليا رو عصبي كرده بود.

Alireza Taji
11-07-2008, 10:54
به جای صادقی تقی زاده را اوردیم که هیچی هم نداشته باشه معرفتش بیشتر از صادقی هست...
تقی زاده از هر لحاظ از صادقی سرتر هست نه اهل حاشیه هست و نه اهله کم کاری...

بردیا
11-07-2008, 11:11
به جای صادقی تقی زاده را اوردیم که هیچی هم نداشته باشه معرفتش بیشتر از صادقی هست...
تقی زاده از هر لحاظ از صادقی سرتر هست نه اهل حاشیه هست و نه اهله کم کاری...
البته تقی پور درسته.

لیست ورود و خروجیای استقلالو میخوام.برای این فصل.همچنین دستیارای امیر قلعه نوعی(اگر میشه)

ESTEGHLAL 67
11-07-2008, 18:50
با سلام خدمت همه استقلالی های با غیرت این ادرسی که در اینجا میزارم برای انتخاب محبوبترین تیم هاست

ازتون میخام به عنوان یه استقلالی به این نظرسنجی رای بدن واگر وبلاگ یا سایت دارند در اونجا هم قرار برن

وبه دیگران هم اطلاع بدهند

:10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::1 0::10::10::10:

Alireza Taji
11-07-2008, 21:25
باسلام خدمت همه استقلالی های با غیرت این ادرسی که در اینجا میزارم برای انتخاب محبوبترین تیم هاست

ازتون میخام به عنوان یه استقلالی به این نظرسنجی رای بدن واگر وبلاگ یا سایت دارند در اونجا هم قرار برن

وبه دیگران هم اطلاع بدهند

نظرسنجی این سایت بسیار بی ارزشش هست نظرسنجی که بشه هر یک ساعت توش نظر داد که ارزشش نداره!
یکی از دوستان تعریف می کرد می گفت تو دبی یک پرسپولیسی هست کافی نت داره هر یک ساعت کارش اینه بره تو این سایت رای بده!
وقت را برای نظر دادن تو این سایت هدر نده...

Alireza Taji
11-07-2008, 21:41
به عنوان یک استقلالی شدیدا با بازگشت نیکبخت مخالفم... همان بهتر در لنگ بازی کنه...

نيکبخت به دفتر فتح الله زاده رفت

عليرضا واحدي نيکبخت که همگان از اختلافات او با قطبي اطلاع دارند،روز گذشته(پنج شنبه)حوالي ساعت 18 راهي دفتر علي فتح الله زاده شد و با وي ديدار کرد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا"در حالي که شنيده مي شد افشين قطبي با ادامه حضور نيکبخت در پرسپوليس مخالف است،استقلالي ها به تکاپو افتاده اند تا مقدمات بازگشت اين بازيکن را به تيم خود فراهم کنند. گفته مي شود امير قلعه نويي نيز با حضور دوباره نيکبخت در استقلال موافقت کرده است و اگر اتفاق خاصي ظرف يکي دو روز آينده رخ ندهد،هافبک-مهاجم جنجالي پرسپوليس پيراهن آبي را بر تن خواهد کرد. لازم به ذکر است چند تن از ليدرهاي باشگاه استقلال طي جلسه اي که با علي نظري جويباري داشته اند،مخالفت خود را با انتقال نيکبخت به استقلال اعلام نموده اند.

Alireza Taji
11-07-2008, 21:45
آغاز گود برداري کمپ استقلال

زميني که قرار است کمپ تيم فوتبال استقلال در آنجا تاسيس شود و هفته گذشته با حضور محمد علي آبادي کلنگ خورد،تا چهار ماه آينده اولين مرحله ساخت را پشت سر خواهد گذاشت.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا"گود برداري زمين کمپ تيم فوتبال استقلال از اواخر هفته گذشته آغاز شد و به گفته يکي از مسئولان اين باشگاه،اولين مرحله ساخت کمپ که به ساخت يک زمين تمرين اختصاص دارد،تا 4 ماه آينده به پايان مي رسد. گفتني است که از سوي سازمان تربيت بدني مبلغ يک ميليارد تومان براي ساخت اين کمپ اختصاص داده شده است.

----------------
مذاکرات رسمي آغاز شد
ششمين مهاجم استقلال از ليگ دانمارک مي آيد

مسئولان باشگاه استقلال تهران که گفته مي شد پرونده نقل و انتقالات خود را بسته اند،در صدد جذب يک مهاجم خارجي هستند و در اين مسير مذاکرات خود با يک مهاجم خارجي حاضر در ليگ دانمارک را آغاز کرده اند.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا"با وجود آنکه مهاجماني همچون سياوش اکبرپور،فرهاد مجيدي،آرش برهاني،علي عليزاده و عليرضا عباسفرد در جمع استقلالي ها حضور دارند،اما امير قلعه نويي به جذب يک مهاجم ديگر اصرار دارد. از باشگاه استقلال خبر مي رسد که مسئولان اين باشگاه مذاکرات خود را با يک مهاجم خارجي که در حال حاضر در ليگ دانمارک فعاليت دارد،آغاز کرده اند و قرار است اين مهاجم در اردوي ترکيه به استقلالي ها ملحق شود.

mpmostafa
12-07-2008, 09:11
بنده هم از بازیکنهای بی غیرت مثل کریس رونالدو، رونالدینیو و ... و نیکبخت فوق العاده بدم میاد و امیدوارم دیگه تو باشگاه استقلال(حتی تو دفتر فتح ا...) زاده پیداش نشه

franch
12-07-2008, 09:31
اين قضيه نيكبخت معلوم نيست به كجا برسه.

iman84
12-07-2008, 14:00
منم امیداورم که دیگه این نیکبخت این طرفا پیداش نشه
بدبخت با قطبی به مشکل خورده حالا دنبال یه راهیه که برگرده

iman84
12-07-2008, 14:02
یک نفر لیست بازیکنایی که تا حالا به استقلال اومدند رو لطف کنه بزاره البته اونایی که تو هئیت فوتیال ثبت کردن نه اونایی که دنبال بازار گرمی هستن

بردیا
12-07-2008, 14:06
به عنوان یک استقلالی شدیدا با بازگشت نیکبخت مخالفم... همان بهتر در لنگ بازی کنه...

نيکبخت به دفتر فتح الله زاده رفت

عليرضا واحدي نيکبخت که همگان از اختلافات او با قطبي اطلاع دارند،روز گذشته(پنج شنبه)حوالي ساعت 18 راهي دفتر علي فتح الله زاده شد و با وي ديدار کرد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا"در حالي که شنيده مي شد افشين قطبي با ادامه حضور نيکبخت در پرسپوليس مخالف است،استقلالي ها به تکاپو افتاده اند تا مقدمات بازگشت اين بازيکن را به تيم خود فراهم کنند. گفته مي شود امير قلعه نويي نيز با حضور دوباره نيکبخت در استقلال موافقت کرده است و اگر اتفاق خاصي ظرف يکي دو روز آينده رخ ندهد،هافبک-مهاجم جنجالي پرسپوليس پيراهن آبي را بر تن خواهد کرد. لازم به ذکر است چند تن از ليدرهاي باشگاه استقلال طي جلسه اي که با علي نظري جويباري داشته اند،مخالفت خود را با انتقال نيکبخت به استقلال اعلام نموده اند.

عزیزم این خبر از تکذیب شد هم از طرف نظری جویباری هم فتح الله زاده هم خود نیکبخت.تازه گفته بودن داخلی هم بسته ولی نیکبخت گفتش من کیش بودم اصلا خبر ندارم ازین قضایا که برام ساختن.روزنامه ایران ورزشی این دروغو شروع کرد

unartig
12-07-2008, 14:14
یک نفر لیست بازیکنایی که تا حالا به استقلال اومدند رو لطف کنه بزاره البته اونایی که تو هئیت فوتیال ثبت کردن نه اونایی که دنبال بازار گرمی هستن
خسروحیدری
تقی پور
یدا...اکبری
میلادنوری
حسین کاظمی
علیرضا عباسفرد
هادی شکوری
بیگ زاده
ایناشو یادم بود:10:

vorojax
12-07-2008, 14:54
یدا...اکبری
ای جیگرش را!!
می خیلی یدالله اکبری رو دوست دارم دمش گرم.
زنده باد ژنرال!!

Alireza Taji
12-07-2008, 14:56
عزیزم این خبر از تکذیب شد هم از طرف نظری جویباری هم فتح الله زاده هم خود نیکبخت.تازه گفته بودن داخلی هم بسته ولی نیکبخت گفتش من کیش بودم اصلا خبر ندارم ازین قضایا که برام ساختن.روزنامه ایران ورزشی این دروغو شروع کرد
حق با شماست...
خود من هم ارزوم هست این خبر دروغ باشه...
اما فتح الله زاده به یکی از دوستان نیکبخت زنگ زده و ازش خواسته قرار ملاقات بذاره که فهمیده کیش هست...
انگار امروز با هم تماس تلفنی داشتند هرچند قلعه نویی گفته اصلا نمی خوادش... و کل طرفداران استقلال هم باهاش مشکل دارند.
لیدرهای استقلال هم هشدار دادن اگه بیاد حسابی حالش گرفته بشه...

Alireza Taji
12-07-2008, 14:57
جباري به تمديد قرارداد نزديك شد

براي هواداران استقلال قطعاً هيچ اتفاقي خوشايندتر از لحظه اي نيست كه خبر تمديد قرارداد مجتبي جباري با قاطعيت پخش شود. بازيكني كه نقش كليدي در قهرماني استقلال در جام حذفي داشت، اين روزها در مشهد به سر مي‌برد و همراه ابومسلم و البته مربي بدنساز اختصاصي‌اش براي دور نشدن از شرايط آرماني تمرين مي‌كند.ماجراي جباري و استقلال اما هنوز به سرانجام نرسيده است. شماره 8 كه در ابتداي فصل نقل و انتقالات بررسي دو سه پيشنهاد خارجي‌اش را مطرح كرد و تصميم‌گيري در خصوص ماندن يا رفتن را به هفته‌هاي آينده موكول كرد از قرار معلوم به تمديد قرارداد استقلال نزديك شده. اين‌كه توافق نهايي بين دو طرف حاصل شده و يا نه هنوز مشخص نيست اما از قرار معلوم اميدواري‌ها براي تمديد قرارداد جباري در هفته آينده كه شايد بي ربط با مذاكرات نباشد وصلت جباري و استقلال را مجدداً تثبيت كند. از شواهد اينطور بر مي‌آيد كه استقلال و جباري امسال هم قرار نيست راهشان را از هم جدا كنند.

Alireza Taji
12-07-2008, 15:00
جانواريو فردا با مسئولان استقلال تهران مذاكره مي‌كند

خبرگزاري فارس: هافبك فصل گذشته تيم فوتبال فولاد خوزستان بامداد فردا براي مذاكره با مسئولان استقلال تهران به ايران باز خواهد گشت.

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه گفته مي‌شود جانواريو با تيم استقلال قرارداد داخلي امضا كرده است، اين بازيكن هنوز در برزيل بسر مي‌برد.
به گفته مدير برنامه هاي جانواريو،‌ اين بازيكن در صورت تهيه بليت پرواز به تهران بامداد فردا وارد ايران خواهد شد.
مسئولان استقلال از مدت ها قبل به دنبال جذب بازيكن فصل گذشته فولاد بوده و پيشنهاد خود را مطرح كردند، جانواريو نيز تمايل ضمني خود براي پيوستن به اين تيم را اعلام كرده است.
اين هافبك برزيلي از تيم هاي پاس همدان و سپاهان اصفهان نيز پيشنهاد دارد.
انتهاي پيام/

babak-online
12-07-2008, 18:11
یک خبر جدید:

مرفاوی به کادر اضافه شد.

iman_s
13-07-2008, 01:23
خبرگزاري فارس: مدافع سابق تيم ملي فوتبال امروز با بازيكنان تيم فوتبال استقلال تهران ديدار كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان استقلال طبق برنامه صبح امروز در مجموعه انقلاب تمرينات خود در نوبت صبح را برگزار كردند.
در اين جلسه تمريني براي دقايقي آبي‌پوشان پذيراي رحمان رضايي بودند.
مدافع فصل گذشته تيم ليوورنو ايتاليا اين روزها در مجموعه انقلاب به صورت انفرادي تمرين مي‌كند و هنوز وضعيت وي براي فصل جديد مشخص نيست.
رقم پيشنهادي رضايي براي حضور در ليگ ايران بالاست، به همين دليل اين مدافع شانس كمي براي بازي در ليگ برتر دارد.
از سوي ديگر اميرحسين صادقي كه به تازگي قرارداد خود با مس كرمان را ثبت كرده است، امروز براي دقايقي با همبازيان سابق خود به گفت و گو پرداخت و سپس محل تمرين‌ آبي‌پوشان را ترك كرد.
---------------------------
من که فکر نمیکنم بیاد و فقط برای آماده موندن رفته تو تمکرینت استقلال.

amir_sa
13-07-2008, 14:41
مرفاوي مربي استقلال شد

franch
13-07-2008, 15:03
ميشه يكي از دوستان اعضاي كادر فني استقلال رو بنويسه.(همشون رو)

amirtaker
13-07-2008, 19:16
بابازاده در گفت و گو با فارس خبر داد:

دروازه‌بان سابق پرسپوليس به استقلال تهران پيوست

خبرگزاري فارس: مربي دروازه بانان تيم فوتبال استقلال تهران گفت:با محمد محمدي به توافق رسيديم و از بابت دروازه بان مشكلي نداريم
حميد بابازاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: دروازه‌بان هاي استقلال شرايط خوبي دارند، ضمن آنكه امروز با محمد محمدي به توافق رسيديم.
وي ادامه داد: فصل آينده وحيد طالب لو، محمد محمدي و اشكان نامداري سه دروازه بان تيم ما خواهند بود و مشكلي از اين بابت نخواهيم داشت.
محمدي 3 فصل پيش در پرسپوليس حضور داشت.
وي فصل گذشته در تيم دسته اولي استيل اذين بازي كرد
----------------------------------------------------------------
من كه خيلي ازش خوشممياد دروازه بان خوفيه.بهش نياز بود.

amirtaker
13-07-2008, 19:19
در تمرين امروز استقلال تهران عنوان شد

جباري پيش از سفر به تركيه قرارداد خود را ثبت مي‌كند

خبرگزاري فارس: هافبك ملي پوش تيم فوتبال استقلال تهران پيش از سفر به تركيه قرارداد خود را تمديد خواهد كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس، تيم فوتبال استقلال تهران از ساعت 18 امروز در زمين شماره دو ورزشگاه آزادي تمرين كرد.
پيش از آغاز تمرين امير قلعه نويي چند دقيقه اي براي بازيكنان صحبت كرد.
حسين كاظمي به دليل همراهي تيم ملي در اسپانيا تنها غايب تمرين امروز بود.
هاشم بيك زاده به دليل آنكه به جمع متاهلين پيوسته است، امروز با چند جعبه شيريني در محل تمرين حاضر شد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يكي از مسئولان باشگاه در تمرين استقلال در خصوص وضعيت مجتبي جباري گفت: اين بازيكن تا روز آينده قرارداد خود را تمديد مي كند.
حدود 300 هوادار در تمرين امروز استقلال حضور داشتند.
اين آخرين تمرين تيم پيش از سفر به تركيه بود.
استقلال بعد از ظهر فردا اردوي 10 روزه اي را در تركيه برپا خواهد كرد
----------------------------
فقط مونده يه هافبك ديگه و يه مهاجم تاپ.

Rjoun
14-07-2008, 02:37
بچه ها خبري از مهاجم جديدي نشد؟

iman_s
14-07-2008, 03:29
فرهاد مجیدی قراردادشو یک فصل دیگه تمدید کرد.
حضور جان واریو هم داره جدی میشه.اگه پیر وزی طبق معمول قیمت بالاتر نده و جذبش نکنه.

mmyrox
14-07-2008, 08:32
منظورت از طبق معمول چیه؟

amirtaker
14-07-2008, 10:10
رضا جون توي تمرينات تركيه 2تا مهاجم ( كروات و برزيلي ) به تمي اضافه ميشن.خدا كنه جان واريو بياد اونوقت ببينم ديگه كي چي ميگه؟

iman_s
15-07-2008, 02:35
منظورت از طبق معمول چیه؟
قضیه توره و مازیار زارع و ... هنوز یکماه نشده که زود یادت رفته.

bahdar
15-07-2008, 10:44
نشست هيات ‌مديره‌ باشگاه استقلال برگزار شد

همشهري‌آنلاين:
نشست اعضاي هيات مديره‌ باشگاه استقلال تهران با حضور تمامي اعضا برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري ايسنا، به نقل از روابط عمومي باشگاه استقلال، نشست اعضاي هيات مديره اين باشگاه با حضور تمامي اعضا و علي فتح‌الله‌زاده مديرعامل باشگاه برگزار شد كه فتح‌الله‌زاده گزارشي پيرامون عملكرد باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات ارايه داد، ضمن آن‌كه مباحثي نيز درباره‌ي نحوه تقسيم بودجه‌ باشگاه استقلال در فصل آينده مطرح شد.

تصميماتي نيز پيرامون حضور قدرتمندانه تيم استقلال تهران در ليگ قهرمانان آسيا اتخاذ شد.

همچنين درباره اجراي طرح‌هاي زيرساختي باشگاه نيز تصميماتي گرفته شد كه طي روزهاي آينده به صورت رسمي اعلام مي‌شود.

منبع:همشهری آنلاین

Rjoun
15-07-2008, 11:57
رضا جون توي تمرينات تركيه 2تا مهاجم ( كروات و برزيلي ) به تمي اضافه ميشن.خدا كنه جان واريو بياد اونوقت ببينم ديگه كي چي ميگه؟
خدا كنه خوب باشن. البته با رفتن خليلي امسال كلك پرسپوليس رو كه كنده ميدونستيم بايد كنده تر بدونيم:27:

Ice Star
15-07-2008, 14:06
فرهاد مجیدی قراردادشو یک فصل دیگه تمدید کرد.
حضور جان واریو هم داره جدی میشه.اگه پیر وزی طبق معمول قیمت بالاتر نده و جذبش نکنه.

خدا کنه فقط این مهاجم های خارجی مثل داسیلوا و گومژ برای استقلال و اون پانامایی ها و اون هپاتیتیه و خیلی های دیگه برای پرسپولیس نباشند
دوستانه این نظر را گفتم چون این دو تیم هر ساله چقدر بازیکن خارجی میارند و آخر سر مثل آراندا برای پرسپولیس و اون هافبک مقدونیه ای که نیم فصل ول کرد رفت یه پولی به جیب می زنند و می رند
این نیک نفس مدیر عامل مس گفته بود بازیکن خارجی ها میان به می گن پول نمی خوایم فقط سه وعده غذای گرم بدین

Alireza Taji
15-07-2008, 18:24
من که اصلا دوست ندارم محمدی به استقلال بیاد گزینه های بهتری هم وجود داره...

محمدي: من اهل حاشيه نيستم

محمد محمدي، دروازه‌بان فصل گذشته تيم استيل‌آذين كه در دقايق آخر نتوانستند خود را به ليگ برتر برسانند در حال حاضر از سه تيم ليگ برتري پيشنهاد دارد.

محمدي در مورد گزينه‌ هاي مورد نظرش براي بازي در فصل پيش رو مي‌گويد: " از سه تيم استقلال، پيكان و استقلال اهواز پيشنهاد دارم ولي به احتمال فراوان در تهران بازي خواهم كرد هرچند كه پيشنهاد مالي استقلال اهواز هم وسوسه‌انگيز است. بايد شرايط را بسنجم و بعد يك تصميم درست را اعلام كنم. "

‌محمدي در مورد حواشي ورود به استقلال گفت: " من در پرسپوليس بازيكن حاشيه‌اي و جنجال‌ سازي نبودم كه حالا رفتنم به استقلال حرف و حديث و حاشيه داشته باشد. "

احتمالاً امروز محمدي تيم مورد نظر خود را انتخاب خواهد كرد و احتمالاً اين تيم تهراني است و احتمالاً اين تيم آبي‌پوش است و احتمالاً اين تيم استقلال است! البته محمدي مي‌داند كه در پيكان نفر اول خواهد بود و اين" آيتم " را در نظر مي‌گيرد. محمدي دوران ذخيره بودن را سپري كرده است.‌

منبع: جهان فوتبال

Alireza Taji
15-07-2008, 18:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تاكيد هيئت مديره استقلال تهران به حفظ جباري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خبرگزاري فارس: در جلسه هيئت مديره باشگاه استقلال تهران به حفظ هافبك ملي‌پوش اين تيم تاكيد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اعضاي هيئت مديره در جلسه روز گذشته خود پس از تبادل نظر در مباحث مختلف در مورد حفظ مجتبي جباري در اين تيم از مدير عامل خواستند تحت هر شرايطي اين بازيكن در استقلال بماند.
فتح‌ا... زاده در جلسه خواسته مالي اين بازيكن را به اطلاع اعضا رساند و آنها نيز با اندكي اختلاف نظر، خواهان انجام مذاكرات نهايي با جباري و تمديد قرارداد شدند.
گفته مي‌شود جباري براي تمديد قرارداد، مبلغي نزديك به 400 ميليون تومان درخواست كرده است.
به احتمال فراوان با حضور مدير برنامه‌هاي جباري در ايران و مذاكره با سران استقلال تهران، توافق نهايي براي تمديد قرارداد اين بازيكن صورت مي گيرد.

Ice Star
15-07-2008, 18:37
اصلاح شد
اصلاح شد
اصلاح شد
اصلاح شد

Ice Star
15-07-2008, 18:41
/گزارشي از اردوي استقلال در تركيه/
تيم استقلال در «پارك سبز» مستقر شد
شاگردان قلعه‌نويي به مصاف تيم راميز محمداف مي‌روند

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

تيم استقلال تهران پس از ورود به تركيه در كمپ «پارك سبز» در نزديكي استانبول مستقر شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اعضاي تيم استقلال تهران بعد از ظهر دوشنبه وارد استانبول شدند و سپس با طي مسافتي به مدت يك ساعت و نيم در كمپ «پارك سبز» كه محل اردوي اين تيم است، مستقر شدند.

اين كمپ بزرگ در منطقه جنگلي واقع شده و شباهت بسياري به منطقه كلاردشت ايران دارد.

تيم فوتبال سپاهان اصفهان نيز هم اكنون در همين محل حضور دارد و بازيكنان اين دو تيم در يك هتل به سر مي‌برند. ضمن آنكه دو تيم از جمهوري آذربايجان و سه تيم از تركيه نيز در اين كمپ حضور دارند.

به گزارش ايسنا، برنامه تيم استقلال در طي ده روز حضور در اين اردو بدين شرح است:

بازيكنان استقلال ساعت 8:30 صبح تمرينات هوازي را برگزار مي‌كنند و از ساعت 10 تمرين بدنسازي تيم آغاز مي‌شود. تمرينات بعد از ظهر بازيكنان تيم استقلال كه از ساعت 18 آغاز مي‌شود نيز به مرور برنامه‌هاي تاكتيكي اختصاص دارد.

به گزارش ايسنا، تيم استقلال تهران روز جمعه در ديداري تداركاتي به مصاف يكي از دو تيم آذربايجاني كه هدايت آن را «راميز محمداف» بازيكن سابق تيم پيكان بر عهده دارد، خواهد رفت و سه‌شنبه هفته آينده نيز ديدار دوم خود را برابر يكي ديگر از تيم‌هاي حاضر در اين كمپ كه هنوز نامش مشخص نشده است، برگزار مي‌كند.

نكته جالب آن كه هواي منطقه اردوي استقلال سرد است به گونه‌اي كه بازيكنان تيم استقلال با كاپشن و گرمكن در محوطه كمپ تردد مي‌كنند.

اعضاي تيم استقلال تهران ساعت 16 بعد از ظهر پنجشنبه هفته آينده به تهران بازمي‌گردند.

Ice Star
15-07-2008, 18:42
اصلاح شد
اصلاح ش
داصلاح شد
اصلاح شد

Ice Star
15-07-2008, 19:21
ناظمي در گفت و گو با فارس خبر داد:

مجتبي جباري در حال مذاكره با يك تيم اماراتي

خبرگزاري فارس: مدير برنامه‌‌هاي هافبك تيم استقلال گفت: در حال مذاكره با يك تيم اماراتي هستيم؛ اگرچه يك پيشنهاد اروپايي هم داريم.

هداد ناظمي در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: در امارات هستم و در حال مذاكره با يك باشگاه. پيش از اين هم جباري از اين باشگاه پيشنهاد داشت؛ اما علاقه‌اي به حضور در اين تيم نداشت.
وي افزود: پيشنهاد تيم مارسي به جباري مربوط به گذشته‌ها است. يك تيم اروپايي خواهان اين بازيكن است كه پيشنهادش چندان دلچسب نيست.
ناظمي در خصوص دلايل غيبت خود در جلسه با مديرعامل استقلال گفت: هيچ قرار ثابتي با علي فتح‌الله زاده نداشتم. اهل بازار گرمي هم نيستم. اگر جباري بخواهد به تيم ديگري برود، حتما اين كار را انجام مي‌دهد.
مدير برنامه‌هاي جباري در مورد درخواست 500 ميليوني از استقلال گفت: چند بازيكن 400 ميليون توماني در ليگ برتر حضور دارد و جباري از آنها چيزي كم ندارد.

Ice Star
15-07-2008, 22:24
رفتیم که رفتیم
اصلاح شداصلاح شداصلاح شداصلاح شد

iman_s
16-07-2008, 02:01
دیدید گفتم تاپیکتون سوت و کوره خوب دیگه
راضی به زحمت شما نیستیم.شما بهتره به تاپیک خودتون برسید و این طرفها آفتابی نشید.

iman_s
16-07-2008, 03:06
آسيب ديدگي شديد هافبک استقلال ؛
منيعي و دوري دراز مدت از فوتبال

در جريان تمرينات عصر سه شنبه باشگاه استقلال هافبک موثر اين تيم، ميثم منيعي به شدت آسيب ديد.
هافبک ريز نقش استقلالي ها، ميثم منيعي، در جريان انجام تمرينات گروهي از ناحيه کمر دچار آسيب ديدگي شد به گونه اي که ديگر قادر به ادامه انجام تمرين نبود.
پس از رخ دادن چنين اتفاقي پزشک استقلال اين بازيکن را از تمرين معاف کرد.
گفته مي شود مصدوميت منيعي به حدي است که ممکن است وي را چندين ماه از ميادين فوتبال محروم نمايد.
لازم به ذکر است تمرينات استقلال تهران فردا با انجام تمرينات بدنسازي و زدن وزنه در سالن دنبال خواهد شد.

منبع : فوتبال کلوب ایران

Alireza Taji
16-07-2008, 11:05
راضی به زحمت شما نیستیم.شما بهتره به تاپیک خودتون برسید و این طرفها آفتابی نشید.
تائید میشه...

دوستان نمی خوام جنجال راه بندازم ولی باید بگم
اگه این فتح اله زاده خوب بود یه خبر گزاری چیزی دست و پا می کرد تا این طوری تو بی خبری نمی موندید
البته اون سایت تون را هم که پرسپولیسی ها هک کردن به هر حال خوشحالم که وضع شما را نداریم
جالب اینه که توی یک امار که دیدم سایتهایی که استقلالی هستند بازدیدشون بیشتر از سایتهای لنگی هست! و بیشتر بهشون سر زده میشه!!!
من چون فقط می خوام اخبار نقل وانتقالات را بذارم اینجا اخبار کم هست اما از امروز نشان میدم تاپیک کدوم باشگاه سوت و کور هست!

Alireza Taji
16-07-2008, 11:08
مصاحبه با امیر قلعه نویی:

از نظر شما، نحوه بازيكن گيرى استقلال در فصل نقل و انتقالات مناسب بوده است؟
- استقلال بدون جذب يارهاى جديد هم كلى بازيكن خوب داشت و دارد. اين تيم بدشانس بود كه فصل قبل نتوانست قهرمان ليگ برتر شود. بازيكنانى كه من براى فصل آينده جذب كرده ام مهره هايى هستند كه حضور شان به طور حتم به نفع تيم تمام خواهد شد. به هر حال اين تيم در چند پست هم يار تخصصى نداشت.

• اگر لازم مى دانيد مثالى بزنيد در خصوص يك پست خاص و يك بازيكن كه پركننده اين خلأ بوده باشد.
- استقلال فصل گذشته از كمبود يك هافبك دفاعى رنج مى برد. براى رفع اين مشكل، حسين كاظمى را به تيم بازگردانم تا كمك حالمان شود. او هم از خودمان است و هم تجربه آسيايى را دارد.

• مورد دومى هم بوده يا نه؟
- وقتى محمد نوازى از جمع استقلالى ها جدا شد احساس كردم بايد يك دفاع راست كلاسيك و نفوذى استخدام كنم. اين گونه بود كه سراغ خسرو حيدرى پاس همدان رفتم. البته فقط به دنبال پر كردن خلأهاى موجود نبودم. استقلال براى حضورى پرقدرت در ۳ جبهه (جام حذفى، ليگ برتر و ليگ قهرمانان) به ۲ تيم كامل نياز دارد. به همين خاطر با وجود مجتبى جبارى (شايد جدا شود) كه بازيساز استقلال در ميانه ميدان است يدالله اكبرى را كه هم پست اوست جذب كردم. چون فقط جبارى نمى تواند طى يك فصل سنگين بار استقلال بدوش بکشد. عباسفرد را هم به خط حمله اضافه كردم تا همچون دوران حضور غلامرضا عنايتى، خط آتش استقلال در زمان حمله از قدرت سرزنى مهاجم خود سود ببرد. سياوش اكبرپور را آوردم تا آرش برهانى احساس رقابت كند و تيم هم پشتوانه اى قوى داشته باشد. درون دروازه غير از وحيد طالب لو به دروازه بانان با تجربه ديگرى هم نياز دارم بنابراين باشگاه با محمد محمدى وارد مذاكره شد.

• بازيكن ديگرى را در ليست خريد نداريد؟
- يك جالى خالى داريم كه مختص مجتبى جبارى است اما براى جذب بازيكنان خارجى همچنان جا هست. در اردوى تركيه از چند مهره خارجى تست خواهم گرفت تا از ميان آنان در صورت امكان يكى، دو نفر را استخدام كنم البته به شرطى كه واقعاً فوق العاده باشند.

بردیا
17-07-2008, 00:19
اين تيم بدشانس بود كه فصل قبل نتوانست قهرمان ليگ برتر شود.

ببخشیدا ولی این صحبت واقعا واقعیت داره؟یعنی جدا امیر قلعه نوعی این جمله رو گفته؟

Alireza Taji
17-07-2008, 02:58
شفيعي با انتقاد از حجازی و فیروز كریمی: در شرايط بحراني هم حاضر به تغيير مهاجم نشدند

مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال استقلال گفت: زماني كه تيم به بحران گلزني دچار شد، فيروز كريمي ترجيح داد از من استفاده نكند.
حميد شفيعي درباره شرايط خود براي فصل آينده اظهار داشت: از دو سه تيم تهراني و شهرستاني پيشنهاد دارم؛ اما هنوز تصميم قطعي در اين باره نگرفته‌ام. فعلا وضعيتم مشخص نيست.
وي در مورد تسويه حساب با استقلال، گفت: هنوز 40 درصد از قراردادم را نگرفته‌ام؛ اما نگراني هم بابت آن ندارم. جدايي من از اين تيم با ناراحتي همراه نيست. اين عدم همكاري با خوشي صورت گرفت.
شفيعي كه نتوانست در فصل گذشته بازيكن موثري براي استقلال باشد، اظهار داشت: با بدشانسي زيادي مواجه شدم. در زمان حضور حجازي مصدوم شدم كه خيلي مرا اذيت كرد؛ زماني هم كه آقاي كريمي آمد، به من اعتقاد نداشت.
وي افزود: در آن شرايط آماده بودم و مشكلي نداشتم؛ اما كريمي حتي در شرايط بحراني كه در گلزني مشكل داشتيم، حاضر نشد در انتخاب مهاجمان تغييري ايجاد كند. به او حق مي‌دهم. هر مربي سليقه‌اي دارد و نمي‌توان به او خرده گرفت.
اين مهاجم در پاسخ به اينكه چرا در زمان حضور امير قلعه‌نويي از او استفاده نشد، گفت: آقاي قلعه‌نويي زماني تيم را تحويل گرفت كه شرايط ويژه‌اي داشت. كمتر مربي در اين اوضاع دست به تغيير تركيب مي‌زند. مهم اين بود كه برخورد او با كريمي خيلي فرق داشت و به همين دليل هم مي‌گويم كه جدايي‌ام با ناراحتي نيست چون برخورد خوبي با من داشت.

Alireza Taji
17-07-2008, 03:23
اخبار اختصاصي برنا از ترکيهخبري از مهاجم دانمارکي استقلال نيست!

تيم فوتبال استقلال تهران که اردوي خود را از روز دوشنبه در ترکيه آغاز کرده،تمرينات منظمي را در کمپ محل اقامت برگزار مي‌کند تا بازيکنان در مدت زمان دوري خود از تهران از نظر آمادگي در شرايط ايده ال قرار بگيرند.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" مهمترين اخبار از اردوي آبي پوشان در ترکيه به شرح زير است:

اقامت در کمپ "گيرين پارک"

استقلالي ها به محض رسيدن به ترکيه در کمپ "گيرين پارک" مستقر شدند.محل اين کمپ يک ساعت با استانبول فاصله دارد،اما از نظر امکانات شرايط بسيار خوبي دارد و اعضاي تيم از شرايط اردو راضي هستند.آبي پوشان روز دوشنبه يک جلسه تمرين سبک را برگزار کردند و ديروز هم در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تمرين کردند.

دويدن زير نظر خداداد و فکري

تمرين امروز صبح استقلال نيز در کمپ مورد نظر برگزار شد.در اين تمرين همه بازيکنان حضور داشتند و زير نظر حميد خداداد و محمود فکري تمرينات بدنسازي را پشت سر گذاشتند.تنها کار تمرينات صبح استقلال دويدن دور زمين کمپ و انجام حرکات قدرتي و سرعتي بود.تمرين بعد از ظهر استقلال نيز ساعت 30/18 برگزار مي شود.

جمعه،اولين ديدار تدارکاتي استقلال

آبي پوشان روز جمعه در ديداري تدارکاتي به مصاف يکي از تيم هاي آذربايجاني خواهد رفت.از آنجا که اين تيم نيز در کمپ محل اقامت استقلالي ها ساکن است،مسئولان استقلال برگزاري اين بازي تدارکاتي را هماهنگ کردند تا جمعه ساعت 18 دو تيم با يکديگر ديدار کنند.مربيگري تيم آذربايجاني بر عهده"راميز محمداف" بازيکن پيشين باشگاه پيکان تهران است .

خبري از مهاجم دانمارکي نيست!
اگرچه قبل از سفر استقلال به ترکيه عنوان شده بود که يک مهاجم دانمارکي در تمرينات اين تيم شرکت مي کند تا با تاييد امير قلعه نويي از فصل آينده در ترکيب استقلال به ميدان برود،اما تا به امروز خبري از اين بازيکن نشده و مربيان استقلال هم از حضور وي بي اطلاع هستند.هم اکنون در اردوي استقلال پنج مهاجم به نام هاي برهاني ، مجيدي ، اکبرپور ، عباسفرد و عليزاده حضور دارند.

استقلالي ها از کمپ خارج نمي شوند

کمپ استقلالي ها دور از شهر است و اين امکان براي بازيکنان وجود ندارد که اردو را ترک کنند.هر چند فشار بالاي تمرينات بدنسازي در دو نوبت صبح و بعد از ظهر هم مزيد بر علت شده تا بازيکنان در زمان تمرين نکردن نيز اوقات فراغت خود را در کمپ سپري کنند.

alenkita
17-07-2008, 06:04
شفيعي با انتقاد از حجازی و فیروز كریمی: در شرايط بحراني هم حاضر به تغيير مهاجم نشدند

مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال استقلال گفت: زماني كه تيم به بحران گلزني دچار شد، فيروز كريمي ترجيح داد از من استفاده نكند.
حميد شفيعي درباره شرايط خود براي فصل آينده اظهار داشت: از دو سه تيم تهراني و شهرستاني پيشنهاد دارم؛ اما هنوز تصميم قطعي در اين باره نگرفته‌ام. فعلا وضعيتم مشخص نيست.
وي در مورد تسويه حساب با استقلال، گفت: هنوز 40 درصد از قراردادم را نگرفته‌ام؛ اما نگراني هم بابت آن ندارم. جدايي من از اين تيم با ناراحتي همراه نيست. اين عدم همكاري با خوشي صورت گرفت.
شفيعي كه نتوانست در فصل گذشته بازيكن موثري براي استقلال باشد، اظهار داشت: با بدشانسي زيادي مواجه شدم. در زمان حضور حجازي مصدوم شدم كه خيلي مرا اذيت كرد؛ زماني هم كه آقاي كريمي آمد، به من اعتقاد نداشت.
وي افزود: در آن شرايط آماده بودم و مشكلي نداشتم؛ اما كريمي حتي در شرايط بحراني كه در گلزني مشكل داشتيم، حاضر نشد در انتخاب مهاجمان تغييري ايجاد كند. به او حق مي‌دهم. هر مربي سليقه‌اي دارد و نمي‌توان به او خرده گرفت.
اين مهاجم در پاسخ به اينكه چرا در زمان حضور امير قلعه‌نويي از او استفاده نشد، گفت: آقاي قلعه‌نويي زماني تيم را تحويل گرفت كه شرايط ويژه‌اي داشت. كمتر مربي در اين اوضاع دست به تغيير تركيب مي‌زند. مهم اين بود كه برخورد او با كريمي خيلي فرق داشت و به همين دليل هم مي‌گويم كه جدايي‌ام با ناراحتي نيست چون برخورد خوبي با من داشت.
اين ديگه آخر خود شيريني و بي جنبگيه.
يكي نيست به اين پسره بگه آخه تو كدوم بازي چيزي از خودت نشون دادي كه بهت ميدون ميدادن.
يه استپ ساده نميتونستي بكني اونوقت ...

unartig
17-07-2008, 08:20
ببخشیدا ولی این صحبت واقعا واقعیت داره؟یعنی جدا امیر قلعه نوعی این جمله رو گفته؟
بردیا توهم گیردادیا .امیرخان داشته به ناصرحجازی متلک میگفته :41:ناصرحجازی 3سال به استقلال ضربه زداما اینو بدون توتیم مااگر یک ناصرحجازی داره شما 4 یا 5 تاازاین آدما دارید درخشان استیلی پیوس پیروانی عابدزاده وحتی پنجعلی پاش بیفته پرسپولیسو به ورطه نابودی میکشونند:31:ماکه فعلا برای 5سال آینده ازدست این ویروس خلاص شدیم :10:

Rjoun
17-07-2008, 09:28
دیدید گفتم تاپیکتون سوت و کوره خوب دیگه
آقا جانه هر كس دوست داري بيا برو بيرون .
بابا يعني اينقدر كمبود؟

Rjoun
17-07-2008, 09:36

Alireza Taji
17-07-2008, 11:26
اين ديگه آخر خود شيريني و بي جنبگيه.
يكي نيست به اين پسره بگه آخه تو كدوم بازي چيزي از خودت نشون دادي كه بهت ميدون ميدادن.
يه استپ ساده نميتونستي بكني اونوقت ...
به نظر من میشد به شفیعی یک سال دیگه فرصت داد.
هرچند فصل پیش خیلی افتضاح بود...
اگه اشتباه نکنم نیم فصل اول یک گل خیلی قشنگ به مس زد و بازی را مساوی کرد...

unartig
17-07-2008, 11:38
به نظر من میشد به شفیعی یک سال دیگه فرصت داد.
هرچند فصل پیش خیلی افتضاح بود...
اگه اشتباه نکنم نیم فصل اول یک گل خیلی قشنگ به مس زد و بازی را مساوی کرد...

به نظرم امسال فرصت اشتباه کردن نداریم اگرمیخوادبره بذاریم بره یک بازیکن ازجوانان هم بگیریم بهترازیک بازیکن همیشه مصدومه . توذوب آهن وسپاهان که بودهمش مصدوم بوداینجاهم اینجوری بودوخواهدبود

بردیا
17-07-2008, 13:06
بردیا توهم گیردادیا .امیرخان داشته به ناصرحجازی متلک میگفته :41:ناصرحجازی 3سال به استقلال ضربه زداما اینو بدون توتیم مااگر یک ناصرحجازی داره شما 4 یا 5 تاازاین آدما دارید درخشان استیلی پیوس پیروانی عابدزاده وحتی پنجعلی پاش بیفته پرسپولیسو به ورطه نابودی میکشونند:31:ماکه فعلا برای 5سال آینده ازدست این ویروس خلاص شدیم :10:

مطمئنی؟
نه بابا.قبول ندارم حرفتی.استیلی به خاطر سرمربی شدن خودش حاضر هستش هر کاری بکنه(پیوس یه چند وقتی انتقاد زیاد میکرد)عابدزاده که عمرناش.هیچ وقت این کاره نیست.پنجعلی هم معمولا حمایت کننده هستش ولی پیروانی که عمرا.اون آدم باشخصیتی هستش.مثل استیلی مارمولک نیستش.

آقا اصلا این مشکل حجازی و قلعه نوعی از کجا شروع شد؟مگه قلعه نوعی یه مدت دستیار حجازی نبود؟(اون سالی که استقلال سقوط کرد به دسته پایینتر)چی شد که بینشون شکراب شد؟

unartig
17-07-2008, 13:15
مطمئنی؟
نه بابا.قبول ندارم حرفتی.استیلی به خاطر سرمربی شدن خودش حاضر هستش هر کاری بکنه(پیوس یه چند وقتی انتقاد زیاد میکرد)عابدزاده که عمرناش.هیچ وقت این کاره نیست.پنجعلی هم معمولا حمایت کننده هستش ولی پیروانی که عمرا.اون آدم باشخصیتی هستش.مثل استیلی مارمولک نیستش.

آقا اصلا این مشکل حجازی و قلعه نوعی از کجا شروع شد؟مگه قلعه نوعی یه مدت دستیار حجازی نبود؟(اون سالی که استقلال سقوط کرد به دسته پایینتر)چی شد که بینشون شکراب شد؟
مطمینم همون قدری که میدونم درصددند هرجوری شده زیرپای قطبیو خالی کنندزیرپاشو که خالی کننددیگه اسم پیروزی براهمیشه ازیادهامحومیشه. کلا این حجازی مشکل داره البته ازاون بدتر استیلی وپیوس هستند:21:

Alireza Taji
17-07-2008, 14:39
مطمئنی؟

تو استقلال کلا کم هستند کسانی که به خاطر منافع خودشون بخواهند استقلال را لگدمال کنند اما تو پرسپولیس:
علی پروین،استیلی،انصاری فر،ناصر ابراهیمی،علی دایی،رهبری فر و...
اما در مورد حجازی وقلعه نویی:
من فکر می کنم خودشون هم ندونند چرا با هم اختلاف دارند اون زمانی هم که استقلال به دسته پائین تر سقوط کرد اگر اشتباه نکنم ذوالفقارنسب مربی تیم بود...
بعد از اون دوران حجازی مربی تیم شد و قلعه نویی هم بازیکن و فکر می کنم کاپیتان تیم همون جا بود که بینشون اختلاف افتاد مطمئن نیستم که زمانی که حجازی از استقلال اخراج شد قلعه نویی بود و یا نه اما زمانی که قلعه نویی مربی تیم شد حجازی خیلی علیه ش مصاحبه می کرد و حرفهای عجیب زیاد می زد!

Alireza Taji
17-07-2008, 18:09
من که نظر مثبتی روش ندارم هرچند برای نیمکت نشینی و تمرین کردن با داش وحید به تیم اومده اما می ترسم حاشیه سازی کنه :41:
================================================== =====
محمد محمدی در گفتگو با ایسکانیوز:
فصل آینده با پیراهن استقلال به میدان خواهم رفت
تهران- خبرگزاری ایسکانیوز: دروازه بان فصل گذشته تیم استیل آذین گفت: برای استقلالی شدن عجله ای ندارم و ترجیح می دهم با صبر و حوصله و بررسی تمام جوانب تیم فصل آینده ام را مشخص کنم.
محمد محمدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران"ایسکانیوز"، خاطر نشان ساخت: در حال بررسی تمام پیشنهادهای خود هستم . می خواهم بهترین گزینه را انتخاب کنم تا با بازگشت مجددم به لیگ برتر روزها ی اوج گذشته را تکرار کنم.
وی افزود: روز سه شنبه با مسئولان تیم پیکان جلسه ای را برگزار کردیم که متاسفانه به توافق نهایی نرسیدیم . شرایط تیم پیکان به گونه ای بود که نخواستم فصل آینده را در این تیم باشم.
دروازه بان سابق تیم پرسپولیس در خصوص احتمال حضورش در استقلال به ایسکانیوز گفت: توافقات اولیه را با سران باشگاه استقلال انجام داده ام و قرار است برای نهایی شدن مذاکرات به باشگاه استقلال بروم. شرایط خوب تیم استقلال به گونه ای است که تمایل زیادی دارم تا فصل آینده را با پیراهن آبی به میدان بروم و اگر مشکلی پیش نیاید طی روزهای آینده قراردادم را با این باشگاه به ثبت خواهم رساند.
دروازه بان فصل گذشته ی تیم استیل آذین در خصوص صحبت های علی پروین مبنی بر عدم پرداخت مبالغ باقی مانده قراردادهای بازیکنان این تیم تصریح کرد: علی پروین عنوان کرده است که به جز سه بازیکن که در فصل گذشته برای این تیم با جان و دل بازی کرده اند مبالغ قرارداد سایر بازیکنان را به طور کامل پرداخت نخواهد کرد .باید بگویم،خوشبختانه من در میان آن سه نفر هستم و با صحبت هایی که با مسئولان تیم استیل آذین داشته ام قرار است که به زودی 40 درصد باقی مانده قراردادم را پرداخت کنند.

iman_s
18-07-2008, 01:56
آقای فول اطلاعات فوتبال ایران اون سالی که استقلال سقوط کرد مربیش ذوالفقار نسب بود.
قلعه نویی زمانی دستیار حجازی بود ولی طبق ادعاهای حجازی زیر گوشی قدیمیهای تیم میخوند که کاری کنند تا خودش سر مربی بشه و باعث اختلاف بین سرمربی و بازیکنها شده بود.که مدیرعامل استقلال قلعه نویی رو به بهونه فرستادن به کلاسهای مربیگری از استقلال کنار گذاشت.

Ice Star
18-07-2008, 10:43
آقای فول اطلاعات فوتبال ایران اون سالی که استقلال سقوط کرد مربیش ذوالفقار نسب بود.
قلعه نویی زمانی دستیار حجازی بود ولی طبق ادعاهای حجازی زیر گوشی قدیمیهای تیم میخوند که کاری کنند تا خودش سر مربی بشه و باعث اختلاف بین سرمربی و بازیکنها شده بود.که مدیرعامل استقلال قلعه نویی رو به بهونه فرستادن به کلاسهای مربیگری از استقلال کنار گذاشت.

بازی با ساایپا برومند و یکی از این دفاع هاتون با قلعه نوعی تبانی کرده بودند
سال 78 بود فکر کنم یا 76
خلاصه از اونجا شروع شد

unartig
18-07-2008, 10:58
سال 78 بود فکر کنم یا 76
خلاصه از اونجا شروع شد
نه اطلاعات توخیلی کامله :31:ببین لااقل میگفتی باپورحیدی تبانی کرده :8:

Alireza Taji
18-07-2008, 11:25
سال 78 بود فکر کنم یا 76
خلاصه از اونجا شروع شد
اطلاعات کم هست از خودت حرف در نیار!
اون زمان این مسئله اصلا به قلعه نویی مربوط نبود.
در مورد اون روز هرکی یه حرفی می زنه خوده حجازی میگه زرینچه با برومند دل خوشی ازش نداشتند برای همین اون بازی ضعیف بازی کردن تا حجازی کله پا بشه! هرچند که این فقط ادعای حجازی بود...

Ice Star
18-07-2008, 12:12
اطلاعات کم هست از خودت حرف در نیار!
اون زمان این مسئله اصلا به قلعه نویی مربوط نبود.
در مورد اون روز هرکی یه حرفی می زنه خوده حجازی میگه زرینچه با برومند دل خوشی ازش نداشتند برای همین اون بازی ضعیف بازی کردن تا حجازی کله پا بشه! هرچند که این فقط ادعای حجازی بود...

درسته با پور حیدری بود
من یادم رفته بود

نه اطلاعات توخیلی کامله :31:ببین لااقل میگفتی باپورحیدی تبانی کرده :8:

درسته با پورحیدری بود
این را هم نود نشون می داد

Alireza Taji
18-07-2008, 17:46
آخرین اخبار استقلال در ترکیه
حضور بازیکن غنایی در تمرین استقلال/ آبی پوشان امروز با تیم هفتم آذربایجان دیدار می کنند
بازیکن غنایی الاصل تیم کپنهاگ دانمارک از روز گذشته به اردوی تیم فوتبال استقلال ملحق شد تا در صورت تایید مربیان این تیم به جمع آبی پوشان بپیوندد.

به گزارش خبرنگار مهر و به نقل از روابط عمومی باشگاه استقلال، این بازیکن با نام " پرینس نانا" که غنایی الاصل است، سابقه بازی در لیگ دانمارک و تیم کپنهاگ را دارد. وی طی روزهای آینده در تمرین تیم فوتبال استقلال حضور می یابد و در صورت تایید قلعه نویی با این تیم قرارداد امضا می کند.

تیم فوتبال استقلال تهران با گذشت چهار روز از اقامت در کمپ تمرینی پارک سبز استانبول، عصر امروز در دیداری دوستانه به مصاف تیم گابالا اسپور- FK Gabala - آذربایجان می رود. این تیم که هدایت آن را رامیز محمدوف برعهده دارد، در فصل گذشته عنوان هفتم لیگ آذربایجان را به دست آورده است. شاگردان محمدوف هفته گذشته در دیداری دوستانه با تیم سپاهان روبه رو شدند و مقابل نایب قهرمان لیگ کشورمان با نتیجه 3 بریک به پیروزی رسید.

اردوی تیم فوتبال استقلال از اواخرهفته گذشته در استانبول ترکیه آغاز شده است و تا اواسط هفته پیش رو نیز ادامه خواهد داشت. استقلال در نخستین دیدار خود در هشتمین دوره رقابتهای لیگ برتر میزبان تیم فوتبال ابومسلم خراسان خواهد بود.

Alireza Taji
18-07-2008, 17:47
ناصر حجازي از شنبه در تمرين نساجي شركت مي‌كند

خبرگزاري فارس: سرمربي سابق تيم فوتبال استقلال تهران از شنبه هفته آينده در تمرينات تيم نساجي مازندران شركت خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، با توافق نهايي ناصر حجازي با مديرعامل باشگاه نساجي مازندران و عقد قرارداد يك ساله با مبلغي كه گفته مي‌شود 80 ميليون تومان است، اين مربي از هفته آينده به طور رسمي تمرينات اين تيم را زير نظر مي‌گيرد.
نساجي مازندران كه به طور كامل از حمايت كارخانه نساجي خارج شده و به طور خصوصي اداره مي‌شود، هنوز نتوانسته مشكلات مالي را به طور كامل حل كند. شمار زيادي از بازيكنان فصل گذشته هنوز درصدي از پيش‌قراردادهاي خود را دريافت نكرده‌اند.
شكايت پيروز جغتاپور مربي گذشته نساجي به دليل عدم پرداخت پيش‌ قراردادش و شكايت مسئولان باشگاه مازندران ساري كه سه سال قبل دو بازيكن خود را در اختيار نساجي قرار داده بودند ولي پول آن را دريافت نكردند، از مهمترين پرونده‌هاي شكايتي عليه نساجي است.
در حالي قرار است ناصر حجازي هدايت اين تيم دسته‌ اولي را برعهده بگيرد كه عده‌اي از هواداران نساجي با حضور وي در اين تيم مخالف و خواهان حضور نادر دست نشان هستند.
انتهاي پيام/

Alireza Taji
18-07-2008, 17:49
اخبار اختصاصي برنا از ترکيه
بازيکنان استقلال در تمرين آراگونس

تمرينات تيم فوتبال استقلال تهران در ترکيه همه روزه در دو نوبت صبح و بعداز ظهر برگزار مي شود تا آبي پوشان کم کم فرم ايده آل خود را بدست آورند و آماده شرکت در مسابقات ليگ برتر شوند.اما تمرينات اين تيم از امروز وارد فازه تازه اي شد و از فشار کارهاي بدني به مقدار قابل توجهي کاسته شد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" مهمترين اخبار استقلال در کمپ "گرين پارک" به شرح زير است:

ديدار با تيم راميز محمداف

استقلالي ها امروز در اولين ديدار تدارکاتي خود به مصاف تيمي خواهند رفت که مربيگري آن با راميز محمداف است.اين تيم آذربايجاني در همان کمپي اقامت دارد که آبي پوشان حضور دارند.دوستي قلعه نويي و محمداف سبب شد که استقلال و اين تيم آذربايجاني امروز از ساعتت 30/18 با يکديگر ديدار کنند.قضاوت اين بازي را داوران ترکيه اي بر عهده خواهند داشت.

آب و هوا آبي پوشان را ياري کرد

بازيکنان استقلال ديروز نيز دو جلسه تمرين سنگين را برگزار کردند.تمرين صبح تنها اختصاص به کارهاي بدني داشت اما در نوبت بعدازظهر کمي از فشار تمرينات کاسته شد و کار با توپ در دستور کار بازيکنان قرار گرفت.اعضاي کادر فني نيز در اين بخش پا به پاي بازيکنان تمرين کردند.آب و هواي خوب پنجشنبه استقلالي ها را در انجام هرچه بهتر تمرين ياري داد.سه روز قبل تمرين بعدازظهر استقلالي ها به دليل بارندگي شديد لغو شده بود.

جدايي سپاهان از استقلال

سپاهاني ها تا روز پنجشنبه در همان کمپي که استقلال حضور داشت اقامت داشتند اما اردوي اين تيم در ترکيه به پايان رسيد و از استقلالي ها جدا شدند.عليرغم حضور تيم هاي مختلف ورزشي در کمپ گرين پارک،نظم خوبي در اردوي استقلال حاکم است و قلعه نويي ورود و خروج بازيکنان را نيز تحت کنترل دارد.ذوب آهن ديگر تيم اصفهاني در نزديکي هاي استقلال است و فاصله اردوي اين تيم و آبي پوشان يک ساعت است.

جباري تنها دغدغه استقلالي ها

تنها دغدغه استقلالي ها در ترکيه تمديد قرارداد مجتبي جباري است.نظري جويباري چندين بار در تماس با تهران در خصوص تمديد قرارداد شماره هشت استقلال با مسئولان صحبت کرده است.اين موضوع براي بازيکنان استقلال هم جالب توجه است زيرا همگي آنها دوست دارند جباري فصل آينده در اين تيم بماند.

فتح الله زاده فردا به ترکيه مي رود

علي فتح الله زاده خويي مديرعامل استقلال تهران فردا به اردوي اين تيم در ترکيه ملحق مي شود.با حضور مديرعامل استقلال به احتمال بسيار مبلغي به عنوان پول توجيبي به بازيکنان تعلق مي گيرد.گفته مي شود شايد يکي از اعضاي هيات مديره استقلال فتح الله زاده خويي را در سفر به ترکيه همراهي کند.

دومين ديدار تدارکاتي با آدنا اسپور
استقلالي ها در دومين ديدار تدارکاتي خود روز سه شنبه در کمپ گرين پارک با تيم آدنا اسپور ديدار مي کنند.اين تيم نيز از تيم هاي شناخته شده ترکيه است و آمادگي خود را براي بازي با استقلال اعلام نموده است.ديدار روز سه شنبه آخرين بازي تدارکاتي استقلال در ترکيه است.

بازيکنان استقلال در تمرين فنرباغچه

امير قلعه نويي در صحبت با مسئولان باشگاه استقلال درخواست نموده شرايطي را فراهم آورند که اعضاي اين تيم بازديدي از تمرينات تيم فنرباغچه داشته باشند.فنرباغچه از تيم هاي مطرح ترکيه است که فصل گذشته با زيکو برزيلي نتايج خوبي گرفت و تا مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا بالا آمد اما در نهايت مغلوب چلسي انگليس شد.بيشتر جذابيت حضور در اردوي فنرباغچه مشاهده تمرينات آراگونس از نزديک است.اين مربي اسپانيايي که يک ماه قبل عنوان قهرماني جام ملت هاي اروپا را براي کشورش بدست آورد به تازگي هدايت فنرباغچه را در دست گرفته است.

ساعت 23 پنجشنبه و ترک کشور ترکيه

اعضاي تيم فوتبال استقلال تهران ساعت 23 پنجشنبه به تهران بازمي گردند تا تمرينات اين تيم از روز شنبه هقته آينده در زمين شماره دو آزادي دنبال شود.

Alireza Taji
18-07-2008, 17:50
جباري پيشنهاد اماراتي‌ها را نپذيرفت
مدير برنامه‌هاي مجتبي جباري به استقلال قول داد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :27:

مجتبي جباري پس از بررسي پيشنهاد يك تيم اروپايي، به استقلال پاسخ مي‌دهد.
محمد نوري‌فر مسوول روابط عمومي باشگاه استقلال تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: مدير برنامه‌هاي مجتبي جباري با فتح‌الله‌زاده مديرعامل باشگاه استقلال ديدار كرد و در اين مذاكرات عنوان شد كه جباري دو پيشنهاد از تيمي اماراتي و اروپايي دارد.
وي افزود: جباري تمايلي به بازي در ليگ امارات ندارد و در حال حاضر مدير برنامه‌هاي وي در حال مذاكره با تيم اروپايي است.
نوري‌فر خاطرنشان كرد: مدير برنامه‌هاي جباري اعلام كرده است اگر مذاكرات با باشگاه اروپايي بي‌نتيجه بماند، نخستين باشگاه ايراني كه با وي وارد مذاكره مي‌شود، استقلال تهران است. ما نيز منتظر خواهيم ماند تا تكليف جباري با پيشنهاد خارجي خود روشن شود و در صورتي كه مجتبي در ايران ماندني شود بي‌ترديد ابتدا با استقلال وارد مذاكره خواهد شد.

peyman_nn
18-07-2008, 19:17
دوستان
لطفا یکیتون بگه کی ها رفتن کیا اومدن
ممنون میشم

ESTEGHLAL 67
18-07-2008, 21:21
اولين پيروزي استقلال با تک گل اکبري

تيم فوتبال استقلال تهران در اولين ديدار تدارکاتي خود در کشور ترکيه به پيروزي دست يافت.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" آبي پوشان پايتخت امروز از ساعت 30/18 در کمپ گرين پارک ترکيه به مصاف تيم "کابانا اسپور" کشور آذربايجان رفتند و موفق شدند اين تيم را با حساب يک بر صفر شکست دهند.

تک گل استقلال را در اين بازي يدالله اکبري به ثمر رساند. خطاي پنالتي مدافع تيم آذربايجاني روي مهاجم استقلال تهران سبب شد اکبري پشت توپ بايستد و تک گل استقلال تهران را از روي نقطه پنالتي بزند.

استقلال در دومين ديدار تدارکاتي خود روز سه شنبه به مصاف يکي از تيم هاي ترکيه اي خواهد رفت.

بردیا
19-07-2008, 00:23
اینو یکی از بچه ها گذاشته بود گفتم اینجا هم بزارم

مصاحبه تفصیلی با علي فتح‌الله‌زاده :كنارگذاشتن"امير قلعه نویی" اشتباه بود/ تيــم دوم مــن پــرسپــوليـس است /خم شديم اما نشكستيم

تراژدي استقلال در ليگ هفتم با قهرماني در جام حذفي پايان خوشي يافت و جالب آن كه زوج موفق اما، ناهمگون فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نويي اين موفقيت را رقم زدند. اكنون در آستانه‌ي آغاز ليگ هشتم مديرعامل باشگاه استقلال تيم متولد شده از اين پارادوكس را قدرتي مي‌نامد كه مي‌تواند تهديدها را به فرصت‌ها تبديل كند.

علي فتح‌الله‌زاده به دفتر ما آمد و جسورانه اما، صادقانه از شخص اول ورزش كشور تا تعامل با قلعه‌نويي گفت و البته از آرزوهايش، افتتاح كمپ استقلال و قهرماني در آسيا.

* بمباران فتح‌الله‌زاده!

در طي سال‌هايي كه فتح‌الله‌زاده مديريت باشگاه استقلال را برعهده داشته است همواره هواداران اين تيم در انتظار بمب‌هاي وي در فصل نقل و انتقالات هستند. اما، امسال خريدهاي باشگاه رقيب كمي كفه‌ي ترازو را براي مردي كه استقلالي‌ها از او به عنوان "آبراموويچ استقلال" ياد مي‌كنند، سبك‌تر ساخته است. با اين حال فتح‌الله‌زاده معتقد است در اين فصل بهترين خريدها را انجام داده و به همين دليل است كه اين خريدها به چشم نمي‌آيد. فتح‌الله‌زاده مي‌گويد: «تيم نقل و انتقالات ما توانست تمامي خواسته‌هاي كادرفني را جامه‌ي عمل بپوشاند. تنها موضوع مجتبي جباري باقي مانده است كه با آمدن او پرونده نقل و انتقالات مختومه مي‌شود.»

وي ادامه داد: «زماني كه مي‌بينيم تمامي بازيكنان موردنظر كادرفني را جذب كرده‌ايم يعني به تمامي اهداف خود رسيده‌ايم؛ چرا كه اطمينان دارم قلعه‌نويي با تدبير فهرست بازيكنان موردنظرش را تهيه كرده و به طور حتم براي اين بازيكنان برنامه دارد. باور دارم كه استقلال در فصل نقل و انتقالات موفق بود. ما به دليل حضور در ليگ قهرمانان آسيا سعي كرديم در هر پست دو بازيكن بگيريم و اين ترافيك بازيكن در تيم نيز به همين دليل است.»

وي معتقد است بازيكنان بزرگي در اين فصل جذب استقلال شده‌اند: «هاشم بيك‌زاده يا خسرو حيدري به هيچ عنوان از بازيكنان پرسپوليس كمتر نيستند. ضمن آن كه ما بازيكناني چون حسين كاظمي و سياوش اكبرپور را كه پرسپوليسي‌ها نيز دنبال آنها بودند، به تيم بازگردانديم و من اين كار را بازگشت به عقب نمي‌دانم چرا كه ما تنها جواهرهايي را كه از دست داده بوديم، دوباره بازگردانديم. بنابراين ضرر نكرديم. خبر دارم كه پرسپوليسي‌ها در اردوگاه‌شان تا ساعت 3 نيمه شب با حسين كاظمي مذاكره كرده‌اند و همين طور با سياوش اكبرپور، اما در نهايت آنها را به استقلال آورديم. تصور مي‌كنم آن قدر بازيكن خوب گرفته‌ايم كه فرد خاصي به چشم نمي‌آيد.»

* زوج فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نويي – تناقض‌ زيبا

زماني كه فتح‌الله‌زاده مديريت باشگاه استقلال را برعهده گرفت و امير قلعه‌نويي نيز با وجود موفقيت‌هايش به طور كامل از جمع آبي‌پوشان تهراني جدا شد، شايد كسي تصور نمي‌كرد كه زماني زوج فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نويي بتوانند ايده‌آل‌ترين وضعيت را براي تيم استقلال رقم بزنند. فتح‌الله‌زاده آن چه را كه در ناصر حجازي و فيروز كريمي محك زد و نيافت اكنون در وجود ژنرال آبي‌ها يافته است و در مقابل اعتقاد دارد كه قلعه‌نويي نيز او را مدير ايده‌آل خود مي‌داند. فتح‌الله‌زاده زماني كه صحبت از ماندنش در باشگاه استقلال پس از بازگشت قلعه‌نويي به اين تيم به ميان مي‌آيد، قاطعانه مي‌گويد: «يك مدير بايد بسيار ذليل باشد كه به دليل آمدن مربي يا سرپرست در پست خود حفظ شود. من در زندگي همواره نان بازوي خودم را خوردم و قلعه‌نويي نيز مي‌داند كه اگر به استقلال آمده است تنها و تنها به خواست من بوده است.»

* قلعه‌نويي مربي تحميلي نيست

فتح‌الله‌زاده براي نخستين بار از اتفاقي در نيم فصل ليگ هفتم خبر مي‌دهد كه آمدن قلعه‌نويي به استقلال را به تاخير انداخت و مي‌گويد: «در نيم فصل به طور كامل توافق كرديم تا قلعه‌نويي به استقلال بيايد اما، در آن زمان يكي از دوستان امير به من گفت كه ديديد كار از بالا تمام شد و قرار است امير به استقلال بازگردد؟ من منبع اين خبر را از او پرسيدم و او در پاسخ گفت فردا متوجه مي‌شوي، به همين دليل با وجود آنكه خودم قصد داشتم قلعه‌نويي را به استقلال بياورم اما از اين تصميم منصرف شدم و حتي به دوست قلعه‌نويي نيز گفتم كه امير را به استقلال نمي‌آورم تا ببينم چه كسي مي‌تواند به من فشار بياورد.»

وي افزود: «در نهايت فيروز كريمي به استقلال آمد و زماني كه قرار بر جدايي شد بار ديگر به قلعه‌نويي اعلام كردم كه او گزينه ما براي فصل آينده است. در هر صورت تصور مي‌كنم قلعه‌نويي آن قدر توانمند است كه براي آمدن به تيم نياز به توصيه و تحميل فرد ديگري نداشته باشد. قلعه‌نويي يك مربي تحميلي به من نيست. من او را به دليل توانمندي، جسارت و كاربلدي به استقلال آورده‌ام و از اين تصميم خود نيز بسيار راضي هستم. اطمينان دارم كه قلعه‌نويي استقلال را به اوج بازمي‌گرداند.»

مديرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: «قلعه‌نويي و من كارهاي جداگانه‌اي از يكديگر داريم. امير در مستطيل سبز اختيار تام دارد و حتي من به عنوان مديرعامل اگر او راضي نباشد وارد رختكن هم نمي‌شوم. در مقابل قلعه‌نويي نيز به طور كامل بر اختيارات مديرعامل واقف است و هيچ زماني وارد اين محدوده نمي‌شود، به خصوص زماني كه من مدير هستم. در كل معتقدم اكنون استقلال صاحب يك سرمربي باقدرت به همراه مديرعاملي كاربلد است كه اين موضوع روزهاي خوبي را براي باشگاه استقلال نويد خواهد داد.»

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: «اگر مخفيانه از قلعه‌نويي بپرسيد كه علاقه دارد با كدام مديرعامل كار كند او از من نام مي‌برد. شايد در دوراني قلعه‌نويي و "قريب" در شرايطي دوستانه با هم كار مي‌كردند؛ ولي اطمينان دارم كه امير در مسايل كاري مديريت من را ترجيح مي‌دهد چرا كه قدرت مديريتي‌ام را لمس كرده و همه شاهد بودند كه گروه ما چگونه در شرايط بحراني قهرمان شد.»

وي افزود: «من اگر بدانم بودن دشمنم نيز به نفع استقلال است با او كار مي‌كنم چرا كه ما در مقابل هواداران مسوول هستيم. با اين حال با قلعه‌نويي بسيار راحت كار مي‌كنم چرا كه او فاكتورهاي مثبتي دارد و من به عنوان يك مدير همواره دنبال مربي‌اي با چنين فاكتورهايي مي‌گردم.»

فتح‌الله‌زاده در ادامه مي‌گويد كه در زمان بحث انتخاب سرمربي تيم ملي نيز گزينه اصلي او امير قلعه‌نويي بوده است و تمام تلاش خود را انجام داده تا او سرمربي تيم ايران شود: «در آن زمان يكي از اعضاي هيات رييسه فدراسيون درباره گزينه‌ام و اختلافي كه با قلعه‌نويي دارم سوال كرد كه من پاسخ دادم اين اختلافات شخصي است. اما، اكنون بحث منافع ملي در ميان است و به همين دليل من قلعه‌نويي را انتخاب مي‌كنم. البته منكر توانايي‌هاي علي دايي نيستم اما، در آن زمان امير را به دليل حضور بيشتر در كنار تيم ملي گزينه بهتري مي‌دانستم.»

وي افزود: «در حال حاضر نيز قلعه‌نويي را بهترين گزينه براي سرمربي‌گري استقلال مي‌دانم و اطمينان داشته باشيد كه نتيجه حضور او را در استقلال خواهيم ديد، هر چند كه اطمينان دارم اگر قلعه‌نويي نتواند انتظارات را برآورده كند علاوه بر اين كه ما دست به تغييرات مي‌زنيم خود او نيز مانند فيروز كريمي كار را به دست ديگري خواهد سپرد. با اين حال اطمينان مي‌دهم كه با قلعه‌نويي حرف‌هاي زيادي حتي در ليگ قهرمانان آسيا خواهيم داشت. اميدوارم به استقلال زمان داده شود چرا كه حرف‌هاي من بر روي حساب، تحقيق و پژوهش است.»

* بركناري "امير" اشتباه بود

زماني كه بحث به استقلال ليگ هفتم رسيد، فتح‌الله‌زاده حرف‌هاي جالبي داشت، او از وجود يك جريان بيروني در ايجاد ناكامي استقلال خبر داد و گفت: «آنها تيم را به چالش كشاندند، به نظر من استقلالي كه در دو بازي رفت و برگشت مقابل قهرمان ليگ مساوي كرد و اگر برتر از حريف نبود؛ ضعيف‌تر هم نبود و يا تيمي كه قهرمان جام حذفي شد، جايگاهش بسيار بالاتر از مكان سيزدهم جدول بود اما، در اين بين گروهي پروژه تزلزل را كليد زدند كه عده‌اي از آنها نادانسته بعضي اقدامات را انجام دادند و گروهي نيز دانسته اين نادانسته‌ها را هدايت كردند. البته بايد بگويم كه ما خم شديم اما نشكستيم.»

فتح‌الله‌زاده سپس اذعان كرد كه تصميم براي كنار گذاشتن قلعه‌نويي از استقلال پس از ليگ پنجم اشتباه بوده است.

* غول حاشيه را خفه مي‌كنيم

مديرعامل باشگاه استقلال در ادامه مي‌گويد: «اكنون ديگر اين جريانات را شناسايي كرده‌ايم و با توجه به اين كه امسال نيز شرايط اندكي به سمت همان حاشيه‌ها مي‌رود، به اين گروه اخطار مي‌كنم كه حواس ما جمع است و يكبار حرمت نگاه مي‌داريم اما، اگر آن غول خفته بخواهد بار ديگر حركت كند و نفس افعي خود را به استقلال نزديك كند، اين بار گردنش را مي‌شكنيم.»

وي افزود: «پشتوانه استقلال هواداران هستند، وقتي كه استقلال سيزدهم شد آنها مي‌توانستند با ما قهر كنند؛ اما، آن قدر با مرام بودند كه در فينال جام حذفي 100 هزار نفر به ورزشگاه آمدند و عامل قهرماني استقلال آنها بودند نه ما.»

* از تكذيب استعفا خسته شدم

آنچه كه در طول فصل گذشته بيش از هر چيزي مديريت فتح‌الله‌زاده را تحت تاثير قرار مي‌داد، شايعه‌هاي بركناري و يا استعفاي او بود. فتح‌الله‌زاده در اين باره گفت: «پس از بازي مقابل ذوب آهن هر هفته شايعه مي‌شد كه بركنار مي‌شوم و يا استعفا داده‌ام، جالب اين بود كه در اين مدت هر چهار عضو هيات مديره يعني دانشجو، رضايي، نفريه و پورحيدري نظر مثبتي پيرامون ادامه فعاليت من داشتند و حتي اگر يك راي من را در نظر بگيريد باز هم چهار عضو ديگر هيات مديره با جدايي‌ام مخالف بودند، در هر صورت ما ديگر از تكذيب اين شايعات خسته شده‌ايم و به آن عادت كرده‌ايم. حتي علي‌آبادي و كيومرث هاشمي نيز در مقابل اين شايعات حمايت خود را از من اعلام كردند و من هم عنوان كردم كه بگذاريد آنها شايعه‌سازي كنند من با قدرت به كارم ادامه مي‌دهم.»

مديرعامل باشگاه استقلال تهران خبرگزاري‌ها را نگهبانان ورزش ناميد و گفت: «شما مي‌توانيد در مقابل افراد سودجو و كساني كه اين شايعات را مي‌سازند شفاف سازي كرده و با روشن ساختن مسايل مردم را از نگراني درآوريد. در هر صورت متاسفم كه در فضاي خبري به جاي آن كه 70 درصد اخبار صحيح و 30 درصد نادرست باشد، 70 درست اخبار به شايعات اختصاص يافته است.»

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: «من فصل پيش يك بار در شرايطي كه استقلال در جام حذفي نتايج خوبي گرفته بود و در ليگ نيز جايگاه مناسبي داشت، به صورت شفاهي به اعضاي هيات مديره اعلام كردم كه در پايان فصل چه تيم نتيجه نگيرد و چه قهرمان شود من از استقلال جدا مي‌شوم و حتي درخواست كردم تا يك گزينه جديد به مرور وارد باشگاه شود تا در كنار من براي برعهده گرفتن مديريت باشگاه آماده شود؛ اما، اعضاي هيات مديره اين حرف‌ را نپذيرفتند. در پايان فصل نيز بار ديگر اين موضوع را مطرح كردم اما، اعضاي هيات مديره از من خواستند كه به فكر بستن پرقدرت تيم براي ليگ هشتم باشم، به همين دليل با تمام توان به ميدان آمدم و تيم را آماده كردم. بنابراين موضوع استعفا من يك شايعه است.»

وي درباره تعاملش با اعضاي هيات مديره نيز گفت: «من صددرصد حمايت هيات مديره را پشت سر خود دارم. چرا كه هر چهار نفر را امتحان كرده‌ام و مطمئنم كه دوست دارند من به كارم ادامه دهم.»

*"علي آبادي" پاي من ايستاد

وي درباره نظر سازمان تربيت بدني نيز گفت:«اطمينان داشته باشيد كه اگر سازمان چنين تصميمي داشت تاكنون آن را اجرا مي‌كرد؛ چرا كه سازمان تربيت بدني با كسي تعارف ندارد. با اين حال در طول سال گذشته زماني كه استقلال مي‌باخت بيشترين فشارها به رييس سازمان تربيت بدني وارد مي‌شد تا من را بركنار كند، من از اين فشارها باخبر مي‌شدم؛ اما، علي‌آبادي از اين مسايل چيزي به من نمي‌گفت. در واقع رييس سازمان تربيت بدني پاي من ايستاد و اگر علي آبادي در روز قهرماني استقلال تا آن اندازه خوشحال بود تنها به دليل همين ايستادگي بود چرا كه اگر استقلال قهرمان نمي‌شد آن وقت حاشيه‌سازان بهانه‌هاي بيشتري پيدا مي‌كردند.»

فتح‌الله‌زاده افزود: «با اين حال هيچ مديرعاملي را به آساني من نمي‌توان بركنار كرد، چرا كه هيچ گاه براي ماندن جريان سازي نمي‌كنم. حتي يكي از دوستان هيات مديره به من مي‌گفت " كه رفتنم از آمدنم شيرين‌تر است"، به اين دليل كه وقتي حكم مي‌گيرم تنها يك تشكر مي‌كنم؛ اما، زماني كه مي‌روم به طور دائم از باشگاه حمايت مي‌كنم. در هر صورت سال گذشته ما با كوهي از مشكلات دست و پنجه نرم كرديم اما، اطمينان مي‌دهم كه در سال جاري از اين مشكلات خبري نخواهد بود و استقلال در ميان سه، چهار نماينده ايران در آسيا بهترين خواهد بود.»

* به دنبال اعتبار آسيايي

فتح‌الله‌زاده برنامه‌هاي مختلفي براي باشگاه استقلال دارد كه مهمترين آنها را كسب يك جام داخلي طي اين فصل عنوان كرده و مي‌گويد: «نيم نگاهي به ليگ قهرمانان آسيا داريم، به هر حال استقلال به عنوان پرافتخارترين باشگاه ايران در آسيا بايد از اعتبارش دفاع كند، به همين دليل تيم را به گونه‌اي بسته‌ايم كه علاوه بر ليگ برتر و جام حذفي توانايي موفقيت در آسيا را نيز داشته باشد.»

* سه سال ديگر قهرمان آسيا مي‌شويم

مديرعامل باشگاه استقلال زماني كه مي‌خواهد دو روياي بزرگ را كه در راس آمال خود قرار داده بيان كند، ابتدا به كارنامه مديريتي‌اش مراجعه كرده و مي‌گويد: «استقلال طي 63 سال قدمت، پنج بار قهرمان جام حذفي شده كه سه بار آن در دوره مديريت من بوده و در ليگ نيز چهار يا پنج قهرماني كسب كرده كه دو بار آن در زمان من بدست آمده، بي‌ترديد كسب پنج قهرماني در شش سال مديريت، افتخاري نيست كه براي هر مديري پيش آيد و يا نمي‌توان آن را به حساب شانس گذاشت، بلكه در پشت اين عناوين برنامه‌ريزي هدفمند و علمي قرار دارد. اكنون تصور مي‌كنم كه با اين قهرماني ما بايد به دنبال اهدافي بزرگتر باشيم، دو آرزوي بزرگ دارم كه نخست تكميل كمپ باشگاه استقلال است و اطمينان دارم با ايجاد آن قدرت مانور باشگاه يك و نيم برابر بيشتر مي‌شود و ديگري قهرماني استقلال در ليگ قهرمانان آسياست. در واقع ما در اين فصل به قلعه‌نويي و همكارانش گفته‌ايم كه براي قهرماني به آسيا بروند؛ اما، رقابت‌هاي اين فصل ليگ قهرمانان آسيا را به چشم تمرين نگاه مي‌كنيم تا براي سه سال ديگر آماده شويم چرا كه در برنامه‌ريزي كلان، استقلال بايد سه فصل ديگر در آسيا قهرمان شود كه اگر به اين هدف نرسيم من از استقلال مي‌روم تا نيروهاي جوان جايگزينم شوند.»

* كمپي براي تمامي فصول

فتح‌الله‌زاده درباره كمپ استقلال نيز گفت: «هد‌ف‌مان اين است كه طي شش ماه آينده زمين چمن و سكوهاي پنج هزار نفري تماشاگران را آماده كنيم و تا يك سال ديگر يكي از سالن‌هاي چند منظوره را تكميل و ظرف يك سال و نيم آن را به بهره‌برداري برسانيم. سپس فاز هتل 4 ستاره، رستوران، فروشگاه و استخرهاي دوقلو در كمپ كليد مي‌خورد كه مدت احداث آنها پنج سال خواهد بود، با ايجاد اين امكانات هواداران مي‌توانند يك روز كامل را همراه با خانواده در كنار بازيكنان استقلال بگذرانند و از امكانات كمپ استفاده كنند.»

وي افزود: «درباره اعتبارات لازم براي تكميل اين پروژه نيز رايزني كرده‌ايم كه قسمتي را سازمان تربيت بدني و بخشي ديگر را باشگاه استقلال پرداخت مي‌كند، البته با بخش خصوصي نيز براي شراكت صحبت كرديم، ضمن آنكه هتل چهار ستاره، تنها مخصوص استقلال نيست و تيم‌هاي شهرستاني كه به تهران مي‌آيند هم مي‌توانند در آن اقامت كنند كه از اين راه نيز درآمدزايي مي‌كنيم.»

فتح‌الله‌زاده همچنين از ايجاد مجتمع تجاري بزرگ در اين كمپ خبر داد و گفت: «يك طبقه كامل از اين مجتمع به نمايندگي‌هاي تمامي مارك‌هاي معروف و بين‌المللي ورزشی اختصاص مي‌يابد.»

* بدهي 3 ميلياردي

مديرعامل باشگاه استقلال معتقد است كه به دليل صرفه‌جويي در فصل گذشته، بحث مالي در اين باشگاه وجود نداشته و خاطرنشان مي‌كند كه تراز مالي استقلال زيرنظر سازمان تربيت بدني بوده و خرج كردن فراتر از اين تراز غير ممكن است.

وي مي‌گويد: «ما حتي همواره بيست درصد كمتر از پرسپوليس هزينه كرده‌ايم و من حاضرم اين موضوع را ثابت كنم.»

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: «رقمي كه هر ساله به اين دو باشگاه اختصاص مي‌يابد پنج ميليارد تومان است، البته سازمان تنها يك و نيم ميليارد را مستقيم پرداخت مي‌كند و باقيمانده اين مبلغ را بايد از طريق درآمدزايي بدست بياوريم. در هر صورت با همراهي اعضاي هيات مديره در سال گذشته تمامي هزينه‌ها را تامين كرديم، ضمن آن كه 800-900 ميليون تومان از بدهي سال‌هاي گذشته را پرداخت كرديم اما، تصور مي‌كنم كه هنوز بين سه تا سه و نيم ميليارد تومان بدهي از سال‌هاي قبل براي باشگاه استقلال باقي مانده است.»

* "مصطفوي" را در خواب هم مي‌شناسم!

در هفته‌هاي اخير مديران عامل باشگاه پرسپوليس و استقلال بارها در سخن به يكديگر كنايه زدند، از جمله داريوش مصطفوي عنوان كرد كه به دليل مشغله‌ي كاري زياد اگر فتح‌الله‌زاده را ببيند، او را به ياد نمي‌آورد كه فتح‌الله‌زاده در اين باره مي‌گويد: «من برعكس اگر مصطفوي را درخواب هم ببينم، مي‌شناسمش، حتي سايه او را هم تشخيص مي‌دهم چرا كه مصطفوي استخوان خرد كرده فوتبال است.»

وي افزود: «برخي صحبت‌هاي ما جنبه كري خواني داشته و براي مردم جذاب است اما، من و مصطفوي بايد مراقب باشيم كه از محدوده خاصي خارج نشويم و بعضي خط قرمزها را رعايت كنيم تا اعتبار دو باشگاه حفظ شود.»

* تيم دومم پرسپوليس است

فتح‌الله‌زاده مي‌گويد: «تيم دوم من پرسپوليس است و همواره به هواداران مي‌گويم كه ما در زمين رقيب و بيرون از مستطيل سبز رفيق هستيم. در واقع اصل مبارزه ما، رقابت جانانه و رفاقت پهلوانانه است. در هر صورت ما امسال نيز همراه پرسپوليس مدعي قهرماني هستيم ما بايد بدون ترس با رقيب‌مان بجنگيم چرا كه ترسوها در استقلال و پرسپوليس جايي ندارند.»

* قرمزها به تير مي‌زنند، ما به دروازه

مديرعامل باشگاه استقلال در ادامه گفت‌وگو به كري‌خواني‌هاي مدير تيم رقيب پاسخ داد و درباره پيش‌بيني مصطفوي مبني بر زدن چهار گل به استقلال در ليگ برتر گفت: «به احتمال زياد منظور مصطفوي تير دروازه بوده است! آنها چهار توپ به تير دروازه مي‌زنند و ما دو گل به درون دروازه‌.»

وي افزود: «ما براي انجام بازي سوپر جام لحظه شماري مي‌كنيم، حتي شب‌ها با لباس ورزشي مي‌خوابيم و آماده‌ايم در هر لحظه و هر مكاني كه اعلام شود با پرسپوليس بازي كنيم.»

مديرعامل باشگاه استقلال درباره ماجراي جذب هاشم بيك‌زاده نيز گفت: «مصطفوي سال‌ها در فدراسيون فوتبال بوده و خودش مي‌داند كه قرارداد داخلي هيچ اعتباري ندارد، ما نيز در اين فصل با بازيكنان بسياري چون روح‌الله بيگدلي و صابر ميرقرباني قرارداد داخلي امضا كرديم اما، آنها از باشگاه‌هاي ديگر سردرآوردند، در هر صورت بيك‌زاده به صورت رسمي و در هيات فوتبال با ما قرارداد بسته و پرسپوليسي‌ها مي‌توانند تا پايان ليگ اين موضوع را پيگيري كنند!»

* سرخابي‌ها همديگر را دور نزنند

فتح‌الله‌زاده درباره وجود دستوري از سوي سازمان تربيت بدني پيرامون جذب نكردن بازيكنان تيم رقيب نيز گفت: «ما در باشگاه استقلال تاكنون هيچ دستوري در اين زمينه دريافت نكرده‌ايم، تنها از استقلال و پرسپوليس خواسته شده است تا از جذب بازيكنان يكديگر بدون رضايت باشگاه مقابل خودداري كنند اما، گرفتن بازيكن از تيم رقيب با رضايت و هماهنگي دو طرف مشكلي ندارد.»

* داربي ايران در فينال ليگ قهرمانان

سرانجام فتح‌الله زاده به نقطه‌اي مشترك با داريوش مصطفوي رسيد و درباره آرزوي همتايش در باشگاه پرسپوليس پيرامون رويارويي استقلال و پرسپوليس، در فينال ليگ قهرمانان آسيا گفت: «آرزوي بسيار زيبايي است، در واقع اين بازي فينالي براي فوتبال ايران خواهد بود و من نيز بسيار مشتاق و شادمان خواهم بود كه اين دو تيم در فينال ليگ قهرمانان آسيا به مصاف يكديگر بروند.»
* "Uhlsport" حامي مالي لباس استقلال

ماجراي حامي مالي لباس استقلال نيز به موضوعي دغدغه‌برانگيز ميان سرمربي ومديرعامل باشگاه تبديل شد؛ هر چند كه فتح‌الله‌زاده مي‌گويد: «اين موضوع را رسانه‌ها بزرگ كردند، من و قلعه‌نويي تنها به شايعات مي‌خنديديم و اين موضوعي نيست كه بخواهد من و امير را رودرروي يكديگر قرار دهد.»

وي افزود: «با شركت "uhlsport" به عنوان حامي مالي پيراهن استقلال به توافق رسيده‌ايم و پايه اين قرارداد را نيز از دو و نيم ميليارد گذاشته‌ايم اما، اگر همين الان سرمربي تيم با اين موضوع مخالف باشد، من تصميم ديگري مي‌گيرم، بي‌ترديد نظر قلعه‌نويي در اين باره براي من مهم است چرا كه او بازيكن بوده و مي‌داند نفرات در چه لباسي راحت‌تر هستند.»

* همدان نمي‌روم

شايعه جابه‌جايي مديران دو باشگاه استقلال تهران و پاس همدان بيشتر شبيه به يك شوخي بود، فتح‌الله‌زاده نيز همين نظر را دارد و مي‌گويد: «اگر اوليايي مي‌خواهد به استقلال بيايد قدمش روي چشم، من چيزي در اين باره نشنيدم و خوب هيات مديره نيز اين موضوع را رد كرد كه البته من از آنها نخواستم چنين كاري را انجام دهند؛ با اين حال اگر اوليايي قصد دارد اين بار را از دوش من بردارد با كمال احترام، پستم را تقديمش مي‌كنم اما، بي‌ترديد به همدان نمي‌روم چرا كه نمي‌توانم در شهرستان كار كنم.»

* انتقادهاي پورحيدري مغرضانه نيست

اين روزها پورحيدري به عنوان عضوي از هيات مديره انتقاداتي را به نحوه اداره باشگاه استقلال وارد ساخته اما، فتح‌الله‌زاده مي‌گويد: «منصور خان استقلالي است و مي‌دانيم كه مغرضانه صحبت نمي‌كند و بحث‌هايش از روي دلسوزي است، به همين دليل آن را به جان و دل مي‌خريم. البته پورحيدري خود پيشكسوت استقلال است و بايد پذيرفت كه استقلال در فصلي كه تيم بزرگي چون سپاهان بدون جام ماند، قهرمان حذفي كشور شد بنابراين نبايد اين قهرماني را لوث كرد؛ بي‌ترديد اگر باشگاه تشكيلات نداشت اين قهرماني بدست نمي‌آمد. ضمن آن كه ما چارت باشگاه لوركوزن را براي تهيه اساسنامه باشگاه به ايران آورده‌ايم و برطبق اين اساسنامه وظايف تمامي اعضاء مشخص شده است.»

* "زريبافان" يك استقلالي تمام عيار

فتح‌الله‌زاده درباره رييس مجمع باشگاه نيز نظرات جالبي دارد و مي‌گويد: «زريبافان فرد با نفوذي در كشور است و ما از وجودش نهايت استفاده را مي‌بريم، خوشبختانه وي از نادرترين افرادي است كه به باشگاه استقلال آمده و يك استقلالي تمام عيار است و به همين دليل قدم‌هاي بزرگي براي باشگاه برداشته، طي چند روز اخير نيز زريبافان اقدامات مهمي براي استقلال انجام داد كه نتايجش در آينده مشخص مي‌شود.»

فتح‌الله‌زاده در ادامه پيرامون احكام خود براي مسوول نقل و انتقالات و روابط عمومي باشگاه نيز گفت: «براي رهايي از بحث دلالي از وجود یکی از دوستان امير قلعه‌نويی که رابطه خوبي با بازيكنان دارد، استفاده كرديم و "نوري‌فر" نيز با توجه به سابقه مطبوعاتي جزء پيشنهادات خوبي بود كه به من شد و من نيز پذيرفتم.»

* خصوصي‌سازي تا دو سال ديگر كليد مي‌خورد

مديرعامل باشگاه استقلال تهران مي‌گويد: «سازمان تربيت بدني پيگير بحث خصوصي شدن استقلال است و علي‌آبادي تاكنون دهها جلسه در اين مورد با من داشته و حداقل 10 مدل را به منظور خصوصي شدن به وي ارايه دادم كه با اين پيگيري‌ها حدس مي‌زنم ظرف يكي، دو سال آينده بخشي از باشگاه استقلال واگذار شود.»

در ادامه علي فتح‌الله‌زاده به عنوان عضو هيات رييسه فدراسيون فوتبال به سوالاتي درباره وضعيت فدراسيون و تيم ملي نيز پاسخ داد.

* نگاه‌مان به كميته‌ها با اغماض است

فتح‌الله‌زاده درباره آخرين وضعيت فدراسيون فوتبال و لغو ديدارهاي تيم ملي گفت:‌«اعضاي هيات رييسه و كميته‌هاي فدراسيون به تازگي انتخاب شده‌اند و با توجه به اين كه كار ما نظارت بر كميته‌هاي فدراسيون است، در اين مرحله با اغماض برخورد مي‌كنيم. البته از نظر ما پيدا كردن دو، سه تيم قدرتمند به عنوان حريف تداركاتي تيم ملي كار دشواري نيست و اگر كوتاهي در اين زمينه ببينيم، برخورد مي‌كنيم اما، معتقدم كه "تاج" و كميته تيم‌هاي ملي در حال حاضر با تمام توان كار مي‌كنند و اگر تا زمان آغاز مسابقات مقدماتي ما هفت، هشت ديدار تداركاتي نيز انجام دهيم كار بزرگي صورت گرفته است.»

* هدف مرحله‌ي دوم جام جهاني باشد

عضو هيات رييسه فدراسيون معتقد است در شرايطي كه چهار تيم آسيايي به صورت مستقيم راهي جام جهاني مي‌شوند ديگر ناكامي در راهيابي به اين رويداد يك فاجعه است و مي‌گويد: «زماني كه قصد داشتم رييس فدراسيون بشوم، حضور در مرحله‌ي دوم جام جهاني جزء برنامه‌هايم بود، اكنون نيز ديگر نبايد در فكر صعود به اين رقابت‌ها باشيم بلكه بايد دنبال موفقيت در گروه و صعود به مرحله يك هشتم پاياني جام جهاني 2010 باشيم.»

* نگراني‌ها را درك مي‌كنم

فتح‌الله‌زاده مي‌گويد: «نگراني‌ها درباره فدراسيون فوتبال را درك مي‌كنم؛ اما، فدراسيون در حال تمرين است و به تازگي كار خود را براساس اساسنامه جديد و طبق ساختار فدراسيون جهاني آغاز كرده و اكنون نياز به مراقبت است اما، به مرور بر اوضاع مسلط مي‌شويم و مسوولان مجرب و آموزش ديده‌تر مي‌شوند.»

وي افزود: «تمامي تيم‌هاي آسيايي قوي شده‌اند با اين حال ما نيز مي‌خواهيم از فرصت استفاده كنيم و زيرساخت‌ها و امكانات فدراسيون را ا فزايش دهيم، در هر صورت ما نيز نگران هستيم اما،‌ شكننده نيستيم.»

* روابط سازمان و فدراسيون

عضو هيات رييسه معتقد است كه فدراسيون فوتبال بايد مستقل باشد و نياز مالي فدراسيون فوتبال به سازمان تربيت بدني را عامل از بين رفتن اين استقلال دانسته و مي‌گويد:«طبيعي است كه انتظاراتي نيز وجود داشته باشد، البته اين انتظارات به معناي دخالت نيست.»

فتح‌الله‌زاده نظرات رييس سازمان تربيت بدني را براي فدراسيون موثر مي‌داند و مي‌گويد: «در كل نوع روابط و اداره كار به خود افراد بستگي دارد. به عنوان نمونه من از ابتدا تمامي مسايل و مشكلات استقلال را به رييس سازمان گفتم اما، قول دادم كه يك جام بدست آوريم و زماني كه اين اتفاق افتاد علي‌آبادي به من اعتماد كرد.»

فتح الله زاده در پايان صحبت‌هايش نظر خود را پيرامون چند نام چنين بيان كرد:

1- استقلال: محبوب قلب‌ها

2- محمدحسين قريب: رفيق كم لطف

3- علي‌آبادي: يار همراه

4- اميرقلعه‌نويي: مربي جسور

5- مصطفوي: استقلالي بي‌وفا

6- داربي: رزمايش

7- ناصر حجازي: اسطوره استقلال

8- فيروز كريمي: آخر مرام

9- آبراموويچ: دشمن من

10- فتح‌الله‌زاده: سرباز استقلال

بردیا
19-07-2008, 00:27

من این مسئله رو توی یکی از روزنامه ها خونده بودم که تیکه انداخته بود که زمانی که استقلال به دسته پایینتر سقوط کرده بود قلعه نوعی کنار تیم مونده بوده ولی حجازی نه(ازین حرفاو.... خودم از صحتش اطلاع نداشتم به همین خاطر اینجا گفتم)

در مورد اون روز هرکی یه حرفی می زنه خوده حجازی میگه زرینچه با برومند دل خوشی ازش نداشتند برای همین اون بازی ضعیف بازی کردن تا حجازی کله پا بشه! هرچند که این فقط ادعای حجازی بود... __________________

اگه یادتون باشه حتی نود تو یکی از قسمتای همین امسالش اون بازیو پخش کرد و با چندنفر از جمله خود برومند مصاحبه کرد.

تو یکی از قسمتاش هم از حجازی پرسید چرا از اون کارشناس(یکی از بازیکنای سابق استقلال بود که بعضی وقتا تلویزیون هم میاد،اسمش یادم نیست)مثل بازی با مس کرمان دوباره استفاده نکردید برای مشاوره فنی که حجازی گفت ترسیدم دوباره زیرپامو خالی بکنن.

iman_s
19-07-2008, 02:11
سال 78 بود فکر کنم یا 76
خلاصه از اونجا شروع شد
اینی که شما میگی مال یک سال بعد از رفتن قلعه نویی هست.
اول قلعه نویی از استقلال رفت.سال بعدش حجازی اخراج شد.
اونم مدافع هم زرینچه بود.

unartig
19-07-2008, 04:41
تو یکی از قسمتاش هم از حجازی پرسید چرا از اون کارشناس(یکی از بازیکنای سابق استقلال بود که بعضی وقتا تلویزیون هم میاد،اسمش یادم نیست)مثل بازی با مس کرمان دوباره استفاده نکردید برای مشاوره فنی که حجازی گفت ترسیدم دوباره زیرپامو خالی بکنن.
90 ارزش دیدن نداره فکر کنم خیلی جوان باشی .حتی وقت خودتو بادیدن برنامه های کم ارزشی مثل 90تلف نکن چه برسه به اینکه بهش استناد هم بکنی :10:
ضمنا اون کارشناس اونجوری که میگی باید رضارجبی باشه

بردیا
19-07-2008, 09:11
90 ارزش دیدن نداره فکر کنم خیلی جوان باشی .حتی وقت خودتو بادیدن برنامه های کم ارزشی مثل 90تلف نکن چه برسه به اینکه بهش استناد هم بکنی :10:
ضمنا اون کارشناس اونجوری که میگی باید رضارجبی باشه

نه بابا.اینطوریام که تو میگی نیست.
90 هر چی باشه یه فانوسه توی فوتبال تاریکه ما.اگر 90 نبود معلوم نبود چه بلایی سر این فوتبال هرکی هرکی میومدش.

درسته.رضا رجبی بودش.انگار حجازی بازی رفت با مس که 1-1 مساوی کردن ازش استفاده کرده بوده ولی بعد دیگه اسمی هم ازش نیاورده بوده.

unartig
19-07-2008, 13:26
90 هر چی باشه یه فانوسه توی فوتبال تاریکه ما.اگر 90 نبود معلوم نبود چه بلایی سر این فوتبال هرکی هرکی میومدش.

درسته.رضا رجبی بودش.انگار حجازی بازی رفت با مس که 1-1 مساوی کردن ازش استفاده کرده بوده ولی بعد دیگه اسمی هم ازش نیاورده بوده.
90 سکوی پرتاب یه مشت آدم تاریخ مصرف گذشته به بالا بوده افرادی مثل مایلی کهن و مجیدجلالی حمیددرخشان وحمیداستیلی وافشین پیروانی و......................بوده .تاحالایه آدم حسابی به برنامه شون دعوت نکردند :41:

Alireza Taji
19-07-2008, 16:34

منم موافقم...
90 تو این چند سال پاک ترین برنامه ورزشی بوده... و تاثیرش در فوتبال ما خیلی زیاد هست.
باور کنید اگه همین برنامه نود نبود و مسئولین ورزشی از این نمی ترسیدند که برنامه نود اونها را به چالش بکشه هر غلطی دلشون می خواست تو فوتبال می کردند!
شما اگه الان دقت کنی هر مسئولی که گندی می زنه به جای اینکه بره برنامه نود و به سوالات زیرکانه فردوسی پور پاسخ بده میره تو برنامه هایی مثل ورزش و مردم و یا ورزش از نگاه دو که جز به به و چه چه کاری نمی کنند...

90 سکوی پرتاب یه مشت آدم تاریخ مصرف گذشته به بالا بوده افرادی مثل مایلی کهن و مجیدجلالی حمیددرخشان وحمیداستیلی وافشین پیروانی
اینهایی که گفتی که بیشترشون اصلا نیومدند!
جز مجید جلالی که اون هم به خاطر خواست مردم هست.
و اصلا برنامه نود دیگه کارشناس نمیاره!

Alireza Taji
19-07-2008, 16:40
قلعه نويى پيگير وضعيت جبارى
كاروان استقلال اين روزها جهت اردوى آماده سازى پيش از فصل خود در كشور تركيه به سر مى برد. مجتبى جبارى هافبك فصل گذشته استقلال يكى از نفراتى است كه در اين اردو حضور ندارد به همين خاطر امير قلعه نويى كه هنوز پيگير وضعيت جبارى است بارها در تماس با فتح الله زاده مديرعامل استقلال در جريان روند مذاكرات با اين بازيكن قرار گرفته. شايان ذكر است جبارى هنوز قرارداد خود را با استقلال تمديد نكرده است و قلعه نويى از مديريت باشگاه خواسته تحت هر شرايطى جبارى را در تيم نگه دارند.

نامدارى مى ماند
پيوستن محمد محمدى دروازه بان فصل گذشته استيل آذين به استقلال درمراحل نهايى قرار دارد. با آمدن محمدى وضعيت اشكان نامدارى ديگر دروازه بان استقلال مشخص نيست. ديروز شنيديم مسئولان استقلال تصميم گيرى در خصوص فصل آينده را به خود نامدارى سپرده اند. اين در حالى است كه نامدارى هنوز يك فصل ديگر با اين تيم قرارداد دارد و در صورتى كه تصميم به ماندن بگيرد مسئولان باشگاه مجيور هستند نام او را در ليست بزرگسال خود قرار دهند.

Alireza Taji
19-07-2008, 16:41
روز گذشته
استقلال تهران بدون نانا حريف تركيه‌اي را شكست داد

خبرگزاري فارس: مهاجم غنايي حاضر در تمرينات تيم فوتبال استقلال در بازي تداركاتي روز گذشته به ميدان نرفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، نانا بازيكن غنايي از 2 شب قبل در اردوي آبي‌پوشان تهراني در تركيه حضور يافته بود؛ اما اين مهاجم كه در ليگ دسته اول دانمارك بازي كرده است، به دليل خستگي در مسابقه تداركاتي روز گذشته مقابل گابالا به ميدان نرفت.
در صورتي كه اين تيم سه شنبه هفته جاري يك ديدار تداركاتي ديگري برگزار كند، اين مهاجم براي آزمايش فني به ميدان خواهد رفت.
تيم استقلال روز گذشته مقابل گابالا با تك گل يدا... اكبري در دقيقه 30 از روي نقطه پنالتي به پيروزي رسيد.

ESTEGHLAL 67
19-07-2008, 19:58
به دلیل بهانه جویی های پرسپو لیـــــــــــــــــــــــ ـــــس:2::2::2::2:

دربي استقلال – پرسپوليس در آستانه لغو

ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس که قرار بود در قالب مسابقه سوپر جام در تاريخ هشتم مرداد ماه برگزار شود،در آستانه لغو قرار گرفته است.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" عزيز الله محمدي رياست سازمان ليگ امروز (شنبه) در تماس هايي با مسئولان دوباشگاه استقلال و پرسپوليس در صدد اين بود تا نظر نهايي آنها را درباره دربي سوپر جام جويا شود.

طبق اخبار واصله علي فتح الله زاده مديرعامل استقلال موافقت خود را با برگزاري اين مسابقه اعلام کرده است،اما ظاهراً پرسپوليسي ها که پيش از اين خواستار برگزاري مسابقه در تاريخ دوازدهم مرداد ماه شده بودند،با اعلام اين موضوع که «برگزاري دربي سوپر جام قبل از ليگ شايد به مصدوميت تعدادي ازبازيکنانش منجر شود» مخالفت خود را با انجام اين ديدار اعلام کرده اند.

رئيس سازمان ليگ در اين باره به خبرنگار ورزشي برنا مي گويد: بيشتر از اين نمي توانيم صبر کنيم و بايد تا آخر وقت امروز(شنبه) تکليف اين مسابقه را مشخص کنيم.

محمد محمدي با استقلال تهران به توافق رسيد

محمد محمدي سنگربان فصل گذشته تيم فوتبال استيل آذين بامسئولان باشگاه استقلال تهران به توافق رسيد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" محمد محمدي پس از جلسه اي که امروز (شنبه) با مسئولان باشگاه استقلال داشت براي حضور در اين تيم با آنها به توافق رسيد و اگر اتفاق خاصي رخ ندهد،قرار است فردا(يکشنبه) با حضور در هيئت فوتبال استان تهران قرارداد رسمي اش را به امضا برساند.

گفتني است محمدي از باشگاه استقلال اهواز نيز پيشنهاد دارد اما خود او به حضور در جمع استقلالي هاي تهران تمايل دارد.

قابل ذکر است که اين دروازه بان سابقه حضور در باشگاه پرسپوليس را نيز در کارنامه دارد.

جباري در استقلال مي ماند :27::27::8::8::8::40::40::40::5::5::5::20::20::20: :31::31::11::11:

خيال مسئولان باشگاه استقلال از بابت ماندن مجتبي جباري راحت است و به همين دليل پروسه جذب يک هافبک تهاجمي جديد را متوقف کرده اند.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" مجتبي جباري طي مذاکراتي که با مديرعامل استقلال داشته رضايت خود را از بابت ادامه بازيگري در اين باشگاه اعلام کرده و براي تمديد قرارداد وي تنها يک جلسه ديگر مانده است.قرار بر اين شده تا جلسه مذکور پس از بازگشت مدير برنامه هاي اين بازيکن از مسافرت برگزار شود.

يکي از مسئولان استقلال ضمن تاييد اين خبر گفت: مطمئناً جباري در استقلال مي ماند و در اين راستا با باشگاه به توافق رسيده است.

Alireza Taji
20-07-2008, 09:57
جبارى كاپيتان اول است!
استقلالى ها مراسم جشن پيراهن جديدشان را با برنامه ريزى منظمى برگزار كردند. پس از تمرين عصرگاهى همه در محل هتل اقامت استقلال جمع شدند تا جشن پيراهن گرفته شود. پيراهن استقلال امسال با طرح اينتر ميلانى شكل و شمايل جذاب ترى به خود گرفته است و نوارهاى سياه رنگى كه قسمت هاى آبى را از يكديگر جدا مى كند جلوه تازه اى به سيماى استقلالى ها داده است. استقلالى ها در همان سالى كه قهرمان شدند هم لباس هايشان خيلى جذاب بود و شايد مديران استقلال سعى مى كنند با اين اقدام ها فضاى فكرى بازيكنان را براى قهرمانى احتمالى در ليگ برتر و حتى جام باشگاه هاى آسيا آشنا كنند. در جريان جشن پيراهن استقلال همه بازيكنان پيراهن هاى خود را تحويل گرفتند اما مهمترين اتفاقى كه چشم و گوش همه بازيكنان را به سوى خود جلب كرد موضوع كاپيتانى مجتبى جبارى در استقلال بود. مسؤولان استقلال براى آنكه جبارى را به راحتى از دست ندهند او را به عنوان كاپيتان اول انتخاب كرده اند تا او براى ماندن در تيمش ترغيب تر شود البته، اين بحث كاپيتانى جبارى مى تواند معانى ديگرى هم داشته باشد، براى مثال مى توان به اين نكته ضرورى اشاره كرد اگر قرار باشد جبارى كاپيتان باشد احتمالاً در تركيب اصلى خبرى از پيروز قربانى و فرهاد مجيدى نيست و وحيدطالب لو هم از بر بازو بستن كاپيتانى صرفنظر كرده است نفرات بعدى براى بستن بازوبند كاپيتانى اينها هستند؛ فرهاد مجيدى، پيروز قربانى و حسين كاظمى احتمالاً يدا… اكبرى هم اضافه خواهد شد!

Alireza Taji
20-07-2008, 10:09
لباس جدید استقلال را دیدید؟
عجب چیز خوفی هست من که خیلی باهاش حال کردم...
یکی این لباس و یکی هم اون لباسی که باهاش دو فصل پیش قهرمان لیگ شدیم خیلی تو تنه بروبچ زیبا می زد...
از دوستان اگه عکسی از لباس جدید استقلال داره حتما بذاره...

amirtaker
20-07-2008, 12:15
برید گل امروز رو بخرید یه پوستر خیلی توپ داره از اس اس با لباس جدید.

franch
20-07-2008, 14:41
فكر كنم امسال فصل خوبي رو داشته باشه استقلال با امير قلعه نوعي.

unartig
20-07-2008, 16:03
تهران / واحد مرکزي خبر/ ورزشي 1387/04/30
بازيکن برزيلي تيم فوتبال فولادخوزستان به تيم استقلال تهران پيوست.
به گزارش واحد مرکزي خبر؛ فابيو دانيل جان واريو بازيکن برزيلي فصل گذشته تيم فولادخوزستان امروز باحضور درهيات فوتبال تهران و امضاي قراردادي دوساله به تيم استقلال ملحق شد.
امروز همچنين5 بازيکن تيم سايپا باحضور درهيات فوتبال استان تهران قراردادهاي تمديد کردند: عيسي ترائوره و حميدرضا زوهاني يک ساله و وحيد شيخ ويسي، سيدحسين حسيني و ميلاد زنيدپور نيز قراردادهاي خود را به مدت دو سال ديگر تمديد کردند.

بردیا
20-07-2008, 16:09
در تکمیل خبر بالا

بازيكني در پست مجتبي جباري

جان واريو رسما به استقلال تهران پيوست

خبرگزاري فارس: هافبك سابق تيم فولاد خوزستان با ثبت قرارداد در هيئت فوتبال تهران رسما به استقلال پيوست.

به گزارش خبرگزاري فارس، جان واريو لحظاتي پيش براي ثبت قرار داد رسمي خود با استقلال تهران راهي هيئت فوتبال شد و به طور رسمي به اين تيم پيوست.
اين هافبك تهاجمي ظهر امروز با مدير عامل باشگاه استقلال به توافق رسيده بود.
اين در حالي است كه جان واريو قراردادي داخلي با باشگاه فولاد خوزستان به امضا رسانده بود.
مسئولين باشگاه استقلال ظاهرا اين بازيكن را به جاي مجتبي جباري كه هنوز به اين باشگاه جواب قطعي نداده است، جذب كردند.

kont_prince
20-07-2008, 16:16
در تکمیل خبر بالا

بازيكني در پست مجتبي جباري

جان واريو رسما به استقلال تهران پيوست

خبرگزاري فارس: هافبك سابق تيم فولاد خوزستان با ثبت قرارداد در هيئت فوتبال تهران رسما به استقلال پيوست.

به گزارش خبرگزاري فارس، جان واريو لحظاتي پيش براي ثبت قرار داد رسمي خود با استقلال تهران راهي هيئت فوتبال شد و به طور رسمي به اين تيم پيوست.
اين هافبك تهاجمي ظهر امروز با مدير عامل باشگاه استقلال به توافق رسيده بود.
اين در حالي است كه جان واريو قراردادي داخلي با باشگاه فولاد خوزستان به امضا رسانده بود.
مسئولين باشگاه استقلال ظاهرا اين بازيكن را به جاي مجتبي جباري كه هنوز به اين باشگاه جواب قطعي نداده است، جذب كردند.

آخ آخ آخ خيلي دوست داشتم ميومد پرسپوليس(البته هافبك كم نداره پرسپوليس) منو ياد ديگو ميندازه

خوبه انصافا امسال پرسپوليس و استقلال قوي بشن تا تيمهايي مثل سپاهان و بازيكناي بي ادبش دور ور ندارن

(از اصفهانيهاي عزيز معذرت ميخوام...در قدرتمند بودن سپاهان شكي نيست ولي بعضي از بازيكناتون ناجور بي تربيتن!!!)

ESTEGHLAL 67
20-07-2008, 17:53
در مسابقه سوپر جام

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال تهران لغو شد :41::41::41::41::41::41::41::41:

خبرگزاري فارس: مسئولان سازمان ليگ از لغو مسابقه سوپر جام بين تيم هاي پرسپوليس و استقلال تهران به دليل محدوديت زماني خبر دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس، قرار بود تيم‌هاي پرسپوليس، به عنوان قهرمان هفتمين دوره ليگ برتر و استقلال تهران قهرمان جام جذفي در ماه جاري، سومين دوره مسابقه سوپر جام را برگزار كنند؛ اما به دليل كوتاهي مسئولان دو تيم براي اعلام آمادگي و محدويت زماني، اين مسابقه از سوي سازمان ليگ لغو شد.
با توجه به حضور استقلال در اردوي تركيه و در پيش بودن سفر پرسپوليس به دوبي مسئولان تصميم گرفتند كه در اين دوره مسابقه سوپر جام برگزار نشود.

jamshidjap
20-07-2008, 18:37
بازي سوپر جام لغو شد.

اخبار 19:15 اينو اعلام کرد

Alireza Taji
20-07-2008, 19:31
براي حضور در اردوي استقلال تهران
فتح‌ا...زاده امشب به تركيه مي‌رود
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه استقلال تهران امشب راهي تركيه مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي فتح‌ا...زاده امشب در تركيه به اردوي استقلال ملحق خواهد شد.
آبي پوشان تهراني از هفته گذشته اردوي تداركاتي را در اين كشور برپا كردند.
اين تيم در ديدار نخست خود موفق شد يك تيم از آذربايجان را شكست دهد و روز سه شنبه دومين مسابقه تداركاتي استقلال برابر گونيا اسپور تركيه برگزار خواهد شد.

========================================

جهت پيوستن به صبا باتري
خيري فردا اردوي استقلال در تركيه را ترك مي‌كند
خبرگزاري فارس: هافبك جديد تيم فوتبال استقلال تهران روز آينده اردوي اين تيم در تركيه را ترك مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، مهدي خيري كه در ابتداي فصل نقل و انتقالات با امضاي قراردادي داخلي به استقلال تهران پيوسته بود، روز آينده اردوي اين تيم در تركيه را ترك مي‌كند و به تهران باز مي‌گردد.
اين بازيكن امروز با قلعه نويي ديدار كرد و از او خواست اجازه جدايي از اين تيم را به وي دهد.
خيري قصد پيوستن به صبا باتري را دارد.
وي خطاب به سرمربي تيم استقلال گفت، به دليل ارداتي كه به كريم ملاحي مدير عامل صبا دارد، مي‌خواهد فصل آينده در اين تيم بازي كند.
خيري به همراه ملاحي از ابومسلم به تيم تراكتورسازي رفت و در اين فصل از تراكتور سازي به استقلال ملحق شد.

============================================

در پايان تمرين صبح امروز در تركيه
قلعه نويي آبي پوشان را تنبيه كرد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران به دليل اعتراض بازيكنان به فشار تمرينات آنها را تنبيه كرد.

به گزارش خبرگزاي فارس، بازيكنان تيم استقلال از ساعت 11 صبح امروز در تركيه تمرين بدنسازي كردند.
در پايان تمرين قلعه نويي حدود 20 دقيقه بازيكنان را دواند كه اين بخش آخر تمرين، جنبه تنبيهي داشت، زيرا بازيكنان استقلال نسبت به فشار تمرينات اعتراض كرده بودند و سرمربي تيم نيز به آنها اولتياتوم داده بود هر كسي نمي‌تواند فشار تمرينات تحمل كند به تهران بر گردد.
ميثم منيعي، مهرداد پولادي و اميد روانخواه به دليل مصدوميت جدا از سايرين تمرين كردند. پولادي از ليگ فصل گذشته مصدوم بود، منيعي نيز از ناحيه كمر آسيب ديده است و روانخواه نيز در زانوي خود احساس درد مي‌كند.
وحيد طالب لو كه در تمرين شب گذشته دچار مصدوميت جزيي شده بود، امروز صبح زير نظر پزشك تيم تمرين كرد.
استقلال عصر امروز نيز يك جلسه ديگر تمرين خواهد كرد.

==================================

به دليل كمبود امكانات

فعاليت تيم‌هاي پايه استقلال تهران متوقف شد :41::41::41:

خبرگزاري فارس: از سوي رئيس آكادمي باشگاه استقلال تهران، فعاليت‌هاي‌ تيم‌هاي پايه اين باشگاه متوقف شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، به دليل نامناسب بودن چمن ورزشگاه مرغوبكار (محل تمرين تيم‌هاي پايه استقلال)، تمرينات و كليه فعاليت‌هاي شش تيم پايه تعطيل شده است.
حسن روشن به دليل اين شرايط به مربيان تيم‌هاي پايه اعلام كرد، مي‌توانند با تيم‌هاي ديگر وارد مذاكره شوند.
بازيكنان پايه كه اكثر آنها قراردادهاي سه ساله با اين باشگاه دارند در حال حاضر در مكان‌هاي مختلف به تمرينات انفرادي مي‌پردازند.
تمامي اين تيم‌ها و كادر فني آنها مبلغ 50 ميليون تومان و 2 ماه حقوق عقب‌ افتاده از باشگاه طلب دارند.

========================

استقلال و مشکل کمبود جاي خالي در ليست نفرات
"نانا" نيايد،محمدي استقلالي مي شود
محمد محمدي سنگربان فصل گذشته تيم فوتبال استيل آذين که اخيراً طي مذاکراتي با مسئولان باشگاه استقلال براي عضويت در اين تيم با آن ها به توافق رسيده بود،در انتظار تماس مسئولان استقلال است تا قرارداد رسمي خود را به امضا برساند.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" در حالي که طي يکي دو روز اخير اخبار مختلفي پيرامون دلايل تاخير استقلالي ها در عقد قرارداد رسمي با محمدي به گوش رسيده است و برخي قلعه نويي را مخالف اين خريد معرفي کرده اند،از باشگاه استقلال خبر مي رسد که اين تاخير دليل ديگري دارد.

به گفته يک منبع آگاه در باشگاه استقلال،به دليل کمبود جاي خالي در ليست نفرات اين تيم،امير قلعه نويي از مسئولان مجموعه آبي خواسته است تا روز سه شنبه صبر کنند و در صورت عدم عقد قرارداد با "نانا" بازيکن غنايي حاضر در اردوي ترکيه استقلال،محمد محمدي را جذب کنند و ضمناً يک جاي خالي را هم براي مجتبي جباري کنار بگذارند.

"مهرداد بهنام" مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال ضمن تاييد اين خبر به خبرنگار ورزشي برنا مي گويد: با آقاي محمدي مذاکره کرده ايم و تا روز سه شنبه تکليف اين دروازه بان مشخص مي شود.آقاي جباري هم همواره گفته که عاشق استقلال است و ان شاالله اين بازيکن هم با استقلال قرارداد خواهد بست.

franch
20-07-2008, 20:21
در مسابقه سوپر جام

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال تهران لغو شد :41::41::41::41::41::41::41::41:

خبرگزاري فارس: مسئولان سازمان ليگ از لغو مسابقه سوپر جام بين تيم هاي پرسپوليس و استقلال تهران به دليل محدوديت زماني خبر دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس، قرار بود تيم‌هاي پرسپوليس، به عنوان قهرمان هفتمين دوره ليگ برتر و استقلال تهران قهرمان جام جذفي در ماه جاري، سومين دوره مسابقه سوپر جام را برگزار كنند؛ اما به دليل كوتاهي مسئولان دو تيم براي اعلام آمادگي و محدويت زماني، اين مسابقه از سوي سازمان ليگ لغو شد.
با توجه به حضور استقلال در اردوي تركيه و در پيش بودن سفر پرسپوليس به دوبي مسئولان تصميم گرفتند كه در اين دوره مسابقه سوپر جام برگزار نشود.
از همون اول هم معلوم بود كه اين بازي انجام نميشه.

Alireza Taji
20-07-2008, 22:05
ایول.... وقتی داشتم پست پیشین را ارسال می کردم یهو برق رفت... بسی نامید شدم گفتم باید برم دوباره اینهمه خبر را جمع کنم و دوباره ارسال کنم اما گویا این بار تیر عمو برقی به هدف نخورد!
پرسپولیسی ها بزدل هم که بالاخره کاری کردند که این سوپر جام برگزار نشه:41::41::41:
بازهم ثابت شد ادعاهای پرسپولیس مثل یک بادکنک قرمز تو خالی هست...........
===============================================
فتح الله زاده در گفتگو با مهر:
آماده رویارویی با پرسپولیس بودیم/ به تمدید قرارداد جباری خوش بین هستم

مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید کرد که تیمش آماده رویارویی با پرسپولیس در دیدار سوپر جام باشگاه های
کشور بوده است.
علی فتح الله زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: ما (باشگاه استقلال) همچنان که از قبل رسما به سازمان لیگ فدراسیون فوتبال اعلام کرده بودیم، آمادگی کامل برای حضور در دیدار سوپرجام باشگاه های کشور را داشتیم و حاضر بودیم در هر زمانی که فدراسیون فوتبال اعلام کند با تیم پرسپولیس در این دیدار روبه رو شویم.

وی با ابراز بی اطلاعی از دلایل لغو بازی سوپر جام باشگاه های کشور، گفت: بهتر بود تیم های استقلال و پرسپولیس در دیدار سوپرجام باشگاه های کشور به میدان بروند. برگزاری این دیدار به نوعی وجهه فوتبال ما را بهتر می کرد. کما اینکه در تمام دنیا نیز تیم های برتر لیگ و جام حذفی به مصاف هم می روند.

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطر نشان کرد: تیم های استقلال و پرسپولیس هرچه بیشتر به مصاف هم بروند، از حساسیت تقابل آنها کاسته می شود. ما که نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستیم برای مان چه فرصتی بهتر از این که در بازی سوپرجام باشگاه های کشور مقابل هم صف آرایی کنیم؟ این بازی می توانست بهترین بازی دوستانه برای پرسپولیس و استقلال قبل از حضور در میدان آسیایی باشد.

فتح الله زاده در ادامه از عقد قرارداد با جان واریو، هافبک برزیلی فصل گذشته تیم فولاد خوزستان خبر داد و در خصوص روند مذاکرات باشگاه استقلال با مجتبی جباری گفت: گفتگوهای خوبی با جباری داشته ایم و به توافقات ابتدایی با این بازیکن رسیده ایم. با توجه به اینکه مدیربرنامه های جباری در خارج از کشور به سر می برد، هفته آینده پس از بازگشت تیم استقلال از اردوی ترکیه مذاکرات نهایی را با این بازیکن خواهیم داشت. من طی روزهای اخیر با جباری در تماس بوده ام و به عقد قرارداد با این بازیکن خوش بین هستم.

==================================================
در ترکيه به اهداف خود نزديک شده ايم

قلعه نويي: قضاوت درباره مهاجم غنايي فعلاً زود است

امير قلعه نويي سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران که در حال حاضر تمرينات اين تيم در اردوي ترکيه را زير نظر دارد،معتقد است که استقلال يکي از بهترين اردوهاي چند سال اخير خود را برگزار مي کند.
قلعه نويي به خبرنگار ورزشي برنا گفت:در اردوي ترکيه به اهداف خود نزديک شده ايم و با برگزاري چند بازي تدارکاتي در ترکيه و تهران به طور کامل به اهداف مان مي رسيم.
وي اضافه کرد: اين اردو يکي از بهترين اردوهاي سالهاي اخير استقلال بوده و شرايط آب و هوايي محل اردو کمک شاياني به ما مي کند.
قلعه نويي درباره وضعيت مهاجم غنايي حاضر در اردوي استقلال گفت: اين بازيکن را به دقت زير نظر داريم اما فعلاً نمي توان درباره او قضاوت کرد و بايد تا ديدار دوستانه روز سه شنبه صبر کرد و در آن مسابقه عملکرد او را ديد.
سرمربي استقلال در انتها گفت:در تلاش هستيم تا ترکيب تيم را براي حضور در ليگ پيدا کنيم و تا حدود زيادي به اين خواسته خود رسيده ايم.

==================================

آخرین وضعیت مجتبی جباری/
هافبک استقلال با هیچ تیم ایرانی مذاکره نکرده است / الاهلی خواهان جباری نیست

مدیربرنامه های مجتبی جباری ارائه پیشنهادهای چند صد میلیونی از سوی این بازیکن به باشگاه های لیگ برتری را تکذیب کرد.

شهراد ناظمی درگفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: نه من به عنوان مدیربرنامه های مجتبی جباری و نه این بازیکن هیچ گونه مذاکره مستقیمی با باشگاه های داخلی نداشته ایم و اعداد و ارقامی که در خصوص پیشنهادهای مالی این بازیکن به باشگاه های لیگ برتری مطرح می شود، حدس برخی دوستان است.

وی با تاکید براینکه اولویت اول جباری برای حضور در تیم های داخلی استقلال است، ادامه داد: آنچه مسلم است بیشتر تیم های ایرانی تمایل دارند مجتبی جباری را به خدمت درآورند. حضور جباری در این تیم ها منوط به برآورده شدن خواسته هایش است و اینکه در نهایت توافق بین طرفین حاصل شود.

مدیربرنامه های جباری که هم اکنون در امارات به سر می برد، افزود: حضور جباری در تیم الاهلی منتفی است. با توجه به اینکه تیم الاهلی پیش از این بازیکنی مصری را جذب کرده است، انتقال جباری به این تیم منتفی شد. در حال حاضر مذاکرات ما با دیگر باشگاه های اماراتی خواهان جباری ادامه دارد که نتایج آن تا روز سه شنبه مشخص خواهد شد.

================================================

در ديداري تداركاتي

برق شيراز 7 مرداد مقابل استقلال تهران به ميدان مي‌رود

خبرگزاري فارس: مسئولان تيم برق شيراز از برگزاري بازي دوستانه با استقلال تهران خبر دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم برق شيراز براي برگزاري اردوي تداركاتي پنج روزه، چهار مرداد به تهران سفر خواهد كرد.
مسئولان اين تيم در نظر دارند در تهران با يك تيم تهراني ديداري تداركاتي برگزار كنند و در همين راستا براي تاريخ 7 مرداد با استقلال براي برگزاري اين بازي به توافق رسيده‌اند.
كادر فني برق شيراز بازيكنان مورد نياز خود را براي فصل جديد جذب كرده و اكنون به دنبال جذب بازيكن خارجي هستند.
فيلم بازي چند بازيكن از كشورهاي مختلف در اختيار مربيان برق شيراز قرار گرفته است؛ ولي مربيان هنوز روي بازيكن خاصي نظري نداشته‌اند.

===========================================

این نوازی نه خیلی خوب بازی کرد انتظار هم داشته در استقلال بمونه!
هنوز یادم نرفته زمان مرفاوی جو تیم را چطوری بهم می ریخت...
جالب اینه تو این دو سال حضورش چهارتا مربی استقلال اورد و هر چهارتا او را نیمکت نشین کرده بودند!

آن هايي که مي خواستند خرابم کنند،خراب مي شوند!:9::39:

نوازي: ديگر از باشگاه استقلال هيچ توقعي ندارم

پس از حضور فيروز کريمي در راس کادر فني تيم فوتبال صباي قم،بحث عقد قرارداد محمد نوازي با اين تيم منتفي شد تا نوازي فعلاً بدون تيم بماند.
بازيکن فصل گذشته باشگاه استقلال در اين باره به خبرنگار ورزشي برنا مي گويد: به درخواست يحيي گل محمدي در تمرينات صبا حاضر شدم اما پس از مدت زمان کوتاهي آقاي ملاحي مديرعامل باشگاه شد و آقاي کريمي هم سرمربي که اين مسئله به جدايي من از صباباتري منجر شد زيرا خبر دار شدم که آقاي کريمي مرا نمي خواهد.
نوازي ادامه داد: در حال حاضر در شمال کشور هستم و سعي مي کنم آرامش خودم را به دست آورم. فعلاً پيشنهاد جدي ندارم اما اميدوارم به زودي با يک تيم فوتبالم را ادامه دهم زيرا فوتبال همه زندگي من است و توانايي ادامه فوتبال به صورت حرفه اي را در خودم مي بينم.
وي با گلايه از باشگاه سابق خود (استقلال) گفت: ديگر از آن ها هيچ توقعي ندارم.خوب جواب سال ها زحمت کشيدنم را دادند و اميدوارم موفق باشند.فقط جا دارد از آقاي فتح الله زاده تشکر کنم که هميشه معرفت به خرج داده و مطمئنم که اين بار هم ايشان دوست نداشته که با امثال محمد نوازي چنين برخوردي شود.
نوازي در انتها مي گويد: فوتبال "رو" ندارد و مطمئناً آن هايي که هدفشان خراب کردن من است يک روز خودشان خراب مي شوند و نتيجه کارهايشان را مي بينند.

AnarchAshkan
20-07-2008, 23:49
این جباری هم دیگه شورش را دراورده . سابقه نشان داده بازیکنهای بی تعصب عمر فوتبالشون زود تموم میشه . امیدوارم جباری جز این دسته نباشه

Rjoun
21-07-2008, 00:02
بازي سوپر جام لغو شد.

اخبار 19:15 اينو اعلام کرد
اه لنگ از دستمون پريد!

mmyrox
21-07-2008, 06:10
دوست عزیز توهین نکن
اگه بازی برگزار میشد به نفع تیم های دیگه میشد

alenkita
21-07-2008, 06:52
یعنی چی که به نفع تیمهای دیگه تموم میشد؟

Rjoun
21-07-2008, 10:26
دوست عزیز توهین نکن
اگه بازی برگزار میشد به نفع تیم های دیگه میشد
دوست عزيز شما هم از تاپيك ما تشريف ببريد بيرون.
اينجا پرسپوليسي نبايد وارد بشه

mmyrox
21-07-2008, 11:54
تاپیک استقلالی ها بود باید هر چی خواستین بنویسین
بابا لیگ حرفه ایه دست از سر این کری خوندنا بردارین
اگه این بازی حساس انجام میشد ، احتمال مصدومیت بازیکن ها بالا میرفت ، حاشیه درست میشد ، در این صورت به نفع تیم های مدعی دیگه میشد.

unartig
21-07-2008, 13:22
تاپیک استقلالی ها بود باید هر چی خواستین بنویسین
بابا لیگ حرفه ایه دست از سر این کری خوندنا بردارین
اگه این بازی حساس انجام میشد ، احتمال مصدومیت بازیکن ها بالا میرفت ، حاشیه درست میشد ، در این صورت به نفع تیم های مدعی دیگه میشد.
ببینم پس اون مصطفوی چی بودکه میگفت 4تابه استقلال تومسابقه میزنیم اسم اون مزخفاتی که اون گفت چی بود؟این آقا مدیرعامل پیروزیه اول اومده کری خونده (باعلم به اینکه اون موقع خارج هستند(اسپانیا) وبااستقلال بازی نمیکنند) هرچی تودهنش اومده گفته بعد که به اسپانیاراشون ندادند دست به دامن فدراسیون طرفدارپیروزی شده که بازیو لغو کنید واقعا حیف ماکه باشمابازی کنیم :21:

franch
21-07-2008, 13:34
به نظر ميرسه كه استقلاليا بد جوري خودشونو اماده كرده بودن براي اين بازي ولي در عوض پرسپوليسيها با هر بهانه اي ميخواستن اين بازي انجام نشه . كه در اخرهم به هدفشون رسيدن.

mmyrox
21-07-2008, 20:36
باز حرفهای تکراری
اول از همه غذیه اسپانیا برمیگرده به این دولت که خوب نیست بهش فحش داد(اینجا جاش نیست) ، همون قضیه تحریم و ...
مصطفوی رو که همه میشناسن حرفهای گنده تر از دهنش میزنه.

amirtaker
21-07-2008, 20:41
اول از همه ورود لنگ ممنوع.
ديگه مديرا و قلعه نويي از تمديدي قرار داد با جباري نا اميد شدند.مثل اينكه جباري يادش رفته كي اون رو معروف كرد.

franch
21-07-2008, 22:01
با اين هافبكهايي كه استقلال گرفته فكر نكنم ديگه نيازي به جباري باشه.

AnarchAshkan
21-07-2008, 22:29
تیم استقلال بزرگتر از این صحبت هاست که بخواد منت جباری را بکشه .
مثل اینکه این جباری یادش رفته تو استقلال یه شبه ره صد ساله رفته .
اصلان تو این تعطیلات تمرین داشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirtaker
21-07-2008, 23:22
تیم استقلال بزرگتر از این صحبت هاست که بخواد منت جباری را بکشه .
مثل اینکه این جباری یادش رفته تو استقلال یه شبه ره صد ساله رفته .

آره به گفته ي خودش تمريناتش سخت تر از قلعه نويي است.:18:

Rjoun
21-07-2008, 23:25

مجتبي زير نظر بدن ساز مخصوص به خودش داره كار ميكنه.
هر چند از من نشنيده بگيريد ولي مجتبي هميشه از زير تمرينات بدن سازي در ميره.البته اين خبر رو از كسي شنيدم اما سال گذشته اگه خاطرتون باشه يه مدت با حجازي برخورد داشت. بر ميگرده به همين مساله كه از زير تمرينات بدن سازي در ميره.
شايد به خاطره همينه هميشه دقيقه نود قرار داد مي بنده

Alireza Taji
21-07-2008, 23:26
مجتبی را که دیگه باید شناخته باشید فصل پیش هم همین کار را کرد اما اخر قرارداد بست..
من احتمال موندش را زیاد می دونم...
البته با خط هافبک خوبی که این فصل بسته شده اگر جباری نمونه فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد....
اینم چند خبر پیرامون باشگاه محبوبمون:
================================================== =
پيروزي - استقلال بيست و دومين داربي جهان فوتبال

ماهنامه "ورلد ساكر" در آخرين شماره خود رده بندي 50 داربي فوتبال جهان را منتشر كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين فهرست ديدار تيم‌هاي پيروزي و استقلال تهران به عنوان بزرگترين داربي آسيا، در رده بيست و دوم داربي‌هاي تاريخ فوتبال جهان قرار دارد.
تنها ديدار تيم‌هاي همشهري به عنوان داربي مطرح نشده است. ديدار تيم‌هاي رئال مادريد و بارسلوناي اسپانيا در صدر اين رده بندي قرار دارد.

داربي تيم‌هاي بوكاجونيورز و ريورپلاته آرژانتين نيز در رده‌ي دوم جاي گرفته!
================================================== ==

پيش از تمرين عصر و خطاب به بازيكنان

قلعه نويي: ثمره اردوي تركيه در ليگ برتر مشخص مي‌شود

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران خطاب به بازيكنان گفت: ثمره اردوي تركيه را در ليگ برتر خواهيد ديد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم استقلال تهران در نوبت عصر نيز در تركيه تمرين كرد. مهم‌ترين اتفاق، بازگشت وحيد طالب لو بود. دروازه‌بان استقلال كه از ناحيه كتف آسيب ديده بود، با كمك كادر پزشكي به تمرين بازگشت.
علي فتح‌ا..زاده، مديرعامل باشگاه نيز همراه ساير بازيكنان پا به توپ شد و فوتبال بازي كرد.
بيش از آغاز تمرين قلعه‌نويي خطاب به بازيكان گفت:‌ مي‌دانم در اين اردو خسته شديد. فشار تمريني زيادي را تحمل كرديد؛ اما 2 روز ديگر صبر كنيد تا اين اردو به اتمام برسد. مطمئن هستم ثمره اين اردو و تلاش خود را در ليگ برتر خواهيد ديد.
استقلال ساعت 18:30 روز آينده ديدار تداركاتي با قبضه اسپور برگزار مي‌كند.
================================================== =====

گزارشي از وضعيت نامشخص بازيكن آبي‌پوش

سردرگمي جباري و بلاتكيفي تيم ها

خبرگزاري فارس: با وجود پيشنهادهاي مختلف به هافبك ملي‌پوش فصل گذشته تيم فوتبال استقلال، اين بازيكن هنوز تصميم خود را براي فصل آينده نگرفته است.

به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي جباري همراه تيم ملي ايران به اردوي اسپانيا نرفت تا هم در مراسم چهلم پدر خود شركت كند و هم با توجه به پيشنهادهايي كه داشت، تيم فصل آينده خود را مشخص كند. اردوي تيم ملي در خارج از ايران رو به پايان است و فقط هفت روز ديگر تا پايان فصل نقل و انتقالات مانده؛ اما هنوز وي براي آينده خود تصميم نگرفته است.
قرار بود اوائل همين هفته بازي وضعيت او با استقلال مشخص شود؛ اما در حالي كه سومين روز هفته در حال سپري شدن است، اين هافبك همچنان استقلال را منتظر تصميم گذاشته و همه چيز به هفته آينده موكول شده است.
جباري همواره تاكيد دارد به دليل احساس ديني كه به استقلال مي‌كند، با تيم هاي ديگر ايراني كه خواهان به خدمت گرفتن او هستند مذاكره نمي‌كند؛ اما اظهار نظر اخير او مبني بر اينكه حاضر است به خاطر كريم ملاحي رايگان براي صبا بازي كند، نشان از آن دارد كه اينطور هم كه به نظر مي‌رسد براي تمديد قرارداد با آبي پوشان تمايل ندارد.
اين ملي پوش كه تا چندي قبل تمايلي براي پيوستن به تيم هاي اماراتي نداشت، به دليل شرايط خانوادگي تغيير نظر داده و حاضر شده تا با يك پيشنهاد خوب به اين ليگ بپيوندد؛ اما عدم تصميم گيري در مورد پيشنهاد تيم هاي اماراتي هم باعث شد تا اين موقعيت را هم از دست بدهد. همانطور كه پيشنهاد الاهلي را به دليل جذب بازيكن مصري از دست داد.
در همين راستا شب گذشته جباري در مشورت با مدير برنامه هاي خود دو پيشنهاد از تركيه را رد كرد. آنها معتقدند شرايط مالي ليگ تركيه نسبت به ايران تفاوت زيادي ندارد. جباري منتظر پيشنهاد از تيم هاي غرب اروپايي است و اگر نشد، به يكي از پيشنهادهاي داخلي جواب دهد.
علاوه بر استقلال و صبا باتري، سپاهان هم تمايل خود براي جذب اين بازيكن را اعلام كرده است؛ اما آنها به دليل مشكل با مدير برنامه هاي وي، فعلا به صورت رسمي اين در خواست را اعلام نكرده اند.
مسئولان باشگاه استقلال هم با وجود تاكيد فراوان قلعه نويي و هيئت مديره بر حفظ او، از تمديد قرارداد با شماره 8 نااميد شده و معتقدند بعيد به نظر مي‌رسد جباري با آنها به توافق برسد.
================================================== ==

به دليل نبود موجودي در حساب باشگاه

نخستين چك قلعه‌نويي و بازيكنان استقلال تهران برگشت خورد

خبرگزاري فارس: چك‌هاي پرداختي به سرمربي و بازيكنان تيم فوتبال استقلال تهران براي فصل جديد برگشت خورد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مسئولان باشگاه استقلال با پشتوانه كمك مالي سازمان تربيت‌بدني هنگام مذاكره با بازيكنان با اطمينان خاطر درصدي از پيش‌قراردادهاي بازيكنان را به صورت چك به آنها پرداخت كردند.
اين در حالي است كه وقتي شماري از اين بازيكنان براي وصول چك‌هاي خود به بانك مراجعه كرده‌اند با خالي بودن موجودي باشگاه روبرو شده و چك‌هايشان برگشت خورده است.
از جمله اين بازيكنان مي‌توان به آرش برهاني، سياوش اكبرپور، وحيد طالب‌لو اشاره كرد، ضمن اينكه چك امير قلعه‌نويي كه ظاهرا مبلغ آن 50 ميليون تومان بوده است نيز برگشت خورد.
به گفته بعضي از نزديكان باشگاه، چك‌هاي پرداختي به آبي‌پوشان نيازمند دو امضا بوده و چون امضاي نفر دوم در آن وجود ندارد، برگشت خورده است؛ اما يك منبع آگاه در باشگاه استقلال با بيان اين كه كمك يك ميلياردي سازمان به حساب باشگاه واريز نشده است، اظهار داشت: در حال حاضر موجودي باشگاه 400 ميليون تومان است و به همين دليل هم چك بازيكنان پاس نشد.
يكي از دلايل حضور علي فتح‌ا...زاده در تركيه نيز به همين موضوع باز مي‌گردد، چرا كه بازيكنان از اين وضعيت اظهار نارضايتي كرده و مدير عامل آبي‌پوشان هم براي آرام كردن آنها در اين اردو حضور يافته است.

=============================================

در ديداري تداركاتي

استقلال تهران فردا به ديدار قبضه اسپور تركيه مي‌رود

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران روز آينده ديداري تداركاتي مقابل تيم قبضه اسپور تركيه برگزار مي كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار ساعت 30/18 به وقت تهران و در كمپ پارك سبز استانبول برگزار خواهد شد.
پيش از اين قرار بود آبي پوشان تهراني با گونيا اسپور بازي كنند كه اين ديدار لغو شد.
قبضه اسپور در ليگ برتر تركيه حضور ندارد.
اين دومين ديدار تداركاتي استقلال در تركيه است.
مسابقه اول اين تيم مقابل يك تيم آذربايجاني برگزار شد كه نماينده ايران با يك گل به پيروزي رسيد.

=================================================

اخبار استقلال تهران در اردوي تركيه/

نشست فتح‌ا... زاده با قلعه‌نويي برگزار شد

خبرگزاري فارس: مدير عامل استقلال نشستي با كادر فني در تركيه در مورد اردوي اين تيم برگزار كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان استقلال ساعت 11 و30 امروز در تركيه تمرين بدنسازي كردند.
ميثم منيعي و مهرداد پولادي 2 بازيكن مصدوم اين تيم مشغول آب درماني هستند.
* بازيكنان تيم به محض ورود علي‌فتح‌ا... زاده در اردو از او طلب پول كردند.
* مدير عامل استقلال نشستي با كادر فني داشت و گزارش عملكرد آنها را در مدت اردو دريافت كرد.
* استقلال ساعت 18 و 30 امروز به وقت تهران يك جلسه تمريني ديگر انجام خواهد داد.
* آدنا اسپور تركيه در محل اسكان تيم استقلال اردو زده است و امكان دارد آبي‌پوشان يك ديدار تداركاتي با اين تيم برگزار كنند.
* اعضاي تيم سايپا در نزديكي كمپ استقلال اردو زده اند. كاظم برجلو يكي از بازيكنان سايپا امروز در اردوهاي آبي‌پوشان حاضر شد.

=======================================

فتح الله زاده با كاروان سايپا وارد تركيه شد

افتتاح سايت باشگاه استقلال همزمان با آغاز ليگ برتر

مديرعامل باشگاه استقلال تهران امروز در تمرينات اين تيم در تركيه حاضر شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به نقل از روابط عمومي باشگاه استقلال تهران، علي فتح‌الله‌زاده صبح امروز با هواپيمايي كه بازيكنان تيم سايپا در آن حضور داشتند وارد تركيه شد و در محل تمرينات تيم استقلال حضور پيدا كرد.

بازيكنان استقلال امروز بر خلاف روزهاي گذشته كه ساعت شش صبح از خواب بيدار مي‌شدند، استراحت بيشتري داشتند و كار خود را از ساعت 9:30 آغاز كردند.

در تمرينات صبح امروز امير قلعه‌نويي و نظري جويباري سرمربي و سرپرست تيم استقلال گزارش‌هايي را درباره وضعيت اردوي اين تيم در تركيه به فتح‌الله زاده ارائه كردند.

مديرعامل باشگاه استقلال به محض رسيدن به تركيه مبالغي را به عنوان كمك هزينه سفر به بازيكنان اين تيم پرداخت كرد.

استقلال ساعت 18:30 روز سه‌شنبه به وقت تهران به مصاف تيم قبض اسپور تركيه مي‌رود. اين تيم يك تيم دسته‌ اولي است و در ليگ برتر تركيه حضور ندارد.

استقلال قرار بود به مصاف تيم آدنا اسپور تركيه برود.

**افتتاح سايت باشگاه استقلال تهران همزمان با آغاز ليگ برتر

سايت رسمي باشگاه استقلال تهران با آدرس و طراحي جديد همزمان با آغاز رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال شروع به كار مي‌كند.

همزمان با آغاز ليگ برتر فوتبال و بازي‌هاي تيم استقلال، علاقمندان به اين تيم مي‌توانند جديدترين اخبار و تصاوير مربوط به باشگاه استقلال را بر روي اين سايت مشاهده كنند.

Rjoun
21-07-2008, 23:30
با اين هافبكهايي كه استقلال گرفته فكر نكنم ديگه نيازي به جباري باشه.
حرف شما دوست عزيز قبوله.
اما به واقع دقت كنيم مي بينيم هافبك هاي فعلي استقلال-اكبري- جان واريو و... نصف كارايي جباري رو هم ندارن.
حتي تيم پرسپوليس با اين همه خريد هاي سنگين مثل پترويچ و زارع(هرچند پست اصليش هافبك دفاعيه) هم هافبكي در سطح مجتبي جباري نداره.
اينو خود پرسپوليسي ها هم بايد قبول كنن خلاق ترين و بهترين پاسور ليگ مجتبي جباريه.
به نظرم اگه قرار داد ببنده خيلي خوب ميشه.
خدا وكيلي بچه انصاف بايد داشته باشيم 500 ميليون ميارزه .
ممنونم

Alireza Taji
22-07-2008, 08:18
حرف شما دوست عزيز قبوله.
اما به واقع دقت كنيم مي بينيم هافبك هاي فعلي استقلال-اكبري- جان واريو و... نصف كارايي جباري رو هم ندارن.
حتي تيم پرسپوليس با اين همه خريد هاي سنگين مثل پترويچ و زارع(هرچند پست اصليش هافبك دفاعيه) هم هافبكي در سطح مجتبي جباري نداره.
اينو خود پرسپوليسي ها هم بايد قبول كنن خلاق ترين و بهترين پاسور ليگ مجتبي جباريه.
به نظرم اگه قرار داد ببنده خيلي خوب ميشه.
خدا وكيلي بچه انصاف بايد داشته باشيم 500 ميليون ميارزه .
ممنونم
حق با شماست هست مجتبی بازیکن کاملی هست ، اما بالاخره یک روز خواهد رفت حال ممکن این روز امسال باشه و یا سال دیگه به نظر من باید خودمون را اماده کنیم...
من هم با دستمزدش موافقم چرا که نه؟
الان تو خارج هم همینطوره تک بازیکنانی هستند که خیلی تاثیر گذارند و خیلی بیشتر از دیگران هم پول می گیرند مثل کاکا در میلان،رونالدو در منچستر و....
بازیکنی بی حاشیه و تاثیر گذاری مثل اون 500 میلیون حقش هم هست!
اما مشکل اینه که باشگاه ما همچین پولهایی نداره همین امروز خوندم چک بازیکنان برگشت خورده!:41:

Rjoun
22-07-2008, 15:14
پرسپوليس هدايتي رو داره.
فكر ميكنيد اين همه خريد هاي سنگين كه پولش رو ميده؟
آقاي هدايتي.هموني كه استيل آذين رو مي خواست چلسي كنه

mmyrox
22-07-2008, 15:35
منظورت آبراموویچ پرسپولیسه

هدايتي: بدهي‌هاي پرسپوليس را از جيبم پرداخت نمي‌‌كنم

خبرگزاري پرسپولیس : عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس تهران گفت: ‌قرار نيست بدهي‌ها را از جيبم پرداخت كنم؛ اما براي درآمدزايي طرح داريم.

حسين هدايتي در گفت و گویی ، اظهار داشت: ‌اخباري كه برخي رسانه‌ها در خصوص سفرم به آلمان منتشر كردند، صحت ندارد. قرار نبود و نيست كه براي پيگيري كار يك بازيكن به آلمان سفر كنم. در باشگاه اين مسائل مسئول خاص خود را دارد و از آن طريق پيگيري خواهد شد.
عضو هيئت مديره پرسپوليس درباره پرداخت 2 ميليارد تومان از بدهي‌هاي باشگاه از جيب شخصي، عنوان كرد: اين خبر به هيچ عنوان صحت ندارد. پرسپوليس يك تيم قدرتمند با هواداران ميليوني است كه مي‌تواند درآمد‌هاي كلاني داشته باشد. بدهي‌هاي باشگاه را از جيب شخصي پرداخت نخواهم كرد.
وي افزود: براي درآمدزايي در پرسپوليس طرح و برنامه داريم. از راه‌هاي ترسيم شده و تعريف شده اين كار را انجام خواهيم داد.
هدايتي در مورد بدهي‌هاي استيل آذين به بازيكنان، عنوان كرد: تا آنجا كه مي‌دانم، به غير از سه يا چهار بازيكن، تمام بدهي‌ها از طريق علي پروين تسويه شده است. نفرات باقيمانده نيز در چند روز آينده طلب‌هاي خود را دريافت خواهند كرد.
وي در مورد شرايط جديد استيل آذين گفت: حداكثر در سه روز آينده اعضاي هيئت مديره و سرمربي مشخص خواهد شد. اين تيم در كاشان به فعاليت خود ادامه خواهد داد. ساختمان باشگاه نيز در اختيار مسئولان استيل آذين قرار مي‌گيرد.
وي افزود: علي پروين هم چه در اين تيم باشند چه نباشند، اسطوره فوتبال ايران هستند و همواره محبوب.
عضو هيئت مديره پرسپوليس در مورد اينكه چرا كمتر مصاحبه مي‌كند و بين خبرنگاران حاضر مي‌شود، اظهار داشت: باشگاه مديرعامل، سخنگو و روابط عمومي دارد. ترجيح مي‌دهم به كارهاي اقتصادي خود برسم و به عنوان يك خدمتگزار در خدمت پرسپوليس باشم.

Rjoun
22-07-2008, 16:06
منظورت آبراموویچ پرسپولیسه

هدايتي: بدهي‌هاي پرسپوليس را از جيبم پرداخت نمي‌‌كنم

خبرگزاري پرسپولیس : عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس تهران گفت: ‌قرار نيست بدهي‌ها را از جيبم پرداخت كنم؛ اما براي درآمدزايي طرح داريم.

حسين هدايتي در گفت و گویی ، اظهار داشت: ‌اخباري كه برخي رسانه‌ها در خصوص سفرم به آلمان منتشر كردند، صحت ندارد. قرار نبود و نيست كه براي پيگيري كار يك بازيكن به آلمان سفر كنم. در باشگاه اين مسائل مسئول خاص خود را دارد و از آن طريق پيگيري خواهد شد.
عضو هيئت مديره پرسپوليس درباره پرداخت 2 ميليارد تومان از بدهي‌هاي باشگاه از جيب شخصي، عنوان كرد: اين خبر به هيچ عنوان صحت ندارد. پرسپوليس يك تيم قدرتمند با هواداران ميليوني است كه مي‌تواند درآمد‌هاي كلاني داشته باشد. بدهي‌هاي باشگاه را از جيب شخصي پرداخت نخواهم كرد.
وي افزود: براي درآمدزايي در پرسپوليس طرح و برنامه داريم. از راه‌هاي ترسيم شده و تعريف شده اين كار را انجام خواهيم داد.
هدايتي در مورد بدهي‌هاي استيل آذين به بازيكنان، عنوان كرد: تا آنجا كه مي‌دانم، به غير از سه يا چهار بازيكن، تمام بدهي‌ها از طريق علي پروين تسويه شده است. نفرات باقيمانده نيز در چند روز آينده طلب‌هاي خود را دريافت خواهند كرد.
وي در مورد شرايط جديد استيل آذين گفت: حداكثر در سه روز آينده اعضاي هيئت مديره و سرمربي مشخص خواهد شد. اين تيم در كاشان به فعاليت خود ادامه خواهد داد. ساختمان باشگاه نيز در اختيار مسئولان استيل آذين قرار مي‌گيرد.
وي افزود: علي پروين هم چه در اين تيم باشند چه نباشند، اسطوره فوتبال ايران هستند و همواره محبوب.
عضو هيئت مديره پرسپوليس در مورد اينكه چرا كمتر مصاحبه مي‌كند و بين خبرنگاران حاضر مي‌شود، اظهار داشت: باشگاه مديرعامل، سخنگو و روابط عمومي دارد. ترجيح مي‌دهم به كارهاي اقتصادي خود برسم و به عنوان يك خدمتگزار در خدمت پرسپوليس باشم.

دوست عزيز اشتباه اومدي.
خبرهاي پرسپوليس رو توي اين تاپيك نبايد اعلام كني.
اين آقاي هدايتي از اون مارمولك هاي روزگاره.مطمئن باش نه به عشق پرسپوليس و نه به عشق هوادار پرسپوليس اين همه ولخرجي نمي كنه.
اين آقا دنبال منافع خودشه.خدا ميدونه چه برنامه هاي توي فكرشه كه ميخواد خودش رو بين پرسپوليسي ها محبوب نشون بده

unartig
22-07-2008, 16:23
دوست عزيز اشتباه اومدي.
خبرهاي پرسپوليس رو توي اين تاپيك نبايد اعلام كني.
اين آقاي هدايتي از اون مارمولك هاي روزگاره.مطمئن باش نه به عشق پرسپوليس و نه به عشق هوادار پرسپوليس اين همه ولخرجي نمي كنه.
اين آقا دنبال منافع خودشه.خدا ميدونه چه برنامه هاي توي فكرشه كه ميخواد خودش رو بين پرسپوليسي ها محبوب نشون بده
تااونجایی که من میدونم این آقا نه اقتصاد حالیشه نه فوتبال اخه سال پیش هم فجرگالوانیزه سپاهانو توبورس خریدوبردوثیقه اش کرد :31:

ESTEGHLAL 67
22-07-2008, 20:36
استقلال با كاپيتاني طالب لو قبضه اسپور را شكست داد

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران در ديداري تداركاتي با نتيجه دو بر يك تيم قبضه اسپور تركيه را شكست داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين مسابقه از ساعت 18 به وقت تهران و در كمپ پارك سبز واقع در استانبول تركيه برگزار شد.
خسرو حيدري در دقيقه 34 و هاشم بيك زاده در دقيقه 80 از روي نقطه پنالتي براي استقلال گلزني كردند، تيم قبضه اسپور نيز در دقيقه 78 يك گل وارد دروازه استقلال كرد.
از نكات قابل توجه اين ديدار نيمكت نشيني فرهاد مجيدي و پيروز قرباني دو بازيكن با سابقه استقلال بود.
در اين مسابقه بازوبند كاپيتاني بر دستان وحيد طالب لو بسته شد.
ناكامي سياوش اكبرپور و آرش برهاني در گلزني نيز قابل تامل است.
استقلال در ديدار تداركاتي نخست خود نيز برابر گابالاي آذربايجان با تك گل يدا... اكبري از روي نقطه پنالتي به پيروزي رسيد و مهاجمان اين تيم در اردوي تركيه در امر گلزني ناكام بودند.
استقلال با تركيب وحيد طالب لو، ابراهيم تقي پور، بيژن كوشكي، هادي شكوري، پژمان منتظري، يدا... اكبري(هاشم بيك زاده)، اميدرضا روانخواه، خسرو حيدري، مهدي اميرآبادي، آرش برهاني(علي عليزاده) و سياوش اكبرپور(عليرضا عباسفرد) به ميدان رفت.

franch
22-07-2008, 21:34
خيلي جالبه استقلال تو اين دو تا بازي دوستانه كه انجام داده گلهاشو بازيكناي جديدي كه امسال به استقلال اومدن زدن.
البته يه سوال اينجا ميمونه كه فصل بعد كاپيتان استقلال كيه؟